Wszystko o Emu cz. 3 - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-19, 18:46   #4351
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Gosiaam Pokaż wiadomość
Dzięki , boję się czy to nie zmieni ich koloru i tak jak niektóre dziewczyny pisały że bardzo cieżko jest wyczyścić zaimpregnowane Emu..
A Twoje emu jaki mają kolor, impregnat go nie zmienił?
Jak już się daje tyle pieniędzy za buty, to kilka złoty na dobry impregnat to nic. :p
Tu nie chodzi ze impregnat je zniszczy tylko różne środki do czyszczenia mogą je zniszczyć. Jak może przezroczysty impregnat zniszczyć buta? No chyba że nie stosujesz się do tego co ci producent zaleca trzymasz za blisko lub przesadzisz z ilością. Ja używam i kolorowego sprayu czyli czarnego i zwykłego przezroczystego i nic nigdy mi się nie stało.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 19:33   #4352
lisbeth_wasp
Rozeznanie
 
Avatar lisbeth_wasp
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 599
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Gosiaam Pokaż wiadomość
Dzięki , boję się czy to nie zmieni ich koloru i tak jak niektóre dziewczyny pisały że bardzo cieżko jest wyczyścić zaimpregnowane Emu..
A Twoje emu jaki mają kolor, impregnat go nie zmienił?
Jak już się daje tyle pieniędzy za buty, to kilka złoty na dobry impregnat to nic. :p
Jak nie przesadzisz z ilością to będzie ok - kojarzę ze ktoś pisał o zaciekach właśnie jak duuużą ilością impregnatu psiknął. Ja też mam ten niebieski z deichmanna - impregnowałam nim emu i skórzane buty i chyba też zamszopodobne i wszystko jest ok
lisbeth_wasp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 20:21   #4353
Gosiaam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Dzięki dziewczyny
Pamiętasz może jak się dokładnie nazywa ten niebieski impregnat ?
Gosiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 21:56   #4354
lisbeth_wasp
Rozeznanie
 
Avatar lisbeth_wasp
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 599
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Gosiaam Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
Pamiętasz może jak się dokładnie nazywa ten niebieski impregnat ?
Nie pamiętam, a mam go w piwnicy więc nie sprawdzę
Ale jak zapytasz w sklepie o impregnat to pewnie dowiesz się jakie dokładnie mają
lisbeth_wasp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 14:02   #4355
Cream
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 764
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Ładne są Alby...Ale chyba dosyć szeroką mają cholewkę więc faktycznie może trochę noga w nich latać. Ale nie wiem, ja nie koślawię butów.
Cream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 16:32   #4356
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Cream Pokaż wiadomość
Ładne są Alby...Ale chyba dosyć szeroką mają cholewkę więc faktycznie może trochę noga w nich latać. Ale nie wiem, ja nie koślawię butów.
już kliknięte, jutro powinnam je mieć także okaże się wszystko ja w sumie mam we wszystkich butach szeroką cholewkę ważne tylko żeby piętę trzymały i stopę, więc jutro przymiarki
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 17:39   #4357
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
już kliknięte, jutro powinnam je mieć także okaże się wszystko ja w sumie mam we wszystkich butach szeroką cholewkę ważne tylko żeby piętę trzymały i stopę, więc jutro przymiarki
Alby na prawdę są szerokie ja szału dostawałem jak w nich chodziłam a wyszłam w nich raz mam tez hippery i nic nie lata. Życzę ci żebyś nie musiała odsyłać.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 18:32   #4358
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Alby na prawdę są szerokie ja szału dostawałem jak w nich chodziłam a wyszłam w nich raz mam tez hippery i nic nie lata. Życzę ci żebyś nie musiała odsyłać.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
w razie czego problemu nie będzie odsyłanie gratis, na drugi dzień zamówię kuriera i wtedy pewnie zdecyduję się na stingery czekoladowe
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 00:39   #4359
aquafresh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 13
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Hej. Mam pytanie do posiadaczek ukali. Czy wam też tak mocno ubiło się futerko? Ja po jakimś miesiącu praktycznie nie mam już futerka na piętach i przy palcach a dodam, że chodzę w nich może ze 3 razy w tygodniu. Rozmiar mam dobry, buty też raczej oryginalne. Czy wszystkie emu aż tak ubijają się w środku?
aquafresh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 07:24   #4360
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

miałam Alby i szybko sprzedałam, nie podobało mi się wykończenie i to, że były takie szerokie. Szybko kupiłam stingery
__________________

N. ♥
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 13:38   #4361
Cream
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 764
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
już kliknięte, jutro powinnam je mieć także okaże się wszystko ja w sumie mam we wszystkich butach szeroką cholewkę ważne tylko żeby piętę trzymały i stopę, więc jutro przymiarki
No to pochwal się koniecznie . Ciekawa jestem jak się prezentują "na żywo".
Cream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 14:17   #4362
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez aquafresh Pokaż wiadomość
Hej. Mam pytanie do posiadaczek ukali. Czy wam też tak mocno ubiło się futerko? Ja po jakimś miesiącu praktycznie nie mam już futerka na piętach i przy palcach a dodam, że chodzę w nich może ze 3 razy w tygodniu. Rozmiar mam dobry, buty też raczej oryginalne. Czy wszystkie emu aż tak ubijają się w środku?
To normalne niestety

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 15:53   #4363
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Cream Pokaż wiadomość
No to pochwal się koniecznie . Ciekawa jestem jak się prezentują "na żywo".
Cytat:
Napisane przez kuroikaze Pokaż wiadomość
miałam Alby i szybko sprzedałam, nie podobało mi się wykończenie i to, że były takie szerokie. Szybko kupiłam stingery
mam! są przepiękne! bałam się, że będę wyglądała jak kaczka, ale fajnie wyglądają właśnie podoba mi się to, że są takie szerokie- ale ja uwielbiam takie buty, więc to też dlatego jak ktoś woli dopasowane to właśnie nie będzie zadowolony tylko faktycznie ciut pięta mi chodzi- tzn na boki nie, ale jak idę to tak w górę ją ciągnie trochę, tylko, że ja tak w każdych butach mam, bo moja pięta to taki bardziej zanik pięty no i palcami dochodzę do czubka- ale jakbym miała większe, to pewnie by mi całkiem stopa latała, a w końcu futerko się ciut ubije i będzie większy luz. Idę robić fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1589.jpg (16,6 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1590.jpg (16,4 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1595.jpg (34,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1596.jpg (35,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1597.jpg (36,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1598.jpg (25,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1599.jpg (35,2 KB, 17 załadowań)
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2014-01-21 o 17:01
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 18:34   #4364
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mam! są przepiękne! bałam się, że będę wyglądała jak kaczka, ale fajnie wyglądają właśnie podoba mi się to, że są takie szerokie- ale ja uwielbiam takie buty, więc to też dlatego jak ktoś woli dopasowane to właśnie nie będzie zadowolony tylko faktycznie ciut pięta mi chodzi- tzn na boki nie, ale jak idę to tak w górę ją ciągnie trochę, tylko, że ja tak w każdych butach mam, bo moja pięta to taki bardziej zanik pięty no i palcami dochodzę do czubka- ale jakbym miała większe, to pewnie by mi całkiem stopa latała, a w końcu futerko się ciut ubije i będzie większy luz. Idę robić fotki
Bardzo fajne ile zaplacilas?

Ja mialam stingery i mialam rozmiar 38 ,a normalnie nosze 38 /39 i po poltora roku w miejscu duzego palca zrobila mi sie dziura :/ byly po prostu za male :/ tak sie ubilo futerko ,ze az przedarło ,takze nie polecam kupowac ,mniejszych naprawde.
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 18:53   #4365
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Bardzo fajne ile zaplacilas?

Ja mialam stingery i mialam rozmiar 38 ,a normalnie nosze 38 /39 i po poltora roku w miejscu duzego palca zrobila mi sie dziura :/ byly po prostu za male :/ tak sie ubilo futerko ,ze az przedarło ,takze nie polecam kupowac ,mniejszych naprawde.
ja mam 39/40- zazwyczaj 39 i takie właśnie wzięłam...teraz mnie wystraszyłaś trochę:P ale 40 to chyba za duże będą już:/

ze zniżką dodatkową jakoś 540zł wyszły
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 20:27   #4366
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mam! są przepiękne! bałam się, że będę wyglądała jak kaczka, ale fajnie wyglądają właśnie podoba mi się to, że są takie szerokie- ale ja uwielbiam takie buty, więc to też dlatego jak ktoś woli dopasowane to właśnie nie będzie zadowolony tylko faktycznie ciut pięta mi chodzi- tzn na boki nie, ale jak idę to tak w górę ją ciągnie trochę, tylko, że ja tak w każdych butach mam, bo moja pięta to taki bardziej zanik pięty no i palcami dochodzę do czubka- ale jakbym miała większe, to pewnie by mi całkiem stopa latała, a w końcu futerko się ciut ubije i będzie większy luz. Idę robić fotki
Niech się dobrze noszą )
__________________

N. ♥
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 20:30   #4367
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez kuroikaze Pokaż wiadomość
Niech się dobrze noszą )
taka jestem zauroczona, że już marzę o czekoladowych stingerach do kompletu
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 21:25   #4368
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja mam 39/40- zazwyczaj 39 i takie właśnie wzięłam...teraz mnie wystraszyłaś trochę:P ale 40 to chyba za duże będą już:/

ze zniżką dodatkową jakoś 540zł wyszły
Przepraszam nie chcialam wystraszyć
po prostu mówie jest jak ,nie wiem na jaka skarpetke przymierzałas itp ja teraz wole miec troszke wieksze niż takie na styk ,wiadomo noga w takich butach nie jest unieruchomiona i ,ten duży paluch to takie miejsce krytyczne :P

Uwielbiam Emu sa cieple ,wygodne i mięciutkie ,ale fenomenu tych butów patrzac na cene 700 zł nigdy nie zrozumiem :P
Biorac pod uwage ,ze te buty naprawde nie nadaja ,sie na nasze drogi na to bloto sniegowe ,ktore ciagle lezy na chodnikach

W tym roku mysle ,czy bu nie kupic ukala ,sa duzo tansze ,ale nie znam opini jak sie sprawuja.
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 21:45   #4369
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Przepraszam nie chcialam wystraszyć
po prostu mówie jest jak ,nie wiem na jaka skarpetke przymierzałas itp ja teraz wole miec troszke wieksze niż takie na styk ,wiadomo noga w takich butach nie jest unieruchomiona i ,ten duży paluch to takie miejsce krytyczne :P

Uwielbiam Emu sa cieple ,wygodne i mięciutkie ,ale fenomenu tych butów patrzac na cene 700 zł nigdy nie zrozumiem :P
Biorac pod uwage ,ze te buty naprawde nie nadaja ,sie na nasze drogi na to bloto sniegowe ,ktore ciagle lezy na chodnikach

W tym roku mysle ,czy bu nie kupic ukala ,sa duzo tansze ,ale nie znam opini jak sie sprawuja.
oj jest- ja mierzyłam na rajtki 100den faktycznie są strasznie wygodne i takie milusie 700zł to cena mocno przesadzona...w sumie za swoje dałam ciut mniej, ale następnym razem planuje na wyprzedaży upolować tak za 400-450zł bo to już jednak lepsza cena niż 700-900zł no i fakt... u nas już dawno nie było takiej białej, pięknej zimy, jak już to szara ciapa

Też myślałam nad ukalami, ale wyczytałam, że jednak to już nie jest to samo i "czuć" że są gorszej jakości, ale sama nie miałam
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2014-01-21 o 21:46
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 22:08   #4370
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oj jest- ja mierzyłam na rajtki 100den faktycznie są strasznie wygodne i takie milusie 700zł to cena mocno przesadzona...w sumie za swoje dałam ciut mniej, ale następnym razem planuje na wyprzedaży upolować tak za 400-450zł bo to już jednak lepsza cena niż 700-900zł no i fakt... u nas już dawno nie było takiej białej, pięknej zimy, jak już to szara ciapa

Też myślałam nad ukalami, ale wyczytałam, że jednak to już nie jest to samo i "czuć" że są gorszej jakości, ale sama nie miałam
Ja nie mialam unieruchomionej stopy w tych butach i własnie jak schodziłam gdzies z górki czy cos ,to ten duzy paluch mi sie odznaczał

No własnie kurcze ,teraz sie waham które wziąć a muszę mieć na juz mysle nad

http://image.ceneo.pl/data/products/...-a-brazowy.jpg

albo nad tymi

http://www.eobuwie.com.pl/pol_pl_But...ut-63370_3.jpg

róznica 120 zł nie duzo mhm

jeszcze pytanie za sto punktów ,czy te długie Emu ciezko sie wklada
? ja mam rozmiar lydki okolo 38 cm i nie wiem czy nie beda za ciasne...

Edytowane przez milusiaam
Czas edycji: 2014-01-21 o 22:09
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 22:30   #4371
Gosiaam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Dzisiaj moje emu miały swoją premierę, niestety strasznie mnie obtarły, było mi w nich bardzo ciepło (-10stopni), ale musze je "odstawić" na pare dni..
Gosiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 22:35   #4372
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Gosiaam Pokaż wiadomość
Dzisiaj moje emu miały swoją premierę, niestety strasznie mnie obtarły, było mi w nich bardzo ciepło (-10stopni), ale musze je "odstawić" na pare dni..
O rany wspolczuje a w ktorym miejscu Cie obtarly? Ja mialam dwie pary emu, teraz przerzucilam sie na inna firme i ani razu mnie nie obtraly...

Sent from my LG-P700 using Wizaz Forum mobile app
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 22:36   #4373
iguanaiguana
Zadomowienie
 
Avatar iguanaiguana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 890
GG do iguanaiguana
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Jeżeli chodzi o porównanie ukala z emu.Kupiłam na początek sydney high ukala i niestety przy mojej łydce nie wyglądały fajnie gdyż w okolicach pięty się załamywały ze względu na obwód łydki (mam 37 cm).Kupiłam emu wallaby lo i dla mnie rewelacja.Rozmiar idealny a i jakościowo moim zdaniem lepsze od ukala.
iguanaiguana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 22:41   #4374
Gosiaam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Obtarły mnie na pięcie, a wcale dużo nie przeszłam, tyle co z dworca na uczelnię (jakieś 7minut). Jak szłam w pierwszą stronę to mnie prawy tak obtarł że ledwo doszłam, a jak wracałam to nie dość że prawa noga bolała, to jeszcze lewa zaczęła.. A i miałam normalnie ubrane skarpetki..
Gosiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 22:54   #4375
seawhispeer
Przyczajenie
 
Avatar seawhispeer
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 21
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Gosiaam Pokaż wiadomość
Obtarły mnie na pięcie, a wcale dużo nie przeszłam, tyle co z dworca na uczelnię (jakieś 7minut). Jak szłam w pierwszą stronę to mnie prawy tak obtarł że ledwo doszłam, a jak wracałam to nie dość że prawa noga bolała, to jeszcze lewa zaczęła.. A i miałam normalnie ubrane skarpetki..
współczuje tylny szew w moich stingerach tez mnie obcierał na początku na krótkich trasach- najpierw do krwi, miałam dużą ranę, gdy próbowałam po kilku dniach je ubierać rana się tylko powiększała wiec musiałam do nich nosić zawsze plaster, żeby nie było obtarć; po kilku miesiącach przestały obcierać
seawhispeer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 22:57   #4376
Gosiaam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Trochę się przez to do nich zniechęciłam... problem w tym, że mnie prawie żadne buty nie obcierają.. eh, dziwna jestem Mam nadzieje, że przestaną mnie obcierać trochę szybciej niż ciebie...
Gosiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 23:26   #4377
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Ja nie mialam unieruchomionej stopy w tych butach i własnie jak schodziłam gdzies z górki czy cos ,to ten duzy paluch mi sie odznaczał

No własnie kurcze ,teraz sie waham które wziąć a muszę mieć na juz mysle nad

http://image.ceneo.pl/data/products/...-a-brazowy.jpg

albo nad tymi

http://www.eobuwie.com.pl/pol_pl_But...ut-63370_3.jpg

róznica 120 zł nie duzo mhm

jeszcze pytanie za sto punktów ,czy te długie Emu ciezko sie wklada
? ja mam rozmiar lydki okolo 38 cm i nie wiem czy nie beda za ciasne...
te niskie fajne

hym mi sie moj niby tez odznacza, ale w koncu moje jeszcze nowe, to sie troche rozczlapia pewnie...zobaczymy, jak bedzie wszystko ok i nadal bede tak zachwycona, to pewnie bede chciala kolejne co do ukali to poszukaj w necie- na pewno bedzie duzo opinii dziewczyn, ktore mialy i emu i ukale, wiec to cos pomoze, bo jednak szkoda wtopic $
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 08:16   #4378
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Ja nie mialam unieruchomionej stopy w tych butach i własnie jak schodziłam gdzies z górki czy cos ,to ten duzy paluch mi sie odznaczał

No własnie kurcze ,teraz sie waham które wziąć a muszę mieć na juz mysle nad

http://image.ceneo.pl/data/products/...-a-brazowy.jpg

albo nad tymi

http://www.eobuwie.com.pl/pol_pl_But...ut-63370_3.jpg

róznica 120 zł nie duzo mhm

jeszcze pytanie za sto punktów ,czy te długie Emu ciezko sie wklada
? ja mam rozmiar lydki okolo 38 cm i nie wiem czy nie beda za ciasne...
Bierz mini alby bo nie ma co porównywać ich do ukali


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 08:46   #4379
pola1982
Rozeznanie
 
Avatar pola1982
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 607
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Mnie tez stingery obcieraly na pięcie podczas pierwszych spacerów. Byłam wściekła! Na szczescie po założeniu plastra problem został wyeliminowany.
pola1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 08:35   #4380
StraVvberry
Wtajemniczenie
 
Avatar StraVvberry
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 095
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mam! są przepiękne! bałam się, że będę wyglądała jak kaczka, ale fajnie wyglądają właśnie podoba mi się to, że są takie szerokie- ale ja uwielbiam takie buty, więc to też dlatego jak ktoś woli dopasowane to właśnie nie będzie zadowolony tylko faktycznie ciut pięta mi chodzi- tzn na boki nie, ale jak idę to tak w górę ją ciągnie trochę, tylko, że ja tak w każdych butach mam, bo moja pięta to taki bardziej zanik pięty no i palcami dochodzę do czubka- ale jakbym miała większe, to pewnie by mi całkiem stopa latała, a w końcu futerko się ciut ubije i będzie większy luz. Idę robić fotki
Piękne!!!
__________________
_________________________ _________
StraVvberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-28 14:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.