Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV! - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-07, 00:46   #4351
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Kwiecień
1. Maseczka do rąk perfecta- peeling diamentowy i serum, bardzo przyjemna, ale jest jej zbyt dużo w opakowaniu. Piękny zapach skórki pomarańczowej.
2. Maseczka do twarzy AA Beauty Bar z węglem, wersja oczyszczająca (biała saszetka)- działa fajnie choć na suchej cerze trudno trzymać 10 minut bo mocno zasycha i pojawia się uczucie ściągnięcia, trzymałam połowę przewidzianego czasu. przyjemna, ale wrażliwcy muszą uważać bo ma dużo drobnych, ostrych drobinek peelingujących. No i ma mocny kolor. Czułam się dziwnie mając na twarzy coś idealnie w kolorze mojego ciemnego swetra (szaro granatowego). Zapachu chyba nie ma albo jakąś subtelną, jakby kremową woń. No i też za dużo jej jak na jedno użycie.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 12:00   #4352
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

moje marcowe
1.Chusteczki Cleanic x3
2.Nivea mus do mycia ciała
3.Avon mgiełka do ciała
4.Organique żel do mycia twarzy 50ml
5.Sylveco pomadka z peelingiem
6.Nacomi olej kokosowy nierafinowany
7.Nacomi olej ze słodkich migdałów
8.La Roche Posay lipikar krem do rak ,masakrycznie wydajny myślałam że sie skończy kilka miesięcy temu a skończył sie dopiero teraz
9.Bioderma płyn micelarny
10.L'orient naturalny ekskluzywny krem do cery naczyniowej
11.Odżywka Loreal prefference

myślałam że będzie lepiej ale ogólnie nie jest zle.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg denko marcowe.jpg (311,3 KB, 40 załadowań)
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 12:11   #4353
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Soraya - regenerujący olejek do twarzy.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 23:02   #4354
Diamentowa007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 220
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Dziewczynki pora na moje delikatnie spóźnione denko z marca

1. Nivea chusteczki oczyszczające do demakijażu - niestety nie radziły sobie zbyt dobrze nawet z delikatnym makijazem

2. Bebeauty płatki kosmetyczne maxi 60 szt. - lubię jednak wole te owalne

3. Bebeauty płatki kosmetyczne owalne 70 szt - ulubione razem z tymi s Lidla

4. Bambino chusteczki nawilżane 63 szt - niezastąpione ja uwielbiam ich zapach

5. Pampers chusteczki nawilżane 64 szt- były ok fajnie ze mają tą klapkę przez co nie wysychają

6. Cien coco Bahama - żel pod prysznic 500 ml bardzo fajny kremowy żel nadawał się jako żel i płyn do kąpieli bo robił fajna pianę

7. Original source mango żel pod prysznic - szczerze nie rozumiem zachwytu nad tymi żelami... jak dla mnie zwykły przeciętny żel a na pewno nie za taka cenę rzadki nie wydajny ja osobiście do nich nie wrócę

8. Fa joghurt aloe vera- lubię żele Fa za zapachy i będę powracać

9. Yves rocher żel pod prysznic kwiat lotosu z Laosu - tak jak lubię żele z Yves rocher tak ta wersja mi nie odpowiadała i do tego jakaś dziwnie rzadka

10. Yves rocher żel pod prysznic mango i kolendra - to już której opakowanie z kolei i chyba zapach już mi się znudził robię od niego przerwę

11. Bath and body works fresh sparkling snow - cudowny zapach cudowny żel konsystencja nawilżenie tylko cena przeraża

12. Batiste suchy szampon fresh - rzadko używam ale udało się wykończyć był ok

13. Garnier fructis color resist odżywka do włosów - czasami do tych produktów wracam u mnie na włosach krzywdy nie robią nigdy nie zauważyłam łupieżu czy czegokolwiek a zapachy piękne

14. Cien odżywka z prowitamina volume & style - miałam kiedyś wersje niebieska chyba do włosów zniszczonych i robiła cudo z włosów natomiast ta ... śmierdzi rzadka nie utrzymuje się na włosach i nic nie robi do tej wersji nie wrócę ale do niebieskiej jak najbardziej

15. Dove szampon regenerate nourishment - szampon jak szampon ale zapach piękny miło się używało

16. Ziaja intimakonwalia płyn do higieny intymnej - był ok

17. Yves rocher peeling do ciała jabłko z anyżem - na początku przerażało mnie ze będzie bardzo wyczuwalny ten anyż jednak po otwarciu odetchnęłam z ulga bo pachnie zielonym jabłkiem

18. Garnier balsam do ciała z olejkiem z mango - był fajny konsystencja bardziej takiego mleczka ale nie wpłynęło na nawilżanie robił co ma robic

19. Isae Bebeauty invisible antyperspirant - był ok działanie w porządku nie uczulał nie ma się czego przyczepić

20. Gillette satin care lavender kiss pianka do golenia- lubię te pianki a ta szczególnie ze względu za zapach

21. Finale cosmetics oriental relax- mydło w płynie ok mydło jak mydło

22. Bambino oliwka dla dzieci- dodaje czasami do kąpieli jest ok

23. Nivea dwufazowy płyn do demakijażu oczu- na początku było ok ale w połowie zaczął chyba podrażniać bo było uczucie szczypania

24. Cien peeling do codziennego mycia - ja lubię nic złego nie zrobił jest tak delikatny ze można spokojnie stosować zamiast żelu do twarzy a zapach takiej czystości

Kolorówka :

1. Estee lauder double wear podkład do twarzy- fajny miałam do niego pare podejść tak jak do korektora tej samej serii po czasie się polubiliśmy

2. Avon magix - korektor rozświetlający pod oczy fajny korektor zaskoczył mnie kolorem bardzo jaśniutki fajne krycie jak dla mnie ok

3. Vipera szminka do ust kolor 36- o taka sobie szminka nic specjalnego

Próbki:

1. Ziaja naturalna oliwkowa odżywka do włosów
2. Szampon hotelowy 2szt
3. Żel hotelowy
4. L'occitane ultra matte fluid
5. Czyste piękno diamentowe płatki pod oczy
6. Perfecta maseczka wygładzająca
7. Próbka spiruliny
8. Estetica czyste piękno maska jogurtowa
9. Bielenda fluid kryjący

A się rozpisałam jak zwykle myślałam ze będzie mało a wyszła cała torba śmieci. A was wszystkie mocno ściskam, gratuluje denek i trzymam kciuki za kolejne puste torby IMG_0303.jpgIMG_0304.jpgIMG_0305.jpgZałącznik 1IMG_0306.jpgIMG_0307.jpgIMG_0308.jpgIMG_0309.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Diamentowa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 23:16   #4355
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Do denka wskakuje miniaturka kremu Estee Lauder Daywear i "saszetkowa" maseczka z Tołpy
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 06:37   #4356
kosmetyko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 456
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

1. Balsam pod prysznic Lirene

Kończy mi się krem do twarzy i chwilowo więcej denek się nie zapowiada
kosmetyko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 10:38   #4357
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Yves Rocher Naturelle Osmanthus - chusteczka zapachowa. Przyjemny zapach, ale jakoś nie zapragnęłam pełnowymiarowego opakowania.
Eveline 8w1 - odżywka do rzęs.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-08, 11:04   #4358
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Wow Dziewczyny,
jakie denka! <pulsujące oczy jak 5 złotych>

Naprawdę, jestem pod wrażeniem.
Ja nie wiem jak to robicie?
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 11:15   #4359
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Kwiecień:
3. Krem do rąk Evree Instant Help- przy wiosennych porządkach i nieustannym sprzątaniu przy 5 kotach kremy do rąk idą mi teraz jak woda. A ten bardzo dobry, bardzo go lubię.
4. Chusteczki Facelle Intim
5. Płatki kosmetyczne Isana 120 sztuk
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 12:54   #4360
jhet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Sorry za pytanie, ale wpadłam tu pierwszy raz i się zastanawiam, co to są te denka..?? To darmowe próbki produktów? Tutaj tylko się chwalicie zdobyczami (skąd je bierzecie? z aptek, sklepów z kosmetykami..? ja zawsze mam problem ze zdobyciem czegokolwiek ), czy wymieniacie się nimi, czy jak..??
jhet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 15:49   #4361
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Denka to zużyte kosmetyki

U mnie dziś osuszona odlewka 5ml Poison Girl
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-08, 16:24   #4362
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez jhet Pokaż wiadomość
Sorry za pytanie, ale wpadłam tu pierwszy raz i się zastanawiam, co to są te denka..?? To darmowe próbki produktów? Tutaj tylko się chwalicie zdobyczami (skąd je bierzecie? z aptek, sklepów z kosmetykami..? ja zawsze mam problem ze zdobyciem czegokolwiek ), czy wymieniacie się nimi, czy jak..??
Tu akurat piszemy co zużyłyśmy, a nie o "zdobyczach" jak piszesz. "Zdobycze" przeważnie same sobie kupujemy
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 17:17   #4363
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez jhet Pokaż wiadomość
Sorry za pytanie, ale wpadłam tu pierwszy raz i się zastanawiam, co to są te denka..?? To darmowe próbki produktów? Tutaj tylko się chwalicie zdobyczami (skąd je bierzecie? z aptek, sklepów z kosmetykami..? ja zawsze mam problem ze zdobyciem czegokolwiek ), czy wymieniacie się nimi, czy jak..??
Trochę byłoby to dziwne, gdyby darmowymi próbkami były pełnowymiarowe produkty które wypisujemy
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 18:30   #4364
jhet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Haha, dzięki za wyjaśnienia Nie czytałam wszystkich list i nie wiem, czy to pełnowymiarowe produkty na nich były, czy nie. Myślałam, że próbkami się chwalicie Ok, to już wiem, tylko za bardzo sensu nie widzę w pisaniu, co się komuś aktualnie kończy, ale ok...

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Trochę byłoby to dziwne, gdyby darmowymi próbkami były pełnowymiarowe produkty które wypisujemy
Ale jak super by było
Ale w różnych akcjach testowych firmy rozdają swoje pełnowymiarowe produkty do testowania, więc w sumie nigdy nic nie wiadomo
jhet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 18:37   #4365
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez jhet Pokaż wiadomość
Haha, dzięki za wyjaśnienia Nie czytałam wszystkich list i nie wiem, czy to pełnowymiarowe produkty na nich były, czy nie. Myślałam, że próbkami się chwalicie Ok, to już wiem, tylko za bardzo sensu nie widzę w pisaniu, co się komuś aktualnie kończy, ale ok...

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------


Ale jak super by było
Ale w różnych akcjach testowych firmy rozdają swoje pełnowymiarowe produkty do testowania, więc w sumie nigdy nic nie wiadomo
Ale osoby, które mają problem z nadmiarem kosmetyków i zakupoholizmem widza w tym sens i dlatego to robimy
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 19:04   #4366
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez jhet Pokaż wiadomość
Ale jak super by było
Ale w różnych akcjach testowych firmy rozdają swoje pełnowymiarowe produkty do testowania, więc w sumie nigdy nic nie wiadomo
Próbka nie jest pełnowymiarowym produktem. A testowanie to co innego. Poza tym nie ważne skąd to mamy, ważne że zużywamy i mamy motywację, aby nie kupować nic niepotrzebnego.
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 20:49   #4367
kosmetyko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 456
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez jhet Pokaż wiadomość
Haha, dzięki za wyjaśnienia Nie czytałam wszystkich list i nie wiem, czy to pełnowymiarowe produkty na nich były, czy nie. Myślałam, że próbkami się chwalicie Ok, to już wiem, tylko za bardzo sensu nie widzę w pisaniu, co się komuś aktualnie kończy, ale ok...
A chwalenie się próbkami miało by sens?
kosmetyko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 21:12   #4368
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Przychodzę z bardzo zaległym denkiem. Nie miałam czasu wrzucać na bieżąco, ale czasem tu zaglądam i patrzę, co udało Wam się zużyć

Styczeń:
1. Fresh&Natural - cukrowy peeling do ciała Mokka - pachnie jak cukierki Kopiko Bardzo dobrze peelinguje, zostawia na skórze odżywczą warstewkę, więc już nie trzeba się niczym smarować po użyciu. Na pewno będę do niego wracać, teraz testuje inne wersje.
2. Fresh&Natural - regenerujący orzechowy balsam do ciała. Tym razem pachnie jak Ferrero Rocher Ma bardzo fajną piankową konsystencję, jest treściwy, ale dobrze się wchłania i bardzo dobrze nawilża. Niestety jest dość drogi i niezbyt wydajny.
3. EO Laboratorie - regenerująca maseczka do włosów. Ok, ale bez szału.
4. Sylveco - krem brzozowy z betuliną. Tłuścioch, który świetnie sprawdzał się zimą na noc. Koił, nawilżał, odżywiał. Przy dużych mrozach używałam go też na dzień.
5. Le cafe de Beaute - kremowe mydło w płynie z olejem avokado i wyciągiem z zielonej herbaty. Mydło dobre, delikatne, nie wysusza, tylko zapach tej wersji niezbyt mi się podobał.
6. Euro Fashion - pomarańczowy zmywacz do paznokci. Bardzo dobry, ogromna pojemność - 500 ml
7. Isana Kids - 3w1 mandarine. Niby szampon, odżywka i żel pod prysznic w jednym zużyłam jako żel pod prysznic i mydło do rąk. Był całkiem ok.
8. EO Laboratorie - karaibski olejek pod prysznic. Właściwie jest to bardzo delikatny, kremowy żel po prysznic. Pachnie przyjemnie, bardzo delikatnie. Polecam
9. Ecodenta - wybielająca pasta do zębów z węglem - bardzo lubię, używam teraz kolejną tubkę
10. Alverde - maseczka do włosów z Avocado i masłem shea - kiedyś bardzo ją lubiłam, teraz już mnie nie zachwyca. Znalazłam lepsze maseczki
11. EO Laboratorie - krem maska do rąk. Świetny, bardzo nawilżający krem do rąk. Treściwy, ale szybko się wchłania, bardzo ładnie pachnie. Uwielbiam i będę wracać, tylko często jest niedostępny w sklepach.
12. Tony Moly Panda's Dream So Cool Eye Stick - jakiegoś super działania nie zauważyłam. Ma urocze opakowanie i fajny sposób aplikacji, ale według mnie nie jest wart swojej ceny.
13. Bouriois Healthy mix (stara wersja) - podkład całkiem dobry, ładnie, naturalnie wygląda na buzi. Mogłam go używać tylko, jak byłam trochę opalona po urlopie, normalnie są dla mnie zbyt żółte.
14. Essence Get Big Lashes - największy bubel jaki miałam. Efekt na rzęsach jest ładny, ale koszmarnie się osypuje już po kilku godzinach. Do tego ta wielka szczota, którą zawsze musiałam się ubabrać. Dałam mu szanse przez jakieś 2-3 tygodnie i pobiegłam po nowy tusz, bo z tym nie byłam w stanie wytrzymać.

Luty:
1. Le cafe de Beaute - kremowe mydło w płynie z ekstraktem z figi i olejkiem migdałowym. Bardzo lubię, ta wersja ma znacznie ładniejszy zapach.
2. Bielenda Comfort + - krem/ maska do przesuszonych dłoni - krem kupiłam w desperacji, gdy nic nie pomagało na moje przesuszone zimną dłonie. Całkiem dobrze sobie poradził.
3. Planeta Organica Algal Face Mask - mój absolutny ulubieniec! Jest to jedna z nielicznych maseczek, która daje na mojej skórze zauważalne efekty. Wiele razy po jej użyciu, gdzieś przez przypadek dotknę mojej twarzy i zachwycam się, jaką mam gładką, miękką skórę i wtedy sobie przypominam, że przecież robiłam maseczkę. Mam już kolejne opakowanie i będę ją kupować do końca świata
4. Orientana - krem do twarzy żeń-szeń indyjski. Fajny krem, lubiłam go stosować.
5. Vianek - nawilżająco-wygładzający peeling do ciała. Peeling działanie miał dobre, ale zapach masakra. Pachnie czarnuszką i taki zapach pod prysznicem jest dla mnie bardzo nieprzyjemny. Szkoda, bo z działania byłam zadowolona. Może wypróbuję inne wersje.
6. Bania Agafi - pasta do zębów z borówką brusznicą - to już któreś zużyte opakowanie. Bardzo ją lubię.
7. Zmywacz do paznokci DIY - z acetonem, gliceryną i olejkami. Świetnie zmywa lakiery, a dodatek gliceryny i olejków zabezpiecza paznokcie przed przesuszaniem.
8. Sache Vite Top Coat - ulubieniec, nie wyobrażam sobie malowanie paznokci bez niego. Nadaje cudowny blask i bardzo przyspiesza wysychanie lakierów.
9. Próbka odżywczego kremu do twarzy Vianka

Marzec:
1. InSight - szampon do włosów suchych. Przede wszystkim przysięgam, że już nigdy nie kupię litrowego szamponu. Na początku go lubiłam i jakąś 1/3 zużyłam z przyjemnością. Potem do połowy już się męczyłam i znielubiłam go tak bardzo, że resztę zużyłam do mycia pędzli, gąbek itp. Z tym sobie całkiem nieźle radził
2. Vianek - płyn micelarny i tonik 2w1. Makijaż zmywa całkiem nieźle, ale ma męczący zbyt mocny zapach.
3. Vianek - odżywczy szampon do włosów. To mój koszmarek. Strasznie plątał mi włosy. Jest rzadki i słabo się pieni, przez co jest bardzo niewydajny. Chociaż w jego przypadku to akurat plus
4. Vianek -nawilżający żel do higieny intymnej. Był ok, ale pod koniec opakowania zrobił się rzadki jak woda. Nie wiem, czy to możliwe, żeby pod prysznicem dostała się do niego woda mam sporo kosmetyków z pompką i nigdy coś takiego mi się nie zdarzyło.
5. Vianek - odżywczy krem pod oczy. bardzo leciutki krem raczej dla niewymagającej skóry. Nadaje się pod makijaż. Ja jednak wole bardziej treściwe kremy na te okolice.
6. Yope - mydło kuchenne Miód i Bergamotka. Lubię te mydła i często do nich wracam, ale póki co to najsłabsza wersja zapachowa, jaką miałam.
7. Le cafe de Beaute - wzmacniający balsam do włosów. Całkiem dobra odżywka, włosy były po niej miękkie i nawilżone. Tylko zapach niezbyt ładny, kojarzy mi się z jakimś lekarstwem z dzieciństwa
8. EO Laboratorie - pobudzający żel pod prysznic. Całkiem ok, dobrze się pieni, nie wysusza. Zapach to według mnie typowy unisex więc sprawdzi się też dla mężczyzn
9. Organic Therapy - pianka do mycia twarzy. Moja ulubiona, jest delikatna i pozostawia uczucie nawilżenia na buzi. Mam już w użyciu kolejne opakowanie
10. Nacomi masło shea - bardzo uniwersalny kosmetyk. Używałam na wszystkie przesuszone, podrażnione partie ciała. Świetnie się sprawdzał na podrażniony przez katar noc, bardzo łagodził i chronił skórę przed obtarciem ciągłym wycieraniem nosa. Masło uratowało też moje przesuszone zimną dłonie. Na pewno będę wracać, ale tym razem kupię jakieś nierafinowane, bo powinno być jeszcze lepsze
11. Biolove - pomarańczowy peeling do ciała. Jeszcze niedawno go uwielbiałam, ale teraz trochę męczyła mnie warstwa, którą zostawia na skórze. Generalnie lubię peelingi na bazie olejów, które natłuszczają skórę, ale w tym wypadku było to jakieś takie toporne
12. Pharmaaceris A - delikatny peeling enzymatyczny. Faktycznie delikatny, ale robi to co ma robić, więc na plus

Patrząc na poszczególne miesiące denka nie były imponujące, ale jestem z nich zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170205_122924.jpg (99,8 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170408_195753.jpg (98,6 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170408_200113.jpg (99,4 KB, 41 załadowań)
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 21:17   #4369
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 31 065
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Naprawdę, jestem pod wrażeniem.
Ja nie wiem jak to robicie?
Też się nad tym zastanawiam jak to jest, że niektóre dziewczyny miesiąc w miesiąc mają denka większe niż 20 sztuk i nie są to próbki.
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-08, 21:18   #4370
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

A ja się pochwalę wykończonymi próbkami, nawet jeśli to nie ma sensu.. ale zużyte
Próbka kremu Make me bio Orange energy - dobry, nawilżający krem. Na moją tłustą cerę nadawał się niestety tylko na noc, bo dosyć długo się wchłaniał.
Próbka Organique Nude Beauty Balm - dla mnie bubel strasznie się roluje, niezależnie od techniki nakładania i tego czy i jaki mam krem pod spodem. Nie dla mnie ten krem
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 22:11   #4371
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Też się nad tym zastanawiam jak to jest, że niektóre dziewczyny miesiąc w miesiąc mają denka większe niż 20 sztuk i nie są to próbki.
Ja w marcu dobiłam do ok 30 sztuk


A dziś zużyłam żel pod prysznic orchidea Palmolive 500ml i płyn do kąpieli jasminowy Farmona
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 22:27   #4372
usuahaha
Raczkowanie
 
Avatar usuahaha
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 408
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Tez mam zawsze +/- 30 pelnowymiarowych denek ale liczę rzeczy ktore zuzywam razem z mezem I corka. Moje denko jest rodzinne. Sama nie zuzylabym litra mydla czy 5 zeli pod prysznic w miesiac

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
usuahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 22:38   #4373
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Mi się zdarza mieć w jednym miesiącu np, 3 żele, czy 2 płyny do kąpieli, ale jeśli używałam ich już wcześniej
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 08:02   #4374
emiliana45
Raczkowanie
 
Avatar emiliana45
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 345
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Dzień dobry
Postanowiłam się zmobilizować i zużyć wszystkie albo prawie wszystkie kosmetyki,które stały otworzone.I zrobiło sie spore denko .
Zdjęcia
1.Twarz,
2.Ciało i dłonie,
3.Włosy,
4.Próbki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03978.jpg (164,8 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03979.jpg (111,7 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03980.jpg (143,8 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03981.jpg (132,5 KB, 42 załadowań)
emiliana45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 08:09   #4375
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Też się nad tym zastanawiam jak to jest, że niektóre dziewczyny miesiąc w miesiąc mają denka większe niż 20 sztuk i nie są to próbki.
Ja od kiedy "zapisałam" się do tego wątku udało mi się zrobić 3 denka: styczeń 17 sztuk (bez próbek), luty 27 sztuk (bez próbek), marzec 29 sztuk (kilka próbek). Wątek baaaaaardzo mi pomógł przy sprzątaniu końcówek kosmetyków, które leżą "bo tak", a ja używałam nowych opakowań.
Już w kwietniu widzę, że od początku miesiąca udało mi się zużyć tylko 4 produkty. Oczyściłam łazienkę ze zbędnych i zalegających produktów i zużywam wszystko na bieżąco
Niewykluczone, że po którymś miesiącu będę na tyle usatysfakcjonowana, że z podniesionym czołem powiem "dziewczyny, mam porządek, wypisuję się z wątku"
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 08:48   #4376
kosmetyko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 456
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Też się nad tym zastanawiam jak to jest, że niektóre dziewczyny miesiąc w miesiąc mają denka większe niż 20 sztuk i nie są to próbki.
Kwestia pojemności, wydajności, ilości użytkowników i potrzeb.

Ja myję głowę codziennie. Mam bardzo suchą skórę - balsamy o pojemności 200 ml potrafię zużyć w 2 tygodnie. Kremy do rąk i stóp też stosuję systematycznie. Kremy 'do twarzy' używam też na szyję i dekolt. Naturalne jest dla mnie że zużyję więcej niż osoba, która myje głowę dwa razy w tygodniu, balsamu używa jak sobie przypomni a krem do twarzy nakłada tylko na nią

W tym roku mam średnią zużyć 17 sztuk na miesiąc (denkuję tylko pielęgację, bez próbek i kolorówki), niby dużo z drugiej strony nie zamierzam 'ucinać' mojej pielęgnacji która na chwilę obecną mi służy tylko dlatego, że ktoś zużywa 10 kosmetyków
kosmetyko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 11:34   #4377
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Moje denka są dość skromne, ale sukcesywnie zmniejszam ilość "zbiorów i zapasów. Jednocześnie staram się kontrolować swoje wydatki ( sądzę, że zapasy, tudzież uzupełnianie zapasów samo w sobie nie jest złe, jednak zakupy muszą być kontrolowane, w przeciwnym razie stan konta grozi bankructwem, szafki, regały i kartony przeludnieniem, a mąż rozwodem ).
Dodatkowo zauważyłam, że im dalej w las, tym mniej zużywam.
Z jednej strony to niezbyt dobre dla statystyk hehe, ale z drugiej czuję, że nabieram większej świadomości i kontroli. I mnie się ten stan podoba, bo denkując dążę nie tylko do minimalizacji zbiorów, tudzież uciekam przed goniącym terminem, ale także wytworzenia pewnego systemu pielęgnacji, który mi służy (rodzaj kosmetyku, ilość, częstotliwość nakładania, itp.) i wytrwania w tym systemie.
Ważne aby przy jednoczesnym zmniejszonym używaniu, kupować odpowiednio mniej. W przeciwnym razie pochowają mnie z zapasami.

Przyznaję, że moim problemem są balsamy i inne mazidła. Kiedyś nawykowo, raz dziennie wcierałam w siebie to czy tamto, teraz jedynie od święta. I widzę różnicę w kondycji skóry, niestety na jej niekorzyść. Ale swojego czasu nakupowałam mazideł tyle, że teraz leżę i kwiczę, zamiast leżeć i pachnieć.


Ale są też plusy
Nie kupuję zbędnych kosmetyków, których i tak nie używam (kremy do rąk, stóp zastępują mi balsamy; lakierów i pianek do włosów- zazwyczaj leżą i kurzą się u mnie kilka lat, samoopalaczy- po kilku wsmarowaniach i odłożeniu na bok po roku leciały do kosza, produktów wyszczuplających i antycellulitowych (no chyba, że rozgrzewające na zimę, hehe).

Ponadto zauważyłam, że im moja pielęgnacja jest "uboższa" tym lepiej na tym wychodzę. To samo z makijażem. Kilka warstw to nie dla mnie.



Cytat:
Napisane przez kosmetyko Pokaż wiadomość
Kwestia pojemności, wydajności, ilości użytkowników i potrzeb.


W tym roku mam średnią zużyć 17 sztuk na miesiąc (denkuję tylko pielęgację, bez próbek i kolorówki), niby dużo z drugiej strony nie zamierzam 'ucinać' mojej pielęgnacji która na chwilę obecną mi służy tylko dlatego, że ktoś zużywa 10 kosmetyków
Rozsądne podejście.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 15:43   #4378
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Moje denka zazwyczaj sa dłuższe niz miesięczne, czesto niestety lubi mi sie skończyć wszystko na raz, wiec tez na raz muszę otworzyć nowe rzeczy i tak w kółko ostatnio doszłam do wniosku ze nie będe składować pustych opakowań, szkoda miejsca i będe wpisywać na bieżąco. Powiem ze cieżko sie odzwyczaić i tak po prostu wyrzucić cos co sie skończyło
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 15:45   #4379
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

To z wczoraj ImageUploadedByWizaz Forum1491749062.232978.jpg zel nie mój moje dwa kremy dermedic i nacomi, L4L, zel do mycia i tisane
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 19:11   #4380
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
ostatnio doszłam do wniosku ze nie będe składować pustych opakowań, szkoda miejsca i będe wpisywać na bieżąco. Powiem ze cieżko sie odzwyczaić i tak po prostu wyrzucić cos co sie skończyło
To prawda.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-31 22:45:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.