Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Pokaż wyniki sondy: Który z zegarków na zdjęciach jest najwłaściwszy?
casio 4 23,53%
swatch 2 11,76%
oozoo 2 11,76%
timex 4 23,53%
CK 5 29,41%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-18, 20:03   #4351
Sumi
Zadomowienie
 
Avatar Sumi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 056
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez Pestka88 Pokaż wiadomość
fiasco - jeśli Twój tata ma poczucie humoru, to zrób mu "zestaw prawdziwego Punka". Kup szarą torebkę i czarnym markerem napisz "Punk not death", znak anarchii i jakieś loga zespołów Punkowych - The Clash, Sex Pistols, Dezerter..., a w środku umieść tanie wino (polecam Kabanosa, w żabkach mogą go jeszcze mieć, a jak nie to "leśny dzban" na przykład), żal do stawiania irokeza, spray do malowania haseł na murach i do tego dorzuć koszulkę/płytę z punkiem - są wydawane dawno w sklepach muzycznych można je często znaleźć za grosze.
wino Komandos a nie Kabanos I już go nie produkują chyba. Może książkę? Widziałam w empiku o historii polskiego rocka (nie pamiętam tytułu niestety), albo o rockowych gwiazdach co zmarły. Jakaś biblia punka może została wydana?
__________________
Come to the Dark Side - we have cookies
<3 Oriflame
Sumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 21:54   #4352
Pestka88
Zadomowienie
 
Avatar Pestka88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 390
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez Sumi Pokaż wiadomość
wino Komandos a nie Kabanos I już go nie produkują chyba. Może książkę? Widziałam w empiku o historii polskiego rocka (nie pamiętam tytułu niestety), albo o rockowych gwiazdach co zmarły. Jakaś biblia punka może została wydana?
głupia autokorekta!! XD Padłam Nie produkują, ale można dorwać jeszcze czasem "starsze roczniki" :P
__________________
"i może nie wiem czego chcę, ale czego nie chcę wiem!"



2014:

książki: 12
filmy: 70
"Fizyka rzeczy niemożliwych" Michio Kaku
"Epidemia" Robin Cook





miesiąc z hula hop: 2/30
Pestka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 22:32   #4353
lily1402
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Hej, poszukuję pomysłu na prezent świąteczny dla mojego Tżta. Wolałabym żeby było to coś bardziej uniwersalnego, jeśli chodzi o ubrania to już obeszłam sporo sklepów i nic mi się nie podobało. Przedstawię wam moją listę prezentów, które już dostał:
-portfel, a w środku moje zdjęcie i miła kartka,
-pasek skórzany,
-kalendarz z moimi 12 zdjęciami na każdy miesiąc, był bardzo zadowolony
-upiekłam sernik, ciasteczka z napisem 'Kocham Cię'
-list, który wysłałam pocztą bez okazji (był zaskoczony i poruszony)
-słoik ozdobny wypełniony emenemsami,
-olejek do masażu,
-kapcie takie duże pieski, lata w nich teraz zadowolony,
-koszulka sportowa z jego nazwiskiem, z tyłu zebrałam podpisy chłopaków z jego drużyny a z przodu były podpisy fanów i oczywiście mój
-budzik jeżdżący, bo straszy z niego śpioch :P
-w jego urodziny wpadłam do niego rano z balonami ok 50 i w każdym było malutkie zdjęcie nasze (z jednej naszej sesji) a z tyłu po jednym życzeniu, naprawdę fajnie wyszło, a miny Tżta chyba nigdy nie zapomnę, tę sytuację najczęściej wspomina,
-podręczny kalendarz, niestety jest zapominalski,
-masażer do głowy,
-5 prezentów-każdy dla innego zmysłu,
-rękawiczki do ekranu dotykowego żeby nie marzł zimą.

I potrzebuję teraz pomocy na prezent świąteczny, pomóżcie
lily1402 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 22:48   #4354
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez Martika654 Pokaż wiadomość
Hej Mam tradycyjny problem co kupić Mu na prezent ale, że już coś mam to może wam podpowiem głównym prezentem będzie- jutro kupię zestaw do gry w pokera, gra z kolegami to niech ma http://www.gamblerstore.pl/category.php?id_category=51 dostanie też ładowarkę do smartfona bo ciągle zapomina ładować http://www.gamblerstore.pl/category.php?id_category=51 sezon 1 dextera- serial i co ludzie powiedzą ale to bardziej dla mnie hahahaah i grę 5 sekund- planszowa http://www.trefl.com/5-sekund.html
Jeeej ile prezentów! i jeszcze coś mu dokupujesz?
ja też kupiłam dużo :P i ciągle dokupuję :P

ja mam dla swojego: zgapiłam od którejś dziewczyny z wątku (DZIĘKI ) 7 różnych piw świata - w tym udalo mi sie zdobyc kilka butelek piw, ktore pilismy gdzies tam za granica każdy zapakuje osobno i dolacze bilecik z nazwa dnia, choc i tak pewnie wyzlopie wszystkie jednego wieczoru :P
ulubiona czekolade ktorej juz nie produkuja i musialam jej dluuugo szukac :P
golarke, mam nadzieje ze idealnie trafilam w jego gust - nie znam sie na takich gadzetach i sugeruje jedynie rankingami internetowymi
sweter hilfilgera i koszulke oryginals
Cytat:
Napisane przez Sumi Pokaż wiadomość
wino Komandos a nie Kabanos I już go nie produkują chyba. Może książkę? Widziałam w empiku o historii polskiego rocka (nie pamiętam tytułu niestety), albo o rockowych gwiazdach co zmarły. Jakaś biblia punka może została wydana?
ahahaha! padłam! ja tak myślę, wtf, co to za wino kabanos i nie pokojarzylam, ze chodzilo o komandosa, myslalam ze moze teraz mlodziez pije kabanosa ahah!
jeszcze mustak, leśny dzban; kiedys kupilam tez takie o nazwie ziomal





a ktoras dziweczyna pytala o to, czy dac facetowi uzywana gre. ja zdecydowanie odradzam, radze raczej zrezygnowac z koszuli i dac mu tylko gre, lub zrezygnowac z gry, a dac mu tylko koszulke
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 23:56   #4355
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Lista prezentów męża (sumuję z kilku lat):
- tradycyjna muzyka japońska wykonywana tradycyjnymi instrumentami (a także inne etno azjatyckie - byle stare utwory i na oryginalnych instrumentach a nie nowe aranżacje)
- płytoteka Boba Marleya
- gry komputerowe (Batman Arkham Asylum, Wiedzmin 2, Super Track Simulator 2012, Mass Effect 3)
- pady do grania
- kierownica z pedałami do grania
- klawiatura podświetlana
- miód pitny (półtorak, ewentualnie dwójniak)
- ksiązki (Grzędowicz, Gluchowsky, Komuda, Masterton, King)
- albumy o II wojnie światowej
- futerał na płyty
- futerał na komórkę
- nowy GPS, aktualizacja mapy do GPSa
- miecz
- skrzynka narzędziowa
- gry (Scrabble, Cytadela, Jenga)
- dart

Częsci ubrania (koszule, swetry, rękawiczki) nie uważa za prezenty tylko konieczność.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2012-12-19 o 00:05
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 07:31   #4356
isiaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar isiaczekk
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdzieś tam........
Wiadomości: 3 604
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Nigdy jakoś nie miałam problemu z kupnem prezentu aż do tegorocznych świąt. Zastanawiam się nad prezentem dla chłopaka, z którym spotykam sie od niedawna, ale zamiary są poważne
Chłopak ma 26 lat, nie ma jakiś konkretnych zainetersowań, lubi oglądać horrory i thlirery, czasem jak ma chwilę to lubi poczytac jakąś książkę, nie ma jakiegoś konkretnego gustu, portfel ma calkiem sprawny alkoholu nie pije, popala czasem, ale też chce rzucic po nowym roku...
Myślałam, żeby zrobic mu słoik ze słodyczami(który wczesneij dziewczyny pokazywały), no ale same łakocie to za mało. Potzrebuje jakiegoś bezpiecznego ale też niebanalnego prezentu...
__________________
isiaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 07:58   #4357
Wolha
Zadomowienie
 
Avatar Wolha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 047
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Grin jeśli jest miłośnikiem serii Assasin's Creed to są książki na podstawie tej gry. 60 zł jedna, dość grube.
Może są też inne "growe" książki, poszukaj.
A jak nie to jakiś gadżet z ulubionej gry. Ja bym była szczęśliwa jakbym dostała figurkę Assassyna Ale to też drogie bajery potrafią być.
Gdzie trzyma gry? Może jakiś stojak?

isiaczekk skoro lubi czytać to książkę, horror, thriller jakiś + te słodycze

Edytowane przez Wolha
Czas edycji: 2012-12-19 o 08:00
Wolha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 08:09   #4358
isiaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar isiaczekk
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdzieś tam........
Wiadomości: 3 604
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez Wolha Pokaż wiadomość
Grin jeśli jest miłośnikiem serii Assasin's Creed to są książki na podstawie tej gry. 60 zł jedna, dość grube.
Może są też inne "growe" książki, poszukaj.
A jak nie to jakiś gadżet z ulubionej gry. Ja bym była szczęśliwa jakbym dostała figurkę Assassyna Ale to też drogie bajery potrafią być.
Gdzie trzyma gry? Może jakiś stojak?

isiaczekk skoro lubi czytać to książkę, horror, thriller jakiś + te słodycze


A zna ktoś jakąś fajną książkę?
__________________
isiaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 09:47   #4359
Martika654
Rozeznanie
 
Avatar Martika654
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 831
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Jeeej ile prezentów! i jeszcze coś mu dokupujesz?
ja też kupiłam dużo :P i ciągle dokupuję :P

ja mam dla swojego: zgapiłam od którejś dziewczyny z wątku (DZIĘKI ) 7 różnych piw świata - w tym udalo mi sie zdobyc kilka butelek piw, ktore pilismy gdzies tam za granica każdy zapakuje osobno i dolacze bilecik z nazwa dnia, choc i tak pewnie wyzlopie wszystkie jednego wieczoru :P
ulubiona czekolade ktorej juz nie produkuja i musialam jej dluuugo szukac :P
golarke, mam nadzieje ze idealnie trafilam w jego gust - nie znam sie na takich gadzetach i sugeruje jedynie rankingami internetowymi
sweter hilfilgera i koszulke oryginals

ahahaha! padłam! ja tak myślę, wtf, co to za wino kabanos i nie pokojarzylam, ze chodzilo o komandosa, myslalam ze moze teraz mlodziez pije kabanosa ahah!
jeszcze mustak, leśny dzban; kiedys kupilam tez takie o nazwie ziomal





a ktoras dziweczyna pytala o to, czy dac facetowi uzywana gre. ja zdecydowanie odradzam, radze raczej zrezygnowac z koszuli i dac mu tylko gre, lub zrezygnowac z gry, a dac mu tylko koszulke
Fakt w tym roku zaszalałam z prezentami, w zeszłym dostał zegarek, jeszcze rok wcześniej spinki do koszuli, a jeszcze wcześniej na pierwszą gwiazdkę dostał karnet na siłownie i poduszkę z moim zdjęciem ale w tym roku pomyślałam, że raz się żyje i święta to święta, człowiek cały rok sobie odmawia, żałuje, to choć ten jeden raz można komuś sprawić radność Zestaw do pokera kupiony :P :P
Martika654 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 12:20   #4360
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Ja myslalam, myslalam nad prezentem dla TZ i chyba w koncu kupie ksiazke: Kulinarne wyprawy Jamiego Olivera(bardzo sie jara tym kucharzem , ma jedna jego ksiazke, wiec pomyslalam, ze ta bedzie dobra, szczegolnie ze lubi podrozowac) do tego czapke, bo marudzi, ze musi ja sobie kupic(tylko tutaj sie boje, ze nie trafie w gust ) plus 4 kinder niespodzianki na osłodę( uwielbia czekolade z nich )

I teraz moje pytani, brzmi to dosc sensownie?
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 16:40   #4361
zuzka92
Zadomowienie
 
Avatar zuzka92
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 073
GG do zuzka92
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez Wolha Pokaż wiadomość
Grin jeśli jest miłośnikiem serii Assasin's Creed to są książki na podstawie tej gry. 60 zł jedna, dość grube.
Może są też inne "growe" książki, poszukaj.
Mój luby dostał ode mnie właśnie jedna z ksiazek na podstawie Assasina, bardzo sie jaral prezentem, niestety ledwo przebrnal przez lekture- napisana STRASZNIE.
Ostatnio przerabial "Hitmana" - podobno jeszcze słabsza

Przeglądając różne fora tematyczne natrafiłam na "Metro 2033" - ma bardzo dobre recenzje, również na "niegrowych" portalach i w tym roku znajdzie się pod choinką
zuzka92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 16:49   #4362
nawicia
Raczkowanie
 
Avatar nawicia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 173
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

ja już mam prezent dla TŻ, ale chodzi teraz o takie dociągnięcia
mały prezent bo mały, ale tak sie umawialiśmy
kupiłam mu szalik i zdobyłam autograf jego ulubionej grupy
chcę to zapakowac do pudełka(kupiłam w empiku) no i zapakować ładnie i w ogóle

ale z tym autografem problem...czy to tak wrzucić na ten szalik? czy jak?
i jeszcze jedno
jest to zdjęcie, na zdjęciu podpisy, a z tyłu tak jakby kartka pocztowa,
wypełniać? pisać wesołych świąt, życzenia? czy zostawić puste?

dziękuję za odpowiedzi z góry
__________________
“Nobody dies a virgin... Life fucks us all.”


nawicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 17:36   #4363
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;38208172]Ja myslalam, myslalam nad prezentem dla TZ i chyba w koncu kupie ksiazke: Kulinarne wyprawy Jamiego Olivera(bardzo sie jara tym kucharzem , ma jedna jego ksiazke, wiec pomyslalam, ze ta bedzie dobra, szczegolnie ze lubi podrozowac) do tego czapke, bo marudzi, ze musi ja sobie kupic(tylko tutaj sie boje, ze nie trafie w gust ) plus 4 kinder niespodzianki na osłodę( uwielbia czekolade z nich )

I teraz moje pytani, brzmi to dosc sensownie? [/QUOTE]

Skoro lubi czekoladę z kinder niespodzianek to może lepiej po prostu kupić kinder czekoladę - te batoniki?
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 19:00   #4364
Precious things
Rozeznanie
 
Avatar Precious things
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: praskie klimaty
Wiadomości: 758
Dot.: Portfel - wasze propozycje

Cytat:
Napisane przez Martoos Pokaż wiadomość
Od siebie mogę polecić portfele firm "Peterson" i "Solski". W zeszłym roku sama miałam dylemat i zastanawiałam się nad tymi dwoma, wybrałam jednak ten drugi, ale "peterson" też jest solidny.
Podobało mi się to, że obie firmy sprzedają swoje wyroby w sympatycznych opakowaniach
Jak kupowałam portfel dla swojego Partnera to się nad Solskim zastanawiałam. Był porządny i dobrze zrobiony. No i to drewniane pudełko Akurat do 100 zł.
__________________




Precious things jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 21:06   #4365
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

dziewczyny
wiecie jak się wściekłam?! i nie wiem, słusznie czy nie
Pisałam, że kupiłam mu te piwa. no i schowałam je u siebie w garderobie w rogu między szafką a ścianą. TZ raczej tam nie wchodzi. pech chciał, że polazł tam za mną i z wejścia zobaczył butelkę i zapytał ooooooo a co to na to ja się tak wściekłam, że odechciało mi się prezentów

przesadziłam? :P

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez nawicia Pokaż wiadomość
ja już mam prezent dla TŻ, ale chodzi teraz o takie dociągnięcia
mały prezent bo mały, ale tak sie umawialiśmy
kupiłam mu szalik i zdobyłam autograf jego ulubionej grupy
chcę to zapakowac do pudełka(kupiłam w empiku) no i zapakować ładnie i w ogóle

ale z tym autografem problem...czy to tak wrzucić na ten szalik? czy jak?
i jeszcze jedno
jest to zdjęcie, na zdjęciu podpisy, a z tyłu tak jakby kartka pocztowa,
wypełniać? pisać wesołych świąt, życzenia? czy zostawić puste?

dziękuję za odpowiedzi z góry
ja bym zostawiła puste
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 21:15   #4366
kasiastrunin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 273
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

no przesadzilas.. skoro zobaczył to normalne ze zapytał co to..
kasiastrunin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 21:33   #4367
ruda9215
Raczkowanie
 
Avatar ruda9215
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 317
GG do ruda9215 Send a message via Skype™ to ruda9215
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Kochane zapytajcie się swoim ogarniętych teżetów o gry :

- walki w klatkach - MMA? coś tego typu na PS3
__________________
06.12.2012 - Zdana praktyka - prawo jazdy
24.12.2012 - Pierścionek na moim paluszku.


2014 - licencjat !
15.08.2015 - ślub. 
ruda9215 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 22:11   #4368
karookarolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez nawicia Pokaż wiadomość
ja już mam prezent dla TŻ, ale chodzi teraz o takie dociągnięcia
mały prezent bo mały, ale tak sie umawialiśmy
kupiłam mu szalik i zdobyłam autograf jego ulubionej grupy
chcę to zapakowac do pudełka(kupiłam w empiku) no i zapakować ładnie i w ogóle

ale z tym autografem problem...czy to tak wrzucić na ten szalik? czy jak?
i jeszcze jedno
jest to zdjęcie, na zdjęciu podpisy, a z tyłu tak jakby kartka pocztowa,
wypełniać? pisać wesołych świąt, życzenia? czy zostawić puste?

dziękuję za odpowiedzi z góry
nie pisz nic kartkę zostaw czystą. Przynajmniej ja bym się wkurzyła, jakby mi ktoś na czymś tak bardzo dla mnie wartościowym coś napisał :P Zapakuj to w ładną kopertę (jakaś papeteria) i możesz dołączyć liścik, lub napisac coś na tej kopercie i wrzuć do pudełka


Ja też się wkurzyłam ;p u mnie w tym roku zamotanie z prezentami. Kupiłam TŻtowi e-papierosa, którego bardzo chciał. Wczoraj rozmawialiśmy no i zaczął temat e-papierosów i mówił, że nie wie, czy by chciał to palić, może w domu, że dużo osób marudzi, a wcześniej tak mi truł tyłek, że musimy kupić. Tak się zestresowałam, że rzucilam mu pięknie spakowany prezent na stół z komentarzem "kupiłam Ci takiego papierosa, wesołych świąt"
karookarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 22:12   #4369
Wolha
Zadomowienie
 
Avatar Wolha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 047
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez zuzka92 Pokaż wiadomość
Mój luby dostał ode mnie właśnie jedna z ksiazek na podstawie Assasina, bardzo sie jaral prezentem, niestety ledwo przebrnal przez lekture- napisana STRASZNIE.
Ostatnio przerabial "Hitmana" - podobno jeszcze słabsza

Przeglądając różne fora tematyczne natrafiłam na "Metro 2033" - ma bardzo dobre recenzje, również na "niegrowych" portalach i w tym roku znajdzie się pod choinką
Czyli dobrze, że sobie nie kupiłam. Chciałam najpierw sprawdzić opinie, bo z takimi książkami właśnie różnie bywa.
Wolha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 22:28   #4370
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez karookarolina Pokaż wiadomość

Ja też się wkurzyłam ;p u mnie w tym roku zamotanie z prezentami. Kupiłam TŻtowi e-papierosa, którego bardzo chciał. Wczoraj rozmawialiśmy no i zaczął temat e-papierosów i mówił, że nie wie, czy by chciał to palić, może w domu, że dużo osób marudzi, a wcześniej tak mi truł tyłek, że musimy kupić. Tak się zestresowałam, że rzucilam mu pięknie spakowany prezent na stół z komentarzem "kupiłam Ci takiego papierosa, wesołych świąt"
i jaka była reakcja?
Ty to przegięłaś ale też bym się wściekla
ja właśnie nie wiem, czy dam mu teraz te piwa, skoro i tak był tak dociekliwy że je namierzył chyba zrobię sobie prezent
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 23:27   #4371
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez zuzka92 Pokaż wiadomość
Przeglądając różne fora tematyczne natrafiłam na "Metro 2033" - ma bardzo dobre recenzje, również na "niegrowych" portalach i w tym roku znajdzie się pod choinką
To gra powstała na podstawie ksiązki

Ksiązki na podstawie gier to z reguły gnioty pisane na szybko, by "załapać" się na szczyt popularności gry.

Ksiazka "Metro 2033" jest fantastyczna.
A jak polubi rosyjską fantatykę to polecam "Piknik na skraju drogi"Strugackich (na elementach tej ksiazki oparta jest luźno gra S.T.A.L.K.E.R). Poza tym klasyk: Kir Bułyczow i jego opowiadania o Wielkim Guslarze (są żartobliwe).
Czy czytał cykl o wiedzminie Sapkowskiego? Też na motywach ksiazki zrobiono dwie gry ("Wiedzmin").

Rewelacyjny (ale to nie na podstawie gry, klasyczne fantasy) jest cykl Grzędowicza "Pan lodowego ogrodu" (cztery tomy). Nie ma tam elfów ani żadnego cukrzenia, jest natomiast twardy facet w obcym świecie.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2012-12-19 o 23:34
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 06:51   #4372
karookarolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
i jaka była reakcja?
Ty to przegięłaś ale też bym się wściekla
ja właśnie nie wiem, czy dam mu teraz te piwa, skoro i tak był tak dociekliwy że je namierzył chyba zrobię sobie prezent
Nie lubię takiego jęczenia Podejście zmienił bardzo szybko, powiedział, że będzie szczęśliwy jeśli rzuci te normalne dzięki mnie i bardzo dziękował, tylko nie rozpakował, powiedział, ze chce na święta dostać. Ja na Twoim miejscu jakby TŻ Cię złapał otworzyłabym i wypiłabym z komentarzem "sobie kupiłam, mam ochotę się napić" pewnie nawet całe 7 bym wypiła

Jestem zadowolona, bo już prawie wszystko mam. Zostały tylko do zapakowania dwa prezenty Dziewczyny jeśli chcecie fajne zestawy męskich kosmetyków (bodajrze krem do twarzy i żel do mycia twarzy) bielendy widziałam w tesco za 20 zł, ładnie zapakowane. Miałam kupić, ale nie chce mi się jechać
karookarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 09:18   #4373
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Portfel - wasze propozycje

Witaj,
za cenę jaką podajesz możesz zakupić dobry portfel. Jeśli niedaleko Ciebie znajdują się Outlety warto do nich się wybrać, ponieważ ceny czasem są niższe niż na all. Z dobrych firm polecam: peterson, ochnik, sokolski.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 09:51   #4374
Martika654
Rozeznanie
 
Avatar Martika654
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 831
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

A ja chyba wybrałam idealnie prezent bo wczoraj byliśmy u znajomych i graliśmy w pokera i TŻ się jarałm tym zestawem i prosił kolegę, żeby na sylwestra nie zapomniał o pokerze o będą grać a tu niespodzianka ma już swój własny :P :P
Martika654 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 09:56   #4375
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Który najładniejszy?? (portfel)

Moim zdaniem najlepszy to portfel drugi
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 10:37   #4376
TrzyBobry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 24
Dot.: Który najładniejszy?? (portfel)

Wybrałabym 2
TrzyBobry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 14:38   #4377
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez Martika654 Pokaż wiadomość
A ja chyba wybrałam idealnie prezent bo wczoraj byliśmy u znajomych i graliśmy w pokera i TŻ się jarałm tym zestawem i prosił kolegę, żeby na sylwestra nie zapomniał o pokerze o będą grać a tu niespodzianka ma już swój własny :P :P
ha to super, że taki prezent będzie trafiony! podpowiedziałaś mi i chyba na następną okazję kupię mojemu TŻ, bo też fan pokera ;>
ale w tym roku dostanie pen drive 16 gb, dla mamy sweter (mam nadzieje, że bedzie dobry, chociaż bardzo się boję, że za mały :c ale jak coś to można wymienić, tyle że większych nie było :c) i zieloną kredkę do oczu, (zaraz później ma urodziny to dostanie perfumy jej ulubione, a na które szkoda jej pieniędzy i zdjęcie moje z bratem - chciała wywoływać jakieś zdjęcie robione kalkulatorem , bo tak bardzo chciała mieć nas razem na zdjęciu, więc mam nadzieję, ze prezent będzie trafiony a znowu kiedyś, razem w trójkę sobie zrobimy) a dla brata skórzany pasek
__________________

24.08.2009

kamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 14:55   #4378
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez Sumi Pokaż wiadomość
wino Komandos a nie Kabanos I już go nie produkują chyba. Może książkę? Widziałam w empiku o historii polskiego rocka (nie pamiętam tytułu niestety), albo o rockowych gwiazdach co zmarły. Jakaś biblia punka może została wydana?
jak pisałam wcześniej, boję się kupować ojcu książki bo ma ich miliardy a nie mam jak sprawdzić jakie ma bo nie mieszka ze mną i raczej u niego nie bywam.

też się zdziwiłam, co za Kabanos? Kto wpadł na pomysł żeby tak wino nazywać, nawet tanie Ale u mnie już się go nie dostanie, już dość dawno go nie produkują.

Doli, czekolada z kinder niespodzianek smakuje bardzo podobnie do łaciatej Milki z alpejskiego mleka
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 15:37   #4379
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez karookarolina Pokaż wiadomość
Nie lubię takiego jęczenia Podejście zmienił bardzo szybko, powiedział, że będzie szczęśliwy jeśli rzuci te normalne dzięki mnie i bardzo dziękował, tylko nie rozpakował, powiedział, ze chce na święta dostać. Ja na Twoim miejscu jakby TŻ Cię złapał otworzyłabym i wypiłabym z komentarzem "sobie kupiłam, mam ochotę się napić" pewnie nawet całe 7 bym wypiła
to łagodna reakcja
no, powiem Ci że tak się wkurzyłam jak to zauważył, ze jedyne na co mnie było stac to wqrw
Cytat:
Jestem zadowolona, bo już prawie wszystko mam. Zostały tylko do zapakowania dwa prezenty Dziewczyny jeśli chcecie fajne zestawy męskich kosmetyków (bodajrze krem do twarzy i żel do mycia twarzy) bielendy widziałam w tesco za 20 zł, ładnie zapakowane. Miałam kupić, ale nie chce mi się jechać
u, to faktycznie tanio mój używa tylko loreala, a bielanda ma łudząco podobną kolorystykę ;d

ja jutro będę miała książkę dla matki, no i czekam na kuriera z prezentem dla tza ;/ a siostra dostanie prezent po świętach. Dziś popakuję częśc prezentów kupiłam rózne designerskie bajery do pakowania mimo ze u mnie w rodzinie wszyscy chyba olali w tym roku święta i będą wymieniać się kopertami
Cytat:
Napisane przez kamona Pokaż wiadomość
ha to super, że taki prezent będzie trafiony! podpowiedziałaś mi i chyba na następną okazję kupię mojemu TŻ, bo też fan pokera ;>
ale w tym roku dostanie pen drive 16 gb, dla mamy sweter (mam nadzieje, że bedzie dobry, chociaż bardzo się boję, że za mały :c ale jak coś to można wymienić, tyle że większych nie było :c) i zieloną kredkę do oczu, (zaraz później ma urodziny to dostanie perfumy jej ulubione, a na które szkoda jej pieniędzy i zdjęcie moje z bratem - chciała wywoływać jakieś zdjęcie robione kalkulatorem , bo tak bardzo chciała mieć nas razem na zdjęciu, więc mam nadzieję, ze prezent będzie trafiony a znowu kiedyś, razem w trójkę sobie zrobimy) a dla brata skórzany pasek
wtf aparat w kalkulatorze? bajer
Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
jak pisałam wcześniej, boję się kupować ojcu książki bo ma ich miliardy a nie mam jak sprawdzić jakie ma bo nie mieszka ze mną i raczej u niego nie bywam.

też się zdziwiłam, co za Kabanos? Kto wpadł na pomysł żeby tak wino nazywać, nawet tanie Ale u mnie już się go nie dostanie, już dość dawno go nie produkują.

Doli, czekolada z kinder niespodzianek smakuje bardzo podobnie do łaciatej Milki z alpejskiego mleka
jaka rozeznana !




Apropo Taty, co im kupujecie? ja w tym roku kupiłam mu rękawice narciarskie i super ciepły sweter, ale w sumie często mam z nim problem, chętnie posłucham Waszych pomysłów
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 16:46   #4380
karookarolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Ja tez kupię ten zestaw do pokera tylko na jakąś inną okazję, dzięki za pomysł Mój TŻ ciągle zawala mi tableta nowymi pokerami z google play, teraz będzie miał swojego

Chyba też zadzwonie do brata, żeby wrzucił im do paczki nasze ładne zdjęcie w ramce Wiem, że na jednym ładnie wyszliśmy, z 30 rocznicy rodziców, więc aktualne

Ja dla taty (mężczyzna starej daty, nie używa nowoczesnych kosmetyków) kupiłam: 5 chusteczek bawełnianych, pędzel do golenia z naturalnego włosia i krem do golenia nivea.
karookarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.