Betterware - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-15, 19:56   #4381
jolanteczka123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 737
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez MySSaaa Pokaż wiadomość
info z wczoraj :

katalogi powinny być jutro bądź najpoźniej w poniedziałek. Braki spowodowane są zmianami katalogów.,Bedziemy dostawały po 2 katalogi ( jeden z seria do ciała, 2 normalny) ztad to całe zamieszanie. Jako dodatkowa dobra wiadomosc soki beda w promocji po 19.99 ma wejsc 30 nowości + nowe kosmetyki
Bardzo dobra wiadomość. Dwa katalogi. Super. I sok w fajnej cenie. Zastanawiam się w jakiej cenie będą katalogi, bo trzeba przyznać nie są teraz zbyt tanie. Chyba, że się zamawia 200 sztuk...Ja daleka jestem od takiego zamówienia. Niestety.
Już nie mogę się doczekać tych nowych kosmetyków. Może wiesz co to za nowości?
jolanteczka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 09:35   #4382
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez jolanteczka123 Pokaż wiadomość
Bardzo dobra wiadomość. Dwa katalogi. Super. I sok w fajnej cenie. Zastanawiam się w jakiej cenie będą katalogi, bo trzeba przyznać nie są teraz zbyt tanie. Chyba, że się zamawia 200 sztuk...Ja daleka jestem od takiego zamówienia. Niestety.
Już nie mogę się doczekać tych nowych kosmetyków. Może wiesz co to za nowości?

Fakt,cena katalogów jest przesadzona kilkukrotnie
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 17:08   #4383
piaskowa21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 109
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez MySSaaa Pokaż wiadomość
info z wczoraj :

katalogi powinny być jutro bądź najpoźniej w poniedziałek. Braki spowodowane są zmianami katalogów.,Bedziemy dostawały po 2 katalogi ( jeden z seria do ciała, 2 normalny) ztad to całe zamieszanie. Jako dodatkowa dobra wiadomosc soki beda w promocji po 19.99 ma wejsc 30 nowości + nowe kosmetyki
Tak jak mowi MySSaaa beda 2 katalogi zmieniona szata graficzna i wiele nowych fajnych produktow i ta promocja na soki chyba najlepsza

Edytowane przez piaskowa21
Czas edycji: 2012-03-16 o 17:10
piaskowa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:53   #4384
moncia_07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 34
Dot.: Betterware

oo jaaa... nie mogę się już doczekać tych katalogów.. nowa szata graficzna, nowości!! Bomba!! Tylko mam pytanie, skąd wiadomo, że katalogi mają być najpóżniej w poniedzialek? U mnie po zalogowaniu się do strefy przedstawiciela widnieje informacja, że katalogi będą dostępne 23 marca, natomiast osoby które już wysłały zamówienia przed tym terminem otrzymają nowe katalogi pocztą
__________________
Konsultantka Oriflame
Konsultantka Betterware
R-sko, łódzkie, Cała Polska
moncia_07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 10:17   #4385
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez moncia_07 Pokaż wiadomość
oo jaaa... nie mogę się już doczekać tych katalogów.. nowa szata graficzna, nowości!! Bomba!! Tylko mam pytanie, skąd wiadomo, że katalogi mają być najpóżniej w poniedzialek? U mnie po zalogowaniu się do strefy przedstawiciela widnieje informacja, że katalogi będą dostępne 23 marca, natomiast osoby które już wysłały zamówienia przed tym terminem otrzymają nowe katalogi pocztą
Porządna firma, ceniąca swoich przedstawicieli, a przede wszystkim klientow zmieniając szatę graficzną katalogów robi to z odpowiednim wyprzedzeniem. Z takim brakiem profesjonalizmu w firmie sprzedaży bezpośredniej spotykam sie po raz pierwszy. Oni nie rozumieją,że sami sobie szkodzą?:confus ed:

Dzisiaj w informacjach znowu na liście 30 braków.To już nie jest zabawne, ale dla mnie żenujące.Po co naganiają nowych przedstawicieli jak nie są w stanie zapewnić obsługi tym co są?
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 19:35   #4386
jolanteczka123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 737
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Porządna firma, ceniąca swoich przedstawicieli, a przede wszystkim klientow zmieniając szatę graficzną katalogów robi to z odpowiednim wyprzedzeniem. Z takim brakiem profesjonalizmu w firmie sprzedaży bezpośredniej spotykam sie po raz pierwszy. Oni nie rozumieją,że sami sobie szkodzą?:confus ed:

Dzisiaj w informacjach znowu na liście 30 braków.To już nie jest zabawne, ale dla mnie żenujące.Po co naganiają nowych przedstawicieli jak nie są w stanie zapewnić obsługi tym co są?
Mnie też często nasuwają się takie myśli, jak widzę te paskudne braki. I nie przekonują mnie twierdzenia, że są problemy - a to z nieterminowym transportem, a to z niestabilnymi butelkami od soku, a to ze złymi nakrętkami butelek od płynu do podłóg. itp. Często mam wrażenie, że gdy dany artykuł jest w promocji, to zaraz go zabraknie, bo w następnym katalogu przecież będzie w wyższej cenie i lepiej więcej firmie zarobić niż mniej. Takie to logiczne...Ale logika ta wcale mi się nie podoba.
Fakt faktem, że tyle osób rezygnuje z ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ I są tego różne przyczyny. A powyższe nie należą do rzadkości.
Firmo, a raczej ludzie, którzy ją tworzycie, starajcie się WIĘCEJ!!!
Bez Przedstawicieli w sprzedaży bezpośredniej będzie trudno COKOLWIEK zrobić. Czyt. NIC. Amen.
Tak, te wszystkie szopki psują wizerunek firmy.
jolanteczka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 09:55   #4387
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Betterware

N astronie dostepny juz jest katalog na kwiecień

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/kat/0412.pdf
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 14:42   #4388
MySSaaa
Zadomowienie
 
Avatar MySSaaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 1 694
Dot.: Betterware

katalog jest rewelacyjny !!
MySSaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 18:31   #4389
madusiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z Katowic
Wiadomości: 66
Dot.: Betterware

Mnie równiez podoba się katalog na kwiecień Jestem jeszcze ciekawa tego katalogu z kosmetykami
madusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 07:19   #4390
ewelina2106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 76
Dot.: Betterware

powtarzam pytanie, ale spróbuje jeszcze raz. Poszukuje konsultantki z okolic Leszna. Jest tu ktoś taki?
ewelina2106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 09:41   #4391
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Betterware

Dzisiaj na stronie są 42 produkty niedostępne.Właśnie podjęłam decyzję o nieszukaniu nowych przedstawicieli, bo po prostu mi wstyd za taką firmę. W tym miesiącu znalazłam chętne dwie osoby i teraz mają okropny problem ze złożeniem zamowień, bo co rusz to im brakuje do programu startowego, a bez tego to ta cała zabawa przestaje sie opłacać.Bowiem wlaśnie tym programem ich skusiłam.

Klientki u mnie też coraz gorzej zamawiają, bo jak nie wiedzą kiedy do ręki dostaną produkt, to wolą iść do sklepu niż tyle czekać. Zamawiają zawsze do ostatniego dnia miesiąca i liczą na dostawę na początku kolejnego, a tu przez te braki nie da się zrealizować wsześniejszych deklaracji.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 10:50   #4392
Ania1367
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: RUDA ŚLĄSKA
Wiadomości: 528
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Dzisiaj na stronie są 42 produkty niedostępne.Właśnie podjęłam decyzję o nieszukaniu nowych przedstawicieli, bo po prostu mi wstyd za taką firmę. W tym miesiącu znalazłam chętne dwie osoby i teraz mają okropny problem ze złożeniem zamowień, bo co rusz to im brakuje do programu startowego, a bez tego to ta cała zabawa przestaje sie opłacać.Bowiem wlaśnie tym programem ich skusiłam.

Klientki u mnie też coraz gorzej zamawiają, bo jak nie wiedzą kiedy do ręki dostaną produkt, to wolą iść do sklepu niż tyle czekać. Zamawiają zawsze do ostatniego dnia miesiąca i liczą na dostawę na początku kolejnego, a tu przez te braki nie da się zrealizować wsześniejszych deklaracji.

Wiesz co mam do Ciebie prośbę zobacz sobie wpisy na tym forum sprzed dwóch lat i roku w marcu jakie były braki.... a potem pomyśł
Co roku ta forma ma w marcu ten sam problem nie wiedomo dlaczego ale niekiedy warto przecierpieć jeden miesiąc...
twoja sprawa
__________________

Ania1367 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 15:18   #4393
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Wiecie już o zmianach w działalności B.......... od 1 kwietnia br ? Jeśli nie, to zapytajcie swoich liderów, bo to dość istotne zmiany. I nie mówię o zmianach w katalogach.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 17:38   #4394
jolanteczka123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 737
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Dzisiaj na stronie są 42 produkty niedostępne.Właśnie podjęłam decyzję o nieszukaniu nowych przedstawicieli, bo po prostu mi wstyd za taką firmę. W tym miesiącu znalazłam chętne dwie osoby i teraz mają okropny problem ze złożeniem zamowień, bo co rusz to im brakuje do programu startowego, a bez tego to ta cała zabawa przestaje sie opłacać.Bowiem wlaśnie tym programem ich skusiłam.

Klientki u mnie też coraz gorzej zamawiają, bo jak nie wiedzą kiedy do ręki dostaną produkt, to wolą iść do sklepu niż tyle czekać. Zamawiają zawsze do ostatniego dnia miesiąca i liczą na dostawę na początku kolejnego, a tu przez te braki nie da się zrealizować wsześniejszych deklaracji.
Ręce mi też opadły jak zobaczyłam dzisiejszego maila z firmy. No i jeszcze dodatkowo zobaczyłam katalog Blue Nature.
Chyba się starzeję..
Coraz mniej mi się podoba. A taka byłam pełna entuzjazmu... To niewiarygodne jak skutecznie można zniechęcić klientów i przedstawicieli. Firma chyba ma jakieś problemy. Postaram się uzbroić w cierpliwość. Wszak tak naprawdę dość wytrzymała jestem. Tylko te ręce, na przekór mojej wytrzymałości, tak często opadają...Szczęka zresztą też...
Może mi ktoś podpowie o co w tym wszystkim chodzi. Nawet roku jeszcze nie ma odkąd w to weszłam. I pewnie się jeszcze dobrze nie znam na tym jak przekonywać siebie i klientów, że tak "fajnie" jest...
jolanteczka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 17:39   #4395
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Wiecie już o zmianach w działalności B.......... od 1 kwietnia br ? Jeśli nie, to zapytajcie swoich liderów, bo to dość istotne zmiany. I nie mówię o zmianach w katalogach.

Jakie niby zmiany?Wiesz coś na ten temat?
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 18:40   #4396
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Betterware

TAKIE ZMIANY :

1.Dotychczasowy katalog ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ W kwietniu znajdziesz w nim 30 nowości i ponad 130 promocji, w tym 60 produktów w mega atrakcyjnych cenach. Nie zwlekaj! Pamiętaj, że liczba tych produktów jest ograniczona!

2. Katalog Blue Nature, który będzie zmieniał się co 3 miesiące ale co miesiąc będziemy proponowali fantastyczne oferty i promocje cenowe, które zamieszczone będą w kolejnych cennikach. W kwietniowym wydaniu katalogu znajdziesz zapowiedź czterech niesamowitych nowości. Poniżej przedstawiamy cennik katalogu BN:
  • Katalog Blue Nature 1 szt. PL809 - 2,5 zł
  • Katalog Blue Nature paczka 10 szt. PL810 - 20,00 zł
  • Katalog Blue Nature paczka 40 szt. PL811 - 60,00 zł
  • Katalog Blue Nature 3 paczki 120 szt. PL812 - 150,00 zł
  • Katalog Blue Nature 5 paczek 200 szt. PL813 - 200,00 zł
3. Forma płatności. Od 1 kwietnia do odwołania zakupy tylko za pobraniem. Dotyczy wszystkich Przedstawicieli.

4. Reklamacje. Aby złożyć reklamację, należy dołączyć kopię faktury zakupu reklamowanego produktu.

5. Dopłaty do działalności gospodarczej. Po pięciu latach zawieszamy trzymiesięczny program dopłat do działalności gospodarczej dla Liderów.

6. Opłata rejestracyjna bez zmian! 0d 1 kwietnia opłata rejestracyjna nadal będzie wynosić 9,90 zł. Skład startera również pozostaje bez zmian.

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Widzę,że będzie trzeba płacić za pobraniem... Dobrze,że kończę z tą firmą;p
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 20:20   #4397
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

No i przede wszystkim firma się zmienia - juz nie będzie oddziałem angielskim tylko spółką polską, co da jej większe możliwości wyboru dostawców i produktów.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 20:22   #4398
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 554
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez paula1109 Pokaż wiadomość
3. Forma płatności. Od 1 kwietnia do odwołania zakupy tylko za pobraniem. Dotyczy wszystkich Przedstawicieli.
oj... chyba tez zrezygnuje z zamawiania na swoje konto...
no i cena tych katalogow Blue Nature
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 20:44   #4399
moncia_07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 34
Dot.: Betterware

ja padłam jak przeczytałam, że trzeba bedzie płacic za pobraniem..;( ;(
jak tak ma dalej byc to tez sie wypisuje, bo ani teraz nie zloze zamowienia, bo nie mam kasy aby zalożyć, ani nie uda mi sie nikogo namowic aby zostal konsultantem;(
__________________
Konsultantka Oriflame
Konsultantka Betterware
R-sko, łódzkie, Cała Polska
moncia_07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 22:03   #4400
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez paula1109 Pokaż wiadomość
5 paczek 200 szt. PL813 - 200,00 zł3. Forma płatności. Od 1 kwietnia do odwołania zakupy tylko za pobraniem. Dotyczy wszystkich Przedstawicieli.
Bardzo mi się to nie podoba
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 06:17   #4401
gegania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 56
Dot.: Betterware

Nieuczciwi przedstawiciele, nie spłacający faktur, spowodowali zadłużenie ponad 1,5 mln złotych. Nowych właścicieli nie stać na to, aby to finansować. Ponadto obsługa księgowania wpłat, wysyłania monitów, itp. to jest zbyt kosztowne przedsięwzięcie. Szczerze mówiąc dziwię się, że dopiero teraz postanowili zlikwidować kredyt. Nie przesadzajcie, że to jakaś tragedia nie do przeskoczenia. Większość firm tego typu nie daje żadnych kredytów. Wiele firm ma startery kosztujące kilkaset złotych i jakoś ludzie wchodzą i działają. Zawsze jak jest zmiana na niekorzyść to przedstawiciele się denerwują. Ale nowe osoby nie będą wiedziały jak było kiedyś - warunki będą mieć takie jakie są.
Pozostałe zmiany są bardzo na korzyść. Ja po poniedziałkowym spotkaniu jestem zbudowana i bardzo pozytywnie nastawiona. Wiem, że teraz będzie już lepiej. Dotychczasowa współpraca z Anglią nie wychodziła firmie na dobre. Teraz to będzie wyglądało inaczej.
gegania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 06:37   #4402
Lilka44
Raczkowanie
 
Avatar Lilka44
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 440
GG do Lilka44
Dot.: Betterware

ale mnie to wkurzyło,powinni przynajmniej pozostawić kredyt dla tych co przez kilka lat byli wypłacalni,oj chyba przestanę mieć wyrzuty i tez zrezygnuję a jeżeli idzie o zmianę nazwy, to oby to nie wyszło na gorsze
__________________
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym
"Słoneczko"
Stawnica 33 77-400 Złotów

KRS 0000186434
cel:Piotr Jaśkowski 76/J
pomóż mi spełnić marzenia mojego syna i podaruj mu swój 1%
Lilka44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 08:18   #4403
piaskowa21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 109
Dot.: Betterware

Proponuje masowe maile do firmy odnosnie oplaty za pobraniem, moze jak zobacza ze wiekszosc przedstawicieli sie z tym nie zgadza to zmienia swoja decyzje?

Ja juz dzisiaj wyskrobalam troche dlugiego

Edytowane przez piaskowa21
Czas edycji: 2012-03-22 o 08:28
piaskowa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 08:24   #4404
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez piaskowa21 Pokaż wiadomość
Proponuje masowe maile do firmy odnosnie oplaty za pobraniem, moze jak zobacza ze wiekszosc przedstawicieli sie z tym nie zgadza to zmienia swoja decyzje?

Jestem za,i zaraz do nich piszę
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 08:52   #4405
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Betterware

pies im w oko i tak już kończę, czekam na ich odpowiedź,babka napisała mi,że może potrwać to tydzień nim mnie wypiszą z firmy ;D Smiech na sali tyle czasu... tym bardziej,że mam wszystko poopłacane,czekam już kilka dni xD

Pewnie tydzień czasu się zastanawiają,jak ją tu przekonać aby została... srututu nidyrydy nie dam się .
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 09:15   #4406
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez paula1109 Pokaż wiadomość
pies im w oko i tak już kończę, czekam na ich odpowiedź,babka napisała mi,że może potrwać to tydzień nim mnie wypiszą z firmy ;D Smiech na sali tyle czasu... tym bardziej,że mam wszystko poopłacane,czekam już kilka dni xD

Pewnie tydzień czasu się zastanawiają,jak ją tu przekonać aby została... srututu nidyrydy nie dam się .

Wystarczy,że nie będziesz robiła zamówień i koniec...Po co się wypisywać
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 09:21   #4407
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Betterware

bo nie chcę aby gdziekolwiek tam były moje dane
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 09:57   #4408
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez Ania1367 Pokaż wiadomość
Wiesz co mam do Ciebie prośbę zobacz sobie wpisy na tym forum sprzed dwóch lat i roku w marcu jakie były braki.... a potem pomyśł
Co roku ta forma ma w marcu ten sam problem nie wiedomo dlaczego ale niekiedy warto przecierpieć jeden miesiąc...
twoja sprawa
Najpierw pomyślałam, a potem napisałam.Nie interesuje mnie co było dawniej, a to co jest teraz. A skoro jak piszesz firma ma takie problemy zawsze na przednówku, bo ciężko jest jej obudzić sie z zimowego snu i nie umie wyciągnąć żadnych wnioskow to tylko popiera moją tezę,że firma do d....

Cytat:
Napisane przez jolanteczka123 Pokaż wiadomość
Ręce mi też opadły jak zobaczyłam dzisiejszego maila z firmy. No i jeszcze dodatkowo zobaczyłam katalog Blue Nature.
Chyba się starzeję..
Coraz mniej mi się podoba. A taka byłam pełna entuzjazmu... To niewiarygodne jak skutecznie można zniechęcić klientów i przedstawicieli. Firma chyba ma jakieś problemy. Postaram się uzbroić w cierpliwość. Wszak tak naprawdę dość wytrzymała jestem. Tylko te ręce, na przekór mojej wytrzymałości, tak często opadają...Szczęka zresztą też...
Może mi ktoś podpowie o co w tym wszystkim chodzi. Nawet roku jeszcze nie ma odkąd w to weszłam. I pewnie się jeszcze dobrze nie znam na tym jak przekonywać siebie i klientów, że tak "fajnie" jest...
Dokładnie takie same odczucia. Też nie rozumiem ich podejścia do klientow. Wcale nie jest fajnie, jest koszmarnie.

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
oj... chyba tez zrezygnuje z zamawiania na swoje konto...
no i cena tych katalogow Blue Nature
Czyli rozdzielili te katalogi na dwa, aby płacić podwójnie? A co komu przeszkadzało, aby były w jednym?

Cytat:
Napisane przez moncia_07 Pokaż wiadomość
ja padłam jak przeczytałam, że trzeba bedzie płacic za pobraniem..;( ;(
jak tak ma dalej byc to tez sie wypisuje, bo ani teraz nie zloze zamowienia, bo nie mam kasy aby zalożyć, ani nie uda mi sie nikogo namowic aby zostal konsultantem;(
Ta opłata za pobraniem dla wszystkich jest trochę przegięciem, oni sobie nie radzą ze ściągalnością długow i te problemy przerzucaja na przedstawicieli. Inne firmy sprzedaży bezpośredniej jakoś sobie radzą w tym temacie i nie robią takich numerow.

Cytat:
Napisane przez piaskowa21 Pokaż wiadomość
Proponuje masowe maile do firmy odnosnie oplaty za pobraniem, moze jak zobacza ze wiekszosc przedstawicieli sie z tym nie zgadza to zmienia swoja decyzje?

Ja juz dzisiaj wyskrobalam troche dlugiego
Oczywiście już piszę, ale w cuda nie wierzę, że to coś da. Już się nie raz przekonałam,że tam nie liczą sie z opiniami przedstawicieli.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 10:33   #4409
gegania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 56
Dot.: Betterware

Uważam, że to dobrze, że będą 2 katalogi. Nie każdemu pasowały produkty do domu jako kategoria. Te produkty w jednym katalogu nie pasowały do siebie. Za to wellness to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się branż. Cena katalogu może i mogłaby być niższa o te 50 groszy, ale chciałam zauważyć, że ten katalog będzie na 3 miesiące.
Nie ma się co tak zacietrzewiać i zasypywać firmę mailami. Oni zdania na razie nie zmienią co do braku kredytu. Ale jest to "do odwołania", a więc kiedyś być może powrócą do tego.
Obecnie jest tworzony od nowa cały system informatyczny. Będzie zdecydowanie łatwiej składać zamówienia. Będzie to na zasadzie sklepu internetowego, produkty będziemy przenosić do koszyka, będą zdjęcia produktów. Będą dodatkowe opcje, np. zapamiętywanie brakujących produktów na koncie przedstawiciela. Będzie opcja płatności on-line, czyli przelewem z konta lub kartą kredytową.
Łatwiejszy w obsłudze i z wieloma dodatkowymi funkcjami będzie także system zarządzania strukturą - to dla tych, którzy budują grupę i pracują na "drzewku". Będzie dużo pozytywnych zmian, ale trzeba jeszcze trochę cierpliwości, bo takie stworzenie systemu od zera to jest ogromne i kosztowne przedsięwzięcie. Firma ma de facto nowych właścicieli i nie mogą sobie obecnie pozwolić na obsługę kredytowanych zamówień, a bardzo wielu przedstawicieli nie spłaca faktur w terminie. Niektórzy w ogóle nie spłacają. Ściąganie długów to dla każdej firmy duże straty finansowe.
Ale wiem, najłatwiej się obrazić i wypisać.
gegania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 11:19   #4410
alex81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1
Dot.: Betterware

Hej dziewczyny. ja jestem bardzo podekscytowana zmianami.Jedyny minus to brak kredytu ale ja firmę rozumiem bo ludzie im nie płacili za towar.zapisywali się robili zamówienie i koniec . kasa praktycznie nie do odzyskana.A tak naprawdę to niewiele firm tak ma.Katalog blue nature bedzie skarbnica produktow wellness.Firma zmienia sie na +plus.Nie bedziemy tak zwiazani z Anglikami.Wycofamy sie z wielu produktow ktore byly fatalnej jakosci bo teraz to Polska moze decydowac co umiescic w katalogu.Teraz nie bedziemy sie musialy wstydzic.Jestem super podkrecona.czekam na kwiecien i bede dwa razy tyle zasowac.

Ps. sory za brak Polskich znakow ale cos mi w trakcie pisania sie z klawiatura stalo.
alex81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-29 08:15:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:23.