Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-24, 12:02   #4381
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Super jest ta z jojobą, tylko moja ma panthenol Kochana, a wiem, że u Ciebie to różnie z nawilżaczami jest
Teraz już tak nie grymaszą na nawilżacze, szczególnie z emolientowym gratisem więc chętnie jej spróbuję Teraz mam 2 maseckzi, jedna z pantenolem i gliceryną, druga z woskiem pszczelim i kokosem, mieszam i efekt jest milusi.
Też muszę doproteinować się dzisiaj, gdzieś kiedyś czytałam o używaniu odżywek proteinowych dla sportowców, mam coś takiego w domu, warto spróbować?
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 12:13   #4382
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Wpadł mi w oko nowy szampon GlissKura jest juz w Polsce moze ? Pierwszy przezroczysty i bezsilikonowy szampon GlissKura jaki widze. W składzie wysoko olej słonecznikowy i awokado i ekstrakt z róży. Bardzo ładny, różany zapach .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (134,1 KB, 22 załadowań)
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 14:31   #4383
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Wpadł mi w oko nowy szampon GlissKura jest juz w Polsce moze ? Pierwszy przezroczysty i bezsilikonowy szampon GlissKura jaki widze. W składzie wysoko olej słonecznikowy i awokado i ekstrakt z róży. Bardzo ładny, różany zapach .
Bezsilikonowy był też Volume Chyba zmieniają formuły, u mnie w drogeriach Gliss kura się nie uświadczy obecnie ale są w Poundlandach i kupiłam ostatnio odżywkę w czerwonym opakowaniu z takim diamentowym nalepkiem, zawiera olej morelkowy i co nieco keratyny, pantenol chyba też, była jeszcze jakaś w złotym opakowaniu. Mam nadzieję że więćej się pojawi tych Gliss kurów jak już stare wersje wyprzedają, lubię Gliss kur
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 20:45   #4384
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Wpadł mi w oko nowy szampon GlissKura jest juz w Polsce moze ? Pierwszy przezroczysty i bezsilikonowy szampon GlissKura jaki widze. W składzie wysoko olej słonecznikowy i awokado i ekstrakt z róży. Bardzo ładny, różany zapach .
O jaaa, jaka szkoda, że u mnie nie sprzedają. Kocham różane szampony. Musiałabym zamówić przez neta importowany za 10$, o wiele za drogo jak na taki szampon...
__________________
To nie bezsenność, to inna strefa czasowa.
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 21:51   #4385
Alinaszy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 18
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Witaj Też długo wyglądałam jak lew i stóg siana
Bardzo ładnie, zwłaszcza jak na początek. Nie stosuję wczesywania odżywki, ale może faktycznie jakoś to fajnie działa, może mocniej odżywia? Jakie tam masz kosmetyki do używania, może coś doradzimy jeszcze? [/QUOTE]



Dziękuję 🌻. Mieszkam w Polsce, więc raczej nie mam problemu z dostępem dostępem​ do większości kosmetyków o których piszecie. Właśnie skończył mi się Biovax z caviorem (na początku był rewelacyjny, potem włosy chyba się przyzwyczaiły). Mam jeszcze do wypróbowania kallosy: bluberry i color (ale mały różowy, ma być dodatkiem do henny).
Alinaszy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-25, 09:02   #4386
Zzziajana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Mówiłam już jak Wam zazdroszczę kręconych włosków?
Zzziajana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-25, 09:03   #4387
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Klaudenc, widziałam te GlissKury te ciemnoczerwone z mieniącym czymś. Pewnie sie skuszę jak mi sie obecna proteinowka skończy.
Ten szampon z olejkami - oczywiście musiałam sie pomylić jak zwykle, tam jest olejek morelowy nie awokado. I sól wcale nie wysoko, raczej w drugiej części składu. Nie wiem jednak czy wziąć bo te olejki sa wysoko i boje sie ze mnie obciąży .
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-25, 10:08   #4388
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Moim ulubionym szamponem jest Joanna Rzepa fioletowa i poko co nie zamienie jej na nic innego co do b/s ja polecam olejek w kremie z elseve, pod warunkiem, ze ktos lubi olej kokosowy, bo wysoko w skladzie. Uwielbiam ten olejek, ale mnie ostatnio juz wszystko obciaza, musze zainwestowac w cos mocno proteinowego, ktos cos drogeryjnego poleca?
Ide niedlugo do fryzjera, moze wlosy sie ogarna, bo teraz ciagle proste nosze. No i czekam na henne
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-25, 12:26   #4389
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez zagubiona94 Pokaż wiadomość
Moim ulubionym szamponem jest Joanna Rzepa fioletowa i poko co nie zamienie jej na nic innego co do b/s ja polecam olejek w kremie z elseve, pod warunkiem, ze ktos lubi olej kokosowy, bo wysoko w skladzie. Uwielbiam ten olejek, ale mnie ostatnio juz wszystko obciaza, musze zainwestowac w cos mocno proteinowego, ktos cos drogeryjnego poleca?
Ide niedlugo do fryzjera, moze wlosy sie ogarna, bo teraz ciagle proste nosze. No i czekam na henne
Obczaj czy biała Elseve wPolsce zawiera argininę, odżywka albo maska, to aminokwas ale potrafi 'doproteinować' że hej, ja tą angielską wersję ubóstwiam Wspaniała była także biała maska Gliss kur, ale nie wiem czy jest nadal i jaki ma skład.
Innym wyjściem jest kupienie sobie odżywki białkowej dla sportowców, ja miałam takie saszetkowe na jeden napój w domu to z nich 10 masek ukręcić można albo i więćej i nie kosztuje to wtedy dużo, a efekt super! Wczoraj spróbowałam bo już miałam sflaczałe te kłaki, takie bez życia, bez skrętu, a proteinowych odżywek w Anglii bez keratyny nie uświadczę... potrzymałam to pół godziny i jest miodzio choxiaż i tak czuję że moje włosy tych protein nadal potrzebują w dużej dawce. Mogę to każdemu polecić, szczególnie jeśli włosy są wiotkie i wybitnie niedoproteinowane, a każdy kosmetyk obciąża albo nic nie robi.
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-25, 13:51   #4390
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Obczaj czy biała Elseve wPolsce zawiera argininę, odżywka albo maska, to aminokwas ale potrafi 'doproteinować' że hej, ja tą angielską wersję ubóstwiam Wspaniała była także biała maska Gliss kur, ale nie wiem czy jest nadal i jaki ma skład.
Innym wyjściem jest kupienie sobie odżywki białkowej dla sportowców, ja miałam takie saszetkowe na jeden napój w domu to z nich 10 masek ukręcić można albo i więćej i nie kosztuje to wtedy dużo, a efekt super! Wczoraj spróbowałam bo już miałam sflaczałe te kłaki, takie bez życia, bez skrętu, a proteinowych odżywek w Anglii bez keratyny nie uświadczę... potrzymałam to pół godziny i jest miodzio choxiaż i tak czuję że moje włosy tych protein nadal potrzebują w dużej dawce. Mogę to każdemu polecić, szczególnie jeśli włosy są wiotkie i wybitnie niedoproteinowane, a każdy kosmetyk obciąża albo nic nie robi.
Spróbuję takiej odżywki dla sportowców, bo brzmi ciekawie
Klaudenc, ja nieustannie podziwiam Twoją biegłość w składnikach. Niby ciągle się dokształcam i za głupią się nie uważam, ale do encyklopedii składników kosmetycznych mi dużo brakuje ;/ Może trochę dlatego, że nigdy za dużo nie testowałam i ciężko mi powiedzieć, co mi służy na 100% i kiedy. Wiem na szczęście, co mi nie służy, więc udaje mi się unikać bubli, ale nie umiem znaleźć po składach czegoś, co na pewno wywoła efekt wow.
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-25, 15:29   #4391
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Spróbuję takiej odżywki dla sportowców, bo brzmi ciekawie
Klaudenc, ja nieustannie podziwiam Twoją biegłość w składnikach. Niby ciągle się dokształcam i za głupią się nie uważam, ale do encyklopedii składników kosmetycznych mi dużo brakuje ;/ Może trochę dlatego, że nigdy za dużo nie testowałam i ciężko mi powiedzieć, co mi służy na 100% i kiedy. Wiem na szczęście, co mi nie służy, więc udaje mi się unikać bubli, ale nie umiem znaleźć po składach czegoś, co na pewno wywoła efekt wow.
Polecam bardzo bo taka odżywka nie tylko może zawierać proteiny hydrolizowane ale też aminokwasy, więc bardzo bardzo konketnie, jaj uż chyba nie będę kupować odżywek proteinowych, tylko te prochy dla sportowców....
Dziękuję, sama nie testowałam wiele, szczególnie w Anglii to ciągle to samo praktycznie kupuję, a biegłość to chyba kwestia wyrobienia, ja po prostu baaaardzo szybko zapamiętuję składniki jak nowy język, taki język 'inci', o Ja po niczym nie mam efektu wow, jedynie przy systematycznej pielęgnajci gdzie włosy są dobrze doproteinowane i nie szkodzę sobie niczym to wtedy tak, zwykle po doproteinowaniu jest bardzo dobrze i pewnie nie raz pisałam jak cudowne kłaczki potrafią być po mleku czy żółtku czy innym proteinowym wynalazku.
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2017-01-25 o 15:37
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-26, 09:00   #4392
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Obczaj czy biała Elseve wPolsce zawiera argininę, odżywka albo maska, to aminokwas ale potrafi 'doproteinować' że hej, ja tą angielską wersję ubóstwiam Wspaniała była także biała maska Gliss kur, ale nie wiem czy jest nadal i jaki ma skład.
Innym wyjściem jest kupienie sobie odżywki białkowej dla sportowców, ja miałam takie saszetkowe na jeden napój w domu to z nich 10 masek ukręcić można albo i więćej i nie kosztuje to wtedy dużo, a efekt super! Wczoraj spróbowałam bo już miałam sflaczałe te kłaki, takie bez życia, bez skrętu, a proteinowych odżywek w Anglii bez keratyny nie uświadczę... potrzymałam to pół godziny i jest miodzio choxiaż i tak czuję że moje włosy tych protein nadal potrzebują w dużej dawce. Mogę to każdemu polecić, szczególnie jeśli włosy są wiotkie i wybitnie niedoproteinowane, a każdy kosmetyk obciąża albo nic nie robi.
Wlasnie, moje wlosy sa takie jak piszesz na koncu - bez zycia, skretu, sflaczale. Przy wizycie w rossmannie popatrze na ta biala elseve jak to bedzie ta z wlasciwym skladem to pewnie ja wezme, a odzywek dla sportowcow poszukam, bo to by byla fajna opcja
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 23:07   #4393
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Ja jak myłam odżywką, a próbowałam wielu analizując intensywnie, to po każdej miałam dziwną papkę na skórze głowy, chyba jak mi suchy naskórek nasiąkał odżywką to się takie coś robiło, ble, wolę szampon bo mi chociaż wymyje A jeszcze potem zaczynało swędzieć, jakby resztki odżywki do skóry się przyklejały...
Muszę spróbować mydlnicy lekarksiej i orzechów piorących, mydlnicę już mam więc ukręcę z niej jakiś 'szampon'. Mam dużo pomysłów na domowe mikstury do włosów, próbowałam już maski ze spiruliny i ze skrobi, ale żadna nic nie podziałała, jakbym nic nie nałożyła
mnie na szczescie nic nie swedzi
spiruline tez dodaje do masek i dziala na moje wlosy
Fitokosmetik ma szampony na bazie orzechow mydlanych. Zakupilam ostatnio dwa, ale jeszcze nie uzywalam. Jak mi nie podejda, to i tak chlopaki zuzyja

Dzisiaj mialam dobry dzien, bo w Boots robili wyprzedaz i dorwalam rzeczy z Grow Gorgeous po ÂŁ3 . Kupilam do wyprobowania odzywke na noc, odzywke myjaca i kolejny End Split Ends, ktory dziala na moje wlosy fantastycznie, bo robi mi burze lokow . Za regularna cene balabym sie ryzykowac, ale ÂŁ3 mnie nie boli

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Oo, bingo też lubiłam myć, tylko teraz już nie mam dostępu do tych maseczek Kallos color coś mnie podrażniał, ale multivitaminą fajnie mi się myło też, silikony po zapachu ma i nawet nie nie obciążała

Krokosz to mój ukochany olej Ale ostatnio zachwycam się też lnianym właśnie i olejkiem jedwabnym ecolab - on właśnie jest na bazie lnianego. Kameliowy kupię w tym roku, jak skończę olejowe zapasy.
Te maski bingo podejrzalam u ciebie Dziekuje
Dzisiaj postanowilam sie nagrodzic i kupilam ten olej kameliowy . Najpierw jednak skoncze ten lniany, bo ma krotka date waznosci
Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Innym wyjściem jest kupienie sobie odżywki białkowej dla sportowców, ja miałam takie saszetkowe na jeden napój w domu to z nich 10 masek ukręcić można albo i więćej i nie kosztuje to wtedy dużo, a efekt super! Wczoraj spróbowałam bo już miałam sflaczałe te kłaki, takie bez życia, bez skrętu, a proteinowych odżywek w Anglii bez keratyny nie uświadczę... potrzymałam to pół godziny i jest miodzio choxiaż i tak czuję że moje włosy tych protein nadal potrzebują w dużej dawce. Mogę to każdemu polecić, szczególnie jeśli włosy są wiotkie i wybitnie niedoproteinowane, a każdy kosmetyk obciąża albo nic nie robi.
wyprobuje twoj patent , jak tylko gdzies dorwe saszetke

Ostatnio naprawde poswiecam wiecej uwagi moim wlosom, biore suplementy + przemyslana pielegnacja. Efekty sa, a i ludzie wokol zwracaja uwage na moje wlosy, co jest mile.
Dzisiaj bylam u fryjerki, ktora nie widziala mnie 2 miesiace i na moj widok zakrzyknela, ze jest naprawde niezle z cieciem i stanem wlosow. Podcielam koncowki i mam wiecej warstw, przez co pozbylam sie wiecej wierzchnich wlosow, tych, ktore najbardziej ucierpialy po sciaganiu koloru. Musze je tylko umyc i dopiescic po swojemu, aby stwierdzic, czy mi sie podoba, czy nie

Od nowego roku zapisuje tez, co uzywam i w jakich kombinacjach (+ temp, punkt rosy, wilgotnosc i efekt koncowy na wlosach ), moze dojde do jakich konkretnych wnioskow

Dalej lubie moj oleo krem z kawiorem, radzi sobie swietnie z syndromem dnia nastepnego . Zakupilam juz kolejne na zapas.
__________________
O książkach

Edytowane przez mariolasl
Czas edycji: 2017-01-27 o 23:09 Powód: lit.
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 11:19   #4394
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Jakie jeszcze odzywki elseve dobrze wyprobowac? Sa wlasnie na promocji w rossmannie i wybieram sie po ta biala. Wczoraj oczyscilam wlosy, nalozylam mleko, a potem na kilka sekundek garniera kokosowego, wlosy sa bardziej puszyste ale to chyba jeszcze nie to.
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 11:27   #4395
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Dzisiaj mialam dobry dzien, bo w Boots robili wyprzedaz i dorwalam rzeczy z Grow Gorgeous po ÂŁ3 . Kupilam do wyprobowania odzywke na noc, odzywke myjaca i kolejny End Split Ends, ktory dziala na moje wlosy fantastycznie, bo robi mi burze lokow . Za regularna cene balabym sie ryzykowac, ale ÂŁ3 mnie nie boli
Ale te regularne ceny, ałajć Składy dobre chociaż stałej ceny bym nie dała, chyba że miałabym naprawdę problem z wypadaniem itp.

Dzisiaj nastał bunt stulecia, kiedy to moje włosy zaprotestowały i są be po Elseve. No nic, po litrze tej odżykwi mogło im się przejeść, nawet dobrze bo akurat wczoraj zużyłam resztę, a mam inne kosmetyki do zużycia, nie kupię jej jakiś czas Mimo argininy to jednak mocno nawilżająca odżywka, chyba aż za mocno jak dla mnie teraz, musiałaby mieć na mój gust więcej argininy a mniej nawilżaczy.

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez zagubiona94 Pokaż wiadomość
Jakie jeszcze odzywki elseve dobrze wyprobowac? Sa wlasnie na promocji w rossmannie i wybieram sie po ta biala. Wczoraj oczyscilam wlosy, nalozylam mleko, a potem na kilka sekundek garniera kokosowego, wlosy sa bardziej puszyste ale to chyba jeszcze nie to.
Czerwona fajna jest, miałam chyba wszystkie ale tylko ta biała i czerwona mi podeszły Reszta taka-se, zależy co kto lubi. Niebieska nie była zła, warto spróbować.
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 14:42   #4396
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Dziekuje! Kupilam biala i niebieska, zobaczymy jak beda dzialac, choc na debiut beda musialy czekac, bo henne bede robic i nie wiem jak po niej wlosy beda sie zachowywac
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 17:52   #4397
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Ale te regularne ceny, ałajć Składy dobre chociaż stałej ceny bym nie dała, chyba że miałabym naprawdę problem z wypadaniem itp.

Dzisiaj nastał bunt stulecia, kiedy to moje włosy zaprotestowały i są be po Elseve. No nic, po litrze tej odżykwi mogło im się przejeść, nawet dobrze bo akurat wczoraj zużyłam resztę, a mam inne kosmetyki do zużycia, nie kupię jej jakiś czas Mimo argininy to jednak mocno nawilżająca odżywka, chyba aż za mocno jak dla mnie teraz, musiałaby mieć na mój gust więcej argininy a mniej nawilżaczy.
regularne ceny nie sa przyjazne dla kieszeni
nawet chyba nie zapoznalabym sie z ta marka, gdyby nie pelnowymiarowy produkt w beauty boxie


ale mam krotkie wlosy! , bede miala spokoj 3 miesiace ub dluzej z podcieciem , ale chyba wiekszosc zniszczonych wlosow juz scieta
nie znosze zniszczonych wlosow, wiec jakos mnie to nie boli specjalnie, ale w ciut dluzszych czuje sie chyba troche lepiej.
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-31, 08:59   #4398
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Bylam u fryzjera i wracajac wstapilam do natury i albo mnie oczy zmylily albo niektore szampony natur vital nie maja soli w dodatku jeden jest z kwasem salicylowym, z tego co pamietam Klaudenc polecala szampon (fakt, jakis inny) z kwasem salicylowym, dobrze mowie?
I znalazlam tez z natur vital odzywke z jakimis ziolkami i olejem jojoba, kupila bym, ale mam juz ziolowe odzywki, emolientowych od nasr...a, proteinowych mi trzeba
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-31, 19:05   #4399
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez zagubiona94 Pokaż wiadomość
Bylam u fryzjera i wracajac wstapilam do natury i albo mnie oczy zmylily albo niektore szampony natur vital nie maja soli w dodatku jeden jest z kwasem salicylowym, z tego co pamietam Klaudenc polecala szampon (fakt, jakis inny) z kwasem salicylowym, dobrze mowie?
I znalazlam tez z natur vital odzywke z jakimis ziolkami i olejem jojoba, kupila bym, ale mam juz ziolowe odzywki, emolientowych od nasr...a, proteinowych mi trzeba
Klaudia chyba polecala szampon Vosene , moj maz go uzywa. Smierdzi, ale on sobie go chwali
Natomiast skladami Natur Vital mnie zaciekawilas, musze im sie przypatrzyc przy najblizszej wizycie w Boots . U mnie tylko widzialam ich kosmetyki na wypadanie, ale nie widzialam tych typowo humektantowych z aloesem, ktre bardzo bym chciala

Te zmam duzo emolientowych, ale i proteinowych.
Ostatnio uzywam czesto Dr Sante Argan Hair Mask, sklad ma taki:
Cytat:
Ingredients: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Behentrimonium Chloride, Potassium Cetyl Phosphate, Cyclopentasiloxane, Argania Spinosa Kernel Oil, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Wheat Gluten, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Dimethiconol, Citric Acid, Parfum, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Benzyl Salicylate, Ci 19140, Ci 15985, Ci 42090.
mnie akurat keratyna nie przeszkadza , jest bardzo wydajna.
Dalej szukam mojego idealu humektantowego, na razie wspomagam sie nawilzajacymi dodatkami, do tych, ktore sa przecietne.
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-31, 19:14   #4400
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Klaudia chyba polecala szampon Vosene , moj maz go uzywa. Smierdzi, ale on sobie go chwali
Natomiast skladami Natur Vital mnie zaciekawilas, musze im sie przypatrzyc przy najblizszej wizycie w Boots . U mnie tylko widzialam ich kosmetyki na wypadanie, ale nie widzialam tych typowo humektantowych z aloesem, ktre bardzo bym chciala

Te zmam duzo emolientowych, ale i proteinowych.
Ostatnio uzywam czesto Dr Sante Argan Hair Mask, sklad ma taki:

mnie akurat keratyna nie przeszkadza , jest bardzo wydajna.
Dalej szukam mojego idealu humektantowego, na razie wspomagam sie nawilzajacymi dodatkami, do tych, ktore sa przecietne.
Ja natur vital kojarzylam tylko wlasnie z seria aloesowa, a tu wpadam do natury i duzo innych ciekawych rzeczy gdybym nie byla zaladowana milionami odzywek to pewnie na cos bym sie skusila chociaz moze ten szampon z kwasem mnie skusi

Sklad faktycznie ladny i proteinowy! Ja nie wiem jak na mnie keratyna dziala. Dzialala dobrze, potem dopadlo mnie przenawilzenie i keratyna nic nie pomogla, dopiero mleko. A teraz to juz w ogole.nie wiem
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-31, 19:25   #4401
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Tak, polecałam Vosene, mój chłopak go używa, bardzo fajnie 'peelinguje' i oczyszcza skórę głowy, nabłyszcza i włosy wyglądają zdrowo. Myslę że każdy szampon z kwasem salicylowym będzie wart wypróbowania, dobrze mieć taie coś w domu.
O ile się nie mylę to z Natur Vital w Angliim ożna dostać tylko serię na wypadanie, chyba że gdzieś online mają więcej.

W ogóle to Ziaja zmienia składy... kupiłam dzisiaj maskę rycynową, mam jeszcze starą wersję, no nie wiem teraz co ta Ziaja sobie myśli.
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-31, 19:40   #4402
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Wlasnie mi by cos sie przydalo takiego oczyszczajacego skore glowy, bo mi bardzo naskorek sie luszczy. Pewnie zainwestuje w ten szampon, oby sie sprawdzil.
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-31, 22:28   #4403
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Który to ten szampon ma kwas s ?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-31, 23:00   #4404
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Z natur vital to chyba chmielowy przeciwlupiezowy, ale pewna nie jestem, bo ani specjalnie uwagi na etykietke nie zwrocilam, ani zdjecia nie zrobilam, ale jezeli internety nie klamia to ten chmielowy wlasnie.
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 16:27   #4405
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez zagubiona94 Pokaż wiadomość
I znalazlam tez z natur vital odzywke z jakimis ziolkami i olejem jojoba, kupila bym, ale mam juz ziolowe odzywki, emolientowych od nasr...a, proteinowych mi trzeba
Oo, ciekawa jaka to Chociaż naturę mam kompletnie nie po drodze, ale raz na rok bywam

Dr. Sante z olejem arganowym jest boskaaaa, wspaniale mi skręt podkreśla i dociąża


Dostałam odlewkę oleokremu biovax gold, użyję go do porannej reanimacji na mokre włosy, zobaczymy jak się sprawdzi
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 18:13   #4406
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

W końcu mam długie włosy, z tyłu prawie do pleców i teraz pojawił się nowy problem. Otóż po nocy mam tak potargane włosy, że muszę je wiązać w kucyk. Żadna reanimacja nie daje rady. Używam mocnego żelu do isany a i tak budzę się z puchem. Co pordzicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
10.12.2014- aparatka (dół i góra- kosmetyczny)
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 21:01   #4407
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Oo, ciekawa jaka to Chociaż naturę mam kompletnie nie po drodze, ale raz na rok bywam

Dr. Sante z olejem arganowym jest boskaaaa, wspaniale mi skręt podkreśla i dociąża


Dostałam odlewkę oleokremu biovax gold, użyję go do porannej reanimacji na mokre włosy, zobaczymy jak się sprawdzi
Kusicie tym dr sante! Mi trzeba czegos do skretu, bo cos sie rozprostowaly...

Henne wymieszalam, jutro nakladam!
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-03, 07:29   #4408
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Dziewczyny, a jak u Was sprawdza się olejek makadamia? Fryzjerka mi go poleciła i włoski są po nim super, ale boję się, że się przyzwyczają...
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-03, 08:49   #4409
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Hej
Dzisiaj przyszłam się pokazać. Czasem, mimo że włosy kochają emolienty, warto rzucić coś proteinowego raz w miesiącu - raz na dwa miesiące daje Nivea long repair tą co anwen tak polecala że jej ulubiona (z anwen to ja też mam myk - co jej nie pasuje mi na pewno będzie i na odwrót ) Efekt przeszedł dzisiaj moje najśmielsze oczekiwania loczki sprzodu twarzy miałam takie jakbym z lokówki albo wałków zdjela
Mylam szamponem oherbal z lnem
Potem dałam Nivea long repair jako ds
Na koniec olejek shwarzkop z silikonami plus odżywka Timotei - intensywne odżywianie bodajże
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1486111751150.jpg (101,0 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1486111767884.jpg (78,0 KB, 26 załadowań)
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-03, 16:13   #4410
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Hej
Dzisiaj przyszłam się pokazać. Czasem, mimo że włosy kochają emolienty, warto rzucić coś proteinowego raz w miesiącu - raz na dwa miesiące daje Nivea long repair tą co anwen tak polecala że jej ulubiona (z anwen to ja też mam myk - co jej nie pasuje mi na pewno będzie i na odwrót ) Efekt przeszedł dzisiaj moje najśmielsze oczekiwania loczki sprzodu twarzy miałam takie jakbym z lokówki albo wałków zdjela
Mylam szamponem oherbal z lnem
Potem dałam Nivea long repair jako ds
Na koniec olejek shwarzkop z silikonami plus odżywka Timotei - intensywne odżywianie bodajże
Efekt świetny, a to po tej starej wersji czy po tej nowej 'Targeted Care'?
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-03 12:42:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:42.