Rozstanie z facetem - część 12 :( - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-13, 20:03   #4411
mimimka
Zadomowienie
 
Avatar mimimka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 374
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez chocolatte25 Pokaż wiadomość
Widzę że wszystkie dobijamy się tymi rozmowami na gg i smsami... Ja właśnie dopiero co czytałam i teraz się dziwię że rycze.



Ostatni raz 'rozmawialismy' na gg w czwartek, wtedy napisał, że nie będziemy już razem. Później ja zaczęłam monolog smsami(pijesz-nie pisz) i nie dostałam na nie żadnej odpowiedzi ;]
Studniówka zapowiada się doprawdy cudownie. Teraz myślę czy jest sens iść...a miało być tak cudownie, nie mogę uwierzyc w to co się dzieje
Nie pisac, nie myslec, nie zawracac sobie glowy. Wychodzic i zmienic podejscie do proponowanych rzeczy na "TAK TAK TAK!" Nie odmawiamy zadnej imprezy, zadnych szalonych zakupow czy zwyklego spaceru. OLAĆ! Oto recepta na zapomnienie
__________________
You can spend, minutes, hours, days, weeks or even months over-analyzing a situation; trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened - or you can just leave the pieces on the floor and move the fuck on!!
mimimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 20:04   #4412
Reme
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 009
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez sunset girl Pokaż wiadomość
Mam tak samo jak Ty......
To jest takie denerwujące. Nigdy nie należałam do osób przesadnie się martwiących. A jeśli chodzi o niego, to jakoś za bardzo mam ochotę się nim opiekować i zajmować Nawet mam myśli, żeby powiedzieć mu, aby od czasu do czasu pisał mi, czy u niego wszystko w porządku, choćby głupi sms, że żyje, bez innych informacji. Oby to minęło
__________________
„tu, teraz, zanim cokolwiek inne, przed jutrem, zanim umrzemy”
Reme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 20:11   #4413
monilkaa
Zakorzenienie
 
Avatar monilkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 6 554
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez juniorka89 Pokaż wiadomość
W ramach prezentu kupie mu miotłę żeby mógł zebrać tapetę jak jego laska podskoczy z radości bo 5 kg.make-up'u moze jej spaść


Kocham Was ponad wszystko
Miałam zastój na forum przez tego Kena, ale wracam. Jejku, zapomniałam jak to fajnie z Wami jest


Cytat:
Napisane przez chuckysbride Pokaż wiadomość
To po co Ci w ogóle zawracał głowę? Żadna tapeciara go nie chciała? Za biedny, za szkaradny? Co jest?
Właśnie nie wiem po co... Spotykaliśmy się przez miesiąc. No, ponad. Widział mnie bez makijażu, po czym stwierdził, że jestem śliczna Ale po pewnym czasie, kiedy na siłę nie udało mu się mnie wcisnąć w lateksowe legginsy (chciał mi kupić...) oraz w szpilki (nie wkleję Wam jakie, bo się posikacie) z wieeeeelkim czubem, różowiutkie i tak obleśne, że po prostu bardziej się nie da. Znalazł je gdzieś w necie i też chciał zamawiać. Boże, co on chciał ze mnie zrobić. W dodatku kazał mi się przefrabować na czarno, gdzie włosy me są blond naturalne i kocham je ponad wszystko

W ogóle to Chucky, widzę, że zrobiłaś postępy


Cytat:
Napisane przez mrytka Pokaż wiadomość
Monilkaaaa
Właśnie ostatnio się zastanawiałam co u Ciebie
Ja mu współczuję gustu


U mnie róziowo, kolorowo
Gust? To jest chyba jego brak. Nie wiem, może jestem mało tolerancyjna i powierzchowna, ale no kurczę, jak można sypać takimi tekstami
A niedoszłym się nie przejmuj. Skoro też w pierwszym życiu był kenem, to niech sobie szuka laluni, która będzie mu śmigała w lateksach i gorsetach 24/h.

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Ja widziałam Monilkę i jest śliczna, nawet Ciacho potwierdza
Ojejku, aż się zawstydziłam Pozdrów gorąco Ciacho i podziękuj za mój wzlot samooceny


Królowa mnie wydała...
Tak, spotkałam się z eksem. Nie, nie na moje chcenie Przybył pod moje wrota (nie na rumaku) i wyznał mi miłość.
NIE, nie nabijam się
__________________
the only time "success" comes before "work" is in the dictionary
monilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 20:20   #4414
juniorka89
Wtajemniczenie
 
Avatar juniorka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dream world=]
Wiadomości: 2 773
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez monilkaa Pokaż wiadomość
Królowa mnie wydała...
Tak, spotkałam się z eksem. Nie, nie na moje chcenie Przybył pod moje wrota (nie na rumaku) i wyznał mi miłość.
NIE, nie nabijam się

Śmiech na sali
Trzeba było zapytać gdzie rumak
__________________
Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
Teraz szukam wariata na przejażdżkę walcem dookoła świata
Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Jak nie wisisz Misiowi na szyi non stop, on z zachwytu nie wrzeszczy, że jest z Tobą szczęśliwy, to strzeż się! Zaraz się znajdzie podobna do Autorki On na pewno jest z Tobą nieszczęśliwy
juniorka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 20:20   #4415
Reme
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 009
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez monilkaa Pokaż wiadomość
Właśnie nie wiem po co... Spotykaliśmy się przez miesiąc. No, ponad. Widział mnie bez makijażu, po czym stwierdził, że jestem śliczna Ale po pewnym czasie, kiedy na siłę nie udało mu się mnie wcisnąć w lateksowe legginsy (chciał mi kupić...) oraz w szpilki (nie wkleję Wam jakie, bo się posikacie) z wieeeeelkim czubem, różowiutkie i tak obleśne, że po prostu bardziej się nie da. Znalazł je gdzieś w necie i też chciał zamawiać. Boże, co on chciał ze mnie zrobić. W dodatku kazał mi się przefrabować na czarno, gdzie włosy me są blond naturalne i kocham je ponad wszystko
Padłam, jak to przeczytałam Koleś musi mieć chyba jakieś chore fantazje albo problemy ze sobą... Lub sprawdzał, czy zrezygnujesz z siebie dla niego
__________________
„tu, teraz, zanim cokolwiek inne, przed jutrem, zanim umrzemy”
Reme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 20:31   #4416
monilkaa
Zakorzenienie
 
Avatar monilkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 6 554
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez Reme Pokaż wiadomość
Padłam, jak to przeczytałam Koleś musi mieć chyba jakieś chore fantazje albo problemy ze sobą... Lub sprawdzał, czy zrezygnujesz z siebie dla niego
Ma strasznie chore fantazje Jego życie opiera się na wyszukiwaniu na szafie.pl ciuchów (ja bym to nazwała skrawkami materiału) i szpilek z czubami, które kocha (im dłuższe tym lepszy orgazm) i kupowaniu szpilek do łóżka oraz gorsetów i innych gadżetów. Wszystkie linki do wyżej wspomnianych podrzucał mi na gadu z pytaniem "MOGĘ CI KUPIĆ?"
No i tak to z nim było
__________________
the only time "success" comes before "work" is in the dictionary
monilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 20:38   #4417
sunset girl
Rozeznanie
 
Avatar sunset girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 608
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez monilkaa Pokaż wiadomość
Ma strasznie chore fantazje Jego życie opiera się na wyszukiwaniu na szafie.pl ciuchów (ja bym to nazwała skrawkami materiału) i szpilek z czubami, które kocha (im dłuższe tym lepszy orgazm) i kupowaniu szpilek do łóżka oraz gorsetów i innych gadżetów. Wszystkie linki do wyżej wspomnianych podrzucał mi na gadu z pytaniem "MOGĘ CI KUPIĆ?"
No i tak to z nim było


Dziewczyny, zakochałam się!
Widziałyście, a może tak - słyszałyście Kamila Bednarka w "Mam Talent"?? Marzenie
__________________
"Póki walczysz, jesteś zwycięzcą."
.
mój cel: obawy zmieniać w nadzieję.
sunset girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-13, 20:41   #4418
monilkaa
Zakorzenienie
 
Avatar monilkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 6 554
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez juniorka89 Pokaż wiadomość

Śmiech na sali
Trzeba było zapytać gdzie rumak
Zawaliłby się pod eksem... Wyjątkowo nie służy mu rozstanie Jest teraz miłą, słodziutką kuleczką
__________________
the only time "success" comes before "work" is in the dictionary
monilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 20:42   #4419
juniorka89
Wtajemniczenie
 
Avatar juniorka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dream world=]
Wiadomości: 2 773
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez sunset girl Pokaż wiadomość


Dziewczyny, zakochałam się!
Widziałyście, a może tak - słyszałyście Kamila Bednarka w "Mam Talent"?? Marzenie
Meeee toooooo
Ten jego głoooossssssss ;*
__________________
Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
Teraz szukam wariata na przejażdżkę walcem dookoła świata
Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Jak nie wisisz Misiowi na szyi non stop, on z zachwytu nie wrzeszczy, że jest z Tobą szczęśliwy, to strzeż się! Zaraz się znajdzie podobna do Autorki On na pewno jest z Tobą nieszczęśliwy
juniorka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 20:42   #4420
mimimka
Zadomowienie
 
Avatar mimimka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 374
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez sunset girl Pokaż wiadomość


Dziewczyny, zakochałam się!
Widziałyście, a może tak - słyszałyście Kamila Bednarka w "Mam Talent"?? Marzenie
Eeee tam... Moj X przystojniejszy jest
__________________
You can spend, minutes, hours, days, weeks or even months over-analyzing a situation; trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened - or you can just leave the pieces on the floor and move the fuck on!!
mimimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 20:45   #4421
monilkaa
Zakorzenienie
 
Avatar monilkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 6 554
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez sunset girl Pokaż wiadomość


Dziewczyny, zakochałam się!
Widziałyście, a może tak - słyszałyście Kamila Bednarka w "Mam Talent"?? Marzenie
Widziałam

Cieszę się, że rozbawiłam
__________________
the only time "success" comes before "work" is in the dictionary
monilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-13, 20:45   #4422
mrytka
Wtajemniczenie
 
Avatar mrytka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 487
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Monilka, racja - brak gustu
Błagaaaaam daj nam linka do tych butów

Oj to mój niedoszły to trochę łagodniejsza wersja tego Twojego, nie chciał mi nic kupować, ale wkoło niego kręciły się i kręcą takie różowe laleczki.

Ale mimo wszystko chociaż rozum mi mówi, żebym dała sobie spokój tak serce gdzieś tam głęboko jeszcze na coś liczy i chce do niego... Zobaczymy co będzie, jak kolejny raz dostanę po tyłku, to się może uspokoję
__________________
.

"Pragnienia łamią nam serce, męczą nas.
Pożądanie rujnuje nam życie.
Ale jeśli chodzi o pragnienia,
najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą."


.

Edytowane przez mrytka
Czas edycji: 2010-11-13 o 20:46
mrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 20:53   #4423
Madame Bovary
Raczkowanie
 
Avatar Madame Bovary
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 270
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez sunset girl Pokaż wiadomość


Dziewczyny, zakochałam się!
Widziałyście, a może tak - słyszałyście Kamila Bednarka w "Mam Talent"?? Marzenie
Śpiewa fajnie, fakt, ale tak ogólnie to mi się nie podoba
Madame Bovary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 20:55   #4424
mimimka
Zadomowienie
 
Avatar mimimka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 374
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez Madame Bovary Pokaż wiadomość
Śpiewa fajnie, fakt, ale tak ogólnie to mi się nie podoba
Mi tez nie. facet musi miec zarost bo inaczej dla mnie to jeszcze chlopczyk
__________________
You can spend, minutes, hours, days, weeks or even months over-analyzing a situation; trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened - or you can just leave the pieces on the floor and move the fuck on!!
mimimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 20:57   #4425
Madame Bovary
Raczkowanie
 
Avatar Madame Bovary
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 270
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez mimimka Pokaż wiadomość
Mi tez nie. facet musi miec zarost bo inaczej dla mnie to jeszcze chlopczyk
No bo to jest chłopczyk - ma 19 lat
Madame Bovary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 20:58   #4426
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez mimimka Pokaż wiadomość
Nie pisac, nie myslec, nie zawracac sobie glowy. Wychodzic i zmienic podejscie do proponowanych rzeczy na "TAK TAK TAK!" Nie odmawiamy zadnej imprezy, zadnych szalonych zakupow czy zwyklego spaceru. OLAĆ! Oto recepta na zapomnienie

szkoda, że nie wszystkie w wątku to rozumieją...
Cytat:
Napisane przez mimimka Pokaż wiadomość
I X, nareszcie zacza troszke planowac przyszlosc ze mna w zestawie Zapytal sie mnie czy chcialabym pojechac z jego znajomymi i nim oczywiscie na sylwestra np w gory juuupi
Gratki!
Cytat:
Napisane przez annonim Pokaż wiadomość
Czasem odnoszę wrażenie, że on nie kochał mnie,tylko moją miłośc do niego
Ładnie napisane.
Cytat:
Napisane przez monilkaa Pokaż wiadomość
Ale po pewnym czasie, kiedy na siłę nie udało mu się mnie wcisnąć w lateksowe legginsy (chciał mi kupić...) oraz w szpilki (nie wkleję Wam jakie, bo się posikacie) z wieeeeelkim czubem, różowiutkie i tak obleśne, że po prostu bardziej się nie da.
Mam problem z oddawaniem moczu, wklejaj
Cytat:
Napisane przez monilkaa Pokaż wiadomość
W ogóle to Chucky, widzę, że zrobiłaś postępy

Cytat:
Napisane przez monilkaa Pokaż wiadomość
Ojejku, aż się zawstydziłam Pozdrów gorąco Ciacho i podziękuj za mój wzlot samooceny
On już śpi, dlatego siedzę na Wizażu Zaczyna mnie to irytować, ale wierzę, że przed nami jeszcze tylko parę takich dni typu praca-prysznic-obiad-spanie i będziemy mogli spędzić ze sobą jakiś normalny dzień... Właśnie stuknęło nam 5 miesięcy, a odkąd u mnie pomieszkuje ze względu na pracę w moim mieście, to jestem jego matką i żoną, nie odpowiada mi to.
Cytat:
Napisane przez monilkaa Pokaż wiadomość
Tak, spotkałam się z eksem. Nie, nie na moje chcenie Przybył pod moje wrota (nie na rumaku) i wyznał mi miłość.
NIE, nie nabijam się

i co zrobiłaś?
Cytat:
Napisane przez sunset girl Pokaż wiadomość
W każdym razie już więcej żadne z nas tego nie zrobiło, ale kiedyś coś tam przy mnie akurat klikał i patrzę, że ma puste archiwum. Powiedział, że ustawił sobie automatyczne kasowanie, bo lubi mieć porządek. Heh.
Mój eks po zdradzie też wyłączył archiwum
Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
Co do mnie - wspominałam tu o tym, że miło dostawać smsy na dzień dobry. Może i było to przyjemne, ale wysyłający tak przypominał mi eksa (łącznie ze swoimi pomysłami na randki, a raczej ich brakiem i z ogólnym leniuchowastwem, ambicjami = 0 etc.), że pozwoliłam sobie dyskretnie go olać. Udało się i (tak! chwalę się!) jestem z siebie zadowolona
Nie wiem, jakiej użyć emoty, by było empatycznie - czy
Cytat:
Napisane przez bezsensownax Pokaż wiadomość
w sumie u mnie o nic, żylismy w zgodzie, brak klotni, z dnia na dzien zmienil swoje plany życiowe o czym mnie poinformowal zrywając ze mna, skonczylismy wszystko w dobrych stosunkach.
bez sensu tak
Cytat:
Napisane przez chocolatte25 Pokaż wiadomość
Ostatni raz 'rozmawialismy' na gg w czwartek, wtedy napisał, że nie będziemy już razem. Później ja zaczęłam monolog smsami(pijesz-nie pisz) i nie dostałam na nie żadnej odpowiedzi ;]
Czasem mi się wydaje, że lepiej nie dostać niż dostać i potem się jeszcze bardziej nakręcać. Eksowi wysyłałam nocne litanie, aż wreszcie napisał "nie pisz tyle, bo zetrzesz sobie lakier z końcówek paznokci". Posłuchałam A za jakiś czas dostałam wiadomość "coś się stało? nie odzywasz się"
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2010-11-13 o 21:01
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 21:04   #4427
Madame Bovary
Raczkowanie
 
Avatar Madame Bovary
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 270
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość

szkoda, że nie wszystkie w wątku to rozumieją...
Ja to doskonale rozumiem. I staram się tak robić. Bardzo towarzyskie dziewcze się ze mnie ostatnio zrobiło Tylko czasem mnie tak dopada jeszcze, szczególnie jak cały weekend siedzę w domu, bo znajomi powyjeżdżali, a ja mam w cholerę nauki

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Eksowi wysyłałam nocne litanie, aż wreszcie napisał "nie pisz tyle, bo zetrzesz sobie lakier z końcówek paznokci". Posłuchałam A za jakiś czas dostałam wiadomość "coś się stało? nie odzywasz się"
Madame Bovary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 21:14   #4428
juniorka89
Wtajemniczenie
 
Avatar juniorka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dream world=]
Wiadomości: 2 773
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez Madame Bovary Pokaż wiadomość
Śpiewa fajnie, fakt, ale tak ogólnie to mi się nie podoba
Kiedy my własnie o głosie mówimy
__________________
Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
Teraz szukam wariata na przejażdżkę walcem dookoła świata
Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Jak nie wisisz Misiowi na szyi non stop, on z zachwytu nie wrzeszczy, że jest z Tobą szczęśliwy, to strzeż się! Zaraz się znajdzie podobna do Autorki On na pewno jest z Tobą nieszczęśliwy
juniorka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 21:17   #4429
Madame Bovary
Raczkowanie
 
Avatar Madame Bovary
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 270
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez juniorka89 Pokaż wiadomość
Kiedy my własnie o głosie mówimy
Glos fajny
Ale o orgazm słuchowy mnie nie przyprawił
Madame Bovary jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-13, 21:19   #4430
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Madame Bovary - śmiej się, ale jak zaczęłam olewać eksa, to mu jakieś myśli o powrocie przyszły do głowy oczywiście zero działań, tylko gadki... To wspaniała metoda nie tyko na zapomnienie, ale też na pojechanie po jego męskości.

Nienawidzę samotnych weekendów, a zwłaszcza piątkowych i sobotnich wieczorów - nieraz eks wychodził wtedy ze znajomymi, a jak mi się nie udało nikogo wyciągnąć na spotkanie, to siedziałam wkurzona sama w domu, zamiast się bawić. Miałam faceta i byłam samotna.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 21:24   #4431
Madame Bovary
Raczkowanie
 
Avatar Madame Bovary
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 270
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Madame Bovary - śmiej się, ale jak zaczęłam olewać eksa, to mu jakieś myśli o powrocie przyszły do głowy oczywiście zero działań, tylko gadki... To wspaniała metoda nie tyko na zapomnienie, ale też na pojechanie po jego męskości.
No ja wiem, typowy mechanizm: olewasz, a im się wtedy zapala lampeczka w mózgu, że jak to, ona nie płacze? nie prosi? nie błaga na kolanach? I zaczynają tkliwe gadki o powrocie, popełnionym błędzie i dozgonnej miłości.

U mojego było to samo - po rozstaniu słowem się nie odezwałam, to sobie sam przypomniał o mnie po kilku dniach i zaczął badać sytuację - czy w razie czego ma do kogo wrócić. Oczywiście nie omieszkał mi też powiedzieć o swojej nowej dziewczynie. Nie wiem w takim razie po kiego grzyba mi tyłek zawracał, zamiast się zająć nową...

Edytowane przez Madame Bovary
Czas edycji: 2010-11-13 o 21:26
Madame Bovary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 21:28   #4432
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Madame Bovary - jakbym wiedziała wcześniej, że ci, co rzucają, będą tak cierpieć z braku kontaktu, to bym się od pierwszej minuty rozstania nie odzywała
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 21:31   #4433
sunset girl
Rozeznanie
 
Avatar sunset girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 608
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Nienawidzę samotnych weekendów, a zwłaszcza piątkowych i sobotnich wieczorów - nieraz eks wychodził wtedy ze znajomymi, a jak mi się nie udało nikogo wyciągnąć na spotkanie, to siedziałam wkurzona sama w domu, zamiast się bawić. Miałam faceta i byłam samotna.
też nie raz miałam to uczucie
musze chybe powrócić do wypisywania jego wad na karteczce. tylko, że ja go kocham mimo wszystko głupie dziewcze ze mnie... ale moze dla kogos innego bede szczesciem...

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

aaa. pochowalam zdjecia na kompie

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Madame Bovary Pokaż wiadomość
No ja wiem, typowy mechanizm: olewasz, a im się wtedy zapala lampeczka w mózgu, że jak to, ona nie płacze? nie prosi? nie błaga na kolanach? I zaczynają tkliwe gadki o powrocie, popełnionym błędzie i dozgonnej miłości.

U mojego było to samo - po rozstaniu słowem się nie odezwałam, to sobie sam przypomniał o mnie po kilku dniach i zaczął badać sytuację - czy w razie czego ma do kogo wrócić. Oczywiście nie omieszkał mi też powiedzieć o swojej nowej dziewczynie. Nie wiem w takim razie po kiego grzyba mi tyłek zawracał, zamiast się zająć nową...
a na mojego to nie działa
widocznie się cieszy, ze ma spokoj (?).
__________________
"Póki walczysz, jesteś zwycięzcą."
.
mój cel: obawy zmieniać w nadzieję.
sunset girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 21:34   #4434
Madame Bovary
Raczkowanie
 
Avatar Madame Bovary
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 270
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Madame Bovary - jakbym wiedziała wcześniej, że ci, co rzucają, będą tak cierpieć z braku kontaktu, to bym się od pierwszej minuty rozstania nie odzywała
Wiesz, to też zależy. Bo z jednej strony strasznie wkurzające jest jak ktoś zasypuje Cię smsami, mailami, w tym z jednej strony wyrzuty i pretensje jaka jesteś okropna, z drugiej - wyznania miłości i inne histerie - denerwuje, ale i wzbudza poczucie winy. I jak ta osoba przestaje to jest ulga - achhh w końcu święty spokój
Z kolei jak widzisz, że porzucona strona sobie świetnie radzi to jest takie ukłucie, że tak szybko się pozbierała.
Wiem, bo byłam kiedyś tą złą rzucającą

A i jeszcze powiem Wam - w sensie dziewczynom, które nigdy nie stały po drugiej stronie - że jak się kogoś zostawia to też nie jest łatwo.Choć zależy to też oczywiście od pobudek...

Edytowane przez Madame Bovary
Czas edycji: 2010-11-13 o 21:38
Madame Bovary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 21:37   #4435
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez Madame Bovary Pokaż wiadomość
Wiesz, to też zależy. Bo z jednej strony strasznie wkurzające jest jak ktoś zasypuje Cię smsami, mailami, w tym z jednej strony wyrzuty i pretensje jaka jesteś okropna, z drugiej - wyznania miłości i inne histerie - denerwuje, ale i wzbudza poczucie winy. I jak ta osoba przestaje to jest ulga - achhh w końcu święty spokój

Cytat:
Napisane przez Madame Bovary Pokaż wiadomość
Z kolei jak widzisz, że porzucona strona sobie świetnie radzi to jest takie ukłucie, że tak szybko się pozbierała.
Wiem, bo byłam kiedyś tą złą rzucającą
Mam żal do eksa, że poczekał z uświadomieniem sobie, że jestem Tą Jedyną do momentu, jak byłam już z innym. Tylko mi w głowie mieszał.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 21:43   #4436
sunset girl
Rozeznanie
 
Avatar sunset girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 608
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość


Mam żal do eksa, że poczekał z uświadomieniem sobie, że jestem Tą Jedyną do momentu, jak byłam już z innym. Tylko mi w głowie mieszał.
Długo sobie to uświadamiał?

Kurcze, chciałabym doświadczyć tego momentu, w którym mogłabym sama o "nas" zadecydowac, z ta wiedza i swiadomoscia, ktora mam teraz.... bylabym bardzo wdzieczna Życiu za taką chwilę...
__________________
"Póki walczysz, jesteś zwycięzcą."
.
mój cel: obawy zmieniać w nadzieję.
sunset girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 21:45   #4437
juniorka89
Wtajemniczenie
 
Avatar juniorka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dream world=]
Wiadomości: 2 773
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez sunset girl Pokaż wiadomość
Długo sobie to uświadamiał?

Kurcze, chciałabym doświadczyć tego momentu, w którym mogłabym sama o "nas" zadecydowac, z ta wiedza i swiadomoscia, ktora mam teraz.... bylabym bardzo wdzieczna Życiu za taką chwilę...
Na mojego brak kontaktu podziałał tylko tak,że strzałke puści...Nie napisze, nie zapyta tylko strzałka...
Je*ał go pies
__________________
Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
Teraz szukam wariata na przejażdżkę walcem dookoła świata
Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Jak nie wisisz Misiowi na szyi non stop, on z zachwytu nie wrzeszczy, że jest z Tobą szczęśliwy, to strzeż się! Zaraz się znajdzie podobna do Autorki On na pewno jest z Tobą nieszczęśliwy
juniorka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 21:46   #4438
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez sunset girl Pokaż wiadomość
Długo sobie to uświadamiał?
2 miesiące. Ale oczywiście nie walczył, nie starał się, nic. Tylko pisał lub gadał i to jeszcze w zawoalowany sposób
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 21:47   #4439
Madame Bovary
Raczkowanie
 
Avatar Madame Bovary
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 270
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez sunset girl Pokaż wiadomość
a na mojego to nie działa
widocznie się cieszy, ze ma spokoj (?).
Jak ja zostawiłam jednego z moich eksów to się do niego nie odzywałam, nawet jeśli on nic nie pisał. Nie chciałam rozdrapywać, przypominać mu o sobie, zaczynać rozmów, które i tak by do niczego nie doprowadziły etc.

Malla - a jesteś pewna, że gdybyś nie była z innym to też by sobie to uświadomił? Bo coś mi się wydaje, że to jego uświadomienie wynikało z tego, że zobaczył, że nie jest niezastąpiony i sobie życie zaczęłaś układać bez niego. Byliście ze sobą bardzo długo - miał całe mnóstwo czasu, żeby sobie to uświadomić wcześniej.
Madame Bovary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 21:49   #4440
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Madame Bovary - myślę, że by sobie tego NIE uświadomił, choć dużo się zmieniłam od rozstania w tę stronę, którą chciał.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.