Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą roczki - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy kolejny tytuł
Roczki już za nami, zaraz jesień witamy. 1 1,72%
Rok już za nami, teraz na bunt dwulatka czekamy. 2 3,45%
Choc tak długo sie juz znamy- Z krzaków wyganiamy podczytujace mamy! 1 1,72%
Kosi Kosi łapki-Jestem taaaki duży ze zjadać kanapki 0 0%
Póki to lato nie minie każdy maluch na tym wątku nie jedno wywinie 0 0%
Minął roczek, czas tak leci - mamy i ich wakacyjne dzieci 8 13,79%
wspólny roczek już za nami i za dziećmi wciąż biegamy 2 3,45%
pierwszy roczek naszych dzieci, jak len czas szybciutko leci 5 8,62%
roczek mam ,zęby mam i na nerwach mamie gram 14 24,14%
wizaż nadal funkcjonuje, z nami dzieci wychowuje 2 3,45%
Dzieciaczki sztukę chodzenia szlifują, a mamuśki na zlot się szykują.... 1 1,72%
Czas zakończyć letnie plażowanie ale nie wizażowanie. Mamuśki lipcowo-sierpniowe 2011 1 1,72%
Roczki wyprawione, dumne mamy i ich dzieci zadowolone. Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011 0 0%
Niemowlęctwo juz za nami, drugi roczek zaczynamy! Letnie dzieci 2011 i ich rozgadane mamy. 17 29,31%
Roczek minął - nie do wiary, cieszą sie lipcowe i sierpniowe mamy 4 6,90%
Głosujący: 58. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-25, 20:28   #4411
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Spoko ja nie z tych co sobie dadza - oni tez juz ze mna jechac nie chca. Powiedzialam do tesciowej jedna zaprzyjazniona para i tylko jedna ani jednej osoby wiecej. A nad woda to samo piwko i piwko - ja nie powiem tez sie warke radlera napilam. A najgorsze jak wieczorami siedzilismy w altance, Marys spala i marudzenie czemu nie pije. I nie da sie nie pic - to jest ich stwierdzenie, wiec jak odmowilam setny raz i nadal wciskali, zabralam sie i poszlam spac. Dopiero u dziadka odetchnelam, odpoczelam i moge powiedziec ze jestem po urlopie.
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:31   #4412
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez myha82 Pokaż wiadomość
Laminowanie włosów? A po co na co i dlaczego?

A wiecie, ze i ja juz myślę o sankach Może nawet uda sie kupić jakos taniej na allegro skoro jeszcze nie ma sezonu.
Podobno w tym roku zima ma przyjsc późno...

ISIAOK z Martyny faktycznie niezła cwaniara, I do tego złośnik. Jak coś jest nie po jej myśli to albo rzuca przedmiotami, albo tłumie nogami...Nie wiem co będzie później

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Wrzucę link do bloga mojej"perfekcynej" koleżanki: http://pasjeines.blogspot.com/

moze znajdziecie cos tam dla siebie
Ja przed chwila mówiłam meżowi o sankach na gwiazdkę żeby kupic
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:44   #4413
isiaok
Rozeznanie
 
Avatar isiaok
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 787
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

http://www.niemamconasiebie.blogspot.com/

zabawnie piszeostatni wpis dobry
isiaok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:53   #4414
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez alibany Pokaż wiadomość
Kurcze Ala nie potrafi sama trzymać butli z mlekiem tak by się z niej napić. trzyma ją tak jak bidon ze slomka, którego nie trzeba przechylac. Jest leniwiec straszny i jak jej kłade rączki na butelkę gdy je na wpółleżąco to i tka je zaraz puszcza bo przecież zawsze mamusia trzymała....
Moja Wiki tez nie. Na siedzaco ciagnie w pozycji pionowej i jej nic nie leci. Pila kiedys na lezaco sama i sobie trzymala, ale wiecej sie wylewalo niz w buzi bylo. Z bidonu umie pic, pije tez soki z kartonikow z slomka. Jej nowa umiejetnosc ale tez musze jej sama trzymac of course, bo jak nacisnie to chlusta z tego kartonika.

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
U nas też butla to w sumie forma widzę uspokajacza,
ale nie codziennie tak ma.Zauważyłam, że jak ma słaby dzień i zęby jej dają popalić to sobie pogryzie smoczka trochę dłużej niż zwykle Od tygodnia tak ma i mniej je wg w dzień,wczoraj wyczułam palcem 2 wychodzące wampiry
Emi juz calkowicie odsmoczkowana? u nas smok rzadzi, bez niego ani rusz

Cytat:
Napisane przez Kajool Pokaż wiadomość

Ja potrafie pisac bez patrzenia na klawiature, wlasnie to testuje :P
ale polskich znakow nie uzywasz ja nie uzywam z lenistwa, a pisania bez patrzenia nauczylam sie w liceum, mielismy taki przedmiot gdzie przez godzine sie stukalo w klawiature i przepisywalo tekst na czas.

Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość
Stronczekudanych urodzinek!!!!!!!!

wszystko juz prawie gotowe, tata dzis tort odebral, jutro upieke jeszcze szrlotke i wystarczy...

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
jesli wakacje zaczynaja sie od piwa a koncza sie na litrach( nie pol litra a kilka litrow) wodki - to raczej nikt z dzieckiem tego nie zniesie, a po % same ciotki i wujkowie dobre rady (wszyscy poza znajomymi po 40-tce)

tez cos wiem na ten temat

W poniedzialek ide na badania z Wiki. Bede jej robila morfologie z rozmazem, IGE calkowite i poziom zelaza, do tego wynik ogolny z moczu. Przed wyjazdem dostala mega wysypki na plecach, takie czerwone ropne krostki. Drapie sie niesamowicie. Wczesniej miala na buzi ta wysypke (pokazywalam Wam). Podejrzewam skaze. Zmienilam jej mleko na te po roku juz jakis czas temu i pojawila sie ta wysypka. Wyglada okropnie ... Z wynikami do pediatry

Edytowane przez Stronczek27
Czas edycji: 2012-08-25 o 20:55
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 21:03   #4415
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Obczytałam już temat ale planuje spróbować jak choć troche moje włosy odżyją... Kusi mnie olejowanie.


Beatko super, że Julka tak rośnie i już biega! silna dziewczynka i wielkie :brawo: dla niej że taka dzielna na szczepieniu była!



Może uda sę coś wczesniej
olejowanie polecam. moje wlosy ładne jakies sie robia a nie siano po olejach. lniany im służy,a le inne tez. wlasnie siedze z zelatyna na głowie

kinga chyba ma dolna jedynke, ale nie moge sie zecydowac czy ja widze czy jeszcze nie... idzie tez druga na dole i druga gorna dwójka...

nadrobie w poniedzialek, jutro syn wraca z wakacji...
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 21:27   #4416
Kajool
Zadomowienie
 
Avatar Kajool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dziki zachód
Wiadomości: 1 433
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Stronczek ja nigdy nie uzywam polskich znakow, tzn. tylko w pracy :P
Ja sie nie uczylam pisania bez patrzenia na monitor, po prostu samo wyszlo, a ze siedze po ciemku i nie widze klawiszy, to jakos leci :P
__________________
"Ty jesteś, wiem, już nie bajką, nie snem
Ale jesteś prawdziwy jak ja..."
Kajool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 21:36   #4417
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Wy tu o sankach, a ja miesiac temu kupilam spiworek do wozka na zime
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 21:40   #4418
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez agni82 Pokaż wiadomość
korzystam z przepisów Annabel karmel.jak chcesz to wstawię przepis
poproszę przepis
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 21:47   #4419
youyou
Zakorzenienie
 
Avatar youyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MMz
Wiadomości: 3 546
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

witam nowe mamuśki udzielajcie się kobitki, świeża krew mile widziana
ja rzadziej piszę ale czytam na bieżąco



Dziewczyny o co chodzi z tą żelatyną??? czegoś chyba nie doczytałam...

W ogóle polećcie coś na wysuszone i zniszczone włosy.. po zdjęciu koloru moje włosy to totalna porażka, nawet ich rozczesać nie mogę



Co do samodzielnego jedzenia/picia to moja Lila praktycznie wszystko je sama, ładnie operuje łyżką, widelcem, ale i rączkami sobie dużo pomaga. OWsiankę rano je zupełnie sama, na obiad to z zupami jej pomagam, ale i tak musi mieć swoją miseczkę z której np wyjada sam makaron, ja dokarmiam rzadkim a ona wyjada ze swojej michy, wieczorem daję jej butelkę mleka i tak chodzi z nią po całym mieszkaniu i pije
youyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 21:54   #4420
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość

Co do samodzielnego jedzenia/picia to moja Lila praktycznie wszystko je sama, ładnie operuje łyżką, widelcem, ale i rączkami sobie dużo pomaga. OWsiankę rano je zupełnie sama, na obiad to z zupami jej pomagam, ale i tak musi mieć swoją miseczkę z której np wyjada sam makaron, ja dokarmiam rzadkim a ona wyjada ze swojej michy, wieczorem daję jej butelkę mleka i tak chodzi z nią po całym mieszkaniu i pije
Filip też był taki samodzielny, czy Lilka właśnie po Fifku zgapia?
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 22:05   #4421
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Dobry wieczór

Miałam mały młyn, ale już wracam.

Witam nowe mamusie

Lili, my mamy kask z Giro. Bałabym się jechać z Domkiem bez kasku

Brumek, Telik, jak imprezki?

Beatko, To takie straszne

Brumek, świetnie wymyśliliście z tymi zdjęciami Bardzo fajna pamiątka!

DaKaro, jedni nasi znajomi stawiają domek z bali, ale są dopiero na etapie fundamentów. Tż miał kilka zleceń u ludzi, którzy mają domki szkieletowe i są zadowoleni, tanio i szybko.
Z płyt kermazytowych raczej nie polecam. Znajomi wprowadzili się tydzień temu i wilgoć wyszła, ściany krzywe-masakra Są wściekli, chyba skończy się w sądzie... Tyle pieniędzy zapłacili a tak im to spieprzyli...

Stronczku, udanej Wikusiowej imprezki

Jeśli chodzi o picie mleka z butelki to Domek sam sobie trzyma i przechyla. On nie da już sobie trzymać, musi sam.
Operować łyżeczką i widelcem jeszcze nie potrafi (Youyou Twoja Lilka to jakaś spryciula).

Wczoraj nauczył się puszczać oczko, jak mówimy "puść oczko" to puszcza, ale dwojgiem oczu

Dzisiaj byłam na zakupach (Brumek u nas w zarze już nic nie było ). Kupiłam Dominikowi buty, sweter i chustkę na szyję. Ja kupiłam sobie nowy płaszczyk jesienny, bo stary już taki sprany mam. Tatusiowi też buty kupiliśmy, żeby nie było że tylko my się tak obkupiliśmy

Przyszła bransoletka Teraz noszę moich chłopców na ręce
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 22:09   #4422
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Przyszła bransoletka Teraz noszę moich chłopców na ręce
pokaż !!!
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 22:27   #4423
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
pokaż !!!
Dwustronne serduszko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1060448.jpg (15,8 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060450.jpg (17,1 KB, 52 załadowań)
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 22:29   #4424
youyou
Zakorzenienie
 
Avatar youyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MMz
Wiadomości: 3 546
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
Filip też był taki samodzielny, czy Lilka właśnie po Fifku zgapia?
Filip nie jest taki chętny do samodzielnego jedzenia, jeszcze czasem sobie życzy żeby mamusia go karmiła On nie przepada za jedzeniem i często zje 2 łyżki i mówi że jest najedzony
musze go przekupywać że po obiedzie będzie deser, to wtedy zjada

Lila za to to mały głodomór i i nauczyła się przez to sama jeść bo rano nigdy nie miałam czasu żeby ją karmić , np robiłam śniadanie dla Filipa więc ona nauczyła się że musi nakarmić się sama
Teraz mi to na ręke bo już ładnie sobie radzi i coraz mniej sprzątania po niej mam (choć zawsze jeszcze mnóstwo syfu narobi) i mam nadzieję że jak wrócę do pracy to mama tego nie zepsuje i nie zacznie jej karmić
youyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 22:32   #4425
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Dwustronne serduszko
śliczna!

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
Lila za to to mały głodomór i i nauczyła się przez to sama jeść bo rano nigdy nie miałam czasu żeby ją karmić , np robiłam śniadanie dla Filipa więc ona nauczyła się że musi nakarmić się sama
Teraz mi to na ręke bo już ładnie sobie radzi i coraz mniej sprzątania po niej mam (choć zawsze jeszcze mnóstwo syfu narobi) i mam nadzieję że jak wrócę do pracy to mama tego nie zepsuje i nie zacznie jej karmić
Ojj niech babcia nie psuje takiej samodzielnej dziewczynki !!!
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 23:42   #4426
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Nie mam siły nadrabiać
Impreza była super
Goście dopisali, pogoda dopisała, i mój Bohater też się spisał na medal
Tyle tylko, że z nadmiaru wrażeń nie mogłam go uśpić do 23 Za to mogę się założyć, że pośpi spokojnie do 9
Jestem zmęczona i szczęśliwa
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 23:56   #4427
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

A jednak nadrobiłam
Głupia jestem, bo ledwo na oczy patrzę, ale cóż... to silniejsze ode mnie

Cytat:
Napisane przez patik87 Pokaż wiadomość
Co jeszcze? zapytałam i ciemiączko, baba powiedziała że w tej chwili ma 2x2, w książeczce ma wpisane że po urodzeniu miałą 1,5 x1,5, powiedziała że to nie możliwe żeby ciemię się powiekszyło, i ze w szpitalu pewnie z automatu wpisali bez mierzenia, albo pomyłkowo tylw wpisane, a obstawia że Sara z tych dzieci co mieli 3x4.
Byliśmy u tej pediatry pierwszy raz i chyba zmieniamy zostajemy przy niej bo mi się spodobała.
Nawet nie wiedziałam, ze ciemiączka mogą być aż tak duże, wiesz? Tymek po urodzeniu miał 1x1, a teraz już ma zrośnięte całkowicie.

Cytat:
Napisane przez CrazyMachine Pokaż wiadomość
Helloł!!! Wróciłam. Tęskniłyście??


Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość
Brumekczekamy na relacje!!!A kolarz cudny!!!Tymek wogóle niepodobny do meza
No coś Ty! Ten uśmiech to przecież po mężu

Cytat:
Napisane przez myha82 Pokaż wiadomość
Piszecie o samodzielnym piciu. u nas ani bidon, ani niekapek. Nic. Martynka chyba wychodzi z założenia, że ma od tego ludzi
Prawidłowe podejście do życia

Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość
Jestem!!!

Co u nas... Antos to torpeda, o raczkowaniu zapomnial juz dawno. Przez wakacje dorobil sie 2 nowych zabkow, teraz ma juz 4 - dolne jedynki, 1 dolna dwojka i 1 gorna jedynka. Smiesznie mu wychodza.
Jest juz odcycowany. Od przyjazdu do Ustronia w lipcu, nie jadl juz w dzien, tylko w nocy, a teraz nawet w nocy nie je. Przebudza sie w nocy, ale po to, zeby go zabrac do nas i tak sobie spimy do rana. W nocy nie je i nie pije. W dzien wielki zarlok z niego, wystarczy, ze ktos kolo niego ruszy buzia i juz jest "mamam".
W kwesti nasladowania zwierzatek - tez len z niego, za to jest rasowym facetem, bo na widok samochodu robi "brum brum", a nikt go tego nie uczyl...
No i moglabym tak jeszcze dlugo, ale trzeba inwentarz nakarmic...
Aga, jak ja Cię tu wyczekiwałam!!! Już myślałam, że się coś poważniejszego stało, niż tylko brak netu. Że masz jakieś kłopoty, albo że masz nas dosyć
A Antoś mnie zachwyca swoimi postępami

Cytat:
Napisane przez bella7 Pokaż wiadomość
Wiecie, co mąż mi powiedział wczoraj
Przeszdł i z marszu mówi:
"Jeżyca ojeżyła się u nas w garażu... "a ja w śmiech
No i jest mama i trójka potomstwa...(wczoraj było 4)
Gratuluję powiększenia rodziny

Cytat:
Napisane przez alibany Pokaż wiadomość
brumek czekamy na relacje....mam nadzieje, że teściowa nie dała popisu i nie jest główną bohaterką na wzystkich zdjęciach z Tymkiem
Wyobraź sobie, że nie! Nawet się nim nie interesował dzisiaj.

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
W poniedzialek ide na badania z Wiki. Bede jej robila morfologie z rozmazem, IGE calkowite i poziom zelaza, do tego wynik ogolny z moczu. Przed wyjazdem dostala mega wysypki na plecach, takie czerwone ropne krostki. Drapie sie niesamowicie. Wczesniej miala na buzi ta wysypke (pokazywalam Wam). Podejrzewam skaze. Zmienilam jej mleko na te po roku juz jakis czas temu i pojawila sie ta wysypka. Wyglada okropnie ... Z wynikami do pediatry
Kurczę, mam nadziej ż eto nie to, tylko jakaś chwilowa alergia kontaktowa

A jutro imprezujecie, tak?

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Brumek, świetnie wymyśliliście z tymi zdjęciami Bardzo fajna pamiątka!

Dzisiaj byłam na zakupach (Brumek u nas w zarze już nic nie było ). Kupiłam Dominikowi buty, sweter i chustkę na szyję. Ja kupiłam sobie nowy płaszczyk jesienny, bo stary już taki sprany mam. Tatusiowi też buty kupiliśmy, żeby nie było że tylko my się tak obkupiliśmy
-
- jak coś potrzebujesz konkretnego, to mogę popatrzeć u siebie
albo w ogóle wsiadaj w samochód i przyjeżdżaj to razem na zakupy polecimy

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Dwustronne serduszko
O jak fajnie, że ją masz Ja swoją uwielbiam

Cytat:
Napisane przez Zmalowana Pokaż wiadomość
U nas ok. Filip jest cudny, chociaż czasami mnie wkurza. Ale uwielbiam go umie tyle fajnych rzeczy i zaczyna mówić. Mówi "mniam mniam" i klepie się po brzuszku, "myju myju" i pokazuje jak się myje, "nie ma" i rozklada ręcę zdziwiony. Próbuje powiedzieć "dobrze", pokazuje gdzie ma pępek, a potem chodzi i pokazuje u wszystkich gdzie mają dobra koniec chwalenia :P

Moja praca mgr już praktycznie gotowa. Ostatnia poprawka mi została i drukuje
Strasznie miło się czyta, że u Was tak wszystko na prostą wychodzi

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Brumku, to super, i praca ciekawa i w domku możesz być
No, to dla mnie układ idealny

Cytat:
Napisane przez alibany Pokaż wiadomość
Kontrakt męża - czekamy na zmienioną wersję umowy przez ich prawników, zobaczymy ile uwzględnią naszych uwag, propozycji itd.
Podobno sam prezes miał powiedzieć,że ten kto podpisze ten kntrakt w takiej formie będzie skończonym jeleniem
No tak, typowa zagrywka Fajnie, że tak mądrze do tego podeszliście. W takim razie dalej ściskam

Ja rybkę daję raz w tygodniu mniej więcej. Czasem dwa, a czasem jak zapomnę to wcale
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 23:58   #4428
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Brumciu czekałam na Ciebie. Ciesze sie ze poszło po Twojej mysli. Fotki Poprosimy. U nas wielki dzien jutro

Wgl siedzę i wspominam dzis cały dzien. Rok temu o tej porze relaksowalam sie z ZZO tak to moge rodzic codziennie.

P. S nie wiem co to za świństwo ale nie ładnie to wyglada i ewidentnie jej dokucza bo sie drapie
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 06:14   #4429
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27


Spicie?
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 07:36   #4430
jacieeeee
Wtajemniczenie
 
Avatar jacieeeee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 926
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość


Spicie?

Ja tam jeszcze śpię. Dominik to takie kochane dziecko, że nie budzi się w nocy, śpi ciągiem do 9tej, a rano wstaje i idzie po cichutku się bawić, żeby mamusia dospała.

Marzenia
__________________
Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba ...

Dominik 29.07.2011r
jacieeeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 08:25   #4431
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Sto latek dla mojej kochanej Wikusi
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 08:26   #4432
agni82
Zadomowienie
 
Avatar agni82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 232
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość


Spicie?
a jak myślisz?
Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
poproszę przepis
wstawię jak znajde chwilkę.
Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
A ja zrobiłam wielką michę sałatki jarzynowej
o ooo to się podziel.
agni82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 08:30   #4433
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
Sto latek dla mojej kochanej Wikusi

Podpinam się
Badz radosnym i uśmiechniętym dzieckiem Wikusiu
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 08:49   #4434
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

WIKI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO OD NOWEJ CIOTKI
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 08:59   #4435
isiaok
Rozeznanie
 
Avatar isiaok
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 787
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Witam!

Wikusiu 100LAT!!!!!!!!



Spałysmy dzisiaj godzine...a teraz walcze z maruda
isiaok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 09:02   #4436
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

hej dziewczyny U mnie dupa.

Zapra.zam do K.
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."

Edytowane przez Marina1
Czas edycji: 2012-08-26 o 09:10
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 09:05   #4437
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

BRUMKU czekamy na zdjęcia z imprezki. Wstaliście już?
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 09:28   #4438
wodaqua
Zadomowienie
 
Avatar wodaqua
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 600
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cześć!
Dziś pospałam, Tż od 6 ganiał za Zosiakiem

Gdzie zamawiałyście takie branzoletki z imionami dzieciaczków?

Wiki, kochanie, sto latek w szczęsciu i miłości!
wodaqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 09:31   #4439
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
Sto latek dla mojej kochanej Wikusi


Cytat:
Napisane przez bella7 Pokaż wiadomość
Podpinam się
Badz radosnym i uśmiechniętym dzieckiem Wikusiu

miesiacznicowe buziaki dla Lenki i Lilki

Cytat:
Napisane przez myha82 Pokaż wiadomość
WIKI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO OD NOWEJ CIOTKI


Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość
Witam!

Wikusiu 100LAT!!!!!!!!


Cytat:
Napisane przez wodaqua Pokaż wiadomość

Wiki, kochanie, sto latek w szczęsciu i miłości!


Dziekujemy!!

w załączniku moja pannica (jak wszyscy to i ja )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg roczek.jpg (39,6 KB, 31 załadowań)
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 09:35   #4440
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

STRONCZKU Wiki cudna I mam wrażenie, ze mało sie zmieniła. ma tylko więcej włosków
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.