Panny Młode 2019 cz. 5 - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-12, 18:37   #4411
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Przyszła szkatułka, nawet mi się podoba tylko ją chyba trzeba wyłożyć jakąś poduszeczką, tak? Jak wy to planujecie zrobić?
https://pl.pinterest.com/pin/385620786833229229/ i weź sobie zjedz na dół - masa inspiracji.
Ja wyłożę albo mchem albo kwiatkami. Ta szkatułka najbardziej mi jest potrzebna do zdjęcia zrobię taką układankę na pamiątkę z różnych rzeczy i do tego ta szkatułka z obrączkami. Chcę uwiecznić takie szczegóły na zdjęciach. Na szczęście moja foto lubi takie robić
Potem chcę wydrukować fotoalbum i takie szczegóły fajnie wyglądają

A ta szkatułka jest taka akurat na obrączki?
Moja miała dziś dojść ale akurat mama musiała wyjść z domu
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 18:43   #4412
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
https://pl.pinterest.com/pin/385620786833229229/ i weź sobie zjedz na dół - masa inspiracji.
Ja wyłożę albo mchem albo kwiatkami. Ta szkatułka najbardziej mi jest potrzebna do zdjęcia zrobię taką układankę na pamiątkę z różnych rzeczy i do tego ta szkatułka z obrączkami. Chcę uwiecznić takie szczegóły na zdjęciach. Na szczęście moja foto lubi takie robić
Potem chcę wydrukować fotoalbum i takie szczegóły fajnie wyglądają

A ta szkatułka jest taka akurat na obrączki?
Moja miała dziś dojść ale akurat mama musiała wyjść z domu
Piona ja tak samo potem fajnie wygląda taki fotoalbum
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 18:44   #4413
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Ja też mam jakiś gorszy okres, spadek nastroju chyba mam za dużo na głowie

Dzisiaj ledwo się wyrobiłam rano, nie mogłam się rozbudzić, potem jakoś czas tak szybko zleciał, że myślałam, że się spóźnię do pracy wczoraj były na mnie 2 reklamacje i to dwie nieuzasadnione ... aż się odechciewa przez tych ludzi

Niech ten gorszy okres się skonczy a myśl o sukni, a raczej to, że nie wiem co zrobić i nie ma komu ze mną iść jeszcze bardziej mnie dołuje
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 19:02   #4414
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
https://pl.pinterest.com/pin/385620786833229229/ i weź sobie zjedz na dół - masa inspiracji.
Ja wyłożę albo mchem albo kwiatkami. Ta szkatułka najbardziej mi jest potrzebna do zdjęcia zrobię taką układankę na pamiątkę z różnych rzeczy i do tego ta szkatułka z obrączkami. Chcę uwiecznić takie szczegóły na zdjęciach. Na szczęście moja foto lubi takie robić
Potem chcę wydrukować fotoalbum i takie szczegóły fajnie wyglądają

A ta szkatułka jest taka akurat na obrączki?
Moja miała dziś dojść ale akurat mama musiała wyjść z domu


O, to mi się podoba a te mchy i kwiatki to się kupuje w kwiaciarni? Czy mam iść do lasu?

Moim zdaniem jest idealna na obrączki - ma 5x7x10 cm.
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 19:06   #4415
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Piona ja tak samo potem fajnie wygląda taki fotoalbum


kizdaM ja tak samo... nie wiem czy jakiś spadek ciśnienia czy co, ale od jakiegoś czasu wracam do domu po pracy co najmniej jakbym w kamieniołomach pracowała [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------


Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
O, to mi się podoba a te mchy i kwiatki to się kupuje w kwiaciarni? Czy mam iść do lasu?

Moim zdaniem jest idealna na obrączki - ma 5x7x10 cm.
Zależy co chcesz jak mech to sama zbierz kwiatki też zależy, jak takie co na łące rosną to można samemu zebrać Ja raczej chce coś w stylu jak Maria pokazała i się przejdę do kwiaciarni
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 19:06   #4416
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Agulaaa masz jakis pomysł na pudełko na koperty ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 19:08   #4417
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Agulaaa masz jakis pomysł na pudełko na koperty ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podpinam się

Prawie wszystkiego mam wizję w swojej głowie, a o tym pudełko nie myślałam jeszcze. Jak któraś znajdzie ładne i tanie to też poproszę o info
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-12, 19:09   #4418
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez blue2003 Pokaż wiadomość
Czesc, chcialabym do was dolaczyc, podczytuje juz od jakiegos czasu, ale dopiero przedwczoraj zarezerwowalismy termin slubu

Bede slubowac na razie jako druga z watku, 9 marca, w dzien naszej rocznicy.

Bierzemy tylko slub cywilny, potem planujemy zaprosic najblizsza rodzine i swiadkow (ok 20 osob) na obiad i oczywiscie tort

Mamy juz:
- obraczki
- sukienke, narzutke
- wybrany garnitur i dodatki
- wybrane zaproszenia
- umowionego fryzjera (malowac bede sie sama)

Dzisiaj albo jutro jedziemy do kawiarni w ktorej chcielibysmy wynajac sale, oby sie udalo

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Przyszła szkatułka, nawet mi się podoba tylko ją chyba trzeba wyłożyć jakąś poduszeczką, tak? Jak wy to planujecie zrobić?
Jakąś poduszeczkę, bo tak bez niczego to łyso trochę
Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Witam nową PM!

Wrzucam Wam link do podwiązek. Są identyczne jak na zdjęciu, a nawet ładniejsze. PODWIĄZKA KLIK!
Ładniutka
Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Ja tez chyba zamowię tą szkatułke z hm, macie tą mniejszą ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak
I nosek do góry
Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
https://pl.pinterest.com/pin/385620786833229229/ i weź sobie zjedz na dół - masa inspiracji.
Ja wyłożę albo mchem albo kwiatkami. Ta szkatułka najbardziej mi jest potrzebna do zdjęcia zrobię taką układankę na pamiątkę z różnych rzeczy i do tego ta szkatułka z obrączkami. Chcę uwiecznić takie szczegóły na zdjęciach. Na szczęście moja foto lubi takie robić
Potem chcę wydrukować fotoalbum i takie szczegóły fajnie wyglądają

A ta szkatułka jest taka akurat na obrączki?
Moja miała dziś dojść ale akurat mama musiała wyjść z domu
O to to Tż mnie zapytał po co to, a ja tak eee no zdjęcia takie widziałam, trochę nie zrozumiał chyba że to jest mi aż tak bardzo potrzebne


Ale mnie żołądek boli, zgagę też mam kiedy ta przerwa świąteczna bo zwariuje w pracy
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 19:10   #4419
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Agulaaa masz jakis pomysł na pudełko na koperty ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hmm póki co wiem tylko tyle,że przykleję napis Dziękujemy a co do reszty to Jeszcze pomysł się nie urodził
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 19:16   #4420
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Meggie Radziejowice pod Warszawą? Jeśli te to całkiem niedaleko mnie ☺

Dzięki dziewczyny, zjadlam całego czekoladowego mikolaja, paczkę czipsow i trochę mi lepiej Ale nie mogę myśleć o tym, że jutro do pracy Chyba jestem coraz bliżej myśli żeby od razu po ślubie zajść w ciąże...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 19:27   #4421
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Noemi ja miałam kilka wizji ale sama bym chętnie zrobiła tylko już nie wiem co
Agula aaa no tak ja te napisy też gdzieś widziałam więc sobie myslalam ,ze wykorzystamy
Też dostałam właśnie @ ale nas tu dużo dzisiaj takich okresowych
Dziewczyny ja już czasami nie mam sił . pisałam Wam ,że chce fryzjerke i makijaż na miejscu ,bo jedziemy już na salę dzień przed ,apartament ten który będziemy mieli w dniu ślubu wynajmujemy już dzień przed czyli od czwartku a w piątek na spokojnie będziemy się tam szykować i wolę zapłacić ale żeby mi dojechał ktoś na miejsce. Ok rozumiem ,że mają wymagania i płace za dojazd za taką usługę . ok rozumiem ,że mają wymagania np minimum 2 osoby. Chociaż płacę za dojazd ,jest to piątek więc i tak w sobotę są klientki i do tego wrzesień więc nie ma tylu wesel a co jedna to lepsza i odpisuja mi że minimum 6 osób ?! No kurde pisałam do jednej czy zamierza zacząć o 7 rano ,bo wesele zaczynamy wcześnie max o 14 i ona ,że tak o 7 zacznie. Nie no ręce opadają. Rozumiem 3 osoby ,ale naprawdę nie mogę pojąć 6 osób. No nic . poszukam kogoś innego chociaż bardzo mozolnie mi to idzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-12, 19:38   #4422
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Ach te makijażystki... Jakiś czas temu umawiałam się z jedną. Mówiła, że oczywiście ma wolny termin mojego ślubu, zapisała ode mnie trzy osoby i wszystko ustaliłyśmy. Jakiś miesiąc później napisała mi, że przeprasza, ale nie zauważyła, kiedy się umawiałyśmy, że ma już 10 makijaży u jednej panny młodej w "moim" terminie i zaprasza do umalowania innego dnia. Byłam taka wściekła, śmierdzi mi to na kilometr, uważam, że po prostu bardziej jej pasowało wziąć to zlecenie na 10 osób, ale trudno. Znalazłam na szczęście inną, malowała moją koleżankę i ładnie to wyglądało, długo trzymało, tylko zapisy od stycznia, także...
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 19:40   #4423
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Meggie Radziejowice pod Warszawą? Jeśli te to całkiem niedaleko mnie ☺

Dzięki dziewczyny, zjadlam całego czekoladowego mikolaja, paczkę czipsow i trochę mi lepiej Ale nie mogę myśleć o tym, że jutro do pracy Chyba jestem coraz bliżej myśli żeby od razu po ślubie zajść w ciąże...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie te

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 19:42   #4424
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Dziewczyny wrzucicie fotke tej szkatulki z hm? Moze na rece zeby porownac wielkosc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 19:49   #4425
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
Dziewczyny wrzucicie fotke tej szkatulki z hm? Moze na rece zeby porownac wielkosc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wrzucam zdjecie porównawcze do myszki od laptopa

Załącznik 7652811


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 20:25   #4426
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Wybraliśmy dzisiaj obraczki pochwale sie ze w ciągu 2-3 miesięcy zorganizowalismy:
-sale weselną
-kosciol
-obraczki
-zespol
-fotografa
-fotobudke
-rezerwacje na makijazystke
-rezerwacje na fryzjera
-nauki przedmałżeńskie






Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 20:28   #4427
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86240850]Wrzucam zdjecie porównawcze do myszki od laptopa

Załącznik 7652811


Wysłano przez gołębia [/QUOTE]Dziekuje, rzeczywiscie idealna na obraczki ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 20:31   #4428
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Lol. Zaskoczyłam właśnie tż wiedzą o tym, że na fladze Commonwealth są 53 gwiazdy symbolizujące 53 państwa, które go tworzą. Na pytanie skąd to wiem, że akurat tyle odpowiedziałam zgodnie z prawdą, że Meghan Markle miała na welonie 53 kwiaty, z których każdy symbolizował jedno państwo Commonwealth. Tż stwierdził, że jestem Bridezilla chyba mu dzisiaj nie pokaże tej szkatułki
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 20:45   #4429
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Pewnie, że przejdzie na pewno za parę dni nabierzesz nowych sił. Czasami trwa to trochę dłużej, czasami trochę krócej, ale takie dołki się zdarzają każdemu. I zawsze przechodzą


Dostaliśmy już spersonalizowane zaproszenia dziś sprawdzamy, a w piątek mam nadzieję wysłać teżeta do drukarni. Mam nadzieję, że dzisiaj zamówimy też koperty.
A koperty też zamawiasz personalizowane? Jeśli tak, to jaki to jest koszt?
Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Noemi ja miałam kilka wizji ale sama bym chętnie zrobiła tylko już nie wiem co
Agula aaa no tak ja te napisy też gdzieś widziałam więc sobie myslalam ,ze wykorzystamy
Też dostałam właśnie @ ale nas tu dużo dzisiaj takich okresowych
Dziewczyny ja już czasami nie mam sił . pisałam Wam ,że chce fryzjerke i makijaż na miejscu ,bo jedziemy już na salę dzień przed ,apartament ten który będziemy mieli w dniu ślubu wynajmujemy już dzień przed czyli od czwartku a w piątek na spokojnie będziemy się tam szykować i wolę zapłacić ale żeby mi dojechał ktoś na miejsce. Ok rozumiem ,że mają wymagania i płace za dojazd za taką usługę . ok rozumiem ,że mają wymagania np minimum 2 osoby. Chociaż płacę za dojazd ,jest to piątek więc i tak w sobotę są klientki i do tego wrzesień więc nie ma tylu wesel a co jedna to lepsza i odpisuja mi że minimum 6 osób ?! No kurde pisałam do jednej czy zamierza zacząć o 7 rano ,bo wesele zaczynamy wcześnie max o 14 i ona ,że tak o 7 zacznie. Nie no ręce opadają. Rozumiem 3 osoby ,ale naprawdę nie mogę pojąć 6 osób. No nic . poszukam kogoś innego chociaż bardzo mozolnie mi to idzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja rozumiem, że bardziej im się opłaca dojechać do kilku osób i w sobotę ok, ale w piątek na pewno nie ma takiego oblężenia i skoro płacisz za dojazd, to powinna potraktować Cię jak każda inną klientkę. [1=bb371dfbfd9298d6e78301e 55742bc2d469b6322_657f8bf e235ab;86240797]Ach te makijażystki... Jakiś czas temu umawiałam się z jedną. Mówiła, że oczywiście ma wolny termin mojego ślubu, zapisała ode mnie trzy osoby i wszystko ustaliłyśmy. Jakiś miesiąc później napisała mi, że przeprasza, ale nie zauważyła, kiedy się umawiałyśmy, że ma już 10 makijaży u jednej panny młodej w "moim" terminie i zaprasza do umalowania innego dnia. Byłam taka wściekła, śmierdzi mi to na kilometr, uważam, że po prostu bardziej jej pasowało wziąć to zlecenie na 10 osób, ale trudno. Znalazłam na szczęście inną, malowała moją koleżankę i ładnie to wyglądało, długo trzymało, tylko zapisy od stycznia, także...[/QUOTE]To już jest chamstwo I masz rację, śmierdzi ściemą na kilometr. Wybrała "lepsze" zlecenie
Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Lol. Zaskoczyłam właśnie tż wiedzą o tym, że na fladze Commonwealth są 53 gwiazdy symbolizujące 53 państwa, które go tworzą. Na pytanie skąd to wiem, że akurat tyle odpowiedziałam zgodnie z prawdą, że Meghan Markle miała na welonie 53 kwiaty, z których każdy symbolizował jedno państwo Commonwealth. Tż stwierdził, że jestem Bridezilla chyba mu dzisiaj nie pokaże tej szkatułki


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-12, 20:54   #4430
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Orzeszkova, super!

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Noemi ja miałam kilka wizji ale sama bym chętnie zrobiła tylko już nie wiem co
Agula aaa no tak ja te napisy też gdzieś widziałam więc sobie myslalam ,ze wykorzystamy
Też dostałam właśnie @ ale nas tu dużo dzisiaj takich okresowych
Dziewczyny ja już czasami nie mam sił . pisałam Wam ,że chce fryzjerke i makijaż na miejscu ,bo jedziemy już na salę dzień przed ,apartament ten który będziemy mieli w dniu ślubu wynajmujemy już dzień przed czyli od czwartku a w piątek na spokojnie będziemy się tam szykować i wolę zapłacić ale żeby mi dojechał ktoś na miejsce. Ok rozumiem ,że mają wymagania i płace za dojazd za taką usługę . ok rozumiem ,że mają wymagania np minimum 2 osoby. Chociaż płacę za dojazd ,jest to piątek więc i tak w sobotę są klientki i do tego wrzesień więc nie ma tylu wesel a co jedna to lepsza i odpisuja mi że minimum 6 osób ?! No kurde pisałam do jednej czy zamierza zacząć o 7 rano ,bo wesele zaczynamy wcześnie max o 14 i ona ,że tak o 7 zacznie. Nie no ręce opadają. Rozumiem 3 osoby ,ale naprawdę nie mogę pojąć 6 osób. No nic . poszukam kogoś innego chociaż bardzo mozolnie mi to idzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnóstwo nas!
Dżizas, 6 osób? Ja mojej fryzjerce też płacę za dojazd, też się ucieszyła, że będzie więcej osób do czesania niż tylko jedna (ale nie był to wymóg), ale żeby 6 osób żądać? Przecież to nienormalne, żeby tyle bab spędzać do panny młodej przed ceremonią... I to w piątek mieć takie wymagania?!

[1=bb371dfbfd9298d6e78301e 55742bc2d469b6322_657f8bf e235ab;86240797]Ach te makijażystki... Jakiś czas temu umawiałam się z jedną. Mówiła, że oczywiście ma wolny termin mojego ślubu, zapisała ode mnie trzy osoby i wszystko ustaliłyśmy. Jakiś miesiąc później napisała mi, że przeprasza, ale nie zauważyła, kiedy się umawiałyśmy, że ma już 10 makijaży u jednej panny młodej w "moim" terminie i zaprasza do umalowania innego dnia. Byłam taka wściekła, śmierdzi mi to na kilometr, uważam, że po prostu bardziej jej pasowało wziąć to zlecenie na 10 osób, ale trudno. Znalazłam na szczęście inną, malowała moją koleżankę i ładnie to wyglądało, długo trzymało, tylko zapisy od stycznia, także...[/QUOTE]
Ściema jak nie wiem. Może nawet nie ma tych 10 osób, ale i tak jest więcej, więc dostanie więcej kasy. Chamówa.

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Lol. Zaskoczyłam właśnie tż wiedzą o tym, że na fladze Commonwealth są 53 gwiazdy symbolizujące 53 państwa, które go tworzą. Na pytanie skąd to wiem, że akurat tyle odpowiedziałam zgodnie z prawdą, że Meghan Markle miała na welonie 53 kwiaty, z których każdy symbolizował jedno państwo Commonwealth. Tż stwierdził, że jestem Bridezilla chyba mu dzisiaj nie pokaże tej szkatułki


Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
A koperty też zamawiasz personalizowane? Jeśli tak, to jaki to jest koszt?
Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Nieeeee, kopert nie personalizujemy
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 21:35   #4431
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Carmelina dokładnie wybrała lepsze dla niej zlecenie. Szkoda słów.
Szoszo makijażystki też mają wymagania minimalne 4 lub 5 no kurde wkurzaja już mnie !


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 21:49   #4432
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Balewska dobrze,że Ci się podoba,nie ma szans,żebyś dłużej została?

Właśnie wskoczyło 199 dni do ślubu
Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
A co dokładnie robisz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kontroluje jakoś wykonanych fotoksiążek i albumów tak jak Patka pisała teoretycznie ewentualnie mam być przeniesiona na sekretariat ale póki co cisza... 30% z osób sezonowych na całej hali maja zostawić no ale nie wiadomo kogo...

My nie będziemy mieli szkatułki, jedynie opakowanie od jubilera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 07:11   #4433
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86240850]Wrzucam zdjecie porównawcze do myszki od laptopa

Załącznik 7652811


Wysłano przez gołębia [/QUOTE]
O idealna będzie Trochę się bałam że mimo wszystko się zgubią ale wydaje się być ok
Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Lol. Zaskoczyłam właśnie tż wiedzą o tym, że na fladze Commonwealth są 53 gwiazdy symbolizujące 53 państwa, które go tworzą. Na pytanie skąd to wiem, że akurat tyle odpowiedziałam zgodnie z prawdą, że Meghan Markle miała na welonie 53 kwiaty, z których każdy symbolizował jedno państwo Commonwealth. Tż stwierdził, że jestem Bridezilla chyba mu dzisiaj nie pokaże tej szkatułki





Dzień dobry
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 09:25   #4434
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Co do makijazystek - to pisalam juz jakis czemu ze to czasami bywa juz naprawde smieszne - wymogi nie z tej ziemi :yes: minimum 6 osob to juz naprawde przesada

Dziewczyny, zpaytam, moze ktoras z Was wie jak to jest, troche to w temacie pracy i ciazy, ktory ostatnio jest tutaj. Co gdy dostaje sie nowa prace, np nie wiem umowe na 3 msc, lub na rok i np w 2 msc zachodzi sie w ciaze i schodzi na zwolnienie? Pracodawca moze nie przedluzyc tych umow - ale w ciazy nie mozna zostac bez dochodow? czy po prostu on ma prawo np. tej 3 miesiecznej umowy nie przedluzyc? I wtedy co, zostaje sie bez niczego w ciazy na zwolnieniu, ale potem macierzynskie dostaje sie z urzedu?? Czy po prostu do konca ciazy dostaje sie pieniadze za zwolnienie + macierzynskie, a po zakonczeniu macierzynskiego po prostu sie juz nie ma tej pracy? Nie wiem czy ktos zrozumial moje wypociny?

Te szkatulki na bizuterie piekne ja kupilam w tamtym roku podobna mamie na Swieta - wiec najwyzej od niej pozycze

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Kontroluje jakoś wykonanych fotoksiążek i albumów tak jak Patka pisała teoretycznie ewentualnie mam być przeniesiona na sekretariat ale póki co cisza... 30% z osób sezonowych na całej hali maja zostawić no ale nie wiadomo kogo...

My nie będziemy mieli szkatułki, jedynie opakowanie od jubilera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to fajna praca trzymam kciuki, zebys zostala

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
To rzeczywiście malutko u mnie będzie ciężko żeby się zamknąć w 50 osobach :/




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
tak, bardzo malutko - dlatego forma obiadu bedzie najlepsza, oczywiscie takiego dluzszego, z tortem itd
Najgorzej ze estauracje ktore sobie wyubralam za obiad trwajacy do 4-6 godzin chca za talerzyk tyle ile inne sale za calonocne wesele , tzn 200 - 220 zl , ale na taka mala ilosc osob to akurat ok
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 10:02   #4435
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Chwalę się ozdobami do włosów właśnie odebrałam przesyłkę w rzeczywistości śliczne. Na drucikach, więc można zginać w dowolną stronę. Ta pierwsza jest bardzo sztywna, ale bez problemu można nią manewrować. Taka stabilna się wydaje. Ta gałązka jest bardziej elastyczna. Na końcach mają oczka, żeby wpiąć wsuwki. Obie mają długość 28cm 20181213_105349_Easy-Resize.com.jpg20181213_105426_Easy-Resize.com.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 10:12   #4436
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Kira druga efektowna
Dzień dobry



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 10:17   #4437
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Co do makijazystek - to pisalam juz jakis czemu ze to czasami bywa juz naprawde smieszne - wymogi nie z tej ziemi :yes: minimum 6 osob to juz naprawde przesada

Dziewczyny, zpaytam, moze ktoras z Was wie jak to jest, troche to w temacie pracy i ciazy, ktory ostatnio jest tutaj. Co gdy dostaje sie nowa prace, np nie wiem umowe na 3 msc, lub na rok i np w 2 msc zachodzi sie w ciaze i schodzi na zwolnienie? Pracodawca moze nie przedluzyc tych umow - ale w ciazy nie mozna zostac bez dochodow? czy po prostu on ma prawo np. tej 3 miesiecznej umowy nie przedluzyc? I wtedy co, zostaje sie bez niczego w ciazy na zwolnieniu, ale potem macierzynskie dostaje sie z urzedu?? Czy po prostu do konca ciazy dostaje sie pieniadze za zwolnienie + macierzynskie, a po zakonczeniu macierzynskiego po prostu sie juz nie ma tej pracy? Nie wiem czy ktos zrozumial moje wypociny?

Te szkatulki na bizuterie piekne ja kupilam w tamtym roku podobna mamie na Swieta - wiec najwyzej od niej pozycze

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------





to fajna praca trzymam kciuki, zebys zostala







tak, bardzo malutko - dlatego forma obiadu bedzie najlepsza, oczywiscie takiego dluzszego, z tortem itd

Najgorzej ze estauracje ktore sobie wyubralam za obiad trwajacy do 4-6 godzin chca za talerzyk tyle ile inne sale za calonocne wesele , tzn 200 - 220 zl , ale na taka mala ilosc osob to akurat ok


To jest tak, że umowa na czas określony, która planowo miałaby się skończyć po upływie 12 tygodnia ciąży przedłuża się automatycznie do dnia porodu i do tego czasu pracodawca nie ma prawa cię zwolnić, możesz iść na zwolnienie. Po porodzie dostajesz zasiłek macierzyński z ZUS, a jak z jakiegoś powodu nie masz prawa do zasiłku, to kosiniakowe. Pracy nie masz, chyba że pracodawca ci przedłuży umowę po porodzie. Jak umowa skończyłaby się wcześniej niż 12 tydzień, to pracodawca może jej nie przedłużyć i wtedy też masz kosiniakowe, bo wydaje mi się, że w takiej sytuacji zasiłek z ZUS nie przysługuje.

Oczywiście to dotyczy tylko umów o pracę.

Edytowane przez mikoma
Czas edycji: 2018-12-13 o 10:20
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 10:19   #4438
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Kira druga efektowna
Dzień dobry



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie też mi się bardziej podoba...tylko jest dosyć długa jak przykładałam do włosów..no nic poczekam na próbną fryzurę i wtedy coś wymyślimy z fryzjerką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 12:00   #4439
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Jak długa jest?
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 12:07   #4440
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Jak długa jest?
28 cm ewentualnie częściowo ją zakryje pod włosami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-28 12:13:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.