Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-05, 11:25   #4441
Sylwusia238907
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwusia238907
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Podlaskie ;D
Wiadomości: 4 469
GG do Sylwusia238907
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Robisz je tak długo, jak Jillian i dziewczyny w filmiku 3 minuty ćwiczeń wzmacniających, 2 minuty cardio i 1 minuta ćwiczeń na brzuch w każdym z 3 obwodów
Mogę ćwiczyć z filmikami z youtube? Czy najlepiej ściągnąć pełen zestaw ćwiczeń ze stronki internetowe?
__________________
Razem od 11.11.2012
2 dzień z Ewką - Turbo Spalanie
ZNO od 08.01.2013
Sylwusia238907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 11:44   #4442
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Pewnie, że możesz ćwiczyć z filimikiem z youtube, chyba większość dziewczyn tutaj tak zaczynała swoją przygodę z Jillian
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 11:50   #4443
Sylwusia238907
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwusia238907
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Podlaskie ;D
Wiadomości: 4 469
GG do Sylwusia238907
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Pewnie, że możesz ćwiczyć z filimikiem z youtube, chyba większość dziewczyn tutaj tak zaczynała swoją przygodę z Jillian
No to dobrze

Pytam się dlatego bo filmik z Levelu 1 trwa 27 minut i tam tylko pokazują jak się ćwiczenia wykonuje ale po parę powtórzeń i koniec, Robić tak jak w tym krótkim filmiku czy np mogę sobie ustalić że na każde ćwiczenie po 2 minuty? Gubię się troszkę w tym Nie wiem jak rozplanować te ćwiczenia
__________________
Razem od 11.11.2012
2 dzień z Ewką - Turbo Spalanie
ZNO od 08.01.2013
Sylwusia238907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 12:04   #4444
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Nie do końca rozumiem Twój problem ćwiczenia są tak skomponowane, żeby były krótkie i efektywne, sama Jillian często mówi o tym podczas ćwiczeń, kiedy razem z mięśniami nóg ćwiczymy jednocześnie przedramiona - robimy to dlatego, żeby w jak najkrótszym czasie spalić maksymalną ilość kalorii i poruszyć największa ilość mięśni. Jeśli uważasz, że w tym programie jest za mało powtórzeń, to może poszukaj czegoś bardziej zaawansowanego? Ja jednak proponowałabym wskoczyć w dres i wygodne buty i spędzić to 27 minut z Jillian i po prostu sprawdzić, czy ten program jest odpowiedni dla Twoich możliwości
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 12:08   #4445
Sylwusia238907
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwusia238907
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Podlaskie ;D
Wiadomości: 4 469
GG do Sylwusia238907
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Nie do końca rozumiem Twój problem ćwiczenia są tak skomponowane, żeby były krótkie i efektywne, sama Jillian często mówi o tym podczas ćwiczeń, kiedy razem z mięśniami nóg ćwiczymy jednocześnie przedramiona - robimy to dlatego, żeby w jak najkrótszym czasie spalić maksymalną ilość kalorii i poruszyć największa ilość mięśni. Jeśli uważasz, że w tym programie jest za mało powtórzeń, to może poszukaj czegoś bardziej zaawansowanego? Ja jednak proponowałabym wskoczyć w dres i wygodne buty i spędzić to 27 minut z Jillian i po prostu sprawdzić, czy ten program jest odpowiedni dla Twoich możliwości
He dzięki już rozumiem, bo myślałam wogóle, że ten filmik to tylko taka pokazówka tych ćwiczeń i że powinno się robić każde ćwiczenie więcej razy.
Zaczynam ćwiczyć z nią mam nadzieje że efekty będą

Zimą robiłam 6 weidera na brzuszek efekty były ale dotrwałam do połowy, bo przychorowałam i strasznie kręgosłup zaczął boleć
__________________
Razem od 11.11.2012
2 dzień z Ewką - Turbo Spalanie
ZNO od 08.01.2013
Sylwusia238907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 14:12   #4446
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

a ja mam pytanie zupełnie z innej beczki - czy którejś z was udało się na tym programie nie schudnąć, ale lekko zarysować sobie mięśnie? właśnie na tym mi zależy
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 08:06   #4447
sagitarius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 147
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość

I tu wyskakuje z pytaniem: Widziałyście już może że jest kolejny program?
Jest to Killer ABS Niestety nie znalazłam go jeszcze w necie ale z pewnością gdy tylko go znajde bede szalec jak burza ze zrobieniem jego
Zapowiada sie niezle szukalam w necie ale jeszcze nie do zdobycia, przynajmniej ja nie znalazlam

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Killer abs wyszlo dopiero 4 wrzesnia wiec dlatego nie ma jeszcze w sieci

Pytanie do dziewczyn które ćwiczyły killer buns and thighs ile razy sie to cwiczy w tygodniu czy moze codziennie? I jakie efekty?

Edytowane przez sagitarius
Czas edycji: 2012-09-06 o 08:07
sagitarius jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-06, 10:29   #4448
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez sagitarius Pokaż wiadomość
Zapowiada sie niezle szukalam w necie ale jeszcze nie do zdobycia, przynajmniej ja nie znalazlam

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Killer abs wyszlo dopiero 4 wrzesnia wiec dlatego nie ma jeszcze w sieci

Pytanie do dziewczyn które ćwiczyły killer buns and thighs ile razy sie to cwiczy w tygodniu czy moze codziennie? I jakie efekty?

No to licze na to że ABS pojawi sie tak samo szybko jak i Body revolution, kurcze już doczekać sie nie moge bo znajac Jillian to bd duzo gorsze od 6 week 6 pack i trzy programy, pewnie do zrobienia jak i w shredzie po 10 dni, zreszta okaze sie Zalezy mi na brzuchu zeby zrzucic dolna czesc "oponke" i wstawic tam miesnie, dzieki Bogu Jillian miesza cardio i siłowymi

Też podłączam sie do pytania o killer buns&thighs
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 09:08   #4449
gosisgosis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 25
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Dziewczyny, nie wiem czy to ja jakaś dziwna jestem... Ale boję się, że zepsuję sobie figurę tymi ćwiczeniami. Chodzi mi o to, że ja wcale nie chcę być super umięśniona, chcę po prostu mieć płaski brzuch, nie chce żadnego kaloryfera! Wiem, że po 30 dniach to i tak niemożliwe, ale... Już widzę zarys na brzuchu, tzn. bo bokach brzucha płasko, a naokoło pępka jakby takie wybrzuszenie się robi, jakby piłka... Mam nadzieję, że po skończeniu programu, ta piłka też zostanie zlikwidowana. Nadmienię, że z brzuchem miałam zawsze najmniej problemów i był zazwyczaj płaski.

Natomiast najbardziej mi zależy na spaleniu tych okropnych boczków i ud. Ale wiem, że w zależności od rodzaju ćwiczeń, różne kształty wychodzą. Bardzo nie chciałabym mieć kanciastych bioder, coś w tym rodzaju < >, tylko po prostu linia prosta bioder z nogami. Nie wiem czy rozumiecie :P ale to naprawdę zależy od rodzaju ćwiczeń... A że ja się aż tak bardzo nie znam, nie wiem co wyjdzie po Jilian... Może ma ktoś jakieś doświadczenie w tym zakresie?

Edytowane przez gosisgosis
Czas edycji: 2012-09-07 o 15:12
gosisgosis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 16:29   #4450
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 677
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

To raczej zależy od Twojej budowy, te ćwiczenia nie zrobią Ci mięśni w żadnym kształcie, po prostu spalisz tłuszczyk i będzie widać np delikatny zarys na udzie czy brzuchu, żadnych kanciastych czy w ogóle widocznych mięśni nie będziesz mieć Ja dopiero po spaleniu tłuszczu ćwiczeniami zobaczyłam, że mam trochę śmieszny kształt bioder, wcześniej były po prostu okrągłe bo grube a teraz są jakieś kanciate, ale to moja budowa i ćwiczeniami sobie kości nie zmienię poza tym jak nie będziesz zadowolona to przerwiesz ćwiczenia albo zmienisz na inne
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 19:17   #4451
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Hej dziewczyny ktoś jeszcze ćwiczy z Jillian? melduję, że skończyłam dzisiaj 2 level Shreda ale będę go ćwiczyła jeszcze przez kolejne 9 dni - mój tż zaczął program po mnie i dzisiaj wypadł mu 1 dzień 2 levela, więc poćwiczę z nim, żebyśmy potem mogli zacząć razem Ripped w poniedziałek się pomierzę, jestem bardzo ciekawa
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-08, 22:48   #4452
Ziggy_Stardust
Rozeznanie
 
Avatar Ziggy_Stardust
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 574
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Ja ćwiczę shreda, dzisiaj zrobiłam 8 dzień 1 lvlu dopiero, ale jestem pełna zapału do ćwiczeń, bo już raz ukończyłam cały program i efekty były bardzo dobre Potem planuję ćwiczyć różne programy, w tym obowiązkowo banisha, bo jest świetny.

@Sunday Rose, podziwiam, że masz siłę 2 raz pod rząd przechodzić przez 2 lvl, pamiętam, że gdy go kończyłam, czułam wręcz ulgę
__________________

Ziggy_Stardust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 09:53   #4453
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Ziggy, mnie też on nie sprawia jakiejś superprzyjemności, zwłaszcza chair squats no ale cóż, dodam sobie trochę obciążenia i poświęcę się dla TŻ, chyba tylko na dobre może mi to wyjść ale słyszałam, że 3 level jest łatwiejszy od 2, zobaczymy potem chce robić Ripped, na zmianę 6pack 6weeks i killer buns&thighs, a potem właśnie Banish i No more trouble zones, na koniec zostawiam sobie Body Revolution ciekawa jestem, jak to wyjdzie w praniu, teraz mam sporo czasu na ćwiczenia, ale jak zacznie się rok akademicki, to czuję, że to 30 minut będzie idealnym czasem do wygospodarowania z całego dnia na chwilę dla siebie

A jak u Ciebie z wynikami po całym programie? Ja wizualnie widzę już teraz sporą różnicę
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 12:25   #4454
Ziggy_Stardust
Rozeznanie
 
Avatar Ziggy_Stardust
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 574
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Właśnie dlatego ja wybrałam znowu Shred, bo trwa tylko pól godziny, i zawsze mogę tyle poświęcić. I tak, 3 lvl jest łatwiejszy, w porównaniu z 2 ręce odpoczywają, co mnie cieszy, bo nacisk jest na inne partie ciała. Poza tym jest wg mnie przyjemniejszy

Z tego, co pamiętam (zresztą gdzieś w gąszczu tego wątku są jeszcze moje posty z grudnia na ten temat), byłam bardzo zadowolona - największe efekty zauważyłam chyba własnie po zakończeniu 2 lvlu, a po ukonczeniu całego programu byłam na tyle usatysfakcjonowana z ćwiczeń z Jillian, że wzięłam się za Banisha. Ponadto jeździłam chyba pół godziny rowerem stacjonarnym po ćwiczeniach, teraz trochę brak mi na to czasu, ale za to od wczoraj dorzuciłam 15 min cardio z Mel B i jakieś 10 min, wczoraj pośladki, dzisiaj może nogi.
__________________

Ziggy_Stardust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 12:38   #4455
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez Ziggy_Stardust Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego ja wybrałam znowu Shred, bo trwa tylko pól godziny, i zawsze mogę tyle poświęcić. I tak, 3 lvl jest łatwiejszy, w porównaniu z 2 ręce odpoczywają, co mnie cieszy, bo nacisk jest na inne partie ciała. Poza tym jest wg mnie przyjemniejszy

Z tego, co pamiętam (zresztą gdzieś w gąszczu tego wątku są jeszcze moje posty z grudnia na ten temat), byłam bardzo zadowolona - największe efekty zauważyłam chyba własnie po zakończeniu 2 lvlu, a po ukonczeniu całego programu byłam na tyle usatysfakcjonowana z ćwiczeń z Jillian, że wzięłam się za Banisha. Ponadto jeździłam chyba pół godziny rowerem stacjonarnym po ćwiczeniach, teraz trochę brak mi na to czasu, ale za to od wczoraj dorzuciłam 15 min cardio z Mel B i jakieś 10 min, wczoraj pośladki, dzisiaj może nogi.
O, to widzę, że intensywnie ja dokładam tylko 8 minut abs jednak odczuwam niedosyt ćwiczeń na brzuch w Shredzie a ręce są u mnie zdecydowanie najsłabsze :P ale też i najszybciej widzę w nich wzrost siły
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 12:01   #4456
beatje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cześć dziewczyny,
Śledzę już jakich czas Wasze wypowiedzi i w końcu postanowiłam dołączyć.
Wczoraj zaczęłam pierwszy dzień levelu 2. i było pierwsze mierzenie i ważenie odkąd zaczęłam shreda. Jestem bardzo zadowolona, bo straciłam sporo z mojej oponki - 6 cm dodało mi to ochoty do dalszej pracy nad sobą. Wagowo niestety nie wygląda to tak kolorowo - tylko 1 kg w dół, ale to jest najmniej istotne. Oprócz ćwiczeń zaczęłam zmieniać swój sposób odżywiania - dużo więcej warzyw, mniejsze porcje i ostatni posiłek o 21, no zdarzyło się ze dwa razy, że zjadłam o 22, ale bardzo małą porcję (chodzę spać ok.1).
Także jeśli któraś z Was ma jeszcze wątpliwości, czy zaczynać ćwiczyć z Jillian - niech się ich pozbędzie, bo na pewno warto!
beatje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 14:32   #4457
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

beatje, mam książkę Jillian Opanuj swój metabolizm i tam ona zaleca, żeby w ogóle już nie jeść po 21
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 15:07   #4458
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

hej dziewczyny, za mną 10 dni levelu 1 i dzisiaj zaczęłam 2 level i prawie, że padłam, kosmos ale daje dużo energii
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 15:19   #4459
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

O, fajnie, że ćwiczycie, jest się z kim podzielić wrażeniami ciriness, pamiętam Cię z wątku o SB, jakieś sto lat temu! Ja dzisiaj mam 2 dzień 3 levelu miałam robić jeszcze raz z tż, aleee poradzi sobie, a ja byłam ciekawa nowych ćwiczeń :P i rzeczywiście, 30 minut minęło bardzo szybko i muszę przyznać rację, że 3 level jest łatwiejszy od 2, choć odczułam jego intensywność, zwłaszcza 'podróżujące pompki' i wyskoki w ostatnim obwodzie dały o sobie znać.. no ale nic, ćwiczę dalej i nie mogę doczekać się Ripped!
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 16:14   #4460
beatje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

h2o0 dlatego bardzo się staram nie jeść po 21., ale jak mi się zdarzyło wrócić do domu po 21 i umierałam z głodu wolałam zjeść lekką kolację, niż się głodzić, to też niezdrowe. a lepiej właśnie zjeść coś z głową po 21. raz na jakiś czas, niż zjeść na mieście "śmieciowe żarcie" byle się trzymać godziny. a tak przy okazji - jak ta książka Jillian? bo właśnie się zastanawiam nad kupnem. z tego co się zorientowałam, to pisze ona o hormonach i wpływie diet i niezdrowego jedzenia na nie. czy oprócz tego jest coś jeszcze?
ja na 2. levelu padłam jak go pierwszy raz robiłam, jest spora różnica pomiędzy nim a 1. ale co tam, im więcej wysiłku się wkłada w ćwiczenia, tym bardziej jest się zadowolonym z ciężko wypracowanych efektów
beatje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 18:30   #4461
mira_belle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 106
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Zaczęłam dziś Body Revolution Wcześniej ćwiczyłam Shreda, dzięki któremu poznałam Jillian i bardzo ją polubiłam dlatego teraz kolejny jej program przede mną. Pierwsze workouty są dość łatwe, ale wiem, że takie mają być, dlatego trochę się boję co będzie dalej. Póki co mam sporo energii i zapału do tych ćwiczeń, oby tak było przy kolejnych tygodniach
mira_belle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 19:55   #4462
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Sunday Rose hej hej też pamiętam Na szczęście okres książkowych diet już za mną, teraz tylko rozsądne odżywianie
Ja się właśnie powoli będę zastanawiam czy dalej coś z Jillian będę działać czy może z Ewą Chodakowską.
A ty zdradź Sunday Rose jakimi sposobami przekonałaś męża do ćwiczeń? Mój powie, że to babskie i tyle

beatje masz racje, nie wolno chodzić głodnym spać. Książka Jillian zawiera oprócz tego co napisałaś również rozpiskę co lepiej jeść i czego unikać oraz konkretnie ułożoną dietę na 2 tygodnie wraz z przepisami.
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 09:09   #4463
gosisgosis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 25
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Widzę dziewczyny, że pięknie zasuwacie Może jak skończę Shreda wtedy złapię się za coś intensywniejszego, póki co lvl1 nie mogę skończyć bo co chwila coś mi staje na drodze i 4 dni jestem bez ćwiczeń i teraz nie wiem czy zaczynać od nowa 10 dni lvl1 czy po prostu dokończyć brakujące dni...

Ja właśnie nie jestem pewna czy nie wolałabym jednak mieć nieco grubszych ud, aby nie były kanciaste, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, przecież po takich ćwiczeniach nie może to się stać w jakimś wielkim stopniu. Zawsze mogę przytyć przecież :P

Mam jeszcze pytanie do Was - jak i co jecie przed ćwiczeniami? Wcześniej ktoś pisał, że pół godziny przed ćwiczeniami, ale to chyba za krótko, bo kiedyś ćwiczyłam 1,5h po i tak czułam jedzenie. (Co prawda nie pamiętam jaka ilość tego jedzenia była...) Bo ja czasami zwyczajnie nie mam siły ćwiczyć. To nie to, że mięśnie nie mogą, bo mogą, ale ja po prostu nie mogę, bo mam wrażenie, że zaraz zemdleję. Czy stres ma wpływ na siły?

PS. Dzisiaj też mi się nie chce, ale chyba kopnę się w tyłek... Bo efekty rzeczywiście widać.
gosisgosis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 11:59   #4464
aoibh
Przyczajenie
 
Avatar aoibh
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pń
Wiadomości: 15
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Przyłączam się. Przed chwilą zrobiłam pierwszy dzień z 30 day shred, i... padam. Coś kiepsko z kondycją Ale oglądałam wczoraj masę zdjęć z cyklu 'przed i po', efekty są piorunujące, więc mam niezłą motywację. Pozdrawiam inne wytrwałe!
aoibh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 16:21   #4465
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez mira_belle Pokaż wiadomość
Zaczęłam dziś Body Revolution Wcześniej ćwiczyłam Shreda, dzięki któremu poznałam Jillian i bardzo ją polubiłam dlatego teraz kolejny jej program przede mną. Pierwsze workouty są dość łatwe, ale wiem, że takie mają być, dlatego trochę się boję co będzie dalej. Póki co mam sporo energii i zapału do tych ćwiczeń, oby tak było przy kolejnych tygodniach
Bo Body Revolution przez pierwszy miesiąc jest dosyć delikatny oczywiście nie licząc cardio które daje w dupe dosc ostro osobie która dopiero co zwlekła sie z kanapy natomiast siłowe naprawde łatwe i raczej nie czuć jakiegoś wielkiego zmeczenia miesni, osobiscie nie mam na to czasu ale moze na wiosne znowu zaczne

Cytat:
Napisane przez aoibh Pokaż wiadomość
Przyłączam się. Przed chwilą zrobiłam pierwszy dzień z 30 day shred, i... padam. Coś kiepsko z kondycją Ale oglądałam wczoraj masę zdjęć z cyklu 'przed i po', efekty są piorunujące, więc mam niezłą motywację. Pozdrawiam inne wytrwałe!

Chyba sie do was przyłącze bo widze że wszystkie to robicie efekty są zauważalne już po 10 dniach wiec czemu nie Ale ja to czekam Na Killer Abs Czy ktos wiec cos w tej sprawie ?
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 17:34   #4466
beatje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

gosisgosis ja na przykład w ogóle nie uzależniam ćwiczeń od jedzenia. ćwiczę po prostu gdy nie jestem bardzo głodna ani ociężała zaraz po jedzeniu. i póki co jest ok
beatje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 19:58   #4467
Ziggy_Stardust
Rozeznanie
 
Avatar Ziggy_Stardust
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 574
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Hej Ja zaczęłam dzisiaj 2 lvl i jestem mile zaskoczona, bo dałam radę bez wiekszych problemów, owszem, czułam zmęczenie (i dobrze), ale nie padałam na twarz i nawet siłowe z 3 obwodu, które pamiętam, że sprawiały mi dużo problemów, robię bez przerwy i nie płaczę z bólu Czyli z moją kondycją nie jest tak źle. Cieszę się nawet, że zaczęłam już 2 lvl, bo 1 zaczął mnie nudzić. W piątek i sobotę będę miała przerwę od ćwiczeń, bo mam 2 imprezy pod rząd i nie będzie mnie w domu, ale to nawet lepiej, bo przynajmniej mięśnie trochę odpoczną po 2 tygodniach codziennych ćwiczeń.
A co do jedzenia, to ja tak samo jak beatje, ćwiczę najczęściej na wyczucie, kiedy obiad już się przetrawi, i kiedy czuję się już lekko, ale jeszcze nie głodna.
__________________

Ziggy_Stardust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 20:33   #4468
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Hej, chciałabym zacząc ćwiczyć z Jillian. Tzn przejść z ćwiczeń Ewki na Jillian. Zacznę od 30days Shred, po 10 dni level.
Podrzucicie mi jakiś link z jej programem na brzuch(na youtubie jest pełno śmieci, cięzko sie przekopać) , bo po tych 30 dniach będę chciała jakoś zmodyfikować plan ?
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 14:24   #4469
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

postanowiłam w końcu zrobić zdjęcia, żeby porównać z tymi, które robiłam chyba w marcu i załamałam się.. człowiek katuje się bieganiem i odmawia sobie mase rzeczy a ciało bez zmian albo i wyglada gorzej...

po prawej zdjęcia z marca, po lewej obecne

https://lh4.googleusercontent.com/-w...aaaaaaaaaa.jpg

https://lh6.googleusercontent.com/-B...Kwg/s912/a.jpg

https://lh4.googleusercontent.com/-p...g/s912/aaa.jpg

https://lh6.googleusercontent.com/-L...912/aaaaaa.jpg
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---




Edytowane przez cherry l
Czas edycji: 2012-09-17 o 22:10
cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 16:30   #4470
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez cherry l Pokaż wiadomość
postanowiłam w końcu zrobić zdjęcia, żeby porównać z tymi, które robiłam chyba w marcu i załamałam się.. człowiek katuje się bieganiem i odmawia sobie mase rzeczy a ciało bez zmian albo i wyglada gorzej...


https://lh4.googleusercontent.com/-w...aaaaaaaaaa.jpg

https://lh6.googleusercontent.com/-B...Kwg/s912/a.jpg

https://lh4.googleusercontent.com/-p...g/s912/aaa.jpg

https://lh6.googleusercontent.com/-L...912/aaaaaa.jpg
jak dla mnie masz dużo bardziej płaski brzuch i węższą talię
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.