Mamy sierpniowe 2019 - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-03-21, 10:00   #4441
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Jak będziecie miały okazję, to polecam wybranie się na warsztaty Świadoma Mama http://swiadomamama.pl/


Oprócz ogromu próbek i ulotek (niektóre to takie mini poradniki), wykłady były super ciekawe, szczególnie fizjoterapeuci mówili jak nosić i jak nie nosić bobasków oraz pediatra odpowiadała na pytania o szczenieniach. Na stanowiskach przed aulą rozwiałam swoje wątpliwości co do pobierania krwi pępowinowej i przedyskutowałam kwestię fotelików z panem szpecem

W Łodzi następne mają być w maju, to chyba też się przejdę.



W załączniku fota zdobyczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20190321_103510[1].jpg (105,7 KB, 39 załadowań)
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 10:03   #4442
Solony_karmel
Zadomowienie
 
Avatar Solony_karmel
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Przed 54 tygodniem? Może to jakieś suplementy dla słonic?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
Cieszę się że wszystko ok bo juz sie zastanawiałam co u Ciebie..

Ja póki co o pessarze mam zapomnieć bo szyjka bez zmian 35mm pozamykana i podobno jak na 2 ciążę to całkiem nieźle
No i dobrze

Chica latina, super wyprawka

U mnie dziś połowa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190320_090459.jpg (110,1 KB, 32 załadowań)
__________________
Miracle
Solony_karmel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 10:06   #4443
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Jak będziecie miały okazję, to polecam wybranie się na warsztaty Świadoma Mama http://swiadomamama.pl/


Oprócz ogromu próbek i ulotek (niektóre to takie mini poradniki), wykłady były super ciekawe, szczególnie fizjoterapeuci mówili jak nosić i jak nie nosić bobasków oraz pediatra odpowiadała na pytania o szczenieniach. Na stanowiskach przed aulą rozwiałam swoje wątpliwości co do pobierania krwi pępowinowej i przedyskutowałam kwestię fotelików z panem szpecem

W Łodzi następne mają być w maju, to chyba też się przejdę.



W załączniku fota zdobyczy
Dziękuję sprawdziłam i u mnie w mieście są w maju, także się zapisałam
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 10:40   #4444
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

U mnie nie ma, szkoda...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 10:43   #4445
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Ja obiecalam zobie ze zakupy to w czerwcu dopiero a juz zdazylam kupic kilka paczek zuywanych ubranek, wanienke, bujak, szczotke do wloskow, mate oddechu LOL
Patrze za wozkiem i lozeczkiem powoli i w sumie mam juz upatrzone

Kusi mnie zeby dokupic reszte ubranek ale sie wstryzmuje poki co bo wyjdzie tak ze w kwietniu bede miala juz ala wyprawke
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 10:49   #4446
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Jak będziecie miały okazję, to polecam wybranie się na warsztaty Świadoma Mama http://swiadomamama.pl/


Oprócz ogromu próbek i ulotek (niektóre to takie mini poradniki), wykłady były super ciekawe, szczególnie fizjoterapeuci mówili jak nosić i jak nie nosić bobasków oraz pediatra odpowiadała na pytania o szczenieniach. Na stanowiskach przed aulą rozwiałam swoje wątpliwości co do pobierania krwi pępowinowej i przedyskutowałam kwestię fotelików z panem szpecem

W Łodzi następne mają być w maju, to chyba też się przejdę.



W załączniku fota zdobyczy
U mnie dopiero we wrześniu ;(
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 10:57   #4447
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Ja obiecalam zobie ze zakupy to w czerwcu dopiero a juz zdazylam kupic kilka paczek zuywanych ubranek, wanienke, bujak, szczotke do wloskow, mate oddechu LOL
Patrze za wozkiem i lozeczkiem powoli i w sumie mam juz upatrzone

Kusi mnie zeby dokupic reszte ubranek ale sie wstryzmuje poki co bo wyjdzie tak ze w kwietniu bede miala juz ala wyprawke
ja nie mam póki co gdzie trzymać czegokolwiek, muszę się wziąć za opróżnianie po woli pokoju dla małego (taka tymczasowa przechowalnia wszystkiego na razie). ale wszystko do kupienia mam już zaplanowane, pozapisywane. obiecałam mężowi, że poczekam z kupowaniem chociaż do połowy maja na początku czerwca bierzemy się za malowanie pokoiku (znaczy się mąż się bierze. ja będę zarządzać)
na razie bobas ma 4 pary skarpetek i kocyk
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-21, 11:24   #4448
Panna Migotka 86
Zadomowienie
 
Avatar Panna Migotka 86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 495
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Jak będziecie miały okazję, to polecam wybranie się na warsztaty Świadoma Mama http://swiadomamama.pl/


Oprócz ogromu próbek i ulotek (niektóre to takie mini poradniki), wykłady były super ciekawe, szczególnie fizjoterapeuci mówili jak nosić i jak nie nosić bobasków oraz pediatra odpowiadała na pytania o szczenieniach. Na stanowiskach przed aulą rozwiałam swoje wątpliwości co do pobierania krwi pępowinowej i przedyskutowałam kwestię fotelików z panem szpecem

W Łodzi następne mają być w maju, to chyba też się przejdę.



W załączniku fota zdobyczy
u mnie dopiero w czerwcu... wtedy to ja się na porodowkę będę pakować, albo bedę leżeć w wannie wypełnionej lodem, żeby się nie roztopić z gorąca

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
ja nie mam póki co gdzie trzymać czegokolwiek, muszę się wziąć za opróżnianie po woli pokoju dla małego (taka tymczasowa przechowalnia wszystkiego na razie). ale wszystko do kupienia mam już zaplanowane, pozapisywane. obiecałam mężowi, że poczekam z kupowaniem chociaż do połowy maja na początku czerwca bierzemy się za malowanie pokoiku (znaczy się mąż się bierze. ja będę zarządzać)
na razie bobas ma 4 pary skarpetek i kocyk
no własnie, trzeba jeszcze miejsce zorganizować na wyprawkowe rzeczy
ja na razie wywożę za małe ciuchy syna i w ich miejsce upycham zdobycze
Panna Migotka 86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 11:27   #4449
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Ja nie mam duzo do dokupienia. Rozkladam koszty, dokupuje cos co jakis czas i praktycznie z mezem tego nie odczulismy pomimo wydatkow typu wozek, hustawka na baterie, ubranka itd.
Zawsze to inaczej niz kupic wszystko na raz w przeciagu miesiaca albo dwoch.
Jak trafi sie okazja i cos uzywanego za male pieniadze, to tym bardziej nie czekam. Kupilam uzywany kosz Mojzesza oraz przewijak z wanienka na stelazu. Mialam nie kupowac przewijaka, ale nie mialabym gdzie dziecka polozyc po kapieli a mam za mala lazienke, zeby wstawic tam na stale jakas komode z przewijakiem. Dalam za te rzeczy mniej niz 1/3 ceny a stan jest bardzo dobry.
Ostatnie 5-6 tyg chce poswiecic na pranie i szykowanie oraz odpoczynek a nie chodzenie po sklepach.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 11:30   #4450
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

ja pracuje do konca lipca czyli ostatnie 3-4 tyg bede sie opierdzielac w domu
Wtedy tez nie planuje zkupow ew online bo nie bede pewnie miec sily sie po sklepach wloczyc
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 11:44   #4451
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Czy tylko ja nic nie kupiłam?

JA idę dziś na wizytę ale pewnie tylko komentarz do wyników krwi i moczu będzie. Teraz się zapisałam do przychodni, którą mam 60m od bloku ale niestety nie mam na wizytach krótkiego USG
Pewnie dostanę skierowanie na glukozę i połówkowe. A to pewnie za około miesiąc
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-21, 11:48   #4452
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
ja pracuje do konca lipca czyli ostatnie 3-4 tyg bede sie opierdzielac w domu
Wtedy tez nie planuje zkupow ew online bo nie bede pewnie miec sily sie po sklepach wloczyc
Ja sie modle, zeby do konca maja w pracy wytrzymac. Niestety pracuje fizycznie i juz miewam gorsze dni jesli chodzi o kondycje. Z corka odeszlam na macierzynski jakies 6 tyg przed porodem i ostatnie tygodnie w pracy, to byla meczarnia, tylko wtedy brzuch mi wyszedl troche pozniej. Teraz 21 tydzien i juz mam co nosic. Nikt mnie nie terroryzuje. Ci, co musza, wiedza ze jestem w ciazy i mam zakaz przemeczania sie. Mam zrobic najwazniejsze rzeczy a reszta ich nie interesuje. Tyle, ze ja z tych, co nie potrafia isc, pokrecic sie troche, cos porobic i wziac za to kase, gdzie wiem, ze nie wszystko zrobilam.


To moje poniedzialkowe zakupy. Rozm 0-3 bo na noworodka, mam rzeczy po corce (nie rozowe ).
Juz wiecej nie planuje kupowac z tych malutkich, jedynie jakis sweterek/ bluze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20190321_113318.jpg (136,3 KB, 33 załadowań)
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 11:48   #4453
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
Czy tylko ja nic nie kupiłam?

JA idę dziś na wizytę ale pewnie tylko komentarz do wyników krwi i moczu będzie. Teraz się zapisałam do przychodni, którą mam 60m od bloku ale niestety nie mam na wizytach krótkiego USG
Pewnie dostanę skierowanie na glukozę i połówkowe. A to pewnie za około miesiąc
Nie tylko
Ja też jeszcze nic nie kupiłam i jeszcze nie planuję narazie najpierw musimy odmalować pokój dzieci i przedpokój oraz zmienić meble w pokoju u dzieci bo są mało praktyczne, a będzie potrzeba więcej miejsca do przechowywania . Dopiero wtedy zwiozę od rodziców rzeczy po córce , zobaczę co jest i dokupię to co potrzeba. Także zakupy planuję na czerwiec/lipiec.
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 12:11   #4454
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość

To moje poniedzialkowe zakupy. Rozm 0-3 bo na noworodka, mam rzeczy po corce (nie rozowe ).
Juz wiecej nie planuje kupowac z tych malutkich, jedynie jakis sweterek/ bluze.
Ale ładne te ciuszki w zwierzątka, gdzie kupiłaś?
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 12:24   #4455
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
Ale ładne te ciuszki w zwierzątka, gdzie kupiłaś?
Te kolorowe kupilam w Peacocks.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 13:11   #4456
Wiedzminkaa
Rozeznanie
 
Avatar Wiedzminkaa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 937
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
Czy tylko ja nic nie kupiłam?

JA idę dziś na wizytę ale pewnie tylko komentarz do wyników krwi i moczu będzie. Teraz się zapisałam do przychodni, którą mam 60m od bloku ale niestety nie mam na wizytach krótkiego USG
Pewnie dostanę skierowanie na glukozę i połówkowe. A to pewnie za około miesiąc
Ja też nic jeszcze nie kupiłam, ale dostałam parę rzeczy z wyprawki szpitalnej, bo kuzynka rodziła w styczniu i zostały jej całe opakowania rzeczy typowo związanych z higieną. Najpierw ślub i dopiero po ślubie planujemy zacząć kompletować wszystko.
Wiedzminkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 13:43   #4457
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość

Mam tak samo, ale na + 5kg. I tez się boje zniszczenia elewacji dlatego szoruję się szczotką, kremuję i zlewam zimną wodą

ndDownloadByo
Ja szoruje piersi, bo mnie strasznie swedza, a poza tym mowili mi, ze sie powinno zeby na karmienie przygotowac. Mam ogolnie bardzo sucha skore wiec i tak sie kremuje. Dorzucilam tylko olejek Palmers dla ciezarnych, bo mam ciagle wysypki. I pomaga, a dodatkowo natluszcza. Ogolnie mysle, ze w moim wieku + sklonnosci do rozstepow itd nie mam co liczyc na rewelacje.

Cytat:
Napisane przez chica latina Pokaż wiadomość
U mnie tez było będzie to bedzie , nie to nie. Dlatego zdziwilam się jak test był pozytywny. Kupiłam wszysyko prawie z listy , ktorą kiedyś zamiesciłam, jakoś miedzy 110 a 130 stroną taką wyprawkę. Wózek- invictus v plus jasnoszary-jeszcze niezamówiony. Łóżko Dominik sosna. Niezamówione jeszcze. Do tego wszystkie kosmetyki dla dziecka ( żel do kąpieli Hipp, Octenisept, Bepanthen, Sudocrem). Laktator Simed electric. Sterylizator za grosze z biedronki, ciuszki Smyk H and M, C and A. Przewijak z Ikei wolnostojacy. Kocyki i otulacze bambusowe lulalove. Po jednej paczce różnych pampersow, chusteczdk, patyczków. Workina pieluchy. Ciuszki od 56 do 74. Głównie body i pajacyki, czapeczki, śliniaki.
WOW A ja myslalam, ze sporo mam! Super!

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość

JA szczerze mówiąc chciałabym rodzić gdziekolwiek byle nie na kozetce.
Nawet na fotelu ginekologicznym.

Jak rodziłam syna to położna mi kazała trzymać sobie kolana. Chyba nie muszę mówić co wtedy myślałam.
Nie miałam się gdzie zaprzeć. Na fotelu to bym zaparła nogi i by raz dwa poszło a tutaj czułam się jak żółw leżący na skorupie i machający tymi nogami i jeszcze jej słowa "proszę się skupić bo dziecko się męczy".

Jak rodziłam córkę i była ostatnia faza i zobaczyłam kozetkę z pasami (jak w psychiatryku) to serio się bałam co dalej. Nie wiem po co te pasy ale jeszcze się zapytałam, że chyba mnie nie przywiążą. Ale tu przynajmniej mi pomogły z tymi nogami.
Wiesz co, to jest dramat, w ogole nie powinno sie rodzic na plecach - od dekad juz jest to niezalecane. powoduje dluzszy porod, trudniejsze parcie i czestsze pekniecia / naciecia. Dlatego ja sie zaparlam, ze chce szpital i lekarza, ktorzy mi umozliwia wybranie pozycji rodzenia. Jesli porod przebiegnie OK i do tego wybiore albo wode albo pozycje na kleczki, to chce tez sama odebrac porod, tzn zlapac dziecko. Na to sie nie nastawiam, bo roznie moze byc, ale byloby super.

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Ja sie modle, zeby do konca maja w pracy wytrzymac. Niestety pracuje fizycznie i juz miewam gorsze dni jesli chodzi o kondycje. Z corka odeszlam na macierzynski jakies 6 tyg przed porodem i ostatnie tygodnie w pracy, to byla meczarnia, tylko wtedy brzuch mi wyszedl troche pozniej. Teraz 21 tydzien i juz mam co nosic. Nikt mnie nie terroryzuje. Ci, co musza, wiedza ze jestem w ciazy i mam zakaz przemeczania sie. Mam zrobic najwazniejsze rzeczy a reszta ich nie interesuje. Tyle, ze ja z tych, co nie potrafia isc, pokrecic sie troche, cos porobic i wziac za to kase, gdzie wiem, ze nie wszystko zrobilam.

.
Wspolczuje, dobrze ze maja podejscie, ze masz sie nie przemeczac. Na pocieszenie powiem ci, ze wbrew pozorom....tak jest zdrowiej. Ja mam prace biurowa i siedze 8+ h dziennie. Ratuje mnie troche to, ze czesto wstaje, bo siku Ale ogolnie siedzenie jest niezdrowe, a co dopiero w ciazy, przy nacisku na narzady itd. Wyczytalam, ze badania pokazuja, ze przez siedzacy tryb w ciazy dziecko sie czesto uklada zle w czasie porodu :-( Takze teraz sie pomeczysz, ale moze ci to wyjsc na dobre.
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 13:47   #4458
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Ja szoruje piersi, bo mnie strasznie swedza, a poza tym mowili mi, ze sie powinno zeby na karmienie przygotowac. Mam ogolnie bardzo sucha skore wiec i tak sie kremuje. Dorzucilam tylko olejek Palmers dla ciezarnych, bo mam ciagle wysypki. I pomaga, a dodatkowo natluszcza. Ogolnie mysle, ze w moim wieku + sklonnosci do rozstepow itd nie mam co liczyc na rewelacje.





WOW A ja myslalam, ze sporo mam! Super!







Wiesz co, to jest dramat, w ogole nie powinno sie rodzic na plecach - od dekad juz jest to niezalecane. powoduje dluzszy porod, trudniejsze parcie i czestsze pekniecia / naciecia. Dlatego ja sie zaparlam, ze chce szpital i lekarza, ktorzy mi umozliwia wybranie pozycji rodzenia. Jesli porod przebiegnie OK i do tego wybiore albo wode albo pozycje na kleczki, to chce tez sama odebrac porod, tzn zlapac dziecko. Na to sie nie nastawiam, bo roznie moze byc, ale byloby super.





Wspolczuje, dobrze ze maja podejscie, ze masz sie nie przemeczac. Na pocieszenie powiem ci, ze wbrew pozorom....tak jest zdrowiej. Ja mam prace biurowa i siedze 8+ h dziennie. Ratuje mnie troche to, ze czesto wstaje, bo siku Ale ogolnie siedzenie jest niezdrowe, a co dopiero w ciazy, przy nacisku na narzady itd. Wyczytalam, ze badania pokazuja, ze przez siedzacy tryb w ciazy dziecko sie czesto uklada zle w czasie porodu :-( Takze teraz sie pomeczysz, ale moze ci to wyjsc na dobre.
Ja tez siedze na tylko 8 h i do tego sie nudze wstaje na siku, po herbate, jedzenie etc no ale wiekszosc czasu siedze i zastanawiam sie czy gagatkowi nie ciasno tam
Czekam az sie cieplej zrobi to sukienki czy leginsy i zawsze troche luzniej

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 14:11   #4459
AniaOs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 88
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Ja tez siedze na tylko 8 h i do tego sie nudze wstaje na siku, po herbate, jedzenie etc no ale wiekszosc czasu siedze i zastanawiam sie czy gagatkowi nie ciasno tam
Czekam az sie cieplej zrobi to sukienki czy leginsy i zawsze troche luzniej

Sent from my E5823 using Tapatalk

Ja od 2 tygodni przychodzę do pracy na 6 h. Też siedzę i się nudzę :P ale niedługo wybieram się na l4, albo od 1 kwietnia abo od połowy kwietnia. Jeszcze zobaczę.


Co do wyprawki to ja jeszcze nic nie kupiłam. Stwierdziłam, że zacznę dopiero po połówkowych, czyli od przyszłego miesiąca.


W maju w końcu się przeprowadzamy do naszego domu, jeszcze dużo rzeczy mamy do kupienia, pokoik do urządzenia, ale mam nadzieję, że jakoś damy radę i zdążymy ze wszystkim
AniaOs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-21, 14:39   #4460
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Ja jestem zmuszona pracowac fizycznie bo do pracy siedzacej sie nie nadaje. Pol godziny bez ruchu i spada mi cisnienie oraz puls. Mam przez to uczucie "zamglonego mozgu". Zwyczajnie nie potrafilabym sie skupic na odbieraniu telefonow czy papierologii. Z tego samego powodu zwlekam ze zrobieniem prawa jazdy. Musze znalesc przyczyne bo lekarze sie do tego nie pala, twierdzac, ze "niektorzy tak maja".

Z ruchu w ciazy i tak bym nie zrezygnowala (pomijajac przymus lezenia), bo to zwyczajnie niezdrowe i moze sie skonczyc nawet zakrzepica.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 14:40   #4461
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

lol. poryczałam się oglądając film z wczorajszego USG połówkowego. synek jest już taki duży, można było policzyć paluszki w rączce, ruszał szczęką... chyba dociera po woli do mnie że będę mamą
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 14:44   #4462
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość

Z ruchu w ciazy i tak bym nie zrezygnowala (pomijajac przymus lezenia), bo to zwyczajnie niezdrowe i moze sie skonczyc nawet zakrzepica.
Ano to wiadomo. Ja na miesiac przed zajsciem w ciaze bieglam ultramaraton 57 km Ogolnie bylam mega wysportowana, szesciopak te sprawy. W pierwszym trymestrze nie bylam w stanie robic...NIC. Teraz w drugim robie co drugi dzien jakies 20-25 min cwiczenia dla ciezarnych, albo chodze wiecej, tak 6-10 km. Dla mnie to malo, ale widze, ze to wszystko na co organizm jest gotowy. Mam nadzieje, ze wystarczy, bo oczywiscie wizje biegania w ciazy mialam. Poszly sie...je....ac
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 14:51   #4463
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Bylam na rutynowym spotkaniu, zapisalam sie do szkoly rodzenia i szkoly karmienia cycem, szkoda ze dopiero w liipcu

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 16:05   #4464
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Bylam na rutynowym spotkaniu, zapisalam sie do szkoly rodzenia i szkoly karmienia cycem, szkoda ze dopiero w liipcu

Sent from my E5823 using Tapatalk
haha lepiej pozno... niz hahahha. U nas to wszystko prywatnie. Szkole rodzenia zaczynamy w nastepny weekend. A karmienie mam nadzieje ze bedzie ok jesli dadza mi dziecko zaraz po porodzie i nie dadza mu butelki. Pod tym katem bede odwiedzac i wybierac szpitale
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 16:22   #4465
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
haha lepiej pozno... niz hahahha. U nas to wszystko prywatnie. Szkole rodzenia zaczynamy w nastepny weekend. A karmienie mam nadzieje ze bedzie ok jesli dadza mi dziecko zaraz po porodzie i nie dadza mu butelki. Pod tym katem bede odwiedzac i wybierac szpitale
Zazdro zajęć w szkole rodzenia Ja zaczynam dopiero w maju, chyba będę się już toczyć, a nie iść.
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 16:25   #4466
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

To co ja ide To nie taka typowa wam znana szkola rodzenia nieststy. Lacznie 2x2,5 h podejrzewam ze taka instrukcjs obslugi porodu bardziej od str technicznej

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 16:26   #4467
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
Zazdro zajęć w szkole rodzenia Ja zaczynam dopiero w maju, chyba będę się już toczyć, a nie iść.
HAHA mam przyjaciolke, mame 3 dzieci (wiek 23-8 lat wiec rozstrzal). To ona mi polecila zeby isc na taki kurs. Sama robila tylko przy ostatniej ciazy i... tak jej sie spodobalo, ze robila dwa razy. Znowu przyjaciela zona miala tak zagrozona ciaze, ze wprost jej mowili, zeby nic nie planowac, wiec sama tez trafila na taki kurs pozno. Napewno nie bedziesz jedyna w zaawansowanej ciazy.
Mysly sie tak dlugo starali o to dziecko i ja tak panikowalam ze dlugo nie chcielismy kupowac / zalatwiac nic poza lekarzem i badaniami. Zeby potem nie bylo, ze cos sie dzieje, a ja musze patrzec na wozek w domu. Wlasnie chyba juz czas na ten wozek....

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
To co ja ide To nie taka typowa wam znana szkola rodzenia nieststy. Lacznie 2x2,5 h podejrzewam ze taka instrukcjs obslugi porodu bardziej od str technicznej
Ale przynajmniej masz za darmo, no nie? Bo my za wszystko musimy placic Ciesze sie, ze porod itd mam oplacony przez ubezpieczenie i - najwazniejsze - ze jest wybor, gdzie, jak z kim. Ale wszystko przed - nope. Badania, wizyty, USG z wlasnej kieszeni. Stac nas, ale wiadomo, ze wolalabym nie wydawac tej kasy :P

Edytowane przez klocki_LEGO
Czas edycji: 2019-03-21 o 16:29
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 16:31   #4468
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
HAHA mam przyjaciolke, mame 3 dzieci (wiek 23-8 lat wiec rozstrzal). To ona mi polecila zeby isc na taki kurs. Sama robila tylko przy ostatniej ciazy i... tak jej sie spodobalo, ze robila dwa razy. Znowu przyjaciela zona miala tak zagrozona ciaze, ze wprost jej mowili, zeby nic nie planowac, wiec sama tez trafila na taki kurs pozno. Napewno nie bedziesz jedyna w zaawansowanej ciazy.
Mysly sie tak dlugo starali o to dziecko i ja tak panikowalam ze dlugo nie chcielismy kupowac / zalatwiac nic poza lekarzem i badaniami. Zeby potem nie bylo, ze cos sie dzieje, a ja musze patrzec na wozek w domu. Wlasnie chyba juz czas na ten wozek....
Mam nadzieję, że nie będę jedyna

No ja też myślę, że to już dobra pora na szukanie wózka, jak na razie przeraża mnie ta mnogość wyboru..
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 16:35   #4469
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nie będę jedyna

No ja też myślę, że to już dobra pora na szukanie wózka, jak na razie przeraża mnie ta mnogość wyboru..
Ja juz wybralam daaawno. Chcemy biegowyma. Akurat wybrac bylo latwo, bo tutaj wybor jest marny, bo w ogole wiekszosc ludzi nie uzywa wozkow wcale, bo sie prawie nie da na co dzien.

Na wozkowym dziewcyzny poradzily, ze mozna do takiego dokupic gondole, wiec luz. Zamawiam biegowy z siedzonkiem (model BOB Rambler) + osobno gondole. Tylko sie wkurzam, bo na Amazonie jest, ale czarny jest drozszy sporo. Kupilabym inny kolor, ale akurat jedyny inny to kolor ktorego szczerze nienawidze. Czekam, ze niby moze cos sie zmieni HAHAHAHA No nie kupie w tym okropnym kolorze
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 16:42   #4470
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

My przy córce staraliśmy się rok, a przy tej tylko 4mc .

Ja wywaliłam wszystkie ubranka i segreguje. Wygląda że na 3mc mam tylko body z krótkim i kilka na długi oraz letnie sukienki więc to muszę sprzedać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-01 22:13:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.