Na Wspólnej część VI - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-24, 17:58   #4441
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
-----

Smolny jaki slodki wczoraj, do Basi tekst : widzisz trochę ze Smoluchem i juz z milej Basi torpeda czy jak on tam ja nazwal
uwielbiam go rozwalił mnie tekst w którymś odcinku o Malewiczu " świnia zwietrzyła trufle" czy jakoś tak miałam ponad miesiąc przerwy i nadrobiłam to chyba w 2 dni sporo sie ostatnio dzieje
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 09:51   #4442
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Na wspólnej część VI

nie moge z Agnieszki, co ona wyprawia, powie mlodosći, swiezej krwi, juz zaczyna mnie to i obrzydzac i bawic
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 12:57   #4443
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Na wspólnej część VI

a ja na jej miejscu wybrałabym Darka albo kazdego innego, bo na Rafała nie moge patrzec , on jest dla mnie jak dziecko, nic z faceta nie ma w nim nie mowiac juz o partnerze kobiety, jego podejscie do zwiazku z Aga...
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 13:18   #4444
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
a ja na jej miejscu wybrałabym Darka albo kazdego innego, bo na Rafała nie moge patrzec , on jest dla mnie jak dziecko, nic z faceta nie ma w nim nie mowiac juz o partnerze kobiety, jego podejscie do zwiazku z Aga...
teraz akurat to on ma super podejście, a wcześniej (dużo wcześniej!) też wcale nie było złe generalnie jednak śmieszne i żenujące jest to wszystko, bo to i zdrada, i poniekąd kariera może być przez łóżko... Ostatecznie Darek, nawet jak zdolny, to dopiero stawia pierwsze kroki w pracy - i to jest obrzydliwe.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 13:30   #4445
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Na wspólnej część VI

nie bylo zle wczesniej? jak wczesniej mama na 1 miejscu była, teraz jego muzyka...ja nie pamietam czasow kiedy byl troskliwy i kochajacy dla Agnieszki kiedy jej jakies komplementy prawil, ostatnio nawet frzjera nie dostrzegl u niej...
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 13:34   #4446
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
nie bylo zle wczesniej? jak wczesniej mama na 1 miejscu była, teraz jego muzyka...ja nie pamietam czasow kiedy byl troskliwy i kochajacy dla Agnieszki kiedy jej jakies komplementy prawil, ostatnio nawet frzjera nie dostrzegl u niej...
Racja
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 13:37   #4447
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
nie bylo zle wczesniej? jak wczesniej mama na 1 miejscu była, teraz jego muzyka...ja nie pamietam czasow kiedy byl troskliwy i kochajacy dla Agnieszki kiedy jej jakies komplementy prawil, ostatnio nawet frzjera nie dostrzegl u niej...

jego mama jest chora, a to bardzo dużo zmienia; fakt że ma wredny charakter, no ale cóż, ludzie zrzucają skóry jak węże i w sumie trudno o to kogokolwiek winić. A jak sama zaznaczyłaś - ostatnio był przepracowany; w takiej sytuacji naprawdę nie myśli się o komplementach, tylko o tym, co trzeba zrobić. Gdybyś wiedziała, co mnie teraz czeka, to byś mnie zrozumiała tak, jak teraz rozumiem tego Rafała. No i generalnie - wielkie NIE dla takich związków przez łóżko, z rodzaju mentor i praktykant.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-25, 13:50   #4448
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Na wspólnej część VI

w wielu rodzinach mezowie pracuja czy zony ,a nawet przepracowuja się, moj mąż wstaje do pracy jeszcze w nocy i chodzi spac wczesnie- a jednak zawsze ma sile i chęci przytulic, pocalowac i nie zapomina o komplementach, dzis nawet z niewsypania sie zaspał i spoznil troche do pracy i co mimo wszystko po moim przebudzeniu na komorce mily sms z buziakimi
takze ja nie ogarniam zachowania tak słabego jak Rafał i zeby zganiać to na mamusie chorą ,a to na prace
on poprostu taki juz jest taki Rafał ciapuś taka mu role dali reżyserzy, co do tego ze Rafał odpychajaca ma role ( mowie o podejsciu do Agi) to nie tylko moje zdanie tylko mojej rodziny ktora oglada serial i przewraca oczami i komentuje to co odwala ostatnie czasy Rafał w stosunku do Agi

zadna praca , zadna chora mama nie powinna zasłaniac oczu na własna rodzine
( dzieci tez) na cale szczescie pocieszam sie ze to serial i taka mu dali poprostu role takie sieroty męskiej

co do relacji Darka i Agi- moim zdaniem tu nie ma sensu dopatrywas sie ról jakich maja ze praktykant i mentorka- on jakby chcial poszedlby do kancelarii lepszej ktora mu Aga zreszta polecala... nie chcial, moze naprawde zalezy mu na Agnieszce jako kobiecie, a nie na karierze przez łozko- tak ja to widze
__________________
"Believe in magic"


Edytowane przez Brook
Czas edycji: 2016-08-25 o 13:52
Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 14:02   #4449
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
w wielu rodzinach mezowie pracuja czy zony ,a nawet przepracowuja się, moj mąż wstaje do pracy jeszcze w nocy i chodzi spac wczesnie- a jednak zawsze ma sile i chęci przytulic, pocalowac i nie zapomina o komplementach, dzis nawet z niewsypania sie zaspał i spoznil troche do pracy i co mimo wszystko po moim przebudzeniu na komorce mily sms z buziakimi
takze ja nie ogarniam zachowania tak słabego jak Rafał i zeby zganiać to na mamusie chorą ,a to na prace
on poprostu taki juz jest taki Rafał ciapuś taka mu role dali reżyserzy, co do tego ze Rafał odpychajaca ma role ( mowie o podejsciu do Agi) to nie tylko moje zdanie tylko mojej rodziny ktora oglada serial i przewraca oczami i komentuje to co odwala ostatnie czasy Rafał w stosunku do Agi

zadna praca , zadna chora mama nie powinna zasłaniac oczu na własna rodzine
( dzieci tez) na cale szczescie pocieszam sie ze to serial i taka mu dali poprostu role takie sieroty męskiej

co do relacji Darka i Agi- moim zdaniem tu nie ma sensu dopatrywas sie ról jakich maja ze praktykant i mentorka- on jakby chcial poszedlby do kancelarii lepszej ktora mu Aga zreszta polecala... nie chcial, moze naprawde zalezy mu na Agnieszce jako kobiecie, a nie na karierze przez łozko- tak ja to widze
nie powiedziałam, że mu nie zależy ale to wcale nie zmienia faktu, że sytuacja wygląda tak, a nie inaczej, bo to całkiem coś innego niż np. dwójka ludzi prowadząca firmę, którą razem zbudowali. Właśnie tak, przez łóżko, bo już sypia z osobą, która w przeciwieństwie do niego ma w branży pozycję i nazwisko. Niezależnie od tego czy ją kocha, tak to wygląda. I zaznaczam jeszcze raz - napisałam to już wcześniej - nie skupiaj się tylko na ostatnim zachowaniu jakiejś osoby, tylko na całokształcie, bo to on się liczy No i może Rafał to jest ciapuś, muzyk, trochę niedorajda, ale to nie znaczy, że zawsze źle Agnieszkę traktował. Jeśli nie przeczytasz tego wybiórczo, to powinnaś zrozumieć moje racje.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 19:17   #4450
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Właśnie tak, przez łóżko, bo już sypia z osobą, która w przeciwieństwie do niego ma w branży pozycję i nazwisko. Niezależnie od tego czy ją kocha, tak to wygląda.
ale wytlumacz mi co to zmienia i jakie to ma znaczenie wogole ( kto jaka pozycje zajmuje w firmie) ? jesli tutaj naprawde chodzi o uczucie?( załóżmy ze tak jest po tym co Darek mowi)
malo to zwiazkow w ktorych nauczycielka zakochuje sie w uczniu i odwrotnie- tak w zyciu bywa ze milosc spotykamy w roznych miejscach i etapach zycia

Cytat:
No i może Rafał to jest ciapuś, muzyk, trochę niedorajda, ale to nie znaczy, że zawsze źle Agnieszkę traktował
ja nie pamietam kiedy traktowal ja fajnie i dobrze jak kobiete ktora sie kocha

wogole cały watek Rafał, Aga, Darek rezyserzy stworzyli by pokazac skad sie biora w zwiazkach zdrady ok nie u kazdego ale u tych co one maja miejsce jak do tego dochodzi- w tym przypadku zaniedbanie swojej kobiety, niedocenienia jej, traktowanie jak powietrze
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 08:34   #4451
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
wogole cały watek Rafał, Aga, Darek rezyserzy stworzyli by pokazac skad sie biora w zwiazkach zdrady ok nie u kazdego ale u tych co one maja miejsce jak do tego dochodzi- w tym przypadku zaniedbanie swojej kobiety, niedocenienia jej, traktowanie jak powietrze
no wlasnie pokazali, zeby tego nie robic, ze jacy ludzie są głupi


bo sorry, ale co sa problemy, ojej nie jestem dopieszczona to sobie biore kochanka i to jakiego 30 lat mlodszego, żenada i obrzydlistwo

pokazuja nude i stad takie rzeczy, ale normalni ludzie tak sie nie powinni zachowywac, tylko rozmawiac, a jak nie da rady sie rozstac i wtedu hulaj dusza piekla nie rob robcie sobie co chcecie

a tu podchody jak nastolatki, oszukiwanie, ze jedzie do kancelarii, telefon oszukancy, no sorry, ona chyba jakiegos buntu nie przeszla i teraz to wychodzi

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

mi teraz wątek z psem sie podoba, podejscie Policji , ale siostra Oli sobie cudnie poradzila


w sumie sie nie dziwie, ze Blażeja jara, tylko kolejne obrzydlistwo czlowieka wychodzi, ech


a Ola okropnie miala te usta pomalowane
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-26, 08:44   #4452
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
no wlasnie pokazali, zeby tego nie robic, ze jacy ludzie są głupi


bo sorry, ale co sa problemy, ojej nie jestem dopieszczona to sobie biore kochanka i to jakiego 30 lat mlodszego, żenada i obrzydlistwo

pokazuja nude i stad takie rzeczy, ale normalni ludzie tak sie nie powinni zachowywac, tylko rozmawiac, a jak nie da rady sie rozstac i wtedu hulaj dusza piekla nie rob robcie sobie co chcecie

a tu podchody jak nastolatki, oszukiwanie, ze jedzie do kancelarii, telefon oszukancy, no sorry, ona chyba jakiegos buntu nie przeszla i teraz to wychodzi

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

mi teraz wątek z psem sie podoba, podejscie Policji , ale siostra Oli sobie cudnie poradzila


w sumie sie nie dziwie, ze Blażeja jara, tylko kolejne obrzydlistwo czlowieka wychodzi, ech


a Ola okropnie miala te usta pomalowane
ja bym partnera z taką różnicą wieku, starszego czy młodszego, nie chciała to swoją drogą; ale generalnie - Agnieszka zachowuje się teraz obrzydliwie, i podtrzymuję to co napisałam wcześniej - seks szefa i podwładnego dla mnie nie do przełknięcia... I jeszcze wciąga w to innych, wbrew ich woli, vide Weronika No i właśnie, gdzie ta rozmowa z Rafałem?
Co do Błażeja, mam nadzieję, że zostanie z Olką, chociażby ze względu na to, że jakby się rozstali, to na jego miejsce producenci mogliby przywrócić Klaudię, jakimś cudownym sposobem, a tego bym nie chciała To tylko moje domysły.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 09:17   #4453
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Na wspólnej część VI

a pisalam i gdzies ucielo, ze ja pamietam jak Aga piła dużo to ten jej facet pomógl bardzo , nie bylo tak ?
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 10:53   #4454
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
a pisalam i gdzies ucielo, ze ja pamietam jak Aga piła dużo to ten jej facet pomógl bardzo , nie bylo tak ?
było, i ze swoją matką rozmawiał, żeby jej tak źle nie traktowała no, ale to było DAWNO i nieprawda
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 11:50   #4455
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
no wlasnie pokazali, zeby tego nie robic, ze jacy ludzie są głupi


bo sorry, ale co sa problemy, ojej nie jestem dopieszczona to sobie biore kochanka i to jakiego 30 lat mlodszego, żenada i obrzydlistwo

pokazuja nude i stad takie rzeczy, ale normalni ludzie tak sie nie powinni zachowywac, tylko rozmawiac, a jak nie da rady sie rozstac i wtedu hulaj dusza piekla nie rob robcie sobie co chcecie
zgadzam sie

Cytat:
było, i ze swoją matką rozmawiał, żeby jej tak źle nie traktowała no, ale to było DAWNO i nieprawda
to ze zachowal sie Ok pare razy nie czyni go super facetem bo to ile razy ja zlewal przesłania wg mnie jego dobre zabłyśnięcia w związku

co do Błazeja: obie powinny go nie chciec i powinno tak być- raz ze Gośka powinna siostre uswiadomic ze do niej startowal nie mowiac ze jest w zwiazku z kimś (z Olką) i w takim wypadku nalezy do facetow nie stabilnych uczuciowych i zadna z niego nie bedzie mieć z pożytku czytalam spojlery wiec wiem ze wyjdzie to najaw ze sie Błazej zna z Goska/ i mam nadzieje ze Goska pojdzie po rozum do głowy i Olce wyjsni jaka sytuacja miala miejsce i w konsekwencji zostanie bez zadnej Ziminskiej
__________________
"Believe in magic"


Edytowane przez Brook
Czas edycji: 2016-08-26 o 12:22
Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 12:10   #4456
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Na wspólnej część VI

oj Błazej to chyba przyszedl do serialu za swoja inna dziewczyna z Klanu, tam mu wymienili akorke, to musial tu przyjsc

a tak na serio glupio to wyszlo i szkoda obu dziewczyn
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 15:30   #4457
eeza
Raczkowanie
 
Avatar eeza
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 106
Dot.: Na wspólnej część VI

Tak to jest moje drogie dziewczęta, że po X-dziesięciu latach związku, mało który facet "śle całuski i esemeski"... Nie porównujcie więc swoich kilkuletnich, świeżych relacji...
Nieważne zresztą, nie chciałabym żebyście poczuły się urażone przypadkiem
Niezależnie od wszystkiego związki, w których jedno jest podwładnym drugiego i jest zawodowo zależne - są słabe. Nigdy nie można być pewnym prawdziwych intencji...
Słabe jest również oszukiwanie partnera, obojętne czy jest się z nim dwa czy sto lat...

Tak zmieniając temat to Błażej mnie mega wkurza. Zanim się człowiek zaangażuje w związek i zakocha to ma jeszcze chwilkę. Dokonuje świadomych wyborów.
Decyduje się z kimś spotkać raz, potem drugi i trzeci. Każdy zdaje sobie sprawę czym to pachnie. Zwłaszcza jeśli jest się świeżo i szczęśliwie zakochanym. I jeśli się nie zatrzymuje i brnie dalej.
eeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 19:29   #4458
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Tak to jest moje drogie dziewczęta, że po X-dziesięciu latach związku, mało który facet "śle całuski i esemeski"... Nie porównujcie więc swoich kilkuletnich, świeżych relacji..
hmm u moich rodzicow i rodzicow przyjacolki po 35 latach malzenstwa relacje wyglada wciaz na czułe kwiaty, wyjscia do restuaracji, teatru ,komplementy jak sie chce to można
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-27, 11:13   #4459
eeza
Raczkowanie
 
Avatar eeza
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 106
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
hmm u moich rodzicow i rodzicow przyjacolki po 35 latach malzenstwa relacje wyglada wciaz na czułe kwiaty, wyjscia do restuaracji, teatru ,komplementy jak sie chce to można
Czego wszystkim życzymy
eeza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-27, 11:53   #4460
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez eeza Pokaż wiadomość
Czego wszystkim życzymy
dokładnie

a co sadzicie o bracie Igora zabawi dluzej w serialu czy wroci tam skad przybyl?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-27, 13:29   #4461
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
dokładnie

a co sadzicie o bracie Igora zabawi dluzej w serialu czy wroci tam skad przybyl?
Ja go lubię, mam nadzieję, że zostanie

Generalnie fajny wątek z Agnieszką, ale mam nadzieję, że Rafał się dowie i ją zostawi w cholerę
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-27, 14:37   #4462
eeza
Raczkowanie
 
Avatar eeza
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 106
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
dokładnie

a co sadzicie o bracie Igora zabawi dluzej w serialu czy wroci tam skad przybyl?
Nawet fajnie gra chłopak. Długo się zastanawiałam skąd go znam.
Grał w "Aż po sufit" takiego nadętego gościa. Też był mega wiarygodny. Soczysta postać

Nie mam za to pojęcia jak mogłam aż do tej pory nie zauważyć jaka drewniana i mdła jest Basia.
eeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-27, 14:40   #4463
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez eeza Pokaż wiadomość
Nawet fajnie gra chłopak. Długo się zastanawiałam skąd go znam.
Grał w "Aż po sufit" takiego nadętego gościa. Też był mega wiarygodny. Soczysta postać

Nie mam za to pojęcia jak mogłam aż do tej pory nie zauważyć jaka drewniana i mdła jest Basia.
Ja go jeszcze nigdzie nie widziałam, super jest

A Bacha Klucha, to klucha. Dobrze, że przejrzałaś na oczy
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 08:40   #4464
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez eeza Pokaż wiadomość
Nawet fajnie gra chłopak. Długo się zastanawiałam skąd go znam.
Grał w "Aż po sufit" takiego nadętego gościa. Też był mega wiarygodny. Soczysta postać

.
a no też własnie go stamtąd pamietam i chyba tez gral w Czas honoru
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 14:52   #4465
eeza
Raczkowanie
 
Avatar eeza
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 106
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez bandra Pokaż wiadomość
Ja go jeszcze nigdzie nie widziałam, super jest

A Bacha Klucha, to klucha. Dobrze, że przejrzałaś na oczy
No straszliwa jest. Najbardziej mdła chyba z całości.
Za to dawno Mareczka i Stefanka nie było A szkoda.
eeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 00:11   #4466
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
a no też własnie go stamtąd pamietam i chyba tez gral w Czas honoru
kogo?
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 08:49   #4467
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez hikari91 Pokaż wiadomość
kogo?
Kamil Krawicz "Bambo", syn "Krawca"

chyba tylko w tej częsci Powstanie
http://www.filmweb.pl/person/Krzyszt...orowski-887791

widze, ze tez w kamieniach na Szaniec
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 09:44   #4468
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Kamil Krawicz "Bambo", syn "Krawca"

chyba tylko w tej częsci Powstanie
http://www.filmweb.pl/person/Krzyszt...orowski-887791

widze, ze tez w kamieniach na Szaniec
Aaa faktycznie! Kurde, że też go nie skojarzyłam
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 09:50   #4469
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Na wspólnej część VI

i fajnie w koncu sie skonczylo jak ten Marty Olaf zalatwił tego mafiosa wieprzyka , posmialam sie jak uslyszlalam : pocałuj mnie w


a Błazej to juz przegiecie co ten chłop wyprawia, rowno tu brnie i tu, no makabra
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 09:56   #4470
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Na wspólnej część VI

A ja jakoś nie mam żalu do Błażeja, gdyby glupia Olka spojrzała na zdjęcie to by nie było takiej sytuacji :P poza tym serio, mega mnie Olka wkurzają, jak zakochana małolata się zachowuje :/zauważyłam, że z Olafa jest niezłe ciacho :P
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012

Edytowane przez pysia1987
Czas edycji: 2016-08-30 o 09:57
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-15 22:38:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.