Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :) - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-06, 21:44   #421
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

jestem w koncu, a to dlatego ze poszłysmy na drezmkę obie o 17 i pospałysmy do 18.15 wiec poznym wieczorem moje dziecię bawiło sie w najlepsze
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 21:48   #422
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

No zwykle kolki pojawiaja sie ok 3 tyg. zycia. Veronko a jak Ty sie czujesz? czy juz doszlas do siebie po porodzie? a opowiedz tez wrazenia jak to jest byc mama po raz drugi, czy to takie samo uczucie jak za pierwszymr azem czy tez czujesz sie juz wprawiona mama i nie widzisz zadnej roznicy?
marticia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 23:03   #423
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

o a wydawało mi sie ze linki to z prezentami
układanki swietne ale chyba dla starszych dzieciaków, ale super są

tak myslałam nad jakimis kucykami jakies zestawy są chyba w tej cenie albo ciastolina, Wiki uwielbia.
Pytam Wiktorię co damy Wiktorce na urodziny a ona ze jajo nałogowiec

ja trafiłam na dobrą fryzjerkę, tzn jak na moje wymagania, wie jak mi włosy pocieniowac i jest to cieniowanie na serio a nie jakies nie wiadomo co jak mi kiedys jeden fryzjer zrobił. Na stojąco , rozczesał i takie wygładzone podcinał jakimis dziwnymi nozyczkami. Całośc trwała ok 10 minut, myslałam ze padnę No i jeszcze jeden plus ze Kasia ma salon na moim osiedlu wiec daleko nie mam no i ceny nizsze niz w centrum
ale co ja tam chodze do fryzjera raz na 3 miesiące

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Veronka u Wiki kolki zaczęły sie jakos po tygodniu. I u niej dał rade infacol w połączeniu z debridadem, tyle ze to drugie na receptę
trzymam kciuki zeby to jednak nie były kolki

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:01 ----------

dobranoc cisza jak makiem zasiał oby Wiki pospała do 9 z racji tego ze padła po 22
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 23:45   #424
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

Cytat:
Napisane przez taka sobie Pokaż wiadomość
jak mam reagowac jak Wiki sika w majtki a były dni ze juz w ogóle nie sikała? nic nie działa, są dni ze pięknie woła, sama siada na nocnik a potem nagle jej sie odwidzi i leje po nogach. Szlag mnie juz trafia
dzis jest dzien bez bajek, puzzli, balona i juz mi ręce opadły i załozyłam jej pieluchę bo ilez mozna prac kanape i wykładzinę
dzis zawołała tylko 2 razy

Karolek czasem też się zsika // ale to dlatego że jak już nie umie wytrzymać i zaczyna lecieć to się chwyta za krok i biegnie robić siku - no ale mokre majtki zostają
jak to się powtarza więcej razy to mówię mu że jest mały dzidziuś // a on się przed tym strasznie broni - mówi że on jest już duży /
no i wkładam mu pieluchę zwykłą nie tetrę - zazwyczaj skutkuje
ostatnio 2 razy pod rząd mi się w nocy posikał //może dlatego że na wieczór strasznie dużo pił //


anka fajne te fryzury, bardziej mi się podoba ta blond, może dlatego że ma bardziej czoło przykryte bo ja nie cierpię odkrytego czoła,
tylko że na moich włosach jakoś nie widzę tego efektu- zresztą ja bym chciała ciut dłuższe włosy przy takiej fryzurce dało by się




A ja dziś upiekłam 4 baranki i 2 zające \
do tego zrobiłam ciasto drożdżowe z owocami i zapiekankę drożdżową na kolację

do baranków muszę jutro zrobić jakąś chorągiewkę

a na 16 idę do szkoły by przygotować wszystko na ten kiermasz
__________________

kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 06:37   #425
Mała75
Zakorzenienie
 
Avatar Mała75
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 086
GG do Mała75
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

hej
nie wiem, kiedy ja się przestawię na letni czas codziennie takie problemy ze wstaniem, że szok nie mogę się dobudzić, mam wrażenie że jest środek nocy..

Takuśna - dzięki za linka zanim podałaś, to oglądałam pistolety na all, ale trochę ich jest i nie wiedziałam, który wybrać jak ten jest sprawdzony to wysyłam tż z powrotem do sklepu jak nie będzie to kupuję na all
__________________
Maja
Mała75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 06:42   #426
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

Ania jesteś nieoceniona!!!!!!!!!!Wiel kie dzięki za film ani myślę rezygnować z automatu bo długo schodzi na All jest właśnie mnóstwo tych lidlowych automatów

Spania dziś baby nie mam w nocy się budziłam, potem małż mnie zbudził jak rano z kotem gadał jak wyszedł to Emmulasta dostała ataku tęsknoty i latała z petardą w tyłku po całym pokoju, aż lampkę nocną strąciła stwierdziłam, że czasem mogę wstać wcześniej i póki co czuję się jak młody Bóg

Jowiszkowa kolekcyję obfociłaś? to lecę na perfumowy

Ola miała kolki ok. 3 tygodni i też zaczęły się dość szybko (najpierw kombinowałam z kropelkami różnymi), ale dopiero po dicloflorze wsio było super, z kupami też nigdy nie miała problemu
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 07:32   #427
Cestia
Zakorzenienie
 
Avatar Cestia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 052
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

Bry

Mnie dziś TŻ obudził telefonem z pracy o godz. 6.00 Ale wybaczam bo dzwonił oznajmić mi, że urlop przełożył na interesujący nas termin Jak wszystko dobrze pójdzie (tzn. nikt w ciągu kilku godzin nie wykupi nam wczasów) lecimy 19 czerwca na Kretę

Co do kolek... tak, najczęściej są w 3tż... ale Mati miała już jak skończyła tydzień. Dopiero Debridat pomógł tak na prawdę, po probiotyku (Dicoflor) była delikatna poprawa. No i u nas przede wszystkim pomagały masaże i suszarka do włosów Nie zazdroszczę Veronka, dla mnie to był najgorszy czas, zwłaszcza że Mati koncert zaczynała w okolicach północy i darła się po 2/3 godziny
__________________
Nikoniara
...całym sercem
...Wish
Cestia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 07:42   #428
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

hello
u mnie też marne spanie było
dwa zawołania z pokoiku,żebym przyszła do Mikiego spać
no ale wstalismy o 7

oj Kristi widzę że w kwestii fryzur to raczej nikt do niczego Ciebie nie przekona, jak Ci wałkuję, że wlosy mają się kończyć na linii brody, to Ty swoje , włosy dłuższe bedą za cieżkie , jesli masz delikatne włoski to nie bardzo Ci się fryzura ułoży, a potem będziesz psioczyć że Twoje włosy nie są podatne na układanie itp.
zrobisz jak zechcesz i tyle, to były nasze luźne podpowiedzi, żeby wyjaśnić o co biega
aaaa wpadło mi do głowy po tym Twoim marudzeniu, że Ty to byś chciała mieć ciastko i zjeść ciastko
a najlepiej takie włosy, żeby je tylko wysuszyć, bez sczotki, pianki itp, i już być miss,
tak się nie da, przynajmniej nie każdemu i nie w każdym wieku
chyba pamiętasz że my z bardziej wiekowego grona a nie nastolatki, to trzeba ładnie wyglądać ale wysiłku trzeba też do tego dorzucić
takie saute u nas już nie przejdzie

o Kasiulka
ja nie mogę to Ci zapodałam pomysły na zabicie nudy będziesz w transie przez jakiś czas, na bank
mnie tez pieczenie chleba bardzo wciągnęło, mogłabym piec codziennie inny, obecnie rzadko to robię z racji, że sama z Mikim siedzę
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 08:01   #429
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

witam
miałam niefajną pobudkę i ja bo TZ wstał jak sie młoda obudziła i poszli na dół. Ja jeszcze troche dosypiałam a tu nagle taki huk ze myslałam ze młoda ze schodów zleciała a to TZ walną na du.pe na soczku który rozlała Wiki na płytkach. Zołąd mi sie wywrócił do góry nogami i do teraz mnie trzyma
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 08:05   #430
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

Dokładnie Aniu czuję się jak dziecko, które ma dostać nową zabaweczkę normalnie niesamowicie się tym cieszę już sobie przepisy wyszukuję

Cestunia Kreta na ile dni? super!!!!!!!!!!!
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 08:25   #431
Cestia
Zakorzenienie
 
Avatar Cestia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 052
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

Takuśna leję

Kasiu od początku planujemy 2 tygodnie bo na tydzień się nie opłaca (dojazd droższy niż zakwaterowanie ). Jak zarezerwujemy, wypiszę Ci wszystko w ogródku

Ogólnie jak się któraś wybiera na zagraniczne wakacje, polecam stronę www.oceniacz.pl - niezadowoleni wczasowicze każdy brud wywleką ale dzięki temu można uniknąć rozczarowania
__________________
Nikoniara
...całym sercem
...Wish
Cestia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 08:28   #432
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

na Krecie nie byłam ale cudnie tam jest
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 08:38   #433
Mała75
Zakorzenienie
 
Avatar Mała75
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 086
GG do Mała75
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

Cestia - ale fajnie, oby wam się udało wykupić wczasy też bym chętnie odwiedziła Kretę

a moi za moment startują skończyły się wakacje w Tunezji, szybko zleciało
__________________
Maja
Mała75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 08:53   #434
Cestia
Zakorzenienie
 
Avatar Cestia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 052
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

Pytaliśmy się wczoraj w biurze jak się ma sprawa wyjazdów do Tunezji, tak z ciekawości.

Babeczka mówiła, że w hotelach spokój, że ludzie jeżdżą, ale rodzinom z dziećmi takiego wyjazdu się po prostu nie poleca bo jednak trochę strach

Jak się nie uda z Kretą to jako alternatywę mamy Zakynthos - malutką ale śliczną wyspę (oczywiście znam tylko ze zdjęć i filmików ) hotel ze świetną lokalizacją (koło stolicy wyspy) ale gorszy standard niż na Krecie i nie tak prodziecięcy
__________________
Nikoniara
...całym sercem
...Wish

Edytowane przez Cestia
Czas edycji: 2011-04-07 o 08:57
Cestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 09:04   #435
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

dzień dobry

ja już po umyciu okna i wypraniu firanek u dziecka w pokoju poza tym zrobiłam przegląd zabawek i wyrzucam reklamówkę śmieci zanim wróci z przedszkola

Cestia też czekam na szczegóły w ogródku, jaki hotel i gdzie itp.
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 09:08   #436
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

Cytat:
Napisane przez Cestia Pokaż wiadomość
Takuśna leję

Kasiu od początku planujemy 2 tygodnie bo na tydzień się nie opłaca (dojazd droższy niż zakwaterowanie ). Jak zarezerwujemy, wypiszę Ci wszystko w ogródku

Ogólnie jak się któraś wybiera na zagraniczne wakacje, polecam stronę www.oceniacz.pl - niezadowoleni wczasowicze każdy brud wywleką ale dzięki temu można uniknąć rozczarowania

Cestunia bosko, dziękuję


Cytat:
Napisane przez Mała75 Pokaż wiadomość
Cestia - ale fajnie, oby wam się udało wykupić wczasy też bym chętnie odwiedziła Kretę

a moi za moment startują skończyły się wakacje w Tunezji, szybko zleciało
Maluśna jak zbierzesz wywiad napisz proszę jak tam rodzice po powrocie, czy zadowoleni itp. moja mama tam leci 19 maja
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 09:22   #437
Cestia
Zakorzenienie
 
Avatar Cestia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 052
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

Spoko, wszystko Wam dziś lub jutro wypiszę Już przebieram nogami do powrotu TŻta z pracy bo wycieczki znikają z prędkością światła


Ale baby... jak się można koszmarnie wrypać to w szoku jestem Wczoraj nam babka wydrukowała trochę ofert, sporo tańszych niż te nad którymi się zastanawiamy. Sprawdziłam te "hotele" na oceniaczu i mało nie padłam. Kosmos! Brud, smród i ubóstwo... oferta All Inclisive taka, że chyba bym się tam na miejscu zapłakała bo nie byłoby co jeść między marnymi posiłkami. Mikro baseny - był nawet taki na góra 2/3 dzieci z wodą do kostek. Masakra Jak ktoś poleci na niższą cenę i nie sprawdzi jak tam jest na prawdę to mu gorąco współczuję
__________________
Nikoniara
...całym sercem
...Wish
Cestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 09:37   #438
Mała75
Zakorzenienie
 
Avatar Mała75
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 086
GG do Mała75
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Maluśna jak zbierzesz wywiad napisz proszę jak tam rodzice po powrocie, czy zadowoleni itp. moja mama tam leci 19 maja
oczywista sprawa zdam relację, jak tylko się z nimi spotkam
Twoja mama też widzę taka podróżniczka

my na weekend majowy myślimy żeby pojechać do Słowacji ale chcemy razem z moimi rodzicami - na razie nie wiadomo czy pojadą...zawsze w kupie raźniej, a w ogóle to sami z Majką nie mamy szans na zwiedzanie
__________________
Maja
Mała75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 09:54   #439
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

Moja mama w tym roku ma zaplanowaną Tunezję, Norwegię (mega wypasiona i luksusowa wycieczka) i Majorkę we wrześniu, niektórym to się powodzi

Dzięki Maluśna kochana za info jak się dowiesz, mówiłam mamie właśnie że Twoi rodzice byli i też mi kazała zebrać wywiad
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 10:08   #440
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

heloł

ooo Kreta
byłam, polecam, wrzucalam kiedys foty
Cestusia jaki region?
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 10:24   #441
Mała75
Zakorzenienie
 
Avatar Mała75
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 086
GG do Mała75
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Moja mama w tym roku ma zaplanowaną Tunezję, Norwegię (mega wypasiona i luksusowa wycieczka) i Majorkę we wrześniu, niektórym to się powodzi

Dzięki Maluśna kochana za info jak się dowiesz, mówiłam mamie właśnie że Twoi rodzice byli i też mi kazała zebrać wywiad

o tak, niektórzy to mają dobrze fajnie, że twoja mama tak może podróżować, tylko pozazdrościć

nasz ostatni wyjazd to zeszłoroczna Chorwacja...od tego czasu tylko jednodniowe, bliskie wypady a niby oboje pracujemy...a kasy nie starcza
__________________
Maja
Mała75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 10:35   #442
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

muszę wyjść po sok jabłkowy i taaaaaaaaak mi się nie chce (dziś małż Igę odprowadził bo idzie na 15stą)
muszę kuraka upiec bo nie mam co jeść

Kasiu brawa dla mamy
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 10:45   #443
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

a ja wróciłam właśnie z teskacza
masakra tam też zabawek dla roczniaków jak na lekarstwo
widzę że chyba karfurek w tej kwestii zaopatrzony, ale on daleko, na moich dawnych śmieciach , więc kupiłam na odczepnego samochód wywrotkę z osprzętem do piaskownicy, lato idzie , będzie jak znalazł do okopywania się małego pufiaka

wiecie ja chyba z innej bajki nieco, dla mnie to wakacje takie prawdziwe marzą się ale nie z basenami, turystami na karku, marzy mi się jakaś zapadła wioska, małe miasteczka z klimatem, takich staruszków jakieś plaże w pobliżu, krajobrazy
nie lubię tłoku, natłoku itp

hej Veronka
dziś przy okazji i z ciekawości, przetestowałam wchanialność
http://www.ziaja.com/offer/kosmetyki...ci_spf_30.html
wydaje się że to już zupełnie inna struktura niz za czasów Mikiego , łatwo mi się wchłonęła i przyjemnie pachnie , no i nie jest już taką gęstą , białą pastą którą nijak była na skórze rozetrzeć
__________________
i

Edytowane przez anka1900
Czas edycji: 2011-04-07 o 10:59
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 11:49   #444
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

w ramach samotnego popołudnia z dzieckiem chciałam iść na plac i znów nic z tego u mnie tak wieje,że ledwo śmieci do śmietnika doniosłam.

małż wyszedł odkurzyć wóz przed blok a ja za 30min. zasiadam do kuraka, już się piecze.
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 11:52   #445
Cestia
Zakorzenienie
 
Avatar Cestia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 052
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

Aniu, no nic straconego Co kto lubi przecież Takie oferty też są Albo na własną rękę szukać jakiejś urokliwej "dziury"

Ja tam wolę mieć wsjo zapewnione jak jadę z dzieckiem, no i żeby była to w miarę fajna baza wypadowa bo planujemy wypożyczyć samochód i trochę pozwiedzać

Anisiu, Kreta wschodnia, miasteczko Gouves, 7km od Hersonissos i 20km od stolicy Blisko do Sissi (przeczytałam tylko, że warto jechać, ale jeszcze nie wiem dlaczego ). A Ty gdzie byłaś? Co warto zobaczyć na wyspie?
__________________
Nikoniara
...całym sercem
...Wish
Cestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 12:00   #446
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

Cytat:
Napisane przez anka1900 Pokaż wiadomość

wiecie ja chyba z innej bajki nieco, dla mnie to wakacje takie prawdziwe marzą się ale nie z basenami, turystami na karku, marzy mi się jakaś zapadła wioska, małe miasteczka z klimatem, takich staruszków jakieś plaże w pobliżu, krajobrazy
nie lubię tłoku, natłoku itp
ja bardzo chętnie. najlepiej gdzieś w Prowansji
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 12:00   #447
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

cestia, sprawdzilam nasz hotel na tym oceniaczu wypadl niezle

my jutro wracamy, niestety koniec laby. Ale powiem wam, ze te 9 dni w zupelnosci wystarcza
trzeba brac pod uwage kiedy jest lot, bo jak wypada, ze caly dzien traci sie na podroz, to juz 2 dni z glowy

Tzet planuje juz kolejny urlop Musimy sie tylko zastanowic gdzie
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 12:09   #448
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

hello
Maluśna nie przejmuj się, my też oboje pracujemy a stać nas na polskie wakacje jedynie jednak to połowa kosztów niż np. pobyt w chorwacji. Wiadomo oszczędności są, ale nie po to by wywalić wsio na 2-tygodniowe wakacje Pocieszam się że młoda jestem, jeszcze pojeżdżę po świecie
Ja kocham jeździć, zwiedzać, ale cóż narazie pozostaje mi się cieszyć że mamy mieszkanie, na podróże przyjdzie czas

Bylam z młodym w aptece, u nas też wiejeeeeeeee okropnie.
Teraz poszedł spać, chyba już nyna bo cisza
Ja puściłam pranie, zaraz wykombinuję jakiś obiad.
Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 12:20   #449
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

Wlasnie wyczytalam na Pudelku, ze Cichopki niedawno rezydowaly w naszym hotelu...ze tez na nich nie trafilam
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 12:27   #450
Mała75
Zakorzenienie
 
Avatar Mała75
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 086
GG do Mała75
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

ja tak się napaliłam na Słowację, że szok już mnie tak ciągnie żeby gdzieś wyjechać...pamiętam jak byliśmy sami z tż, to obowiązkowo - oprócz wakacji nad morzem - jeszcze jakieś 2 wypady 3-4 dniowe w roku zaliczaliśmy na zwiedzanie w Czechach. Nie liczę 1-dniowych wypadów w PL. Więc trochę mi tyłek wyrywa, nie jestem domatorką oj, nie

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

aha. u nas też wieje nieźle taboretowa była z młodą na spacerze to kawałek musiała ją nieść bo Maja nie lubi chadzać w wietrze i się zaparła, hehe

w dodatku nie ma dziś spania gadała godzinę w łóżeczku i teściowa ją wyjęła...już widzę co będzie po południu...padnie w locie gdzieś
__________________
Maja
Mała75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.