Mamy luty 2020 - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-03, 07:11   #421
aga 398
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 186
Dot.: Mamy luty 2020

Ja tez tu podczytuje ale wiecej juz na fb pisze bo tam mi wygodniej z telefonu niz tu

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Poszukajcie w lupce "lutowe mamusie dbaja o brzusie"
__________________
14.07.2009r.


24.08.2012r. Termin porodu
28.08.2012r. Lenka Nasz Najwiekszy Skarb



aga 398 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 07:11   #422
Lilith94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 361
Dot.: Mamy luty 2020

Mnie jakoś nie przekonuje grupa na FB więc zostanę tylko tu

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Lilith94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 07:13   #423
Angelika1237
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 517
Dot.: Mamy luty 2020

Dzień dobry w środę
Ja nie mam FB więc też zostaje tu
Czekam właśnie na badanie krwi na czczo i chyba zaraz tu zejdę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angelika1237 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 07:19   #424
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

Ja jestem tu i tam 😊

Ja w przyszłym tygodniu musze isc na badania 💉
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 07:20   #425
Angelika1237
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 517
Dot.: Mamy luty 2020

Ja mam w poniedziałek wizytę i nie mogę się już doczekać będzie 11+0

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angelika1237 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 07:36   #426
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez Angelika1237 Pokaż wiadomość
Ja mam w poniedziałek wizytę i nie mogę się już doczekać będzie 11+0

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam wizytę we wtorek 9.07 a prenatalne 5.08 . Już się nie mogę doczekać
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 08:05   #427
harmattan
Raczkowanie
 
Avatar harmattan
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: Mamy luty 2020

Ja nie używam fb, więc jestem z Wami tylko tutaj Podoba mi sie to miejece i lubię podczytywać, co tam u Was słychać

Co do badań na czczo...Teraz to dla mnie jakaś abstrakcja, bo jak nie zjem tuż po obudzeniu się, włączę później z mdłościami. A że badania mam teraz praktycznie raz na dwa tygodnie, poprosiłam mamę, która z nami mieszka i jest pielęgniarką o pobieranie krwi haha! Tym sposobem zawożę krew do laboratorium, już po posiłku i nie muszę czekać w kolejce do pobrań. To mnie ratuje!

Dziewczyny po badaniach, dajcie znać, co u Waszych fasolek
harmattan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-03, 08:08   #428
Lilith94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 361
Dot.: Mamy luty 2020

Widzę, że ja tu jestem na najwcześniejszym etapie, bo u mnie dopiero koło 6 tygodnia ( mam bardzo długie i nieregularne cykle więc ciężko określić ) i mega wam zazdroszczę! Idę do lekarza dopiero 11 i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i usłyszę serduszko.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Lilith94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 09:26   #429
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez harmattan Pokaż wiadomość
Co do badań na czczo...Teraz to dla mnie jakaś abstrakcja, bo jak nie zjem tuż po obudzeniu się, włączę później z mdłościami. A że badania mam teraz praktycznie raz na dwa tygodnie, poprosiłam mamę, która z nami mieszka i jest pielęgniarką o pobieranie krwi haha! Tym sposobem zawożę krew do laboratorium, już po posiłku i nie muszę czekać w kolejce do pobrań. To mnie ratuje!

Boskie rozwiązanie .


Ja dzisiaj idę do lekarza na USG. Trzymajcie kciuki, żebym mogła z Wami zostać. Gdyby nie to niedzielne plamienie to bym szła do lekarza w miarę zrelaksowana, a tak to mam tysiąc myśli na minutę. Ale jeszcze tylko 1,5 h i wszystko będzie jasne. Cieszę się, że już będę wiedziec na czym stoję.
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 10:22   #430
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

Terha czekamy z niecierpliwością na same dobre wiadomości 😘 mnóstwo dla Was

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Mnóstwo kciuków oczywiście 😁

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Hermattan no super rozwiązanie 😀 masz pielęgniarkę na miejscu więc super,ze nie musisz godzinami czekać w kolejkach... 😅
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 11:35   #431
aga 398
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 186
Dot.: Mamy luty 2020

Terha trzymam kciuki🙂 ja tez jestem tak w tyle w porownaniu do was, u mnie dzisiaj 6+6. Marze juz i 11 tygodniu i spokoju z tylu glowy a tu ten krwiak, taka wczesna ciaza i codzienny strach;( wizyte mam w srode za tydzien i juz nie wytrzymuje tymbardziej ze co tu robic jak sie tylko lezy i lezy
__________________
14.07.2009r.


24.08.2012r. Termin porodu
28.08.2012r. Lenka Nasz Najwiekszy Skarb



aga 398 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-03, 11:55   #432
fjolek
Zadomowienie
 
Avatar fjolek
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: poland
Wiadomości: 1 006
Dot.: Mamy luty 2020

u mnie dzisiaj 5 plus 4
odebralam wyniki krwi wedlug betahcg 5 tydzien wiec chyba wszystko okej ale tsh rosnie bo mam 3,860 dobrze ze we wtorek ide do endokrynologa a wizyty u ginekologa jeszcze nieumowilam ;d zdecydowalam ze bede chodzic na nfz zeby badania miec za free a usg i jakies wizyty dodatkowe u lekarza ktory pracuje w szpitalu to juz prywatnie
__________________
JESTEM MAMĄ : córka 29 luty 2016
fjolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 12:00   #433
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez fjolek Pokaż wiadomość
u mnie dzisiaj 5 plus 4
odebralam wyniki krwi wedlug betahcg 5 tydzien wiec chyba wszystko okej ale tsh rosnie bo mam 3,860 dobrze ze we wtorek ide do endokrynologa a wizyty u ginekologa jeszcze nieumowilam ;d zdecydowalam ze bede chodzic na nfz zeby badania miec za free a usg i jakies wizyty dodatkowe u lekarza ktory pracuje w szpitalu to juz prywatnie
Ja właśnie wczoraj zdecydowałam,że przenoszę się do Medicover, ale tylko dlatego,że mąż wykupił mi pakiet w skład którego wchodzi prowadzenie ciąży i badania prenatalne mam tam za darmo - zawsze 300 zł w kieszeni 9.07 ide jeszcze na NFZ a od sierpnia już prywatnie do lekarki która " wyciągała " mojego Tymusia w 2017 roku
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 13:13   #434
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Terha czekamy z niecierpliwością na same dobre wiadomości 😘 mnóstwo dla Was
Cytat:
Napisane przez aga 398 Pokaż wiadomość
Terha trzymam kciuki🙂 ja tez jestem tak w tyle w porownaniu do was, u mnie dzisiaj 6+6. Marze juz i 11 tygodniu i spokoju z tylu glowy a tu ten krwiak, taka wczesna ciaza i codzienny strach;( wizyte mam w srode za tydzien i juz nie wytrzymuje tymbardziej ze co tu robic jak sie tylko lezy i lezy

Dzięki dziewczyny za wsparcie . Melduję się na razie z jednym bijącym serduszkiem. Z drugim zarodkiem na razie jeszcze nic nie wiadomo. Widać, że jest, ale nie wiadomo, czy nie jest pusty. USG do poprawki za tydzień. Jutro idę do swojej ginekolog na NFZ po skierowanie na badania.



W ogóle dziwnie wyszedł wiek ciąży na USG. Licząc od miesiączki powinnam mieć dzisiaj 7.0, licząc od tranfseru 4.5 a jak dodam jeszcze że transferowany zarodek miał 3 dni to powinno wyjść 5.0. A na USG wyszło 5.5. Gdzie tu logika? Muszę się jutro swojej ginekolog zapytać który wiek mam liczyć bo można zgłupieć .



Aga, współczuję tej niepewności . To Twoja pierwsza ciąża?


Cytat:
Napisane przez fjolek Pokaż wiadomość
u mnie dzisiaj 5 plus 4
odebralam wyniki krwi wedlug betahcg 5 tydzien wiec chyba wszystko okej ale tsh rosnie bo mam 3,860 dobrze ze we wtorek ide do endokrynologa a wizyty u ginekologa jeszcze nieumowilam ;d zdecydowalam ze bede chodzic na nfz zeby badania miec za free a usg i jakies wizyty dodatkowe u lekarza ktory pracuje w szpitalu to juz prywatnie

Do ginekologa?

Ja na razie też będę chodzić państwowo, a na koniec pierwszego trymestru pójdę prywatnie do lekarza, dzięki ktoremu zaszliśmy w ciążę, żeby powiedział, czy mogę już ostatecznie odstawić leki brane do in vitro. Potem czekają mnie poszukiwania dobrego lekarza, który pracuje u nas w szpitalu. Zależy mi na tym, bo najprawdopodobniej (z uwagi na dość dużą wadę wzroku) będę mieć cesarkę. Próbowałam podpytać dzisiaj lekarza u którego byłam, ale powiedział, że wszyscy z kliniki pozwalniali się ze szpitali bo nie mają już czasu. Swoją drogą, straszne to jak wiele teraz par nie może mieć dzieci. Dla niektórych branż to naprawdę świetny biznes. Poszliśmy dzisiaj do apteki przy klinice. Babeczka przed nami wydała ponad 500 zł, a my (po raz kolejny) ponad 400 zł. Żyć nie umierać.
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 13:15   #435
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Mamy luty 2020

Ale sie nas zrobilo! Ja tez tutaj zostane, bo na fb mnie wysledza



Witam wszystkie nowe przyszle mamy!



Tehra mysle o Tobie od rana!



My bylismy na tym wczesnym skanie wczoraj, z daty ost okresu wynikalo 6t4d, ale usg pokazalo ze jest mniej. Jest jajko z cialkiem zoltym, ale dopiero 11mm. Babka mowi ze to 4/5t, wracamy za 2tyg na sprawdzenie. Jak na ten etap wszystko jest jak powinno byc. Powoli zaczniemy informowac rodzine.
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 13:17   #436
Aniolek900214
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 502
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za wsparcie . Melduję się na razie z jednym bijącym serduszkiem. Z drugim zarodkiem na razie jeszcze nic nie wiadomo. Widać, że jest, ale nie wiadomo, czy nie jest pusty. USG do poprawki za tydzień. Jutro idę do swojej ginekolog na NFZ po skierowanie na badania.



W ogóle dziwnie wyszedł wiek ciąży na USG. Licząc od miesiączki powinnam mieć dzisiaj 7.0, licząc od tranfseru 4.5 a jak dodam jeszcze że transferowany zarodek miał 3 dni to powinno wyjść 5.0. A na USG wyszło 5.5. Gdzie tu logika? Muszę się jutro swojej ginekolog zapytać który wiek mam liczyć bo można zgłupieć .



Aga, współczuję tej niepewności . To Twoja pierwsza ciąża?





Do ginekologa?

Ja na razie też będę chodzić państwowo, a na koniec pierwszego trymestru pójdę prywatnie do lekarza, dzięki ktoremu zaszliśmy w ciążę, żeby powiedział, czy mogę już ostatecznie odstawić leki brane do in vitro. Potem czekają mnie poszukiwania dobrego lekarza, który pracuje u nas w szpitalu. Zależy mi na tym, bo najprawdopodobniej (z uwagi na dość dużą wadę wzroku) będę mieć cesarkę. Próbowałam podpytać dzisiaj lekarza u którego byłam, ale powiedział, że wszyscy z kliniki pozwalniali się ze szpitali bo nie mają już czasu. Swoją drogą, straszne to jak wiele teraz par nie może mieć dzieci. Dla niektórych branż to naprawdę świetny biznes. Poszliśmy dzisiaj do apteki przy klinice. Babeczka przed nami wydała ponad 500 zł, a my (po raz kolejny) ponad 400 zł. Żyć nie umierać.
Terha ja po ivf zostawiam w aptece około 1-1.5tys na 2 tygodnie. To sporo ale człowiek zrobi wszystko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniolek900214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 13:23   #437
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez bezpaniki Pokaż wiadomość

Tehra mysle o Tobie od rana!




Cytat:
Napisane przez bezpaniki Pokaż wiadomość

My bylismy na tym wczesnym skanie wczoraj, z daty ost okresu wynikalo 6t4d, ale usg pokazalo ze jest mniej. Jest jajko z cialkiem zoltym, ale dopiero 11mm. Babka mowi ze to 4/5t, wracamy za 2tyg na sprawdzenie. Jak na ten etap wszystko jest jak powinno byc. Powoli zaczniemy informowac rodzine.

Super


Cytat:
Napisane przez Aniolek900214 Pokaż wiadomość
Terha ja po ivf zostawiam w aptece około 1-1.5tys na 2 tygodnie. To sporo ale człowiek zrobi wszystko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No dokładnie. Lekko nie jest . Ale potem i tak będą większe wydatki. Trzeba się wdrażać .


A Ty poprzednią ciążę miałaś z in vitro?
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 13:26   #438
Aniolek900214
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 502
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość







Super





No dokładnie. Lekko nie jest . Ale potem i tak będą większe wydatki. Trzeba się wdrażać .


A Ty poprzednią ciążę miałaś z in vitro?
To moja pierwsza upragnioną ciąża. Nie mam jeszcze dzieci, oprócz tego w brzuszku 😉 dziś 8+0

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniolek900214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 13:31   #439
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Mamy luty 2020

malenka1889 mam prośbę. Mogłabyś w pierwszym poście zamieścić nicki wszystkich dziewcząt udzielających się w wątku z przybliżonymi datami porodów? Jestem tu nowa i powiem szczerze gubię się kto i co, i jak . Może by tak dodać jeszcze miasto lub kraj (jeśli ktoś ma ochotę) i dodać które to dziecko z kolei? Będzie łatwiej się poznać i zapamiętać.


Co Wy na to?



Ja na razie na facebooku też się nie udzielam, bo nie chcę się za wcześnie przyznawać .

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Aniolek900214 Pokaż wiadomość
To moja pierwsza upragnioną ciąża. Nie mam jeszcze dzieci, oprócz tego w brzuszku 😉 dziś 8+0

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ooooo... to jedziemy na tym samym wózku. Nasza tez pierwsza . Chcieliśmy bliźniaki, ale zobaczymy co się ostatecznie okaże. Chcieliście jedno?


Co Wam lekarz powiedział odnośnie leków? Mi powiedział, że to lekarz prowadzący powinien zadecydować bo są różne szkoły dotyczące tego, kiedy odstawiać leki. Na razie kazal mi w ciągu tygodnia odstawić estrogen i Metypred, a pozostałe leki mam dalej brać przynajmniej jeszcze przez miesiąc.
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-03, 13:36   #440
Aniolek900214
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 502
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
malenka1889 mam prośbę. Mogłabyś w pierwszym poście zamieścić nicki wszystkich dziewcząt udzielających się w wątku z przybliżonymi datami porodów? Jestem tu nowa i powiem szczerze gubię się kto i co, i jak . Może by tak dodać jeszcze miasto lub kraj (jeśli ktoś ma ochotę) i dodać które to dziecko z kolei? Będzie łatwiej się poznać i zapamiętać.


Co Wy na to?



Ja na razie na facebooku też się nie udzielam, bo nie chcę się za wcześnie przyznawać .

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------




Ooooo... to jedziemy na tym samym wózku. Nasza tez pierwsza . Chcieliśmy bliźniaki, ale zobaczymy co się ostatecznie okaże. Chcieliście jedno?


Co Wam lekarz powiedział odnośnie leków? Mi powiedział, że to lekarz prowadzący powinien zadecydować bo są różne szkoły dotyczące tego, kiedy odstawiać leki. Na razie kazal mi w ciągu tygodnia odstawić estrogen i Metypred, a pozostałe leki mam dalej brać przynajmniej jeszcze przez miesiąc.
Ja mam macice jednorozna, nie było mowy o blizniakach, za duże ryzyko. Wiesz, mój dr od ivf mówi że leki mam brać do 12tc. A u niego będę mieć ostatnią wizytę już w 10tc. Także pewnie rozpisze mi jak zejść z leków. 😊 ja mam neoparin, duphaston, crinone, prolutex, progesteron besins no i witaminki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Za ktorym razem się Wam udało?
Aniolek900214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 13:41   #441
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez Aniolek900214 Pokaż wiadomość
Ja mam macice jednorozna, nie było mowy o blizniakach, za duże ryzyko. Wiesz, mój dr od ivf mówi że leki mam brać do 12tc. A u niego będę mieć ostatnią wizytę już w 10tc. Także pewnie rozpisze mi jak zejść z leków. �� ja mam neoparin, duphaston, crinone, prolutex, progesteron besins no i witaminki

Za ktorym razem się Wam udało?

Za pierwszym . Wczesniej mieślimy jedno podejście do inseminacji.
Ja mam progesterone besins, crinone, estrofem, metypred, acard, jod zalecony dodatkowo przez moją endokrynolog i oczywiście kwas foliowy. A rano jeszcze biorę lek na tarczycę.


Jakie robisz przerwy przed i po jedzeniu zażywając progesteron? Ja staram się nie jeść 2 h przed i po tabletce. Ale to rozwala cały dzień.
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011






Edytowane przez Terha
Czas edycji: 2019-07-03 o 13:42
Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 14:07   #442
fjolek
Zadomowienie
 
Avatar fjolek
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: poland
Wiadomości: 1 006
Dot.: Mamy luty 2020

ja sie tez jeszcze "Boje" przejsc na fejsbuka ..
u mnie napewno cesarka.. pierwszy porod to byla cesarka i w moim miescie niema mowy o porodzie naturalnym po cesarce ( co mi akurat nieprzeszkadza) wiem na co sie nastawiam i co jak wyglada,wiem jaki ból mnie czeka itp wiec wlasnie najlepiej miec w 3 trymestrze lekarza ktory by potem robil cc w szpitalu, wczesniej leczylam sie winnym miescie a w innym szpitalu cc i jakos wydaje mi sie ze lekarze lepiej traktowali kobitki ktore kojarzyli

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

dziewczynki mam jeszcze takie pytanie jak to jest z tymi darmowymi prenatalnymi , moze się orientujecie. Rocznikowo mam 35 lat urodziny pod koniec grudnia.
__________________
JESTEM MAMĄ : córka 29 luty 2016
fjolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 14:11   #443
Aniolek900214
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 502
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Za pierwszym . Wczesniej mieślimy jedno podejście do inseminacji.
Ja mam progesterone besins, crinone, estrofem, metypred, acard, jod zalecony dodatkowo przez moją endokrynolog i oczywiście kwas foliowy. A rano jeszcze biorę lek na tarczycę.


Jakie robisz przerwy przed i po jedzeniu zażywając progesteron? Ja staram się nie jeść 2 h przed i po tabletce. Ale to rozwala cały dzień.
Ja nie lykam progesteronu, mam w zastrzyku A te besins kazał stosować dopochwowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniolek900214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 14:38   #444
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Mamy luty 2020

Ja te zostaję tutaj, na moim poprzednim wątku mamusiowym z czasem dziewczyny poprzenosiły się na fb i powykruszała się grupa tam. Ja właśnie muszę się umówić do lekarza, miałam się stawić w 12tc, także już zaraz.
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 14:44   #445
Angelika1237
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 517
Dot.: Mamy luty 2020

Ja też nie przechodzę na fb

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angelika1237 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 14:52   #446
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

Ok ogarnę to tylko niech każda z dziewczyn na pw wyśle mi informacje. Data porodu, wiek,która ciąża,kraj/miasto czy województwo. Co tam będziecie chciały żeby dopisać? Jutro jak odpalę laptopa to ogarnę 😀
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 15:32   #447
aga 398
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 186
Dot.: Mamy luty 2020

Terha super🙂 mam wielka nadzieje ze za tydzien uslyszysz drugie serduszko🙂. To moja druga ciaza, mam corke 7 lat. Na to dziecko czekam od 2 lat ( od 2 lat mega pragne, nastawiam sie, ogladam wozki itp) a zaczelisny sie starac teraz i udalo sie za pierwszym razem. Chyba bym sie zalamala jakby nie wyszlo od razu- jestem slaba psychicznie. Wiec musi byc dobrze🙂

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Malenka ja nie moge z telefonu wyslac pw;( musze tu napisac. Termin 20 lub 23.02, drugie dziecko - 7 lat corka, jestem z Bialej Podlaskiej, Lubelskie.

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

I mam 26 lat🙂
__________________
14.07.2009r.


24.08.2012r. Termin porodu
28.08.2012r. Lenka Nasz Najwiekszy Skarb



aga 398 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 15:34   #448
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

Terha super, że serduszko bije!
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 16:20   #449
Karolinam12321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 6
Dot.: Mamy luty 2020

Pierwsze dziecko, 1 cykl staran, 24 lata, termin na 12/13 lutego, Oslo

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

I tez zostaje tylko tutaj na forum
Karolinam12321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 16:35   #450
Agnimay
Raczkowanie
 
Avatar Agnimay
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 287
Dot.: Mamy luty 2020

Cześć Dziewczyny!
Czy mogę dołączyć? Dopiero dowiedziałam się, że jestem w ciąży i chyba termin byłby na Marzec 2020, ale takiego wątku jeszcze nie ma. Chciałam tylko porozmawiać żeby nie czuć się sama bo oczywiście denerwuję się czy wszystko będzie ok itd... Mam nadzieję, że pozwolicie mi przycupnąć

Edytowane przez Agnimay
Czas edycji: 2019-07-03 o 16:37
Agnimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-12 15:44:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:21.