Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 73. - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-01-29, 19:53   #421
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 73.

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;89095009]Może uznajesz to słowo za powszechne ze względu na środowisko, w jakim się obracasz. Ja nie mam i nigdy nie miałam w otoczeniu osoby zajmującej się handlem, nie mam okazji słuchać rozmów kasjerek ani nie byłam na kursie związanym z księgowością.

Ja podejrzewam, że niekoniecznie, bo mój test znajomości znaczenia tego słowa zrobiłam na właśnie takich osobach i okazuje się, że wiedzieli [/QUOTE]

Hmm, nie mam znajomych kasjerek, ale na slowo manko zdarzało mi się też trafić w jakichś artykułach w gazetach, więc tu czy tam jednak mogło mi wpaść do ucha, poprzez różne źródła.

Ale poniekąd mogę się z Tobą zgodzić - pochodzę z regionu, gdzie większość miejsc pracy to handel i usługi, więc może faktycznie słyszy się je tutaj częściej, no nie wiem.

Dobra, starczy już o manku.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Pusheen_
Czas edycji: 2022-01-29 o 19:55
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-29, 20:22   #422
Natalie_Alex
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1 205
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 73.

[1=5e046a21a251d9e933976ae d7bddd2e3377715e2_6575001 0a329e;89095617]Ja tak samo, już wolę się pouczyć języków niż skupiać na niepotrzebnych mi rzeczach.



Czasem jeszcze dochodzi kontekst kulturowy i nawet mam dobry przykład, bo akurat mi się to przypomniało.
Ostatnio było głośno o Georginie Rodriguez i "baño polaco", czyli takiej szybkiej kąpieli tego, co konieczne Większość się burzy w komentarzach, że mają Polaków za brudasów a prawda jest taka, że chodzi o rymowankę. Sama Georgina mówiła, że chodzi o ten rym, ale ludzie jak zawsze wiedzo lepiej.[/QUOTE]

Dużo Polaków to w ogóle ma jakieś kompleksy na temat mycia się. Tylko na tym forum już kilka razy widziałam, jak ktoś się przechwalał, ile to razy dziennie bierze prysznic czy myje włosy lub potępiał tych, którzy robią to nie tak często jak ona/on.
Jeszcze się z tym wśród innych narodowości nie spotkałam, a wierzcie mi, ludzie prysznic co np. 2 dni traktują jak normalność.
Natalie_Alex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-29, 20:36   #423
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 73.

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
Co z tego że nauczysz się liczyć podatki będąc w szkole np. w 2008 roku, jak do 2022 to się pińcet razy zmieni? ;d takie rzeczy jak już, to niech będą na przedsiębiorczości. Przeliczenie dochodu brutto na netto też jest zależne od bardzo wielu składowych (i też się ciągle zmienia-patrz Polski Ład). A proste przeliczanie typu mam kwotę netto i ile to będzie + 8% vat albo 23%, to przecież zwyczajne procenty.
Dobrze by było żeby ludzie wiedzieli po szkole, co to jest netto i brutto, że rząd nie ma swoich pieniędzy tylko z podatków, które płacimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-29, 20:39   #424
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 73.

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Dobrze by było żeby ludzie wiedzieli po szkole, co to jest netto i brutto, że rząd nie ma swoich pieniędzy tylko z podatków, które płacimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie tego uczyli w gimnazjum, ale podejrzewam, że 80% z obecnych wtedy na lekcjach dalej tego nie wie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-29, 21:04   #425
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 73.

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Nie kojarzę żadnego filmu, w którym by była o niej jakaś wzmianka, a że mnie taka tematyka kompletnie nie interesuje, to specjalnie takich nie szukałam. Także no nie wiem, jakoś mnie to ominęło. Tzn. nazwisko kojarzę, że to była kobieta, że polityk, ale nic poza tym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Np. Billy Elliot.

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Natalie_Alex Pokaż wiadomość
Dużo Polaków to w ogóle ma jakieś kompleksy na temat mycia się. Tylko na tym forum już kilka razy widziałam, jak ktoś się przechwalał, ile to razy dziennie bierze prysznic czy myje włosy lub potępiał tych, którzy robią to nie tak często jak ona/on.

Jeszcze się z tym wśród innych narodowości nie spotkałam, a wierzcie mi, ludzie prysznic co np. 2 dni traktują jak normalność.
Ja się kiedyś tu dziwiłam, że w damskiej łazience pod prysznicami zawsze pusto. Ale wybił nowy rok iii... W jeden tydzień stycznia widziałam więcej dziewczyn korzystających z siłkowego prysznica, niż przez cały 2021. I teraz zastanawiam się o co chodzi z bardzo gwałtowną zmianą.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-29, 21:07   #426
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 73.

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Ja się kiedyś tu dziwiłam, że w damskiej łazience pod prysznicami zawsze pusto. Ale wybił nowy rok iii... W jeden tydzień stycznia widziałam więcej dziewczyn korzystających z siłkowego prysznica, niż przez cały 2021. I teraz zastanawiam się o co chodzi z bardzo gwałtowną zmianą.
powiem Ci tak... jak zobaczyłam rozliczenie za wodę na ostatnie 6 miesięcy, to też mi przeszło przez myśl, że trzeba zmienić godziny treningu i zacząć chodzić na siłownię późnym wieczorem i tam się myć
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-29, 21:13   #427
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 73.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
powiem Ci tak... jak zobaczyłam rozliczenie za wodę na ostatnie 6 miesięcy, to też mi przeszło przez myśl, że trzeba zmienić godziny treningu i zacząć chodzić na siłownię późnym wieczorem i tam się myć
Chyba dużo ludzi na to wpadło, serio, bo jak jeszcze w zeszłym roku w czasie mojego +/- 20 min ogarniania się okołoprysznicowego NIKT nawet do strefy prysznicowej nie wchodził, to teraz za każdym razem 2-3 os. też pod prysznicem.
Ostatnio nawet słyszałam takie dość charakterystyczne dźwięki skrobania, jakby ktoś golił nogi... Ja się w kabinie balsamuję, to mam czas w którym cośtam słyszę, poza swoją wodą.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-29, 21:54   #428
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 878
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 73.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
też prawda.
chociaż tak z drugiej strony to niektóre nazwiska czasem ciężko napisać, nie przekręcając.
np McConaughey (Matthew, aktor) - wymówić umiem, napisać? za każdym razem sprawdzam jak tam po kolei idą literki
O ile mi się to nie przyśniło, to on sam z nerwów w jakimś wywiadzie przed laty miał problem z wymówieniem swojego nazwiska poprawnie.


Kolega, który kiedyś dużo chodził na siłownię w różnych porach twierdził, że niektórzy robili pod prysznicem przepierki rzeczy na siłkę. Także tego...
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2022-01-29 o 22:36
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-29, 22:34   #429
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 73.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Kolega, który kiedyś dużo chodził na siłownię w różnych porach twierdził, że niektórzy robili pod prysznicem przepierki rzeczy na siłkę. Także tego...
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-30, 06:40   #430
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 524
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 73.

Cytat:
Napisane przez Natalie_Alex Pokaż wiadomość
Dużo Polaków to w ogóle ma jakieś kompleksy na temat mycia się. Tylko na tym forum już kilka razy widziałam, jak ktoś się przechwalał, ile to razy dziennie bierze prysznic czy myje włosy lub potępiał tych, którzy robią to nie tak często jak ona/on.
Jeszcze się z tym wśród innych narodowości nie spotkałam, a wierzcie mi, ludzie prysznic co np. 2 dni traktują jak normalność.
Czy ja wiem, czy kompleks?
Myślę, że to różnica nawyków, które "wynieśliśmy z domu". Np.u mnie w domu poranny prysznic (oraz wieczorny lub w ramach potrzeby w ciągu dnia) to było tak zwyczajne, jak mycie zębów. Natomiast nie wyniosłam z domu nawyku brania częstych lub długich kąpieli w wannie. Ktoś inny mógł "wynieść z domu" inne przyzwyczajenia, stąd jedni drugim się dziwią (np. do szału doprowadzają mnie poranne godzinne kąpiele Davida).
Moim zdaniem, wszystko jest ok, póki ktoś dobrze się czuje ze swoimi nawykami i nie wydziela zapachu, który jest uciążliwy dla otoczenia.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 524 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-30, 08:51   #431
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 73.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
O ile mi się to nie przyśniło, to on sam z nerwów w jakimś wywiadzie przed laty miał problem z wymówieniem swojego nazwiska poprawnie.
Uwielbiam go od czasów Prawnika z Lincolna ( genialny, klasyczny kryminał w najlepszym stylu) a potem jeszcze rozmontował system rolą Rusta Cohle w True Detective,
Ale jego nazwisko to koszmar.
Nie potrafię ani wymówić ani napisać z pamięci.
W sumie to mam nawet problemy żeby przepisać to nazwisko. Koszmar dyslektyka.


I kurczę Ellen, chyba mi zrobiłyście dzień, chyba sobie obejrzę jeszcze raz True Detektive s1.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2022-01-30 o 08:53
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-30, 08:52   #432
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 73.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Czy ja wiem, czy kompleks?
Myślę, że to różnica nawyków, które "wynieśliśmy z domu". Np.u mnie w domu poranny prysznic (oraz wieczorny lub w ramach potrzeby w ciągu dnia) to było tak zwyczajne, jak mycie zębów. Natomiast nie wyniosłam z domu nawyku brania częstych lub długich kąpieli w wannie. Ktoś inny mógł "wynieść z domu" inne przyzwyczajenia, stąd jedni drugim się dziwią (np. do szału doprowadzają mnie poranne godzinne kąpiele Davida).
Moim zdaniem, wszystko jest ok, póki ktoś dobrze się czuje ze swoimi nawykami i nie wydziela zapachu, który jest uciążliwy dla otoczenia.
Dokładnie, ja np wstaje o 5:30 codziennie żeby 30 min poleżeć w wannie 🤣 i ludzie się dziwią, że wstaje zamiast spać, a ja w tej wannie akurat się dobrze obudzę i jest ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-30, 08:52   #433
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 73.

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Myślę, że w kwestii tzw. wiedzy ogólnej można mieć różne oczekiwania wobec różnych ludzi i akurat wykształcenie wyższe jest tu mało istotne. Dziwią mnie dziennikarzyny z TVP wymyślające prezydenta Wielkiej Brytanii, dziwi mnie szkoła językowa reklamująca kurs hiszpańskiego sambą i karnawałem w Rio de Janeiro, dziwią mnie entuzjaści języków skandynawskich zaliczający do nich ,,finlandzki'', ogólnie dziwią mnie osoby wypowiadające się z pozycji eksperta lub pasjonata w tematach, w których są ignorantami. I pewnie nieznajomość słowa manko przez kasjerkę czy innego handlowca też by mnie zaskoczyła.
Ja jestem bardzo wyluzowana w tej kwestii. Nie lubię postawy typu "ale wstyd! Jak Ty możesz tego nie wiedzieć!". Natomiast zwracam uwagę jak ktoś reaguje na swoją niewiedzę.
Wielu ludzi na wyższych stanowiskach za nic nie umie się przyznać do błędu i ma okropnie wybujałe ego. Jeśli nie umie czegoś zrobić to od razu reaguje z agresją przekierowaną na innych itd. Najbardziej szokuje mnie to, gdy takie rzeczy dzieją się w pracy i wtedy pracownicy muszą chodzić na palcach wokół takiej osoby i mieć na nią swoje metody.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-30, 08:54   #434
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 73.

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Dokładnie, ja np wstaje o 5:30 codziennie żeby 30 min poleżeć w wannie 🤣 i ludzie się dziwią, że wstaje zamiast spać, a ja w tej wannie akurat się dobrze obudzę i jest ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym usnęła natychmiast.
Zreszta dlatego nie przepadam za wanną, notorycznie w niej usypiałam. Przy okazji utopiłam masę książek.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-30, 11:21   #435
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 982
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 73.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-30, 11:36   #436
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 524
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 73.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No to niech się facet relaksuje wieczorem

Nie, no żart oczywiście. My mamy dwie łazienki, więc nie ma problemu. Jednak nie wyobrażam sobie poranka bez awantur o łazienkę gdybyśmy mieli jedną.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 524 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-30, 12:02   #437
LenkaB1988
Raczkowanie
 
Avatar LenkaB1988
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 57
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 73.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
No to niech się facet relaksuje wieczorem

Nie, no żart oczywiście. My mamy dwie łazienki, więc nie ma problemu. Jednak nie wyobrażam sobie poranka bez awantur o łazienkę gdybyśmy mieli jedną.
Moze jakbyscie mieli jedna lazienke i naszloby cie na dwojke, to by skrocil swoja kapiel

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LenkaB1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-30, 13:11   #438
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 878
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 73.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Uwielbiam go od czasów Prawnika z Lincolna ( genialny, klasyczny kryminał w najlepszym stylu) a potem jeszcze rozmontował system rolą Rusta Cohle w True Detective,
Ale jego nazwisko to koszmar.
Nie potrafię ani wymówić ani napisać z pamięci.
W sumie to mam nawet problemy żeby przepisać to nazwisko. Koszmar dyslektyka.


I kurczę Ellen, chyba mi zrobiłyście dzień, chyba sobie obejrzę jeszcze raz True Detektive s1.
Cytując klasyka Mattew: Alright, Alright, Alright.

Świetny aktor, który zaskoczył mnie swoim rozwojem.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-30, 16:36   #439
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 73.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ale jego nazwisko to koszmar.
Nie potrafię ani wymówić ani napisać z pamięci.
W sumie to mam nawet problemy żeby przepisać to nazwisko. Koszmar dyslektyka.
Zapis nazwiska - koszmarek, fakt, ale wymowa chyba znośna? Zapisze sylabami: mak-kona-hej. Makonahej.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2022-01-30 o 16:38
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-30, 17:11   #440
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 524
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 73.

Cytat:
Napisane przez LenkaB1988 Pokaż wiadomość
Moze jakbyscie mieli jedna lazienke i naszloby cie na dwojke, to by skrocil swoja kapiel

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wcale tego nie wykluczam
Generalnie gdybyśmy mieli jedną łazienkę to rano byłaby kłótnia, bo ja prysznic plus wolę podmalować się w łazience, bo wszystko "pod ręką". Tak więc on ma większą łazienkę na parterze dla siebie a ja mniejszą na piętrze dla siebie.

Tylko nie wiem co będzie jak przeprowadzimy się do bliźniaka z jedną łazienką, bo kryzys covidowy i nam dał po kieszeniach, głównie w branży Davida. I powaznie rozważamy tę opcję. Oby poranne bitwy o łazienkę nie stały się rzeczywistością.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 524 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-30, 17:53   #441
LenkaB1988
Raczkowanie
 
Avatar LenkaB1988
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 57
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 73.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Wcale tego nie wykluczam
Generalnie gdybyśmy mieli jedną łazienkę to rano byłaby kłótnia, bo ja prysznic plus wolę podmalować się w łazience, bo wszystko "pod ręką". Tak więc on ma większą łazienkę na parterze dla siebie a ja mniejszą na piętrze dla siebie.

Tylko nie wiem co będzie jak przeprowadzimy się do bliźniaka z jedną łazienką, bo kryzys covidowy i nam dał po kieszeniach, głównie w branży Davida. I powaznie rozważamy tę opcję. Oby poranne bitwy o łazienkę nie stały się rzeczywistością.
Jedna lazienka to koszmar, zwlaszcza jak macie na podobne godziny do pracy. Moj TZ pluska sie jak kaczka, ale na szczescie ma na pozniejsza godzine do pracy i tez mamy 2 lazienki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LenkaB1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-30, 18:03   #442
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 73.

Mimo wszystko chyba jednak większość ludzi (bo zakładam, że większość mieszka w bloku, a nie w domu) ma jedną łazienkę i daje radę
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-30, 20:42   #443
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 73.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mimo wszystko chyba jednak większość ludzi (bo zakładam, że większość mieszka w bloku, a nie w domu) ma jedną łazienkę i daje radę
Bardzo pomaga mieć łazienkę i toaletę osobno. Jak jest wspólna to jest mega lipa...

Pamiętam w domu rodzinnym, 4 osoby rano do wyjścia w podobnym czasie, jedna łazienka. Armagedon.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-30, 21:03   #444
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 73.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mimo wszystko chyba jednak większość ludzi (bo zakładam, że większość mieszka w bloku, a nie w domu) ma jedną łazienkę i daje radę
No raczej.

Ja bym tylko chciała mieć dwie umywalki, coś takiego jak na zdjęciu.
I wc osobne to fajny wynalazek ( zawsze tak w Polsce miałam osobno ).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wa152-wave-50154-luciola-1-1.jpg (72,9 KB, 159 załadowań)
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-30, 21:10   #445
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 73.

Sytuacja z dzisiaj - byliśmy z mężem w galerii, on poszedł do toalety, wychodzi i mówi, że nie może, bo w obu kabinach śpią bezdomni. No to mówię, trzeba zgłosić. Pracownik sprzątający był akurat na wejściu do łazienek, to mąż mu zgłosil. A typ na to "aaaa to musi Pan do ochrony zgłosić". To idziemy dalej, patrzymy, ochroniarz. No to jemu znowu całą historię opowiada, na co ochroniarz "ale wie Pan, ja tu tylko Auchan ochraniam, to musi Pan do ochrony iść". I żadna z tych osób nie zareagowała, żadna nie poszła tego zgłosić, tylko my mamy latać i szukać ochroniarzy. No to już chyba w gestii obsługi jest zgłaszać dalej?

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-30, 21:11   #446
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 73.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mimo wszystko chyba jednak większość ludzi (bo zakładam, że większość mieszka w bloku, a nie w domu) ma jedną łazienkę i daje radę
jako ciekawostka, połowa społeczeństwa w blokach połowa w domach
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-30, 21:14   #447
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 73.

To mi się przypomniało jak byliśmy z mężem w galerii i poszedł do toalety, jak wyszedł to mi mówi, że facet w kabinie obok sobie 'robił dobrze'. I tak się zastanawiałam, wtf, co mogło kolesia podniecić w galerii aż tak, żeby iść do publicznej toalety i walić 🐴, jakiś zbok na sto procent.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-30, 21:47   #448
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 73.

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
To mi się przypomniało jak byliśmy z mężem w galerii i poszedł do toalety, jak wyszedł to mi mówi, że facet w kabinie obok sobie 'robił dobrze'. I tak się zastanawiałam, wtf, co mogło kolesia podniecić w galerii aż tak, żeby iść do publicznej toalety i walić , jakiś zbok na sto procent.
To jest nic, to ja słyszałam historyjkę o tym jak typek walil sobie gruszke w...pracy przed kompem. Został tak przylapany przez innego pracownika (płci męskiej).
No tutaj to już w ogóle nie wiem jak na to spojrzeć, bo i śmieszno
,i straszno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Pusheen_
Czas edycji: 2022-01-30 o 21:48
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-30, 22:16   #449
LenkaB1988
Raczkowanie
 
Avatar LenkaB1988
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 57
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 73.

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
To mi się przypomniało jak byliśmy z mężem w galerii i poszedł do toalety, jak wyszedł to mi mówi, że facet w kabinie obok sobie 'robił dobrze'. I tak się zastanawiałam, wtf, co mogło kolesia podniecić w galerii aż tak, żeby iść do publicznej toalety i walić , jakiś zbok na sto procent.
Czytalam artykul o kierowcy tira, ktory niedawno spowodowal wypadek ogladajac porno i robiac sobie dobrze podczas jazdy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LenkaB1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-31, 08:22   #450
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 73.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja dwa razy w życiu wysłałam rozwiązania krzyżówek i raz mi się udało wygrać perfumy Yves Saint Lauren

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-07 07:33:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:20.