Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-09, 21:56   #421
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 558
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Jamsiku a co jeszcze warto z iherba zamówić ?
Fajnie ze Ci szczotka z dzika przypasowala
A to Ty polecalas? Dziekowac .

http://www.iherb.com/EcoTools-Bamboo...-1-Brush/36818
http://www.iherb.com/EcoTools-Custom...9&sr=null&ic=1
http://www.iherb.com/Earth-Therapeut...4&sr=null&ic=2

Reszta moich zakupow to niestety wtopy.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Na mnie patent z samurajem nie działa. Po rozpuszczenia mam coś strasznego na głowie. Gumka sie odciskają, a włosy przy głowie i tak przyklapniete.
Do samuraja trzeba miec delikatne i lekkie wlosy. Do tego trzeba miec dobra gumke. Sprobuj tych z suplem. Nic sie nie odciska.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
James znowu kusi??? ja taka podatna na kuszenie!
A gdzie tam .

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Jamestown, co polecasz z Giovanii, do suchego i wrażliwego skalpa, ale z suchym łupieżem, dodam, że moje włosy są wysokoporowate.
Polecam szampony, ktore u mnie sie sprawdzaja.

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość

To dzieki dziewczynom z naturalsowego watku
Ich nie znam. Ciebie znam .

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Dziewczyny, skusiła się któraś na szczoteczkę clarsonic mia z citeam? widziałam już, że niektóre dziewczyny zamówiły, sprawdzały wszystko, porównywały zdjęcia i mają oryginały, więc zastanawiam się czy się nie skusić przypadkiem
Ciezko uwierzyc, ze oryginaly .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 22:05   #422
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45069838]

A gdzie tam .

Ciezko uwierzyc, ze oryginaly .[/QUOTE]

no właśnie....ale dziewczyny piszą, że oryginały, a w razie czego mam 10 dni żeby ją odesłać gdybym miała wątpliwości. W sumie to mia, nie mia 2, ale aż tak nie potrzebuje tych dwóch prędkości żeby tyle za nią płacić a 300zł w sumie może i bym dała bo jednak moja skóra na czole potrzebuje takiego oczyszczenia i może ta szczota by coś pomogła
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 22:12   #423
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hehe dziękuję po kilku dniach noszenia pierścionka ściągnęłam go i luby wypatrzył, od razu kazał nałożyć ponownie chłopak zaznacza co jego
Gratulacje.
Ja obrączki ani zaręczynówki nie noszę. Obrączkę "zgubiłam" miesiąc po ślubie w dodatku w moje urodziny. Od tego momentu mam opory żeby z obrączką paradować.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 22:29   #424
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hehe dziękuję po kilku dniach noszenia pierścionka ściągnęłam go i luby wypatrzył, od razu kazał nałożyć ponownie chłopak zaznacza co jego
Przejdzie mu Mój tez jak zdejmowałam kazał wkłądac, potem przestał
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-02-09 o 22:56
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 22:53   #425
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 933
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hehe dziękuję po kilku dniach noszenia pierścionka ściągnęłam go i luby wypatrzył, od razu kazał nałożyć ponownie chłopak zaznacza co jego
Gratuluję !
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 23:07   #426
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Włosowy temat to się wypowiem Kupiłam ostatnio szczotkę Rowenty, brush active i pomijając moje totalne antytalencie to genialna rzecz jest. Pięknie podnosi włosy, podwaja ich objętość i wygładza je. Lubię to
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 06:55   #427
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ja mam od lat Rowente i tez bardzo lubie. Aczkolwiek doceniłam bardziej przy krótszych włosach.
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-10, 07:27   #428
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Moja Roventa leży i się kurzy . Tak naprawdę to jest jednak bardzo dobre urządzenie, tylko najbardziej przydatne do trochę krótszych włosów, zwłaszcza cieniowanych. Ja nie mam za bardzo czasu, żeby podsuszać, potem modelować tą szczotką i jeszcze prostować.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 07:32   #429
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
na które się zdecydowałaś ?





tak 04 też mi się podobają obmyślam sposób gdzie je aplikować i jak bo na całą twarzyczkę nie dla wszystkich są dobre

a swoimi jestem zachwycona uzależniają kurcze
nie kupiłam
stwierdziłam, że je zawsze mogę nabyć, a poczekam na wersje Jamestown dla porównania

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ooooo czyli kuszenie!

chciałam się pochwalić, że od wczoraj jestem zaręczona! szał ciał normalnie!
gratuluje

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
(...)
Na co dzien uzywam marki Giovanii, ktorej w Polszy nie dostaniesz. Kupuje na Iherbie. Produkty jakies do odzywiania polecila mi Tiniaczek (). Mamy jednak zupelnie inne wlosy, wiec skusilam sie na te marke, ale na inne produkty. Wlasnie szapony i odzywki.
Kupilam:
http://www.iherb.com/Giovanni-Wellne...0&sr=null&ic=8
http://www.iherb.com/Giovanni-Smooth...4&sr=null&ic=1
http://www.iherb.com/Giovanni-Smooth...4&sr=null&ic=2
http://www.iherb.com/Giovanni-Tea-Tr...8&sr=null&ic=1

Wszystke produkty sa delikatne. Nie robia buby na skorze glowy. Problem z lupiezem tlustym bardzo sie zmniejszyl. Wystarczy, ze od swieta zastosuje Catzy. Szampony nie wyeliminowaly go do konca. Niemniej zminimalizowaly problem, jak zadne inne produkty.
Wlosy zawsze mialam jak dziecko: cienkie i miekkie. Byly jednak bardzo podatne na wysuszanie (skora za to sie przetluszcza) . Teraz sa miekkie jak kaczuszka. Zawsze szamponow jednak uzywam tak samo: jak maseczke. Pozniej na pare minut odzywka i finito. Olejku Joico od miesiecy nie uzywam .

Moje recenzje:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-852752
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...#review-871534
znowu spadasz mi z nieba kiedy mam zamiar bankrutować przy Davines, Ty o takich smakołykach piszesz. Mam nadzieje, że się spiszą przy kręconych włosach, zaznajomię się z nimi i kliknę zapewne coś
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 11:54   #430
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Gratulacje.
Ja obrączki ani zaręczynówki nie noszę. Obrączkę "zgubiłam" miesiąc po ślubie w dodatku w moje urodziny. Od tego momentu mam opory żeby z obrączką paradować.
oj to nie za fajnie:/
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przejdzie mu Mój tez jak zdejmowałam kazał wkłądac, potem przestał
no jednak z takim pierścionkiem to nie za wygodnie zwłaszcza jak co chwilę trzeba go zdejmować

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Gratuluję !
dziękuję
Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
gratuluje
dziękuję
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 12:17   #431
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Włosowy temat to się wypowiem Kupiłam ostatnio szczotkę Rowenty, brush active i pomijając moje totalne antytalencie to genialna rzecz jest. Pięknie podnosi włosy, podwaja ich objętość i wygładza je. Lubię to
Mam ją ale juz 3ci rok i coś zaczyna szwankować, bede musiała rozejrzeć sie za nowa a gdzie kupiłas?
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-10, 12:19   #432
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 558
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Włosowy temat to się wypowiem Kupiłam ostatnio szczotkę Rowenty, brush active i pomijając moje totalne antytalencie to genialna rzecz jest. Pięknie podnosi włosy, podwaja ich objętość i wygładza je. Lubię to
Ja jestem jakas sierota, bo nie umiem ladnie sobie wlosow ulozyc.

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
znowu spadasz mi z nieba kiedy mam zamiar bankrutować przy Davines, Ty o takich smakołykach piszesz. Mam nadzieje, że się spiszą przy kręconych włosach, zaznajomię się z nimi i kliknę zapewne coś
Mnie Davines tez podraznial . Giovanni zdecydowanie delikatniejsze ma produkty.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 12:41   #433
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45075812]Ja jestem jakas sierota, bo nie umiem ladnie sobie wlosow ulozyc.



Mnie Davines tez podraznial . Giovanni zdecydowanie delikatniejsze ma produkty.[/QUOTE]

Mnie szampony Davines nie porywaja, ani olejek czy tez cos b/s, za to maski i odzywki, odplywam wraz z wlosami ale ja mam wlosy cienkie i delikatne, wiecznie suche z bezproblemowym skalpem. Powiedz mi prosze, ta odzywka Giovanni np. z jedwabiem, to taka silniej regenujaca? Czy ta delikatnosc produktow przeklada sie na lzejsze/slabsze dzialanie przykladowo w porownaniu do Davines maski/odzywki?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 12:57   #434
matamore
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 13
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Produkty Giovanni o których pisała James są dostępne na stronie organicum.pl.Jednak zarówno szampony jak i odżywki są po 39 zł
matamore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 13:36   #435
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziewczyny Algenist zestaw jest dostepny w S.online w korzystnej cenie 129,90zł.
Zamówiłam,ale nie wybrałam próbek i już doopa za późno,jednak rozpaczać nie będę,bo te próbki to żadna rewelacja
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...skory/P1579010
KUPUJTA
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 13:52   #436
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 558
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Mnie szampony Davines nie porywaja, ani olejek czy tez cos b/s, za to maski i odzywki, odplywam wraz z wlosami ale ja mam wlosy cienkie i delikatne, wiecznie suche z bezproblemowym skalpem. Powiedz mi prosze, ta odzywka Giovanni np. z jedwabiem, to taka silniej regenujaca? Czy ta delikatnosc produktow przeklada sie na lzejsze/slabsze dzialanie przykladowo w porownaniu do Davines maski/odzywki?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pisalam juz o tym przeciez.

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Dziewczyny Algenist zestaw jest dostepny w S.online w korzystnej cenie 129,90zł.
Zamówiłam,ale nie wybrałam próbek i już doopa za późno,jednak rozpaczać nie będę,bo te próbki to żadna rewelacja
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...skory/P1579010
KUPUJTA
U siebie go widzialam. To taki szal?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 14:13   #437
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45077749]Pisalam juz o tym przeciez.

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------



U siebie go widzialam. To taki szal?[/QUOTE]
Ja go osobiście nie miałam,mam tylko 3cią odlewke olejku z tej firmy i jest cudny,ale w tym wątku przewijały się kosmetyki tej marki i z tego co pamiętam opisywane w samych superlatywach
Ja się skusiłam,cena korzystna,więc nawet na testy kupić mi się opłaca
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 14:40   #438
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 558
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Ja go osobiście nie miałam,mam tylko 3cią odlewke olejku z tej firmy i jest cudny,ale w tym wątku przewijały się kosmetyki tej marki i z tego co pamiętam opisywane w samych superlatywach
Ja się skusiłam,cena korzystna,więc nawet na testy kupić mi się opłaca
Ja jeszcze niedawno tez tak myslalam. Teraz staram sie zmienic swoje nastawienie do zakupow. Mam zwyczaj bezmyslnego klikania "bo ladne", "bo sie nudze", "bo mam ciezki dzien". Nie musze mowic, ze zazwyczaj sa to rzeczy zupelnie mi niepotrzebne. Obecnie mam otwarte chyba 4 kremy pod oczy i chyba 9 do twarzy. Kosmetykow do wszystkiego mam multum. Wczoraj spotkalam sie z wizazankami, ktore kupuja mniej przez kilka miesiecy niz ja w tygodniu . Mina mi juz intensywnie zrzedla jak okazalo sie, ze jedna jedzie na 3 tygodnie do Azji na wakacje. Mnie na to nie stac, bo kupuje jak glupia. Teraz mam dobra motywacje do walki. Jeszcze pare dni temu kupilabym ten zestaw, choc mi zupelnie niepotrzebny i wiem, patrzac na sklad, ze nie da mi zupelnie nic, poza ewentualnym zapchajporem.
Mam nadzieje, ze teraz wytrwam w oszczedzaniu. Nie musze mowic, ze z mojego zbierania 5 zlotych do skarbonki, o ktorym gadalysmy na poczatku roku nie zostalo nic . Przydalby sie jakis watek do oszczedzania .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2014-02-10 o 14:41
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 14:56   #439
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Ja go osobiście nie miałam,mam tylko 3cią odlewke olejku z tej firmy i jest cudny,ale w tym wątku przewijały się kosmetyki tej marki i z tego co pamiętam opisywane w samych superlatywach
Ja się skusiłam,cena korzystna,więc nawet na testy kupić mi się opłaca
Ja akurat kupiłam ten zestaw w grudniu, chyba w tej właśnie cenie, ale jeszcze nawet nie rozpakowałam, nie mówiąc o rozeznaniu, co to w ogóle jest i jak się tego używa .

Ostatnio dostałam próbkę tego olejku i faktycznie jest suuuper. Wczoraj zrobiłam sobie peeling polecanym przez Misiankę Yoskin i potem nałożyłam olejek Algenist - skórę miałam jeszcze rano mięciutką jak pupka niemowlaka . Na pewno przy najbliższych promocjach go sobie kupię.

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45078616]Ja jeszcze niedawno tez tak myslalam. Teraz staram sie zmienic swoje nastawienie do zakupow. Mam zwyczaj bezmyslnego klikania "bo ladne", "bo sie nudze", "bo mam ciezki dzien". Nie musze mowic, ze zazwyczaj sa to rzeczy zupelnie mi niepotrzebne. Obecnie mam otwarte chyba 4 kremy pod oczy i chyba 9 do twarzy. Kosmetykow do wszystkiego mam multum. Wczoraj spotkalam sie z wizazankami, ktore kupuja mniej przez kilka miesiecy niz ja w tygodniu . Mina mi juz intensywnie zrzedla jak okazalo sie, ze jedna jedzie na 3 tygodnie do Azji na wakacje. Mnie na to nie stac, bo kupuje jak glupia. Teraz mam dobra motywacje do walki. Jeszcze pare dni temu kupilabym ten zestaw, choc mi zupelnie niepotrzebny i wiem, patrzac na sklad, ze nie da mi zupelnie nic, poza ewentualnym zapchajporem.
Mam nadzieje, ze teraz wytrwam w oszczedzaniu. Nie musze mowic, ze z mojego zbierania 5 zlotych do skarbonki, o ktorym gadalysmy na poczatku roku nie zostalo nic . Przydalby sie jakis watek do oszczedzania .[/QUOTE]
Ja mam tak samo. Ciagle kupuję coś bo jest okazja, bo się przyda, bo trzeba zrobić zapas itp. Czasem już się gubię co i gdzie mam pochowane. Niestety nie liczę na to, że mi się to zmieni - tu musiałby chyba zadziałać jakiś terapeuta .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-10, 15:03   #440
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

czyli oszczędzanie kwitnie na potęgę, jak widzę. Od razu mi lepiej chociaż ja już zaczęłam wychodzić na prostą z zapasów .
a jak tam jeszcze wasz wąteczek odchudzający jeśli można zapytać
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 15:07   #441
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45050613]Ja i moje tluste rece.
Zalozylam szpilki. Przy balerinach wyglada gorzej, bardziej przysadziscie.
Spodnica jest krotsza na mnie, ale zdjecie bylo robione "z gory". Siega mi ze 3 cm za kolano.

Na zywo wyglada lepiej. Powszechnie wiadomo, ze zaden ze mnie Mario Testino .

btw: na lepsze zdjecie trzeba poczekac.[/QUOTE]


Mi sie bardzo podoba, śmiem nawet twierdzic, ze wygląda lepiej na Tobie niz na zdjęciu katalogowym, przynajmniej mnie bardziej przekonuje, nawet sama bym mogła o takiej pomyslec. Tylko bym ją może nieco skróciła


Odkryłam też, że kremy do twarzy to nie było ostatnie słowo Pat&Rub w kwestii śmierdzących kosmetyków . Dostałam próbke balsamu na rozstępy. Naprawdę, myślałam, że zejde na miejscu jak powąchałam

Najbardziej mnie rozśmieszyła jedna opnia na ich stronie, bo jedna osoba stwierdziła, że zapach tego produktu uniemożliwia jego stosowanie (z czym sie niestety zgadzam ). Zastanawiam sie czemu nie zmienia kompozycji zapachowej lub tez chociaz nie zrobia wersji bezzapachowej skoro tyle osób narzeka na zapach. Zupałnie nie wyobrażam sobie posmarowania większej powierzchni ciała czyms takim.

Za to masełka od nich kocham niezmiennie
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 15:10   #442
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45078616]Ja jeszcze niedawno tez tak myslalam. Teraz staram sie zmienic swoje nastawienie do zakupow. Mam zwyczaj bezmyslnego klikania "bo ladne", "bo sie nudze", "bo mam ciezki dzien". Nie musze mowic, ze zazwyczaj sa to rzeczy zupelnie mi niepotrzebne. Obecnie mam otwarte chyba 4 kremy pod oczy i chyba 9 do twarzy. Kosmetykow do wszystkiego mam multum. Wczoraj spotkalam sie z wizazankami, ktore kupuja mniej przez kilka miesiecy niz ja w tygodniu . Mina mi juz intensywnie zrzedla jak okazalo sie, ze jedna jedzie na 3 tygodnie do Azji na wakacje. Mnie na to nie stac, bo kupuje jak glupia. Teraz mam dobra motywacje do walki. Jeszcze pare dni temu kupilabym ten zestaw, choc mi zupelnie niepotrzebny i wiem, patrzac na sklad, ze nie da mi zupelnie nic, poza ewentualnym zapchajporem.
Mam nadzieje, ze teraz wytrwam w oszczedzaniu. Nie musze mowic, ze z mojego zbierania 5 zlotych do skarbonki, o ktorym gadalysmy na poczatku roku nie zostalo nic . Przydalby sie jakis watek do oszczedzania .[/QUOTE]
james...Ty i oszczędzanie w sumie to tak samo jak ja i oszczędzanie!

odebrałam zamówienie z Douglasa online z 6 lutego rozświetlacz MACa i paint pot
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 15:19   #443
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 558
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
a jak tam jeszcze wasz wąteczek odchudzający jeśli można zapytać
Idzie mi tak swietnie jak oszczedzanie .

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Mi sie bardzo podoba, śmiem nawet twierdzic, ze wygląda lepiej na Tobie niz na zdjęciu katalogowym, przynajmniej mnie bardziej przekonuje, nawet sama bym mogła o takiej pomyslec. Tylko bym ją może nieco skróciła
Dziekuje . Skracac, moim zdaniem, jej nie trzeba. Zdjecie bylo robione od gory, wiec dlatego wydaje sie dluzsza .

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
james...Ty i oszczędzanie (...)
Ej, co to za powatpiewanie?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 15:40   #444
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Włosowy temat to się wypowiem Kupiłam ostatnio szczotkę Rowenty, brush active i pomijając moje totalne antytalencie to genialna rzecz jest. Pięknie podnosi włosy, podwaja ich objętość i wygładza je. Lubię to
Dostałam tę szczotkę zamiast felernego Philipsa Procare z 5cioma koncówkami (wymiana w Euro Rtv agd) Strasznie ją lubiłam, ale jest tak badziwnie wykonana, że w ciągu roku dwukrotnie była reklamowana. Teraz od wczoraj mam tę Roventę, ale jeszcze nie umiem jej obsłużyć. Lubię włosy proste, a ta Roventa zrobiła mi taki zaczes a'la lata 80. Może sie jeszcze naucze obsługi.
Eh, gdyby ten Philips był lepszy... bo efekt był fantyastyczny.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 15:44   #445
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45069838]Polecam szampony, ktore u mnie sie sprawdzaja.
[/QUOTE]
Dzięki `
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 16:04   #446
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

W temacie szczotkowym posiada któraś z was może Remington Keratin Therapy Volume & Protect?
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 16:09   #447
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
czyli oszczędzanie kwitnie na potęgę, jak widzę. Od razu mi lepiej chociaż ja już zaczęłam wychodzić na prostą z zapasów .
a jak tam jeszcze wasz wąteczek odchudzający jeśli można zapytać
Tak se, i to bardzo delikatnie mówiąc
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 16:16   #448
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 558
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Tak se, i to bardzo delikatnie mówiąc
Po moim pytaniu o przepis na ciasto czekoladowe podupadl .
----------------------------------------------------------------------
A propos klakow to ogladalam dzis nowy teledysk Kylie. Swietnie wlosy tam ma. Raz (!) udalo mi sie takie wyczarowac prostownica. Ulozyly sie idealnie. Co z tego jak zaden z lakierow, ktore do tej pory mialam nie byl w stanie wlosow utrwalic. Mam naturalnie bardzo proste wlosy. Za cholere nie chca zostac zakrecone. Zakreca sie je tez bardzo ciezko.

Prostownica czasami je zakreci. Niszczy jednak bardzo wlosy. Termoloki testowalam raz. Podkrecily sie koncowki tylko .

Loki chce .

4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 16:44   #449
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45080345]Po moim pytaniu o przepis na ciasto czekoladowe podupadl .
----------------------------------------------------------------------
A propos klakow to ogladalam dzis nowy teledysk Kylie. Swietnie wlosy tam ma. Raz (!) udalo mi sie takie wyczarowac prostownica. Ulozyly sie idealnie. Co z tego jak zaden z lakierow, ktore do tej pory mialam nie byl w stanie wlosow utrwalic. Mam naturalnie bardzo proste wlosy. Za cholere nie chca zostac zakrecone. Zakreca sie je tez bardzo ciezko.

Prostownica czasami je zakreci. Niszczy jednak bardzo wlosy. Termoloki testowalam raz. Podkrecily sie koncowki tylko .

Loki chce .

[/QUOTE]

Sabotaż

Ten sam problem mam z włosami, przy czym oczywiście od zawsze chcialam miec kręcone

Kiedys koleżanka focha zrobiła małego, bo jej nie chciałam powiedziec jakiej prostownicy uzywam A moje wlosy nigdy prostownicy nie widziały Co też jej usilowalam wytłumaczyc
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2014-02-10 o 16:46
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 16:47   #450
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Tak se, i to bardzo delikatnie mówiąc
A ja od miesiaca ćwicze fitness wiec u mnie progress
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.