Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-15, 23:43   #421
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
A ja się błąkam samotnie po internecie, obok mnie smętnie leżą notatki.
Napadła mnie piosenka Evanescence, co boli przede wszystkim dlatego, że nie lubię tego zespołu, w ogóle nie przepadam za wokalistkami, wolę śpiewających facetów.
No właśnie, co jest do cholery z tymi wokalistami j-rock, że tak strasznie mnie kręcą?


Pachnę niemoralnie; cieleśnie i koronkowo - Madness.
kiedy poznałam mojego M, był wokalistą zespołu rockowego, to były czasy.....
kochały się w nim wszystkie dziewczyny z mojego roku
teraz nie narzekam, ale wróciliśmy właśnie z łażenia po mieście i.... on poszedł spać
miło było, byliśmy z przyjaciółmi na kolacji, a potem w kasynie przegrałam niestety
pachniałam Gris Clair we włosach i Black Kenetha Cole globalnie, bardzo ładnie do siebie i do mnie pasowały
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 23:46   #422
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Różo , a te ciałka takie idealne i chudziutkie, od razu włącza się chęć przytulania
Że nie mówiąc o innych... takich... chęciach.

Achh, sama chciałam napisać o tych gładkich, bladych ciałkach... o chęciach matczynego ogrzania zmarzniętych japońskich dłoni (i nie tylko) o swoje własne...różne gorące części ciała , ale... powstrzymałam się, sądząc, że to już zbyt perwersyjne jest Dzięki - wyprowadziłaś mnie z błędu
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."


Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 00:04   #423
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

No i mnie macie

Miałam już iść spać, a teraz będę Astarte szukać. Nie sposób pozostać obojętną na taki opis
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 00:11   #424
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
No i mnie macie

Miałam już iść spać, a teraz będę Astarte szukać. Nie sposób pozostać obojętną na taki opis
Truskawko, te panie fizycznie wyglądają normalnie (według powszechnych kanonów ), tylko "głosowo" udają, że są panami

Sprawdź:

TUTAJ!
lub
TUTAJ!


Wyżej wymienione panie to "mały pikuś" w porównaniu z TĄ PANIĄ!
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."



Edytowane przez Szara Róża
Czas edycji: 2007-09-16 o 00:15 Powód: dopisek
Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 00:17   #425
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Szara Różo, ja zajrzałam w jedno TUTAJ i nie wiem czy zasnę
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 00:31   #426
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

No, po waszych opisach to się domyśliłam, że wyglądają na kobiety I dlatego mnie to zafascynowało. Zjawisko pod tytułem wokalistka grupy Archenemy nie jest mi obce
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 00:39   #427
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Truskawko, te panie fizycznie wyglądają normalnie (według powszechnych kanonów ), tylko "głosowo" udają, że są panami

Sprawdź:

TUTAJ!
lub
TUTAJ!


Wyżej wymienione panie to "mały pikuś" w porównaniu z TĄ PANIĄ!
O rany - ale cyrk

Pachnę na noc Angelem
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-16, 00:40   #428
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
Szara Różo, ja zajrzałam w jedno TUTAJ i nie wiem czy zasnę


Tako tako, to są spokojne kołysanki dla grzecznych dziewczynek Zaśniesz i to szybko, a dodatkowo będą śniły Ci się same aniołki, zapewniam



Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
No, po waszych opisach to się domyśliłam, że wyglądają na kobiety I dlatego mnie to zafascynowało. Zjawisko pod tytułem wokalistka grupy Archenemy nie jest mi obce

Ufff, to kamień z serducha
Wiesz, wolałam rozwiać wszelkie wątpliwości, że to kobiety, a nie babochłopy z wąsami
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."


Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 00:43   #429
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Dzięki - wyprowadziłaś mnie z błędu
Nie ma za co, to u mnie norma (i przez Ciebie, zamiast skupić się nad notatkami, zaraz zupełnie odpłynę!).
Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Klimatyczne... Zaintrygowałaś mnie tym zespołem.

Chociaż teledyski mają nieco porysowane


P.S. Co do Arch Enemy - znam, jeszcze nie udało mi się obejrzeć żadnego ich teledysku bez zrobienia miny typu -> , nieudolnie próbując stłumić śmiech.
Angela jest niesamowita, no ale... ta muzyka...
Nie do końca lubię, chociaż Wages of Sin (Ravenous!) kiedyś słuchałam namiętnie.

---

W temacie: seksiaste Madness
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 00:45   #430
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość


Tako tako, to są spokojne kołysanki dla grzecznych dziewczynek Zaśniesz i to szybko, a dodatkowo będą śniły Ci się same aniołki, zapewniam

no jeśli dla grzecznych, i jeśl same aniołki to chyba sobie kawę zrobię
sen dziś nie dla mnie
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 01:04   #431
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość


Tako tako, to są spokojne kołysanki dla grzecznych dziewczynek Zaśniesz i to szybko, a dodatkowo będą śniły Ci się same aniołki, zapewniam






Ufff, to kamień z serducha
Wiesz, wolałam rozwiać wszelkie wątpliwości, że to kobiety, a nie babochłopy z wąsami
Różo, nawet na żywo takie zjawisko widziałam Rdzennie polskie o nazwie Enter Chaos. Niejeden pan mógłby się poczuć... niemęski. Chociaż wokalistka jak najbardziej kobieco wygląda...
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-16, 01:10   #432
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Sabbath, skąd wiedziałaś że ulubionym pokarmem mojej rodzicielki są pieczone ziemniaczki z boczkiem i cebulką Właśnie wtedy sobie to paskudztwo pitrasiła i chyba rzeczywiście nienajlepiej komponuje się to z liliami
Aniele mój... Etat wróżki zobowiązuje, nie?

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Oj! zawiedli. Niestety. Zlekceważyli cały swój elektorat, odeszli od lewicowego programu.
Cała nadzieja w LiD. Gdyby tak weszli w koalicję z mniejszymi partiami o podobnej orientacji politycznej, takimi jak Racja, ZKP Wiktora, Partia Kobiet Gretkowkiej i razem z nimi poszli do wyborów mieliby o wiele większe szanse na sukces wyborczy.
Pozwolę sobie na wypowiedzenie się w jednej tylko poruszonej przez Ciebie Córko kwestii, bo ta akurat zda mi się szczególnie szkodliwa społecznie. Dla nas osobiście.

W mojej opinii Partia Kobiet to jest polityczna groteska. To typowy przykład działalności sprzyjającej trwaniu negatywnych stereotypów dotyczących kondycji intelektualnej kobiet i braku świadomości politycznej u przedstawicielek tej płci.
To nie jest w ogóle partia, bo partia to z definicji wspólnota przekonań, a nie wspólnota wagin (bądź ich braku).

Gertkowska traktuje kobiety jak istoty – a w zasadzie przedmioty - monolityczne, których cechy ograniczają się do jednego, w zasadzie czysto biologicznego wymiaru: reprodukcji.



„Wyobrażam sobie siebie głosującą zarówno za, jak i przeciw prawu do aborcji.”
Manuela Gretkowska w wywiadzie dla Dziennika z dnia 16.02.2007, pt.: "Mówią o mnie: marksistka i katolicki beton"


Manuela Gretkowska do założonej przez siebie Partii Kobiet zaprasza wszystkie kobiety: zarówno słuchaczki Radia Maryja (zaproszenie z ekranu telewizji TVN), kobiety biznesu, studentki, mieszkanki dużych miast, małych miasteczek i wsi, feministki i niefeministki.

Przekonuje, że wszystkie chcemy tego samego, bo jesteśmy kobietami. Tym, co nas łączy, jest nasza budowa fizyczna określająca zakres naszego wspólnego interesu: zdrowie w okresie ciąży oraz nasze dzieci. Dlatego program Partii Kobiet odnosi się w znaczącej części do reprodukcji i jej skutków: opieki zdrowotnej nad kobietami w ciąży, opieki nad dziećmi, przywrócenia funduszu alimentacyjnego itd.

Programowo Partia Kobiet zrywa z wszelką ideologią. (budowa fizyczna jest od ideologii niezależna). Poglądy polityczne członkiń Partii są nieistotne. Gretkowska na spotkaniach prowadzonych w całej Polsce odwołuje się zarówno do dekalogu jak i do najnowszych osiągnięć polityki równości płci, np. zrównania płac kobiet i mężczyzn. W kwestiach kontrowersyjnych, np. w sprawie aborcji nie określa się, nie definiuje do końca, stara się zadowolić wszystkich. I ta formuła się sprawdza. Na spotkania Partii Kobiet przychodzą dziesiątki, często setki osób, w tym główne kobiet – w różnym wieku i różnych profesji. W pełni przekonane, że Partia Kobiet jest w interesie kobiet. Ale czy rzeczywiście?


„Moja żona jest nieśmiała, więc ja powiem za nią: ta partia nie może być feministyczna”
- wypowiedź uczestnika spotkania organizacyjnego Partii Kobiet w Sopocie, styczeń 2007


Moim zdaniem Partia Kobiet – w jej obecnym kształcie – reprezentuje elitarny margines polskich kobiet. Po pierwsze z „grupy docelowej” wycięte są kobiety posiadające jasno sprecyzowane poglądy polityczne. Po drugie swoje miejsca nie znajdą tu także zwolenniczki feministycznego przekonania, że kobieta nie potrzebuje rodziny i męża do bycia spełnioną. Z kręgu zainteresowań Partii Kobiet zostają w ten sposób wycięte także kobiety bezdzietne z wyboru – czyli takie, które dzieci nie chcą po prostu mieć, bo Partia Kobiet nie zakłada takiego scenariusza życia kobiety. W końcu drzwi zamknięte mają także lesbijki, bo one wg Manueli Gretkowskiej są zbyt marginalną mniejszością, by zajmować się ich sprawami. W ten sposób wszelkie kobiece „mniejszości” zostają wycięte.

Wierzę, że każdy człowiek należy do jakiejś mniejszości. Dlatego szczególnie o prawa mniejszości należy zabiegać, gdyż to właśnie ich przestrzeganie zaświadcza o naszym poziomie cywilizacyjnym. U Manueli Gretkowskiej pozornie grupą docelową jest większość, jednak po doprecyzowaniu programu okazuje się, że z większości robi się elitarna mniejszość. Jej wizualną reprezentacją są kobiety z plakatu reklamującego Partię Kobiet: bardzo dobrze i drogo ubrane, świetnie uczesane, z dobrym makijażem. Do tego piękne i szczupłe - przede wszystkim w rozmiarze 38. Wszystkie one osiągnęły wysoką pozycję zawodową, mają własne ambicje i niezależność finansową.


„I nie interesuje mnie tarcza, ale fundusz alimentacyjny” - Manuela Gretkowska w odpowiedzi na stanowisko Partii Kobiet wobec budowy tarczy antyrakietowej w Polsce, wywiad dla Dziennika z dnia 16.02.2007, pt.: "Mówią o mnie: marksistka i katolicki beton"

Marginalizacji elektoratu partii kobiet musi iść w parze z marginalizacją tematyczną. Partia Kobiet koncentruje się tylko na wąskim odcinku rzeczywistości. Wyjmuje kobiety z szerokiego kontekstu świata, który nas otacza i na nas oddziałuje, i wtłacza je do małej komórki, wmawiając im, że to jest komórka, w której załatwią swoje sprawy.

W Partii Kobiet nie dyskutuje się o kwestiach np. zanieczyszczenia środowiska, bo ono najwyraźniej kobiet nie dotyczy, chociaż wydawałoby się, że np. kwestie efektu cieplarnianego dotyczą także kobiet. W tej partii nie ma zainteresowania polityką międzynarodową, np. projektem tarczy antyrakietowej w Polsce, ani polskimi żołnierzami w Afganistanie bo kwestie obrony kraju nie mają najwyraźniej wpływu na życie kobiet, ani też na przyszłe życie ich dzieci. W dodatku nie widzi się związku między wydatkami na wojnę, a faktem, że na artykułowane przez tę partię potrzeby kobiet nie ma pieniędzy.

W tej partii nawet nie używa się nawet równościowego płciowo języka – czyli żeńskich końcówek dla funkcji i zawodów kobiecych, które zaleca Unia Europejska w ramach realizowania polityki równości płci. Gretkowska mówi o sobie, że jest pisarzem a nie pisarką, a osoby, które z ramienia tej partii miałyby kandydować do Sejmu (na liście ma być 90 proc. kobiet) nazywa się kandydatami a nie kandydatki i kandydatami.

Wybaczcie, że nie do końca własnymi słowami, ale czasu nie staje - pracować powinnam. Przycięłam tu powyżej do swych potrzeb felieton Beaty Maciejewskiej.

Dodam jeszcze, że sama koncepcja partii, która z nazwy dyskryminuje połowę populacji jest szowinistyczna. Ciekawe, co by powiedziała opinia publiczna na powstającą Partię Mężczyzn, w której kobiety mogłyby stanowić co najwyżej 15% i mieć co najwyżej 10% miejsc na listach wyborczych?!


Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
W którym programie można Cię Sabbath zobaczyć?
W różnych. Zwykle akcydentalnie w programach i informacjach poświęconych szeroko rozumianej kulturze, ale ostatnio najczęściej przy okazji demonstracji antyrządowych.
Pisałam już wielokrotnie , że jestem narwana i nie potrafię (i nie chcę) odpuszczać.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
O telewizji nie wiem, ale w internecie można znaleźć całkiem sporo o Sabbath...
Nawet na YouTube ją wyhaczyłam
Rachelo, proooooszę...

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Ewidentnie
Też proszę...

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z przyjęcia "poślubnego" mojej kochanej teściowej Byłam odziana w czarny garnitur, długie perły, czerwoną pomadkę i Ambre Sultan
Ależ musiało to pięknie wyglądać!

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Truskawko, te panie fizycznie wyglądają normalnie (według powszechnych kanonów ), tylko "głosowo" udają, że są panami

Sprawdź:

TUTAJ!
lub
TUTAJ!


Wyżej wymienione panie to "mały pikuś" w porównaniu z TĄ PANIĄ!
Słuchajcie, nie chciałabym tu nikogo urazić, ale ni diabła nie rozumiem, o co Wam chodzi...
Kobiety w linkach śpiewają growlingiem. To normalny już i powszechnie przyjęty w muzyce metalowej sposób emisji głosu (bardzo fajny z resztą) i doprawdy nikt tu nikogo nie udaje.

Arch Enemy to świetna kapela.

I żeby nie było - mamy i nasze, swojskie wokalistki growlingujące, na przykład śląski No Mads, którego wokalistka jest (nota bene) przedszkolanką i całkiem normalną, miło dziewczyną do tego:

http://www.youtube.com/watch?v=DDz0I6EWn2I

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
O rany - ale cyrk
Nie cyrk. Muzyka.

Pachnę Annayake Miyako z atomizerka. Kupiłam dziś flaszkę.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 01:17   #433
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Rachelo, proooooszę...
Myślałaś, że powiem coś więcej? Dane osobowe to sprawa prywatna, nie mam zamiaru nikomu ich przekazywać, tym bardziej na forum publicznym.

I gratuluję flaszki
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 01:32   #434
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Nie ma za co, to u mnie norma (i przez Ciebie, zamiast skupić się nad notatkami, zaraz zupełnie odpłynę!).Klimatyczne... Zaintrygowałaś mnie tym zespołem.



Nie ma sprawy, to u mnie norma Do usług, szanownej pani!
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."


Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 01:47   #435
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Myślałaś, że powiem coś więcej? Dane osobowe to sprawa prywatna, nie mam zamiaru nikomu ich przekazywać, tym bardziej na forum publicznym.

I gratuluję flaszki

Nie, nawet nie przyszło mi do głowy, że powiesz coś więcej. O podaniu danych osobowych nie wspominając.

Po prostu... nie ma o czym gadać. No.

Za gratulacje dziękuję.
Ustrzeliłam używkę na Allegro, wraz z Fig Tea (też używką).
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 01:50   #436
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Sabbath


Róża, grabisz sobie, no
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 02:00   #437
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

ale się przy Was wyedukowałam muzycznie
spróbuję jedna usnąć
dobrej nocy
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 06:32   #438
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Dziń dybry.
Od kilku godzin męczę się z potwornym bólem gardła A teraz ostatecznie wstałam do pracy. Oby nikt się do mnie dzisiaj nie odzywał.

Nie wiem czy i czym będę pachniała, mam bardzo podrażniony nos. Napiję się gorącej herbaty, wezmę antybiotyk i pomyślę.

Miłego dnia wszystkim
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 07:04   #439
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Fenris - trzymaj się.

Mój syn jest inspirujący. Zapytał mnie dziś, co znaczy słowo SEPHORA.
W sieciowych słownikach nie ma. Ktoś wie? Sama jestem zaintrygowana.

Pójdę za chwilę popachnieć do wanny (nie wiem jeszcze, czt trawą cytrynową, czy wanilią). Dziś nie śpię wcale.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-16, 07:40   #440
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Fenris - trzymaj się.

Mój syn jest inspirujący. Zapytał mnie dziś, co znaczy słowo SEPHORA.
W sieciowych słownikach nie ma. Ktoś wie? Sama jestem zaintrygowana.
Dzięki.
Sephora to imię, alternatywna forma Sef. Oznacza ptaka, jest pochodzenia hebrajskiego. Z dawnych imion hebrajskich: Tzipporah lub Zipporah.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 07:42   #441
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Witam z rana
Rozpoczynam dzien z Angelem.Lece do kuchni, zaraz bede robiła blok waniliowy (mniam), taki z bakalii, mleka w proszku, cukru , masła itd.itp.
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 07:44   #442
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Dziękujmy Ci oboje Fenris.

Choć... moje Słońce jest chyba rozczarowane tym rozwiązaniem.
Liczył na jakąś ciekawą historię...

Nie wiesz może jeszcze dlaczego akurat taka nazwa?
No wiesz... Mercedes ma swoje wytłumaczenie.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 07:47   #443
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Dziękujmy Ci oboje Fenris.

Choć... moje Słońce jest chyba rozczarowane tym rozwiązaniem.
Liczył na jakąś ciekawą historię...

Nie wiesz może jeszcze dlaczego akurat taka nazwa?
No wiesz... Mercedes ma swoje wytłumaczenie.
Też liczyłam na coś ciekawszego. Jest jeszcze statek nazwany tym imieniem, ale to chyba nie to. Poprostu imię.

Zaraz wychodzę, a jeszcze siedzę w piżamie. Jak mi się nie chce!!!
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 08:07   #444
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Nadgarstkowo Chance EDT.Bardzo dziwne,coś się zmieniło bo już nie czuję w nich tylko drzewnych,gryzących akordów,wręcz przeciwnie-rozwiają się bardzo przyjemnie
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 08:10   #445
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Dzięki.
Sephora to imię, alternatywna forma Sef. Oznacza ptaka, jest pochodzenia hebrajskiego. Z dawnych imion hebrajskich: Tzipporah lub Zipporah.
Ptak ?
Dlaczego tak nazwali sieć perfumerii ?
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 08:14   #446
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Ptak ?
Dlaczego tak nazwali sieć perfumerii ?
Bo perfumy służą kobietom do polowań na... ptaki i to, co jest do nich doczepione.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 08:17   #447
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Bo perfumy służą kobietom do polowań na... ptaki i to, co jest do nich doczepione.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 08:18   #448
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Bo perfumy służą kobietom do polowań na... ptaki i to, co jest do nich doczepione.
jak zwykle mnie rozbrajasz ale w zasadzie masz rację
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 09:13   #449
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

dziś odświeżająco Be, a we włosach mam jeszcze Gris Clair

włśnie oglądamy rodzinnie Stawiam na Tolka Banana, jemy śniadanie makaron z pesto i budyń waniliowy

zapowiada się cudowny dzień
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 09:33   #450
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Witam

Dziś słodko od rana CsP lody waniliowo-bananowe
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:40.