Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-28, 12:30   #421
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV



No i to mi się podoba

A tak serio to i tak muszę się zmobilizować do tego basenu. Szkoda tylko, że jest tak koszmarnie drogo
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 13:01   #422
Arschen
Wtajemniczenie
 
Avatar Arschen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 672
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Pogoda nie za fajna dzisiaj a szkoda już było tak ciepłoo Nic mi sie nie chce poćwiczyłam ok 25min i zrobiłam 35 przysiadów wykapałam sie Teraz pije zielona herbatkę i musze isc na zakupy a tyłka nie chce mi sie ruszać miałam robic tort na jutro ale nie chce mi sie bez kitu chyba pójdę z TŻ gdzieś do restauracji i tam uczczę moje urodziny
__________________
South Beach




Pije 2litry wody dziennie
ćwicze
Arschen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 13:04   #423
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Arschen na mus nie ma co robić :P W koncu to twoje urodziny
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 13:06   #424
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Moje urodziny też się niedługo zbliżają Oj będzie, nie oszukujmy się
Urodziny to urodziny
Musi być impreza

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
dziś OSTATNI dzień i od jutra chyba nie mam już wymówek

Jutro II faza wita


Ja po zuzce prawie umarłam
Ta laska wykańcza maskarycznie...
Umieralnia po prostu z nią....

Zrobiłam 200 przysiadów i 100 podskoków (pompka i podskok do góry)... + 2 inne ćwiczenia jeszcze...
I dzięki temu będę się czuła rozgrzeszona pijąc dziś piwko

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Arschen Pokaż wiadomość
chyba pójdę z TŻ gdzieś do restauracji i tam uczczę moje urodziny
Bardzo dobry pomysł arschen
Przynajmniej nie będziesz wiedzieć dokładnie co Ci "złego" tam dodali
Będziesz mniej świadoma, więc szczęśliwsza
hehe
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 13:08   #425
Arschen
Wtajemniczenie
 
Avatar Arschen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 672
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość
Urodziny to urodziny
Musi być impreza




Jutro II faza wita


Ja po zuzce prawie umarłam
Ta laska wykańcza maskarycznie...
Umieralnia po prostu z nią....

Zrobiłam 200 przysiadów i 100 podskoków (pompka i podskok do góry)... + 2 inne ćwiczenia jeszcze...
I dzięki temu będę się czuła rozgrzeszona pijąc dziś piwko
pięknie kochana
zazdroszczę Ja czuje sie jak 60letnia staruszka

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość
Bardzo dobry pomysł arschen
Przynajmniej nie będziesz wiedzieć dokładnie co Ci "złego" tam dodali
Będziesz mniej świadoma, więc szczęśliwsza
hehe
a noo nie pomyślałam heh
__________________
South Beach




Pije 2litry wody dziennie
ćwicze
Arschen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 18:01   #426
Indra83
Wtajemniczenie
 
Avatar Indra83
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Hejka,
bylismy na basenie, musiałam pilnować Dziedzica, więc nie pływałam na głebokim basenie, ale tam gdzie mogłam to machałam nogami w wodzie i starałam się ruszać.

Wypogodziło się, wiec zaraz idę pobiegać troszkę.
W tygodniu mogę nie mieć czasu.

Kala, dobry masz plan. Biegać powinno się 3-4 razy w tygodniu, ale z przerwą nie dłuższą niż dwa dni.

Arschen, dobry masz plan, dlaczego ktoś ma krzyczeć? Kilka dni pierwszej fazy krzywdy Ci nie zrobi

Asmenę wywiało?

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Strasznie mi się odechciało wychodzić na dwór, więc przejechałam na stacjonarnym rowerze 25km w niecałą godzinę. Starałam się zrobić taki trening interwałowy, w trzech tempach, jestem zlana potem

Edytowane przez Indra83
Czas edycji: 2013-04-28 o 18:41
Indra83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 18:50   #427
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Widze, ze i dzis wszystkich wywiało.

Indra mysle, ze samo bycie na basenie w wodzie to juz bardzo duzo. Zawsze mysl tak "mogłam w tym czasie lezec przed tv, a jednak się ruszam" Ja sobie tak powtarzam- jak mi nie chce biegac,cwiczyc ani nic za bardzo to chociaz godzinny spacerek. Lepsze to niż siedzenie.

Ja dziś pobiegałam. Nie pobiłam Indry (jak dobrze pamiętam , ale zrobiłam 4,7km w 40min. Nie biegłam cały czas- raczej interwały (ogolnie ostro sobie podkręcałam tętno). Wedlug pomiarow spaliłam 357kcal, więc jest bardzo dobrze. Śr. prędkość to 7,1km/h - będe się starała ją podkręcać
Jutro basen to zobaczymy jak mi tak pojdzie i ile przepłyne. Chce ok. godziny pływac żabką

W ogole dziś nie biegałam sama- raz wyskoczył mi zając, a potem sarna
Zaszłam potem do kolezanki, a jak wrocilam do domu to rodzinka się zjechala i mamy grilla, wiec na mini kiełbaske się skusiłam. Jutro już nie ma bata- ostra dietka
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-28, 19:28   #428
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Byłam dziś w almie i zakupiłam sobie płatki owsiane, mleko, jabłka, cynamon, słodzik w proszku (nadający się również do pieczenia), serek Emilka 0%, żelatynę, rodzynki i migdały. Zastanawiałam się nad mleczkiem kokosowym - można czy absolutnie nie?

Także jutro zaczynam przygodę z owsianką Ciekawe jak i CZY mi to w ogóle wyjdzie

I dziewczyny, mam ogromną prośbę, napisałaby mi któraś jak zrobić sernik na zimno?
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 19:29   #429
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Heeeej dziewczyny Muszę ponadrabiać Wasze posty z tego weekendu, także trochę tu posiedzę
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 19:34   #430
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 19:35   #431
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

jezu nowy watek mama mijaaaaaaaaaaaaa
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-28, 19:36   #432
chillita
Raczkowanie
 
Avatar chillita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 37
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

no to mnie zmartwiłyście skoro nie można przedłużyć fazy I to znaczy, że jestem totalnym matołkiem, bo wszystko zepsułam..
a jak wskoczę na II fazę, to po jakim czasie można powtórzyć fazę I? Może nie wszystko stracone

Choć i tak nie jest źle.. schudłam mimo grzeszków.. wagi w domu nie mam (po co się mam wkurzać patrząc na kg), najlepszą miarą dla mnie są ciuchy.. brzuszek spadł baaardzo, ręce też, pupa i uda trochę ruszyły (a najbardziej na 'dołach' mi zależy, ale wiadomo zawsze leci nie tam gdzie trza). Nie chcę dużo schudnąć, ale to nie jest jeszcze do końca to ale czuję, że dieta mi służy.. czuję się 'lżejsza', mam więcej energii, nie jestem ospała.. pokonałam chętki na chipsy, czekoladę i inne niezdrowości.. ale żelki to mój koszmarek będę walczyła! o!
__________________
od 19.04.2013 ---> SOUTH BEACH
jem zdrowo i kolorowo





anything could happen..
chillita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 19:56   #433
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 20:14   #434
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

neyra, już nadrobiłam, uff
W sumie to mogę się na wstępie połączyć w bólu z tymi, co grzeszyły - mój weekend należał do przepełnionych piwem, przygotowanie do weekendu majowego, wiecie I do tego masa słonych przekąsek i lodów. Chyba taki czas nastał, czas żarcia i chlania
Ale - żeby nie było, że poddaję się temu bezwolnemu obżarstwu - od dnia 1 maja na cały miesiąc wstrzymuję się od grzeszków i ładnie 3-fazuję, żeby "wejść" znów na dobre tory i się odzwyczaić od grzeszenia Jedynie dozwalam sobie alkohol, bo nie dość, że jest majówka, to szykuje nam się na roku chlanie na axis mundi i pewnie nie raz gdzieś pójdziemy, wiecie to już końcówka 3 roku. No i alkohol to dla mnie nie jest jakiś większy grzech, jestem pijusem
Więc konkretnie - miesiąc ładnego jedzenia bez marudzenia, ale tak serio serio, bo ja jak coś robię to jest serio, któraś ze mną?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 20:20   #435
content
Raczkowanie
 
Avatar content
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 335
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta[/qJdShOL_s"]KLIK[/URL]

kupiłam se mrożone malinki, borówki i truskawki
No widzę właśnie. To jest z bliska niebezpieczne, no nie?

Wspierać trzeba, a nie na stracie zniechęcać, no.

Ja już nie piłam wina taaaak dawno, że nie ma bata, w tym tygodniu uczczę środę.

Są trochę chaotyczni, YT rozpieszcza na tyle, że potem trzeba czegoś naprawdę dobrego, żeby mnie porwać.

Przecież te mrożonki kosztują fortunę. Jak patrzyłam ostatnio w stokrotce, to jagody były po 17zł.

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ej, a ja to się własnie zastanawiam - jak łamiesz zasady, to ona nie spełnia swojej roli. Wtedy też nie można?

Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość
Nie wiem w kosmosie może ?

Je jestem po dwóch drinach cytrynówki
I powiem Wam że nie mam wyrzutów sumienia...
Generalnie prawie codziennie ćwiczę, jem ładnie - czasem tylko jakies grzeszki w postaci jednorazowego drina, czy kiełbasy z grilla...
I uważam że schudnę tak czy tak... Na swoich warunkach, może i wolniej ale będę miała "idealne" wg siebie ciało... O!
A nie będę sobie odbierała małych przyjemności...

Ot, taka moja nowa teoria chudnięcia haha
Na dobranoc

Po za tym teraz lato czas grila, spotkań znajomych przy piwku... Ciężko wszystkiego sobie odmawiać...
Ta, w kosmosie.

Ćwiczysz pięknie, więc chyba masz rację - nie ma sensu się zadręczać, bo wtedy to nie zadziała na dłuższą metę.

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Nooo, w koncu jakies spadki. Dzisiaj mam 6. tydzien na SB i od ostatnich 2 tygodni schudlam 2,2kg
Kolejne wazenie za 2 tyg.
Ojeeej.

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
I ja, i ja też! Ale już ogarnęłam miejsce pod nowym blokiem, mam taki wypasiony trawiasty wąwóz. Naprawdę ruszę dupę, napraaawdę.

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Byłam dziś w almie i zakupiłam sobie płatki owsiane, mleko, jabłka, cynamon, słodzik w proszku (nadający się również do pieczenia), serek Emilka 0%, żelatynę, rodzynki i migdały. Zastanawiałam się nad mleczkiem kokosowym - można czy absolutnie nie?

Także jutro zaczynam przygodę z owsianką Ciekawe jak i CZY mi to w ogóle wyjdzie

I dziewczyny, mam ogromną prośbę, napisałaby mi któraś jak zrobić sernik na zimno?
Rodzynki chyba odpadają? Poza tym zakupy ładne. Mam nadzieję, że Ci owsianka podejdzie, bo to zdrowe i pyszne jest jak mało co.

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
I Ty bądź bohaterem w swoim domu.


Ja drugą noc śpię dziś na karimacie i w śpiworze, z płatkami owsianymi, sałatą i twarogiem jako jedynymi jadalnymi rzeczami w zanadrzu.
content jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 20:21   #436
chillita
Raczkowanie
 
Avatar chillita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 37
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

kretka zachęcona Twoim 'jak coś robię serio, to serio' postanawiam poprawę do końca Fazy I nie tknę nic zakazanego, a później ładnie wejdę w Fazę II i może wrócę do I żeby naprawić błędy
a jak coś sp..zepsuję to mnie zlejcie po dupencji
__________________
od 19.04.2013 ---> SOUTH BEACH
jem zdrowo i kolorowo





anything could happen..
chillita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 20:23   #437
content
Raczkowanie
 
Avatar content
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 335
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
neyra, już nadrobiłam, uff
W sumie to mogę się na wstępie połączyć w bólu z tymi, co grzeszyły - mój weekend należał do przepełnionych piwem, przygotowanie do weekendu majowego, wiecie I do tego masa słonych przekąsek i lodów. Chyba taki czas nastał, czas żarcia i chlania
Ale - żeby nie było, że poddaję się temu bezwolnemu obżarstwu - od dnia 1 maja na cały miesiąc wstrzymuję się od grzeszków i ładnie 3-fazuję, żeby "wejść" znów na dobre tory i się odzwyczaić od grzeszenia Jedynie dozwalam sobie alkohol, bo nie dość, że jest majówka, to szykuje nam się na roku chlanie na axis mundi i pewnie nie raz gdzieś pójdziemy, wiecie to już końcówka 3 roku. No i alkohol to dla mnie nie jest jakiś większy grzech, jestem pijusem
Więc konkretnie - miesiąc ładnego jedzenia bez marudzenia, ale tak serio serio, bo ja jak coś robię to jest serio, któraś ze mną?
Kretka, czeeść!
To jak nie wykluczasz picia, to ja z Tobą! Ja to z kolei musze ogarnąć się z większą ilością posiłków i ograniczeniem orzechów, bo obydwie zasady łamię notorycznie. No i przy takich wiatrach na forum, to z trudem przychodzi mi karcenie samej siebie.
content jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 20:24   #438
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Czekoladko jestes! Jak tam dietka?

Chilita kochana nie rozumiem o co chodzi ciągle z ta Ifazą. Chudnie się niby najwięcej, ale to tylko cyferki! Bo po prostu spada ci woda i czujesz się lepiej. Reguluje się poziom cukru itp. To nie jest prawdziwe odchudzanie. Organizm potrzebuje węgli, aby dobrze funkcjonować. Nie niszcz sobie metabolizmu itp. przez to, ze chcesz w 2tygodnie zrzucic wszystko co zrobierałas kilka lat...
Poza tym nigdy nie będziesz chciała wracać do Ifazy- jak dla mnie była okropna :P Zero przyjemnosci z jedzenia.

Ja kochane dalej pozostaje na 3fazie (bo tak to mozna nazwac, bo jem zgodnie z SB, ale chyba za dużo węgli jak na II). Jest mi tutaj dobrze, mam rozplanowane ćwiczenia, więc nie chce odbierać sobie zrodła energii. Ale oczywiscie wszystko w normach Może same ocencie
Ś: 5łyzek płatkow owsianych (przyzwyczaiłam się), banan, łyzka masła orzechowego
Przekąska: jabłko
IIŚ: omlet z 2jajek, ze szpinakiem i szynką szwar., papryka czerowna
O: łosoś na parze (ok. 100g), brokuły, jaogurt naturlany (ok. 100g)
P: 10orzechów włoskich
K: kromka chleba pełnoziarnistego z serkiem białym i warzywami
Do tego godzina na basenie

I jak? Mogę tak jadać?
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 20:30   #439
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Laydy jestem jestem, dietka srednioooo ale wracam do Was
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-28, 20:34   #440
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Cytat:
Napisane przez chillita Pokaż wiadomość
kretka zachęcona Twoim 'jak coś robię serio, to serio' postanawiam poprawę do końca Fazy I nie tknę nic zakazanego, a później ładnie wejdę w Fazę II i może wrócę do I żeby naprawić błędy
a jak coś sp..zepsuję to mnie zlejcie po dupencji
Z tą I fazą to faktycznie trochę nie za ładnie poleciałaś, bo ona powinna być 100% or no balls W końcu to takie szokowe odzwyczajenie się od złych węgli i cukru, a jak się dostarcza je mimo wszystko to I faza nie ma sensu. Także ładnie I-fazuj teraz i jak wejdziesz na II fazę to też ładnie, staraj się bezgrzesznie, na początku naprawdę warto


Cytat:
Napisane przez content Pokaż wiadomość
Kretka, czeeść!
To jak nie wykluczasz picia, to ja z Tobą! Ja to z kolei musze ogarnąć się z większą ilością posiłków i ograniczeniem orzechów, bo obydwie zasady łamię notorycznie. No i przy takich wiatrach na forum, to z trudem przychodzi mi karcenie samej siebie.

Nie wyklucza, ja i alkohol to nierozłączni bracia i żadna dieta i zdrowe odżywianie mi go nie odbierze! Także jesteśmy już dwie, kto jeszcze, kto?


Cytat:
Napisane przez Ladywithweapon Pokaż wiadomość
Ja kochane dalej pozostaje na 3fazie (bo tak to mozna nazwac, bo jem zgodnie z SB, ale chyba za dużo węgli jak na II). Jest mi tutaj dobrze, mam rozplanowane ćwiczenia, więc nie chce odbierać sobie zrodła energii. Ale oczywiscie wszystko w normach Może same ocencie
Ś: 5łyzek płatkow owsianych (przyzwyczaiłam się), banan, łyzka masła orzechowego
Przekąska: jabłko
IIŚ: omlet z 2jajek, ze szpinakiem i szynką szwar., papryka czerowna
O: łosoś na parze (ok. 100g), brokuły, jaogurt naturlany (ok. 100g)
P: 10orzechów włoskich
K: kromka chleba pełnoziarnistego z serkiem białym i warzywami
Do tego godzina na basenie

I jak? Mogę tak jadać?
Widzę niecałe 3 porcje węgli, więc II-fazowo Także ładnie.

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

czekoladko, wracaj, wracaj do nas!
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 20:36   #441
chillita
Raczkowanie
 
Avatar chillita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 37
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Lady ja nie chcę absolutnie zrzucić w 2 tygodnie, tego co nazbierałam.. tylko po prostu myślałam, że coś 'zepsułam' w tej diecie.. no nie wiem jak to wytłumaczyć że jak zawalę I fazę, to już nie będzie to wszystko szło jak powinno..
__________________
od 19.04.2013 ---> SOUTH BEACH
jem zdrowo i kolorowo





anything could happen..
chillita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 20:39   #442
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Kretko, ja się niestety nie piszę, bo idę na dwie osiemnastki w maju
Ale wiesz, że ja ogólnie cały czas bez grzeszków, więc jest dobrze
Jedna z tych osiemnastek, to mojej przyjaciółki, więc może wezmę swoje jedzenie i będzie zgodnie z SB(pomijając wódkę i soki)
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 20:42   #443
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

moniek, osiemnastki są wybaczalne i jak pisałam - alkohol to nie zło, alkohol to Twój przyjaciel
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 20:46   #444
content
Raczkowanie
 
Avatar content
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 335
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
moniek, osiemnastki są wybaczalne i jak pisałam - alkohol to nie zło, alkohol to Twój przyjaciel


Hm, to może zróbmy to samo z ćwiczeniami? Że TAK i już.
content jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 20:46   #445
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
moniek, osiemnastki są wybaczalne i jak pisałam - alkohol to nie zło, alkohol to Twój przyjaciel
tak, tak, ostatnio sobie tak mówiłam i później przez godzinę zwracałam to, co zjadłam i wypiłam
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 20:46   #446
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
I dziewczyny, mam ogromną prośbę, napisałaby mi któraś jak zrobić sernik na zimno?
ja piekę spód z połowy fasolowca kakaowego a potem serek emilki mieszam ze słodzidłem i żelatyną[niecałe opakowanie na 500g serka]i kropelkę lub dwie olejku waniliowego
to taka wersja podstawowa
mega jest dodać na górę jeszcze galaretkę z soku z 2 pomarańczy i 2 cytryn z żelatyną

ja dziś upiekłam sobie ciasto z cieciorki ale za dużo aromatu malinowego dałam i smakuje jak guma cukrowa;/ jednak jest dobre a jak się posmaruje serkiem to już w ogóle będzie bomba na chwilę gdy będzie się chciało słodkiego
a na śniadanie ugotowałam sobie kaszę gryczaną zjem z jabłkiem i kefirem chyba

z ćwiczeń dziś tylko 140 nibyprzysiadów

jutro muszę się dzielnie trzymać bo idę do babci piec ciasta na jej urodziny będę miała duuużo pracy i muszę się pilnować,żeby niczego nie próbować jak to zwykle robię hehe
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 20:49   #447
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Chilita na Ifazie nie powinnas grzeszyc, ale to przeciez nie przekresla wszystkiego! Dalej trzymaj się zasad!
Wiele dziewczyn robi sobie takie "dni wolne od diety", a potem dalej ją trzymają i chudną Więc nie panikuj- będzie git.

Kretko 3porcje? No to git :P Bo wiem, ze muszę jesc do 120g węgli w ciągu dnia przy mojej wadze jesli chce schudnąć

Moniek ja na imprezach nawet nie bylabym w stanie pomyslec o trzymaniu dietki Impreza to impreza- trzeba jesc, zeby alko mial jak się rozkładać potem i tak na drugi dzien nic nie jem, wiec bilans wychodzi zerowy
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 20:53   #448
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Cytat:
Napisane przez Ladywithweapon Pokaż wiadomość
Moniek ja na imprezach nawet nie bylabym w stanie pomyslec o trzymaniu dietki Impreza to impreza- trzeba jesc, zeby alko mial jak się rozkładać potem i tak na drugi dzien nic nie jem, wiec bilans wychodzi zerowy
A ja bardzo rzadko jem na imprezach, zazwyczaj tylko piję
Dobra, idę zrobić jakieś brzuszki, czy cos, bo ani dziś nie biegałam, ani nie jeździłam na rolkach...
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 20:54   #449
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Cytat:
Napisane przez content Pokaż wiadomość


Hm, to może zróbmy to samo z ćwiczeniami? Że TAK i już.
Jestem ćwiczeniowy niereformowalny leń i nawet płacona z góry (90 zł za osobę) siłownia nie zmusza mnie do korzystania z niej od 1,5 miesiąca Ale się już uparłam i będę chodzić, nosz kurde ja nawet chcę, ja lubię się spocić jak świnia i cieszy mnie to, ale nie chce mi się na tą siłownie dupy zwozić, no tak to...


Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
tak, tak, ostatnio sobie tak mówiłam i później przez godzinę zwracałam to, co zjadłam i wypiłam
Ojjoj Zdarza się, co poradzić, nawet najlepszym.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 21:03   #450
content
Raczkowanie
 
Avatar content
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 335
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Dobra, idę zrobić jakieś brzuszki, czy cos, bo ani dziś nie biegałam, ani nie jeździłam na rolkach...
Dobra, czuję presję, here, I said it.


Chcę industriala chyba, ale lewe ucho mam zajęte, a w prawym wygląda tak sobie.

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
A ja bardzo rzadko jem na imprezach, zazwyczaj tylko piję
Dobra, idę zrobić jakieś brzuszki, czy cos, bo ani dziś nie biegałam, ani nie jeździłam na rolkach...
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Jestem ćwiczeniowy niereformowalny leń i nawet płacona z góry (90 zł za osobę) siłownia nie zmusza mnie do korzystania z niej od 1,5 miesiąca Ale się już uparłam i będę chodzić, nosz kurde ja nawet chcę, ja lubię się spocić jak świnia i cieszy mnie to, ale nie chce mi się na tą siłownie dupy zwozić, no tak to...
Właśnie też jestem taki podłym lenuchem, no. I mam świadomość, że wystarczyłoby spiąć poślady na chociaż pół godziny dziennie i po pierwszym miesiącu pewnie weszłoby mi w krew, ale ni cholery nie mogę się zebrać, no. Gdybym jeszcze miała jakieś usprawiedliwienie, nie wiem, chore plecy, koślawe kolana, anemię, czy coś. A tu masz - Indra basen, bieganie i rower, Morelka robi przysiady, Monek biega i rolkuje, Asmena i Arschen nie ćwiczą tylko wtedy, kiedy chorują, a Kala przekracza granice ludzkiej wytrzymałości z kobietą z rosyjskim akcentem i mięśniami rozmiarów mojego tłuszczu. Zostałyśmy same po tej niechlubnej stronie.
content jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.