Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-10, 21:32   #421
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
A ja mam pytanko do Farraige który kolor będzie podobny do golden fair EDM albo odrobineczkę bardziej żółtawy?
no to ja wstawię swoje beznadziejne dzisiejsze zestawienie jednak.. niewiele na nim widać.. właściwie kompletnie nic.. w dodatku z lampą
ale obiecuję lada dzień przyłożyć się bardziej - jak tylko chwycę kogoś do pomocy (a raczej - ktoś mi pleców użyczy Zrobię to wtedy porządniej i mam nadzieję, że uda mi się uchwycić lepiej odcienie, bo zdaję sobie sprawę, że to, co wstawiam niewiele pomoże... (ale spróbujcie zrobić sobie zdjęcie na nodze trzymając aparat jedną ręką, zerkając w ekranik, czy udało mi się objąć całość i jeszcze ostrość uchwycić.. mnie przerosło )

za chwilę spróbuję dodać drugą fotkę.. ale jeszcze gorsza niż pierwsza

a potem przyjdę opisać moje wrażenia odnośnie formuły Cover de Luxe
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 21:35   #422
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 391
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
no to ja wstawię swoje beznadziejne dzisiejsze zestawienie jednak.. niewiele na nim widać.. właściwie kompletnie nic.. w dodatku z lampą
ale obiecuję lada dzień przyłożyć się bardziej - jak tylko chwycę kogoś do pomocy (a raczej - ktoś mi pleców użyczy Zrobię to wtedy porządniej i mam nadzieję, że uda mi się uchwycić lepiej odcienie, bo zdaję sobie sprawę, że to, co wstawiam niewiele pomoże... (ale spróbujcie zrobić sobie zdjęcie na nodze trzymając aparat jedną ręką, zerkając w ekranik, czy udało mi się objąć całość i jeszcze ostrość uchwycić.. mnie przerosło )

za chwilę spróbuję dodać drugą fotkę.. ale jeszcze gorsza niż pierwsza

a potem przyjdę opisać moje wrażenia odnośnie formuły Cover de Luxe
Kochana, jest świetnie, dziękujemy
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 21:57   #423
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
no to ja wstawię swoje beznadziejne dzisiejsze zestawienie jednak.. niewiele na nim widać.. właściwie kompletnie nic.. w dodatku z lampą
ale obiecuję lada dzień przyłożyć się bardziej - jak tylko chwycę kogoś do pomocy (a raczej - ktoś mi pleców użyczy Zrobię to wtedy porządniej i mam nadzieję, że uda mi się uchwycić lepiej odcienie, bo zdaję sobie sprawę, że to, co wstawiam niewiele pomoże... (ale spróbujcie zrobić sobie zdjęcie na nodze trzymając aparat jedną ręką, zerkając w ekranik, czy udało mi się objąć całość i jeszcze ostrość uchwycić.. mnie przerosło )

za chwilę spróbuję dodać drugą fotkę.. ale jeszcze gorsza niż pierwsza

a potem przyjdę opisać moje wrażenia odnośnie formuły Cover de Luxe
Cathy bardzo, bardzo dziękuję
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 22:03   #424
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

cathy lecę zamawiać (pod 1 jest mój odcień light neutral choć teraz troszkę za ciemny co znacznie ułatwiło mi wybór )
__________________
Moja wymianka mineralna


Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2010-03-10 o 22:36
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 22:13   #425
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Chcialam pochwalic Pixe, pedzelek doszedl mi w jeden dzien ale długiej drogi nie miał, bo to jedna gmina

moze przeoczyłam więc odrazu przepraszam, ale jak ta formuła co jest w tej chwili dostępna na allegro ma się jeśli chodzi o krycie do formuł VV Lumiere albo Full coveroge Matte z Blushe? (dawna nazwa)

Bo jeśli naprawdę średnio kryjaca, to niestety nie dla mnie i muszę czekać

cathy - dzięki za porównanie akurat z Light Neutral
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 22:31   #426
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cathy, wielkie dzięki

od tych kolorków to można oczopląsu dostać

nie mogę sie już doczekac tej cover de luxe,

Cathy czekam na opinię
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 22:35   #427
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

ale śliczny ten kabuki, bardzo przyjemny

lubie nowosci i taka raczka odrazu mnie zachęca do użycia, fajnie się ją trzyma
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 22:46   #428
Floriess
Raczkowanie
 
Avatar Floriess
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 38
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Właśnie weszłam na ten wątek. I rozumiem, że generalnie jesteście zadowolone z tych kosmetyków i generalnie je polecacie.
Choć tytuł 'polskie minerałki' jest trochę mylący, bo z tego co widzę to firma Pixie nie ma w swojej ofercie produktów tylko mineralnych. Owszem składy wydają się być naturalne, ale nie wszystkie są czysto mineralne.
Dla mnie to dość istotne bo moja skóra jest wrażliwa i czyste minerały, które bardzo rzadko alergizują, sprawują się u mnie idealnie.
Czy ktoś, kto ma skórę skłonną do alergii i podrażnień stosował już te 'niemineralne', a naturalne produkty Pixie? Będę wdzięczna za opinie.
Floriess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 22:55   #429
Farraige
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 96
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja tylko nadmienię, że produkty były testowane w Centrum Alergologii w Łodzi i wydano na podstawie testów następujące oświadczenie: "Na podstawie wyników przeprowadzonych badań nie stwierdzono własności uczulających i drażniących badanego produktu" - oczywiscie wszystkie oferowane produkty maja takowe orzeczenie. Dla zainteresowanych moge udostepnic skany dokumentów...
Farraige jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 23:25   #430
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

dziewczyny - proszę bardzo, ale nie ma za co dziękowac, bo te zestawienie paskudne wyjątkowo mi wyszło

To ja dorzucę kilka swoich opinii ostatnich (oczywiście są jak zwykle bardzo subiektywne, bo opisywane na podstawie tego, jak zachowują się na mojej skórze)

- Formuła Natural Finish - krycie porównałabym do nieco bardziej intensywnego niż matte EDM, ale na pewno nie aż tak jak intensive. Jedna warstwa daje efekt bardzo naturalny, raczej ujednolicenie i wyrównanie kolorytu, bez wielkiej korekcji przebarwień różnego rodzaju.
Nie podkreśla zmarszczek ani porów, dość ładnie się wtapia.
Efekt po nałożeniu - bardzo sympatyczny i naturalny.
Niestety, u mnie po kilku godzinach noszenia wymaga poprawek - wygląda nieświeżo, błyszczę się (ale nie oczekiwałam matowienia), lekko się ściera, zbiera się w okolicach nosa, zaczyna osiadać na włoskach...
Niestety, z moją skórą się nie polubił na dłuższą metę, mimo obiecującego początku...

- formuła Cover de Luxe - tutaj totalne zaskoczenie.
Po nałożeniu - koszmarek Wyglądałam okropnie. Okropnie podkreślił mi zmarszczki (nawet te, które nie wiedziałam, ze mam), pory, dał pudrowe i widoczne wykończenie (czego nie cierpię). Generalnie wyglądałam jak ostatnia sierota..
Popędziłam do łazienki, żeby to zmyć i ....szok Patrzę w lusterko i nie mogłam uwierzyć w to, co widzę. Podkład idealnie się wtopił, nabrał łagodności, subtelności, zniknęła cała pudrowość, zmarszczki już nie straszyły, pory też nie wyglądały źle.
I tak już zostało na resztę dnia. Pod wieczór zauważyłam, że należałoby nieco odświeżyć makijaż, ale po kilkunastu godzinach noszenia nie łudziłam się, że będzie inaczej (moja cera daje mi ostro popalić ostatnio).

- primer czyli baza pod makijaż. Testowałam ją wczoraj pod formułę NF, więc nie mogę wystawić zbyt sprawiedliwej oceny, ponieważ nie wiem, czy fakt, iż nie spełniła swojej roli zawdzięczam temu, że moja skóra z NF się po dłuższym noszeniu nie polubiła, czy też sama baza w sobie mojej skórze nie odpowiada. W tym temacie wypowiem się za jakiś czas..

Podsumowując - zdecydowanie wybieram formułę Cover de Luxe. Moja skóra niestety, mimo usilnych chęci z mojej strony odrzuciła Natural Finish, natomiast z CDL dogadała się świetnie (choć ogólne zadowolenie z wyglądu psuje mi gula na środku czoła, która oczywiście nie ma nic wspólnego z podkładami Pixie, bo wyskoczyła mi kilka dni temu )
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 06:50   #431
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ferraige przykro mi, ale nie potrafisz jednak być neutralna Całą swoją uwagę poświęcasz teraz na reklamowanie sklepu. Miałam nadzieję, że wątek ten jednak pozostanie jedynie wymianą informacji między Wizażankami. Przymknęliśmy oko na pomysł beta - testerek, jak to nazwałaś, ale niestety moim zdaniem wątek ma już charakter reklamowy.
Sorry, ale nie mogę doprowadzać do takich wyjątków.
Już teraz mamy huk roboty z walką ze spamem i marketingiem szeptanym


Jeśli chcesz nadal wypowiadać się na forum to musisz tak jak inne firmy opłacić wątek, albo wykupić mikroreklamę. W jednym i drugim przypadku skontaktuj się ze mną lub redakcją mailowo.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-11, 08:51   #432
Eti_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 517
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja dziś rano nałożyłam Elette 3 i okazało się jednak, że jest zbyt pomarańczowo-żółty. Jadąc samochodem cały czas zerkałam w lusterko i widziałam siebie wyglądającą jakbym cały tydzień spędziła w solarium. Ten kolor jest zupełnie nie dla mnie. Musiałam go zmyć i nałożyć mój FLN z EDM. Aubrey też nie bardzo. Jeszcze popróbuję Bliss 3, ale to jutro albo może jeszcze jak wrócę z pracy dziś. Jeśli chodzi o krycie to widzę, że nie jest tak dobrze jak w przypadku EDM intensive. Przy niewielkich przebarwieniach przy EDM intensive korektor nie jest mi potrzebny, a przy Pixie NF niestety jest on niezbędny, bo przebarwienia przebijają a nie chcę nakładać jakichś ogromnych ilości.
Eti_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 09:07   #433
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
no to ja wstawię swoje beznadziejne dzisiejsze zestawienie jednak.. niewiele na nim widać.. właściwie kompletnie nic.. w dodatku z lampą
ale obiecuję lada dzień przyłożyć się bardziej - jak tylko chwycę kogoś do pomocy (a raczej - ktoś mi pleców użyczy Zrobię to wtedy porządniej i mam nadzieję, że uda mi się uchwycić lepiej odcienie, bo zdaję sobie sprawę, że to, co wstawiam niewiele pomoże... (ale spróbujcie zrobić sobie zdjęcie na nodze trzymając aparat jedną ręką, zerkając w ekranik, czy udało mi się objąć całość i jeszcze ostrość uchwycić.. mnie przerosło )

za chwilę spróbuję dodać drugą fotkę.. ale jeszcze gorsza niż pierwsza

a potem przyjdę opisać moje wrażenia odnośnie formuły Cover de Luxe
czyli to noga?
Super robota Kasiu
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 12:27   #434
agneiw
Raczkowanie
 
Avatar agneiw
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 265
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Kurcze, szkoda, ze pani Saylwia nie może już tutaj pisać. Myślę, że wiele cennych informacji od niej jeszcze by padło. Ja jakoś nie zauważyłam, żeby się reklamowała, były to raczej suche informacje...
No ale chyba moja opinia jest mało wnosząca


Powiem więc tylko, że wypróbowałam kilka odcieni i na razie najbardziej pasuje mi Shaylee 1 (jestem Light Almond z EDM) chociaz ciut za malo zielony dla mnie
Mam jeszcze:
> Blossom 2
> Blossom 3
> Shaylee 2
> Sinnie 2
Chętnie wymienię na coś, jesli ktos ma ochotę na testy
agneiw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 13:09   #435
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez agneiw Pokaż wiadomość
Kurcze, szkoda, ze pani Saylwia nie może już tutaj pisać. Myślę, że wiele cennych informacji od niej jeszcze by padło. Ja jakoś nie zauważyłam, żeby się reklamowała, były to raczej suche informacje...
No ale chyba moja opinia jest mało wnosząca


Powiem więc tylko, że wypróbowałam kilka odcieni i na razie najbardziej pasuje mi Shaylee 1 (jestem Light Almond z EDM) chociaz ciut za malo zielony dla mnie
Mam jeszcze:
> Blossom 2
> Blossom 3
> Shaylee 2
> Sinnie 2
Chętnie wymienię na coś, jesli ktos ma ochotę na testy
Pani Sylwia moze otworzy forum na wlasnej stronie jak juz ruszy
A, zgadzam sie, malo zieleni , oliwek nigdy za wiele bo nie wszystkie firmy je maja!

Tu mam pytanie, pewnie do Cathy, bo ma wszystkie odcienie, ale moze ktos znalazl juz cos podobnego: czy jest jakiś kolor Pixie podobny do Fairy Light Neutral? Z zestawienia wydaje mi sie ze Ellette? Dobrze strzelam...?

Edytowane przez dudkaaa
Czas edycji: 2010-03-11 o 13:11
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 13:18   #436
Eti_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 517
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
Tu mam pytanie, pewnie do Cathy, bo ma wszystkie odcienie, ale moze ktos znalazl juz cos podobnego: czy jest jakiś kolor Pixie podobny do Fairy Light Neutral? Z zestawienia wydaje mi sie ze Ellette? Dobrze strzelam...?
No właśnie prównując je (mam Elette 3) są całkiem inne. Elette jest pomarańczowo-żółty a FLN bardziej piaskowo-neutralny. Jak wrócę do domu "za jasności" to zrobię porównanie na skórze. Z trzech które mam najbliższy jest Bliss 3, ale nie do końca to samo - też zbyt dużo w nim żółci. Ja tak myślę - patrząc na swatche Cathy, że one muszą się zmieniac na skórze, bo na swatchach wyglądają inaczej niż u mnie. Chyba, że Elette 2 będzie podobny do FLN bo trójka zdecydowanie nie.
Eti_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 13:52   #437
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez agneiw Pokaż wiadomość

Powiem więc tylko, że wypróbowałam kilka odcieni i na razie najbardziej pasuje mi Shaylee 1 (jestem Light Almond z EDM) chociaz ciut za malo zielony dla mnie
eh, jak za malo zielony a pasuje Ci Light Almond to dla mnie tez bedzie za malo zielony. ogolnie jest problem z tymi oliwkami, wiele firm ich nie ma, a jak juz sa to wyraznie cieple z pomaranczowymi nutami a ja bym potrzebowala takiej chlodnawej (w sensie z niebieskawymi tonami, bron boze rozowymi)
tymczasem do wszystkich mozliwych oliwkowych podkladow musze dosypywac niebieskiego cienia do powiek w celu pozbycia sie pomaranczowych tonow
Light Almond mial ich stosunkowo malo, tyle ze niestety jest dla mnie za jasny... (ale uzywam go do miksow)
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 14:11   #438
AppleGirl
Rozeznanie
 
Avatar AppleGirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 911
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez agneiw Pokaż wiadomość
Powiem więc tylko, że wypróbowałam kilka odcieni i na razie najbardziej pasuje mi Shaylee 1 (jestem Light Almond z EDM) chociaz ciut za malo zielony dla mnie
Dla mnie Light Almond jest trochę za zielony, więc może w końcu znajdę swój idealny kolor

Z niecierpliwością czekam na wersję kryjącą.
AppleGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 15:38   #439
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Eti_ Pokaż wiadomość
No właśnie prównując je (mam Elette 3) są całkiem inne. Elette jest pomarańczowo-żółty a FLN bardziej piaskowo-neutralny. Jak wrócę do domu "za jasności" to zrobię porównanie na skórze. Z trzech które mam najbliższy jest Bliss 3, ale nie do końca to samo - też zbyt dużo w nim żółci. Ja tak myślę - patrząc na swatche Cathy, że one muszą się zmieniac na skórze, bo na swatchach wyglądają inaczej niż u mnie. Chyba, że Elette 2 będzie podobny do FLN bo trójka zdecydowanie nie.
No wlasnie z opisu zrozumialam, ze jest tam sporo cieplych tonów, ale na Kasinej nóżce wygladał na najbardziej prawdopodobny typ, innych nie widzę Dziekuje bardzo!
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-11, 15:42   #440
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

szkoda,że nie poczekałam na swatche i zamówiłam próbki.przyszły w 1 dzień ale wszystkie za ciemne i za pomarańczowe dla ,mnie.Jedynie bliss mi pasuje .
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 16:37   #441
Eti_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 517
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Niestety przyjechałam dopiero teraz i w dodatku jest u nas śnieżyca straszna i ciemne chmury, więc mimo stania przy oknie lampa błyskała i nic nie było widać, a jak próbowałam robić zdjęcia bez lampy to niewyraźne wyszły. Tak więc może uda mi się w sobotę zrobić jakieś wyraźne fotki. Daje jedno zdjęcie, ale zaznaczam, że w rzeczywistości i elette 3 i bliss 3 są bardziej pomarańczowe.(elette bardziej, bliss trochę mniej).

Edytowane przez Eti_
Czas edycji: 2010-03-11 o 16:38
Eti_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 17:33   #442
juliee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 76
GG do juliee
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Tak z innej beczki to mam nadzieję, że zapowiedzi o wycofaniu korektorów okażą się nieprawdziwe (może pani Sylwia jednak zmieni zdanie). Kupiłam żółty i różowy i są po prostu rewelacyjne - pięknie wtapiają się w skórę, zmarszczek nie podkreślają, a cienie trzymają się na nich lepiej niż na bazie lumene. Nie sądziłam, że to ostatnie jest możliwe.
juliee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 18:15   #443
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ha mam już swoje próbki, zielony korek i nowiutkiego Flacika
I od razu zamieszczam zdjęcia - może komus pomogą. Otóż idealnie pasuje mi Sweet Almond w formule Intensive. Kolorek cód, miód, nic go nie widac na buźce. Matte jest dla mnie za orzechowy ale da sie przezyć i też lubie użyć
Z Pixie zamówiłam Shaylle 2 i 3. Nie testowalam ich jeszcze na skórze ale wydaje mi się że 2 jest bardziej zblizona do Sweet almond Intensiwe a 3 do Sweet almond matte

Dodatkowo dostałam 2 próbki gratis z czego sie ciesze i bardzo dziekuję. Jedną z nich jest Kiss of Sun puder matująco-wygładzajacy. Jeszcze nie testowalam ale w woreczku jest baaardzo miałki zupełnie jak krzemionka z CS
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 18:50   #444
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ha mam już swoje próbki, zielony korek i nowiutkiego Flacika
I od razu zamieszczam zdjęcia - może komus pomogą. Otóż idealnie pasuje mi Sweet Almond w formule Intensive. Kolorek cód, miód, nic go nie widac na buźce. Matte jest dla mnie za orzechowy ale da sie przezyć i też lubie użyć
Z Pixie zamówiłam Shaylle 2 i 3. Nie testowalam ich jeszcze na skórze ale wydaje mi się że 2 jest bardziej zblizona do Sweet almond Intensiwe a 3 do Sweet almond matte

Dodatkowo dostałam 2 próbki gratis z czego sie ciesze i bardzo dziekuję. Jedną z nich jest Kiss of Sun puder matująco-wygładzajacy. Jeszcze nie testowalam ale w woreczku jest baaardzo miałki zupełnie jak krzemionka z CS
faktycznie kolorystycznie wydają się bardzo podobne
A ten domek dla flatiego cudny
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 21:02   #445
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dzisiaj dostałam moje zamówienie.

Żółty korektor - po kilku godzinach wszedł mi w jedną zmarszczkę, ale ogólnie jestem zadowolona. Świetnie pokrył moje sińce, nie mogłam się przyzwyczaić do swojego wyglądu Poważniejsze testy jutro, zobaczę jak sprawdzi się w szkole.

Flat - moja miłość, już drugi w mojej kolekcji. Miękki, nie mam mu nic do zarzucenia. No, może to, że po 150 praniach wychodzą mu 2 czy 3 włosy

Kabuki - to miała być tylko taka ładna ozdoba. I chyba tylko za to będzie robić, bo jest strasznie mały. Raczej nie nada się do nałżenia pudru, będę go używać jako rozcieracza.

Poprosiłam o jedną próbkę podkładu Sinnie i primer. Dostałam wszystkie... jak to nazwac? Poziomy jasności? Chyba wiadomo o co chodzi
Nieraz na wizazu spotykałam się z opinią, ze Blusche to największe żółtki. Wiecie, jakie było moje zdziwienie, ze podkłady z Blusche nie były dla mnie wystarczająco żółte? Na mnie wyglądały jak straszne neutrale A od Pixie mam swojego idealnego żółtka, który pięknie stopił się z moją szyją

Primera oraz pudru nie próbowałam. Czekam na formuły bardziej kryjące. Po raz drugi zamawiałam u Sylwii i nie zawiodłam się. Oby tak dalej
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 21:24   #446
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Kabuki malutki?! hmm... a możesz go porównac wielkością do kabukiego EDM? chodzi o włosie rzecz jasna
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 21:26   #447
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Tutaj wklejam fotki porównawcze, ale zaraz pyknę od góry

edit: proszę
[ przepraszam, za niezbyt czystego kabukiego z EDM :P TYLKO należy wziąć pod uwagę fakt, że ten z EDM niedawno skończył roczek teraz podobno kabuki z EDM są mniej puchate... Nie wiem, dawno nie zamawiałam ]

Ja jeszcze tylko powiem, że on może i jest mały ale do rozcierania wszelkich granic suuuuuuuuuuper
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...






Edytowane przez wiedzma86
Czas edycji: 2010-03-11 o 21:34
wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 21:26   #448
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Callitus
Kabuki - to miała być tylko taka ładna ozdoba. I chyba tylko za to będzie robić, bo jest strasznie mały. Raczej nie nada się do nałżenia pudru, będę go używać jako rozcieracza.
yyy... łatwo go nie docenić :P
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 21:33   #449
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez wiedzma86 Pokaż wiadomość
Tutaj wklejam fotki porównawcze, ale zaraz pyknę od góry
dziękuję
widzę, że włosie krótsze ale objętościowo wydają się podobne
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 21:43   #450
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
dziękuję
widzę, że włosie krótsze ale objętościowo wydają się podobne
Wydaje mi się, że jednak nowy EDM był szerszy niż Pixie.
Ale nie mam porównania z tymi teraźniejszymi kabuki z EDM, gdzieś na wątku EDM chyba widziałam porównanie tego nowego do "starego" i była wyraźna różnica
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.