Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-05-16, 17:55   #421
dianesullivan
MiaSmith
 
Avatar dianesullivan
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 146
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

powiem Ci, tak wygladalam kiedys po mango:
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...44966343_n.jpg

i jezeli po paprika bede miec taki kolor to bede zadowolona zdjecie w sloneczku, bez zadnych lamp i wspomagaczy - taki kolor by mnie cieszyl ale to z wrzesnia 2010 :<
wiem, twarz nie wyjsciowa, ale to najlepsze zdjecie gdzie moge pokazac jaki kolor u siebie uwielbialam

Edytowane przez dianesullivan
Czas edycji: 2013-05-16 o 17:56
dianesullivan jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-16, 18:30   #422
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomo¶ci: 7 521
GG do roux666
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez potworciasteczkowy Poka¿ wiadomo¶æ
roux666, drevnikocurek dziêkujê! obczajê farby, ale i tak dopiero pod koniec czerwca siê farbuje, ze wzglêdu na szko³ê, chocia¿ co do Garniera nie s³ysza³am przychylnych opinii, nie pamiêam o co chodzi³o, ale ¿e niezbyt dobry...

roux666, a gdzie mo¿na kupiæ farbê Professional by Fama? Chocia¿ bêdê siê sk³aniaæ ku tych z drogerii
w kazdym sklepie fryzjerskim powinna byc

Cytat:
Napisane przez dianesullivan Poka¿ wiadomo¶æ
powiem Ci, tak wygladalam kiedys po mango:
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...44966343_n.jpg

i jezeli po paprika bede miec taki kolor to bede zadowolona zdjecie w sloneczku, bez zadnych lamp i wspomagaczy - taki kolor by mnie cieszyl ale to z wrzesnia 2010 :<
wiem, twarz nie wyjsciowa, ale to najlepsze zdjecie gdzie moge pokazac jaki kolor u siebie uwielbialam
Paprika moze byc troche ciemniejsza od tego. Jeszcze z 4 mce temu kladlam na glowe paprike..i tak jasno mi nie wychodzila ( porownuje z Twoim zdjeciem z bardzo wyjsciowa twarza!!))

Wydaje mi sie, ze jesli jeszcze raz sprobujesz mango to nie bedziesz zawiedziona. a jaki masz teraz kolor?
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-16, 19:25   #423
dianesullivan
MiaSmith
 
Avatar dianesullivan
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 146
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

mango z poczatku tez wychodzilo bardziej czerwonawe, bylo ciemniejsze niz na zdjeciu. za to potem, kiedy kolor sie splukal po kilku myciach byl taki jak na opakowaniu, wiec docenialam ta farbe przeogromnie teraz mam jakistam odcien miedzianego blondu, po farbowaniu palette salon colors - jasny blond <jasnynie wyszedl a taki kolor jak na opakowaniu a potem zszedl na ladny, karmelowy odcien a po miesiasu sa bardziej miedziane. nie mniej robilam to na swoich wlosach bo mialam 2letnia przerwe w farbowaniu a to co mi wyszlo na glowie podobalo mi sie>
moj chlopak namawia mnie ma papryczke a do mnie bardziej przemawia to mango, dlatego chcialam zobaczyc tutaj, czy nikt nie mial ostatnio doswiadczenia z tymi farbami i czy nie moglby mi doradzic
dianesullivan jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-16, 21:48   #424
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dianesullivan Poka¿ wiadomo¶æ
mango z poczatku tez wychodzilo bardziej czerwonawe, bylo ciemniejsze niz na zdjeciu. za to potem, kiedy kolor sie splukal po kilku myciach byl taki jak na opakowaniu, wiec docenialam ta farbe przeogromnie teraz mam jakistam odcien miedzianego blondu, po farbowaniu palette salon colors - jasny blond <jasnynie wyszedl a taki kolor jak na opakowaniu a potem zszedl na ladny, karmelowy odcien a po miesiasu sa bardziej miedziane. nie mniej robilam to na swoich wlosach bo mialam 2letnia przerwe w farbowaniu a to co mi wyszlo na glowie podobalo mi sie>
moj chlopak namawia mnie ma papryczke a do mnie bardziej przemawia to mango, dlatego chcialam zobaczyc tutaj, czy nikt nie mial ostatnio doswiadczenia z tymi farbami i czy nie moglby mi doradzic
To zdjêcie bardzo przypomina to co nadal na g³owie mam. Tak± pomarañcz w³a¶nie. Nie bardziej w marchewkê ani bardziej w czerwien. tylko takie w³a¶nie mega intensywne co¶. Niestety aparat jakim zdjêcia robiê nie umie tego doskonale oddaæ.

Najbardziej oddaje to zdjêcie:
https://wizaz.pl/forum/blog_attachme...0&d=1368552421
https://wizaz.pl/forum/blog_attachme...1&d=1368204479

Z natury mam ciemny blond, a k³ad³am na sprany garnier który zmy³ siê do takiego jak na opakowaniu nie 7 a 8 bardziej.

Tu Paprika jakie¶ 15 myæ po malowaniu (my³am do¶æ czêsto bo chcia³am siê czerwieni pozbyæ ;p)
https://wizaz.pl/forum/blog_attachme...8&d=1368718416 w rzeczywisto¶ci jest intensywniejszy ten pomarañcz)
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog

Edytowane przez drevnikocurek
Czas edycji: 2013-05-16 o 21:52
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-17, 07:26   #425
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomo¶ci: 7 521
GG do roux666
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

ale o co chodzi z tym MALOWANIEM wlosow? to jakis regionalizm czy co?
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-17, 07:30   #426
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Odp: Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez roux666 Poka¿ wiadomo¶æ
ale o co chodzi z tym MALOWANIEM wlosow? to jakis regionalizm czy co?
farba=maluje (s³owo potoczne, odzwierciedlaj±ce)

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-17, 07:37   #427
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomo¶ci: 7 521
GG do roux666
Dot.: Odp: Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
farba=maluje (s³owo potoczne, odzwierciedlaj±ce)

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no tak, to oczywiste ale...zeby uzywac tego odnosnie wlosow to dla mnie juz niepojete...
Myslalam, ze moze w niektorych czesciach Polski sie tak mowi..
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-05-17, 08:42   #428
kako79
Przyczajenie
 
Avatar kako79
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dianesullivan Poka¿ wiadomo¶æ
mango z poczatku tez wychodzilo bardziej czerwonawe, bylo ciemniejsze niz na zdjeciu. za to potem, kiedy kolor sie splukal po kilku myciach byl taki jak na opakowaniu, wiec docenialam ta farbe przeogromnie teraz mam jakistam odcien miedzianego blondu, po farbowaniu palette salon colors - jasny blond <jasnynie wyszedl a taki kolor jak na opakowaniu a potem zszedl na ladny, karmelowy odcien a po miesiasu sa bardziej miedziane. nie mniej robilam to na swoich wlosach bo mialam 2letnia przerwe w farbowaniu a to co mi wyszlo na glowie podobalo mi sie>
moj chlopak namawia mnie ma papryczke a do mnie bardziej przemawia to mango, dlatego chcialam zobaczyc tutaj, czy nikt nie mial ostatnio doswiadczenia z tymi farbami i czy nie moglby mi doradzic
Ja robi³am i tak: papryka (na moich ciemnych w³osach) wychodzi ciemniej i bardziej czerwono, mango jest ciut ja¶niejsze i mniej czerwone, ale generalnie podobne. Jest jeden minus, ¿e te farby maj± mocn± wodê i trochê mi zniszczy³y w³osy. Teraz jest lepiej dziêki Kathy579 , bo farbuje Vitalitys i jest lepiej a kolor o niebo lepszy. Pozdrawiam

Aha przypomnia³o mi siê, ¿e jest taki w±tek na wiza¿u, gdzie dziewczyny wklejaj± swoje zdjêcia po farbowaniu i tam by³y zdjêcia i papryki i mango, wiêc poszukaj.

Edytowane przez kako79
Czas edycji: 2013-05-17 o 08:45
kako79 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-17, 09:06   #429
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dianesullivan Poka¿ wiadomo¶æ
mango z poczatku tez wychodzilo bardziej czerwonawe, bylo ciemniejsze niz na zdjeciu. za to potem, kiedy kolor sie splukal po kilku myciach byl taki jak na opakowaniu, wiec docenialam ta farbe przeogromnie teraz mam jakistam odcien miedzianego blondu, po farbowaniu palette salon colors - jasny blond <jasnynie wyszedl a taki kolor jak na opakowaniu a potem zszedl na ladny, karmelowy odcien a po miesiasu sa bardziej miedziane. nie mniej robilam to na swoich wlosach bo mialam 2letnia przerwe w farbowaniu a to co mi wyszlo na glowie podobalo mi sie>
moj chlopak namawia mnie ma papryczke a do mnie bardziej przemawia to mango, dlatego chcialam zobaczyc tutaj, czy nikt nie mial ostatnio doswiadczenia z tymi farbami i czy nie moglby mi doradzic
W±tek o Mango - wklejaj± tam te¿ zdjêcia Papriki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=288036&page=31
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-17, 12:29   #430
dianesullivan
MiaSmith
 
Avatar dianesullivan
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 146
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

dzieki bardzo za zdjecia i podpowiedzi i za znalezienie watku, wlasnie sie do niego zabieram podoba mi sie twoj po papryce, mysle, ze na moim kolorze wlosow nie powinien wyjsc za ciemno, dlatego, bo naturalnie mam ciemny blond i tylko ten dziwny miedziany kolorek na glowie, ktory zostal mi po farbowaniu teraz, po 1.5 letniej przerwie nie chcialabym czerwonego koloru a mocny rudy dlatego sie zastanawiam Drevnikocurek, powiedz mi jeszcze, po jakiej farbie masz teraz ten kolor? bo bardzo, bardzo, baaardzo mi sie podoba
swoja droga wlosy myje przymusowo codziennie, bo inaczej nastepnego dnia po poludniu juz sa w nieciekawym stanie;/ Wlasnie, czytalam cos u Cb na blogu o tym, ze bodajze mylas swoje wlosy przez jakis czas czesto, zeby je wyplukac ale zeby sie zbytnio nie przesuszyly. ja przy kazdym myciu bawie sie w OMO i nie mam swoich w jakies zlej kondycji, tylko koncowki, ktorych dawno nie podcinalam sa podniszczone gorzej z tym, ze mam ich strasznie malo na glowie i nie do konca wiem, jak moge zwiekszyc ich objetosc;/ na tym zdjeciu mialam jeszcze 18 lat i wloski mialam krotsze, rok pozniej scielam je na krotko i teraz odrosly 2 razy dluzsze ale ich objetosc to masakra :x
Kako79 - wiem, ze podniszczaja wlosy i przed poprzednim farbowaniem dlugo szukalam czegos, co nie zniszczy moich slabych wloskow i w koncu stwierdzilam, ze kupie farbe, ktora testowalam i bede dbac o wlosy po farbowaniu. no i palette mi ich nie zniszczyla i nie wysuszyla, codziennie je nawilzam i sa w lepszym stanie niz przed farba po preference robilabym tak samo i mysle, ze byloby ok, szkoda tylko, ze one czesto lubia wyjsc na poczatku ciemniejsze niz na opakowaniu
dianesullivan jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-17, 14:18   #431
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dianesullivan Poka¿ wiadomo¶æ
dzieki bardzo za zdjecia i podpowiedzi i za znalezienie watku, wlasnie sie do niego zabieram podoba mi sie twoj po papryce, mysle, ze na moim kolorze wlosow nie powinien wyjsc za ciemno, dlatego, bo naturalnie mam ciemny blond i tylko ten dziwny miedziany kolorek na glowie, ktory zostal mi po farbowaniu teraz, po 1.5 letniej przerwie nie chcialabym czerwonego koloru a mocny rudy dlatego sie zastanawiam Drevnikocurek, powiedz mi jeszcze, po jakiej farbie masz teraz ten kolor? bo bardzo, bardzo, baaardzo mi sie podoba
swoja droga wlosy myje przymusowo codziennie, bo inaczej nastepnego dnia po poludniu juz sa w nieciekawym stanie;/ Wlasnie, czytalam cos u Cb na blogu o tym, ze bodajze mylas swoje wlosy przez jakis czas czesto, zeby je wyplukac ale zeby sie zbytnio nie przesuszyly. ja przy kazdym myciu bawie sie w OMO i nie mam swoich w jakies zlej kondycji, tylko koncowki, ktorych dawno nie podcinalam sa podniszczone gorzej z tym, ze mam ich strasznie malo na glowie i nie do konca wiem, jak moge zwiekszyc ich objetosc;/ na tym zdjeciu mialam jeszcze 18 lat i wloski mialam krotsze, rok pozniej scielam je na krotko i teraz odrosly 2 razy dluzsze ale ich objetosc to masakra :x
Kako79 - wiem, ze podniszczaja wlosy i przed poprzednim farbowaniem dlugo szukalam czegos, co nie zniszczy moich slabych wloskow i w koncu stwierdzilam, ze kupie farbe, ktora testowalam i bede dbac o wlosy po farbowaniu. no i palette mi ich nie zniszczyla i nie wysuszyla, codziennie je nawilzam i sa w lepszym stanie niz przed farba po preference robilabym tak samo i mysle, ze byloby ok, szkoda tylko, ze one czesto lubia wyjsc na poczatku ciemniejsze niz na opakowaniu
Te teraz co mam to w³a¶nie po Pure Paprica.

No ja w³a¶nie lubiê mocny rudy ale taki totalnie marchewkowy bez czerwonkawego dlatego tak my³am g³owê :p
Ale cholernie mocna jest ta Pure Paprika ;p
Bo choc bym sie upar³a i nadal my³a 2 razy dziennie to i tak pomaranczowaczerwien sie trzyma ;3
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog

Edytowane przez drevnikocurek
Czas edycji: 2013-05-17 o 14:21
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-17, 19:10   #432
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 618
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kisia_1 Poka¿ wiadomo¶æ
wstawiam jeszcze jedno zdjêcie w ¶wietle dziennym
Super Ci wysz³a ta Inebrya . Ja sobie zamówi³am 9/0 - zobaczymy, co wyjdzie
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-17, 19:37   #433
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vea Poka¿ wiadomo¶æ
Super Ci wysz³a ta Inebrya . Ja sobie zamówi³am 9/0 - zobaczymy, co wyjdzie
dziêki

a kiedy robisz tym 9/0, on taki z³otawy siê wydaje, ciekawa jestem jak Ci wyjdzie?
Kisia_1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-18, 15:38   #434
Trusmilk
Rozeznanie
 
Avatar Trusmilk
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomo¶ci: 956
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Ja w³a¶nie trzymam Oliê Garniera na w³osach, od dwóch lat testujê ró¿ne odcienie rudego, ostatnio by³ ten w za³±czniku, teraz czekam na efekty tej farby
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 260532_4189629639405_391139644_n.jpg (79,0 KB, 49 za³adowañ)
__________________
Dziewczyna, która opanowa³a mechaniczn± skrzyniê biegów, poradzi sobie w ¿yciu.
Trusmilk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-18, 16:58   #435
potworciasteczkowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez roux666 Poka¿ wiadomo¶æ
w kazdym sklepie fryzjerskim powinna byc
To skupie siê chyba bardziej na tych z drogerii, bo u mnie chyba sklepów fryzjerskich nie ma (?), chyba, ¿e takiego nie odkry³am ale Loreal kusi, bo s³ysza³am wiele pozytywnych opinii ale nadal zastanawiam siê nad rozja¶nianiem, bo i przyjació³ka i kuzynka mówi±, ¿e mo¿e mi nie z³apaæ i lepszy efekt bêdê mieæ po rozja¶nieniu.. a fakt, ¿e mam ciemniejsze w³osy i trochê siê tego obawiam..
potworciasteczkowy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-18, 18:20   #436
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Trusmilk Poka¿ wiadomo¶æ
Ja w³a¶nie trzymam Oliê Garniera na w³osach, od dwóch lat testujê ró¿ne odcienie rudego, ostatnio by³ ten w za³±czniku, teraz czekam na efekty tej farby
jaki kolor, napisz koniecznie jak farbowanie i w³oski tuz po?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-18, 19:03   #437
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Ostatnio w drogerii przegl±da³am rudo¶ci w³a¶nie w OLi Garniera, te¿ jestem ciekawa na który u Ciebie pad³o
poka¿ koniecznie foty po farbowaniu.


kathy, co stosujesz po myciu na koñcówki w³osów?
Kisia_1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-18, 19:56   #438
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez potworciasteczkowy Poka¿ wiadomo¶æ
To skupie siê chyba bardziej na tych z drogerii, bo u mnie chyba sklepów fryzjerskich nie ma (?), chyba, ¿e takiego nie odkry³am ale Loreal kusi, bo s³ysza³am wiele pozytywnych opinii ale nadal zastanawiam siê nad rozja¶nianiem, bo i przyjació³ka i kuzynka mówi±, ¿e mo¿e mi nie z³apaæ i lepszy efekt bêdê mieæ po rozja¶nieniu.. a fakt, ¿e mam ciemniejsze w³osy i trochê siê tego obawiam..
Ja radzi³abym Ci najpierw pomalowaæ i zobaczyæ jak wyjdzie. I jak siê spierze dopiero ewentualnie k±piel rozja¶niaj±c± zrobiæ.

Nie niszcz w³osów rozja¶niaczem bez sprawdzenia farby na obecnym kolorze
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-18, 22:49   #439
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Odp: Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kisia_1 Poka¿ wiadomo¶æ
Ostatnio w drogerii przegl±da³am rudo¶ci w³a¶nie w OLi Garniera, te¿ jestem ciekawa na który u Ciebie pad³o
poka¿ koniecznie foty po farbowaniu.


kathy, co stosujesz po myciu na koñcówki w³osów?
aktualnie serum Green Pharmacy

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-19, 00:13   #440
potworciasteczkowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez drevnikocurek Poka¿ wiadomo¶æ
Ja radzi³abym Ci najpierw pomalowaæ i zobaczyæ jak wyjdzie. I jak siê spierze dopiero ewentualnie k±piel rozja¶niaj±c± zrobiæ.

Nie niszcz w³osów rozja¶niaczem bez sprawdzenia farby na obecnym kolorze
w sumie racja, wakacje wiec bede mogla sie pobawic ale spróbowaæ bez rozjasniania szamponetka? no bo farba sie nie "spierze"... chyba?
potworciasteczkowy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-19, 00:25   #441
amelliiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Hej dziewczyny mam nadzieje ze wy mni pkmozecie szukam farby fryzjerskiej ktora dawalaby mniej wiecej taki efekt ja na zdjeciu ktore dodalam wiem ze to podobno farba goldwell ale nie mam pojecia jaki nr . Z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Goldwell_Topchic_Hair_Color_17.jpg (362,0 KB, 34 za³adowañ)
amelliiaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-19, 06:27   #442
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez potworciasteczkowy Poka¿ wiadomo¶æ
w sumie racja, wakacje wiec bede mogla sie pobawic ale spróbowaæ bez rozjasniania szamponetka? no bo farba sie nie "spierze"... chyba?
Farba Loreala Mango i Pure Paparica maj± wodê oko³o 7,5 procenta. W³osy ciemny blond rozja¶ni± bez problemu i bêdzie ³adny rudy Nie tak samo jasny jak na opakowaniu, ale ciut ciemniejszy. I z czasem ta farba robi siê mniej intensywna w miarê mycia w³osów, u mnie np zmywa siê do bladego rudego mniej pomarañczowego - to mia³am na my¶li mówi±c ¿e siê wyp³ucze.

Po Twoim zdjêciu widzê, ¿e nie potrzebujesz rozja¶niacza, bo mam naturalnie takie same - ciemny blond. Chyba, ¿e Twoje w³osy s± oporne na farbowanie to wtedy ew. Na kolejne farbowanie mo¿esz w³osy rozja¶niæ lekko k±piel± rozja¶niaj±c±. Ale zanim je rozja¶nisz poczekaæ i zobaczyæ jak kolor zachowa siê po kilku myciach.

Szamponetka nie zawiera ¿adnej wody rozja¶niaj±cej, wiêc jak ni± pomalujesz w³osy to faktycznie mo¿e Ci wyj¶æ tylko rudy po³ysk, co da w po³±czeniu z Twoim obecnym kolorem taki jasny kasztanowy

Z do¶wiadczenia wiem, ¿e nie warto rozja¶niaæ w³osów je¶li siê nie zna efektu jak farba mo¿e je rozja¶niæ sama. A wierz mi Loreal jest w³a¶nie do ciemniejszych w³osów i ³adne rudo¶ci wychodz± z tego.

Zobacz sobie w±tek o farbie Mango. Tam dziewczyny wstawiaj± zdjêcia.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=288036
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-19, 09:04   #443
potworciasteczkowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Farbowa³am szamponetk± 2 lata temu na niby mocny rudy z Joanny, a uzyska³am tylko rudy po³ysk.. I rozmawiaj±c z kuzynk± stwierdzi³a, ¿e mo¿e mi nie z³apaæ. To spróbuje i zobaczymy Tylko ja chcê kolor naprawdê marchewkowy rudy i nigdy nie farbowa³am farb± i mam lekkie obawy, ¿e nie wyjdzie, no nic, kupiê, zobaczymy
potworciasteczkowy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-19, 09:16   #444
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez potworciasteczkowy Poka¿ wiadomo¶æ
Farbowa³am szamponetk± 2 lata temu na niby mocny rudy z Joanny, a uzyska³am tylko rudy po³ysk.. I rozmawiaj±c z kuzynk± stwierdzi³a, ¿e mo¿e mi nie z³apaæ. To spróbuje i zobaczymy Tylko ja chcê kolor naprawdê marchewkowy rudy i nigdy nie farbowa³am farb± i mam lekkie obawy, ¿e nie wyjdzie, no nic, kupiê, zobaczymy
Szamponetka nie mia³a prawa Ci inaczej chwyciæ bo nie zawiera ¿adnych rozja¶niaczy do w³osów
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-19, 10:27   #445
Silveer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 35
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Witam was dziewczyny
Otó¿ chcia³abym zafarbowaæ siê na taki rudy(zdj. w za³±czniku), znalaz³am ju¿ nawet farbê z syossa. Moje w³osy naturalne s± "mysie", ostatnio czyli w sylwestra farbowa³am szamponem do 28 myæ(dotychczas u¿ywa³am tylko szamponów, farby nigdy) by³ to kolor czekoladowy br±z, jednak minê³o ju¿ 5 miesiêcy kolor siê wyp³uka³ i moje w³osy s± teraz w odcieniu jasny br±z+mysi, gdzie nie gdzie s± ciemniejsze pasma które zosta³y Z tego czekoladowego br±zu i do s³oñca s± jakie¶ rude refleksy.
Chci³abym zafarbwaæ siê na ten rudy, uwa¿am ¿e kolor pasowa³ by do mojej jasnej karnacji, piegów i piwnych oczu
Jednak z drugiej strony obawiam siê, ¿e zniszcze sobie w³osy(d³.do pasa) wizji odrostów i farbowania co 2 miesi±ce?

Proszê o jakie¶ porady
+ostatnie zdjêcie moich w³osów naturalnych
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg hqdefault.jpg (15,9 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg maxresdefault.jpg (70,0 KB, 33 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg mqdefault.jpg (13,4 KB, 30 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 175.jpg (50,2 KB, 30 za³adowañ)
__________________

z u¶miechem zawsze warto!

Silveer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-19, 11:23   #446
Trusmilk
Rozeznanie
 
Avatar Trusmilk
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomo¶ci: 956
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Zdajê relacjê, farbowa³am "Mahoniowym br±zem" Oli± Garniera, farba jest naprawdê fajna. Lubi³am casting, ale po nim bardzo du¿o w³osów mi wypada³o, teraz przy sp³ukiwaniu nie zauwa¿y³am tego. W³osy s± b³yszcz±ce, miêkkie, farba nie ¶mierdzi i bardzo dobrze siê j± nak³ada, w³osy mam do¶æ d³ugie, za ³opatki, spokojnie jedno opakowanie wystarczy³o. Co do koloru, tutaj zdam relacjê dopiero za tydzieñ, bo jestem z natury jasn± blondynk± i ka¿da farba o odcieniu rudym, daje u mnie, na pocz±tku wi¶niowy kolor, pó¼niej s± to fajne odcienie rudego. Jedynie, ¿e kto¶ siê uprze, to mogê pokazaæ, jak wygl±da teraz
Mam nadziejê, ¿e odcieñ bêdzie podobny, jaki mia³am po jab³ku castinga.
__________________
Dziewczyna, która opanowa³a mechaniczn± skrzyniê biegów, poradzi sobie w ¿yciu.
Trusmilk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-19, 12:26   #447
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Trusmilk Poka¿ wiadomo¶æ
Zdajê relacjê, farbowa³am "Mahoniowym br±zem" Oli± Garniera, farba jest naprawdê fajna. Lubi³am casting, ale po nim bardzo du¿o w³osów mi wypada³o, teraz przy sp³ukiwaniu nie zauwa¿y³am tego. W³osy s± b³yszcz±ce, miêkkie, farba nie ¶mierdzi i bardzo dobrze siê j± nak³ada, w³osy mam do¶æ d³ugie, za ³opatki, spokojnie jedno opakowanie wystarczy³o. Co do koloru, tutaj zdam relacjê dopiero za tydzieñ, bo jestem z natury jasn± blondynk± i ka¿da farba o odcieniu rudym, daje u mnie, na pocz±tku wi¶niowy kolor, pó¼niej s± to fajne odcienie rudego. Jedynie, ¿e kto¶ siê uprze, to mogê pokazaæ, jak wygl±da teraz
Mam nadziejê, ¿e odcieñ bêdzie podobny, jaki mia³am po jab³ku castinga.
a mogê siê uprzeæ?
poka¿ w³oski plisssssssss
Kisia_1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-19, 15:53   #448
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomo¶ci: 7 521
GG do roux666
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Trusmilk Poka¿ wiadomo¶æ
Zdajê relacjê, farbowa³am "Mahoniowym br±zem" Oli± Garniera, farba jest naprawdê fajna. Lubi³am casting, ale po nim bardzo du¿o w³osów mi wypada³o, teraz przy sp³ukiwaniu nie zauwa¿y³am tego. W³osy s± b³yszcz±ce, miêkkie, farba nie ¶mierdzi i bardzo dobrze siê j± nak³ada, w³osy mam do¶æ d³ugie, za ³opatki, spokojnie jedno opakowanie wystarczy³o. Co do koloru, tutaj zdam relacjê dopiero za tydzieñ, bo jestem z natury jasn± blondynk± i ka¿da farba o odcieniu rudym, daje u mnie, na pocz±tku wi¶niowy kolor, pó¼niej s± to fajne odcienie rudego. Jedynie, ¿e kto¶ siê uprze, to mogê pokazaæ, jak wygl±da teraz
Mam nadziejê, ¿e odcieñ bêdzie podobny, jaki mia³am po jab³ku castinga.
ja tez sie upieram

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Silveer Poka¿ wiadomo¶æ
Witam was dziewczyny
Otó¿ chcia³abym zafarbowaæ siê na taki rudy(zdj. w za³±czniku), znalaz³am ju¿ nawet farbê z syossa. Moje w³osy naturalne s± "mysie", ostatnio czyli w sylwestra farbowa³am szamponem do 28 myæ(dotychczas u¿ywa³am tylko szamponów, farby nigdy) by³ to kolor czekoladowy br±z, jednak minê³o ju¿ 5 miesiêcy kolor siê wyp³uka³ i moje w³osy s± teraz w odcieniu jasny br±z+mysi, gdzie nie gdzie s± ciemniejsze pasma które zosta³y Z tego czekoladowego br±zu i do s³oñca s± jakie¶ rude refleksy.
Chci³abym zafarbwaæ siê na ten rudy, uwa¿am ¿e kolor pasowa³ by do mojej jasnej karnacji, piegów i piwnych oczu
Jednak z drugiej strony obawiam siê, ¿e zniszcze sobie w³osy(d³.do pasa) wizji odrostów i farbowania co 2 miesi±ce?

Proszê o jakie¶ porady
+ostatnie zdjêcie moich w³osów naturalnych
haaa kilka postow temu takze pytalam o te farbe syossa bo zakochalam sie we wlosach tej youtubowiczki

jak kolor ma fantastyczny tak czytalam ze ta farba nie jest zbyt ..wow.
ale ja mam zamiar wyprobowac na sobie.

kazde farbowanie tak naprawde niszczy- kwestia odpowiedniej pielegnacji
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-19, 16:24   #449
Alicyja69
Raczkowanie
 
Avatar Alicyja69
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 127
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alex1383 Poka¿ wiadomo¶æ
mia³am czerwony kolor w³osów po odbarwieniu i zafarbowaniu w³osów u fryzjera wyszed³ mi no prawie pomaranczoworudy jasniutki i niewiem co teraz mi wyjdzie niewiem czym przyciemnic???
chcia³abym taki http://i.pinger.pl/pgr443/c1f7b5b200...6c9/ruda+3.jpg
Mia³±m ten sam problem co Ty, ¿e rudy by³ za jasny i chcia³am mocniejszego koloru i farba Joanna p³omienna iskra wysz³a w³a¶nie w takim kolorze, mogê poleciæ z czystym sumieniem. Tylko, ¿e ja j± trzyma³am ok 30 minut.
Alicyja69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-19, 20:15   #450
potworciasteczkowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez drevnikocurek Poka¿ wiadomo¶æ
Szamponetka nie mia³a prawa Ci inaczej chwyciæ bo nie zawiera ¿adnych rozja¶niaczy do w³osów
Nawet nie wiedzia³am, ¿e szamponetki nie zawieraj± rozja¶niaczy, a farby zawieraj±...

Za ok. miesi±c siê farbuje, wiêc pochwalê siê tutaj efektami
potworciasteczkowy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-10-06 10:28:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.