Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-04, 11:44   #421
Lustereczko
Rozeznanie
 
Avatar Lustereczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 947
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość




lustereczko proszę
jest to amfiteatr, mozna iśc tam na fajny spacerek róznymi ściezkami, fajne widoki, najfajnie jest tam wiosna i latem
Fajne miejsca macie w tych Kielcach, u nas nie ma czegos takiego Dzisiaj losowanie z echo dnia mieszkania w kielcach to moze wygramy i sie przeprowadzimy hehe marzenia....
Lustereczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 11:48   #422
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
MisQa a moze te kłótnie są spowodowane stresem? Wczesniej tez się tak kłóciliście? ale skoro piszesz o zaufaniu to musisz to szybko wyjaśnić... nie da się zbudować rodziny bez zaufania...

heh... wszystko zaczęło sie od tego czasu jak ona zacząl kłamać... tzn jak ja zaczęłam dowiadywac sie o jego kłamstwach... od tej pory nie ufam mu, ciagle dzwonie zeby sparwdzic gdzie jest, co robi, jak nie odpisuje to juz awantura.....
ostatnio nawet nie przyjezdza do mnie, bo mu nie napisalam zeby przyjechal... heh wielmozny pan nagle zaproszenia zaczal potrzebowac zeby przyjechac, kiedys nie potrzebowal....
obiecal nie spotykac sie juz z jednym kumplem, przez ktorego ciagle sie kłócilismy... a tu co, oczywiscie spotkali sie ostatnio.... heh... ja juz naprawde mu nie wierze i przez to wlasnie ciagle sie kłócimy...
tylko szkoda, ze jakos nie robi nic zeby znow zdobyc moje zaufanie...
zreszta ostatnio mam wrazenie, ze nie obchodze go, jak mowie, ze zle sie czuje, ze chora jestem to odzew taki jakbym powiedziala, ze nie wiem, kupilam nowe spodnie czy cos... zero odzewu, zero zainteresowania...
nie wiem, masakra jakas z tym wszystkim
płakac mi się chce, juz nawet mama moja mowi, ze jak go czasem slucha to ma wrazenie, ze on juz nie chce tego ślubu, tylko teraz nie wie jak sie wycofac z tego.... nie wiem, moze ona ma racje.... Co prawda to nie byl pomysl mojej mamy z tym odlozeniem ślubu, ale mysle ze w takiej sytuacji to całkiem niegłupie rozwiązanie....
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 11:51   #423
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
heh... wszystko zaczęło sie od tego czasu jak ona zacząl kłamać... tzn jak ja zaczęłam dowiadywac sie o jego kłamstwach... od tej pory nie ufam mu, ciagle dzwonie zeby sparwdzic gdzie jest, co robi, jak nie odpisuje to juz awantura.....
ostatnio nawet nie przyjezdza do mnie, bo mu nie napisalam zeby przyjechal... heh wielmozny pan nagle zaproszenia zaczal potrzebowac zeby przyjechac, kiedys nie potrzebowal....
obiecal nie spotykac sie juz z jednym kumplem, przez ktorego ciagle sie kłócilismy... a tu co, oczywiscie spotkali sie ostatnio.... heh... ja juz naprawde mu nie wierze i przez to wlasnie ciagle sie kłócimy...
tylko szkoda, ze jakos nie robi nic zeby znow zdobyc moje zaufanie...
zreszta ostatnio mam wrazenie, ze nie obchodze go, jak mowie, ze zle sie czuje, ze chora jestem to odzew taki jakbym powiedziala, ze nie wiem, kupilam nowe spodnie czy cos... zero odzewu, zero zainteresowania...
nie wiem, masakra jakas z tym wszystkim
płakac mi się chce, juz nawet mama moja mowi, ze jak go czasem slucha to ma wrazenie, ze on juz nie chce tego ślubu, tylko teraz nie wie jak sie wycofac z tego.... nie wiem, moze ona ma racje.... Co prawda to nie byl pomysl mojej mamy z tym odlozeniem ślubu, ale mysle ze w takiej sytuacji to całkiem niegłupie rozwiązanie....
Misqa powiedy mu, ze myslisz o przełożeniu ślubu, wylej na niego kubeł z zimną wodą, bo potem będzie gorzej. Jak powiesz mu, ze chcesz odwołać ślub to może to nim wstrząśnie.
Wierze, ze bedzie dobrze


Lustereczko---> skąd jesteś?
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 11:53   #424
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
A kościół macie zaklepany?
Ja bym zaklepała jeszcze kamerzystę i w sumie nie czekałabym z niczym na później, bo jak się tak odkłada na potem, to nie jest to dobre. Za dużo sobie zostawicie na koniec i potem będziecie mieli za dużo stresów na sam koniec, zamiast się wyluzować i myśleć o najważniejszym

kasiaher ja zauważyłam Twoje pytanie, ale nie umiem pomóc, więc siedzę cicho
Kamerzysty nie bierzemy.
Właśnie ja już nie wiem co dalej, nic mi nie przychodzi do głowy co jeszcze potrzebne. Obrączki, zaproszenia... Ale co jeszcze?
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 11:53   #425
eliame
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 264
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

MisQa chyba musicie poważnie porozmawiać.
Koniecznie musisz powiedzieć o swoich obawach i o tym, że myślisz o przełożeniu ślubu.
Wówczas dowiesz się co on tak naprawdę myśli..
Przykro mi, że masz takie problemy w momencie, gdy powinniście się razem cieszyć z nadchodzącego ślubu
__________________

eliame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 11:53   #426
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Misqa powiedy mu, ze myslisz o przełożeniu ślubu, wylej na niego kubeł z zimną wodą, bo potem będzie gorzej. Jak powiesz mu, ze chcesz odwołać ślub to może to nim wstrząśnie.
Wierze, ze bedzie dobrze


Lustereczko---> skąd jesteś?
Dokładnie, z facetami tak trzeba, bo albo sie nei domyslaja nic, albo mysla ze im ujdzie na sucho a tak być nie może, z doświadczenia wiem ze dziala.. kochaja ale czasami rania
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 11:56   #427
Lustereczko
Rozeznanie
 
Avatar Lustereczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 947
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Misqa powiedy mu, ze myslisz o przełożeniu ślubu, wylej na niego kubeł z zimną wodą, bo potem będzie gorzej. Jak powiesz mu, ze chcesz odwołać ślub to może to nim wstrząśnie.
Wierze, ze bedzie dobrze


Lustereczko---> skąd jesteś?
Ja jestem ze Stalowej Woli

Misqa oj ciezka sytuacja, pewnie doskonale zdajesz sobie sprawe z tego ze zaufanie w zwiazku to podstawa, ty nie ufasz TŻ on nie stara sie odbudowac zaufania, zastanawialas sie jaki moze byc powod tego ze klamie?
Lustereczko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 11:56   #428
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
Anuulaa mi się podoba pierwsza (ale ona by pasowała do nowoczesnej sukni, raczej prostej) ale 4 też jest super i będzie pasowała (moim zdaniem) do większości sukien
Wybrałam już tą ostatnią bransoletkę, myślę, że jest najbardziej elegancka. Pani mi napisała, że ta pierwsza jest mniej plastyczna niż ta na żyłce, za bardzo nie wiem dlaczego, bo myślałam zawsze, że na druciku jest bardziej plastyczna.

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
dziewczyny, bylam u pani doktor stomatolog i bede miec wybielane zabki, pani doktorsie zgodzila, aby ewentualnie wymienic plomby, zrobila mi odcisk i bede placic za wszystko maxymalnie 450 zl aha i nie mam zadnego nowego ubytku

w piatek odbieram szyne i w tym miesiacu juz bede zaczynac wybielanie
Wow, będziesz miała piękne ząbki. Ja też chciałabym lekko wybielić jak ściągnę aparat, ale będę miała na to niecały miesiąc. Ale będę używać tylko jakiejś dobrej pasty wybielającej.

Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
Hej czy któras z koleżanek zauwazyła moje pytanie odnośnie odmiany nazwisk ????
Wiem że gdzies to pisaliście w poprzednim wątku ale tego jest tyle że hej a u mnie w pracy słabo internet działa i zanim mi sdię coś otworzy to juz z pracy wyjdę.
Wiem tyle, że się odmienia, ale pewnie będę też miała problem przy pisaniu zaproszeń. Każde nazwisko jest inne i czasami są problemy z jego odmianą, bo np. kiedy odmienię nazwisko poprawnie to jakoś dziwnie i śmiesznie mi brzmi.

Cytat:
Napisane przez celi25 Pokaż wiadomość
Moja bratowa miała z pomarańczowych kalii bukiet i bukiecik we włosach - bardzo ładnie wyglądała. Ja jeszcze parę miesięcy temu też tylko bukiet z tych kwiatów chciałam ale jakoś mi się odwidziało. Mam nadzieję że do czerwca sukienka nie przestanie mi się podobać
Jeszcze podobają mi się piwonie - chyba za dużo kwiatów mi się podoba...
Mi też ostatnio spodobały się piwonie, parę stron wcześniej wklejałam zdjęcia bukietu z piwonii i jeszcze jaskry też są piękne, podobne do róż ale mają takie większe kwiaty
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 12:01   #429
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Misqa powiedy mu, ze myslisz o przełożeniu ślubu, wylej na niego kubeł z zimną wodą, bo potem będzie gorzej. Jak powiesz mu, ze chcesz odwołać ślub to może to nim wstrząśnie.
Wierze, ze bedzie dobrze


Lustereczko---> skąd jesteś?
Cytat:
Napisane przez eliame Pokaż wiadomość
MisQa chyba musicie poważnie porozmawiać.
Koniecznie musisz powiedzieć o swoich obawach i o tym, że myślisz o przełożeniu ślubu.
Wówczas dowiesz się co on tak naprawdę myśli..
Przykro mi, że masz takie problemy w momencie, gdy powinniście się razem cieszyć z nadchodzącego ślubu
heh... juz byla kiedys rozmowa na ten temat, wtedy powiedzialam, ze jak dalej tak bedzie to żadnego ślubu nie będzie... wystraszył się i przez jakis czas było oki, ale znów to samo.....
nie wiem, moze ja sie ludzę, że on kiedyś znów będzie taki jak na początku.... nie wiem, moze to naprawde nie ma sensu.... może on mnie wcale nie kocha....

sory, ze wam tu tak amrudzę, ale nawet nie mam z kim pogadać.... z nim ostatnio rozmawiac nie potrafimy... moja przyjaciółka ciagle nie ma dla mnie czasu, od trzech tygodni ciagle do niej pisze to gdzies niedawno raczyla odpisac, ze zajdzie w tym tygodniu, bo ja wolne mam, ale jak widac znow czasu nie ma... a mieszkamy zaledwie 5 min od siebie.... heh....
i co się póżniej dziwić ,, ze ludzie chorują... tylko stres i stres.... buuuu
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 12:07   #430
dominda
Raczkowanie
 
Avatar dominda
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 385
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Wybrałam już tą ostatnią bransoletkę, myślę, że jest najbardziej elegancka. Pani mi napisała, że ta pierwsza jest mniej plastyczna niż ta na żyłce, za bardzo nie wiem dlaczego, bo myślałam zawsze, że na druciku jest bardziej plastyczna.
A będziesz zamawiała z tej strony z której jest ta bransoletka??
i ile Cie to wyniesie-no cały komplet... Jeśli oczywiście możesz powiedzieć

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
heh... juz byla kiedys rozmowa na ten temat, wtedy powiedzialam, ze jak dalej tak bedzie to żadnego ślubu nie będzie... wystraszył się i przez jakis czas było oki, ale znów to samo.....
nie wiem, moze ja sie ludzę, że on kiedyś znów będzie taki jak na początku.... nie wiem, moze to naprawde nie ma sensu.... może on mnie wcale nie kocha....

sory, ze wam tu tak amrudzę, ale nawet nie mam z kim pogadać.... z nim ostatnio rozmawiac nie potrafimy... moja przyjaciółka ciagle nie ma dla mnie czasu, od trzech tygodni ciagle do niej pisze to gdzies niedawno raczyla odpisac, ze zajdzie w tym tygodniu, bo ja wolne mam, ale jak widac znow czasu nie ma... a mieszkamy zaledwie 5 min od siebie.... heh....
i co się póżniej dziwić ,, ze ludzie chorują... tylko stres i stres.... buuuu
MisQa - zaufanie to podstawa i ważne żebyście sobie wszystko wyjaśnili Ale trzymam kciuki
__________________
Jesteśmy razem od 07.04.03
Jesteśmy zaręczeni od 26.12.07
Nasz wielki dzień 19.09.09


http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20090919570113.png

http://s7.suwaczek.com/20090919650214.png

Edytowane przez dominda
Czas edycji: 2009-02-04 o 12:09
dominda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 12:09   #431
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

MisQa przykro mi.
Może Twój TŻ się rzeczywiście wsytraszył tego ślubu, dopiero dotarło do niego, że to nie żarty, że to przysięga na całe życie... i może się boi I może to jego zachowanie to tak "specjalnie". Podświadomie się tak zachowuje żeby Cię w jakiś sposób do siebie zrazić Sama nie wiem jak to wytłumaczyć i nie wiem co siedzi w jego głowie.
Musisz go spytać wprost o co mu chodzi.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 12:12   #432
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
heh... juz byla kiedys rozmowa na ten temat, wtedy powiedzialam, ze jak dalej tak bedzie to żadnego ślubu nie będzie... wystraszył się i przez jakis czas było oki, ale znów to samo.....
nie wiem, moze ja sie ludzę, że on kiedyś znów będzie taki jak na początku.... nie wiem, moze to naprawde nie ma sensu.... może on mnie wcale nie kocha....

sory, ze wam tu tak amrudzę, ale nawet nie mam z kim pogadać.... z nim ostatnio rozmawiac nie potrafimy... moja przyjaciółka ciagle nie ma dla mnie czasu, od trzech tygodni ciagle do niej pisze to gdzies niedawno raczyla odpisac, ze zajdzie w tym tygodniu, bo ja wolne mam, ale jak widac znow czasu nie ma... a mieszkamy zaledwie 5 min od siebie.... heh....
i co się póżniej dziwić ,, ze ludzie chorują... tylko stres i stres.... buuuu
Misqa, przykra sytuacja.
Po to tu jesteśmy, żeby się wspierać wzajemnie i wcale nie marudzisz. Trudno jest doradzać nie znając Was dobrze. Jeśli masz jakieś wątpliwości, to może zróbcie sobie przerwę od siebie. Przede wszystkim poważnie porozmawiajcie, spróbuj wyjaśnić przyczynę jego kłamstw. Może koledzy go buntują...Postaw sprawę jasno, jeśli będzie się chciał zmienić to daj mu szansę, ale musisz pamiętać, że ludzie tak szybko się nie zmieniają, skoro raz się zmienił, był dobry później znowu zaczął być nie w porządku, to tak może być w kółko. Daj sobie czas na przemyślenie tego wszystkiego, napisz sobie wszystkie plusy i minusy Waszego związku. Musisz teraz odróżnić czy to jest nadal ta wielka miłość, czy już tylko przyzwyczajenie.
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 12:13   #433
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

ech... po 15 jade do niego na powazna rozmowe, powiem mu jak ja to widze, co mysle i zobacze co on na to, i juz dzis naprawde ostateczna decyzja, albo woz albo przewóz. Niech sie zdecyduje o co mu tak naprawde chodzi, bo ja juz mam dosc takiej niepewności... bo w sumie to ja juz nie wiem na czym stoje...
Dzieki za kciuki, jak wróce wieczorkiem to dam znac co ustalilismy

anuulaa - tylko widzisz na przerwe juz za bardzo nie ma czasu, w czerwcu slub, wiec to w sumie bez sensu. Musimy sie zdecydowac, albo sie dogadamy, albo nie
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...

Edytowane przez MisQa
Czas edycji: 2009-02-04 o 12:14 Powód: dopisek
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 12:14   #434
dominda
Raczkowanie
 
Avatar dominda
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 385
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
ech... po 15 jade do niego na powazna rozmowe, powiem mu jak ja to widze, co mysle i zobacze co on na to, i juz dzis naprawde ostateczna decyzja, albo woz albo przewóz. Niech sie zdecyduje o co mu tak naprawde chodzi, bo ja juz mam dosc takiej niepewności... bo w sumie to ja juz nie wiem na czym stoje...
Dzieki za kciuki, jak wróce wieczorkiem to dam znac co ustalilismy
__________________
Jesteśmy razem od 07.04.03
Jesteśmy zaręczeni od 26.12.07
Nasz wielki dzień 19.09.09


http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20090919570113.png

http://s7.suwaczek.com/20090919650214.png
dominda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 12:14   #435
eliame
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 264
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
heh... juz byla kiedys rozmowa na ten temat, wtedy powiedzialam, ze jak dalej tak bedzie to żadnego ślubu nie będzie... wystraszył się i przez jakis czas było oki, ale znów to samo.....
nie wiem, moze ja sie ludzę, że on kiedyś znów będzie taki jak na początku.... nie wiem, moze to naprawde nie ma sensu.... może on mnie wcale nie kocha....
Hmm.. na jakikolwiek problem najlepszym rozwiązaniem jest rozmowa.
Musicie wyrzucić wszystko z siebie, to nie jest dobre że piszesz nam na forum co czujesz a nie chcesz tego samego powiedzieć TŻ. Rozmawiajcie chociaż mielibyście się codziennie z tego powodu kłócić. Najgorsze jest milczenie.

Z Twojego opisu wynika, że nie mieszkacie razem. Może warto byłoby spędzić kilka dni więcej ze sobą. Albo zaplanujcie cały tydzień wspólnego czasu.

Pamiętaj, że nie powinnaś mieć wątpliwości czy dobrze robisz biorąc ślub. Dlatego wykorzystaj pozostały czas na upewnienie się.

Będzie dobrze!
__________________

eliame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 12:17   #436
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
ech... po 15 jade do niego na powazna rozmowe, powiem mu jak ja to widze, co mysle i zobacze co on na to, i juz dzis naprawde ostateczna decyzja, albo woz albo przewóz. Niech sie zdecyduje o co mu tak naprawde chodzi, bo ja juz mam dosc takiej niepewności... bo w sumie to ja juz nie wiem na czym stoje...
Dzieki za kciuki, jak wróce wieczorkiem to dam znac co ustalilismy

anuulaa - tylko widzisz na przerwe juz za bardzo nie ma czasu, w czerwcu slub, wiec to w sumie bez sensu. Musimy sie zdecydowac, albo sie dogadamy, albo nie
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 12:19   #437
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez dominda Pokaż wiadomość
A będziesz zamawiała z tej strony z której jest ta bransoletka??
i ile Cie to wyniesie-no cały komplet... Jeśli oczywiście możesz powiedzieć
Nie, u innej kobiety. Ceny nie znam, jeszcze nie złożyłam ostatecznie zamówienia, najpierw pisałam tej Pani co chcę, ona zadała kilka pytań szczegółowych i teraz czekam na maila z ceną. Mogę mieć biżuterię z kryształków szklanych albo z kryształów Swarovskiego, ale nie wiem jak wahają się ceny. Chciałabym się zamknąć w 100zł ale chyba to będzie drożej kosztować. Zobaczymy co mi odpisze.

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
ech... po 15 jade do niego na powazna rozmowe, powiem mu jak ja to widze, co mysle i zobacze co on na to, i juz dzis naprawde ostateczna decyzja, albo woz albo przewóz. Niech sie zdecyduje o co mu tak naprawde chodzi, bo ja juz mam dosc takiej niepewności... bo w sumie to ja juz nie wiem na czym stoje...
Dzieki za kciuki, jak wróce wieczorkiem to dam znac co ustalilismy

anuulaa - tylko widzisz na przerwe juz za bardzo nie ma czasu, w czerwcu slub, wiec to w sumie bez sensu. Musimy sie zdecydowac, albo sie dogadamy, albo nie
Rozumiem, ale mi chodziło o taką tygodniową przerwę, żebyście zobaczyli, czy w ogóle tęsknicie za sobą. Ale podjęłaś słuszną decyzję, bardzo dobrze, musisz być konkretna. Trzymamy kciuki
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 12:21   #438
dominda
Raczkowanie
 
Avatar dominda
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 385
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Nie, u innej kobiety. Ceny nie znam, jeszcze nie złożyłam ostatecznie zamówienia, najpierw pisałam tej Pani co chcę, ona zadała kilka pytań szczegółowych i teraz czekam na maila z ceną. Mogę mieć biżuterię z kryształków szklanych albo z kryształów Swarovskiego, ale nie wiem jak wahają się ceny. Chciałabym się zamknąć w 100zł ale chyba to będzie drożej kosztować. Zobaczymy co mi odpisze.
a co chcesz miec w zestawie?? bransoletke , cos na szyje, kolczyki?? czy cos więcej?? I za ok 100 zł?? a mozesz podac namiary w necie na ta kobiete??
__________________
Jesteśmy razem od 07.04.03
Jesteśmy zaręczeni od 26.12.07
Nasz wielki dzień 19.09.09


http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20090919570113.png

http://s7.suwaczek.com/20090919650214.png
dominda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 12:21   #439
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez eliame Pokaż wiadomość
Hmm.. na jakikolwiek problem najlepszym rozwiązaniem jest rozmowa.
Musicie wyrzucić wszystko z siebie, to nie jest dobre że piszesz nam na forum co czujesz a nie chcesz tego samego powiedzieć TŻ. Rozmawiajcie chociaż mielibyście się codziennie z tego powodu kłócić. Najgorsze jest milczenie.

Z Twojego opisu wynika, że nie mieszkacie razem. Może warto byłoby spędzić kilka dni więcej ze sobą. Albo zaplanujcie cały tydzień wspólnego czasu.

Pamiętaj, że nie powinnaś mieć wątpliwości czy dobrze robisz biorąc ślub. Dlatego wykorzystaj pozostały czas na upewnienie się.

Będzie dobrze!
heh.... ale wlasnie w tym sek, ze nasza rozmowa do niczego nie prowadzi, bo ja ciagle slysze, ze wymyslac cos sobie, ze robie afere z niczego i on nigdy nie jest niczemu winny i nigdy problemu nie widzi.... Wlasnie to mnie najbardziej wku**** , bo juz nie wkurza...
Ech.. nic, moze chociaz dzis zachowa sie jak dorosly czlowiek... bo ostatnio idzie coraz bardziej w kierunku dziecka...


anuulaa- tydzien czy tesknimy.... jak jednego dnia sie nie zobaczymy to kazde czegos dostaje... nie wiem, ja bynajmniej tesknie za nim bardzo... i nie jest to tylko fizyczna tesknota, by sie przytulic czy cos... po prostu brakuje mi nawet tylko tej mysli, ze on jest obok mnie ...
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...

Edytowane przez MisQa
Czas edycji: 2009-02-04 o 12:23
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 12:24   #440
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez dominda Pokaż wiadomość
a co chcesz miec w zestawie?? bransoletke , cos na szyje, kolczyki?? czy cos więcej?? I za ok 100 zł?? a mozesz podac namiary w necie na ta kobiete??
Bransoletkę i kolczyki chciałabym do 100, ale nie wiem jaka będzie ostateczna cena. Zdaje mi się, że wyjdzie więcej. Natomiast chcę jeszcze mieć we włosach stroik z kryształkami na druciku, całkiem niedawno załączałam w wątku poprzednim. I ten stroik to ok. 40zł. Nie będę mieć naszyjnika, bo suknia jest na ramiączkach a na górze pełno kamyczków Swarovskiego.
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 12:25   #441
celi25
Rozeznanie
 
Avatar celi25
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 996
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez eliame Pokaż wiadomość
Hmm.. na jakikolwiek problem najlepszym rozwiązaniem jest rozmowa.
Musicie wyrzucić wszystko z siebie, to nie jest dobre że piszesz nam na forum co czujesz a nie chcesz tego samego powiedzieć TŻ. Rozmawiajcie chociaż mielibyście się codziennie z tego powodu kłócić. Najgorsze jest milczenie.

Z Twojego opisu wynika, że nie mieszkacie razem. Może warto byłoby spędzić kilka dni więcej ze sobą. Albo zaplanujcie cały tydzień wspólnego czasu.

Pamiętaj, że nie powinnaś mieć wątpliwości czy dobrze robisz biorąc ślub. Dlatego wykorzystaj pozostały czas na upewnienie się.

Będzie dobrze!
Zgadzam się - szczera rozmowa to podstawa. Moja koleżanka jest już 3 lata po ślubie, ale pamiętam, że też miała kryzys przed. Termin mieli na sierpień a na wiosnę kłócili się i nawet mu pierścionek zaręczynowy oddała. Ale wszystko sobie wyjaśnili i jest OK. Trzymam kciuki
__________________
27-06-2009


celi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 12:34   #442
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

cześć dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy a szczególnie dziewczyn, które były w LF mierzyc suknie ja wybieram się jutro i nie wiem czy zadzwonic czy po prostu pójść tam mam wybrane kilka modeli (6) i nie wiem czy panie nie będę wkurzone, że je męczę
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 12:37   #443
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy a szczególnie dziewczyn, które były w LF mierzyc suknie ja wybieram się jutro i nie wiem czy zadzwonic czy po prostu pójść tam mam wybrane kilka modeli (6) i nie wiem czy panie nie będę wkurzone, że je męczę
Jeśli jesteś już umówiona, to nie musisz dzwonić A jak nie, to koniecznie się umów i powiedz jakie modele chcesz mierzyć
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 12:39   #444
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Jeśli jesteś już umówiona, to nie musisz dzwonić A jak nie, to koniecznie się umów i powiedz jakie modele chcesz mierzyć
no to dzisiaj zadzwonie i się umówię dzięki
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 12:40   #445
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy a szczególnie dziewczyn, które były w LF mierzyc suknie ja wybieram się jutro i nie wiem czy zadzwonic czy po prostu pójść tam mam wybrane kilka modeli (6) i nie wiem czy panie nie będę wkurzone, że je męczę
Musisz się umówić wcześniej na wizytę, najlepiej od razu podać modele jakie chcesz mierzyć
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 12:41   #446
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Musisz się umówić wcześniej na wizytę, najlepiej od razu podać modele jakie chcesz mierzyć
ale ja chcę aż 6 zobaczyć a jak mi się jakis spodoba juz w salonie model to moge poprosic czy mnie zabiją
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 12:47   #447
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

kaska dzownisz i sie umawiasz. Ponadto mozesz przez tel podac numery modeli jakie cie inetresuja, bo po 1. moga nie miec na stanie, a 2. juz sobie przyszukuje je baba i tylko wjedziesz do przymierzalni

reszta nadrobie potem
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 12:52   #448
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

weszłam na stronę LF w opolu....z 6 sukni, które chciałam mierzyć mają 1 na stronie chyba sobie daruje pójde jak będę we wrocku ehh
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 12:58   #449
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ale ja chcę aż 6 zobaczyć a jak mi się jakis spodoba juz w salonie model to moge poprosic czy mnie zabiją
Pewnie i tak połowy modeli nie będzie Ja jak mówiłam jakie modele chcę, to większości nie było. Ale jak będziesz w salonie, to jeszcze będziesz mogła wybrać z katalogu modele i pomierzyć. A co się przejmujesz babami Będą miały przynajmniej robotę
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 12:59   #450
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Jak ja byłam mierzyć, to nic nie było z tego co sobie spisałam
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.