Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3 - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-30, 12:36   #4471
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Myślę że jest gorąco i może dlatego bobasy nie jedza?
Mój w ostatnie upały też nic poza mlekiem, ale dziś nie pogardzil pulpecikami w sosie pomidorowym z kladzionymi kluseczkami: P
Mama też zjadła, a co: P



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 12:57   #4472
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Śliweczko, no przez Twe oczy Twe oczy zielone oszalaaaałem To Zenek śpiewa
Jaki początek lata? Lato jako pora roku dopiero za 2 tygodnie się zaczyna To wiosna taka szalona
No tak się składa, że nigdy nie słyszałam tego hitu ale ja stronię od imprez z tego typu muzyką i od tych kanałów tv
Wystarczy, że usłyszałam 3 pierwsze słowa w wykonaniu tego pana i wyłączyłam z "o ja pier.dolę" na ustach
W ogóle jak zobaczyłam ilość wyświetleń to mnie wcięło :O
Tak sobie myślę, że to całe disco polo to niezły biznes jest. Umiejętności większych mieć nie trzeba, talentu to już w ogóle, wystarczy tylko przedszkolna, wpadająca w ucho nuta zrobiona bez instrumentów na komputerze do której wystarczy w miarę poprawnie zaśpiewać i już.
Muszę to Tz zaproponować, on by śpiewał,a ja bym mogła być tancerką


---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Honcia Ignaś też nie ma apetytu. Na śniadanie kanapkę zostawił, zjadł tylko sporo borówek i arbuza. A na drugie śniadanie pół banana. On by mógł tylko na owocach żyć.
Nic nie robisz źle, nie gadać mi tu głupot takich
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 14:11   #4473
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
No tak się składa, że nigdy nie słyszałam tego hitu ale ja stronię od imprez z tego typu muzyką i od tych kanałów tv
Wystarczy, że usłyszałam 3 pierwsze słowa w wykonaniu tego pana i wyłączyłam z "o ja pier.dolę" na ustach
W ogóle jak zobaczyłam ilość wyświetleń to mnie wcięło :O
Tak sobie myślę, że to całe disco polo to niezły biznes jest. Umiejętności większych mieć nie trzeba, talentu to już w ogóle, wystarczy tylko przedszkolna, wpadająca w ucho nuta zrobiona bez instrumentów na komputerze do której wystarczy w miarę poprawnie zaśpiewać i już.
Muszę to Tz zaproponować, on by śpiewał,a ja bym mogła być tancerką


---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Honcia Ignaś też nie ma apetytu. Na śniadanie kanapkę zostawił, zjadł tylko sporo borówek i arbuza. A na drugie śniadanie pół banana. On by mógł tylko na owocach żyć.
Nic nie robisz źle, nie gadać mi tu głupot takich
Ja pierwszy raz tą piosenkę usłyszałam jak nasi piłkarze zakwalifikowali się do Euro i śpiewali to w szatni
Dla mnie disco polo na imprezach i weselach - spoko. Na co dzień nie słucham, ale sentyment mam, bo będąc w początkowych klasach podstawówki był szał, a niedziela bez Disco Relax na Polsacie była dniem straconym

Moja dzisiaj też z apetytem nie szaleje. Zrobiłam jej zupę-krem żeby sama sobie z Doidy wypiła, ale pogardziła. Podgrzałam danie Hippa ze słoiczka - pogardziła. W akcie desperacji ugotowałam sam makaron - no coś tam zjadła, ale bez szału
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 14:58   #4474
miszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar miszkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 415
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
No cóż- i proszki, i płyny, i kapsułki to chemia, a dla mnie najwygodniejsze są kapsułki My z mężem nie mamy tak wrażliwej skóry jak nasze dziecko I kurna wydaje mi się, że to łzawienie z oczu i zaczerwienienie to wcale nie alergia na jakieś pyłki tylko na ten Vizir chorerny Wystąpię o odszkodowanie do Chajzera
O szarym mydle nie pomyślałam, a czy ono właśnie nie wysusza skóry? Tak mi się kojarzy, ale mogę być w błędzie... Skoro Twój mąż zadowolony, a on ma jakieś problemy skórne, tak?
Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Mąż ma łuszczycę
A na codzień uzywamy takiego mydła
https://polskikoszyk.pl/barwa-tradyc...rUthoCWz_w_wcB
Nie znam się na chemii i skladach ale nie wysusza ani jego skóry ani moich dloni a to sukces bo wiecznie miałam popękane
A znacie " żywe mydło"
Jest rewelacyjne, naturalne.
Moja siostra myła nim nawet włoski siostrzenicy i tylko po nim się nie plączą

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Śliweczko, no przez Twe oczy Twe oczy zielone oszalaaaałem To Zenek śpiewa
Jaki początek lata? Lato jako pora roku dopiero za 2 tygodnie się zaczyna To wiosna taka szalona
Ty z okolic Wrocławia jesteś?
Dawaj na koncert "Wrocław w rytmie disco"
My idziemy razem z przyjaciółmi
Już nie mogę się doczekać.
Ten looz🎤🎶🎸🎹😂

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Ja pierwszy raz tą piosenkę usłyszałam jak nasi piłkarze zakwalifikowali się do Euro i śpiewali to w szatni
Dla mnie disco polo na imprezach i weselach - spoko. Na co dzień nie słucham, ale sentyment mam, bo będąc w początkowych klasach podstawówki był szał, a niedziela bez Disco Relax na Polsacie była dniem straconym

Moja dzisiaj też z apetytem nie szaleje. Zrobiłam jej zupę-krem żeby sama sobie z Doidy wypiła, ale pogardziła. Podgrzałam danie Hippa ze słoiczka - pogardziła. W akcie desperacji ugotowałam sam makaron - no coś tam zjadła, ale bez szału
Mam identyczny stosunek do disco polo.
Nic tak nie rozkręci imprezki jak disco polo.
My ostatnio na parapetówce tańcowaliśmy do Pięknych i młodych bo pan domu lubi😀

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Mąż mnie uswiadomił, że już trzeba paczkę nadać bo za tydzień lecimy.
Kłóciłam się z nim, że po co, że przecież jeszcze 2 tygodnie.
A to juz w następny piątek lecimy.

Zjadłam na obiad frytki, ogarniam internety 😜, wypiję kawę i idę kompletować ubranka do zabrania.
Biorę same letnie, mam nadzieję, że będzie piękna pogoda.
W razie W podskocze do sh.😀
__________________
Dziubulek

Żabinek
miszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 15:07   #4475
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez miszkaaa Pokaż wiadomość
A znacie " żywe mydło"
Jest rewelacyjne, naturalne.
Moja siostra myła nim nawet włoski siostrzenicy i tylko po nim się nie plączą

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------


Ty z okolic Wrocławia jesteś?
Dawaj na koncert "Wrocław w rytmie disco"
My idziemy razem z przyjaciółmi
Już nie mogę się doczekać.
Ten looz🎤🎶🎸🎹😂

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------


Mam identyczny stosunek do disco polo.
Nic tak nie rozkręci imprezki jak disco polo.
My ostatnio na parapetówce tańcowaliśmy do Pięknych i młodych bo pan domu lubi😀

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Mąż mnie uswiadomił, że już trzeba paczkę nadać bo za tydzień lecimy.
Kłóciłam się z nim, że po co, że przecież jeszcze 2 tygodnie.
A to juz w następny piątek lecimy.

Zjadłam na obiad frytki, ogarniam internety 😜, wypiję kawę i idę kompletować ubranka do zabrania.
Biorę same letnie, mam nadzieję, że będzie piękna pogoda.
W razie W podskocze do sh.😀
Pierwszę słyszę o żywym mydle, idę poczytać co to

Ja w samiutkim Wrocławiu mieszkam Ale już Ci napisałam na fb, że jak Shazzy nie ma, to nie idę Idolka moja największa Zresztą, to nie wiem, czy akurat w tym terminie nie będę poza Wro...
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 15:15   #4476
miszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar miszkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 415
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Pierwszę słyszę o żywym mydle, idę poczytać co to

Ja w samiutkim Wrocławiu mieszkam Ale już Ci napisałam na fb, że jak Shazzy nie ma, to nie idę Idolka moja największa Zresztą, to nie wiem, czy akurat w tym terminie nie będę poza Wro...
Ach no tak, dzisiaj czytałam Twój wpis.
Sorki, wiesz tam imię, tutaj nick i jakoś zapomniałam że to ta sama osóbka 😀
__________________
Dziubulek

Żabinek
miszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 15:25   #4477
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez miszkaaa Pokaż wiadomość
Ach no tak, dzisiaj czytałam Twój wpis.
Sorki, wiesz tam imię, tutaj nick i jakoś zapomniałam że to ta sama osóbka 😀
Spoko, ja też tam mam czasem problem żeby zidentyfikować kto jest kto


Kurde dziewczyny, podliczyłam koszty roczku i się przeraziłam. Jakoś wcześniej nie przyszło mi to do głowy, bo było na zasadzie - robimy i już Mąż z tych oszczędnych nie jest, więc jemu wszystko jedno... A ja żałuję, że już za późno, żeby z tego zrezygnować. Na pewno już kolejnych urodzin nie będziemy robić w lokalu... Dopóki nie będziemy mieszkać na większej ilości m2, to będziemy albo świętować we troje albo tylko chrzestnych będziemy zapraszać.
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-30, 16:25   #4478
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Ja akurat disco polo nie cierpię. Po prostu jak niektórych wkurza "darcie mordy" i nie dają rady tego słuchać to na mnie tak właśnie ten gatunek działa. Wolę ambitniejsze kompozycje, utalentowanych wokalistów i instrumentalistów
No i typowych wesel czy festynów właśnie z tego powodu też nie znoszę
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 16:42   #4479
miszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar miszkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 415
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Ja akurat disco polo nie cierpię. Po prostu jak niektórych wkurza "darcie mordy" i nie dają rady tego słuchać to na mnie tak właśnie ten gatunek działa. Wolę ambitniejsze kompozycje, utalentowanych wokalistów i instrumentalistów
No i typowych wesel czy festynów właśnie z tego powodu też nie znoszę
Ambitniejsze kompozycje, instrumentalistów...
Hmm, co Ty robisz na wizażu?
Hahaha 😂



Australia, my robimy zawsze w lokalu, ale tylko obiad i nasz tort.
Ale zapraszamy tylko Chrzestnych i dziadków czyli moich rodziców.
No i robimy tak z konieczności bo.nie chcę robić urodzin w mieszkaniu u rodziców
__________________
Dziubulek

Żabinek

Edytowane przez miszkaaa
Czas edycji: 2017-05-30 o 16:43
miszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 18:38   #4480
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Ja właśnie zrezygnoowalam z lokalu bo spodobał mi się pomysł imprezy na dworze (oby pogoda dopisała, jak nie to namiot lub dom). Zamawiam katering po znajomości, juz wydalam stowke na materiały na dekoracje i myślę, ze impreza wyjdzie nas polowe taniej niż w lokalu. Z tym ze zamierzam upiec ciasto, tort zamówiony osobno.
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 18:57   #4481
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;74254931]Ja właśnie zrezygnoowalam z lokalu bo spodobał mi się pomysł imprezy na dworze (oby pogoda dopisała, jak nie to namiot lub dom). Zamawiam katering po znajomości, juz wydalam stowke na materiały na dekoracje i myślę, ze impreza wyjdzie nas polowe taniej niż w lokalu. Z tym ze zamierzam upiec ciasto, tort zamówiony osobno.[/QUOTE]
No masz warunki na imprezę, zazdroszczę... A kiedy robisz?
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-30, 21:24   #4482
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Ja też muszę pomyśleć o roczku, ale Franek kończy 15 czyli w tygodniu co odpada bo mamy przyjezdnych gości. A w sobotę i niedzielę po jego urodzinach mam egzaminy. .. nie wiem jak to skoordynowac. Muszę pomyśleć.

O kosztach wolę nie myśleć. Nie dość że nie będzie macierzyńskiego już w tym msc to jeszcze szalejemy z kasą. A tu roczek a tu ubezpieczenie na samochód, byliśmy się dziś dowiedzieć i babka nam zaproponowała super mega ofertę ale trzeba w jednej racie do 20 wpłacić.
I jeszcze teraz w sobotę idziemy na 40 stke. Eh Eh Eh.


A Pan Franciszek dziś poszalal i do 22 nie spał: o biegał jak szalony. Chyba nigdy mu się tak nie zdarzyło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 21:43   #4483
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Ignaś też poszalał i "biegał" do 22 ale wiedziałam że tak będzie, bo z premedytacją położyłam go na 2 drzemki. Dzisiaj basen starszaki miały na 19:15, więc Mały musiał być do 20:30 co najmniej na chodzie

Cytat:
Napisane przez miszkaaa Pokaż wiadomość
Ambitniejsze kompozycje, instrumentalistów...
Hmm, co Ty robisz na wizażu?
Hahaha 😂



Australia, my robimy zawsze w lokalu, ale tylko obiad i nasz tort.
Ale zapraszamy tylko Chrzestnych i dziadków czyli moich rodziców.
No i robimy tak z konieczności bo.nie chcę robić urodzin w mieszkaniu u rodziców
Jak to co robię. Klacham (czy ktoś poza mną w ogóle zna to słowo? )

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;74254931]Ja właśnie zrezygnoowalam z lokalu bo spodobał mi się pomysł imprezy na dworze (oby pogoda dopisała, jak nie to namiot lub dom). Zamawiam katering po znajomości, juz wydalam stowke na materiały na dekoracje i myślę, ze impreza wyjdzie nas polowe taniej niż w lokalu. Z tym ze zamierzam upiec ciasto, tort zamówiony osobno.[/QUOTE]

Ja też liczę na słoneczną pogodę. Robię w najbliższą niedzielę. W sumie 2 tygodnie przed prawdziwym roczkiem ale chcę żeby mój brat z rodzinką byli.
My jesteśmy świeżo po komunii, na której trochę przesadziliśmy z ilością żarcia dlatego ta imprezka będzie na luzie.
Będzie tort i jakieś jeszcze jedno ciasto ( jak ktoś ma jakieś sprawdzone BEZ JAJEK to poproszę o przepis), potem jakieś przekąski z grilla (może szaszłyki z piersi z warzywami i zwykłe kiełbaski) do tego dwie sałatki i na kolację kociołek.
Jak będzie lało to dupa zbita, tz będzie grillował pod parasolem, a my będziemy siedzieć w domu

W lokalu zawsze drogo wychodzi. Myśmy robili pierwszy raz w ten sposób chrzest i już więcej raczej się nie zdecyduję.
Katering do domu też dosyć drogi ( mieliśmy na komunię)... Najtaniej to wiadomo ogarnąć wszystko w domu własnymi siłami tylko kurczę skąd je wziąć?
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 22:00   #4484
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez miszkaaa Pokaż wiadomość
A znacie " żywe mydło"
Jest rewelacyjne, naturalne.
Moja siostra myła nim nawet włoski siostrzenicy i tylko po nim się nie plączą

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------


Ty z okolic Wrocławia jesteś?
Dawaj na koncert "Wrocław w rytmie disco"
My idziemy razem z przyjaciółmi
Już nie mogę się doczekać.
Ten looz🎤🎶🎸🎹😂

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------


Mam identyczny stosunek do disco polo.
Nic tak nie rozkręci imprezki jak disco polo.
My ostatnio na parapetówce tańcowaliśmy do Pięknych i młodych bo pan domu lubi😀

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Mąż mnie uswiadomił, że już trzeba paczkę nadać bo za tydzień lecimy.
Kłóciłam się z nim, że po co, że przecież jeszcze 2 tygodnie.
A to juz w następny piątek lecimy.

Zjadłam na obiad frytki, ogarniam internety 😜, wypiję kawę i idę kompletować ubranka do zabrania.
Biorę same letnie, mam nadzieję, że będzie piękna pogoda.
W razie W podskocze do sh.😀
Coś poczytałam i jak mężowi przestanie odpowiadać obecny zestaw ( szare mydlo i oliwka Hipp kradziona córce) to mu kupię i zobaczymy czy coś zadziała ale na pewno kostkę bo płyn ma SLS na 2miejscu w składzie
Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Ja akurat disco polo nie cierpię. Po prostu jak niektórych wkurza "darcie mordy" i nie dają rady tego słuchać to na mnie tak właśnie ten gatunek działa. Wolę ambitniejsze kompozycje, utalentowanych wokalistów i instrumentalistów
No i typowych wesel czy festynów właśnie z tego powodu też nie znoszę
Ohohohoho... Ambitniejsze kompozycje no ja też
Ale nie ukrywam, że nóżka sama chodzi przy disco polo bo ja uwielbiam tańczyć
Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Ignaś też poszalał i "biegał" do 22 ale wiedziałam że tak będzie, bo z premedytacją położyłam go na 2 drzemki. Dzisiaj basen starszaki miały na 19:15, więc Mały musiał być do 20:30 co najmniej na chodzie



Jak to co robię. Klacham (czy ktoś poza mną w ogóle zna to słowo? )



Ja też liczę na słoneczną pogodę. Robię w najbliższą niedzielę. W sumie 2 tygodnie przed prawdziwym roczkiem ale chcę żeby mój brat z rodzinką byli.
My jesteśmy świeżo po komunii, na której trochę przesadziliśmy z ilością żarcia dlatego ta imprezka będzie na luzie.
Będzie tort i jakieś jeszcze jedno ciasto ( jak ktoś ma jakieś sprawdzone BEZ JAJEK to poproszę o przepis), potem jakieś przekąski z grilla (może szaszłyki z piersi z warzywami i zwykłe kiełbaski) do tego dwie sałatki i na kolację kociołek.
Jak będzie lało to dupa zbita, tz będzie grillował pod parasolem, a my będziemy siedzieć w domu

W lokalu zawsze drogo wychodzi. Myśmy robili pierwszy raz w ten sposób chrzest i już więcej raczej się nie zdecyduję.
Katering do domu też dosyć drogi ( mieliśmy na komunię)... Najtaniej to wiadomo ogarnąć wszystko w domu własnymi siłami tylko kurczę skąd je wziąć?
A co to znaczy??
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 22:06   #4485
Cierpliwosc
Zadomowienie
 
Avatar Cierpliwosc
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 596
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Ja też muszę pomyśleć o roczku, ale Franek kończy 15 czyli w tygodniu co odpada bo mamy przyjezdnych gości. A w sobotę i niedzielę po jego urodzinach mam egzaminy. .. nie wiem jak to skoordynowac. Muszę pomyśleć.

O kosztach wolę nie myśleć. Nie dość że nie będzie macierzyńskiego już w tym msc to jeszcze szalejemy z kasą. A tu roczek a tu ubezpieczenie na samochód, byliśmy się dziś dowiedzieć i babka nam zaproponowała super mega ofertę ale trzeba w jednej racie do 20 wpłacić.
I jeszcze teraz w sobotę idziemy na 40 stke. Eh Eh Eh.


A Pan Franciszek dziś poszalal i do 22 nie spał: o biegał jak szalony. Chyba nigdy mu się tak nie zdarzyło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
15.6 w tym roku wypada Boże Ciało, więc na tygodniu, ale w dniu wolnym
Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Ignaś też poszalał i "biegał" do 22 ale wiedziałam że tak będzie, bo z premedytacją położyłam go na 2 drzemki. Dzisiaj basen starszaki miały na 19:15, więc Mały musiał być do 20:30 co najmniej na chodzie



Jak to co robię. Klacham (czy ktoś poza mną w ogóle zna to słowo? )



Ja też liczę na słoneczną pogodę. Robię w najbliższą niedzielę. W sumie 2 tygodnie przed prawdziwym roczkiem ale chcę żeby mój brat z rodzinką byli.
My jesteśmy świeżo po komunii, na której trochę przesadziliśmy z ilością żarcia dlatego ta imprezka będzie na luzie.
Będzie tort i jakieś jeszcze jedno ciasto ( jak ktoś ma jakieś sprawdzone BEZ JAJEK to poproszę o przepis), potem jakieś przekąski z grilla (może szaszłyki z piersi z warzywami i zwykłe kiełbaski) do tego dwie sałatki i na kolację kociołek.
Jak będzie lało to dupa zbita, tz będzie grillował pod parasolem, a my będziemy siedzieć w domu

W lokalu zawsze drogo wychodzi. Myśmy robili pierwszy raz w ten sposób chrzest i już więcej raczej się nie zdecyduję.
Kateringp do domu też dosyć drogi ( mieliśmy na komunię)... Najtaniej to wiadomo ogarnąć wszystko w domu własnymi siłami tylko kurczę skąd je wziąć?
Znam to słowo
Bez jajek i bez pieczenia: http://www.domowe-wypieki.pl/przepis...-na-krakersach chociaż nie wiem czy w krakersach nie ma jajek
__________________
"Gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka (...)
nikt nikomu nie byłby potrzebny."
[ks. J.Twardowski]
Cierpliwosc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 22:25   #4486
zullugula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 117
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Ja akurat disco polo nie cierpię. Po prostu jak niektórych wkurza "darcie mordy" i nie dają rady tego słuchać to na mnie tak właśnie ten gatunek działa. Wolę ambitniejsze kompozycje, utalentowanych wokalistów i instrumentalistów
No i typowych wesel czy festynów właśnie z tego powodu też nie znoszę
Piąteczka
zullugula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 06:17   #4487
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

dzień dobry!

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
No to się cieszę, ze nie mam fb
Dziś jest znowu kolejny dzień kiedy moje dziecko nie je nic poza cycem w sunie zjadla dzisiaj 1 łyzeczkę owsianki i polizała kaszkę którą zaraz wypluła teraz kruszy biszkopta i ani okruszynki nie bierze do buzi... Ehh nie wiem co robię źle
Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Myślę że jest gorąco i może dlatego bobasy nie jedza?
Mój w ostatnie upały też nic poza mlekiem, ale dziś nie pogardzil pulpecikami w sosie pomidorowym z kladzionymi kluseczkami: P
Mama też zjadła, a co: P



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja Kinia je i je :P Jak widzi, że niesiemy talerz to już jest obok nas. Nie ważne, że jadła 5 minut temu

Ale wody mała cholera nie chce pić

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Spoko, ja też tam mam czasem problem żeby zidentyfikować kto jest kto


Kurde dziewczyny, podliczyłam koszty roczku i się przeraziłam. Jakoś wcześniej nie przyszło mi to do głowy, bo było na zasadzie - robimy i już Mąż z tych oszczędnych nie jest, więc jemu wszystko jedno... A ja żałuję, że już za późno, żeby z tego zrezygnować. Na pewno już kolejnych urodzin nie będziemy robić w lokalu... Dopóki nie będziemy mieszkać na większej ilości m2, to będziemy albo świętować we troje albo tylko chrzestnych będziemy zapraszać.

Nam łącznie wyszła imprezka w lokalu 1200 zł za 18 osób (zupa, II danie, ciasto), tort, coś dać księdzu w kopercie, dodatkowe soki i 2 wina do obiadu plus dekoracja sali A Ty sie jakich kosztów spodziewałaś ?
__________________
19.05.2016 Kingusia

Edytowane przez agusiia69
Czas edycji: 2017-05-31 o 07:14
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 07:15   #4488
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Dzień dobry! Noc bez pobudki! Zaczęty o 6.30, no ale niech będzie

Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
dzień dobry!





Moja Kinia je i jeJak widzi, że niesiemy talerz to już jest obok nas. Nie ważne, że jadła 5 minut temu

Ale wody mała cholera nie chce pić




Nam łącznie wyszła imprezka w lokalu 1200 zł za 18 osób (zupa, II danie, ciasto), tort, coś dać księdzu w kopercie, dodatkowe soki i 2 wina do obiadu A Ty sie jakich kosztów spodziewałaś ?
Nie wiem, tak jak pisałam - nie zaprzątałam sobie tym głowy U nas też wyjdzie taka suma, no może trochę więcej bo musimy dokupić napoje do domu no i jakieś jedzonko zrobić na kolację.

Moja uwielbia wodę prosto z butelki, najlepiej tej dużej
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 07:56   #4489
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Noc bez pobudki! Zaczęty o 6.30, no ale niech będzie


Nie wiem, tak jak pisałam - nie zaprzątałam sobie tym głowy U nas też wyjdzie taka suma, no może trochę więcej bo musimy dokupić napoje do domu no i jakieś jedzonko zrobić na kolację.

Moja uwielbia wodę prosto z butelki, najlepiej tej dużej
Po obiedzie do nas część gości przyszła, ale nikt nie chciał kolacji :P wszyscy sie obżarli obiadem
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-31, 08:02   #4490
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
Po obiedzie do nas część gości przyszła, ale nikt nie chciał kolacjiwszyscy sie obżarli obiadem
U mnie same głodomory w rodzinie, na pewno zgłodnieją
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 08:27   #4491
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Sliweczko, to ja chyba muszę nie kłaść Franka na drugą drzemkę, na to wychodzi: p bo wolę jednak żeby spał o 20
Oczywiście pora położenia się spać nie wpłynęła na porę wstawania.
Ale obudził się już śpiący i teraz jest w trakcie drzemki:P

Wczoraj wracaliśmy do domu o 18:30 i mu się w samochodzie na 10 min przysnelo i taka to była jego druga drzemka: p

Sliweczka a może na zimno ciasto kangus z płatkami? I dużo czekolady w nim jest: p jest mega słodki ale pyszny


Cierpliwość dzięki!
Haha widać że na nowym mieszkaniu nie mam kalendarza ale super, to problem z głowy: P


A to Franek trochę inaczej niż Kinia, bo jak nie jest głodny to nie zje choćby nie wiem co. A wody w ostatnie dni idą nawet 4 bidony: P

A no właśnie i Franek chyba myśli ze chcemy to otruc, wszystkiego musi najpierw ktoś spróbować, nawet wody z jego własnego bidonu: P



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 08:39   #4492
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Dzień dobry

Chrzciny M wyjdą coś koło 1400zł za 13 osób. W domu zrobiła bym to o połowę taniej i z większymi bajerami. Ale, i to bardzo duże ALE, stala bym już od dzisiaj przy kuchni i tak do poniedziałku bo przecież z moim jęczkiem nie zrobię nic na szybko a i sprzątania jest zawsze 2 dni. Bardzo się cieszę, ze zdecydowaliśmy się na restaurację

Marcelka pije z duzej butli jak dorosły, a przynajmniej chce rzuca kubek i bidon jak widzi, ze ktoś pije z butelki albo szklanki
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 08:47   #4493
miszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar miszkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 415
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Ignaś też poszalał i "biegał" do 22 ale wiedziałam że tak będzie, bo z premedytacją położyłam go na 2 drzemki. Dzisiaj basen starszaki miały na 19:15, więc Mały musiał być do 20:30 co najmniej na chodzie



Jak to co robię. Klacham (czy ktoś poza mną w ogóle zna to słowo? )



Ja też liczę na słoneczną pogodę. Robię w najbliższą niedzielę. W sumie 2 tygodnie przed prawdziwym roczkiem ale chcę żeby mój brat z rodzinką byli.
My jesteśmy świeżo po komunii, na której trochę przesadziliśmy z ilością żarcia dlatego ta imprezka będzie na luzie.
Będzie tort i jakieś jeszcze jedno ciasto ( jak ktoś ma jakieś sprawdzone BEZ JAJEK to poproszę o przepis), potem jakieś przekąski z grilla (może szaszłyki z piersi z warzywami i zwykłe kiełbaski) do tego dwie sałatki i na kolację kociołek.
Jak będzie lało to dupa zbita, tz będzie grillował pod parasolem, a my będziemy siedzieć w domu

W lokalu zawsze drogo wychodzi. Myśmy robili pierwszy raz w ten sposób chrzest i już więcej raczej się nie zdecyduję.
Katering do domu też dosyć drogi ( mieliśmy na komunię)... Najtaniej to wiadomo ogarnąć wszystko w domu własnymi siłami tylko kurczę skąd je wziąć?
Ja nie znam

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Coś poczytałam i jak mężowi przestanie odpowiadać obecny zestaw ( szare mydlo i oliwka Hipp kradziona córce) to mu kupię i zobaczymy czy coś zadziała ale na pewno kostkę bo płyn ma SLS na 2miejscu w składzie

Ohohohoho... Ambitniejsze kompozycje no ja też
Ale nie ukrywam, że nóżka sama chodzi przy disco polo bo ja uwielbiam tańczyć

A co to znaczy??
Oo widzisz, ja nie kumata w tych sprawach więc następnym razem też kupię kostkę
__________________
Dziubulek

Żabinek
miszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 12:11   #4494
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez miszkaaa Pokaż wiadomość
Ja nie znam

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------


Oo widzisz, ja nie kumata w tych sprawach więc następnym razem też kupię kostkę
Ja się specjalnie nie znam na składach a z chemii to mialam całe życie mierną ale akurat SLS to największe g*wno a jest w 98% kosmetyków, nawet tych oznaczonych jako hipoalergiczne, sensitive i dla dzieci
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 12:43   #4495
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Tu macie wyjaśnienie słowa "klachy" : Klachy to są po polsku plotki.

Klachy polegają na tym, że spotykają się dwie baby. Siodają se w siyni na ryczce i ło czymś se łopowiadają. Na klachy wybiyrały się baby. Jak się na nie brały to godały, że idą poklachać. Nojbarżyj klachanie dotyczy bab, ale chopy tyż to radzi robią. Baby łokropnie rade klachają. Klachy to je inaczyj rozmowa, godka.

Coby klachy się udały muszą być do tego nojmynij dwie baby. Godo się, że dwie kamratki się trefiły i klachają. Nojlepij tyż, jak się za często niy spotykają. Im rzadziyj, tym więcej mają sobie do przekozanio.

Nojlepij się klachało przy szkubanio piyrzo, łuskaniu fazoli na siyni czy mielyniu lnu.

Klachać idzie ło wszyskim. Nie ło wszyskim idzie klachać ze wszyskimi. Nojlepij się klachało z zielorkom, kiero przynosiła świyże wieści. Kożdy kery klachoł robił to po swoimu i dodawoł swoji treści do historii ło kierej się godało. Stąd potym brały się plotki, w kierych, jakoś część prowdy była zawarto.

Chopy tyż radzi rozprowiają. Łoni niy klachają tak jak baby. Łoni godają ło szkacie, ło fuzbalu i robocie ale ło sąsiadach niy.

Niekierzy na klachy godają tyż klaching, tak współcześnie.


---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Dziękuję za pomysły z ciastem bez jaj ale miałam na myśli bardziej takie zdrowe, bo to generalnie dla niespełna 1,5 rocznej bratanicy, która tortu z jajkami nie może, bo uczulona.

Cierpliwość robiłaś to ciasto z krakersami? Jak smakuje słodka masa na słonych krakersach, bo mnie to zaciekawiło?

Ja dzisiaj na 17. idę do szkoły na "dzień rodziny" czyli połączenie dnia mamy i taty. Oczywiście sama, bo tz w pracy... Mam nadzieję, że mama mi zostanie z Ignasiem, bo jak go będę musiała zabrać to rozwali całe przedstawienie
Śpi właśnie teraz Panicz swoją pierwszą i ostatnią drzemkę.
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 12:56   #4496
CarycaKatharina
Zadomowienie
 
Avatar CarycaKatharina
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Ja robilam ciasto na krakersach. W ogole nie czuć soli. Masa budyniowo kokosowa skutecznie zabija Raffaello z blachy weszlo u mnie w standard, na kazdej imprezie znika w tempie expres. Kupuje do niego budyn z delecty śmietankowy z dodatkiem białej czekolady. Przepis biore z mojewypieki.pl

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Żona 8.11.2014
ZHDK
CarycaKatharina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 14:01   #4497
Cierpliwosc
Zadomowienie
 
Avatar Cierpliwosc
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 596
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Tu macie wyjaśnienie słowa "klachy" : Klachy to są po polsku plotki.

Klachy polegają na tym, że spotykają się dwie baby. Siodają se w siyni na ryczce i ło czymś se łopowiadają. Na klachy wybiyrały się baby. Jak się na nie brały to godały, że idą poklachać. Nojbarżyj klachanie dotyczy bab, ale chopy tyż to radzi robią. Baby łokropnie rade klachają. Klachy to je inaczyj rozmowa, godka.

Coby klachy się udały muszą być do tego nojmynij dwie baby. Godo się, że dwie kamratki się trefiły i klachają. Nojlepij tyż, jak się za często niy spotykają. Im rzadziyj, tym więcej mają sobie do przekozanio.

Nojlepij się klachało przy szkubanio piyrzo, łuskaniu fazoli na siyni czy mielyniu lnu.

Klachać idzie ło wszyskim. Nie ło wszyskim idzie klachać ze wszyskimi. Nojlepij się klachało z zielorkom, kiero przynosiła świyże wieści. Kożdy kery klachoł robił to po swoimu i dodawoł swoji treści do historii ło kierej się godało. Stąd potym brały się plotki, w kierych, jakoś część prowdy była zawarto.

Chopy tyż radzi rozprowiają. Łoni niy klachają tak jak baby. Łoni godają ło szkacie, ło fuzbalu i robocie ale ło sąsiadach niy.

Niekierzy na klachy godają tyż klaching, tak współcześnie.


---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Dziękuję za pomysły z ciastem bez jaj ale miałam na myśli bardziej takie zdrowe, bo to generalnie dla niespełna 1,5 rocznej bratanicy, która tortu z jajkami nie może, bo uczulona.

Cierpliwość robiłaś to ciasto z krakersami? Jak smakuje słodka masa na słonych krakersach, bo mnie to zaciekawiło?

Ja dzisiaj na 17. idę do szkoły na "dzień rodziny" czyli połączenie dnia mamy i taty. Oczywiście sama, bo tz w pracy... Mam nadzieję, że mama mi zostanie z Ignasiem, bo jak go będę musiała zabrać to rozwali całe przedstawienie
Śpi właśnie teraz Panicz swoją pierwszą i ostatnią drzemkę.
Toś to wyjaśniła Zalatuje Gryfnie, zgadłam?
A raffaello na krakersach jest pyszne, mówię Ci to ja nielubiąca tych pralinek i wiórków kokosowych w ogóle Poza tym zgadzam się z Carycą, tylko ja z tego wklejonego przepisu robię
__________________
"Gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka (...)
nikt nikomu nie byłby potrzebny."
[ks. J.Twardowski]
Cierpliwosc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 14:05   #4498
miszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar miszkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 415
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez CarycaKatharina Pokaż wiadomość
Ja robilam ciasto na krakersach. W ogole nie czuć soli. Masa budyniowo kokosowa skutecznie zabija Raffaello z blachy weszlo u mnie w standard, na kazdej imprezie znika w tempie expres. Kupuje do niego budyn z delecty śmietankowy z dodatkiem białej czekolady. Przepis biore z mojewypieki.pl

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Jak przeczytałam o krakersach to tez mnie olsniło z Rafaello bez pieczenia z mojewypieki.
I ostatnio robiłam 3 bit też na herbatnikacb z tej samej strony


Śliweczko, tak myślałam, że to ploty.
Dziękuję za wyjaśnienie w pięknym i zrozumiałym języku, hahaha.

Honcia, to czego szukać w tym składzie?Jak to jest oznaczone? Za każdym razem tak samo?
__________________
Dziubulek

Żabinek
miszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 14:16   #4499
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Tu macie wyjaśnienie słowa "klachy" : Klachy to są po polsku plotki.

Klachy polegają na tym, że spotykają się dwie baby. Siodają se w siyni na ryczce i ło czymś se łopowiadają. Na klachy wybiyrały się baby. Jak się na nie brały to godały, że idą poklachać. Nojbarżyj klachanie dotyczy bab, ale chopy tyż to radzi robią. Baby łokropnie rade klachają. Klachy to je inaczyj rozmowa, godka.

Coby klachy się udały muszą być do tego nojmynij dwie baby. Godo się, że dwie kamratki się trefiły i klachają. Nojlepij tyż, jak się za często niy spotykają. Im rzadziyj, tym więcej mają sobie do przekozanio.

Nojlepij się klachało przy szkubanio piyrzo, łuskaniu fazoli na siyni czy mielyniu lnu.

Klachać idzie ło wszyskim. Nie ło wszyskim idzie klachać ze wszyskimi. Nojlepij się klachało z zielorkom, kiero przynosiła świyże wieści. Kożdy kery klachoł robił to po swoimu i dodawoł swoji treści do historii ło kierej się godało. Stąd potym brały się plotki, w kierych, jakoś część prowdy była zawarto.

Chopy tyż radzi rozprowiają. Łoni niy klachają tak jak baby. Łoni godają ło szkacie, ło fuzbalu i robocie ale ło sąsiadach niy.

Niekierzy na klachy godają tyż klaching, tak współcześnie.


---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Dziękuję za pomysły z ciastem bez jaj ale miałam na myśli bardziej takie zdrowe, bo to generalnie dla niespełna 1,5 rocznej bratanicy, która tortu z jajkami nie może, bo uczulona.

Cierpliwość robiłaś to ciasto z krakersami? Jak smakuje słodka masa na słonych krakersach, bo mnie to zaciekawiło?

Ja dzisiaj na 17. idę do szkoły na "dzień rodziny" czyli połączenie dnia mamy i taty. Oczywiście sama, bo tz w pracy... Mam nadzieję, że mama mi zostanie z Ignasiem, bo jak go będę musiała zabrać to rozwali całe przedstawienie
Śpi właśnie teraz Panicz swoją pierwszą i ostatnią drzemkę.
Klaching

A połączenie słodkiego i słonego jest mega, moja teściowa robi ciasto w tym stylu

Edytowane przez australia87
Czas edycji: 2017-05-31 o 14:17
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 16:05   #4500
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez miszkaaa Pokaż wiadomość
Jak przeczytałam o krakersach to tez mnie olsniło z Rafaello bez pieczenia z mojewypieki.
I ostatnio robiłam 3 bit też na herbatnikacb z tej samej strony


Śliweczko, tak myślałam, że to ploty.
Dziękuję za wyjaśnienie w pięknym i zrozumiałym języku, hahaha.

Honcia, to czego szukać w tym składzie?Jak to jest oznaczone? Za każdym razem tak samo?
Miszko to tak na szybko znalezione
https://polki.pl/zdrowie/choroby,sls...5,artykul.html
Leją to do wszystkich płynów które mają się pienić bo tworzy pianę. Nie tylko do kosmetyków ale i plynów do naczyń, podłóg...
Od kiedy myję się mydlem bez SLS nie muszę za każdym razem smarować ciała balsamem bo skóra nie szczypie
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-01 14:20:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:13.