Wymarzony pierścionek - część X - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-08, 15:50   #4471
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Asiuk troche nie kumam, to po cholerę się laska bierze za organizowanie, jak ma problem z tym, że jej facet bawi się gdzie indziej Przecież założenie było takei, że Wy nie wrócicie tam więc dlaczego mieli czekać Ja ponieważ z góry zakładałam że zabawa bez Tża nie jest dla mnie, że właśnie bym schizowała co on robi ...dlatego nie zdecydowałam się na panieński, on zresztą też nie robił kawalerskiego, oboje jesteśmy walnięci więc tu się zgodziliśmy
Asiuk pierścionek PIĘKNY, KWADRATOWE OCZKO TO MÓJ ULUBIONY MOTYW
Ja na Twoim miejscu kupiłabym obrączkę z łączonego złota i byłby o.k
Ja zaręczynowy też noszę już na lewej, a obrączkę na prawej, na jednej nie mogę bo by było to zbyt bogato
No, ja też nie kumałam. Coś tam mówiła, że kilkakrotnie dał jej powody do niepokoju Najlepsze jest to, że w przyszłym roku biorą slub. Ja nie rozumiem, jak można nie mieć do kogoś zaufania i chcieć z nim spędzic resztę życia? Wkurzyłam się na nia, ale przemilczałam to. Zapytałam ją tylko, jak ona to sobie wszystko wyobraża, skoro tak się teraz zachowuje

Dziekuję za uznanie
Od początku byłam nastawiona na łączone złoto, nawet dziwiłam się ludziom, że wybierają klasykę, skoro wkoło tyle ślicznych wzorów Im więcej oglądałam i dłużej się zastanawiałam, tym bardziej przekonywałam się do prostych, jednokolorowych obrączek.
Ja traktuję obrączkę jako symbol, nie jak biżuterię (w przeciwieństwie do pierścionka ), a obrączki z białego złota mi się nie podobają

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Bardzo ładny

Ja nie wiem co zrobię po ślubie jak miejsce pierścionka zajmie obrączka (pierścionek bede nosić na prawej)... Nie jestem przyzwyczajona nosić cokolwiek na lewej ręce, zresztą mój lewy palec serdeczny jest jeszcze cienszy od prawego i wszystko będzie mi z niego spadać... Może jakbym wybrała sobie taki pierścionek "obrączkowaty" to mogłabym nosić 2w1? hmm...
Dziękuję
Ja już z założenia chciałam nosić pierścionek na lewej ręce. Wiele osób się dziwiło, ale po prostu nie chciałam kombinować po ślubie, co tu z nim zrobić. Obrączkę będę miała na prawej - standardowo, a pierścionek po prostu pozostanie na swoim miejscu

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Ja od zawsze kocham zółte, w srebrze źle wyglądam.
Ja mam właśnie odwrotnie. W ogóle złota zółtego nie noszę. Obrączka będzie jedyną rzeczą z żółtego kruszcu, przez co wyjątkową

A propos łączonego złota w obrączce, moja siostra ma taką (z szerszym paskiem białego złota, i węższymi żółtego), a całość wygląda bardziej na żółte złoto
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 16:08   #4472
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Mój TŻ się naczyta gdy włączy komórkę . Szczerze mówiąc wisi mi to .
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 19:42   #4473
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Dziewczyny! Biję się właśnie z myślami ehhh Czy napisac facetowi pierwsza sms-a? Nie chcę pokazywać, że AŻ tak bardzo mi zależy Chyba jestem kiepska w sprawach damsko-męskich Mama mówi, że ze mnia taka szczera Kasia A mnie zaraz rozniesie, bo chcialabym mu zyczyc w sms-ie spokojnej nocy
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 20:12   #4474
pollynema
Zadomowienie
 
Avatar pollynema
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Sercem w górach
Wiadomości: 1 195
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Melodio, to wszystko zależy od faceta. Np. mój współlokator, by uznał, że 'wygrana' przyszła zbyt łatwo i by dziewczynę raczej sobie odpuścił. Chociaż ostatnio napisała o niego pierwsza dziewczyna z klubu i wprawdzie na randkę jej nie zaprosił, ale sms zachował - i bądź tu człowieku mądry
__________________
Żyj marzeniami.
pollynema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 20:21   #4475
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Ja napisałam do TŻ-a pierwsza . Poznałam go w klubie i z szatni napisałam mu, że idę do domu . Wtedy mi w ogóle nie zależało, ale po prostu chciałam mu powiedzieć, że się zmywam i tyle . On mi odpisał i jeszcze wysłał coś na dobranoc. Sms-a od niego z samego rana w ogóle się nie spodziewałam

W ciągu tej godziny TŻ włączy komórkę i przeczyta, że go nienawidzę i że nie chcę go już nigdy w życiu widzieć i że ma oddać mojej mamie 200 zł . Szczerze mówiąc sama nie wiem czy to była tylko chwilowa niepoczytalność czy coś więcej...
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 20:22   #4476
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez pollynema Pokaż wiadomość
Melodio, to wszystko zależy od faceta. Np. mój współlokator, by uznał, że 'wygrana' przyszła zbyt łatwo i by dziewczynę raczej sobie odpuścił. Chociaż ostatnio napisała o niego pierwsza dziewczyna z klubu i wprawdzie na randkę jej nie zaprosił, ale sms zachował - i bądź tu człowieku mądry

Ale to jest chłopak z ktorym rozmawiałam kilka razy I nam się bardzo dobrze rozmawia Jestem nim totalnie zauroczona i jak myślę z wzajemnością Ale teraz jest z daleka od GG do środy, ale tez nie ma nic na koncie telefonowym. Powiedzial wczoraj, że doladuje konto i coś skrobnie, ale moze nie ma czasu, bo się przeprowadza. Zastanawiam się czy napisać i zyczyc mu milej nocy, czy poczekać, aż on sie odezwie...
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 20:30   #4477
pollynema
Zadomowienie
 
Avatar pollynema
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Sercem w górach
Wiadomości: 1 195
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
W ciągu tej godziny TŻ włączy komórkę i przeczyta, że go nienawidzę i że nie chcę go już nigdy w życiu widzieć i że ma oddać mojej mamie 200 zł . Szczerze mówiąc sama nie wiem czy to była tylko chwilowa niepoczytalność czy coś więcej...
Omatko i córko! Można wiedzieć o co poszło? Patrzyłam na trochę wpisów wstecz, ale nie znalazłam uzasadnienia.
__________________
Żyj marzeniami.
pollynema jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-08, 20:46   #4478
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez pollynema Pokaż wiadomość
Omatko i córko! Można wiedzieć o co poszło? Patrzyłam na trochę wpisów wstecz, ale nie znalazłam uzasadnienia.
Ostatnio jakoś taka nieszczęśliwa jestem, a w sobotę TŻ na mnie nakrzyczał i ogólnie taki mało kochany jest

Już jesteśmy po lekturze smsów.
Zadzwonił i pogadaliśmy chwilę, powiedział, że będzie na gg. Po chwili zadzwonił znowu, powiedział, że niezłe smsy piszę i że nie będzie na gg i dobranoc.
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 21:07   #4479
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
PS. Powoli zaczynam zapisywac sobei na dysku takie foty-inspiracje. Luźne obrazy nt. tego jak chciałabym aby wyglądał mój wielki dzień. taki wirtualny Scrap Book - robiłyście coś takiego?
L_V ja mam i w każdym tygodniu coś mi tam przybywa

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Sama jestem, ciekawa czy coś takiego znajde. Póki co - udało mi się TZta namóic na żółte złoto, bo wcześniej krzyczał że białe i tylko białe.
Mój chce koniecznie żółte złoto, którego ja u siebie nie trawię. Pierścionek kupił miz białego więc myślę, że da się namówić na obrączki z białego my chcemy klasyczne, średniej grubości, błyszczące, bez żadnych ozdób i diamencików.

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Dzwonili do mnie z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną lokalizacja fatalna bo w Piasecznie, ale wysyłałam tam CV bo zależy mi na samym pójściu na rozmowę. Byłam w życiu zaledwie na kilku, w ogóle nie mam doświadczenia, muszę się oswoić z tematem
Doświadczenie się przyda Ja dziś pierwszy raz samodzielnie prowadziłam rozmowę kwalifikacyjną nie powiem, że było łatwo na poczatku tak samo trudno siedzi się i po tej drugiej stronie.

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Na lewej mam pierścionek 18-tkowy od rodziców, więc łapa jest już "zarezerwowana".
Ja też na lewej mam 18-stkowy tyle, że od dziadków
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 21:12   #4480
pollynema
Zadomowienie
 
Avatar pollynema
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Sercem w górach
Wiadomości: 1 195
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
Ostatnio jakoś taka nieszczęśliwa jestem, a w sobotę TŻ na mnie nakrzyczał i ogólnie taki mało kochany jest

Już jesteśmy po lekturze smsów.
Zadzwonił i pogadaliśmy chwilę, powiedział, że będzie na gg. Po chwili zadzwonił znowu, powiedział, że niezłe smsy piszę i że nie będzie na gg i dobranoc.
Ech, no ja nie wiem dokładnie o co poszło, ale z tego co napisałaś tutaj, to chyba naprawdę nieco przesadziłaś w kwestii tego co mu napisałaś.

W ogóle widzę, że jakaś bardzo nerwowa atmosfera związkowa wśród niektórych Wizażanek dziś.
__________________
Żyj marzeniami.
pollynema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 21:28   #4481
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
Ostatnio jakoś taka nieszczęśliwa jestem, a w sobotę TŻ na mnie nakrzyczał i ogólnie taki mało kochany jest

Już jesteśmy po lekturze smsów.
Zadzwonił i pogadaliśmy chwilę, powiedział, że będzie na gg. Po chwili zadzwonił znowu, powiedział, że niezłe smsy piszę i że nie będzie na gg i dobranoc.
źle, że nakrzyczał, ale z pewnością to straszne uczucie dostać od kochanej osoby wiadomość, że go nienawidzisz. nie znam całej sytuacji, ale kiepsko wyszło. mam nadzieję, że sobie to wszystko wytłumaczycie.

ps. aukcje ponoć przedłużyło allegro. nie wiedziałam, że tak mogą, ciekawe co mi odpiszą.
biia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-08, 21:44   #4482
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Ha! Cierpliwość jednak popłaca Napisał! Nawet dwa smski Nie opowiadam nic więcej, bo to świeże, ale trzymajcie za mnie kciuki albo wspomnijcie mnie w modlitwie! To dla mnie bardzo ważne... Z góry dziękuję
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 21:55   #4483
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez pollynema Pokaż wiadomość
Ech, no ja nie wiem dokładnie o co poszło, ale z tego co napisałaś tutaj, to chyba naprawdę nieco przesadziłaś w kwestii tego co mu napisałaś.

W ogóle widzę, że jakaś bardzo nerwowa atmosfera związkowa wśród niektórych Wizażanek dziś.
Ostatnio obydwoje przesadzamy.

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
źle, że nakrzyczał, ale z pewnością to straszne uczucie dostać od kochanej osoby wiadomość, że go nienawidzisz. nie znam całej sytuacji, ale kiepsko wyszło. mam nadzieję, że sobie to wszystko wytłumaczycie.

ps. aukcje ponoć przedłużyło allegro. nie wiedziałam, że tak mogą, ciekawe co mi odpiszą.
Ja już nawet nie wiem czy chcę to wytłumaczać . Coś czuję, że po powrocie z Egiptu się rozstaniemy.

Cytat:
Napisane przez Melodia mgieł nocnych Pokaż wiadomość
Ha! Cierpliwość jednak popłaca Napisał! Nawet dwa smski Nie opowiadam nic więcej, bo to świeże, ale trzymajcie za mnie kciuki albo wspomnijcie mnie w modlitwie! To dla mnie bardzo ważne... Z góry dziękuję
No to trzymam kciuki
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 22:02   #4484
pollynema
Zadomowienie
 
Avatar pollynema
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Sercem w górach
Wiadomości: 1 195
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Poemi, nikt Ciebie tu nie ocenia - żeby nie było. Nauczyłam się jednego: 'Nigdy nie wiesz co się dzieje za zamkniętymi drzwiami.' Dlatego też nie oceniam Twojego zachowania, bo rozumiem, że jest taka możliwość, że miałaś powód, żeby napisać tak a nie inaczej.
__________________
Żyj marzeniami.
pollynema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 23:39   #4485
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez pollynema Pokaż wiadomość
Poemi, nikt Ciebie tu nie ocenia - żeby nie było. Nauczyłam się jednego: 'Nigdy nie wiesz co się dzieje za zamkniętymi drzwiami.' Dlatego też nie oceniam Twojego zachowania, bo rozumiem, że jest taka możliwość, że miałaś powód, żeby napisać tak a nie inaczej.
Wiem, ale przyznaję się, że użyłam bardzo mocnych słów. Heh, to coś w rodzaju kopa, TŻ musi zrozumieć pewne rzeczy nie mogą dalej trwać. Na razie się dogadaliśmy i przez kilka dni będzie spokój...
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 23:41   #4486
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Smile Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
PS. Powoli zaczynam zapisywac sobei na dysku takie foty-inspiracje. Luźne obrazy nt. tego jak chciałabym aby wyglądał mój wielki dzień. taki wirtualny Scrap Book - robiłyście coś takiego?
Ja to samo robię: Już mam "narysowaną" swoja sukienkę (w Paint-cie posklejałam ze sobą fragmenty sukienek, które mi się podobały), dobrałam do niej bukiet, garnitur mojego TŻ, do tego mam pełno zdj miejsc w których chciałabym wziąść ślub, namiary na krawcowe, kosmetyczki idt

kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 07:12   #4487
ANITKA79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 601
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez Melodia mgieł nocnych Pokaż wiadomość
Ha! Cierpliwość jednak popłaca Napisał! Nawet dwa smski Nie opowiadam nic więcej, bo to świeże, ale trzymajcie za mnie kciuki albo wspomnijcie mnie w modlitwie! To dla mnie bardzo ważne... Z góry dziękuję
Melodio , na pewno bede pamietac I mam nadzieje ze wszystko malymi kroczkami pojdzie do przodu i bedziesz szczesliwa Zslugujesz na milosc
Widzisz cierpliwosc sie oplacila
Ja zawsze ozdzywalam sie do facetow pierwsza, zzerala mnie ciekawosc itd...
Z Tz bylo inaczej / czekalam na jego sms czy telefon/ i sie oplacilo
Warto bylo czekac na takiego faceta

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
Wiem, ale przyznaję się, że użyłam bardzo mocnych słów. Heh, to coś w rodzaju kopa, TŻ musi zrozumieć pewne rzeczy nie mogą dalej trwać. Na razie się dogadaliśmy i przez kilka dni będzie spokój...
Poemi mam nadzieje ze dojdziecie do porozumienia i juz bedzie dobrze
Takie ciagle hustawki nie sa dobre dla zwiazku

Edit:

Moj wczorajszy dzien to byl koszmar:
W sklepie patrzylam eyeliner i kaplo mi na nowe spodnie, chcialam tylko sprac ten kawalek i wysuszyc ale wysiadla mi suszarka do wlosow
A potem bardzo poznym wieczorem Tz napisal ze sobie "poharatal" reke i ze bedzie potem na skype bo idzie jesc kolacje a ja w tym czasie odchodzilam od zmyslowjak sie czuje itp.. Na szcescie potem napisal ze to nic strasznego, ale co sie nadenerwowalam to moje
Jeszcze mnie gardlo boli
ANITKA79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 07:49   #4488
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Hej

Ładna dziś pogoda... ale wcale się lepiej nie wstaje o 6:20 przez to

Dziewczyny, co robicie z rzeczami, których już nie nosicie? Bo ja nic nie umiem wyrzucić ... wszystkiego mi żal... bo może się jeszcze przyda kiedyś

Poemi, dobrze nema napisała, że jak się nie zna sytuacji, to lepiej nie wyrażać zdania swojego... ale wyluzuj trochę może jednak.... bo widzę, że należysz do osób, które zazwyczaj mówią 'o jedno słowo za dużo'. W końcu Twój TŻ się wkurzy, tego nie wytrzyma i sobie pójdzie w siną dal... a wtedy będzie płacz. Czasami niektórych słów nie da się już cofnąć. Nie krytykuję...udzielam dobrych rad
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 07:53   #4489
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
No, ja też nie kumałam. Coś tam mówiła, że kilkakrotnie dał jej powody do niepokoju Najlepsze jest to, że w przyszłym roku biorą slub. Ja nie rozumiem, jak można nie mieć do kogoś zaufania i chcieć z nim spędzic resztę życia? Wkurzyłam się na nia, ale przemilczałam to. Zapytałam ją tylko, jak ona to sobie wszystko wyobraża, skoro tak się teraz zachowuje
hehe ja to przynajmniej zdaje sobie sprawę z niektóryh spraw i staram się nie organizować ani nie prowokować takich sytuacji, żebym później miała jakieś chore jazdy Grunt to zaakceptować swoje słabości

Edit
Ja mam zaufanie do Tża a i tak jestem zazdrosna, i nie puściłabym go samego do klubu, wiem że świetnie tańczy i zaraz znalazła by się jakaś adoratorka a ja jestem zazdrosna nawet o jego ewentualne minutowe zainteresowanie, czy rozmowę, o wszystko .......Więc jak to jest, ufam a i tak jestem zazdrosna?


Cześć
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-09, 08:01   #4490
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
hehe ja to przynajmniej zdaje sobie sprawę z niektóryh spraw i staram się nie organizować ani nie prowokować takich sytuacji, żebym później miała jakieś chore jazdy Grunt to zaakceptować swoje słabości

Edit
Ja mam zaufanie do Tża a i tak jestem zazdrosna, i nie puściłabym go samego do klubu, wiem że świetnie tańczy i zaraz znalazła by się jakaś adoratorka a ja jestem zazdrosna nawet o jego ewentualne minutowe zainteresowanie, czy rozmowę, o wszystko .......Więc jak to jest, ufam a i tak jestem zazdrosna?


Cześć
Też tak mam... wydaję mi się, że kwestia jest taka: ufasz TŻ, ale nie tej potencjalnej przecież adoratorce... On może nawet nie chcieć nic złego zrobić, ani nie być zainteresowany... a jakaś kobitka może się narzucać itp... Różni są ludzie.
Mój TŻ miał taka sytuację, że był na imprezie i nagle laska zaczęła go całować ni z gruchy ni z pietruchy... a nawet nie wykazał zainteresowania nią żadnego... baaa... nawet ewidentnie nie był nią zainteresowany
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 08:03   #4491
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
L_V ja mam i w każdym tygodniu coś mi tam przybywa
U mnei tez coraz większe zbiory.

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
źle, że nakrzyczał, ale z pewnością to straszne uczucie dostać od kochanej osoby wiadomość, że go nienawidzisz. nie znam całej sytuacji, ale kiepsko wyszło. mam nadzieję, że sobie to wszystko wytłumaczycie.
.
Zgadzam się - ostre słowa. Ból jaki zostawiają, czasami nie mija.

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
Ja to samo robię: Już mam "narysowaną" swoja sukienkę (w Paint-cie posklejałam ze sobą fragmenty sukienek, które mi się podobały), dobrałam do niej bukiet, garnitur mojego TŻ, do tego mam pełno zdj miejsc w których chciałabym wziąść ślub, namiary na krawcowe, kosmetyczki idt

Ho, ho - ja ograniczam się do luźnych impresji na temat.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co robicie z rzeczami, których już nie nosicie? Bo ja nic nie umiem wyrzucić ... wszystkiego mi żal... bo może się jeszcze przyda kiedyś
Oddaję do PCK.


Dzien dobry.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 08:05   #4492
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

cześć dziewczyny.

dziś jakoś się lepiej obudziłam, zanosi się też na dużo roboty, bo szef nam oznajmił, że od poniedziałku mamy w firmie kontrolę, która zajrzy do każdej teczki i każdego segregatora.

No i nadal mi ósemka wychodzi, co potwornie boli.
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 08:09   #4493
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość


Oddaję do PCK.


Dzien dobry.

No właśnie, ja też czasem oddaję... do tych takich dużych pojemników metalowych... albo do MOPSu.
Chyba muszę się zebrać w sobie i zrobić gruntowny porządek w szafie
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 08:11   #4494
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No właśnie, ja też czasem oddaję... do tych takich dużych pojemników metalowych... albo do MOPSu.
Chyba muszę się zebrać w sobie i zrobić gruntowny porządek w szafie

ja robim w zeszłym tygodniu. Znowu stwierdziłam, że mam mało ciuchów...


A wiecie co to oznacza....?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 08:17   #4495
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
ja robim w zeszłym tygodniu. Znowu stwierdziłam, że mam mało ciuchów...


A wiecie co to oznacza....?

wiemy, wraz z nadejściem kolejnego sezonu zawsze tak stwierdzam

Ostatnio stwierdziłam, że wprawdzie do zimy daleko ale już powinnam zaopatrzyć się w taką króciutką parkę, wręcz jest mi niezbędna do samochodu itp. Tak się tym zgrzałam, że nawet Tżet w to uwierzył i stwierdził, że rzeczywiście jest mi niezbędna
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 08:27   #4496
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
wiemy, wraz z nadejściem kolejnego sezonu zawsze tak stwierdzam

Ostatnio stwierdziłam, że wprawdzie do zimy daleko ale już powinnam zaopatrzyć się w taką króciutką parkę, wręcz jest mi niezbędna do samochodu itp. Tak się tym zgrzałam, że nawet Tżet w to uwierzył i stwierdził, że rzeczywiście jest mi niezbędna

Mi brakuje płasza "przejściowego", koszuli, jakieś nowe rureczki, pantofle albo botki, chusta, fajne rękawiczki....
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 08:32   #4497
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Mi brakuje płasza "przejściowego", koszuli, jakieś nowe rureczki, pantofle albo botki, chusta, fajne rękawiczki....
O tak, mi też brakuje płaszcza na późną jesień, jakieś jesienne botki by się przydały, no i spodnie ... aha... no i czarna koszula
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 08:36   #4498
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
O tak, mi też brakuje płaszcza na późną jesień, jakieś jesienne botki by się przydały, no i spodnie ... aha... no i czarna koszula

No,sama widzisz, zawsze się coś nazbiera. Poza tym, jestem mega uboga bizuteryjnie. Bransoletki sa tak modne, a ja nic nie mam.

Aha, jakas fajna torba też by sie przydała. Marzy mi się lakierowana zielona skóra...
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 08:43   #4499
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
No,sama widzisz, zawsze się coś nazbiera. Poza tym, jestem mega uboga bizuteryjnie. Bransoletki sa tak modne, a ja nic nie mam.

Aha, jakas fajna torba też by sie przydała. Marzy mi się lakierowana zielona skóra...
No ja sobie zdaję sprawę z tego, że potrzeba jakaś pilna zawsze się znajdzie
Ja mam piękną zieloną ukochana torbę z Aldo...kocham ja wręcz
W ogóle w mojej szafie przeważa zdecydowanie zielony, brązowy i czarny... a ostatnio trochę mi odbiło na punkcie szarego
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 08:45   #4500
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No ja sobie zdaję sprawę z tego, że potrzeba jakaś pilna zawsze się znajdzie
Ja mam piękną zieloną ukochana torbę z Aldo...kocham ja wręcz

Zazdraszam!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.