Mamusie styczniowe 2020 - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-11, 16:55   #4501
sledziczeek
Rozeznanie
 
Avatar sledziczeek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 923
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny co jest?

Młoda szaleje w brzuchu, wierci się strasznie. Po czym po chwili czuje takie nieprzyjemne spięcie i „dzganie” w podbrzuszu (trwa kilka sekund) boli tez w krzyżu. Trwa to chwilke i przechodzi.

Trwa to już jakieś pół godziny.
Nie wiem, ustawia się do wyjścia czy co?
Czy to skurcz? Czy dziecko rusza się podczas skurczy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


U mnie tak w nocy bylo, az dech zapieralo. Wydaje mi sie ze sie dziecko denerwuje ze mu ciasno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Zapuszczam włosy od X 2014
wracam do naturalek od I 2015
sledziczeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 16:56   #4502
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny co jest?

Młoda szaleje w brzuchu, wierci się strasznie. Po czym po chwili czuje takie nieprzyjemne spięcie i „dzganie” w podbrzuszu (trwa kilka sekund) boli tez w krzyżu. Trwa to chwilke i przechodzi.

Trwa to już jakieś pół godziny.
Nie wiem, ustawia się do wyjścia czy co?
Czy to skurcz? Czy dziecko rusza się podczas skurczy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Chyba skurcz tylko pytanie czy nie przepowiadacz. Ja Ci nie pomogę bo sama jestem umęczona dzisiejszym bólem i zgłupiałam już czy to cokolwiek u mnie oznacza 😕
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 16:58   #4503
sledziczeek
Rozeznanie
 
Avatar sledziczeek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 923
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez ewelajnaaa Pokaż wiadomość
I jak u Ciebie? Ja tez z uplawami w kolorze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Nijak wzielam dlugi prysznic, wysprzatalam kuchnie, meza wyslalam na zakupy, wymylam podlogi, nastawilam zmywarke, psie zabawki wypralam i nic. Polezalam, wrocil maz, rozpakowalam zakupy I znow leze. Jak odpoczne ide popakowac ozdoby swiateczne. Uplawy wciaz mam takie coraz ciemniejsze, jak pod koniec okresu


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Zapuszczam włosy od X 2014
wracam do naturalek od I 2015
sledziczeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 17:06   #4504
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
A jak karmicie to dajecie obie piersi podczas jednego karmienia? Bo mój zazwyczaj się najada i raz daję jedną, a raz drugą. Ale się zastanawiam czy nie lepiej podawać obie przy jednym posiedzeniu. (Tak czasami robię tylko w nocy)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mi doradca polecała żeby dawać obie piersi, ale mała średnio chce, bo z reguły zasypia. Jak nie zasypia to daję drugą. U mnie to ze względu na słabe przyrosty. Córkę poprzednią karmiłam z jednej na jedno posiedzenie, bo absolutnie więcej nie chciała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 17:19   #4505
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Mi doradca polecała żeby dawać obie piersi, ale mała średnio chce, bo z reguły zasypia. Jak nie zasypia to daję drugą. U mnie to ze względu na słabe przyrosty. Córkę poprzednią karmiłam z jednej na jedno posiedzenie, bo absolutnie więcej nie chciała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No właśnie ja się zastanawiam czy tak nie zacząć robić. Martwi mnie niewielki przyrost, przy wypisie miał 3150g a dzisiaj na wizycie położnej 3160g. Niby inna waga, inna kalibracja, ale po 2 dniach to niewiele...
Położna też polecała, żeby laktatorem odciągać trochę pierwszego pokarmu i dopiero przystawić, żeby Młody jadł już to treściwsze, właściwe mleko.


Ale właśnie skończył ssać lewą pierś, oderwał się i śpi...

Przez noc tak mu się brzydko odparzyła pupka. Wczoraj było okej, a dzisiaj taka zaogniona... Smarujemy Tormentiolum, żeby to zagoić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez miniminiv
Czas edycji: 2020-01-11 o 17:21
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 17:38   #4506
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny co jest?

Młoda szaleje w brzuchu, wierci się strasznie. Po czym po chwili czuje takie nieprzyjemne spięcie i „dzganie” w podbrzuszu (trwa kilka sekund) boli tez w krzyżu. Trwa to chwilke i przechodzi.

Trwa to już jakieś pół godziny.
Nie wiem, ustawia się do wyjścia czy co?
Czy to skurcz? Czy dziecko rusza się podczas skurczy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Eh ja chyba tez nie poradzę..

Ja spięty brzuch miałam od 6 mc. A bóle krzyżowe już jak miałam skurcze do porodu. Może malutka napiera główka, obniża się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Powodzenia dla wszystkich tych co coś się zaczyna pomalutku gdybym coś pominela

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 17:42   #4507
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
No właśnie ja się zastanawiam czy tak nie zacząć robić. Martwi mnie niewielki przyrost, przy wypisie miał 3150g a dzisiaj na wizycie położnej 3160g. Niby inna waga, inna kalibracja, ale po 2 dniach to niewiele...
Położna też polecała, żeby laktatorem odciągać trochę pierwszego pokarmu i dopiero przystawić, żeby Młody jadł już to treściwsze, właściwe mleko.


Ale właśnie skończył ssać lewą pierś, oderwał się i śpi...

Przez noc tak mu się brzydko odparzyła pupka. Wczoraj było okej, a dzisiaj taka zaogniona... Smarujemy Tormentiolum, żeby to zagoić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Przyrost mały, ale - jak sama pisałaś inna waga Poza tym dzieci kp przybierają skokowo - na przykład przez dwa dni mało co, a potem następne dni lecą w górę. A jak coś niepokoi to warto umówić się z doradcą laktacyjnym.

Wszędzie pisze, że dziecko powinno wrócić do wagi urodzeniowej w dwa tygodnie. Moja córka ma trzy i dopiero dobija do tej wagi. Przez kilka dni po wyjściu ze szpitala jeszcze leciała z wagi. Na razie położna i pediatra nic nie mówili. U nas to też mogła być kwestia wędzidełka. Zobaczymy czy będzie poprawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-11, 17:45   #4508
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja jestem na mm, ale też słyszałam że dobrze jest by do obu piersi dostawiac.
Pije femaltiker żeby coś utrzymać w tych piersiach ale jest tego bardzo mało, a i tak bez nakładek by nic z tego nie wyszło. Więc u nas głównie cyc na dojedzenie przed spaniem.

Pewnie mogłabym to rozkręcić laktatorem ale jakoś za specjalnie nie mam do tego aż takiego nastawienia. Chociaż to co mam normalnie niech sobie dojada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 17:46   #4509
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Witam się, rano byłam w szpitalu na pierwszym KTG, niestety nie dzieje się nic, odesłali mnie do domu, kolejne KTG we wtorek, będzie to moj drugi termin porodu z USG, jestem taka spuchnięta, kostki mam jak u słonia...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 17:51   #4510
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
No właśnie ja się zastanawiam czy tak nie zacząć robić. Martwi mnie niewielki przyrost, przy wypisie miał 3150g a dzisiaj na wizycie położnej 3160g. Niby inna waga, inna kalibracja, ale po 2 dniach to niewiele...
Położna też polecała, żeby laktatorem odciągać trochę pierwszego pokarmu i dopiero przystawić, żeby Młody jadł już to treściwsze, właściwe mleko.


Ale właśnie skończył ssać lewą pierś, oderwał się i śpi...

Przez noc tak mu się brzydko odparzyła pupka. Wczoraj było okej, a dzisiaj taka zaogniona... Smarujemy Tormentiolum, żeby to zagoić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U nas odpukac z pupka w porządku. Na codzień stosuje Linomag zielony, zazwyczaj po kupce. A po kąpieli i na porannej toalecie stosuje krem pieluszkowy Zaspa.

Kikut odpadł jakieś 3-4 dni temu, ale nadal krewka się pokazuje. Po pierwszej kąpieli zaczęła się skóra mocno łuszczyc, smarowalam mleczkiem z hipp ale nadal było widoczne. Na 3 kąpiel kupiłam Linomag różowy A+E i super sobie poradził. Rano nie było śladu. Położna też go polecala na to i do ogólnej pielęgnacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 17:56   #4511
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Przyrost mały, ale - jak sama pisałaś inna waga Poza tym dzieci kp przybierają skokowo - na przykład przez dwa dni mało co, a potem następne dni lecą w górę. A jak coś niepokoi to warto umówić się z doradcą laktacyjnym.

Wszędzie pisze, że dziecko powinno wrócić do wagi urodzeniowej w dwa tygodnie. Moja córka ma trzy i dopiero dobija do tej wagi. Przez kilka dni po wyjściu ze szpitala jeszcze leciała z wagi. Na razie położna i pediatra nic nie mówili. U nas to też mogła być kwestia wędzidełka. Zobaczymy czy będzie poprawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Kolejną wizytę patronażową mamy w piątek, położna właśnie wspominała, że nie ma co ważyć codziennie i przyrost wagi będziemy teraz kontrolować od dzisiejszego pomiaru, już na jej wadze.

A propos wędzidełka, to ja zapomniałam, żeby zapytać w szpitalu. No i dzisiaj położna stwierdziła, że jak na jej oko to mogłoby być krótsze. Ale jak zobaczyła, że Młody się ładnie przystawia, ssie, nie mam poranionych sutków to stwierdziła, że już sama nie wie. W środę jedziemy na kontrolę do szpitala w związku z bilirubiną to zapytam przy okazji i o to. Dostaliśmy w razie czego namiar na stomatologa, który się w tym specjalizuje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-11, 18:24   #4512
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Kolejną wizytę patronażową mamy w piątek, położna właśnie wspominała, że nie ma co ważyć codziennie i przyrost wagi będziemy teraz kontrolować od dzisiejszego pomiaru, już na jej wadze.

A propos wędzidełka, to ja zapomniałam, żeby zapytać w szpitalu. No i dzisiaj położna stwierdziła, że jak na jej oko to mogłoby być krótsze. Ale jak zobaczyła, że Młody się ładnie przystawia, ssie, nie mam poranionych sutków to stwierdziła, że już sama nie wie. W środę jedziemy na kontrolę do szpitala w związku z bilirubiną to zapytam przy okazji i o to. Dostaliśmy w razie czego namiar na stomatologa, który się w tym specjalizuje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moja też ładnie je od początku i też nie jestem poraniona. Ale teraz czuję różnicę jak było przed podcięciem a jak jest teraz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez CreamyMuffin Pokaż wiadomość
U nas odpukac z pupka w porządku. Na codzień stosuje Linomag zielony, zazwyczaj po kupce. A po kąpieli i na porannej toalecie stosuje krem pieluszkowy Zaspa.

Kikut odpadł jakieś 3-4 dni temu, ale nadal krewka się pokazuje. Po pierwszej kąpieli zaczęła się skóra mocno łuszczyc, smarowalam mleczkiem z hipp ale nadal było widoczne. Na 3 kąpiel kupiłam Linomag różowy A+E i super sobie poradził. Rano nie było śladu. Położna też go polecala na to i do ogólnej pielęgnacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak profilaktycznie to raczej nie ma co smarować. Moja mała ma 3 tygodnie, jeszcze ani razu jej niczym nie smarowałam. Po co skoro jest wszystko ok?

W ogóle moja najstarsza, a kikut ciągle się trzyma :/ We wtorek mamy położną i zobaczymy co powie. Ostatnio mówiła, że do 3 tygodni powinien odpaść, a już ten czas minął

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 19:59   #4513
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Moja też ładnie je od początku i też nie jestem poraniona. Ale teraz czuję różnicę jak było przed podcięciem a jak jest teraz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jak wygląda taki zabieg?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 20:00   #4514
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

To były skurcze. Uspokoiły się.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 21:02   #4515
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja caly czas pod oxy. Nic sie nie dzieje. Ale ponoc nic dziwnego skoro wcześniej bylam nafaszerowana magnezem (na cisnienie). W razie braku postępów jutro lub w poniedziałek powtórka
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 21:24   #4516
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Jak wygląda taki zabieg?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lekarz bierze nożyczki / skalpel i przecina to wędzidełko. Kilka sekund i tyle. Dziecko bardziej płacze, bo wkłada mu się ręce do buzi, a nie bo coś tam się robi.
Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Ja caly czas pod oxy. Nic sie nie dzieje. Ale ponoc nic dziwnego skoro wcześniej bylam nafaszerowana magnezem (na cisnienie). W razie braku postępów jutro lub w poniedziałek powtórka
Powodzenia!
W Oleśnicy jesteś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 21:34   #4517
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Lekarz bierze nożyczki / skalpel i przecina to wędzidełko. Kilka sekund i tyle. Dziecko bardziej płacze, bo wkłada mu się ręce do buzi, a nie bo coś tam się robi.Powodzenia!
W Oleśnicy jesteś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No w sumie więcej strachu niż bólu, tego wędzidełka to u nas ze 3mm może jest... Przynajmniej takie sprawia wrażenie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 22:07   #4518
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Dziewczyny mam pytanie czy któraś posiada na sprzedaż po starszym dziecku miękką gondolę? A może teraz dostała od kogoś a nie potrzebuje? Może siostra ma taką lub znajoma? Szukam miękkiej gondoli do wózka spacerowego podwójnego , kupiliśmy dziś taki żeby Ada mogła wychodzić z dzidzią i ze mną razem na spacer i właśnie moja stara miękka gondola jest za długa i za szeroka i nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedniej . Będę wdzięczna za każdą odpowiedź



Rose08 biedactwo ale Cię umęczą , a czy ciśnienie już się unormowało ? Życzę Ci kochana żeby ruszyło i żeby dzidzia jak najszybciej była w Twoich objęciach.
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 22:25   #4519
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie czy któraś posiada na sprzedaż po starszym dziecku miękką gondolę? A może teraz dostała od kogoś a nie potrzebuje? Może siostra ma taką lub znajoma? Szukam miękkiej gondoli do wózka spacerowego podwójnego , kupiliśmy dziś taki żeby Ada mogła wychodzić z dzidzią i ze mną razem na spacer i właśnie moja stara miękka gondola jest za długa i za szeroka i nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedniej . Będę wdzięczna za każdą odpowiedź



Rose08 biedactwo ale Cię umęczą , a czy ciśnienie już się unormowało ? Życzę Ci kochana żeby ruszyło i żeby dzidzia jak najszybciej była w Twoich objęciach.
Unormowalo sie, mam ponizej 120/80 nawet. Dlatego tak cisna ta oxy... Dziękuję ��

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Lekarz bierze nożyczki / skalpel i przecina to wędzidełko. Kilka sekund i tyle. Dziecko bardziej płacze, bo wkłada mu się ręce do buzi, a nie bo coś tam się robi.Powodzenia!
W Oleśnicy jesteś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, w Oleśnicy.

Najgorsze to lezenie na porodowce, jestem tu od ok. 7 i slyszalam juz ze 3 porody w poblizu... Dlyszac te dźwięki jeszcze bardziej sie nakrecsm ze nie dam rady...
Z kolei jak jedno dziecko sie dzis urodzilo i uslyszalam placz przy wazeniu itd, to sie sama rozpłakałam z tej bezsilności ze u mnie nic... Wlasnie skonczylo sie oxy, konczymy za 5min ktg i wracam na oddział. Moze sie wyspie.

Edytowane przez Rose08
Czas edycji: 2020-01-11 o 22:30
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-11, 23:13   #4520
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość

Unormowalo sie, mam ponizej 120/80 nawet. Dlatego tak cisna ta oxy... Dziękuję ��



---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------







Tak, w Oleśnicy.



Najgorsze to lezenie na porodowce, jestem tu od ok. 7 i slyszalam juz ze 3 porody w poblizu... Dlyszac te dźwięki jeszcze bardziej sie nakrecsm ze nie dam rady...

Z kolei jak jedno dziecko sie dzis urodzilo i uslyszalam placz przy wazeniu itd, to sie sama rozpłakałam z tej bezsilności ze u mnie nic... Wlasnie skonczylo sie oxy, konczymy za 5min ktg i wracam na oddział. Moze sie wyspie.


Oj tak, to potrafi być demotywujące trochę. jak ja rodziłam, to na porodówce byłam pierwsza, w międzyczasie doszły dwie dziewczyny, zdążyły urodzić a u mnie nadal był brak postępu. Ale jak usłyszałam płacz urodzonego za ścianą dziecka to płakałam ze wzruszenia jak głupia.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-12, 07:04   #4521
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cisnienie prawie 160/100.. wracamy do punktu wyjścia
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-12, 08:09   #4522
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Cisnienie prawie 160/100.. wracamy do punktu wyjścia
Dlaczego nie zrobią Ci cesarkiegi cięcia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-12, 08:28   #4523
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Cisnienie prawie 160/100.. wracamy do punktu wyjścia


Kurcze, a co mówią lekarze? Długo tak będą „próbować”?


Wybieramy się dzisiaj na pierwszy spacer. I dylemat - w co ubrać Młodego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-12, 09:38   #4524
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Spadlo do 90/60... Tu jest parcie na porod SN. Dlatego dopoki cisnienie pozwala beda probowac. Zalozyli mi znowu balonik, podlaczyli ktg, leze na oddziale. Ogolnie robia 3x probe oxy, potem dopiero CC... Ja juz sama nie wiem czego bardziej chce...
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-12, 11:03   #4525
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Spadlo do 90/60... Tu jest parcie na porod SN. Dlatego dopoki cisnienie pozwala beda probowac. Zalozyli mi znowu balonik, podlaczyli ktg, leze na oddziale. Ogolnie robia 3x probe oxy, potem dopiero CC... Ja juz sama nie wiem czego bardziej chce...

Biedactwo trzymaj się dzielnie!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-12, 11:05   #4526
Marlena234
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 679
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Spadlo do 90/60... Tu jest parcie na porod SN. Dlatego dopoki cisnienie pozwala beda probowac. Zalozyli mi znowu balonik, podlaczyli ktg, leze na oddziale. Ogolnie robia 3x probe oxy, potem dopiero CC... Ja juz sama nie wiem czego bardziej chce...
Matko boska ale sie kobieto nastresujesz ale bardzo mocno trzymamy kciuki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marlena234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-12, 11:29   #4527
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Rose, bardzo mi przykro, że musisz się tak wymęczyć. Oby już niedługo. Trzymamy kciuki
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-12, 12:36   #4528
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Rose powodzenia! U nas wędzidełko wycięli zaraz po porodzie. Lekarka podeszła, powiedziała że trzeba by odciąć i czy się zgadzam. I sprawa załatwiona😉 Ja też karmię jedną piersią przy jednym posiedzeniu, bo mały często po prostu zasypia. Jak na razie nie ma z tym problemu, bo je też dosyć często.
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-12, 13:09   #4529
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Rose współczuję Ci i mam nadzieję, że dzisiaj już będziecie razem czy to SN czy to cc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-12, 13:26   #4530
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

My mamy w środę kontrolną wizytę u lekarza, to zapytam i o wędzidełko.
Ja sama mam bardzo duże i pamiętam, że jak byłam w przedszkolu to logopeda straszyła moją mamę, że będę wymawiała „francuskie R” i nie nauczę się poprawnej wymowy. dużo ćwiczyłam w domu, miałam też specjalne nakładki i R mówię poprawnie.
Ale jak u Małego będzie trzeba to podetniemy.


Zaliczyliśmy pierwszy półgodzinny spacer. Od razu mi lepiej, jak się przewietrzyłam po tylu dniach w zamknięciu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-29 09:18:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:59.