FarmVille - gra ktoś? - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-24, 09:44   #4501
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: FarmVille - gra ktoś?

dziękuję bardzo
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 10:02   #4502
Purcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mazowsze :)
Wiadomości: 863
Dot.: FarmVille - gra ktoś?

Potrzebuję sąsiadów . Mam 30 lvl .
marti101@wp.pl
Purcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 11:13   #4503
Esteella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 479
Dot.: FarmVille - gra ktoś?

Hej, mam problem Miałam już jeden market stall zapełniony, że na nowe bushels nie było miejsca. Więc pomimo, że brakowało mi jednego znajomego do tego, aby kupić jeszcze jeden market stall to kupiłam za farmcash. No i myślałam, że przy harvestowaniu nowe bushels będą trafiały do tego nowego kramu. Ale niestety jest tak, że nadal pokazuje mi, że moje tamto stoisko jest zapełnione i że mam kupić nowy market stall, a przeciez kupiłam. Z tego wynika, że nowe stoisko stoi puste chyba tak dla ozdoby, nie no wkurzyłam się Dziewczyny czy wy tez miałyście problem z market stall, jak to jest jak się kupuje kolejne? Czy może ja miałam pecha.

Edytowane przez Esteella
Czas edycji: 2010-10-24 o 11:16
Esteella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 11:18   #4504
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: FarmVille - gra ktoś?

Limit buszli wynosi zawsze 100, niezależnie od ilości stoisk. Kolejne stoiska dają tyle, że można sprzedawać jednocześnie buszle dwóch/trzech/czterech/pięciu (zależnie od ilości stoisk) roślin.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 11:34   #4505
Esteella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 479
Dot.: FarmVille - gra ktoś?

Dziękuję Lexie za odpowiedź Nie wiedziałam o tym, że nieważne ile jest stoisk to limit buszli zawsze wynosi 100. W sumie to teraz jak pomyślę to nie potrzebnie się pośpieszyłam z tym, żeby kupić to drugie stoisko za Farmcash. Mogłam poczekać albo przeznaczyć Farmcash, które zgromadziłam na coś innego
Esteella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 14:43   #4506
Aguu
Rozeznanie
 
Avatar Aguu
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 904
Dot.: FarmVille - gra ktoś?

Hello!
Razem z mężem jesteśmy Farm- i Frontierville-maniakami
Lvl 90
__________________
Prawdziwa kobieta powinna być damą na salonach, kucharką w kuchni i dziwką w sypialni.

Aguu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 14:57   #4507
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: FarmVille - gra ktoś?

ja tez gram i szukam przyjaciol bo chce powiekszyc farme i mi wciaz sasiadow brakuje ktos chetny?? z mojej strony moge obiecac czeste wysylanie prezntow
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-24, 14:59   #4508
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: FarmVille - gra ktoś?

Cytat:
Napisane przez Marco1120 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie odnośnie prezentów. Wybudowałem wszystkie dostępne budynki dla zwierząt. A w special delivery, dostaję niepotrzebne cegły, deski itp. Czy może do czegoś będę jeszcze potrzebował tych elementów czy są już całkowicie niepotrzebne ?? Bo mam wszystkie budynki na maksa rozbudowane. :/
Wszystko to Ci sie zapewnie niedługo przyda jak trzeba będzie budować jakiś nowy budynek tak jak teraz nawiedzony dom.
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 15:02   #4509
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: FarmVille - gra ktoś?

MArco zbieraj te rzeczy, przydadza się!!
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 19:32   #4510
Lena_33
Raczkowanie
 
Avatar Lena_33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 60
Dot.: FarmVille - gra ktoś?

ja szukam sąsiadów, jak ktoś chętny to: olciak110@wp.pl
__________________
' Nie łudź się, słuchawki zawsze będą splątane, herbata za gorąca, a Ty nie docenisz tego co masz dopóki tego nie stracisz.'


'Ludzie mówią, że bez miłości nie da się żyć, osobiście uważam, że tlen jest ważniejszy.'
Lena_33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 12:11   #4511
dotaa
Rozeznanie
 
Avatar dotaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 751
Dot.: FarmVille - gra ktoś?

Dziś "ośmieliłam" się zwrócić uwagę osobie pasożytującej w moich co-opach. Usłyszałam, że co w tym złego, przecież wszyscy tak robią w jej zadaniach, a ona w zamian wysyła mi prezenty (te znienawidzone skrzynki). No i dlaczego taka błahostka zawraca mi głowę. Skończyło się na tym, że to ta osoba mnie usunie ze znajomych, bo jak to ze mną można sąsiadować
I teraz mnie zastanawia czy jak mnie usunie to zniknie z zadania ? czy to można zrobić dopiero po zakończeniu zadania? Gdzieś kiedyś czytałam, że ogólnie z samego zadania nie można wyrzucić osób pasożytujących?
__________________
"Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym"
Jan Paweł II

"Z książkami jest tak samo jak z ludźmi: tylko niewielka część odgrywa dużą rolę, reszta gubi się w wielości"




dotaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 12:21   #4512
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: FarmVille - gra ktoś?

Wydaje mi się, że nie zniknie z tego aktualnego zadania.

A uwagę moim zdaniem zwróciłaś słusznie, tzn dla mnie to co ktoś robi w SWOICH coopach jest osobną sprawą, jak pozwala pasożytować to jego/jej problem (ja po prostu nie dołączam do coopa takiej osoby, żeby na mnie nikt nie pasożytował). Ale jak chce pasożytować na moim, to nie ma mowy
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 12:35   #4513
dotaa
Rozeznanie
 
Avatar dotaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 751
Dot.: FarmVille - gra ktoś?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że nie zniknie z tego aktualnego zadania.

A uwagę moim zdaniem zwróciłaś słusznie, tzn dla mnie to co ktoś robi w SWOICH coopach jest osobną sprawą, jak pozwala pasożytować to jego/jej problem (ja po prostu nie dołączam do coopa takiej osoby, żeby na mnie nikt nie pasożytował). Ale jak chce pasożytować na moim, to nie ma mowy
Jak na razie widnieje w znajomych i sąsiadach. Mi również wydaje się, że z zadania nie zniknie. Więc poczekam i zobaczę.
A zwróciłam uwagę, bo zauważyłam, ze to nie pierwszy raz. I tak jak mówisz Ty, nie interesuje mnie kto co u siebie robi. Ja tak nie robię i nie chcę żeby ktoś żerował, na mnie i na innych . Ale usłyszałam "przecież to zabawa".

Edit
Potwierdzam, usunięcie osoby ze znajomych, usuwa taką osobę z zadania

Zastanawia mnie jeszcze taka sprawa. W zakładce ""sąsiedzi" mam podane, że moją osobą jest dana osoba, ale w znajomych na facebooku jej nie mam i na dole w miniaturkach na pasku tez jej nie mam. Jak to jest możliwe? (chodzi mi o tą zakładkę, gdzie możemy dodawać sąsiadów do farmy, widzimy do kogo wysłaliśmy zaproszenie i nie zostało jeszcze zaakceptowane, kto nie jest w znajomych itd).
__________________
"Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym"
Jan Paweł II

"Z książkami jest tak samo jak z ludźmi: tylko niewielka część odgrywa dużą rolę, reszta gubi się w wielości"





Edytowane przez dotaa
Czas edycji: 2010-10-25 o 13:43 Powód: dopisek
dotaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 15:41   #4514
dziula881
Raczkowanie
 
Avatar dziula881
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 253
Dot.: FarmVille - gra ktoś?

Witam dziewczyny Ja tez gram w farmville level 36 Miałam ostatnio małą przerwe ( brak dostepu do neta ) ale staram się nadrobic

Również przydałoby mi sie troszke sąsiadów wiec slijcie zaproszenia jak macie ochote miec taka sąsiadke jak ja magda.skrobanska@wp.pl
(zaznaczcie ze z wizazu )
Pozdrawiam
__________________
Ślub - 14.09.2013
dziula881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 15:49   #4515
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: FarmVille - gra ktoś?

Cytat:
Napisane przez dotaa Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie jeszcze taka sprawa. W zakładce ""sąsiedzi" mam podane, że moją osobą jest dana osoba, ale w znajomych na facebooku jej nie mam i na dole w miniaturkach na pasku tez jej nie mam. Jak to jest możliwe? (chodzi mi o tą zakładkę, gdzie możemy dodawać sąsiadów do farmy, widzimy do kogo wysłaliśmy zaproszenie i nie zostało jeszcze zaakceptowane, kto nie jest w znajomych itd).
Ta zakładka się jakoś wolniej aktualizuje, ale ona stamtąd zniknie, tylko trzeba poczekać trochę
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 21:57   #4516
AniaK1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: FarmVille - gra ktoś?

jeśli ktoś szuka sąsiadów na farmville,to zapraszam do siebie,mój mail: ania_nexia@o2.pl
AniaK1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 08:01   #4517
mami-asar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6
Dot.: FarmVille - gra ktoś?

hej, koleżanki
Jak napisac do Zyngi? Mam co prawda problem z frontierville (bo w farmę to już sporadycznie zaglądam - tu teraz rządzi moja córcia) ale pewnie ale to jedna i ta sama Zynga No chyba że każda gra ,a swój kontakt. Pomóżcie mi, bo ja jakaś ślepa jestem i nie widzę okcji "kontakt"

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

jejku, przepraszam za te błędy ale moja najmłodsza pociecha siedzi u mnie na kolanach i też chce stukać po klawiaturze
mami-asar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 08:31   #4518
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: FarmVille - gra ktoś?

Cytat:
Napisane przez mami-asar Pokaż wiadomość
hej, koleżanki
Jak napisac do Zyngi? Mam co prawda problem z frontierville (bo w farmę to już sporadycznie zaglądam - tu teraz rządzi moja córcia) ale pewnie ale to jedna i ta sama Zynga No chyba że każda gra ,a swój kontakt. Pomóżcie mi, bo ja jakaś ślepa jestem i nie widzę okcji "kontakt"

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

jejku, przepraszam za te błędy ale moja najmłodsza pociecha siedzi u mnie na kolanach i też chce stukać po klawiaturze
http://zynga.custhelp.com/app/ask

tutaj jest formularz do zadawania pytań/rozwiązywania problemów etc.
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 13:13   #4519
nietoperek22
Rozeznanie
 
Avatar nietoperek22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 737
Dot.: FarmVille - gra ktoś?

Zapraszam do co-op Red table wine
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.com/onthefarm/t...5%2ChvJ&ref=nf
nietoperek22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 10:27   #4520
AniaK1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: FarmVille - gra ktoś?

witajcie, czy Wy też macie takie problemy z publikowaniem na farmville jak ja? prawie non stop wyświetla się,że "wystąpił w aplikacji Farmville błąd.spróbuj ponownie pozniej" i lipa.
czekam na Wasze relacje.
z ory dziekuje
AniaK1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 10:53   #4521
nietoperek22
Rozeznanie
 
Avatar nietoperek22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 737
Dot.: FarmVille - gra ktoś?

a ja mam problem z publiukowaniem dla określonych osób, mam to po prostu czasem zablokowane
nietoperek22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 07:22   #4522
koteczek11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 183
Dot.: FarmVille - gra ktoś?

dziewczyny czy któraś korzysta z snag Bar :?: zainstalowałam wczoraj.. złapał niby masę rzeczy z tablicy ale.. w giftboxie ich nie mam .. i drugie pytanie od razu - jaka jest teraz pojemnosc giftboxa :?: wiem ze coś zwioększyli jak cukierki się pojawiły, że można bylo mieć ponad 200 ale do otwierania jajek musiało być mniej niż 200 .. ktoś zna jakieś szczegóły :?:
__________________
3 m-ce Dukana i 15kg mniej

niestety albo i stety mały lokator w brzuchu więc ze ścisłym Dukanem rozstanie
koteczek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 09:07   #4523
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: FarmVille - gra ktoś?

Ja mam snagbara i mi generalnie wszystko wpada do giftboxa...
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 12:15   #4524
MartaOrka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 56
Dot.: FarmVille - gra ktoś?

a ja mam problem z publikowaniem na tablicy jak chcę się podzielić ta paszą to wyskakuje mi "the post's links must direct to the application's connect or canvas URL." wie ktoś może co to znaczy?
MartaOrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 12:50   #4525
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: FarmVille - gra ktoś?

Cytat:
Napisane przez MartaOrka Pokaż wiadomość
a ja mam problem z publikowaniem na tablicy jak chcę się podzielić ta paszą to wyskakuje mi "the post's links must direct to the application's connect or canvas URL." wie ktoś może co to znaczy?
też to mam :/ nie wiem co jest grane, bo rano wszystko było ok i opublikowałam wszystko co się dało a za parę godzin lipa... to chyba wina FB

Lexie - gratuluję wygranej! nawet nie widziałam, że jakis konkurs był ale weszłam na FV Polska a tam pierwszy ich post na scianie, że Aleksandra W wygrała super! masz ten pociąg już na farmie? zresztą zaraz zajrzę
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 14:21   #4526
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: FarmVille - gra ktoś?

Cytat:
Napisane przez koteczek11 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy któraś korzysta z snag Bar :?: zainstalowałam wczoraj.. złapał niby masę rzeczy z tablicy ale.. w giftboxie ich nie mam .. i drugie pytanie od razu - jaka jest teraz pojemnosc giftboxa :?: wiem ze coś zwioększyli jak cukierki się pojawiły, że można bylo mieć ponad 200 ale do otwierania jajek musiało być mniej niż 200 .. ktoś zna jakieś szczegóły :?:
Jak zrobisz stop, to musisz chwilę odczekać aż ten idący pasek przestanie się ruszać i wskoczą przyciski clear/******* log Mi to pomogło, bo czasem jak od razu zamykałam, to właśnie lipa...

Bardzo dobre jest to, że dzięki snag barowi, jak jest dużo giftów, można akceptować wszystkie Zazwyczaj odsyłam ale jak nawinie się ich czasem większa liczba, to ta funkcja bardzo się przydaje
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 15:04   #4527
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: FarmVille - gra ktoś?

ja tez gram

ale mam dopiero 16 lv
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 15:10   #4528
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: FarmVille - gra ktoś?

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość

Lexie - gratuluję wygranej! nawet nie widziałam, że jakis konkurs był ale weszłam na FV Polska a tam pierwszy ich post na scianie, że Aleksandra W wygrała super! masz ten pociąg już na farmie? zresztą zaraz zajrzę
Dzięki
Jeszcze nie mam pociągu Tzn nie przysłali mi jeszcze. Dam znać jak go gdzieś ustawię A może już wysłali, tylko jestem na uczelni i nie wchodzę na FB
Miałam fart
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 22:11   #4529
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: FarmVille - gra ktoś?

Chciałabym powiększyć choć trochę farmę. Mam wystarczająco znajomych. Niestety nie mogę, bo napisane jest, że muszę najpierw postawić dom, który jest już na farmie. Nie wiem co jest grane
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 13:00   #4530
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: FarmVille - gra ktoś?

Dziewczyny a ja mam takie pytanko: mam rozbudowany na maxa kurnik i dziś wsadziłam tam 60. kurę i teraz nie mogę wejść do środka jak daję Look inside. Nie wiem co jest grane? Do innych budynków mogę wchodzić bez problemu.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.