Urodzone w 1989 :) - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-01, 15:30   #4531
ćma00
Raczkowanie
 
Avatar ćma00
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 71
Dot.: Urodzone w 1989 :)

krowa-keidy aj chce juz;p
i nie zachoruj!- godnie pozegnaj wakacje!
__________________

Serce to jeszcze
Za mało żeby kochać
ćma00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 15:30   #4532
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :)

zaraz ide sprzedac swoje stare ksiazki, mam nadzieje, ze chociaz jedna wezma w ktoryms antykwariacie

pol dnia lazilam po miescie w poszukiwaniu ksiazek do matmy, nigdzie nie bylo i musialam kupic nowe . a pewnie nawet tej matmy nie otworze

poza tym znowu mam dylemat ubraniowy waham sie, czy kupic w reserved golf czy marynarke. golf jest z cienkiej welny (i troche mnie gryzie, ale mam jeden welniany sweterek i jakos sie przyzwyczajam) czarny (jest tez sliwkowy i granatowy), na "gorze" (czyli na tym golfie) i na dole na rekawach ma srebrna nitke o ile sie nie myle, ma tez pasek ktory mozna wyciagnac, ale on mi sie nie podoba i bym go zdejmowala. marynarka jest bezowa i tez ma lekko blyszczaca na zloto nitke, moze widzialyscie w reserved?
w sumie mam jedna marynarke, ale jej nie lubie, no i nie jest elegancka, tylko taka zwykla, sztruksowa, w dodatku jakos dziwnie uszyta a golfu nie mam.
wiem, ze jak kupie np. golf, to pewnie po jakims czasie bede zalowac, ze nie wzielam marynarki, i na odwrot
szkoda ze nie mozna miec jednego i drugiego
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 15:38   #4533
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :)

A mi niedawno stówa spłyneła do kieszenie czyli...mogę ruszyć na poszukiwania ciuchów Mam tyle potrzeb, że nie wiem w koncu co kupic. rozejrze sie najpierw i jak cos mi wpadnie w oko to kupię

laylaaa- nie wiem, naprawde nie wiem, co Ci poradzić. Z tego co mówisz ,to i tak bedziesz żałować Ja chyba jednak, głosuje za golfem
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 15:38   #4534
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Ja też mam tak z ubraniami, że później żałuję, że kupiłam to a nie tamto
Właśnie chciałam przeczytać ten tekst (link Em), ale nie otwiera mi się strona, a przedtem wszystko było ok
Dzisiaj jest jakoś starsznie nie przyjemnie, nie wiem tylko czemu, tak jakoś ponuro...
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 15:49   #4535
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka
ines- fajnie,ze jestes
KBM
Ale macie fajne nowe avatary .

Laylaaa ja bym wzieła golf , ale nie wiem co Tobie bardziej potrzebne.

A pogoda beznadziejna, trochę zmarzłałam na początku na rowerze .
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 15:53   #4536
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Re: Urodzone w 1989 :)

Mi podobnie jak Martusi B. link się nie otwiera .

Przed chwilą wróciłam od okulisty.
Lewe oko dobre a prawe -2,25 i oczywiście będę mieć jedną soczewkę

KBM proszę nie o zakupach. Chcę oszczędzić kasę bo w listopadzie otwierają w Wawie nowe centrum handlowe. Zastanawiam się tylko czy wytrzymam

laylaaapojęcia nie mam
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 15:57   #4537
mooooonia
Zadomowienie
 
Avatar mooooonia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 253
Dot.: Re: Urodzone w 1989 :)

Patitcz - tez mam samsunga z bateria wbudowana w klapke, przezyl upadek z pierwszego pietra i pare innych, wiec mam do niego zaufanie
Laylaaa - ja bym wziela zakiet, bo uwielbiam zakiety
I_n_e_s - witaj a wlasnie mialam sobie wziac tego avatara niedawno, ale wiedzialam ze juz go gdzies widzialam
mooooonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-01, 16:00   #4538
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :)

ja zawsze potrzebuje 1500 nowych rzeczy jak kazda kobieta chyba ale pewnie kupie golf, bo jest tanszy, i wtedy zostanie mi jeszcze 50 zl na jakis sweterek czy bluzke.

w antykwariacie kolo domu sprzedalam 5 ksiazek , tylko WOKu nie chcieli
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 16:30   #4539
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Witam dziewczynki
Oj za duzo napisalyscie odkad mnie tu nie bylo.
Wybaczcie ale nie mam nastroju do czytania...
Bylam na wczoraj'imprezie' z dziewczynami.Taka calonocna pogaducha itp, itd.
Myslalam ze bdzie fajnie.Ale nie bylo Ani, niestety..Szkoda.No ale ok.Cala noc moge ocenic nawet pozytywnie..ale jak zawsze, odkad za duzo sie wydarzylo 2 lata temu(za duzo negatywnych wrazen) byla wymiana zdan, pogladow itp. z Agata.Bylysmu przyjaciolkami dawniej,ale tak sie stalo, ze jestesmy razem w paczce i wogole jest ok,ale juz nie jako przyjaciolki.Zreszta..nig dy nie mialam prawdziwej przyjaciolki..Chyba bardziej sobie na sile wmawialam ze kazda inna, ktora przybywala po tej ktora mnie skrzywdzila, to ta jedyna przyjaciolka na zawsze..Ale tak nie jest..Teraz jestesmy w 5, ale nie jest to taka...przyjazn...eh, nie wiem sama co to jest =/ Wogole wszystko mnie dobija..to co sie dzieje..mam dosc wszystkiego.Nic mi nie wychodzi, a ona, zaczyna mnie coraz bardziej wqrzac..=/ zreszta od tamtego roq, jak bylysmy razem w Grecji, mialysmy kilka Duuuzych klotni..;/ w 80% sie nie zgadzamy...mam dosc wszystkiego..Gadalysmy, itp, itd, ale..mow do dupy to cie osra, ze tak chamsko powiem..;/ eh, nie doluje juz wizazu, ale.. ;(;(;(;(;( eh..
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 16:34   #4540
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Urodzone w 1989 :)

blaque nie martw się tak... ja też wiele razy się zawiodłam na "przyjaciółkach"...

moim jedynym i prawdziwym przyjacielem jest TŻ...
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 16:40   #4541
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Re: Urodzone w 1989 :)

blaque też mam teraz problemy z koleżankami więc wiem co czujesz
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-01, 16:41   #4542
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :)

fuksja - dziekuje, tylko ze ja taka juz jestem..zawsze przejmuje sie wszystkimi dookola..zawsze mysle o tym, zeby komus bylo dobrze, wygodnie i czul sie wspaniale..najlepiej to wszystkim dalabym rabek nieba..ale czasami, a w szczegolnosci ostatnio, tez pragne czegos od zycia..nie tylko chce dawac, ale chociaz troszeczke dostawac..fuksjo masz wspaniale ze ma swojego, jedynego TŻ'eta..i tego Tobie i innym zazdroszcze..trafilyscie na kogos kogo mozecie pokochac i jestescie kochane..
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 16:43   #4543
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez blaque
Witam dziewczynki
Oj za duzo napisalyscie odkad mnie tu nie bylo.
Wybaczcie ale nie mam nastroju do czytania...
Bylam na wczoraj'imprezie' z dziewczynami.Taka calonocna pogaducha itp, itd.
Myslalam ze bdzie fajnie.Ale nie bylo Ani, niestety..Szkoda.No ale ok.Cala noc moge ocenic nawet pozytywnie..ale jak zawsze, odkad za duzo sie wydarzylo 2 lata temu(za duzo negatywnych wrazen) byla wymiana zdan, pogladow itp. z Agata.Bylysmu przyjaciolkami dawniej,ale tak sie stalo, ze jestesmy razem w paczce i wogole jest ok,ale juz nie jako przyjaciolki.Zreszta..nig dy nie mialam prawdziwej przyjaciolki..Chyba bardziej sobie na sile wmawialam ze kazda inna, ktora przybywala po tej ktora mnie skrzywdzila, to ta jedyna przyjaciolka na zawsze..Ale tak nie jest..Teraz jestesmy w 5, ale nie jest to taka...przyjazn...eh, nie wiem sama co to jest =/ Wogole wszystko mnie dobija..to co sie dzieje..mam dosc wszystkiego.Nic mi nie wychodzi, a ona, zaczyna mnie coraz bardziej wqrzac..=/ zreszta od tamtego roq, jak bylysmy razem w Grecji, mialysmy kilka Duuuzych klotni..;/ w 80% sie nie zgadzamy...mam dosc wszystkiego..Gadalysmy, itp, itd, ale..mow do dupy to cie osra, ze tak chamsko powiem..;/ eh, nie doluje juz wizazu, ale.. ;(;(;(;(;( eh..

blague
- znów mam bardzo podobną sytuację do Twojej Ale nie dołuj sie Ja np. staram sie cos z tym zrobić
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 16:47   #4544
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Blaque nie martw się ja też nie miałam nigdy prawdziwej przyjaciółki i chyba nie mam tego w najbliższych planach Ciągle też mam jakieś "problemy" z koleżankami, dlatego chyba lepiej dogaduję się z chłopakami
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 16:51   #4545
mtlk
Zadomowienie
 
Avatar mtlk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 283
GG do mtlk
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Witam Was Dziewczyny!
niestety dopiero dzisiaj zobaczylam ten temat
dolaczam sie bo tez jestem z tego rocznika heheh 17 lat-piekny wiek troche przykro ze wakacje sie skonczyly i w poniedzialek trzeba do szkoly sie wybrac (nie wiem jak mi sie uda wstac o 7 rano) w kazdym razie milo ze ktos pomyslam zeby zalozyc temat specjalnei dla nas pozdrawiam wszystkich
mtlk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 16:52   #4546
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Re: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez Amanda:)
Przed chwilą wróciłam od okulisty.
Lewe oko dobre a prawe -2,25 i oczywiście będę mieć jedną soczewkę
zawsze zastanawiałam się, jak to jest, kiedy ktoś ma tak zróżnicowane wady oczu.
ja na obu mam -3,5 i bardzo lubię chodzić "bez niczego" (oczywiście w domu, bo na ulicy bym się zabiła ), soczewki bardzo mnie męczą.
ale czy oczy odpoczywają, kiedy wada między nimi się różni? nie wiem, czy nie męczyłoby mnie to jeszcze bardziej

to o czym jest napisane w tym linku, który podałam jest nieprawdopodobne, ale też zastraszająco prawdziwe i udowodnione. nigdy nie myślałam, że może być inaczej, niż wszyscy twierdzą, ale te filmiki i zdjęcia są co najmniej zastanawiające. każde zdjęcie oglądałam w dużym przybliżeniu i niektóre ewidentnie są po prostu świetnie zrobionym fotomontażem
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 16:53   #4547
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Amanda - niestety tak bywa..tylko ja juz mam dosc przerabiania tego na nowo...i koleczko znowu sie toczy, i raz i dwa..ale moze tobie sie uda jesli chodzi o robienie, to staram sie..ale ile czlowiek moze sam sie strac, podczas gdy druga strona nie?
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 16:55   #4548
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Martusia- dzieki hehe proste! nie ma to jak wlasnie z chlopakami sie dogadac chociaz moi zmiedza niesamowicie jak maja po sklepach lazic, ale i tak sa swietni hehe
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 17:02   #4549
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Re: Dot.: Re: Urodzone w 1989 :)

Em właściwie to ja widzę wszystko normalnie. Gorzej jeśli mi się "dobre" oko zasłoni . Poprostu pracuje to zdrowe oko.
Jedno więc pracuje za dwa a to drugie odpoczywa.
Ale ponieważ to niezdrowe okulista chce zmusić to gorsze" do pracy.
Nie umiem tego inteligentnie wytłumaczyć

blaque mi się raczej nie uda
Z jedną mam zupełnie inny punkt widzenia z druga zależnie od sytuacji zmienia zdanie.Nienawidzę tego

Za to trzymam kciuki żeby tobie się udało
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-01, 17:08   #4550
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Blaque ,
niektóre dziewczyny są denerwujące, staram się takich unikać.

Monia nie oddam ava , przywiązałam się do niego i nie wiem czy kiedykolwiek zmienię .

Em ciekawy artykuł, przeczytałam na razie 1/4.

Mtlk witamy
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 17:09   #4551
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Amanda - dzieki heh ale ja tez watpie..
Em - mam pytanie.Czytalam ze kupujesz sobie odtwarzacz Creativa.Tez ostatnio poluje na cos w tym stylu bo moj odtw. plyt sie psuje a bez muzyki nie moge zyc, tymbardziej ze szkola sie zbliza, do szkoly, ze szkoly-muzyka.Nawet sie przyznam ze w czasie lekcji tez, ale to tylko wtedy kiedy juz nie wytrzymuje psychicznie heh no ale wracajac do tematu patrzylam na allegro, ale nie chce, bo boje sie ze kupie jakis zrypany.A znowuw sklepach..hm, ceny heh a ty gdzie kupujesz? Mozesz napisac mi cos dokladniej?Strona? i ogolnie-jaki rozmiar itp..?
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 17:16   #4552
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Re: Urodzone w 1989 :)

Mtlk witaj w naszym pokręconym wątku

Jeśli mowa o odtwarzaczach to ja poluję na iPoda Nano widziałam już za 608(?) zł. Może za rok na urodziny Na pewno jeszcze stanieją przez rok
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 17:19   #4553
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez blaque
Em - mam pytanie.Czytalam ze kupujesz sobie odtwarzacz Creativa.Tez ostatnio poluje na cos w tym stylu bo moj odtw. plyt sie psuje a bez muzyki nie moge zyc, tymbardziej ze szkola sie zbliza, do szkoly, ze szkoly-muzyka.Nawet sie przyznam ze w czasie lekcji tez, ale to tylko wtedy kiedy juz nie wytrzymuje psychicznie heh no ale wracajac do tematu patrzylam na allegro, ale nie chce, bo boje sie ze kupie jakis zrypany.A znowuw sklepach..hm, ceny heh a ty gdzie kupujesz? Mozesz napisac mi cos dokladniej?Strona? i ogolnie-jaki rozmiar itp..?
kupuję w sklepie internetowym - ok. 290 zł czyli tyle, ile na allegro. linka podam Ci jak TŻ wróci do domu, bo to on się tym zajmuje. no i pamięć - 1 GB. dla porównania - w empiku identycznie kosztuje ok. 550.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 17:22   #4554
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :)

mtlk- witamy, witamy
i n e s - ale czasami ciezko jest, a my jestesmy razem w 5.. ale..nie marudze-ide sobie zrobic herbatke z cytrynka i mykam ogl. 'Pacyfikatora' ach, rozmaze sie..Vin Diesel...
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 17:28   #4555
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :)

A mi ten link od Emememsika nie wchodzi

Ja bym chciała chociaz MP3 bo nie mam. Moze na gwiazdkę, albo urodziny?
Brzuch mnie nie boli już!
Ale do babci nie mogę iść, bo coś galaretka nie chce stęzeć
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 17:38   #4556
mooooonia
Zadomowienie
 
Avatar mooooonia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 253
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Ja mialam ipoda shuffle - tego najzwyklejszego, ale mi sie zepsul po roku (bez tygodnia ). Akurat wtedy kiedy mi sie zepsul to slyszalam w radiu w wiadomosciach ze firma Apple wydala oswiadczenie ze ich ipody maja gwarancje na rok i po roku sie psuja.. Jakis facet im nawet wytoczyl sprawe. W sumie bym w to nie uwierzyla, gdyby moj sie nie zepsul, a tak to mnie to zastanawia... Poki co mam tylko odtwarzacz cd i sobie zgrywam plytki tylko on zajmuje za duzo miejsca

A co do przyjaciolek - to ja mialam w II gimnazjum paczke (okropne slowo ) szesciu przyjaciolek, ale juz po roku jak dwie sobie znalazly facetow to sie cos zaczelo rozpadac. Teraz staly kontakt mam tylko z jedna z nich, ktora zreszta chodzila ze mna i do podstawowki i do gimnazjum. Jedna sie na mnie obrazila, ze nie chcialam przyjechac kiedys o 22 na drugi koniec z miasta, bo akurat jej mama wyjechala, a ona znalazla jakis rum w barku.. Nie ma to jak miec sluszny powod A z pozostalymi rozmawiam tylko od czasu do czasu.

Takie wieloosobowe przyjaznie sie wiec z moich doswiadczen nie sprawdzaja ale oczywiscie moge nie miec racji

Mtlk - hej
Ines - ale ja go absolutnie nie zabieram tylko gdzies go widzialam i mi sie spodobal, ale wzielam ten co teraz mam
mooooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 17:43   #4557
Angel_ek
Rozeznanie
 
Avatar Angel_ek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 990
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cześć wpadłam się przywitać

jak tam u Was dzień? ja byłam dzisiaj z psiapsiółą na zakupach.. wydałam 200zł i kupiłam 3 rzeczy szkoda że nie mam cyfry... no ale się zdziwiłam.. Bo pojechałyśmy do mniejszego miasteczka a tam więcej sklepów niż w mojej mieścinie[niby wieksze miasto...] Zakupy jak najbardziej udane a jak najbardziej spłukana jeszcze jutro do fryza i na imprezę i 0
o jaacie... '' i do szkoły matoły''
__________________
Bujam w obłokach różowych myśli
Marzę, rozmyślam, wspominam
Chodzę po błękitnych nadziejach mojego życia
Leżę na miękkich pragnieniach miłości
Dotykam krawędzi mojej wolności
Życie płynie, a ja siedzę w windzie mojego życia
I czekam na kolejne przystanki
Do szczególnych mojemu życiu nadziei
Angel_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 17:46   #4558
mooooonia
Zadomowienie
 
Avatar mooooonia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 253
Dot.: Urodzone w 1989 :)

A ja bylam na Domku nad jeziorem w kinie Bardzo fajny film wiec Lena nic ci nie grozi Oczywiscie tradycyjnie jak to ja prawie sie poplakalam no coz - ja tak mam
mooooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 17:47   #4559
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez mooooonia

A co do przyjaciolek - to ja mialam w II gimnazjum paczke (okropne slowo ) szesciu przyjaciolek, ale juz po roku jak dwie sobie znalazly facetow to sie cos zaczelo rozpadac. Teraz staly kontakt mam tylko z jedna z nich, ktora zreszta chodzila ze mna i do podstawowki i do gimnazjum. Jedna sie na mnie obrazila, ze nie chcialam przyjechac kiedys o 22 na drugi koniec z miasta, bo akurat jej mama wyjechala, a ona znalazla jakis rum w barku.. Nie ma to jak miec sluszny powod A z pozostalymi rozmawiam tylko od czasu do czasu.

Takie wieloosobowe przyjaznie sie wiec z moich doswiadczen nie sprawdzaja ale oczywiscie moge nie miec racji
Ja miałam podobnie do Ciebie, Moooooniu. Tez w gimnazjum miałam paczkę(tak, słowo beznadziejne) 7 osobową. PO skończeniu gimnazjum 2 osoby sie wykuszyły,a z tymi co zostali przez ten rok bardzo sie zżyłam i zbiliżyłam Jest teraz super Spotykamy sie przynajmniej raz w tygodniu, jdzimy na koncert, mamy urządzona piwnice w której spotykamy sie zima. Nasza przyjaźń(mam nadzieje...) kwitnieJest lepiej niz planowaliśmy
Jutro mamy bibkę
Więc nie ma reguł
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 17:58   #4560
mooooonia
Zadomowienie
 
Avatar mooooonia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 253
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Krowko (mozna sie tak do ciebie zwracac? ) - pozostaje mi tylko zazdroscic W liceum tez mi sie powoli zaczyna ksztaltowac paczka (zdecydowanie beznadziejne ), ale strasznie opornie to idzie No ale mowi sie ze II klasa jest najlepsza wiec czekam
mooooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.