Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-11-07, 08:48   #4531
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
znam to z autopsji
Palette wszystko pokryje
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 09:08   #4532
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mata i krytykujta! Na pewno us³yszê co nieco

Jedno ju¿ wiem i w koñcu mój têpy mózg to przyj±³: poziom 6 (prawdziwy) ciemny blond, czyli mój naturalny jest najlepszy. Why ja by³a taka g³upia!
mnie siê tam podoba
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 09:15   #4533
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
mnie siê tam podoba
Mi te¿.

Dziewczyny jestem po nocy z Syoss-em z tym fluidem i w³osy miêkkie tak, ¿e wow!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 09:34   #4534
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam takie w³osy i nic nie pomaga aby to uklepaæ. Stercz± wszêdzie i wygl±da to jak popalone w³osy. Strasznie.
No to mnie pocieszy³a¶ Chyba bêdê musia³a te kud³y takie zaakceptowaæ w takim razie
Tylko kurde, po wyj¶ciu od fryzjerki one s± ogarniête do kolejnego mycia w³osów... Wiêc nie wiem o co kaman
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 09:38   #4535
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula piekny masz ten kolor przy oknie!

a mnie kuso moja inebrya ale nawet odrostu jeszcze nie mam po ostatnim farbowaniu.

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Kachula kusisz tym fluidem kurde on teraz 12zl kosztuje? reszta z tej serii ma slabe opinie ale fluid moze byc ciekawy.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 09:44   #4536
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny jestem po nocy z Syoss-em z tym fluidem i w³osy miêkkie tak, ¿e wow!
To milusio, ¿e siê sprawdzi³. Ciekawe, czy on rzeczywi¶cie co¶ odbudowuje, czy tylko ³adnie maskuje.

Ja z kolei mam po tej od¿ywce z L'Oreala te¿ fajne w³osy. Specjalnie jedwabiu nie k³ad³am na koñce, a i tak s± milusie po ca³ej nocy. W dotyku przypominaj± pêdzel do pudru z Ecotoolsa
Ale te w³oski nadal trochê stercz± i w³osy nie b³yszcz± przez to tak jak kiedy przyklapiê w³osy do g³owy
W ka¿dym razie ta od¿ywka w przeciwieñstwie do ró¿owego Gliss Kura jeszcze nie spowodowa³a mi elektryzowania w³osów po pierwszym u¿yciu, wiêc bêdê j± dalej u¿ywaæ


goldika, we¼ na wstrzymanie z Inebry±, skoro odrostu nie ma jeszcze
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-07 o 09:46
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 09:54   #4537
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
No to mnie pocieszy³a¶ Chyba bêdê musia³a te kud³y takie zaakceptowaæ w takim razie
Tylko kurde, po wyj¶ciu od fryzjerki one s± ogarniête do kolejnego mycia w³osów... Wiêc nie wiem o co kaman
Moja zawsze co¶ mi wsmarowywa³a... Pewnie to oto chodzi.

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula piekny masz ten kolor przy oknie!

a mnie kuso moja inebrya ale nawet odrostu jeszcze nie mam po ostatnim farbowaniu.

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Kachula kusisz tym fluidem kurde on teraz 12zl kosztuje? reszta z tej serii ma slabe opinie ale fluid moze byc ciekawy.
Dziêki. A fluid ma 3 zastosowania wiêc warto.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-11-07, 09:59   #4538
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Moja zawsze co¶ mi wsmarowywa³a... Pewnie to oto chodzi.
Moja te¿ niby co¶ tam mi wsmaruje, ale kurde nie wiem co to... Jaka¶ "od¿ywka bez sp³ukiwania", czy jako¶ tak.
Nawet siê zastanawia³am, czy u mnie to nie wina suszarki Tylko suszarki nie ma szans zmieniæ póki siê nie spali, bo moja mamunia by mnie zakatrupi³a - za du¿o rzeczy siê po domu wala ju¿
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-07 o 10:01
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 10:14   #4539
Fram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 257
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Tak u mnie wygl±da ca³a d³ugo¶æ w³osów, od skalpu po koñce:
http://1.bp.blogspot.com/-QacBsif3AO...0/IMG_4982.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-kBIk3WNl8a...0/DSCN8229.jpg
Niestety sam jedwab radzi³ sobie do¶æ kiepsko z tym i to tylko na 1 dzieñ.
Mia³am dok³adnie tak po palette
Fram jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 10:44   #4540
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Fram Poka¿ wiadomo¶æ
Mia³am dok³adnie tak po palette
Ja mam tak od zawsze A jak zaczê³am na ciemniejszy kolor farbowaæ, to to jest niestety jeszcze bardziej widoczne
Jedynie przy krótszych, pocieniowanych ca³o¶ciowo w³osach tego nie widaæ.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 10:51   #4541
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Rumpleteazer za szybko usunê³a¶! Ja nie widzia³am
Proszê tu pamiêtaæ, ¿e niektórzy chodz± do pracy i wracaja pó¼no, a te¿ chc± siê za³apac na fotki
Oj, to starocie by³y, nieaktualne. Obiecujê, ¿e jak kiedy¶ wklejê stan bie¿±cy to zostawiê na d³u¿ej

Cytat:
Sorki, ¿e kilka ostatnich dni g³ównie podczytywa³am, a nic nie pisa³am. Czyta³am na bie¿±co, ale weny do pisania mi brak³o. Mój synek mia³ tydzieñ temu kolejny atak i jakos tak mnie to pod³ama³o. Teraz siê juz pozbiera³am, wiêc obiecuje siê poprawiæ


Cytat:
Poczekam na czwarty, wtedy pojadê i nie ma zmi³uj siê. Wtedy musz± mu zrobiæ badanie mózgu w ¶nie i tomo. Oraz w³±czyc sta³y lek, bo ja nie mam zamiaru ca³y czas siê stresowac czekaj±c na kolejny atak
Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ja pierdykam... lekarze wszêdzie s± tacy sami.... Do 3 razy to sobie z doros³ym mo¿na czekaæ, ale dziecko ma delikatniejszy organizm przecie¿. Ja nie wiem, na co oni licz±... Walcz kochana i nie daj im siê sp³awiæ kolejnym razem, bo to ju¿ zakrawa na farsê...


Mój brat mia³ z 8 lat temu jeden atak (nie dziecko, mia³ wówczas ponad 20 lat). Jeden jedyny, na szczê¶cie. W szpitalu od razu zrobili mu rezonanse i 100 innych badañ Kto¶ inny z mojej rodziny zemdla³, ale mia³ takie dziwne drgawki przed omdleniem. Te¿ zrobili pe³ne badania

Weronisiu, a nie mo¿esz gdzie indziej uderzyæ? Mo¿e wiele zale¿y od placówki?
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-07, 10:52   #4542
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Fram Poka¿ wiadomo¶æ
Mia³am dok³adnie tak po palette
no ja po palette to zawsze tafla niesamowita

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Moja te¿ niby co¶ tam mi wsmaruje, ale kurde nie wiem co to... Jaka¶ "od¿ywka bez sp³ukiwania", czy jako¶ tak.
Nawet siê zastanawia³am, czy u mnie to nie wina suszarki Tylko suszarki nie ma szans zmieniæ póki siê nie spali, bo moja mamunia by mnie zakatrupi³a - za du¿o rzeczy siê po domu wala ju¿
Moja kiedy¶ sie wyda³a i powiedzia³a ¿e to jedwab do stylizacji (nie taki do wcierania w koñce). Kupi³am wtedy to samo comia³a czyli Joannê styling jedwab czy co¶ takiego. Czasem najpierw mia³am psikane lotionem do stylizacji (jakby lakier w p³ynie nanoszony atomizerem), wtedy bra³a szczotkê, wyg³adza³a na prosto suszark± i ten jedwab. W³osy tafla do pierwszego mycia w³a¶nie
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-11-07 o 10:54
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 11:08   #4543
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Mój brat mia³ z 8 lat temu jeden atak (nie dziecko, mia³ wówczas ponad 20 lat). Jeden jedyny, na szczê¶cie. W szpitalu od razu zrobili mu rezonanse i 100 innych badañ Kto¶ inny z mojej rodziny zemdla³, ale mia³ takie dziwne drgawki przed omdleniem. Te¿ zrobili pe³ne badania

Weronisiu, a nie mo¿esz gdzie indziej uderzyæ? Mo¿e wiele zale¿y od placówki?
Eh... To wszystko zale¿y czy trafisz na lekarzy z powo³ania, czy na takich którzy maj± olewczy stosunek do pracy.

Ja dam z innej beczki, ale moja mama ma³o nie skoñczy³a z ca³kowitym parali¿em przez spychologiê lekarzy... Mia³a problemy z praw± nog±, potem z praw± rêk±, nie mog³a dobrze chodziæ i musia³a i¶æ ze mn± pod ramiê, bo wtedy czu³a siê stabilnie.
Wszyscy lekarze zlecali badania na nogê i odcinek lêd¼wiowy w pó¼niejszym czasie, ignoruj±c to ¿e rêka te¿ zaczyna niedomagaæ. Po 2 latach ³a¿enia po lekarzach, pañstwowych i prywatnych, po wydaniu ma³ej fortunki na wizyty trafi³a przypadkiem do jednego ogarniêtego neurologa, który rzadko do naszego miasta przyje¿d¿a³. Wys³ucha³ co mia³a do powiedzenia, uwzglêdni³ wszystkie objawy i da³ skierowanie na rezonans wy¿szych partii krêgos³upa.
Okaza³o siê, ze mama mia³a ³agodnego torbielaka rosn±cego wewn±trz rdzenia krêgowego na odcinku szyjnym i on uciska³ na nerwy ruchowe i dlatego noga, a potem rêka nie domaga³y.
W ostatniej chwili trafi³a na operacjê do syna prof. Radka w £odzi a sam prof. asystowa³ bo operacja bardzo powa¿na. Niestety chirurg musia³ wyci±æ jej kawa³ek jednego nerwu, bo ju¿ uleg³ martwicy
Po operacji rok rehabilitacji w o¶rodkach i wspomagaj±co w domu i mamunia ju¿ chodzi normalnie, ale z praw± rêk± nadal ma lekkie problemy, bo chwyt nie jest tak stabilny jak kiedy¶, a po du¿ym wysi³ku rêka jej siê trzêsie i czasem lekko puchnie.


---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Moja kiedy¶ sie wyda³a i powiedzia³a ¿e to jedwab do stylizacji (nie taki do wcierania w koñce). Kupi³am wtedy to samo comia³a czyli Joannê styling jedwab czy co¶ takiego. Czasem najpierw mia³am psikane lotionem do stylizacji (jakby lakier w p³ynie nanoszony atomizerem), wtedy bra³a szczotkê, wyg³adza³a na prosto suszark± i ten jedwab. W³osy tafla do pierwszego mycia w³a¶nie
Eh... Nie¼le... Moja to bierze co¶ w stylu od¿ywki bez sp³ukiwania, ale zawsze zapominam zapytaæ co to dok³adnie jest.
Mo¿e kolejnym razem jak u niej bêdê to nie zapomnê

Albo zabiorê siê do tego od dupy strony i zacznê szukaæ po internecie
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 11:09   #4544
Fram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 257
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
no ja po palette to zawsze tafla niesamowita
Przez jaki¶ tydzieñ te¿ mia³am taflê
A zniszczenia wychodzi³y po tygodniu - dwóch.
Fram jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 12:22   #4545
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Eh... To wszystko zale¿y czy trafisz na lekarzy z powo³ania, czy na takich którzy maj± olewczy stosunek do pracy.

Ja dam z innej beczki, ale moja mama ma³o nie skoñczy³a z ca³kowitym parali¿em przez spychologiê lekarzy... (...)


Z kolei czasem zdarza siê, ¿e lekarze s± zbyt gorliwi i znajduj± choroby, których nie ma

-------------
A co do w³osów po farbowaniu, to ja w³a¶nie po nim miewam odstaj±ce w³oski. Dopiero po 2-3 myciach uspokajaj± siê. Teraz ju¿ wiem, ¿e wynika to z tego, ¿e w niektórych farbach i wielu od¿ywkach "po farbowaniu" pojawiaj± siê proteiny, które powoduj± u mnie odstawanie w³osków

Najgorszy specyfik jaki mia³am, to ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/foto/56347_250.jpg Krem wyg³adzaj±cy Po jego u¿yciu odstaje mi ca³a masa w³osów Z 10 razy wiêcej, ni¿ gdybym go nie u¿y³a. Obecnie u¿ywam go jako kremu do golenia W tej roli sprawdza siê znakomicie.

S³owiañskie w³osy maj± tendencjê do lekkiego krêcenia siê. St±d w wilgotnym ¶rodowisku, nawet zdrowe w³osy, potrafi± siê nieco powykrêcaæ, choæ na co dzieñ uchodz± za proste
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-11-07 o 12:23
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 12:22   #4546
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Fram Poka¿ wiadomo¶æ
Przez jaki¶ tydzieñ te¿ mia³am taflê
A zniszczenia wychodzi³y po tygodniu - dwóch.
Dok³adnie, bo do tych wszystkich farb wal± jakie¶ silikony i inne specyfiki które maj± za zadanie zamaskowac faktyczny stan w³osa


Obcie³am w³osy - ca³e 4 cm
Mia³am dzi¶ na wiza¿ nie wchodziæ bo wczoraj caly dzieñ o farbowaniu my¶la³am Na szczê¶cie na my¶leniu siê skoñczy³o
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 12:44   #4547
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ


Z kolei czasem zdarza siê, ¿e lekarze s± zbyt gorliwi i znajduj± choroby, których nie ma
Ano. Ale chyba lepszy nadgorliwy, bo przynajmniej zleci wiêcej badañ ni¿ potrzeba. A ten olewczy zignoruje i nie da na podstawowe

Na szczê¶cie od operacji minê³o ju¿ ponad 8 lat i mogê to ju¿ wspominaæ bez problemu. Ale jak mia³am 17 lat, maturê za pasem, 14-letniego brata brata w gimnazjum i mamê z tak± diagnoz± to by³o ciê¿ko. Ale musia³am siê trzymaæ w gar¶ci dla M³odego, bo jakbym ja siê za³ama³a to dzieciak ju¿ zupe³nie - on jest bardziej wra¿liwy emocjonalnie i uczuciowy, choæ jako facet siê nie przyzna.

No, to teraz ju¿ dziewuszki wiecie, czemu jak idê z mam± na zakupy to wracamy wygl±daj±c jak pan i jego niewolnik Nie chcê jej dawaæ za du¿o rzeczy, ¿eby nie przeci±¿a³a rêki.



Cytat:
A co do w³osów po farbowaniu, to ja w³a¶nie po nim miewam odstaj±ce w³oski. Dopiero po 2-3 myciach uspokajaj± siê. Teraz ju¿ wiem, ¿e wynika to z tego, ¿e w niektórych farbach i wielu od¿ywkach "po farbowaniu" pojawiaj± siê proteiny, które powoduj± u mnie odstawanie w³osków

Najgorszy specyfik jaki mia³am, to ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/foto/56347_250.jpg Krem wyg³adzaj±cy Po jego u¿yciu odstaje mi ca³a masa w³osów Z 10 razy wiêcej, ni¿ gdybym go nie u¿y³a. Obecnie u¿ywam go jako kremu do golenia W tej roli sprawdza siê znakomicie.

S³owiañskie w³osy maj± tendencjê do lekkiego krêcenia siê. St±d w wilgotnym ¶rodowisku, nawet zdrowe w³osy, potrafi± siê nieco powykrêcaæ, choæ na co dzieñ uchodz± za proste
TO mnie zabi³o Ale ja mam tak samo, paskudne od¿ywki s³u¿± jako "pianka" do golenia moich paszek i kopyt

Ja po farbowaniu Inebry± mam tak ³adne i g³adkie w³osy jak po ¿adnej innej farbie. Ale w³oski odstaj± jak zawsze, tylko nie po wyj¶ciu prosto od fryzjerki. Muszê w koñcu wyczaiæ co ona mi k³adzie na w³osy przed suszeniem
Ja ju¿ siê zastanawiam, czy to nie wina suszarki (ona ma profesjonaln± - wiadomo) lub wody, bo ja w mie¶cie mam wodê z kanalizacji, a ona na wsi z w³adnej studni z pomp±.

Dziêkujê, od dzi¶ TO bêdzie moja wymówka na bad hair day - czyli ca³y czas

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Obcie³am w³osy - ca³e 4 cm
Mia³am dzi¶ na wiza¿ nie wchodziæ bo wczoraj caly dzieñ o farbowaniu my¶la³am Na szczê¶cie na my¶leniu siê skoñczy³o
Jak obcina³a¶? Fooooootki pliiiis
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 12:58   #4548
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Eh... Nie¼le... Moja to bierze co¶ w stylu od¿ywki bez sp³ukiwania, ale zawsze zapominam zapytaæ co to dok³adnie jest.
Mo¿e kolejnym razem jak u niej bêdê to nie zapomnê

Albo zabiorê siê do tego od dupy strony i zacznê szukaæ po internecie
Moja tez psika³a ale ja siê dopatrzy³am i by³ to lakier czy ¿el w sprayu. Co¶ takiego do stylizowania (napisane tak by³o i uzna³am, ¿e lakier lub ¿el bo s± takie).

Cytat:
Napisane przez Fram Poka¿ wiadomo¶æ
Przez jaki¶ tydzieñ te¿ mia³am taflê
A zniszczenia wychodzi³y po tygodniu - dwóch.
To mi Palette bardzo s³u¿y. W³osy super.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Dok³adnie, bo do tych wszystkich farb wal± jakie¶ silikony i inne specyfiki które maj± za zadanie zamaskowac faktyczny stan w³osa


Obcie³am w³osy - ca³e 4 cm
Mia³am dzi¶ na wiza¿ nie wchodziæ bo wczoraj caly dzieñ o farbowaniu my¶la³am Na szczê¶cie na my¶leniu siê skoñczy³o
4cm! Poka poka! Ja nie mam serca ale by siê przyda³o.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 13:06   #4549
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Moja tez psika³a ale ja siê dopatrzy³am i by³ to lakier czy ¿el w sprayu. Co¶ takiego do stylizowania (napisane tak by³o i uzna³am, ¿e lakier lub ¿el bo s± takie).


4cm! Poka poka! Ja nie mam serca ale by siê przyda³o.
Moja to co¶ a'la krem ma, bo wyciska troszkê z buteleczki (tylko ma tak± zupe³nie bia³±, bez napisów ¿adnych), rozsmarowuje w d³oniach i tak przegarnia w³osy.


Ja ci mogê w³osy podci±æ
We wtorek bêdê prawdopodobnie jechaæ do Wa-wy odebraæ umowê na podyplomówkê. Jak ja ogarnê ten dojazd na wydzia³ to nie wiem Znowu bêdê pod Centralnym szukaæ w³a¶ciwego przystanku z pó³ godziny
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-07 o 13:07
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-07, 13:06   #4550
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Hmmm dzi¶ to bêdzie problem ze zdjêciami, bo jestem w pracy, a po idê na randkê no same rozumiecie - nie wiadomo jak siê potoczy wiêc nie wiem czy odpale dzi¶ jeszcze aparat i kompa
MCROMANCE obcinalam wedlug powszechnie znanego tutorialu "mamo obetnij mi w³osy"
Na razie na prosto, ale zamierzam je jeszcze skróciæ za jakis miesi±c i chyba zrobiê pó³okr±g³o.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 13:11   #4551
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
[COLOR="Silver"]Ano. Ale chyba lepszy nadgorliwy, bo przynajmniej zleci wiêcej badañ ni¿ potrzeba. A ten olewczy zignoruje i nie da na podstawowe
Pan i jego niewolnik

Chodzi³o mi o nadgorliwo¶æ, która szkodzi pacjentowi. Lekarz zdiagnozuje chorobê, której nie ma. A nastêpnie przepisze lekarstwa, które choremu by pomog³y, a zdrowemu mog± zaszkodziæ. Mia³am taki przypadek w rodzinie. Lekarz przepisa³ koñsk± dawkê cynku, która pomaga organizmom nie potrafi±cym wydalaæ miedzi, ale strasznie szkodzi osobom zdrowym. I nie by³o tu wcale problemu "bo firma farmaceutyczna wysy³a na wycieczkê" i lekarz wciska lekarstwa Na recepcie nie by³o nazwy producenta, tylko ile ma byæ tabletek i ile mg cynku w pojedynczej. Chwa³a Bogu, ¿e mnie co¶ tknê³o i kaza³am przej¶æ siê do innego lekarza A zrobi³am to dlatego, ¿e wyczyta³am w internecie (nie na jakim¶ forum oczywi¶cie, tylko w pdf-ach z uczelni medycznych), i¿ na podstawie badañ, które mia³a pani dr, mog³a tak zdiagnozowaæ tê chorobê, jak Ty by¶ pokas³a³a, a ja bym powiedzia³a "na 100% gru¼lica".

A! W sumie 2x uratowa³am cz³onka rodziny przed leczeniem siê na chorobê, której nie mieli. Ale to mo¿e pogadamy w jakim¶ w±tku medycznym Bo nas dziewczyny zaraz wywal± za te offtopy


Cytat:
TO mnie zabi³o Ale ja mam tak samo, paskudne od¿ywki s³u¿± jako "pianka" do golenia moich paszek i kopyt
Ja pierwszy raz spotka³am a¿ tak z³y specyfik Ale muszê przyznaæ, ¿e do golenia jest doskona³y. Nawil¿a skórê. Mo¿e bêdê go kupowaæ w tym celu

A co do s³owiañskich w³osów Taka jest prawda
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 13:12   #4552
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

mcromance nie wpad³am na to, ¿eby pod pachy uzywaæ od¿ywki do w³osów Ja bym siê ba³a, ¿e te w³osy siê zrobia jeszcze mocniejsze

Pyta³a¶ ile mia³ tych ataków. No najpierw by³y dwa w odstêpie tygodniowym, po czym wyl±dowa³ w szpitalu. Teraz minê³o jakie¶ 3 tygodnie i by³ kolejny atak.

Klinika na pewno jest dobra, bo przyje¿d¿aja do niej dzieci nawet z bardzo daleka. To jest specjalistyczna klinika dla dzieci. Raczej s³yn± z szukania dziury w calym, ni¿ w ignorowaniu czegokolwiek. Sama zreszta siê o tym przekona³am 3 lata temu, bo mój synek jest wcze¶niakiem i wyladowa³ w³asnie tam najpierw na intensywnej terapii, a pó¼niej na wccze¶niakach. trzymali go miesi±c czasu szukaj±c dziury w ca³ym. A on by³ ca³kowicie zdrowy. W¶cieka³am siê strasznie, bo chcia³am wróciæ do domu, a nie szukaæ problemów tam gdzie ich nie ma.
Obieca³am sobie wtedy, ¿e ju¿ nigdy tam nie pójdê.
No ale po tych atakach pojechalam w³a¶nie tam, bo wiedzia³am, ¿e tylko tam dobrze go zbadaj±. No a tu takie zdziwienie, bo jako¶ tak odpu¶cili.
Zobaczymy jak bêdzie nastêpnym razem.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 13:24   #4553
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Hmmm dzi¶ to bêdzie problem ze zdjêciami, bo jestem w pracy, a po idê na randkê no same rozumiecie - nie wiadomo jak siê potoczy wiêc nie wiem czy odpale dzi¶ jeszcze aparat i kompa
MCROMANCE obcinalam wedlug powszechnie znanego tutorialu "mamo obetnij mi w³osy"
Na razie na prosto, ale zamierzam je jeszcze skróciæ za jakis miesi±c i chyba zrobiê pó³okr±g³o.
Ze ¶miechu oplu³am ekran (sama ¶lina na szczê¶cie ) i siê jeszcze usmarka³am na dodatek

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Pan i jego niewolnik

Chodzi³o mi o nadgorliwo¶æ, która szkodzi pacjentowi. Lekarz zdiagnozuje chorobê, której nie ma. A nastêpnie przepisze lekarstwa, które choremu by pomog³y, a zdrowemu mog± zaszkodziæ. Mia³am taki przypadek w rodzinie. Lekarz przepisa³ koñsk± dawkê cynku, która pomaga organizmom nie potrafi±cym wydalaæ miedzi, ale strasznie szkodzi osobom zdrowym. I nie by³o tu wcale problemu "bo firma farmaceutyczna wysy³a na wycieczkê" i lekarz wciska lekarstwa Na recepcie nie by³o nazwy producenta, tylko ile ma byæ tabletek i ile mg cynku w pojedynczej. Chwa³a Bogu, ¿e mnie co¶ tknê³o i kaza³am przej¶æ siê do innego lekarza A zrobi³am to dlatego, ¿e wyczyta³am w internecie (nie na jakim¶ forum oczywi¶cie, tylko w pdf-ach z uczelni medycznych), i¿ na podstawie badañ, które mia³a pani dr, mog³a tak zdiagnozowaæ tê chorobê, jak Ty by¶ pokas³a³a, a ja bym powiedzia³a "na 100% gru¼lica".

A! W sumie 2x uratowa³am cz³onka rodziny przed leczeniem siê na chorobê, której nie mieli. Ale to mo¿e pogadamy w jakim¶ w±tku medycznym Bo nas dziewczyny zaraz wywal± za te offtopy
Chwali ci siê
Na szczê¶cie ja i moja rodzinka rzadko jeste¶my u lekarza, wiêc nie mam kogo ratowaæ
A za offtopy nas nie zabij±, bo jakby¶my mia³y gadaæ tylko o farbach i odcieniach, farbowaniach itp. to posty by siê pojawia³y tylko wtedy, kiedy która¶ by siê farbowaæ chcia³a


Cytat:
Ja pierwszy raz spotka³am a¿ tak z³y specyfik Ale muszê przyznaæ, ¿e do golenia jest doskona³y. Nawil¿a skórê. Mo¿e bêdê go kupowaæ w tym celu

A co do s³owiañskich w³osów Taka jest prawda
Ja zazwyczaj do tego celu u¿ywam niesprawdzaj±cego siê szamponu do w³osów. Ale badziewna odzywka tez siê czasem trafi, a jak trzeba wykorzystaæ to trzeba

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance nie wpad³am na to, ¿eby pod pachy uzywaæ od¿ywki do w³osów Ja bym siê ba³a, ¿e te w³osy siê zrobia jeszcze mocniejsze

Pyta³a¶ ile mia³ tych ataków. No najpierw by³y dwa w odstêpie tygodniowym, po czym wyl±dowa³ w szpitalu. Teraz minê³o jakie¶ 3 tygodnie i by³ kolejny atak.

Klinika na pewno jest dobra, bo przyje¿d¿aja do niej dzieci nawet z bardzo daleka. To jest specjalistyczna klinika dla dzieci. Raczej s³yn± z szukania dziury w calym, ni¿ w ignorowaniu czegokolwiek. Sama zreszta siê o tym przekona³am 3 lata temu, bo mój synek jest wcze¶niakiem i wyladowa³ w³asnie tam najpierw na intensywnej terapii, a pó¼niej na wccze¶niakach. trzymali go miesi±c czasu szukaj±c dziury w ca³ym. A on by³ ca³kowicie zdrowy. W¶cieka³am siê strasznie, bo chcia³am wróciæ do domu, a nie szukaæ problemów tam gdzie ich nie ma.
Obieca³am sobie wtedy, ¿e ju¿ nigdy tam nie pójdê.
No ale po tych atakach pojechalam w³a¶nie tam, bo wiedzia³am, ¿e tylko tam dobrze go zbadaj±. No a tu takie zdziwienie, bo jako¶ tak odpu¶cili.
Zobaczymy jak bêdzie nastêpnym razem.
Moje siê mocniejsze nie robi± od od¿ywki. Tylko od suplementów rosn± szybciej i tyle.

Kurcze, ja bym dziecku ju¿ po pierwszym ataku zrobi³a tomografiê, bo to nigdy nie wiadomo. Co to za stwierdzenie, ¿e dzieci czasem tak maj±?! Masakra...

Wiesz, w ci±gu 3 lat to du¿o mog³o siê zmieniæ. Wystarczy, ¿e kadra siê zmieni³a choæ trochê.

Moja znajoma ma takie do¶wiadczenia teraz z poliklinik± dla zwierz±t. Jej kot ostatnio wróci³ do domu zmasakrowany, z ranami ciêtymi na ty³ku i udach i w tej poliklinice zbadali i zszyli go "na odwal siê". Jak mi opisa³a jak zszyli rany, to a¿ za g³owê siê z³apa³am, a ona jako studentka ratownictwa te¿ widzia³a nieprawid³owo¶ci.
A mówi³a, ¿e z 4 lata wcze¶niej byli tam z psem po potr±ceniu i zupe³nie inaczej weterynarze siê zachowywali.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-07 o 13:27
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 14:07   #4554
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Chwali ci siê
Na szczê¶cie ja i moja rodzinka rzadko jeste¶my u lekarza, wiêc nie mam kogo ratowaæ
A za offtopy nas nie zabij±, bo jakby¶my mia³y gadaæ tylko o farbach i odcieniach, farbowaniach itp. to posty by siê pojawia³y tylko wtedy, kiedy która¶ by siê farbowaæ chcia³a

U mnie na szczê¶cie te¿ rzadko rodzina bywa u lekarza (No ale zdarza siê, chocia¿by medycyna pracy). Na szczê¶cie nikt nie da³ siê leczyæ na choroby, których nie ma na stanie


A ¿eby nie zapomnieæ o temacie w±tku. Mcromance, jak tam Twoje my¶li o rozja¶nianiu?
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 14:22   #4555
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
A ¿eby nie zapomnieæ o temacie w±tku. Mcromance, jak tam Twoje my¶li o rozja¶nianiu?
Zastrzelê ciê !!! Po co mi przypomnia³a¶? Od rana ani razu nie pomy¶la³am o rozja¶nianiu Do teraz...
Odpowied¼: nie wiem
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 14:30   #4556
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Zastrzelê ciê !!! Po co mi przypomnia³a¶? Od rana ani razu nie pomy¶la³am o rozja¶nianiu Do teraz...
Odpowied¼: nie wiem
Oooo a ja te¿ o tym dzi¶ my¶la³am czy co¶ nowego wykombinowa³a¶
Ja aktualnie rozwa¿am czy robiæ Garnier 110 kolejny raz, Alfaparf 11.0 czy Koleston
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 14:35   #4557
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Oooo a ja te¿ o tym dzi¶ my¶la³am czy co¶ nowego wykombinowa³a¶
Ja aktualnie rozwa¿am czy robiæ Garnier 110 kolejny raz, Alfaparf 11.0 czy Koleston
Jak siê zdecydujesz i spróbujesz daj znaæ. Mo¿e ja te¿ siê zacznê zastanawiaæ. Mo¿e
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-07 o 14:36
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 15:08   #4558
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Zastrzelê ciê !!! Po co mi przypomnia³a¶? Od rana ani razu nie pomy¶la³am o rozja¶nianiu Do teraz...
Odpowied¼: nie wiem
http://img.gawkerassets.com/img/17z0...gif/medium.gif
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 15:17   #4559
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Jak powiesz, ¿e przepraszasz to pomy¶lê nad oszczêdzeniem ciê (do nastêpnego razu)
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 15:25   #4560
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Jak powiesz, ¿e przepraszasz to pomy¶lê nad oszczêdzeniem ciê (do nastêpnego razu)
http://media.tumblr.com/tumblr_m6ybmkVc9x1rs645f.gif
http://cdn.thatssotrue.com/2012/3/8/...1331253717.gif
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.