Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-03, 12:50   #4531
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Szukamy osoby, która usprawni pracę naszego zespołu w codziennych obowiązkach biurowych i pomoże w testowaniu naszej aplikacji.

Zakres obowiązków:
- testowanie aplikacji,
- kontakt z firmą obsługującą finanse,
- utrzymanie biurowej roślinności (zakup i podlewanie),
- kontrola i zakup zasobów biurowych,
- pomoc przy rekrutacji,
- aktualizowanie poczynań teamu na facebooku

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w pełnym zakresie powierzonych zadań,
- pracę w młodym dynamicznym zespole w nietuzinkowym biurze w centrum,
- ciekawe wyzwania w ciągle rozwijającej się branży z nowymi technologiami,
- swobodę w podejmowaniu decyzji,
- umowę o pracę na pełny etat


Ciekawe ogłoszenie, z humorem...
I jak tu niby odpisać do nich, "cześć, chętnie zajmę się waszymi kwiatkami, mam miagistrat z podlewnictwa roślinnego i doktoorat z obsługi narzędzi biurowych. ..."


Hahaha jezu, te ogłoszenia to naprawdę, nieżła lekutura.
Wolałabym jednak pracować i sobie przeglądac dla rozrywki .
Nie widzę niczego dziwnego w tym ogłoszeniu, ot praca w social media
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 13:09   #4532
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Nie, właśnie ogłoszenie mi się podoba takie jakby to powiedzieć...bezpośrednie i na luzie. Wyśle do nich CV.
Skoro jest podany numer telefonu, można do nich zadzwonić i zapytać się gdzie się mieszczą, ponieważ chciałabym dostarczyć CV osobiscie ?...

A druga część tekstu, nie była powiązana z treścia przytoczonego przeze mnie ogłoszneia, a innych bo własnie jestem w trakcie przeglądania i takie kwiatki się w ''wymogach" pojawiają,że nie wiesz czy śmiać się czy płakać...


Tak, apropos mojego pytania...

Słuchajcie spotkałyście się kiedyś z taką sytuacją,że gdy chodziłyście po różnych miejscach rozdzać swoje cv osobiście, ktoś waszego cv nie przyjął argumentując,że " nie posiada stosownych uprawnień ", żeby wziąć od was to cv, pomimo tego,że u nich trwa rekrutacja na jakieś tam stanowisko ?
Ja się wczoraj z tym spotkałam i jak to usłyszałam, to pierwszy raz mnie zatkało.....
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 13:35   #4533
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
można do nich zadzwonić i zapytać się gdzie się mieszczą, ponieważ chciałabym dostarczyć CV osobiscie ?...
Ej no, po co dzwonić, przecież odpowiedź masz już w ogłoszeniu: "w nietuzinkowym biurze w centrum" a tak serio, to ja bym tam wysłała CV
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 13:58   #4534
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

no właśnie wysłałam, zobaczymy czy odpowiedzą :P
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 15:54   #4535
lazada
Zadomowienie
 
Avatar lazada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Miasto Krasnali :)
Wiadomości: 1 147
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
no właśnie wysłałam, zobaczymy czy odpowiedzą :P
kwiatka doniczkowego weź na rozmowę
__________________
"Kiedy nie dostajesz tego, co chcesz, dostajesz coś lepszego - doświadczenie"
lazada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 15:58   #4536
annbelle
Przyczajenie
 
Avatar annbelle
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 13
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Dziewczyny, na jakich stronach szukacie pracy? Ja na pracuj, olx i gumtree, coś jeszcze? dziękuje za odpowiedzi
annbelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 16:11   #4537
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez lazada Pokaż wiadomość
kwiatka doniczkowego weź na rozmowę


Cytat:
Napisane przez annbelle Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na jakich stronach szukacie pracy? Ja na pracuj, olx i gumtree, coś jeszcze? dziękuje za odpowiedzi
Indeed, strony lokalne z ogłoszeniami i zakładki "kariera" interesujących mnie firm.
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-03, 18:48   #4538
beyza
Perfume Lover
 
Avatar beyza
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 650
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość

Tak, apropos mojego pytania...

Słuchajcie spotkałyście się kiedyś z taką sytuacją,że gdy chodziłyście po różnych miejscach rozdzać swoje cv osobiście, ktoś waszego cv nie przyjął argumentując,że " nie posiada stosownych uprawnień ", żeby wziąć od was to cv, pomimo tego,że u nich trwa rekrutacja na jakieś tam stanowisko ?
Ja się wczoraj z tym spotkałam i jak to usłyszałam, to pierwszy raz mnie zatkało.....
Uprawnień czy upoważnień? Niektóre firmy bardzo poważnie podchodzą do przetwarzania danych osobowych i faktycznie mogłaś trafić na służbistę, ale to wtedy osoba powinna wręczyć Ci kopertę, dokumenty aplikacyjne do koperty, zamknąć zapisać/opieczętować na zamknięciu i w ten sposób przekazać osobom "posiadającym stosowne uprawnienia". Skoro prowadzą rekrutację - nie widzę żadnego powodu, dla którego mieliby Twoich dokumentów nie przyjąć.
__________________
[B]Z perfumami jest jak z alkoholem.
Liczy się tylko kolejna flaszka

WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280992
beyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 18:51   #4539
finan
Raczkowanie
 
Avatar finan
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 142
Pierwszą pracę otrzymałam po dużych znajomościach w branży, w której nie miałam wykształcenia... Później los skierował mnie do agromelacji, w której w moim pierwszym wyuczonym zawodzie nie było pracy... Po jakimś czasie poznałam pewną osobę. Po krótkiej znajomości dzięki tej osobie pracowałam w branży, do której również nie miałam przygotowania (mam na myśli wykształcenia) i to w dziale zarządzającym całą organizacją. W międzyczasie podwyższałam swoje wykształcenie. Po kilku latach zapragnęłam być bardziej niezależna czasowo przy okazji zarabiać normalne pieniądze. Rozpoczęłam współpracę - ponownie dzięki znajomościom - znów w branży, na której się nie znałam i nie miałam przygotowania. Przeszłam wiele szkoleń merytorycznych i rozwojowych. Osiągałam bardzo dobre wyniki, otrzymywałam nagrody, awansowałam. Dziś posiadam podyplomowe wykształcenie, kilkunastoletnie doświadczenie w moim trzecim praktycznym zawodzie. Po czasie zapragnęłam dalej się rozwijać. Szukam firmy, dla której będzie wartościowe i cenne moje doświadczenie, wiedza i umiejętności. Wysyłam CV i ...

Edytowane przez finan
Czas edycji: 2015-03-03 o 18:53
finan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 19:07   #4540
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 075
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez finan Pokaż wiadomość
Pierwszą pracę otrzymałam po dużych znajomościach w branży, w której nie miałam wykształcenia... Później los skierował mnie do agromelacji, w której w moim pierwszym wyuczonym zawodzie nie było pracy... Po jakimś czasie poznałam pewną osobę. Po krótkiej znajomości dzięki tej osobie pracowałam w branży, do której również nie miałam przygotowania (mam na myśli wykształcenia) i to w dziale zarządzającym całą organizacją. W międzyczasie podwyższałam swoje wykształcenie. Po kilku latach zapragnęłam być bardziej niezależna czasowo przy okazji zarabiać normalne pieniądze. Rozpoczęłam współpracę - ponownie dzięki znajomościom - znów w branży, na której się nie znałam i nie miałam przygotowania. Przeszłam wiele szkoleń merytorycznych i rozwojowych. Osiągałam bardzo dobre wyniki, otrzymywałam nagrody, awansowałam. Dziś posiadam podyplomowe wykształcenie, kilkunastoletnie doświadczenie w moim trzecim praktycznym zawodzie. Po czasie zapragnęłam dalej się rozwijać. Szukam firmy, dla której będzie wartościowe i cenne moje doświadczenie, wiedza i umiejętności. Wysyłam CV i ...
Dzięki za ten pocieszający tekst, że pracę można dostać tylko po znajomości!
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 19:12   #4541
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Jabluszko9 Pokaż wiadomość
Dzięki za ten pocieszający tekst, że pracę można dostać tylko po znajomości!
Przeca to reklama.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-03, 19:34   #4542
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez annbelle Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na jakich stronach szukacie pracy? Ja na pracuj, olx i gumtree, coś jeszcze? dziękuje za odpowiedzi
Na razie głównie na stronach firm, w których chciałabym pracować. Próbowałam szukać na pracuj.pl, ale tak bez szału...

Dzisiaj miałam jakąś masakrę w pracy. Czasem sobie myślę, że jestem w stanie przetrzymać jeszcze ponad rok do końca umowy i zmienić jednostkę organizacyjną wewnątrz firmy, a czasem myślę tak jak dzisiaj, że się tu wykończę. Mam UoP, firma ma swoje zalety, tylko trafiłam na jakiś powalony zespół, wyjątkowy pech :/
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 22:49   #4543
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez lazada Pokaż wiadomość
kwiatka doniczkowego weź na rozmowę

Chyba tak zrobię, bez kiiittuuu xD
Przynajmniej zapamiętają

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez beyza Pokaż wiadomość
Uprawnień czy upoważnień? Niektóre firmy bardzo poważnie podchodzą do przetwarzania danych osobowych i faktycznie mogłaś trafić na służbistę, ale to wtedy osoba powinna wręczyć Ci kopertę, dokumenty aplikacyjne do koperty, zamknąć zapisać/opieczętować na zamknięciu i w ten sposób przekazać osobom "posiadającym stosowne uprawnienia". Skoro prowadzą rekrutację - nie widzę żadnego powodu, dla którego mieliby Twoich dokumentów nie przyjąć.
Powiedziała uprawnień
Dobrze, mogą sobie nawet do skrzyni specjalnej włożyć, to nie zmienia jednak faktu,że skoro prowadzą rekrutację to powinni przyjąć CV, od tego ta baba w recepcji przecież jest.
Była bardzo niemiła,a jak na nią spojrzałam z zapytaniem: "Jak kto Pani nie przyjmie?"
Ona do mnie,że po to jest email,żeby na email wysyłać i głowy nie zawracać przynosząc osobiście...

No jak ona reprezentuje tak firmę, to jej sprawa.
Mam nadzieję,że mnie zaproszą na rozmowę chociażby po to aby się zapytać,czy faktycznie oni osobiście przyniesionych CV nie przyjmują, czy Pani z recepcji sobie coś ubzdurała....
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 23:08   #4544
mira_belle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 106
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Hej,

od jakiegoś czasu również poszukuję pracy. Zbliża się wiosna i jest w moim rejonie sporo wydarzeń typu Targi pracy - zastanawiam się czy warto poświęcać czas na taką formę poszukiwań ( jeśli nie jest się już studentem)? Czy ktoś z Was uczestniczył i podzieli się wrażeniami?
mira_belle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 23:29   #4545
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez _Aneta Pokaż wiadomość
Dzwoniła do mnie wczoraj babka, ale dziwnie to wszystko wygląda. Wymieniła mi kilkanaście stanowisk na które jest rekrutacja niby i że mam być na jedno z nich. Stanowiska całkiem różne, od działu sprzedaży po managera. A ja przecież wysłałam cv na konkretną ofertę. Poza tym, nie podała adresu rozmowy. Powiedziała, że mam przyjechać w jedno miejsce, zadzwonić do niej i ona mnie dalej będzie kierować gdzie mam iść. Bo szyldu nie mają a w okolicy jest dużo podobnych firm. Śmierdzi to wszystko na kilometr.
jakiś czas temu też miałam mieć rozmowę Babka zadzwoniła przeprowadziła wstępną rozmowę przez tele. Chciała spotkać się na żywo. Umówiłysmy się na poniedziałek na 8. I miała mi smsem adres podać (bo jak mówiła zmieniają siedzibę i nie wie gdzie będzie). I adresu nie dostałam Ale czytałam potem na grupach fb mojego miasta, że dużo osób na tą rozmowę poszło I straszne szachrajstwo jakieś
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 23:52   #4546
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Tak się denerwuje czy do mnie ktoś oddzwoni/napisze z jakiegokolwiek ogłoszenia, na które dzisiaj odpowiedziałam,że nie mogę zasnąć...

Potrzebuje coś robić, bo mnie już szlag trafia siedzieć w tym domu jak na szpilkach i słuchać tylko : to ty jeszcze nie pracujesz?..
Właśnie, pracodawcy, ruszyć tyłki i dzwonić do mnie za 3...2..1...
Okej, dobra może być o 6, byle by dzwonić!!

Ej, dziewczyny!
powodzenia w szukaniu pracy
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 11:43   #4547
magdapilko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Faktycznie, świetna sprawa, od siebie dodam jeszcze jeden link . Poradnik konsumenta, tam jest artykuł na temat tego w jaki sposób powinno się szukać pracy online. Mi się przydało . Mam nadzieję, że nieco pomogłem , pozdrawiam .
magdapilko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 15:59   #4548
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Mój kuzyn stracił pracę, jest na wypowiedzeniu. Miał umowę z jakąś z firm krakowskich podpisaną, a pracował w jednym z miast Podkarpacia -branża sprzedaż. I zadzwonili do niego, że go zwalniają oraz, że ma wszystkim innym pracownikom przekazać , że też tracą pracę. Po kolei każdego zwolnili. 30 lat na ramieniu i nie może chłopak pracy stałej znaleźć a co dopiero założyć rodzinę. Co z tego że ma studia, doświadczenie jakieś, kursy jak ma problem z pracą. Rodzina podobnie jak i moja mu nie pomoże.
Dziś usłyszałam takie powiedzenie " Bocian to też Polak, by przeżyć ucieka za granicę. "
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 17:57   #4549
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 075
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

A ja rozmawiałam dziś z koleżanką, która pracuje od 1,5 r w jednej firmie (związane to jest z jej kierunkiem studiów) oczywiście wciąż na umowę zlecenie. Skarżyła mi się, że pracuje po 12, czasem 14h.
Od 2 lat zaręczona, w tym roku bierze ślub.
I jej szef wprost powiedział, że jej nie da umowy o pracę, bo zaciąży po ślubie...

d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 18:16   #4550
Apelly
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 392
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Aż włos się jeży na głowie, jak czyta się takie historie. Zastanawiam się, czy ci szefowie nie mają żon, córek, że tak bezczelnie się zachowują?
Apelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 19:05   #4551
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Dlatego jako kobieta nigdy nie chciałabym pracować w małej firmie i trochę sama rozumiem tych pracodawców. W dużych firmach całe szczęście podchodzi się do tego inaczej.
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 20:28   #4552
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 075
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Nie wiem, czy to się odnosiło do mojego komentarza, jeśli nawet nie - to i tak odpowiem. Koleżanka pracuje w dużej firmie, która składa się z kilku łańcuchów produkcji i wielu działów. To nie mała firemka.
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 21:07   #4553
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Jabluszko9 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy to się odnosiło do mojego komentarza, jeśli nawet nie - to i tak odpowiem. Koleżanka pracuje w dużej firmie, która składa się z kilku łańcuchów produkcji i wielu działów. To nie mała firemka.
Ok, to się zdziwiłam.
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 07:21   #4554
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Jabluszko9 Pokaż wiadomość
I jej szef wprost powiedział, że jej nie da umowy o pracę, bo zaciąży po ślubie...
Zawsze mnie to dziwi, bo to oznacza, że przed ślubem (lub bez ślubu) to nie można zajść w ciążę?

Byłam wczoraj na rozmowie, okazało się, że wolą faceta na to stanowisko ale przynajmniej miałam wycieczkę 200 km w zadymkę śnieżno-deszczową
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 08:13   #4555
nothing_personal
Raczkowanie
 
Avatar nothing_personal
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 421
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
Zawsze mnie to dziwi, bo to oznacza, że przed ślubem (lub bez ślubu) to nie można zajść w ciążę?

Byłam wczoraj na rozmowie, okazało się, że wolą faceta na to stanowisko ale przynajmniej miałam wycieczkę 200 km w zadymkę śnieżno-deszczową
to po co zapraszali na rozmowę kobietę....
Ja się staram myśleć pozytywnie, ale serio ostatnie wpisy w tym wątku świadczą o tym, że jest coraz gorzej w tym kraju, a pracodawcy o tym doskonale wiedzą i wykorzystują to na wszelkie sposoby ,mogą przyszłych i obecnych swoich pracowników traktować jak **** nie ponosząc przy tym żadnych konsekwencji.

Są tutaj może jakieś księgowe po kursie ze Stowarzyszeń Księgowych?
Zastanawiam się nad drugim stopniem, kurs zaczyna sie w połowie kwietnia. Jeżeli nie znajdę pracy do tego momentu musiałabym sama za niego zapłacić i się zastanawiam czy warto. Jeżeli znalazłabym pracę mógłby mi pup dopłacić jakaś kwotę.
Swoją drogą, czy w waszych pupach też namawiają Was na studia podyplomowe? Z tego, co wyczytałam mogą zapłacić nawet za całe czesne. Tylko w kierunku, w którym ja chce się rozwijać te studia nie oferują praktyki, jedynie czystą teorię i koło się zamyka.
nothing_personal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 08:56   #4556
finan
Raczkowanie
 
Avatar finan
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 142
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Jabluszko9 Pokaż wiadomość
Dzięki za ten pocieszający tekst, że pracę można dostać tylko po znajomości!
Witaj Jabluszko9,
po prostu napisałam w wielkim skrócie mój życiorys zawodowy...

Na pocieszenie dodam, iż zajmowałam się między innymi pozyskiwaniem Klientów w regionie, w którym nie miałam znajomości. I w tym przypadku szło mi bardzo dobrze, bo potrafię szybko nawiązać dobrą relację, w połączeniu z moim profesjonalizmem przynosiły mi sukcesy w postaci sprzedaży. Przyznaję, że w 95% procentach pozyskałam Klienta w powyższy sposób, a reszta była z poleceń.
finan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 09:02   #4557
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez nothing_personal Pokaż wiadomość
to po co zapraszali na rozmowę kobietę....
Pewnie się zgłosiła i nie mogli odmówić, bo zgodnie z polskim prawem NIE można dodać ogłoszenia "tylko dla mężczyzn" czy na odwrót, ponieważ to dyskryminacja płciowa.
Ale do pracy można zniechęcić, lub po prostu nie zatrudnić.
I tyle.
dryda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 10:09   #4558
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez nothing_personal Pokaż wiadomość
to po co zapraszali na rozmowę kobietę....
Ja się staram myśleć pozytywnie, ale serio ostatnie wpisy w tym wątku świadczą o tym, że jest coraz gorzej w tym kraju, a pracodawcy o tym doskonale wiedzą i wykorzystują to na wszelkie sposoby ,mogą przyszłych i obecnych swoich pracowników traktować jak **** nie ponosząc przy tym żadnych konsekwencji.

Są tutaj może jakieś księgowe po kursie ze Stowarzyszeń Księgowych?
Zastanawiam się nad drugim stopniem, kurs zaczyna sie w połowie kwietnia. Jeżeli nie znajdę pracy do tego momentu musiałabym sama za niego zapłacić i się zastanawiam czy warto. Jeżeli znalazłabym pracę mógłby mi pup dopłacić jakaś kwotę.
Swoją drogą, czy w waszych pupach też namawiają Was na studia podyplomowe? Z tego, co wyczytałam mogą zapłacić nawet za całe czesne. Tylko w kierunku, w którym ja chce się rozwijać te studia nie oferują praktyki, jedynie czystą teorię i koło się zamyka.
Ja mam I stopień kursu ze SKwP, na innym wątku są dziewczyny co mają II st.
A o co dokładnie chcesz zapytać ?
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 10:52   #4559
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

"Szukam studentki zaocznej od kwietnia do sklepu obuwniczego HD w Galerii Białej na umowę zlecenie.Praca w dwie osoby 4 dni w tygodniu, 900 zł podstawy i premia od sprzedaży."

aż się zdenerwowałam jak to przeczytałam.....
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 11:43   #4560
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
"Szukam studentki zaocznej od kwietnia do sklepu obuwniczego HD w Galerii Białej na umowę zlecenie.Praca w dwie osoby 4 dni w tygodniu, 900 zł podstawy i premia od sprzedaży."

aż się zdenerwowałam jak to przeczytałam.....
Fakt, powinni dać chociaż około 130 zł więcej żeby wyrównać do minimalnej. Ale wiadomo jak to na zleceniu. Bo oczywiście zakładam, że mowa o kwocie netto i pracy 8h dziennie? ciężko stwierdzić, w sumie jak galeria to mówiąc 4 dni może im chodzić o dniowki po 12 h :/

Moja koleżanka pracuje w saloniku prasowym. Ruch ma non stop, bo w promieniu 100 m przystanek, biedronka, jakieś sklepy. Ludzi tłumy po bilety, gazety, fajki, lotto. Zarabia 5 zł/h. Nie wiem czemu ona tam jeszcze siedzi
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-27 14:50:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:54.