Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :) - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-11, 19:09   #4531
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Junior podobnie. 3880g i 56cm
Tylko, ze ja przez cc wiec nie odczuwałam
Dżizas... Maja to pewnie ze 3-4 mies miała jak do tej wagi dobiła... Duże dzieciaczki i długie macie... Teraz zapewne też podobne wielkością się urodzą co nie?
I jeszcze będzie że mam najmniejszego smyka na forum - póki porównuję co piszecie z badań to idziemy prawie ,,łeb w łeb,, ale pewnie niedługo się to zmieni

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
A naturalnie rodziłam bez znieczulenia
chylę czoła
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 19:12   #4532
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Dżizas... Maja to pewnie ze 3-4 mies miała jak do tej wagi dobiła... Duże dzieciaczki i długie macie... Teraz zapewne też podobne wielkością się urodzą co nie?
I jeszcze będzie że mam najmniejszego smyka na forum - póki porównuję co piszecie z badań to idziemy prawie ,,łeb w łeb,, ale pewnie niedługo się to zmieni

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------


chylę czoła

No wlasnie junior zawsze był o tydzien starszy na usg... Natomiast Julka wychodzi zawsze o kilka dni mniejsza... Wiec sama nie wiem...

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
ok, daj tylko hajs jutro będziesz wszystko miała
Ja tez miałam taki moment że się pogubiłam... Ale wzięłam kartkę, długopis, ciuszki, pospisywałam co mam z jakiego rozmiaru... Przemyślałam sytuację, przespałam się z nią i hasam dalej A jak TZ pyta co jeszcze to odpowiadam... Kochanie , mamy już wszystko przecież... Ale w koszyku na tej stronie internetowej /pokazuje/ mamy jeszcze to /pokazuję/... zapłacisz no i się śmieje ze mnie... i płaci

Mój nie płaci bo mamy wspólne konto. Stwiedzil, ze jak potrzebuje opinii ( ) to mam mu pokazać a tak to wybierać bo on sie po prostu na tym kompletnie nie zna.

No i sama sie zatrzymałam i nie umiem ruszyc... Co dalej .. ?!
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 19:34   #4533
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Nom młody w lutym się ur miał 50cm o dopiero gdzieś po 2 miesiącach nosił większe kombinezon miał na 62 w marcu i kwietniu jeszcze nosił i miał luz w nim w lato juz 74 nosił .. teraz ja bym kupiła dopiero wrzesień październik coś zimowego
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 20:13   #4534
beatrix28
Zadomowienie
 
Avatar beatrix28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 202
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

asienka wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia

nicole tez mam masakre na twarzy..a przy sobocie brakuje mi zcasu na spa
dzis posprzatalam dosc solidnie jutro leze i nic nie robie..mzoe poczytam w koncu..
majka ,sugar 62 nie ma co.. ja bym wziela r.68,ogolnie kombinezon mam mozliwe ze nawet 2 jeden r,68,drugi 74 z tymz e synek urodizl sie w lipcu.dlatego ze lepiej wiekszy,pod spod jeszcze idzie kilka warstw ciuszkow..

niespodziewajka25 my tez praktycznie calyd zien na dwozre pomijajac posilki,ale przy tak intenstywnym dniu to zeslzismy do domu juz kilka minut po18stej,padam..
beatrix28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 20:22   #4535
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Ja juz mam luz, tż leży z Bartkiem póki nie zaśnie, później sobie zjemy bagietki czosnkowe na kolacje i tylek rośnie
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 20:38   #4536
Niespodziewajka25
Rozeznanie
 
Avatar Niespodziewajka25
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 754
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Zjadłam jajeczniczkę w pokoju ciemno laptop na kolanach brzuch przed laptopem oświetlony i nagle widze takie ''je.b'' do góry . Młoda szaleje już tak od kilkunastu minut .. pierwszy raz zobaczyłam jej ruchy , to z jednej strony to z drugiej strony..chyba jej smakowało
..koooocham

Dobranoc
__________________
ADAŚ - 03.11.2012
CÓRCIA - tp. 15.08.2015
39/40
Niespodziewajka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 21:35   #4537
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Majka fajna promocja w sumie ja tez myslalam, ze nie ma co kupować bo z tym rozmiarem roznie moze byc ale za 140zl za tyle ciuchów to nawet jakby cos to mogłabys pozniej drożej odsprzedać z metka jakby sie za małe okazały
Ja nie wiem, mam metlik w głowie z zakupami, juz tyle ich mam a ciagle mi sie wydaje, ze tak naprawdę nie mam nic rozmiar 56 mysle mam ogarnięty oprócz kilku sztuk body i ciuszka na wyjście ze szpitala... Ale co dalej to nie wiem... Jakies bluzeczki, spodenki... Nie wiem! I co najlepsze nie pamietam w ogole jak juniora ubierałam w takie malutkie ciuchy (tzn wiem ze miał cała szafę ciuchow ale nie pamietam co tak na prawde było najwygodniejsze itd)... Wiem tylko, ze nie bardzo śpiochy, woleliśmy body+polspiochy lub body+geterki+skarpetki... Aaaa... Niech ktoś zrobi za mnie zakupy
chyba nie do końca przemyślałaś tą propozycję


Wróciłam sama z urodzin, Łukasz jeszcze został, ciekawe kiedy się zjawi.
Alan dzisiaj wyjątkowo spokojny jest, aż czuję się nieswojo i jeszcze teraz mam wrażenie, że brakuje mi tchu, ciepło mi, nie wiem o co chodzi
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-11, 21:40   #4538
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Niespodziewajka25 Pokaż wiadomość
Zjadłam jajeczniczkę w pokoju ciemno laptop na kolanach brzuch przed laptopem oświetlony i nagle widze takie ''je.b'' do góry . Młoda szaleje już tak od kilkunastu minut .. pierwszy raz zobaczyłam jej ruchy , to z jednej strony to z drugiej strony..chyba jej smakowało
..koooocham

Dobranoc
Super co ..? Ja jak narazie widzę tylko ruch typu dupkę wypinam hihi
Ja pije piwko bez alko i oglądam dr house. .
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 21:44   #4539
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

właśnie do niego zadzwoniłam, że źle się czuje i chcę iść spać(bo on nie ma klucza do domu), a ten ledwo gada i mówi, że mam iść spać, zero pytania co się dzieje, normalnie wyć mi się chce
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 21:48   #4540
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
No super !
Wlasnie tez w takich chwilach jestem szczęśliwa ze moja sypialnia jest biała a pościeli mam kilka wiec dopasowuje
Z drugiej strony nie mozesz tez myślec w ten sposób, ze wszystko przerobisz po to, zeby maluszkowi pod kolor pościel kupic bo za pol roku pościel zmienisz i wtedy znów bedzie malowanko ? tzn wiesz, dla mnie kazdy pretekst jest dobry do zmian
Nie no, aż takich drastycznych zmian nie musiałabym wprowadzać, bo ściany mam w jednym kolorze - b. jasnego beżu Fioletowe mam tylko dodatki, typu : pościel, zasłonki, ramę lustra, i takie drobnostki jak : storczyk, osłonki na doniczki, itp, itd :p więc musiałbym tylko pochować wszystko co fioletowe i na to miejsce kupić coś nowego Szkoda mi tylko, bo wszystko co kupowaliśmy ma nie całe pół roku, ale tak się napaliłam na tą pościel, że chyba całą koncepcję zmienię
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 22:08   #4541
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Super co ..? Ja jak narazie widzę tylko ruch typu dupkę wypinam hihi
Ja pije piwko bez alko i oglądam dr house. .

Ja ostatnio miałam ochote na piwo, lyknelam Lecha free i wiecie co ? Poczułam sie jakbym 30% trunek łyknęła... 3 łyki a ja sie czułam jakbym całe piwsko procentowe na raz wypiła. Podziękowałam i kazałam TŻ wypić

Kurczę dr house, ja zaczęłam oglądać od pierwszego odcinka 1 sezonu... I stanęłam gdzies pod koniec 2 sezonu, nie wiem czemu nawet... Musiałabym wrócić ale nie mam kiedy
Tak samo kiedys namiętnie Chirurgów oglądałam, dobrnęłam do 9 sezonu i dalej nie wiem juz nic co w trawie piszczy

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
właśnie do niego zadzwoniłam, że źle się czuje i chcę iść spać(bo on nie ma klucza do domu), a ten ledwo gada i mówi, że mam iść spać, zero pytania co się dzieje, normalnie wyć mi się chce

Niezle baty dla tego Twojego TŻ

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Nie no, aż takich drastycznych zmian nie musiałabym wprowadzać, bo ściany mam w jednym kolorze - b. jasnego beżu Fioletowe mam tylko dodatki, typu : pościel, zasłonki, ramę lustra, i takie drobnostki jak : storczyk, osłonki na doniczki, itp, itd :p więc musiałbym tylko pochować wszystko co fioletowe i na to miejsce kupić coś nowego Szkoda mi tylko, bo wszystko co kupowaliśmy ma nie całe pół roku, ale tak się napaliłam na tą pościel, że chyba całą koncepcję zmienię

Hihi o ile Ci nie szkoda tego zmieniać to luzik masz. tzn wiesz - chodzi o wymianę. Jednak kazdy dodatek kosztuje wiec wymienienie wszystkiego na inne kolory moze byc kosztowne, no chyba, ze chcesz pochować stare i nic na ich miejsce nie wstawiać to luzik
A z drugiej strony jeszcze masz tyle czasu, ze sie moze okazać, ze jednak spodoba Ci sie inna pościel. Niestety my kobiety zmienne jesteśmy
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-12, 05:57   #4542
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Ja już wstałam młody tak strasznie w nocy kaszlal, że spał z nami. Do 2 nie mogłam zasnąć bo taki intensywny był.
Teraz patrze na niego oczy zaklejone i aż wypływa z nich wydzielina nie wiem z czego coś takiego ??? Czy to jakaś alergia bo katar i kaszel też jest.
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 06:36   #4543
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Ja tez juz od 6:30 nie śpię bo junior wyspany zaczął mnie obdarowywać mokrymi buziakami w usta... Poranne orzeźwienie
TŻ spał dzis u juniora a junior ze mna bo TŻ dorwał katar, kaszel i bol gardła
Nie mam pomysłu na dzisiejszy dzien... TŻ do pracy a ja jakos bez sił jestem

Moniska moze to od tego kataru i kaszlu?
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia

Edytowane przez roxana_lu
Czas edycji: 2015-04-12 o 07:41
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 07:42   #4544
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Jesli ktoś ma ochote to zapraszam na sniadanko !
ImageUploadedByWizaz Forum1428820941.161950.jpg
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 09:47   #4545
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

hej dziewuszki,
Ja dziś nadal bym spała cały dzień ... Szczęka boli jak cholera, nie wiem ... zastanawiam się nad zmianą stomatologa. Rozmawiałam wczoraj z kuzynka , miała ten sam problem co ja czyli miazga zębowa tuż pod plombom, która wypadła i lekarz nie leczył jej zęba 3 miesiące aby potem zdecydować czy kanałowe czy plomba tylko od razu dał lepszy podkład, lepszą plombę i jest git... A ja od lutego bujam się z bolącym zębem i tylko lek mi w nim zmienia.
Zjadłam jajeczniczkę z bułeczką świeżutką, TZ już zdążył być na zakupach i lenię się.
Miłego dnia
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 10:50   #4546
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Ja ostatnio miałam ochote na piwo, lyknelam Lecha free i wiecie co ? Poczułam sie jakbym 30% trunek łyknęła... 3 łyki a ja sie czułam jakbym całe piwsko procentowe na raz wypiła. Podziękowałam i kazałam TŻ wypić

Kurczę dr house, ja zaczęłam oglądać od pierwszego odcinka 1 sezonu... I stanęłam gdzies pod koniec 2 sezonu, nie wiem czemu nawet... Musiałabym wrócić ale nie mam kiedy
Tak samo kiedys namiętnie Chirurgów oglądałam, dobrnęłam do 9 sezonu i dalej nie wiem juz nic co w trawie piszczy

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------




Niezle baty dla tego Twojego TŻ

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------




Hihi o ile Ci nie szkoda tego zmieniać to luzik masz. tzn wiesz - chodzi o wymianę. Jednak kazdy dodatek kosztuje wiec wymienienie wszystkiego na inne kolory moze byc kosztowne, no chyba, ze chcesz pochować stare i nic na ich miejsce nie wstawiać to luzik
A z drugiej strony jeszcze masz tyle czasu, ze sie moze okazać, ze jednak spodoba Ci sie inna pościel. Niestety my kobiety zmienne jesteśmy

No coty haha .. ciekawe jak to możliwe piwo bez alko żeby działało jak zwykle ..
Nom ja lubię dr house i kiedyś namiętnie ostry dyżur oglądałam ..😊





Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
Ja już wstałam młody tak strasznie w nocy kaszlal, że spał z nami. Do 2 nie mogłam zasnąć bo taki intensywny był.
Teraz patrze na niego oczy zaklejone i aż wypływa z nich wydzielina nie wiem z czego coś takiego ??? Czy to jakaś alergia bo katar i kaszel też jest.
Hmm może na pyłki na alergie i dlatego . .
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 10:56   #4547
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Byłam z młodym u pediatry i ma zakażenie ropne i dostał krople z biodacyną. Powieki mu spuchly i oczy czerwone się zrobiły. Oby pomogło.
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 10:59   #4548
Niespodziewajka25
Rozeznanie
 
Avatar Niespodziewajka25
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 754
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Hej hej
My juz po spacerku , zaliczylismy lody , ja oczywiscie dla siebie wzielam mega deser z bita smietana

Teraz Młody śpi a o obiadku uderzamy na plac zabaw

Coś mi dzisiaj Młoda w kość daje , odkad wstałam boli mnie dość mocno z prawej strony w dole brzucha przy pachwinie , czasem aż sie ruszyc nie moge ..

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
właśnie do niego zadzwoniłam, że źle się czuje i chcę iść spać(bo on nie ma klucza do domu), a ten ledwo gada i mówi, że mam iść spać, zero pytania co się dzieje, normalnie wyć mi się chce
Faceci , ja nienawidze jak moj pije . Jedno piwko max dwa ok ale jak juz widze te jego dziwne oczy to mnie szlag trafia. Ostatnio spał w aucie po jednej takiej akcji.. to znaczy przyszedl w nocy ale swoje przemarzl

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Ja ostatnio miałam ochote na piwo, lyknelam Lecha free i wiecie co ? Poczułam sie jakbym 30% trunek łyknęła... 3 łyki a ja sie czułam jakbym całe piwsko procentowe na raz wypiła. Podziękowałam i kazałam TŻ wypić
Doskonale wiem o czym piszesz , ja pare takich piw juz wypilam u tesciow jak bylam i za kazdym razem czulam sie jakbym pijana byla .. nie wiem skad to sie bierze ale przyznam ze to troche dziwne
__________________
ADAŚ - 03.11.2012
CÓRCIA - tp. 15.08.2015
39/40
Niespodziewajka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 11:02   #4549
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
Byłam z młodym u pediatry i ma zakażenie ropne i dostał krople z biodacyną. Powieki mu spuchly i oczy czerwone się zrobiły. Oby pomogło.
Ojej to oby mu szybko przeszło 😘





Cytat:
Napisane przez Niespodziewajka25 Pokaż wiadomość
Hej hej
My juz po spacerku , zaliczylismy lody , ja oczywiscie dla siebie wzielam mega deser z bita smietana

Teraz Młody śpi a o obiadku uderzamy na plac zabaw

Coś mi dzisiaj Młoda w kość daje , odkad wstałam boli mnie dość mocno z prawej strony w dole brzucha przy pachwinie , czasem aż sie ruszyc nie moge ..



Faceci , ja nienawidze jak moj pije . Jedno piwko max dwa ok ale jak juz widze te jego dziwne oczy to mnie szlag trafia. Ostatnio spał w aucie po jednej takiej akcji.. to znaczy przyszedl w nocy ale swoje przemarzl



Doskonale wiem o czym piszesz , ja pare takich piw juz wypilam u tesciow jak bylam i za kazdym razem czulam sie jakbym pijana byla .. nie wiem skad to sie bierze ale przyznam ze to troche dziwne
Nom żebyś wiedziała tez nie znoszę jak mój pije ... Ahh. . My dziś leniu☠☠☠☠☠☠y jak narazie ale ładna pogoda wiec popołudniu uderzamy haha di szwagierki na kawkę
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-12, 13:35   #4550
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
Byłam z młodym u pediatry i ma zakażenie ropne i dostał krople z biodacyną. Powieki mu spuchly i oczy czerwone się zrobiły. Oby pomogło.

Zdrowka dla malucha !

---
A ja dzisiaj pranie zrobiłam, suszy sie na słonku i ogarnelam cała łazienkę a teraz tak mnie brzuch boli ze położyłam sie u juniora a on sie bawi wiec odpoczynek pełna para.

U nas dzis na obiad ogórkowa, gulasz, makaron i sałata ze śmietana.
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia

Edytowane przez roxana_lu
Czas edycji: 2015-04-12 o 13:36
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 13:43   #4551
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Zdrowka dla malucha !

---
A ja dzisiaj pranie zrobiłam, suszy sie na słonku i ogarnelam cała łazienkę a teraz tak mnie brzuch boli ze położyłam sie u juniora a on sie bawi wiec odpoczynek pełna para.

U nas dzis na obiad ogórkowa, gulasz, makaron i sałata ze śmietana.
U nas dziś smażony ryż, udka w ziołach i surówka z sałaty i warzyw, mam już zaplanowany jadłospis do piątku a dziś popołudniu planuje ćwiczyć i zamierzam tak co drugi dzień, jeśli noga i kręgosłup pozwolą
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 13:47   #4552
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
U nas dziś smażony ryż, udka w ziołach i surówka z sałaty i warzyw, mam już zaplanowany jadłospis do piątku a dziś popołudniu planuje ćwiczyć i zamierzam tak co drugi dzień, jeśli noga i kręgosłup pozwolą

Ja jakos ostatnio na kuraka patrzeć nie moge... ale ryż i warzywa bym brała !

A co to za ćwiczenia? Ja nie wiem jakby to u mnie było... Jak ja przy zwyczajnych codziennych obowiązkach wymiękam z bólem brzucha i twardnieniem... A do tego ciagle to uczucie nacisku na pęcherz... Mam wrażenie jakby mi mała wyskoczyć chciała
A dzisiaj malutka czkawkę miała, ale sie biedna namęczyła !
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 13:58   #4553
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Ja jakos ostatnio na kuraka patrzeć nie moge... ale ryż i warzywa bym brała !

A co to za ćwiczenia? Ja nie wiem jakby to u mnie było... Jak ja przy zwyczajnych codziennych obowiązkach wymiękam z bólem brzucha i twardnieniem... A do tego ciagle to uczucie nacisku na pęcherz... Mam wrażenie jakby mi mała wyskoczyć chciała
A dzisiaj malutka czkawkę miała, ale sie biedna namęczyła !
Zaczynam z tymi https://youtu.be/eqJYuIXV4J4
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 14:29   #4554
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

My dzisiaj pojechaliśmy do hm i kupilam rampersy z kubusiem i kocyk taki idealny na lato, cienki i wykorzystałam rabat już nic nie kupuje z ubrań! potem spacerek z psem i nogi mi wchodzą do tyłka, teraz odpoczywamy. na obiad nic dziś nie robiłam
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 16:13   #4555
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Melduję, że mamy potwierdzonego chłopczyka
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 16:14   #4556
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
Melduję, że mamy potwierdzonego chłopczyka
Gratulacje
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 16:15   #4557
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
Melduję, że mamy potwierdzonego chłopczyka
Gratuluję
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 16:41   #4558
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
Melduję, że mamy potwierdzonego chłopczyka
Super! Gratuluję
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 17:01   #4559
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
Melduję, że mamy potwierdzonego chłopczyka

Gratulacje
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 17:13   #4560
Niespodziewajka25
Rozeznanie
 
Avatar Niespodziewajka25
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 754
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Molise gratulacje

Własnie wyslalam tesciom zdjecia Adaśka , w tym jedno mojego brzucha .. Czekamy na telefony .. wreeeszcie mam to za sobą
__________________
ADAŚ - 03.11.2012
CÓRCIA - tp. 15.08.2015
39/40
Niespodziewajka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-15 13:02:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:12.