Czarna lista targowisko- plotki - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-23, 15:52   #4561
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Dziewczyny bardzo dziekuje za mile slowa. Anetti pw bylo nieskuteczne co ja mialam zrobic? Juz tak jak pisalam machnelam reka a Kali zaczela o mnie takie cuda tu wypisywac co gorsza wiele osob moglo jej uwierzyc. Napisala ze jestem agresywna ze jestem oszustka i klamczucha teraz ocene zostawiam innym Wizaznka chcialam po prostu przestrzec przed Kali bo co duzo mowic nie tylko mnie tak potraktowala
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 15:54   #4562
ewicek83
Zadomowienie
 
Avatar ewicek83
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 675
Przekupka: 34 pkt / 95% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
Ja też wymiankę z Krusiak wspominam jako udaną, konkretną i bezproblemową. Za to o paczkę od _Kari_ musiałam się dopominać miesiąc - dostała przesyłkę ode mnie i zerwała kontakt
Pewnie dostaniemy etykietke kolka wzajmnej adoracji,ale ja tez wymianialam sie z Krusiakiem dwa razy, zawsze bylam zadowolona, paczki szybko przychodzily,dobrze zabezpieczone, kontakt non stop, nie wierze zeby kosmetyki od dziewczyn,z ktorymi miala starcie byly w idealnym stanie.

Krusiak wroc-mam zaleglego gifcika za ostatnia wymiane))
ewicek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 16:08   #4563
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Przekupka: 146 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez ewicek83
Tez mam takie odczucie i jest to bardzo przykre, bo ktos kto walczy o swoje,oczekuje spraweidliwosci jest tak poniewierany.
Kari-tak rzucasz jadem,ze sie tego czytac nie da, Twoje wypowiedzi sa wrecz niesmaczne i paskudnie okraszone wykrzyknikami.
Albo masz pms'a,albo jak to moj kolega mowi"dawno nie dostalas pod ogon"...
1)Też już to zaznaczyłam parę dni temu i nie wdawałam się w dyskusje, bo po co. Na dodatek zarzucała Krusiakowi agresję...

2)
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 16:21   #4564
Lencia00
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 586
Przekupka: 32 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Również przyglądam się tej całej kłótni i muszę przyznać, że jedynie gdzie wyczuwam agresję i całą tą wredność to od Kari i Mamamagda. Czytałam też wątek Krusiaka i również złośliwość i chamstwo kipiało od tych dwóch wizażanek. Krusiaczek została bezsensownie zaszczuta, tylko o to że domagała się tego co jej się należy. Bo jak można pomylić ilość na wypróbowanie z zaschniętymi ściankami lub to że rezygnuję z nieopłacających się wymian. Ja już nie raz zrezygnowałam bo nie opłacało mi się wymieniać, i co w tym złego ?? Nie rozumiem. To że złożyłam ofertę nie znaczy, że jest klępnięta wymiana. Póki nie wymienimy się adresami możemy rezygnować.
A co do tamtych dziewczyn to widzę u nich negatywy i/lub neutrale, a dla mnie to już ostrzeżenia na zawsze że jednak się pojawił kłopot, z którym się nie dało polubownie załatwić sprawy.
A wracając jeszcze do wątku gdzie zaczęła się kłótnia, to jedna z wizażanek mimo próśb założycielki wątku nadal ją atakowała, więc proszę mi wytłumaczyć kto tu jest agresorem ?!
Lencia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 21:02   #4565
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
Przekupka: 71 pkt / 100% pozyt.
GG do elizabarbara
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

I ja uwazam ze Krusiak jest bardzo milą i konkretną wizazanką I bardzo mi przykro, ze są takie osoby na tym forum, które nie potrafią pohamować własnych frustracji i wyżywają się na niewinnej dziewczynie.
Pamietam jak dawno temu, jedna z dziewczyn, z ktorymi miala problem Krusiak, takze niemilo wypowiadała się w moim wątku.. Ale cóz, bylo minelo..

Obserwując takie chore akcje na forum wymiankowym, czasami wole, zeby moje niepotrzebne kosmetyki "walały się" po calym domu, niż mialabym tracic niepotrzebnie nerwy

KRUSIACZQ WRÓĆ
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 10:43   #4566
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Przekupka: 117 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez ewicek83 Pokaż wiadomość
niemniej jednak trochę mi żal Krusiak, bo mam wrażenie że zrobiła się
jakaś nagonka na moim zdaniem uczciwą i sympatyczną dziewczynę.[


Tez mam takie odczucie i jest to bardzo przykre, bo ktos kto walczy o swoje,oczekuje spraweidliwosci jest tak poniewierany.
Kari-tak rzucasz jadem,ze sie tego czytac nie da, Twoje wypowiedzi sa wrecz niesmaczne i paskudnie okraszone wykrzyknikami.
Albo masz pms'a,albo jak to moj kolega mowi"dawno nie dostalas pod ogon"...
Wolałabym się nie wtrącać, ale błagam dziewczyny, tego typu uwagi są tak prymitywne, że aż nie wierzę, że czytam je na publicznym forum.


W ogóle ten wątek coraz bardziej przypomina typowe targowisko, gdzie jedna przekupa drugiej przygania
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 10:50   #4567
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
Przekupka: 56 pkt / 100% pozyt.
GG do SzatAnka71
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Wolałabym się nie wtrącać, ale błagam dziewczyny, tego typu uwagi są tak prymitywne, że aż nie wierzę, że czytam je na publicznym forum.


W ogóle ten wątek coraz bardziej przypomina typowe targowisko, gdzie jedna przekupa drugiej przygania
Dlatego ja wywaliłam wszystko z wątku,mam resztkę zapachów i nie wtrącam się do tego wątku bo to żenada jest
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2012-09-24 o 10:53
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 10:51   #4568
Ryjek
Zakorzenienie
 
Avatar Ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 548
Przekupka: 71 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Wolałabym się nie wtrącać, ale błagam dziewczyny, tego typu uwagi są tak prymitywne, że aż nie wierzę, że czytam je na publicznym forum.


W ogóle ten wątek coraz bardziej przypomina typowe targowisko, gdzie jedna przekupa drugiej przygania

To samo pomyślałam
Ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 12:03   #4569
marylinda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15 127
Przekupka: 181 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Wolałabym się nie wtrącać, ale błagam dziewczyny, tego typu uwagi są tak prymitywne, że aż nie wierzę, że czytam je na publicznym forum.

W ogóle ten wątek coraz bardziej przypomina typowe targowisko, gdzie jedna przekupa drugiej przygania
True
marylinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 15:26   #4570
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

U mnie już z Coco jest na czysto. Nie wiem teraz... czy wystawiać przekupkę?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 16:20   #4571
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

U mnie tez i bardzo sie ciesze blyszczyk odeslany. Przekupki chyba nie ma sensu wystawiac bo i po co...
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 16:22   #4572
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

No w sumie racja.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 20:35   #4573
MamaMagda
Wtajemniczenie
 
Avatar MamaMagda
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Bergen, Norwegia
Wiadomości: 2 546
Przekupka: 44 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
Chcialam nawiazac do 2 spraw poruszanych tutaj

1. MAMAMAGDA twierdzisz tutaj oklamujac inne wizaznki ze sprawa zostala zakończona a Ty uniewinniona- rozmawialam dzis z policjantem-sprawa jest w toku nie zostalas uniewinniona. Prosilam Cie (nie tylko ja) o wstawienie scanu z pisma jakie otrzymalas i od tego czasu cisza
Krusiak, jeśli masz do mnie jakieś pytania - pisz na priv. tylko najpierw mnie odblokuj żebym mogła ci odpowiedzieć... Chyba, że to wynika z braku poczucia własnej wartości i tak zaniżonej samooceny, że musisz udowadniać na forum, że ktoś jest gorszy od ciebie i dlatego szukasz zwady i ciągniesz to w nieskończoność. Ja nie będę ofiarą twojego nieudacznictwa i naprawdę nie szukam zaczepki. Skoro kosmetyk, który Ci wysłałam okazał się "czymś" co na następny dzień zmieniło się w puste opakowanie to chyba każdy widzi, że kłamiesz. I w ogóle nie masz skrupułów, żeby tą bajeczkę dalej ciągnąć.
Po pierwsze: nie obchodzi mnie czy ty kończysz z wymiankami czy nie jakby ty była sprawa życia i śmierci;
Po drugie: sprawa naszej wymiany została zakończona;
Po trzecie: nie mogłam zostać uniewinniona ponieważ nie zostałam oskarżona;
Po czwarte: pisma żadnego jeszcze nie otrzymałam, po zeznaniach zostałam poinformowana że sprawa zostanie umorzona. Jak tylko je otrzymam, nie omieszkam tutaj wstawić.
Nie wiem czego oczekiwałaś. Pierwszego miałyśmy umówiony termin wysyłki a ty piętnastego zgłosiłaś sprawę na policję...ale pomijając to, przedstawiłam dowód nadania. Ja nie wiem, czy ty masz problem ze zrozumieniem tego co czytasz, że wciąż to samo wałkujesz...
I tak krótko do pozostałych postów na mój temat:
-nie będę miła dla osoby, która wydzwania jak nawiedzona po nocach, obraża mnie, poucza i mi rodzinę budzi;
-nie będę miła dla kogoś kto kłamie i robi ze mnie oszustkę bo podkład wysłałam, nowiutki, świeży i oryginalny a nie żadne "coś"; Jeśli ci się tak bardzo w domu nudzi to możesz iść jeszcze raz na policję i zgłosić, że było inaczej, tylko że ja w prosty sposób udowodnię że to nie było puste opakowanie; tylko teraz pewnie napiszesz, że masz już tego dość, że płakać ci się chce, że masz dzieci, że jesteś w ciąży i w ogóle to kończysz z tym, z wymianami i ze wszystkim; żenada i dziecinada;
I jeszcze jedno: najpierw zgłaszasz do modów mojego poprzedniego posta a za chwilę sama mnie tu wywołujesz więc może się określ.
Miało być krótko
__________________
Wymiana kosmetyków marzec 2015
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=806964
MamaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 22:04   #4574
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Mamomagdo we wczesniejszych postach twierdzilas ze zostalas uniewinnion *klamalas wiec* po 2 nie mam cie zablokownej wiec co Ty kobieto znow wymyslasz... nie bede juz z toba rozmawiala bo to nie ma sensu

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Wiesz a z drugiej strony to ciesze sie ze sie tutaj tak czesto udzielasz bo ja kompletnie nie musze robic nic. ..ty sama sie demaskujesz. Klamstwa maja krotkie nogi a twoje to i sa bez nich...dziekuje ci

Edytowane przez Krusiak
Czas edycji: 2012-09-24 o 21:59
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 07:25   #4575
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Tak pomyslam czy Mod moze sprawdzic i potwierdzic ze nikogo nie mialam nigdy w zablokowanych badz ignorowanych osobach? Mam takie same odczucia jak reszta Wizaznek nudne sie to robi Mamomagdo! Sprawa jest zgloszona na policje i daj im to rozwiazac. Ps 15dni czekalam na Twoja paczke? 120strona czarnej listy jak ustrzec sie.. bo z tego co patrze 6tyg (pomijajac zawartsoc)

Edytowane przez Krusiak
Czas edycji: 2012-09-25 o 07:48
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 08:09   #4576
marylinda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15 127
Przekupka: 181 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Dziewczyny, nie macie umiaru w wywlekaniu sobie starych przykrości. Przejdźcie z tym na PW, co?
marylinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 08:23   #4577
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Przeciez ja caly czas to mowie aby Mamamagda jesli chce mi cos powiedziec pisala pw a ona uparcie ze nie. Ja juz nie mam zamiaru jej tutaj odpisywac.

Edytowane przez Krusiak
Czas edycji: 2012-09-25 o 08:24
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 12:30   #4578
MamaMagda
Wtajemniczenie
 
Avatar MamaMagda
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Bergen, Norwegia
Wiadomości: 2 546
Przekupka: 44 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
Klamstwa maja krotkie nogi a twoje to i sa bez nich...dziekuje ci
Twoje kompleksy sięgają zenitu, nie będę się zniżać do twojego poziomu. Nigdzie nie pisałam, że zostałam uniewinniona, ty naprawdę masz problem ze zrozumieniem tego co czytasz.

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

I przestań już mnie tu wywoływać bo naprawdę to jest chore.
Tak, zostałam zakuta w dyby i zrzucona do karceru, twoja wizja została spełniona, tylko się już odczep. Nie wiem, zajmij się dziećmi albo zdrapuj tapetę ze ściany tylko daj mi już spokój.
__________________
Wymiana kosmetyków marzec 2015
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=806964

Edytowane przez MamaMagda
Czas edycji: 2012-09-25 o 12:43
MamaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 13:03   #4579
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Eee? Ale to Ty non stop do mnie tu piszesz! Bede to powtarzac jak mantre chcesz cos ode mnie pisz Pw. Str 150 piszesz ze sprawa zostala umorzona a ja tego przezyc nie moge...klamalas.

Edytowane przez Krusiak
Czas edycji: 2012-09-25 o 13:12
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-25, 13:31   #4580
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez MamaMagda Pokaż wiadomość
Twoje kompleksy sięgają zenitu, nie będę się zniżać do twojego poziomu. Nigdzie nie pisałam, że zostałam uniewinniona, ty naprawdę masz problem ze zrozumieniem tego co czytasz.

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

I przestań już mnie tu wywoływać bo naprawdę to jest chore.
Tak, zostałam zakuta w dyby i zrzucona do karceru, twoja wizja została spełniona, tylko się już odczep. Nie wiem, zajmij się dziećmi albo zdrapuj tapetę ze ściany tylko daj mi już spokój.
Sorry, ale muszę- to chyba Ty masz z tym problemy. W tym momencie obrażasz nie tylko Krusiaka, ale i np. mnie, bo ja dokładnie widzę, co napisałaś w poście jakieś 2 strony temu. I zaznaczam, że ja nie mam żadnych problemów z czytaniem ze zrozumieniem.
Znając życie teraz pewnie nastąpi jakieś tłumaczenie typu "nie o to mi chodziło, źle się wyraziłam", ale dla mnie to jest jasne, że chciałaś żeby Twój post był właśnie tak odebrany...

Teraz nawet jak faktycznie sprawa zostanie umorzona to ja i tak mam wyrobione zdanie na ten temat. A Ty Krusiak niepotrzebnie się nakręcasz- rozumiem, że chcesz bronić swojego dobrego imienia na forum, ale aktualnie dla postronnego "czytacza" sprawa staje się już niesmaczna.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2012-09-25 o 13:33
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 13:32   #4581
MamaMagda
Wtajemniczenie
 
Avatar MamaMagda
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Bergen, Norwegia
Wiadomości: 2 546
Przekupka: 44 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
Eee? Ale to Ty non stop do mnie tu piszesz! Bede to powtarzac jak mantre chcesz cos ode mnie pisz Pw. Str 150 piszesz ze sprawa zostala umorzona a ja tego przezyc nie moge...klamalas.
Umorzona nie znaczy uniewinniona. Kobieto opanuj się i daj mi w końcu spokój.
__________________
Wymiana kosmetyków marzec 2015
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=806964
MamaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 13:35   #4582
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Rozumiem Marigold Wiem ze nie kazdy chce o tym czytac. Dlatego tak jak pisalam nie mam zamiaru wiecej w tej sprawie udzielac sie na forum. Jak mamamagd chce sie ze mna skontaktowac niech napisze pw bo zablokowana nigdy nie byla...

Edytowane przez Krusiak
Czas edycji: 2012-09-25 o 13:37
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 13:38   #4583
MamaMagda
Wtajemniczenie
 
Avatar MamaMagda
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Bergen, Norwegia
Wiadomości: 2 546
Przekupka: 44 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Sorry, ale muszę- to chyba Ty masz z tym problemy. W tym momencie obrażasz nie tylko Krusiaka, ale i np. mnie, bo ja dokładnie widzę, co napisałaś w poście jakieś 2 strony temu. I zaznaczam, że ja nie mam żadnych problemów z czytaniem ze zrozumieniem.
sorry czytaczu ale tak jak już pisałam, nigdzie nie ma że zostałam uniewinniona więc przeczytaj może raz jeszcze zanim swoje mądrości przedstawisz.

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
Rozumiem. Wiem ze nie kazdy chce o tym czytac. Dlatego tak jak pisalam nie mam zamiaru wiecej w tej sprawie udzielac sie na forum. Jak mamamagd chce sie ze mna skontaktowac niech napisze pw bo zablokowana nigdy nie byla...
a po co niby mam się kontaktować z tobą? Ja nie szukam zaczepki tak jak ty i zwady i cały czas proszę żebyś mi dała spokój. Napisałam jak było a z tobą nie mam o czym rozmawiać.
__________________
Wymiana kosmetyków marzec 2015
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=806964
MamaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 13:40   #4584
jarzo83
Zakorzenienie
 
Avatar jarzo83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 3 604
Przekupka: 66 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Dziewczyny pozostaje jedno stwierdzic zadna z Was nie potrafi odpuscic
__________________
I dont need sex
my government
fuc.. me everyday
jarzo83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 13:44   #4585
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez MamaMagda Pokaż wiadomość
Krusiak rzeczywiście nie ma pojęcia o wielu sprawach np. o domniemaniu niewinności a z taką lekkością przychodzi jej wyzywanie od oszustów. Wydaje mi się, że należy do miłośniczek sporów i kłótni i nie przyciąga problemów ale sama ich szuka na siłę. W przypadku użytkowniczki coco być może rzeczywiście trafiła i gdyby nie była tak znakomitym detektywem to pewnie do dziś nie ujawniona byłaby prawda o przyczajonym złodzieju błyszczyków zwanym Kasia, Krysia czy Zenek, nie wiem. Współczuję wszystkim poszkodowanym, naprawdę. Swojego czasu trafiłam na Kaśkę H. na innym portalu wymiankowym i dopiero po kilku miesiącach odzyskałam swoje rzeczy.
Natomiast co do zachowania Krusiaka to rzeczywiście jest agresywna i arogancka co odczuło nawet moje dziecko czteromiesięczne gdy wydzwaniala o 1.00 w nocy. Nawet jej mąż potwierdził, że jest TRUDNA gdy mnie przepraszał za jej kłamstwa i oszczerstwa. Ja nie urwałam z nią kontaktu i przez cały czas była poinformowana o tym, dlaczego wysylka się opóźnia. Po dwóch tygodniach od umówionego dnia wysyłki zgłosiła sprawę na Policję. Zostałam wezwana w charakterze światka na złożenie zeznań. Jakiż miał pan inspektor ubaw czytając zeznania Krusiaka. Dwa razy to czytał i stwierdził, że nie wie o co "tej babie" chodzi. Cała komenda ryczała ze śmiechu. Kobieta naprawdę była bardzo cierpliwa skoro nawet PP działa nieraz dłużej. A tłumaczyłam i powtarzałam, żeby z siebie idiotki nie robiła. Pomijając fakt, że dla nich portal wymiankowy to czarna magia tak jak dla Krusiaka np. prawo karne. Pokazałam dowód nadania i oczywiście sprawa została umorzona ale jak widać cierń w sercu do Krusiaka został .
Sprawdziliśmy również wagę przesyłki ponieważ Krusiak tak się tu zaplątała w oszczerstwach, że na koniec napisała że wysłałam jej "coś" co na drugi dzień okazało się pustym opakowaniem
Krusiak w moim mniemaniu jest agresorem i pieniaczem i dlatego korzystając z okazji opisuję jej zachowanie żeby udowodnić że jednak kij ma dwa końce.


Niektórzy nie mogą pojąć, że są ludzie, których życie nie polega na udzielaniu się na wizażu i szukaniu oszustów w sieci.


Pamiętamy bardzo dobrze jak potraktowana została przez Krusiaka ta "opętana" wizażanka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=619674&page=4
Czy Ty myślisz, że wszyscy oprócz Ciebie są ślepi i głupi? Zresztą ja nie mam zamiaru wchodzić z Tobą w żadną polemikę skoro sama nie wiesz, co piszesz.

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez jarzo83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pozostaje jedno stwierdzic zadna z Was nie potrafi odpuscic
Jarzo, ale dziwisz się Krusiakowi? Bo mnie by pewnie trafiało jakby ktoś mnie błotem na forum smarował a byłabym niewinna. Szczerze mówiąc na początku myślałam, że to Krusiak ma coś na sumieniu, ale przynajmniej pisze prawdę, a nie wciska jakieś kity...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 13:46   #4586
jarzo83
Zakorzenienie
 
Avatar jarzo83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 3 604
Przekupka: 66 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
C

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------



Jarzo, ale dziwisz się Krusiakowi? Bo mnie by pewnie trafiało jakby ktoś mnie błotem na forum smarował a byłabym niewinna. Szczerze mówiąc na początku myślałam, że to Krusiak ma coś na sumieniu, ale przynajmniej pisze prawdę, a nie wciska jakieś kity...
Przyznam szczerze ze nie sledzilam tej akcji od poczatku, ale jako obserwator i osoba neutralna widze tylko to ze jedna naskakuje na druga i nie potrafi zakonczys sprawy ktora delikatnie mowiac zostawia po sobie lekki smrodek
__________________
I dont need sex
my government
fuc.. me everyday
jarzo83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 14:15   #4587
marylinda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15 127
Przekupka: 181 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Nie mi oceniać kto tu winny, kto nie, całej sprawy zresztą nie śledziłam zbyt uważnie, ale dla mnie jako postronnego obserwatora wniosek nasuwa się jeden: żadna z Was nie ma na tyle klasy, aby zakończyć temat, a Krusiak - z całą sympatią - ale chyba już z 10 raz piszesz, że więcej wypowiadać się nie będziesz, a wciąż to robisz i wrzucasz kolejne kamyczki do ogródka.
Nie dajmy się zwariować, przecież nie jesteśmy w przedszkolu.
marylinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 15:38   #4588
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 558
Przekupka: 93 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Czy Ty myślisz, że wszyscy oprócz Ciebie są ślepi i głupi? Zresztą ja nie mam zamiaru wchodzić z Tobą w żadną polemikę skoro sama nie wiesz, co piszesz.
Ale cytowana wizazanka nie napisala, ze zostala uniewinniona. Napisala, ze sprawa zostala umorzona. Wcale sie nie dziwie, ze policjant jej to powiedzial. Sama bym jej to powiedziala znajac sprawe.

Troche chyba za ostro zareagowalas. Dziewczyna nie napisala nic zlego, nie sklamala.



Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Jarzo, ale dziwisz się Krusiakowi? Bo mnie by pewnie trafiało jakby ktoś mnie błotem na forum smarował a byłabym niewinna. Szczerze mówiąc na początku myślałam, że to Krusiak ma coś na sumieniu, ale przynajmniej pisze prawdę, a nie wciska jakieś kity...
Ja sie troche dziwie. Obie dostaly po negatywie. Moderator nie wyjasnil sprawy, tak samo policja. Rozstrzygajacych dowodow nie ma, wiec ja sie dziwie, ze wyraznie widzisz winnego. Jak dla mnie sprawa jest zagmatwana a przez to, ze dziewczyny skacza sobie do gardla ciezko przedrzec sie przez jakies rzeczowe posty.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 15:57   #4589
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

James ale chwilka. Mamamagda napisala ze zostala umorzona (czas przeszly) chyba sprawa nie mogla byc umorzona bo jakis posterunkowy tak powiedzial prawda? Chyba gdyby zostala umorzona ja otrzymala bym jakies pismo? Nie bylo zadnego umorzenia pytalam w mojej komendzie i sprawa jest w toku wiec chyba o to chodzilo. Poza tym zauwaz 2 kwestie ze pierwsze zawiadomienie bylo o braku paczki a drugie (uzupelnienie) o zawartosci wiec jak mogl jej powiedziec ze bedzie umorzona?

Edytowane przez Krusiak
Czas edycji: 2012-09-25 o 15:58
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 15:59   #4590
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36747090]Ale cytowana wizazanka nie napisala, ze zostala uniewinniona. Napisala, ze sprawa zostala umorzona. Wcale sie nie dziwie, ze policjant jej to powiedzial. Sama bym jej to powiedziala znajac sprawe.

Troche chyba za ostro zareagowalas. Dziewczyna nie napisala nic zlego, nie sklamala.





Ja sie troche dziwie. Obie dostaly po negatywie. Moderator nie wyjasnil sprawy, tak samo policja. Rozstrzygajacych dowodow nie ma, wiec ja sie dziwie, ze wyraznie widzisz winnego. Jak dla mnie sprawa jest zagmatwana a przez to, ze dziewczyny skacza sobie do gardla ciezko przedrzec sie przez jakies rzeczowe posty.[/QUOTE]


James, ale napisała ewidentnie, że sprawa ZOSTAŁA umorzona. No to została czy zostanie? Bo jak dla mnie to różnica. Kłamstwem jest dla mnie również takie wyrażanie się, które sugeruje nieprawdę.
Niezależnie kto w tej sprawie jest winny to ja bym się w życiu z mamamagda nie wymieniła, bo jak dla mnie kręci. Zresztą patrząc na ton wypowiedzi mamamagda w stosunku do mnie wcale nie wstydzę się swojej reakcji, nawet jeśli była za ostra lub jeśli jest odbierana jako za ostra. I to nie tak, że widzę winnego, bo nie mam kryształowej kuli i my się pewnie nigdy nie dowiemy.
To tak jakby Krusiak napisała, że sprawa już jest w sądzie, bo policjant jej powiedział, że "będzie w sądzie".

(inna sprawa, że sprawa faktycznie zostanie pewnie umorzona- to i ja wiem... zresztą jakby co to możemy sobie poplotkować o takich prawnych pierdołach na PW czy gg)
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.