Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-03-18, 18:25   #4561
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Gosia gratulacje
Ava fajne buty i ciuchy

Gdzie Kama,La Mary,Dircik,Aussie,Cindy, Anyż....i cała reszta..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-18, 18:51   #4562
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Gdzie Kama,La Mary,Dircik,Aussie,Cindy, Anyż....i cała reszta...
Miszkaaa Gdzie ja? Pracuje, wstaje rano, a jak wstaje wcześnie rano, to lepiej się do mnie nie odzywać i omijać z daleka To taki pół-żart . A tak serio, to ja wiem, że ten lockdown za dużo nie zmienia, ale jakoś mnie ta informacja przygnębiła. Pogoda też ciągle byle jaka, dzisiaj śnieg pruszył popołudniu, zimno jest. Nie lubię ludziom narzekać, to też nie pisałam.

A co u Ciebie? . Kupiłaś sobie coś ostatnio?

Pani_R, do którego dokładnie sklepu taka kolejka?

Ava, fajne te czerwone sandałki , nosiłabym na jakieś większe wyjścia. Wiem, że masz też takie granatowe, i nawet chciałaś sprzedać, ale skutecznie Cię od tego odwiodłyśmy .
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-18, 19:06   #4563
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

U mnie dzis byłą sniezyca i gradobicie, jak byłam na masażu Ide do samochodu, a mąz zgarnia gruba warstwe sniegu z dachu...Pomijam, ze wchodzac na masaz mialam suche chodniki a wychodzac - po kostki snieznego błota...Buty przemokły.
Wczoraj usłyszałam komplement. Była u mnie pacjentka, ktora twierdziła, ze ostatnio mnie widziała 18 lat temu i nic a nic sie nie zmieniłam Brzmi super, tylko, ze miałam maskę, okulary i przyłbice, wiec stopien zmian mozna było ocenic po oczach i figurze...No ale dobre i to...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-18, 19:08   #4564
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cindy u mnie : praca-dom,praca-dom..
Kupuję online ,z reguły kosmetyki i popierdółki do domu
Miałam jechać po próbki podkładów....może jutro namówię męża..
Od soboty chyba zamykają galerie tak??
Dołujące to zamykanie,otwieranie..
Marzy mi się spacer po plaży,w pełnym słońcu...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 162072327_1588451664684273_2653684446191668794_n.jpg (22,1 KB, 59 załadowań)
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-18, 19:09   #4565
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Kama
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-18, 19:52   #4566
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Miszka, dzięki za pamięć Jestem tu, podczytuję, ale zarobiona i też trochę przybita, podobnie jak Cinde, tym co się dzieje w świecie jakoś nie mam weny do pisania.


Z pozytywów - przy porządkowaniu szuflady natknęłam się na kupon urodzinowy do Douglasa i, skuszona Twoją rekomendacją, kupiłam cień w kredce Bobbi Brown. Dziś przyszedł, więc jeszcze nie przetestowałam, ale wygląda obiecująco.
Do tego dobrałam krem rozświetlający pod oczy dr Wilsz, ma dobre recenzje i dobrą cenę, więc wypróbuję.


W drodze mam paczki, w których zakupy robiłyśmy wspólnie z córką - kosmetycznie lakiery do paznokci i kremy do stóp. Nota bene - jakich macie ulubieńców w tej kategorii? Ja mam tendencję do przesuszu skóry stóp a praktykując jogę dość często im się przyglądam Jednocześnie nie znoszę zapachów typowych specyfików przeznaczonych do tej okolicy - nie chcę kamfory, drzewa herbacianego i innych mentoli. Stopy smaruję już w łóżku i chcę, żeby moje dłonie ładnie pachniały tym kremem


Druga paczka z ciuchami - zainspirowały nas te wyprzedaże w Peek&clopenburg. Co prawda bluzeczka RL uciekła zanim kupiłam, ale załapałam się na sukienkę za mniej niż pół ceny, chętnie przymierzę te treginsy, a córka dla siebie więcej powybierała. Zakładam, że nie uda nam się już shopping w realu, więc będziemy w domu przymierzać ...
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-18, 20:12   #4567
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Darmowa wysyłka DHL to chyba nie od zawsze w Douglas? Wczoraj zamawiałam: https://www.douglas.pl/pl/p/3001044417?variant=037160 i miło się zaskoczyłam darmową wysyłką do domu. Wydaje mi się, ale pewności nie mam, że jeszcze rok temu trzeba było płacić?

Bardzo lubię tę mgiełkę. W przeszłości mi się wydawało, że mnie po niej wysypuje, ale jednak to musiało być od czegoś innego - od dwóch miesiecy wręcz polewam nią twarz każdego wieczoru i buzia czyściutka - na taką mokrą od mgiełki skóre nakładam szybko krem - służy mi.

Niektóre produkty od Wilsz są naprawdę bardzo dobre.

Haha, Kama, i tak bym się ucieszyła z takich słów .

Jeszcze co do obecnej sytuacji, to mam poczucie niemocy i jakby 'skrępowania'? Zarówno fizycznie jak i mentalnie odczuwam takie przygniecenie i napięcie. Jakbym była skuta kajdanami, nie wiem jak to wytłumaczyć, ale mam ochotę to z siebie zerwać

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-03-18 o 20:14
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-18, 20:30   #4568
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Dircik daj znac czy Ci sie odcień podoba.
Moim zdaniem jest best.
Do nóg,stóp,rąk używam z reguły balsamu ,który mam na szafce nocnej.
Obecnie Isana bodybalm Arganol i Body milk

Ten drugi jest bardziej treściwy,oba lubię.
Kosztują grosze.
Typowo do stóp mam jeszcze Evre i Kneipp masło-tego nie lubię właśnie za zapach .


Cindy pogoda fatalna,zakazy,nie sprzyja to pozytywnemu myśleniu.


Mówie Wam zróbmy imprezę,taką z tysiąca i jeden nocy.
Łopijemy smutki,rozpalimy noc,zgasimy dzień:pij emy:
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-18, 22:01   #4569
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cinde to likwidacja salonu CCC. Opłacało się stać, ale... jutro turlam się ze zwrotami, bo dopiero w domu można przymierzyć na spokojnie, a w sklepie każdy łapał co mógł Kolejka godzinna do wejścia. Kupiłam przegenialne (w wygodzie) tenisówki do spódnic, z 15 par, które przyniosłam do domu moja matka łaskawie wybrała sobie całą jedną, a torebki żadnej, "bo ma". Nie, nie ma, wiem, że nie ma No ale jej to nie wiem co sie powinno kupować... taka parcianą dla dziada z bazaru z lat 70 jakie miewa od paru lat Zara. Ona tylko dokłada do toreb nic nigdy z nich nie wyjmując i shoppery są dla niej za małe, a rączki urywa po góra dwóch miesiącach... i później nosi takie jak ze śmietnika całe podarte

Złapałam tenisówki do spódnic, jeszcze jedne sneakersy i espadryle. Widzę, że w tym roku poszli w ortopedyczne wkładki co raduje moje książęce stópki, które muszą mieć 1cm pianki, żeby w ogóle rozważać spacer. Nie wiem co prawda, czy pasują mi espadryle, ale zawsze chciałam mieć A no i domowe klapki ortopedyczne z tzw footbed.
Torebkę Gino Rossi za 100zł, naprawdę dużą, zakupową, bo moja TH jest za mała na skromny wypad do Żabki i chanelkę z Quazi w rozmiarze jumbo, czyli tym, do którego spokojnie wepchnie się dwie pary okularów w futerałach.




Dircik cieszę się, że się zainspirowałyście wyprzedażami w P&C Jeszcze tylko jutro i wracamy do trybu "spacer jako rozrywka narodu".
Tzn ja to mam teraz rozrywkę na Vinted... zobaczymy co przyjdzie i czy będzie się do czegokolwiek nadawało

Mam do sprzedania dwie nowiutkie torebki EA i baleriny TB, chyba poszukam jakiegoś komisu z markowymi rzeczami, bo na Vinted czy Allegro nikt się nie interesuje, a w Warszawie pewnie pójdą szybko. Nie widzę w swoim życiu zastosowania dla bucików za tysiąc złotych z delikatnej, miękkiej skórki. Przecież to jest jedno nadepnięcie któregoś z jaśnie szanownych bombelków i but zniszczony. Nie dojdę z garderoby do drzwi wyjsciowych nawet.

Gosia fajnie, że Kuba rośnie Jak Ty się trzymasz?

Kama no ja bym się tam nie obraziła jakby mi zarzucano figurę sprzed 18 lat

Kupiłam na OLX bony do Home&You jak na cebulę przystało, bo przegapiłam 1+1 za prawie darmo na dzień kobiet, a u nich w normalnych cenach to ja nie kupię, bo są dziadowsko wywindowane, a potrzebuję plecionych skrzyń do przechowywania sezonowej odzieży. I tak mnie wyjdzie drożej, bo za gapowe się płaci, ale dobrze, że chociaż tyle się udało ugrać. Skrzynie olaboga zdobi serduszko, albo może da się je jakoś zdjąć, bo mnie będzie kłuć co wejdę do garderoby.

Do stóp używam albo balsamu, albo kremu do rąk. Nie lubię również tych "odświeżających" smrodków.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot 2021-03-18 at 22.42.27.jpg (61,9 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot 2021-03-18 at 22.35.14.jpg (54,3 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot 2021-03-18 at 22.09.40.jpg (63,4 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot 2021-03-18 at 22.09.15.jpg (57,0 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot 2021-03-18 at 22.08.28.jpg (70,3 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot 2021-03-18 at 22.07.07.jpg (79,6 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot 2021-03-18 at 22.06.32.jpg (51,8 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ccc_5903419604294_01.jpg (53,3 KB, 49 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-19, 08:33   #4570
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cytat:
Napisane przez dircikowa Pokaż wiadomość
Miszka, dzięki za pamięć Jestem tu, podczytuję, ale zarobiona i też trochę przybita, podobnie jak Cinde, tym co się dzieje w świecie jakoś nie mam weny do pisania.


Z pozytywów - przy porządkowaniu szuflady natknęłam się na kupon urodzinowy do Douglasa i, skuszona Twoją rekomendacją, kupiłam cień w kredce Bobbi Brown. Dziś przyszedł, więc jeszcze nie przetestowałam, ale wygląda obiecująco.
Do tego dobrałam krem rozświetlający pod oczy dr Wilsz, ma dobre recenzje i dobrą cenę, więc wypróbuję.


W drodze mam paczki, w których zakupy robiłyśmy wspólnie z córką - kosmetycznie lakiery do paznokci i kremy do stóp. Nota bene - jakich macie ulubieńców w tej kategorii? Ja mam tendencję do przesuszu skóry stóp a praktykując jogę dość często im się przyglądam Jednocześnie nie znoszę zapachów typowych specyfików przeznaczonych do tej okolicy - nie chcę kamfory, drzewa herbacianego i innych mentoli. Stopy smaruję już w łóżku i chcę, żeby moje dłonie ładnie pachniały tym kremem


Druga paczka z ciuchami - zainspirowały nas te wyprzedaże w Peek&clopenburg. Co prawda bluzeczka RL uciekła zanim kupiłam, ale załapałam się na sukienkę za mniej niż pół ceny, chętnie przymierzę te treginsy, a córka dla siebie więcej powybierała. Zakładam, że nie uda nam się już shopping w realu, więc będziemy w domu przymierzać ...
też kupiłam te cienie, z tym że dwa i na flaconi, dziś mają przyjść. Wzięłam kolory bark i dusty mauve. Pocieszyłam się jeszcze Miss Dior Rose'n'rose, zaczęłam tam czuć piwonie, więc bardzo jestem zadowolona.

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Cindy u mnie : praca-dom,praca-dom..
Kupuję online ,z reguły kosmetyki i popierdółki do domu
Miałam jechać po próbki podkładów....może jutro namówię męża..
Od soboty chyba zamykają galerie tak??
Dołujące to zamykanie,otwieranie..
Marzy mi się spacer po plaży,w pełnym słońcu...
Miszku to przyjeżdżaj nad morze Jeśli nie Trójmiasto to Dębki, uwielbiam to miejsce, piękny las, cudowne wydmowe plaże <3
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-19, 09:27   #4571
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Macie może energię elektryczną z enea? Przysłali mi propozycję zamrożenia ceny na 3 lata. Myślicie, że się opłaca skorzystać? Nie znam się o tym...

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-19, 11:50   #4572
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Sova,Uklika,Caffe...
Was też przywołuję.


Soso
Nie znam innych kolorów B.B
Daj znać czy ładne

Może jak będzie pogoda
Pojadę i będę się turlać jak foka po plaży
Jak foka,bo tak sie czuję
Znow cykl jakiś dłuższy mam..

Mam serdecznie dość siedzenia w domu.

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Aussie pojęcia nie mam.
Prąd mam,to wiem
Reszta to już działka męża.
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-19, 12:26   #4573
Reign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 144
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Czesc dziewczyny
No to wysylam Wam troche slonca, blekitnego nieba I ciepelka , bo u nas to juz pod dostatkiem.

Zalamuje mnie sytuacja w Polsce, w prawdzie nie nastawialam sie juz na lot w tym roku, ale iskierka nadziei sie tlila... no to juz sie nie tli

No nic, zobaczymy co to bedzie. Pozdrawiam z pracy


Sent from my iPhone using Tapatalk
Reign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-19, 13:27   #4574
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Sprzedałam kolekcję świec WW i YK, bo przy migrenach nie mogę ich palić. Wszystkie kupiłam przez internet, wysłałam pierwsze pięć w osobnych paczkach, a całą resztę kupiła ode mnie jedna osoba. Pierwsza paczka wróciła na reklamację - część potłukli. Ustaliłyśmy wysyłkę inną firmą, własnie dostałam zdjęcia, że potłukli kolejne A wszystko było - folia babelkowa, kartonik, te kartoniki w zbiorczy karton, ciasno. Naprawdę nie wiem co oni z tymi paczkami robią.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-19, 14:17   #4575
Reign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 144
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Chyba tez sobie zamowie ta kredke BB, tak kusicie jeszcze nie wiem jaki kolor, u nas 14 roznych kolorow do wyboru.

A wlasnie, Ava super zakupy, te z pomponiczkami przesliczne, Ty masz je juz niebieskie, co nie? Za pamieta Liam, bo mi najbardziej sie spodobaly

Pani R rowniez super zakupy

Gosiu no no, galanty juz Twoj synek


Sent from my iPhone using Tapatalk
Reign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-19, 14:46   #4576
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Gosia, duzy juz ten Kubuś, a Ty jak sie czujesz...?
Ten zastaw do brwi z benefita fajny, jak dla mnie maja lepsze kredki niz Anastazja na przykład.
Aussie, nie mam enea tylko energe, ale ich propozycja zamrozenia mnie nie powaliła. wybrali tylko najmniejszy licznik na działce letniskowej, gdzie prad - wiadomo - zuzywa sie tylko jak ktos tam siedzi, w pozostałe okresy i tak płącimy, ale minimalnie ( jak na prąd). a tu zaproponowali zamrozenie ceny, ale stała opłate dodali tam, gdzie teraz jej nie było, wiec w efekcie płaciclibysmy wiecej przez cały rok. pani sie zdziwiłą, ze nie byłam zachwycona...
Zamykaja znowu basen
Z ciuchow - kupiłam 1 bluzke, 2 bluzki koszulowe( firmowe uzywane). Jedna m koszula - ledwie dopina sie na biuscie, najwyrazniej w tym modelu m biustu nei maja...Musze komus oddac. Druga koszula L jest raczej oversize, ale lezy niezle, kolor mi sie podoba, wiec zostaje.
I cos tak w moim stylu zakupowym....Od wczoraj medytowałam nad zakupem...theeermooomiiix a( wykropkowuje mi normalna nazwe). Widziałam kiedys prezentacje, nie zachwyciła mnie, ale teraz pani w pracy robi, wiec sie napaliłam. ja tak mam - nagle - od zera do zakupu...Biorac pod uwage cene - umowiłam prezentacje i zaczełam ostroznie szykowac grunt, czyli powiadomiłam tz. Co to było za labiedzenie, marudzenie, narzekanie, ze na głowe upadłam, 5400, ze mam rozne cuda, ze nie ma miejsca itp. Uprzejmie wytlumaczylam, ze na razie to tylko prezentacja, a kuchnie posprzatam to bedzie wiecej miejsca. I siadłam do filmikow edukacyjnych - co to jest, jak wyglada, co robi...dzis skonczyłąm ogladanie...i stwierdzam, ze nei potrzebuje czegos takiego. Opcja prowadzenia za reke mi nei pasuje, mycia tez sporo...Koniec koncow blizej mi do kupienia...czegos, o czym wspominała reign, czyli air fryera z philipsa Tz chyba tez łatwiej go przełknie...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2021-03-19 o 14:54
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-19, 15:05   #4577
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Gosia gratulacje
Ava fajne buty i ciuchy

Gdzie Kama,La Mary,Dircik,Aussie,Cindy, Anyż....i cała reszta..
Jestem Miszka czekam z utęsknieniem na ciepłe dni. Chwilę temu wyszło u nas słońce, niestety nadal zimno okrutnie. Wiem, wiem...w marcu jak w garncu jednak wyszłabym juz na taras... o jakie przyziemne mam marzenie

Aussie jak nie wiesz o co chodzi, to chodzi o pieniądze. NIKOGO nie obchodzi a zwłaszcza w/w żebyś to Ty mogła zaoszczędzić. Raczej firma potrzebuje parasola ochronnego a ludziom wciska głodne kawałki

Gosia cudownie, że dzidziuś rośnie zdrowo

Kama no dobre uwielbiam takie trochę nietrafione komplementy niemniej jednak liczył się efekt końcowy tych miłych słów

Pani Robot nie wiem, czy dasz się zaskoczyć ale pod koniec miesiąca rusza akcja rabatowa. Pamiętaj, że to nie Ty a sklep na Tobie zarabia
Byłam wczoraj w GH, co czwartek bywam... córkę odwożę na dodatkowe lekcje i mam godzinę dla siebie Właśnie zdębiałam na widok długaśnej kolejki przed sklepem CCC. Jednak to chyba nie była likwidacja sklepu tylko czyszczenie magazynów

A dla moich nóg najlepszy jest krem Retimax 1500 Moje stopy są jak stópki dziecka Zresztą Retimax sprawdza się u mnie również na... ustach i pod oczami Mówi się, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. No..bo krem jest tylko na zimę
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-19, 15:19   #4578
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Melduje się, jestem i witam

Dircik najlepszy do stóp:

https://m.ceneo.pl/2305456. Smaruje również dłonie. Krem ma ładny zapach, szybko się wchłania, porządnie nawilża. Jak za mało natłuszczone mam stopy to po kremie nakładam wazelinę lub maść z vit a. Kupiła już kilka tubek tego kremu. Arkana ma również dobre kosmetyki.

Miszka kredkę równiez zaraz mieć będę . Ty kusicielko

Aussi miałam na dwa lata zamrożone ceny prądu . Po tym okresie nie ponawiałam bo ciśnie mnie jak wiem, że mam jakieś zobowiązanie typu : nie można wypowiedzieć umowy. No ale to nie była umowa na licznik domowy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-19, 15:48   #4579
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Dziewczyny - dziękuję za polecenia, faktycznie nie pomyślałam o Retimax, a to bardzo dobry trop
Kremy do rąk, czy balsamy do ciała - nie dają mi wystarczającego nawilżenia.



Soso - dusty mauve też mnie kusił, ale najpierw chciałam sprawdzić produkt jako taki, czy faktycznie będzie trwały na moich trudnych powiekach. Jak w praktyce wygląda ten kolor?


Cinde - miałam kiedyś tę mgiełkę z Mario Badescu w zestawie. Bardzo przyjemny produkt



Ostatnio przeczytałam, że bardzo często po Covidzie występuje anemia. I to zarówno po takim cięższym przebiegu, jak i (niemal) bezobjawowym. Od razu pomyślałam o Tobie, Kama. Robiłaś badania przeciwciał przed zaszczepieniem?
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-19, 15:50   #4580
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

La Mary oczywiście, że sklep zarabia, a nie ja. Ale w innym wydałabym więcej, tzn więcej za te buty, które I TAK planowałam kupić (wypatrzyłam w Gabor i Ecco takie sneakersy, jakie mnie interesowały), bo zapasu domowych laczków na dwa lata do przodu w planach nie było, ale mieli mój lubiany model Espadryle są na próbę. Poczułam potrzebę, już chwilę temu, wygodnego obuwia do spódnic, które nie jest sandalkami, ani conversami, ani balerinami. Tomsy mnie jakoś nie zachwyciły, na początek chcę coś tańszego, bo może założę raz i stwierdzę, że "się nie czuję". Zresztą ja bywam często w kupie albo sikach na psacerku A będzie gorzej, bo dziadki sprawniejsze już nie będą. Także o ile kurtki muszą być bardzo dobrej jakości i wytrzymywać ciągłe pranie, tak buty jakie by nie były w pralce obrywają (poza może markowymi adidasami, które daje się faktycznie prać przez lata, ale mam już ich tak dosyć ).

Wszędzie jest promocja 30% przy zakupie 3 par, dla ludzi to nadal okazja. Tutaj była sporo większa z uwagi na likwidację salonu.

Kama z moich doświadczeń to większość odzieży nie ma miejsca na piersi. Sukienki mające obwód 88-90cm pod pachami mają w talii 80, a w biodrach metr. Jak są na talię i biodra moje, a wąska nie jestem, to biust powinnam odłożyć do szafy. Podobnie bluzki koszulowe, które nie mają luźnego kroju, czyli takiej typowo biurowej sobie nie dopasuję, mowy nie ma.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-19, 15:54   #4581
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Dziewczyny - uważajcie:


https://niebezpiecznik.pl/post/olx-s...rta-platnicza/
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-19, 16:00   #4582
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Dircik dzięki, pisałam jakiś czas temu, że dostałam takiego SMSa od "Inpostu" z przekierowaniem na stronę typu Przelewy24. Straszne to jest Oczy dookoła głowy.


Pomożecie? Petite czy Tall?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-0833-Facetune-19-03-2021-16-55-00.jpg (163,5 KB, 99 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-19, 17:48   #4583
Reign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 144
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Dircik dzięki, pisałam jakiś czas temu, że dostałam takiego SMSa od "Inpostu" z przekierowaniem na stronę typu Przelewy24. Straszne to jest Oczy dookoła głowy.


Pomożecie? Petite czy Tall?

A ktory jest ktory? Obrazki roznia sie tylko kolorami kaloszy

A ja sobie zamowilam 2 bluzki I pare spodni od RL, a dzieki mojej step corce, mialam znizke 30% .


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Zajarzylam myslalam, ze o plaszczyk pytasz... bierz te czarne


Sent from my iPhone using Tapatalk
Reign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-19, 17:57   #4584
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Też mi się wydaje, że te dla dzieci sa dla mnie lepsze Granatowe pod plaszczyk To zielone wroca do sklepu.

Pokazesz co sobie zamowilas?
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-19, 18:08   #4585
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Czarne lepsze!

Ja tez sie przyglądałam fotce i myśle „ale o co chodzi?”



Wróciłam do domu. Mam gorączkę, katar. Ogólnie słabo sie czuje ale jestem zadowolona.
Kupiliśmy tydzień temu łódź z myślą o remoncie i sprzedaży jej dalej.


Plus taki, ze nie musimy płacić za wynajem miejsca bo to miejsce znajomego który nie ma co cumować

Na razie sprzątamy. I będziemy zastanawiali sie nad kolorami. bo trochę pracy przy niej będzie.



Załącznik 7744225
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-19, 18:09   #4586
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Też mi się wydaje, że te dla dzieci sa dla mnie lepsze Granatowe pod plaszczyk To zielone wroca do sklepu.

Pokazesz co sobie zamowilas?

Wypraszam sobie te dla dzieci to dla wszystkich małych ja takie ciuchy kupuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-19, 18:43   #4587
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

O jeju, piątek Jak mi dobrze! Już się nie mogę doczekać późniejszej kąpieli i faktu, że jutro się wyspie . Chyba sobie dzisiaj małe spa zrobie - maseczki i te sprawy.

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Może jak będzie pogoda
Pojadę i będę się turlać jak foka po plaży
Jak foka,bo tak sie czuję

Znow cykl jakiś dłuższy mam..
Miszka, jaka foka? Będziesz wynurzać się z fal morskich jak Afrodyta

Pani_R, jakiejś wielkiej różnicy między nimi nie ma, ale czarne są praktyczniejsze - zestawisz je z wieloma kolorami. Ta zieleń jest dość 'trudna'.

Mon_Cherry, fajny pomysł z tą łódką. Tęsknie za słońcem z Twojego zdjęcia.

Mój tata idzie się zaszczepić w poniedziałek. Mamie jeszcze rok brakuje do 65.

Wypuszczałam kotke na balkon i brrrr, zimno. Chyba sobie z tego wszystkiego zrobie kakao.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-03-19 o 18:54
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-19, 23:21   #4588
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cinde zielone były w mega cenie, więc wzięłam je zapoznać się z marką, rozmiarówką, ale te granatowe pasują do przeciwdeszczowej parki i są dla takich niskich osób lepsze. Do tego wersja kids kosztuje połowę tego, co wersja tall To ja zaraz chcę mieć dwie pary, jeszcze czerwone Tak, te zielone są trudne... nie myślałam, że aż tak.

Cherry Ty też z tych rosłych? Na dzieciecym sie kiedys ubierałam, ale to było ponizej 50kg... Chociaż leginsy kupuję na 170 takie domowe i pasują perfekt. Łódka bardzo fajna.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-20, 06:46   #4589
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Tak jednak nogi mam odrobine za długie aby nosić Petite, ale za krótkie aby nie skracać zwykłych

Najcześciej sukienki kupuje właśnie dla niskich. Bo te zwykle sięgają mi do połowy łydki
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-20, 08:20   #4590
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Cinde zielone były w mega cenie, więc wzięłam je zapoznać się z marką, rozmiarówką, ale te granatowe pasują do przeciwdeszczowej parki i są dla takich niskich osób lepsze. Do tego wersja kids kosztuje połowę tego, co wersja tall To ja zaraz chcę mieć dwie pary, jeszcze czerwone Tak, te zielone są trudne... nie myślałam, że aż tak.
Ma to sens. Wiele pań, z podobnych względów, kupuje również UGG boots z rozmiarówki dziecięcej, bo robią do rozmiaru 38 .

Dzień dobry Wygląda na to, że to chyba ostatni tydzień tej zimnej pogody. Od następnego tygodnia ma do nas ciepła wiosna przyjść.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-12 11:27:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.