Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-05, 20:26   #4561
aloy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 298
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

co taka cisza? a może mi wizaż nie działa...
tak dobrze się Was czyta, a tu nic.... ja jutro odbieram zaproszenia i będziemy od soboty rozwozić
A powiedzcie mi czy trzeba najpierw iść do USC po papierek a później spisać protokół czy można bez tego spisać. Bo koleżanka mi mówiła, że oni nie chodzili najpierw tylko później... Sama już nie wiem
__________________
02.05.2009 godz 17.00

Ola 19.10.2009

Edytowane przez aloy
Czas edycji: 2009-03-05 o 20:29
aloy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 20:33   #4562
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

aloy, ja sie nie odzywam, bo robie poprawki w pracy mgr we wstepie. na jutro mam miec juz gotowy. :P

Co do protokolu to najlepiej zajsc do parafi i tam sie zapytac. Mi kazali przyjsc dopiero jak juz wszystkie papierki bede miec...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 20:34   #4563
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Chwale sie obraczkami
sliczne

Cytat:
Napisane przez Maggie1983 Pokaż wiadomość
Kochane Moje! nie mam teraz czasu, by sie siedziec z Wami na biezaco, ale caly czas podczytuje. wiec odpowiadam:

SPECJALNE ZAPROSZENIA DLA RODZICÓW:
Tak, zapraszamy rodzicow, gdyz calosc sami sobie sponsorujemy, poza tym wiem ze moja mama byla nieco zniesmaczona po weselu mojego brata, bo u nich wogole jakos dziwnie bylo-nie prosili a rodzice mlodych spotkali sie pierwszy raz ich weselu. Wiec z dwojga zlego, wole by sie ktos obrazil ze zaprosilam niz ze nie zaprosilam. te zaproszenia zewnetrznie byly takie jak dla kazdego ale w srodku bylo tak:

Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze i przebacza, odepchnięta wraca - to miłość rodzicielska
Będziemy bardzo szczęśliwi,
Wiedząc że będziecie obok nas w tym szczególnym dniu,
Kiedy sami przed sobą, wobec Boga i osób nam bliskich
Przyznawać się będziemy do gotowości pójścia wspólną drogą życia
I bycia dla siebie na zawsze!
Tym samym
Panna Mloda i Pan Mlody
Mają zaszczyt zaprosić Drogich Rodziców
Mame i Tate
Na swój ślub,
który odbędzie się 06 czerwca 2009 roku o godz. 16.00
w Kościele ........... w .....................
i przyjęcie weselne
Bawcie się wesoło, adres jak poniżej:
......................... ........
piekne, mysle ze cos takiego wybierzemy do aprosen ogolnie wsyztkich tylko rodzice zamienimy na przyjaciol itd;D


Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
dzien dobry


lekarze stwierdzili( tz slyszal jak bylam w wc), ze moze by sie udalo mnie wcisnac do skarzynskiego do wawy , do otorynolaryngologa...

chcieli mnie polozyc tyydzien w spzitalu u porobic badania, ale bede miala robione w odstepach czasowych
bede miala komputer glowy, dno oka, proporcje kaloryczne i neurologa..
powiedzieli, ze taka ladna dziewczyna a glucha jak pien, wyzwali mnie, ze dopiero teraz z tym przychodze, skoro to od tak dlugo trwa.. boje sie i strasznie sie denerwuje, ide do niego o 14 do poradni na rozmowe jeszcze i po skierowania
bedzie dobrze


Cytat:
Napisane przez moniqa84 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny

Czy moze któraś z Was jest z okolic śląska (Bytom , Katowice itp) i wie gdzie można kupić takie rzeczy jak etykietki na wodke, tablice rejestracyjna itp jakas hurtownia albo coś ,
byc może gdzies juz bylo takie info ale ciezko przeczytac tyle stron i jakie salony z sukniami polecacie i ile sie czeka na suknie mniej wiecej bo w krakowie gdzie obecnie przebywam okolo 4 miesiecy
gielda kwiatowa tychy

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
dziewczyny Wy tak o tym kwasie foliowym, Wy go bierzecie bo chcecie strac sie o dziecko czy na cos innego też jest dobry
na paznokcie wlosy jako wintaminki itd na wszytko na stres na na na na wszystko

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość

dziewczyny co myslicie o takim napisie na obraczkach ?
" Kiedy spojrzysz - pamietaj ! "
my mamy one love.. (tytul naszego 1 tanca)

myslimy zeby zrobic dla rodzicow album, ale tylko album bez napisow wstawek itd.. wywolac jakies fotki i powkladac do stylizowanego albumu itd.. zobaczymy
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 20:36   #4564
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

dzieki martuś za twoja rada gram w konkursach wygralam najpierw ksiazke, a teraz zestaw herbat:P
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 21:04   #4565
anjadka
Raczkowanie
 
Avatar anjadka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 349
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez ^olka^ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!


angelikaw gratulacje!!!


odebraliśmy naszą księgę gości, zrobiłam też na próbę prezencik dla gości, ferrero owinięte organzą. Jeszcze nie wiem jakie wstążki dać, bo nie jestem pewna koloru dodatków. Poza tym mamy sajgon, latamy z zaproszeniami, na szczęście już prawie wszystkie rozdane

Hej, gdzie zamówiłaś taką piękną księgę gości???
anjadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 21:17   #4566
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX


Cytat:
Napisane przez anjadka Pokaż wiadomość
Hej, gdzie zamówiłaś taką piękną księgę gości???
Cytat:
Napisane przez ^olka^ Pokaż wiadomość
księga jest z cartalii, ale zamówiona przez firmę, w której zamawialiśmy zaproszenia. Księga jest pusta, nie ma w środku żadnego nadruku.
Cytat:
Napisane przez ^olka^ Pokaż wiadomość
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 21:23   #4567
anjadka
Raczkowanie
 
Avatar anjadka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 349
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Dzięki, niestety nie czytam całego wątku i wszytskich postów bo nie mam czasu
anjadka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 21:30   #4568
aloy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 298
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
aloy, ja sie nie odzywam, bo robie poprawki w pracy mgr we wstepie. na jutro mam miec juz gotowy. :P

Co do protokolu to najlepiej zajsc do parafi i tam sie zapytac. Mi kazali przyjsc dopiero jak juz wszystkie papierki bede miec...
Dziekujejutro zadzwonie do Księdza, z którym będziemy protokół spiswać
ja też zajmuje się moją pracą mgr... próbuje szukać materiałów i coś czytać, bo niedługo będę musiała oddać 2 rozdziały i rozpocząć badania. Ja nie wiem jak teraz sobie z tym wszystkim poradzę. Ślub sie pokrywa praktycznie z oddaniem tych dwóch rozdziałów. A jeszcze trzeba się do ślubu przygotować... porozwozić zaproszenia i jeszcze mam sporo roboty przez te 2 miesiące( nie całe... zresztą same wiecie... zaczynam wątpić w swoje siły...
__________________
02.05.2009 godz 17.00

Ola 19.10.2009
aloy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 21:51   #4569
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cześć Dawno się nie udzielałam, ale podczytuję Was na bieżąco
Wczoraj zamknęliśmy listę gości i dzisiaj wysłałam ją do druku zaproszeń i czekam na przesłanie projektu zaproszenia do akceptacji
Zakupiliśmy też 20 butelek szampana - ruskiego Dokupić musimy tylko jeszcze winko.

Byłam dziś w kancelarii przy kosciele, dowiedzieć się, czy jeszcze ktoś bierze ślub tego samego dnia co my. Trzeba będzie się przeciez jakoś dogadać w sprawie dekoracji kościoła. Okazało się, ze jest ślub przed nami i wzięłam kontakt do tej pary. Mam nadzieję, ze się jakoś z nimi dogadamy.

Dzisiaj dostałam zaproszenie na ślub od kolegi na 2 maja, więc weselicho się szykuje, będzie można ewentualnie jeszcze podpatrzeć różne rzeczy
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 22:03   #4570
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Cześć Dawno się nie udzielałam, ale podczytuję Was na bieżąco
Wczoraj zamknęliśmy listę gości i dzisiaj wysłałam ją do druku zaproszeń i czekam na przesłanie projektu zaproszenia do akceptacji
Zakupiliśmy też 20 butelek szampana - ruskiego Dokupić musimy tylko jeszcze winko.

Byłam dziś w kancelarii przy kosciele, dowiedzieć się, czy jeszcze ktoś bierze ślub tego samego dnia co my. Trzeba będzie się przeciez jakoś dogadać w sprawie dekoracji kościoła. Okazało się, ze jest ślub przed nami i wzięłam kontakt do tej pary. Mam nadzieję, ze się jakoś z nimi dogadamy.

Dzisiaj dostałam zaproszenie na ślub od kolegi na 2 maja, więc weselicho się szykuje, będzie można ewentualnie jeszcze podpatrzeć różne rzeczy
a masz wzorek zaproszen/??
pochwal sie
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 22:07   #4571
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez myszka_maj Pokaż wiadomość
Kochana moja siostra miała taka sama sytuację, poszła na wizytę kontrolną do swojego Gina i powiedizał jej że płód sie nie rozwija, nie ma serca itd i skierował ją na zabieg, po dwóch tygodniach poszła znów do niego na badanie i powiedział to samo i znów kazał iśc na zabieg - usunąc.!!!! Moja siostra tez załamka, płacz lament ( upragniony i planowany dzidziuś), leżała ciągle w łózku i płakała i na zabieg nie poszła, bała sie i wiesz co?... Dziś ten "martwy płód" który miała usunąc ma prawie 3 miesiące i za tydzien będzie moją chrześniaczką!!!!!!!!!!:e hem:
Jejku, żeby popełnić taki błąd!!! Karygodne

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość

a jutro na 8 rano ide na depilacje woskiem nog i bikini
Podziwiam, ja bym chyba nie mogła pójść na bikini, kiedyś o tym myślałam, ale chyba nie mam tyle odwagi.

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
W dosc pododbniej sytuacji co wasze siostry byla moja siostra cioteczna. Byla w pierwszej ciazy, ktor bardzo zle znosila. Ciagle tracila przytomnosc. Poszla w koncu do gina by ten dal zwolnienie lekarskie. Ten nie chcial dac. W koncu siorka wymusila na nim te zwolnienie. Ten dajac ten switek spojzal na pielegniarke i powiedzial "zawsze przeciez mozna poronic"... Siostrze te slowa zapaldy glebokoi nie dawaly zyc. Po 2 tyg poszla do innego gina. Ten stwierdzil, ze chodzi z obumarlym plodem o 6 tygodni! CZyli, ze tamten pierwszy o tym wiedzial, ale nie powiedzial. Musiala pojsc na zabieg, bo samo by sie nie oczyscilo jak przypuszczal tamten lekarz. No i zle znosila ciaze, bo jak dziecko obumarlo to zaczelo wytwarzac toksyny, an ktore ona zle reagowala... Odczekala 3 miesiace od zabiegu i ponownie zaszla w ciaze. Teraz cieszy sie slodkim synkiem.

A ja jestem wariatka. Dzis kupilam kolejna pare kolczykow. takie, tylko srebrne
Aż 6 tygodni?? Nie chce mi się wierzyć, bo przecież krew martwego płodu by gniła i zatruła cały organizm. U mnie w mieście był taki przypadek, że dziewczyna zlekceważyła fakt, że nieczuła ruchów dziecka i zwlekała kilka dni z pójściem do gina. Później się okazało, że płód jest martwy i ledwo tą dziewczynę odratowali, długo walczyła o życie, miała zatrutą krew (nie pamiętam jak to się fachowo nazywa). Ale chyba przyżyła.

Szalejesz z kolczykami:P

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Długo mnie tu nie było, bo przygotowywałam się do dość ważnego egzaminu I mogę się pochwalić, że od 2 dni jestem już Panią MAGISTER
No wreszcie jesteś. Gratulacje

Cytat:
Napisane przez Lustereczko Pokaż wiadomość
Wspolczuje siostrze i wiem co przezywa, bo sama przezylam poronienie...fakt ze 3 lata temu, i ze to byla wpadka, ale i tak bardzo to przezylam i tego nie da sie zapomniec straszny bol i nie zycze zadnej z was tego....
licze tylko na to ze wiecej mi sie to nie przydarzy, bo drugi raz chyba bym nie przezyla takiej straty
Przykro mi Mnie tylko dziwi to, że tak robią ten zabieg, że to taki straszny ból, znieczulenie nie działa?? Ta moja koleżanka mówiła, że na nią znieczulenie w ogóle nie podziałało i ona krzyczała cała spocona, była przywiązana i mimo to ją skrobali. straszneee. Nie wyobrażam sobie tego!!
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 22:23   #4572
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Aż 6 tygodni?? Nie chce mi się wierzyć, bo przecież krew martwego płodu by gniła i zatruła cały organizm. U mnie w mieście był taki przypadek, że dziewczyna zlekceważyła fakt, że nieczuła ruchów dziecka i zwlekała kilka dni z pójściem do gina. Później się okazało, że płód jest martwy i ledwo tą dziewczynę odratowali, długo walczyła o życie, miała zatrutą krew (nie pamiętam jak to się fachowo nazywa). Ale chyba przyżyła.
Cos kolo 6 tygodni. Na pewno wiecej jak 3, bo 2 lub 3 tygodnie po wizycie u tego konowala poszla do innego gina a na bank ten konowal wiedzial, ze ciaza jest obumarla i to na pewno trwalo juz jakis czas, bo siorka sie zle czula. Jak pisalam wczesniej nawet tracila przytomnosc. Tak wiec krotko to to nie trwalo.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 22:42   #4573
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Długo mnie tu nie było, bo przygotowywałam się do dość ważnego egzaminu I mogę się pochwalić, że od 2 dni jestem już Panią MAGISTER
gratulacje

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość



bedzie dobrze
dzieki za wsparcie

3majcie jutro kciuki o 8 rano ide sie "depilowac"
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 22:48   #4574
anjadka
Raczkowanie
 
Avatar anjadka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 349
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość

3majcie jutro kciuki o 8 rano ide sie "depilowac"
Będę trzymać!! ja robiłam depilacje laserową bez znieczulenia (bo szkoda mi bylo dodatkowych 2h, których zazwyczaj mi brakuje w ciagu dnia :P) i przezylam wiec i Ty dasz rade!
anjadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 07:12   #4575
aloy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 298
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

pierwsza dzień dobry wszystkim PM
__________________
02.05.2009 godz 17.00

Ola 19.10.2009
aloy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 07:55   #4576
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

a dzień dobry dzień dobry


agus daj znac jak ta depilacja sie sie cały czas zastanawiam czy sobie nie zafundowac depilacji bo już mnie szlag jasny trafia z ta maszynką, robilam podchody depilatorem ale porazka boli jak diabli, strasznie sie boje ze bedzie woskiem tez bolało.



dziewczyny jaki kolor butów dobra do sukni w bardzo jasnym smietankowym kolorze
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 07:56   #4577
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Hejka Krejzole
Słuchajcie mam dylemat...jak Wy rozwiązujecie kwestię zdjęć pozowanych w studio fotograficznym? Kiedy na nie jedziecie ??? ...przed błogosławieństwem, przed samym ślubem, czy dopiero po ???
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 07:57   #4578
aloy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 298
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
a dzień dobry dzień dobry


agus daj znac jak ta depilacja sie sie cały czas zastanawiam czy sobie nie zafundowac depilacji bo już mnie szlag jasny trafia z ta maszynką, robilam podchody depilatorem ale porazka boli jak diabli, strasznie sie boje ze bedzie woskiem tez bolało.



dziewczyny jaki kolor butów dobra do sukni w bardzo jasnym smietankowym kolorze
ja robiłam kilka razy depilatorem... krew się lała...
__________________
02.05.2009 godz 17.00

Ola 19.10.2009
aloy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 08:02   #4579
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
a masz wzorek zaproszen/??
pochwal sie
Już się chwaliłam wcześniej (kokardka będzie różowa i oczywiście inne dane na froncie )...ale robię to jeszcze raz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zaproszenia.jpg (63,5 KB, 29 załadowań)
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 08:40   #4580
kma1982
Wtajemniczenie
 
Avatar kma1982
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zbąszyń, Zielona Góra
Wiadomości: 2 452
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
dzieki martuś za twoja rada gram w konkursach wygralam najpierw ksiazke, a teraz zestaw herbat:P
ja yeż gram w konkursach, wygrałam już krem Sorayi, koszuklę, piłkę, grę, chociaż ostatnio coś się opuściłam

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Aż 6 tygodni?? Nie chce mi się wierzyć, bo przecież krew martwego płodu by gniła i zatruła cały organizm. U mnie w mieście był taki przypadek, że dziewczyna zlekceważyła fakt, że nieczuła ruchów dziecka i zwlekała kilka dni z pójściem do gina. Później się okazało, że płód jest martwy i ledwo tą dziewczynę odratowali, długo walczyła o życie, miała zatrutą krew (nie pamiętam jak to się fachowo nazywa). Ale chyba przyżyła.
Możliwe, możliwe. mojej bratowej siostra, kiedy wyczuła, że coś jest nie tak i pojechała do innego gina, żeby się upewnić, to dowiedziała sie, że nosi martwe dziecko od 5 tygodni!!! Normalnie skandal!

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Hejka Krejzole
Słuchajcie mam dylemat...jak Wy rozwiązujecie kwestię zdjęć pozowanych w studio fotograficznym? Kiedy na nie jedziecie ??? ...przed błogosławieństwem, przed samym ślubem, czy dopiero po ???
Tez mam z tym problem, ślub o 16, więc na sesję będzie po nim już za późno (nie takie światło), a kilka dni po ślubie też nie możemy jej zrobić, ze względu na to, że fotograf jest z Czech (rodzina Tżta) i po weselu wraca do domu, zostaje chyba tylko przed błogosławieństwem...

Cytat:
Napisane przez ^olka^ Pokaż wiadomość
odebraliśmy naszą księgę gości, zrobiłam też na próbę prezencik dla gości, ferrero owinięte organzą. Jeszcze nie wiem jakie wstążki dać, bo nie jestem pewna koloru dodatków. Poza tym mamy sajgon, latamy z zaproszeniami, na szczęście już prawie wszystkie rozdane
śliczna księga gości i prezenciki też! my będziemy jako prezenciki dla gosci dawać szklane słoniki, może być? A księgi gości nie będziemy mieli, bo mamy tylko 25 gości, więc chyba nie byłby to dobry pomysł...nie wiem sama...
__________________
kma1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 08:41   #4581
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
a maja stronke?
naprawde sliczna ta ksiega !!
Ja dawałam link to cartalii przy swojej kiędze gości
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 09:04   #4582
Lustereczko
Rozeznanie
 
Avatar Lustereczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 947
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość

Przykro mi Mnie tylko dziwi to, że tak robią ten zabieg, że to taki straszny ból, znieczulenie nie działa?? Ta moja koleżanka mówiła, że na nią znieczulenie w ogóle nie podziałało i ona krzyczała cała spocona, była przywiązana i mimo to ją skrobali. straszneee. Nie wyobrażam sobie tego!!
Ja mialam zabieg w calkowitym znieczuleniu uspili mnie chyba na jakies 30 minut, rzeczywiscie przypinają do takiego fotela, niestety przed uspieniem, potem wybudzaja odprowadzaja na sale, ktora jest pelna kobiet w ciazy....
Lustereczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 09:16   #4583
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Boże, to takie smutne co wy piszecie...

Lustereczko
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:00   #4584
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez anjadka Pokaż wiadomość
Będę trzymać!! ja robiłam depilacje laserową bez znieczulenia (bo szkoda mi bylo dodatkowych 2h, których zazwyczaj mi brakuje w ciagu dnia :P) i przezylam wiec i Ty dasz rade!
Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
a dzień dobry dzień dobry


agus daj znac jak ta depilacja sie sie cały czas zastanawiam czy sobie nie zafundowac depilacji bo już mnie szlag jasny trafia z ta maszynką, robilam podchody depilatorem ale porazka boli jak diabli, strasznie sie boje ze bedzie woskiem tez bolało.
przezylam
:P robilam nogi do kolan bo na udach nie mam wloskow, a jak mam to ich nie widac heh
no wiec powiem tak, na nogach mniej bolalo, ja bylam pierwszy raz w zyciu, jak mi robila depilacje bikini to juz bardziej bolalo, ale zaczela mnie zagadywac, opowiadalam jej tam pare rzeczy ( bo to znajoma) wiec nie bylo najgorzej, owszem bolalo, ale dalam rade, no a bikini mam tak bardziej do srodka, bo chcialam nie tylko w pachwinach ale i tak "glebiej" wiec mam tak jakby paseczek
za nogi i bikini placilam aby 40 zl
Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Hejka Krejzole
Słuchajcie mam dylemat...jak Wy rozwiązujecie kwestię zdjęć pozowanych w studio fotograficznym? Kiedy na nie jedziecie ??? ...przed błogosławieństwem, przed samym ślubem, czy dopiero po ???
jak bedzie ladna pogoda to po obiedzie jedziemy na zdjecia do ktoregos z parkow ( w okolicy mamy duzo dosyc)
a jak bedzie brzydka pogoda to po slubie w maju moze jakis tam dzien od nowa sie przebierzemy, uszykujemy no i na zdjecia, wiem ze szkoda, ale jakos to trzeba bedzie rozwiazac
a nie chce w studio
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:11   #4585
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość

jak bedzie ladna pogoda to po obiedzie jedziemy na zdjecia do ktoregos z parkow ( w okolicy mamy duzo dosyc)
a jak bedzie brzydka pogoda to po slubie w maju moze jakis tam dzien od nowa sie przebierzemy, uszykujemy no i na zdjecia, wiem ze szkoda, ale jakos to trzeba bedzie rozwiazac
a nie chce w studio
Ja plener mam jakoś w tygodniu po ślubie, tylko te studyjne zdjęcia - nie wiem kiedy to się na nie wybrać.
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:27   #4586
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

poradźcie mi:
jak od gości, których zapraszamy tylko na ślub, nie chcemy kwiatów - chcemy zebrać pieniądze żeby przekazać je do domu dziecka - to lepiej żeby dawali tradycyjnie (np. w kopertach) czy do puszki?

zaproszonych na wesele prosimy o pieniądze (dla nas) zamiast kwiatów i prezentów.
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011

Edytowane przez MAGiALENA
Czas edycji: 2009-03-06 o 10:29 Powód: dopisek
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:33   #4587
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

cześć
Kupilismy wczoraj obrączki, noi i okazało się że nie musimy jechać 80km. Ja mam tradycyjna obrączkę 3,5mm bo większa wyglądała strasznie na miom palcu ponieważ mam małe ręcę i krótkie paluszki, TŻ natomiast ma 5mm. W poniedziałek odbieramy bo zostawiliśmy do grawerki ja mam Michał 06.06.09r. a TŻ ma Kasia 06.06.09r.
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:59   #4588
celi25
Rozeznanie
 
Avatar celi25
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 996
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Super - my swoje odbieramy w poniedziałek. Ale nie robimy żadnego graweru - chyba że nam się coś nagle odmieni
__________________
27-06-2009


celi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 11:09   #4589
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
ja mam Michał 06.06.09r. a TŻ ma Kasia 06.06.09r.
Kasieńko, jeszcze tylko trzy miesiące!!!
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 11:17   #4590
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cześć
Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Hejka Krejzole
Słuchajcie mam dylemat...jak Wy rozwiązujecie kwestię zdjęć pozowanych w studio fotograficznym? Kiedy na nie jedziecie ??? ...przed błogosławieństwem, przed samym ślubem, czy dopiero po ???
Agatko, my nie robimy sesji w studio, ale pamiętam jak byłam na weselach, to zazwyczaj para jechała na zdjęcia po obiedzie. Tak, bo przed ślubem jak i zaraz po goście czekają, niektórzy głodni więc nie ma co ich niecierpliwić, a tak po obiedzie, wy sobie uciekniecie na godzinkę a goście będą się bawić

Cytat:
Napisane przez Lustereczko Pokaż wiadomość
Ja mialam zabieg w calkowitym znieczuleniu uspili mnie chyba na jakies 30 minut, rzeczywiscie przypinają do takiego fotela, niestety przed uspieniem, potem wybudzaja odprowadzaja na sale, ktora jest pelna kobiet w ciazy....
Współczucia, przynajmniej powinni Ciebie dać do jakiejś innej sali, a nie tak biedna patrzyłąś na te szcześliwe kobietki w ciązy, smutne. MOja siostra własnie o 12 miała iść na zabieg. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie ok. Dostała 3h temu tabletki wywołujące poród.

Cytat:
Napisane przez MAGiALENA Pokaż wiadomość
poradźcie mi:
jak od gości, których zapraszamy tylko na ślub, nie chcemy kwiatów - chcemy zebrać pieniądze żeby przekazać je do domu dziecka - to lepiej żeby dawali tradycyjnie (np. w kopertach) czy do puszki?

zaproszonych na wesele prosimy o pieniądze (dla nas) zamiast kwiatów i prezentów.
Myślę, że lepiej normalnei pieniążki, bo do puszki to jakoś mi nie pasuje. A tak w kopertach będzie łądnie, nikt nie będzie zaglądał kto ile dał Bardzo łądny gest.
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.