BEZROBOTNI łączmy się część 2 - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-31, 11:09   #4561
Knoppersik
Raczkowanie
 
Avatar Knoppersik
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 62
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Dzieki Ariena [COLOR="Silver"]

Edytowane przez Knoppersik
Czas edycji: 2011-05-31 o 12:20
Knoppersik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 11:41   #4562
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Kurczę, wcięło mi posta. Coś mi się komp zawiesił .
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .

Edytowane przez neuilly.
Czas edycji: 2011-05-31 o 11:46
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 12:02   #4563
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

mam wrazenie ze wszyscy naokolo znajduja prace
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 12:10   #4564
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

ja byłam dziś w up zostawić autograf oczywiście nic nie zaproponowali sami z siebie, no nic następna wizyta 29 września, także w wakacje spokój
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 12:17   #4565
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
ja byłam dziś w up zostawić autograf oczywiście nic nie zaproponowali sami z siebie, no nic następna wizyta 29 września, także w wakacje spokój
Zdziwiłabym się gdyby coś naprawdę konkretnego Ci zaproponowali
Ja też to mam za sobą . Nie znoszę się tam odfajkowywać ale jak mus to mus.
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 12:18   #4566
Zmienna kobieta
Wtajemniczenie
 
Avatar Zmienna kobieta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 126
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
mam wrazenie ze wszyscy naokolo znajduja prace
Nie martw się, mam podobnie... Co chwilę słyszę, że X pracuje tutaj, Y tam, a Z jeszcze nie zwolnił się z jednej pracy, a już ma drugą... I wtedy się zastanawiam co ze mną jest nie tak... Zę ja nie mogę znaleźc jakiejkolwiek pracy, a inni z jednej odchodzą - a kolejną znajdują z dnia na dzień...
__________________

Zmienna kobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 12:22   #4567
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

a mnie nic nie cieszy nawet to ze ladna pogoda i moge z niej korzytac, nawet mi sie nie chce wychodzic, plakac mi sie chce
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-31, 12:23   #4568
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez Zmienna kobieta Pokaż wiadomość
Nie martw się, mam podobnie... Co chwilę słyszę, że X pracuje tutaj, Y tam, a Z jeszcze nie zwolnił się z jednej pracy, a już ma drugą... I wtedy się zastanawiam co ze mną jest nie tak... Zę ja nie mogę znaleźc jakiejkolwiek pracy, a inni z jednej odchodzą - a kolejną znajdują z dnia na dzień...
tak jak wczoraj w na wspólnej - zaproponowali nieoficjalnie jeszcze prace tej dziewczynie to ten jej facet już na nia darł japę bo on nie chce żeby ona pracowała tak źle i tak nie dobrze jakby mój tż przynosił do domu 5 tys. to ja też moge się zajmować domem

a ten znaleźliśmy fajną okazję na kupno domku jednorodzinnego, cena bardzo mała, a wszytsko gotowe, ogródek, tylko trzeba by było ocieplić a tak wszytsko jest już nawet pomalowane w środku i dupa, bo tż nie dostanie tak dużego kredytu, jakbyśmy byli małżeństwem to by się razem kredyt wzięło jakbym ja pracowała a tu też lipa i marzenia prysły Mamy nadzieję że ten domek postoi tak jeszcze z 6 miesięcy bez nowego właściciela a ja może w tym czasie znajdę coś, nawet te Kobierzyce i fabryka LG - już nawet to przeboleje bo domek śliczny
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 12:25   #4569
nikah
Raczkowanie
 
Avatar nikah
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: 3miasto i okolice
Wiadomości: 367
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

najgorszy jest właśnie ten brak ofert - bo jak jest gdzie aplikować to przynajmniej mam wrażenie, że coś się dzieje i to daje motywacje do tego żeby działać jeszcze bardziej...a teraz nic mi się nie chce.

Zmienna, dostałaś odp z ZK?
__________________
"Wszystko, co nie jest świadomym poświęcaniem się rzeczom ważnym,
jest nieświadomym poświęcaniem się rzeczom nieważnym"


wymienię tusz L'Oreal
nikah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 12:32   #4570
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

a ja sie wlasnie zdolowalam bo kolezanka znalzla prace w moim zawodzie i to w 2 miejscach, co ze mna nie tak?
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 12:38   #4571
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Dawno do was nie zaglądałam Dalej siedze bez pracy W czwartek mam rozmowe o prace. Złożyłam Cv na stacje paliw. jakoś mi sie nie piekli do takiej roboty, ale zależy mi zeby zaczepic czegokolwiek, chociaz na pare miesiecy..
Nigdy nie byłam na rozmowie kwalifikacyjnej więc mam trochę obawy
No, ale chyba w końcu nauczylam sie pisac listy motywacyjne skoro ktos zaprosił mnie na rozmowę
Witaj
Przynosisz dobre wieści , napisz potem jak było
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-31, 12:43   #4572
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

88ekaterina88-wlasnie weszlam na Twoj blog i jestem pod wrażeniem, świetne te kartki są te zdobienia w postaci kwiatków listków itd wykonujesz sama czy kupujesz gdzies?
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 12:46   #4573
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
88ekaterina88-wlasnie weszlam na Twoj blog i jestem pod wrażeniem, świetne te kartki są te zdobienia w postaci kwiatków listków itd wykonujesz sama czy kupujesz gdzies?
wszystko jest robione ręcznie, nawet składanie kartki na pół kupowane są tylko paski do zrobienia tego wszytskiego
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 13:08   #4574
Zmienna kobieta
Wtajemniczenie
 
Avatar Zmienna kobieta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 126
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
a mnie nic nie cieszy nawet to ze ladna pogoda i moge z niej korzytac, nawet mi sie nie chce wychodzic, plakac mi sie chce
Kalae Wiem co czujesz...

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
tak jak wczoraj w na wspólnej - zaproponowali nieoficjalnie jeszcze prace tej dziewczynie to ten jej facet już na nia darł japę bo on nie chce żeby ona pracowała tak źle i tak nie dobrze jakby mój tż przynosił do domu 5 tys. to ja też moge się zajmować domem

a ten znaleźliśmy fajną okazję na kupno domku jednorodzinnego, cena bardzo mała, a wszytsko gotowe, ogródek, tylko trzeba by było ocieplić a tak wszytsko jest już nawet pomalowane w środku i dupa, bo tż nie dostanie tak dużego kredytu, jakbyśmy byli małżeństwem to by się razem kredyt wzięło jakbym ja pracowała a tu też lipa i marzenia prysły Mamy nadzieję że ten domek postoi tak jeszcze z 6 miesięcy bez nowego właściciela a ja może w tym czasie znajdę coś, nawet te Kobierzyce i fabryka LG - już nawet to przeboleje bo domek śliczny
A mogłabyś zdradzić cenę ? Bo kiedyś rozglądaliśmy się za domem i poniżej 300 tyś nie było... Tzn były za ok 200, ale nadające się tylko do rozbiórki...
I powiem Wam coś, bo to jest też powodem mojego doła... Jakiś czas temu kupiliśmy z Tztem działkę za pieniądze z wesela... I teraz załatwiamy pozwolenia na budowę... Moi rodzice chcą nam trochę pieniędzy dołożyć... Ale mnie to wszytsko już tak denerwuje, że nie macie pojęcia... Owszem, mój Tz b.dobrze zarabia, ale ja nie!!! I to jest też powodem mojego doła... Bo ja chcę mieć też kasę, dokładać się do budowy... Boję się, że postawimy dom, a potem będziemy musieli go sprzedać, bo nie podołamy finansowo... I ryczeć mi się chce jak sobie o tym pomyślę...

Cytat:
Napisane przez nikah Pokaż wiadomość
najgorszy jest właśnie ten brak ofert - bo jak jest gdzie aplikować to przynajmniej mam wrażenie, że coś się dzieje i to daje motywacje do tego żeby działać jeszcze bardziej...a teraz nic mi się nie chce.

Zmienna, dostałaś odp z ZK?
Nie, nie dostałam żadnej odpowiedzi. A myślisz, ze to już czas, żeby się odezwali? Podania można było składać do poprzedniego wtorku..

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
a ja sie wlasnie zdolowalam bo kolezanka znalzla prace w moim zawodzie i to w 2 miejscach, co ze mna nie tak?
Mnie to też denerwuje...

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
wszystko jest robione ręcznie, nawet składanie kartki na pół kupowane są tylko paski do zrobienia tego wszytskiego
Zaraz wejdę na Twój blog, bo też robię różne kartki, to sobie podglądnę
__________________

Zmienna kobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 13:17   #4575
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez Zmienna kobieta Pokaż wiadomość



A mogłabyś zdradzić cenę ? Bo kiedyś rozglądaliśmy się za domem i poniżej 300 tyś nie było... Tzn były za ok 200, ale nadające się tylko do rozbiórki...
I powiem Wam coś, bo to jest też powodem mojego doła... Jakiś czas temu kupiliśmy z Tztem działkę za pieniądze z wesela... I teraz załatwiamy pozwolenia na budowę... Moi rodzice chcą nam trochę pieniędzy dołożyć... Ale mnie to wszytsko już tak denerwuje, że nie macie pojęcia... Owszem, mój Tz b.dobrze zarabia, ale ja nie!!! I to jest też powodem mojego doła... Bo ja chcę mieć też kasę, dokładać się do budowy... Boję się, że postawimy dom, a potem będziemy musieli go sprzedać, bo nie podołamy finansowo... I ryczeć mi się chce jak sobie o tym pomyślę...



Zaraz wejdę na Twój blog, bo też robię różne kartki, to sobie podglądnę
odp. na pw- bo jeszcze ktoś mi sprzątnie domek sprzed noska a ma postać jeszcze z 6 miesięcy i czekac na mnie

a karteczki proszę oglądać, jeszcze sporo mam w pudełku odłożonych których nie ma na blogu
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 13:31   #4576
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Samo CV bo w tych galeriach, sklepikach czy różnych punktach np orange nie wymagają nawet LM po prostu po wszystkich... "mniej poważnych" obiektach że tak to nazwę.
No a np. do firm to się zostawia też LM? Ja zawsze tylko CV zostawiałam.

Cytat:
Napisane przez Zmienna kobieta Pokaż wiadomość
Nie martw się, mam podobnie... Co chwilę słyszę, że X pracuje tutaj, Y tam, a Z jeszcze nie zwolnił się z jednej pracy, a już ma drugą... I wtedy się zastanawiam co ze mną jest nie tak... Zę ja nie mogę znaleźc jakiejkolwiek pracy, a inni z jednej odchodzą - a kolejną znajdują z dnia na dzień...
Skądś to znam. Tylko ja wiem jaka jest tego przyczyna - bo nie mam doświadczenia, a oni mają. Gdybym miała doświadczenie i by tak się działo to dopiero bym się załamała.

Byłam na tej rozmowie, rekruterka miała zeza lekkiego. Nie wiedziałam w które oko mam się patrzeć. Była bardzo miła i bardzo spokojnie, powoli mówiła, jak ksiądz na mszy. Nie no wrażenie pozytywne tylko nie wiem jakie ja wywarłam bo nic się nie dało odczytać z jej twarzy i zachowania. Oczywiście znów miałam rozmowę po angielsku. Do 2 tygodni mają się odezwać czy przechodzę do 2 etapu gdzie ma być test komputerowy (a niby już dziś miał być), a potem 3 rozmowa na koniec. Czyli w sumie łącznie z telefoniczną to 4 rozmowy.
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 13:31   #4577
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez Zmienna kobieta Pokaż wiadomość
I powiem Wam coś, bo to jest też powodem mojego doła... Jakiś czas temu kupiliśmy z Tztem działkę za pieniądze z wesela... I teraz załatwiamy pozwolenia na budowę... Moi rodzice chcą nam trochę pieniędzy dołożyć... Ale mnie to wszytsko już tak denerwuje, że nie macie pojęcia... Owszem, mój Tz b.dobrze zarabia, ale ja nie!!! I to jest też powodem mojego doła... Bo ja chcę mieć też kasę, dokładać się do budowy... Boję się, że postawimy dom, a potem będziemy musieli go sprzedać, bo nie podołamy finansowo... I ryczeć mi się chce jak sobie o tym pomyślę...
Wiesz, ale może trzeba pomyśleć też i tak - nawet jak znajdziesz pracę, postawicie dom to możesz popracować sto lat a może tylko rok. Całe życie szukamy i zmieniamy pracę i całe życie gdzieś tam się boimy, żeby czegoś nie stracić. Teraz jesteś w trudnej sytuacji ale za rok już możesz być w zupełnie innej więc załatwiaj i buduj

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
a karteczki proszę oglądać, jeszcze sporo mam w pudełku odłożonych których nie ma na blogu
Jakie Ty robisz piękne kartki , te drobne kwiatki są cudowne, szalenie mi się podoba wiosenna łąka w 25 rocznicę tyle kolorów, potem kartki lawendowo, pastelowo i ta laleczka z papieru !

Ile dni zajmuje wykonanie jednej kartki ?
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .

Edytowane przez neuilly.
Czas edycji: 2011-05-31 o 13:33
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 13:33   #4578
Zmienna kobieta
Wtajemniczenie
 
Avatar Zmienna kobieta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 126
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
odp. na pw- bo jeszcze ktoś mi sprzątnie domek sprzed noska a ma postać jeszcze z 6 miesięcy i czekac na mnie

a karteczki proszę oglądać, jeszcze sporo mam w pudełku odłożonych których nie ma na blogu
Mam jeszcze pytanko Skąd wytrzasnąć takie wykrojniki ?
__________________

Zmienna kobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 13:34   #4579
nikah
Raczkowanie
 
Avatar nikah
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: 3miasto i okolice
Wiadomości: 367
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez Zmienna kobieta Pokaż wiadomość
Nie, nie dostałam żadnej odpowiedzi. A myślisz, ze to już czas, żeby się odezwali? Podania można było składać do poprzedniego wtorku..
Jeśli było tyle podań ile mówią to trzeba im dać jeszcze z tydzień, tak myślę... w każdym bądź razie jakąś odpowiedź dostaniesz na pewno - nawet jeśli odrzucą Twoje podanie to dostaniesz to na piśmie z uzasadnieniem... ale jeśli spełniasz wszystkie kryteria to raczej szykuj się na rozmowę.
__________________
"Wszystko, co nie jest świadomym poświęcaniem się rzeczom ważnym,
jest nieświadomym poświęcaniem się rzeczom nieważnym"


wymienię tusz L'Oreal
nikah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-31, 13:39   #4580
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Ekaterina boskie kartki!
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 13:53   #4581
Zmienna kobieta
Wtajemniczenie
 
Avatar Zmienna kobieta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 126
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez Ariena Pokaż wiadomość
Skądś to znam. Tylko ja wiem jaka jest tego przyczyna - bo nie mam doświadczenia, a oni mają. Gdybym miała doświadczenie i by tak się działo to dopiero bym się załamała.

Byłam na tej rozmowie, rekruterka miała zeza lekkiego. Nie wiedziałam w które oko mam się patrzeć. Była bardzo miła i bardzo spokojnie, powoli mówiła, jak ksiądz na mszy. Nie no wrażenie pozytywne tylko nie wiem jakie ja wywarłam bo nic się nie dało odczytać z jej twarzy i zachowania. Oczywiście znów miałam rozmowę po angielsku. Do 2 tygodni mają się odezwać czy przechodzę do 2 etapu gdzie ma być test komputerowy (a niby już dziś miał być), a potem 3 rozmowa na koniec. Czyli w sumie łącznie z telefoniczną to 4 rozmowy.
No to trochę poprawiłaś mi humor Ja też, jak inne dziewczyny, jestem pełna podziwu dla Ciebie... Tyle rozmów i jeszcze tyle po angielsku Chyba to są duże firmy?

Cytat:
Napisane przez neuilly. Pokaż wiadomość
Wiesz, ale może trzeba pomyśleć też i tak - nawet jak znajdziesz pracę, postawicie dom to możesz popracować sto lat a może tylko rok. Całe życie szukamy i zmieniamy pracę i całe życie gdzieś tam się boimy, żeby czegoś nie stracić. Teraz jesteś w trudnej sytuacji ale za rok już możesz być w zupełnie innej więc załatwiaj i buduj
Masz rację, ale mnie jeszcze boli to, że ileś lat temu byłam bezrobotna 2 lata, w końcu wzięłam się i założyłam swój sklep (bo pewnie do tej pory byłabym na bezrobociu), teraz od września szukam pracy, więc prawie rok i nie byłam na żadnej rozmowie... Chodzi mi o brak perspektyw na jakąkolwiek pracę... To mnie najbardziej przeraża...

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez nikah Pokaż wiadomość
Jeśli było tyle podań ile mówią to trzeba im dać jeszcze z tydzień, tak myślę... w każdym bądź razie jakąś odpowiedź dostaniesz na pewno - nawet jeśli odrzucą Twoje podanie to dostaniesz to na piśmie z uzasadnieniem... ale jeśli spełniasz wszystkie kryteria to raczej szykuj się na rozmowę.
To chociaż dobre, że jakąś odpowiedź dostanę Bo najgorsze jest, gdy czekasz na odpowiedź, łudzisz się, że jeszcze zadzwonią, a tam już dawno ktoś pracuje Mam nadzieję, że chociaż na rozmowę zostanę zaproszona
__________________

Zmienna kobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 14:06   #4582
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez Zmienna kobieta Pokaż wiadomość
No to trochę poprawiłaś mi humor Ja też, jak inne dziewczyny, jestem pełna podziwu dla Ciebie... Tyle rozmów i jeszcze tyle po angielsku Chyba to są duże firmy?
To fajnie że poprawiłam humor.
A firmy przeważnie duże, ale to też różnie. Zależy co się rozumie przez "duże" firmy, tu mam na myśli firmę gdzie pracuje więcej niż 10 osób, jakoś na małe firmy nie trafiam, może się nie ogłaszają. Wiem że muszę zmienić taktykę i właśnie może szukać małych firemek krzaków.
__________________
wisienka na torcie

Edytowane przez Ariena
Czas edycji: 2011-05-31 o 14:08
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 16:09   #4583
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

dziewczyny mam jutro rozmowe, ale nic nie mowie wiecej zeby nie zapeszac zadwonili w 2 h po wyslaniu CV
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 17:08   #4584
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

yonna
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 19:33   #4585
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Yoona tez trzymam kciuki..
A ja sie dzis poczulam jak debilka..
Bo byl dzis test po szkoleniu na infolinii i nie zaliczylam(dosc duzo braklo)
Jutro poprawka ale boje sie ze jutro tez nie zalicze ech-zalezy mi na tej pracy.. Grupa jest swietna..Jakbym zaliczyla od jutra bym pracowala
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 20:03   #4586
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez neuilly. Pokaż wiadomość

Jakie Ty robisz piękne kartki , te drobne kwiatki są cudowne, szalenie mi się podoba wiosenna łąka w 25 rocznicę tyle kolorów, potem kartki lawendowo, pastelowo i ta laleczka z papieru !

Ile dni zajmuje wykonanie jednej kartki ?
Kartka? 2-3 godzinki , zalezy ile kwiatków i jaka kompozycja
Kwiaty w 3D, mikołaje itp. robie kilka dni z lenistwa a jakby się sprężyć to cały dzień zajmie, gdyż każdy element wypełniam klejem aby się nie złożył, a klej usztywnia i trzeba czekać aż wyschnie

Cytat:
Napisane przez Zmienna kobieta Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanko Skąd wytrzasnąć takie wykrojniki ?
z allegro, od dziewczyn na wizażu które mają maszynkę można się wymienić coś za coś, albo zainwestować w swoją bo szybko się zwróci

Cytat:
Napisane przez Ariena Pokaż wiadomość
Ekaterina boskie kartki!
Dziękuję

Polecam się na przyszłość hehe
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 20:16   #4587
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Yoona tez trzymam kciuki..
A ja sie dzis poczulam jak debilka..
Bo byl dzis test po szkoleniu na infolinii i nie zaliczylam(dosc duzo braklo)
Jutro poprawka ale boje sie ze jutro tez nie zalicze ech-zalezy mi na tej pracy.. Grupa jest swietna..Jakbym zaliczyla od jutra bym pracowala
A na tym próbnym mówiłaś, że Ci dobrze poszło.Jutro się na pewno uda
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 20:56   #4588
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
A na tym próbnym mówiłaś, że Ci dobrze poszło.Jutro się na pewno uda
Na probnym mialam ogolem 50% a od 60 % zaliczenie..a dzis ..30
Braklo 18 pkt.. masakra.. (a na probny sie nie uczylam a na dzisiejszy kułam )
Ogolem zdawalnosc 11 osob na 30.
Zaraz ide spac bo jestem zla(na siebie w sumie) a jutro kuje do poprawki..
A te 11 osob jutro zaczyna prace
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 21:19   #4589
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

A tak często bywa, że jak się czegoś uczymy to później gorzej wypadamy na testach... wiedza czasami przeszkadza, bo zaczyna się zgłębiać nad pytaniami i szukać dziury w całym... Ale już za drugim razem na pewno będzie lepiej
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 21:22   #4590
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
dziewczyny mam jutro rozmowe, ale nic nie mowie wiecej zeby nie zapeszac zadwonili w 2 h po wyslaniu CV
Yoona, super!! Trzymam mocno kciuki
Przywracasz mi wiarę



Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Yoona tez trzymam kciuki..
A ja sie dzis poczulam jak debilka..
Bo byl dzis test po szkoleniu na infolinii i nie zaliczylam(dosc duzo braklo)
Jutro poprawka ale boje sie ze jutro tez nie zalicze ech-zalezy mi na tej pracy.. Grupa jest swietna..Jakbym zaliczyla od jutra bym pracowala
Ilona, za Ciebie też trzymam kciuki Pamiętaj, że nie ma tego złego, coby na dobre nie wyszło... Postaraj się myśleć pozytywnie.



Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość

Dziękuję

Polecam się na przyszłość hehe
Mnie też się bardzo podobają Twoje kartki Ile bierzesz za zrobienie jednej takiej weselnej? Sprzedajesz tylko na allegro? Jeśli wolisz, to możesz odpisać na priv.

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Dziewczyny, orientujecie się, ile (mniej więcej) zarabia sekretarka/asystentka prezesa zarządu?
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.