Biedroneczkowy wątek offtopowy. - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-07, 19:42   #4591
myszka87914
Zadomowienie
 
Avatar myszka87914
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 471
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

[QUOTE=kayra;40184859]Ja po studiach szukałam pracy w Lublinie, na początku w zawodzie, potem już byle czego i nic. Dałam sobie wreszcie spokój. Mam wrażenie, że jak się nie ma znajomości to można sobie szukać, chyba na słuchawkę do Netii lub Orange.
Straszne. Do nas też 2 psy podrzucili, suczki, jedną przygarnęliśmy, a druga ma budę u taty w pracy i dostaje jedzonko, niestety oszczeniła się i 2 szczeniaki zostały bo nikt nie chciał wziąć bo to suczki. Teraz jest szczepiona. Niestety ludzi są straszni, malutka która jest u nas, jeszcze kilka dni i by zdechła z głodu. Potem nie mogła się odjeść i teraz jest takim pulpetem. Mam w domu dwie suczki.[COLOR="Silver"]

kilka lat temu, też w zimie, przybłąkała się do nas strasznie wychudzona kotka i to do tego stopnia, że nawet na łapkach nie mogła ustac. Niestety na drugi dzień zdechła była zbyt osłabiona. Jej widoku chyba do końca życia nie zapomnę, dlatego tak mnie boli gdy widzę krzywdę zwierzęcia. Byłam niedawno rudej kici i ciągle siedzi przy piecu od co. i się grzeje bidulka.
myszka87914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 19:44   #4592
kayra
Zadomowienie
 
Avatar kayra
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 337
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Kolega mi mówił co innego

Przed chwilą wyczytałam ze jak właściciele restauracji chcą by Geslerowa przeprowadziła u niuch rewolcuje musza wpłacić na konto TVN 100 000 zł. W tej sumie zawarte jest wynagrodzenie dla Magdy Gessler, które wynosi 38 tys. złotych, natomiast reszta przeznaczona jest na zmiany, które zostaną przeprowadzone w lokalu.

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------


Czyli nie jestem sama ;D
Też o tym kiedyś czytałam, ale zastanawiające jest do, dlaczego Ci właściciele skoro wykładają swoja kasę, potem jak ona wraca nie stosują się do jej zaleceń, po co im to było w takim razie. Ja rozumiem jakby oni dawali kasę, ale tak. Bo nie wierzę, że aż tak im sie nie podoba. Doczekaliby chociaż do tych ponownych odwiedzin, to chociaż reklamę by mieli.
__________________

kayra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 19:45   #4593
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Przed chwilą wyczytałam ze jak właściciele restauracji chcą by Geslerowa przeprowadziła u niuch rewolcuje musza wpłacić na konto TVN 100 000 zł. W tej sumie zawarte jest wynagrodzenie dla Magdy Gessler, które wynosi 38 tys. złotych, natomiast reszta przeznaczona jest na zmiany, które zostaną przeprowadzone w lokalu. [COLOR="Silver"]
kurczę, wątpię w to, bo właściciele knajpki hinduskiej na Starołęce w Poznaniu raczej nie mieli aż tyle kasy, aby wpłacić im tam ledwo interes szedł, z resztą jak większości tych lokali, co się zgłaszają
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 19:47   #4594
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Ervisha to niezłe przeżycia miała Twoja siostra :/

Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość
Heh. Ja w LO miałam historię z taka straszna babką i tak ise jej bałam ze na pamięć kułam. Ale u niej było tak, że jak na początku dostalo się np 4 to już całe LO to cztery było.
to trzeba było się na początku przyłozyć :d

Ja miałam super kobitkę od historii

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
curry - kurkuma, sproszkowane papryczki chilli, kardamon zielony, kardamon czarny, pieprz kolorowy - podstawowy skład curry indyjskiego tak z grubsza, bo tu mówią, że w Indiach każda gospodyni używa swojej mieszanki do curry, nawet do 200 składników :szok:
nieźle!

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
http://www.pudelek.pl/artykul/54114/...&utm_medium=11

I się doigrała

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------


nie wiem czemu ale przeczytałam poruchane

Za te rewolucje kuchenne Geslerowej się płaci ?
no w końcu się doigrała.

taaaak, ja słyszałam, że za te rewolucje trzeba było płacić i to nie mało
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 19:55   #4595
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
bo tak się chyba wymawia hihi
Trzeba by się zapytać Czecha

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
kurczę, wątpię w to, bo właściciele knajpki hinduskiej na Starołęce w Poznaniu raczej nie mieli aż tyle kasy, aby wpłacić im tam ledwo interes szedł, z resztą jak większości tych lokali, co się zgłaszają
A jak ona wprowadzi jakas potrawę to potem pobiera prowizje od sprzedanej jednej porcji

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość
Też o tym kiedyś czytałam, ale zastanawiające jest do, dlaczego Ci właściciele skoro wykładają swoja kasę, potem jak ona wraca nie stosują się do jej zaleceń, po co im to było w takim razie. Ja rozumiem jakby oni dawali kasę, ale tak. Bo nie wierzę, że aż tak im sie nie podoba. Doczekaliby chociaż do tych ponownych odwiedzin, to chociaż reklamę by mieli.
Ale czy to prawda??? Jak były rewolcuje w Hrubieszowie to na końcu coś mówiła "Wy mi za to zapłacicie"
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 20:04   #4596
kayra
Zadomowienie
 
Avatar kayra
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 337
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Ervisha to niezłe przeżycia miała Twoja siostra :/



to trzeba było się na początku przyłozyć :d

Ja miałam super kobitkę od historii



nieźle!



no w końcu się doigrała.

taaaak, ja słyszałam, że za te rewolucje trzeba było płacić i to nie mało
Nio na początku to ciężko odgadnąć jak wymaga. Pytania opisowe, mimo że napiszesz wszystko ona postawi 4 bo ma takie życzenie.

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Ale czy to prawda??? Jak były rewolcuje w Hrubieszowie to na końcu coś mówiła "Wy mi za to zapłacicie"
Nie mam pojęcia.
__________________

kayra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 20:06   #4597
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość
Nio na początku to ciężko odgadnąć jak wymaga. Pytania opisowe, mimo że napiszesz wszystko ona postawi 4 bo ma takie życzenie.

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------


Nie mam pojęcia.
A tak zapytam z innej beczki o co chodzi z Twoim podpisem ?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 20:14   #4598
kayra
Zadomowienie
 
Avatar kayra
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 337
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
A tak zapytam z innej beczki o co chodzi z Twoim podpisem ?
A nic takiego, miałam ten avek jak założyłam konto, zmieniałam, potem nie mogłam znaleźć tej obecnej fotki i jak znalazłam to do niej wróciłam i dlatego tak. Nie wiem jak Wy ale ja wiele osób kojarzę właśnie po avku i jak ktoś zmieni to ciężko mi potem skojarzyć. Miałam to usunąć, w sumie dobrze ze mi przypomniałaś
__________________

kayra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 20:17   #4599
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość
A nic takiego, miałam ten avek jak założyłam konto, zmieniałam, potem nie mogłam znaleźć tej obecnej fotki i jak znalazłam to do niej wróciłam i dlatego tak. Nie wiem jak Wy ale ja wiele osób kojarzę właśnie po avku i jak ktoś zmieni to ciężko mi potem skojarzyć. Miałam to usunąć, w sumie dobrze ze mi przypomniałaś
Ja też kojarze po avku, ale sama zmieniam jak mi sie znudzi

Ja już idę bo późno i tato krzyczy...... Do jutra Zdam Wam relacje z moich poczynań kuchennych
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 20:23   #4600
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Ja już idę bo późno i tato krzyczy...... Do jutra Zdam Wam relacje z moich poczynań kuchennych
Ervisha tak mi się kojarzysz jako fanka soczewicy, to mam fajny filmik na poprawę humoru wszystkim
http://www.youtube.com/watch?v=1ZZ9KRQz614
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 20:51   #4601
0c567865bc5bc81ad7100e57ad69b5206a79ca99_61998c2f33ab1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 460
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez myszka87914 Pokaż wiadomość
Ooo z lubelskiego. Potwierdzam, bezrobocie jest straszne. W Lublinie z pracą wcale nie lepiej.

Ja mieszkam 39 km od Lublina, i zanim urodziłam dziecko, to właśnie pracowałam w Lublinie. Prawdę mówiąc, to nigdzie bliżej nie ma żadnych szans. Wyobraźcie sobie, że niedawno co, na siłę wlazł nam do domu czyjś rudy kot. Dosłownie brak mi słów co mam powiedzieć na właścicieli. Kot a raczej kotka, to sama skóra i kości. Właśnie trochę zjadła i położyła się przy piecu od centalnego. Dosłownie zabiła bym takich ludzi. Jak można tak pozbyć się zwierzęcia żeby co miało umrzeć śmiercią głodową ? Skur ****ny.
a w którą stronę?

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
nie wiem czemu ale przeczytałam poruchane
ja też

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Przed chwilą wyczytałam ze jak właściciele restauracji chcą by Geslerowa przeprowadziła u niuch rewolcuje musza wpłacić na konto TVN 100 000 zł. W tej sumie zawarte jest wynagrodzenie dla Magdy Gessler, które wynosi 38 tys. złotych, natomiast reszta przeznaczona jest na zmiany, które zostaną przeprowadzone w lokalu.
no nie gadaj... bliska bankructwa restauracja ma jeszcze wysupłać 100 000 zł za rewolucję, która nie wiadomo czy przyniesie jakieś skutki, i możn zostać bez działalności (bo zbankrutuje) i z kredytem na rewolucje... no interes życia, naprawdę...

Edytowane przez 0c567865bc5bc81ad7100e57ad69b5206a79ca99_61998c2f33ab1
Czas edycji: 2013-04-07 o 20:55
0c567865bc5bc81ad7100e57ad69b5206a79ca99_61998c2f33ab1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 21:28   #4602
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
o tak, w Australii jaki byl

ale potem go ogolila i ubrala w graniak, to juz ble
Jak dla mnie on zawsze jest super

Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość
A nic takiego, miałam ten avek jak założyłam konto, zmieniałam, potem nie mogłam znaleźć tej obecnej fotki i jak znalazłam to do niej wróciłam i dlatego tak. Nie wiem jak Wy ale ja wiele osób kojarzę właśnie po avku i jak ktoś zmieni to ciężko mi potem skojarzyć. Miałam to usunąć, w sumie dobrze ze mi przypomniałaś
Też kojarzę po avatarach
Ale Was wzięło z tym rosyjskim
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 21:33   #4603
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

dobranoc ide nyny , bo mąż wstaje po 4 i dam mu zasnąć w końcu
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 21:37   #4604
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość
Nio na początku to ciężko odgadnąć jak wymaga. Pytania opisowe, mimo że napiszesz wszystko ona postawi 4 bo ma takie życzenie.
Wiem jak to jest

Dobrze, że LO skończyłam parę lat temu
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 22:45   #4605
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

O wow ale dzis stron natrzaskalyscie
Ja mam dzis wspolny dzien z mezulkiem wiec malo zagladalam teraz szybko przelecialam stronki.

I groszku ta "Róża" byla w piatek na Canal+ Film o 20 ale widze,ze nie ma wogole powtorki
Dzis np byla "Królewna Śnieżka" z JR calkiem to fajne luknelam bo powtorki tez nie ma i widze wiekszosc tych premier nie ma powtorek ciekawe czemu tak?
Ogladalas "Przepis na zycie"? ale mu lutnela ta patelnia co nie Żabcia byl genialny i ten strach przed Beatka
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 23:17   #4606
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Przysnęłam przy najnowszym filmie Bertolucciego i w końcu Cultu nie zobaczyłam.
Łomatkozcórką ileż można spać? Dalej jakaś niedorobiona jestem, obejrzę Nashville i idę lulu.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 07:19   #4607
olgaes
Zadomowienie
 
Avatar olgaes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 165
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Hej dziewczynki

Ja już we Wrocławiu, podróż była znośna także super Obyło się bez ścisków, korków i gburowatych współpasażerów

Wreszcie będę miała ciut więcej czasu, żeby z Wami sobie pogadać

SŁOOOOOOOOOOOOŃCE
olgaes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 07:24   #4608
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
O wow ale dzis stron natrzaskalyscie
Ja mam dzis wspolny dzien z mezulkiem wiec malo zagladalam teraz szybko przelecialam stronki.

I groszku ta "Róża" byla w piatek na Canal+ Film o 20 ale widze,ze nie ma wogole powtorki
Dzis np byla "Królewna Śnieżka" z JR calkiem to fajne luknelam bo powtorki tez nie ma i widze wiekszosc tych premier nie ma powtorek ciekawe czemu tak?
Ogladalas "Przepis na zycie"? ale mu lutnela ta patelnia co nie Żabcia byl genialny i ten strach przed Beatka
Jeny jak ja się cieszę że ten durny Jerzy w końcu odzyskał te pamięć bo zaczynałam już rozważać czy nie zaprzestać oglądania tego
Tylko dziwię się Ance że nic mu nie mówi o tej dymałkowatej pani doktor, ja bym tak łątwo mu nie popuściła i nie wróciła do siebie jak gdyby nigdy nic
No Żabcia to wyrosła na wybitna rolę

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

W ogóle to pieknie mi się zaczął dzień, bo dostałam meila że wygrałam książkę
http://www.empik.com/pyszne-25-starm...6277,ksiazka-p

No nie pogardzę
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 07:30   #4609
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

helol


a niby patrzylam czy na canal+ film, ale jakos nie widzialam


a na przepis na zycie dawno sie tak nie usmialam jak wczoraj, a ta sytuacja jak on z Jerzym w parku, ze niby jeden albo drugi jest Beatka


dzis stoje i mysle jakie buty ubrac, bo pochowalam kozaki, pare mam na wierzchu, ale juz nie chce ich zakladac


a w pracy mi sie wydaje, ze mam bardziej syf niz mam swoj, jakos poprzewracane na biurku mialam figurki, dziwne to

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

a to w jakims konkursie bralas udzial Alamirka?

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
http://www.pudelek.pl/artykul/54114/...&utm_medium=11

I się doigrała

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------


nie wiem czemu ale przeczytałam poruchane

Za te rewolucje kuchenne Geslerowej się płaci ?
bo czeski ma te słowka do naszego

moj maz kiedys przy maszynie cos robil, popsula sie i czyta instrukcje co ma zrobic , a tam jak byk, żeby poruchał , szybko dzownil do kuzynki co ma zrobic, bo ona cos tam rozumie
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 07:30   #4610
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
a na przepis na zycie dawno sie tak nie usmialam jak wczoraj, a ta sytuacja jak on z Jerzym w parku, ze niby jeden albo drugi jest Beatka

a to w jakims konkursie bralas udzial Alamirka?
Dobra scena
Właśnie nie pamiętam, ja nie biorę udział w niczym co nie jest jednym kliknięciem, bo mi się nie chce produkować. Pewno z któregoś takiego
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 08:54   #4611
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Jeny jak ja się cieszę że ten durny Jerzy w końcu odzyskał te pamięć bo zaczynałam już rozważać czy nie zaprzestać oglądania tego
Tylko dziwię się Ance że nic mu nie mówi o tej dymałkowatej pani doktor, ja bym tak łątwo mu nie popuściła i nie wróciła do siebie jak gdyby nigdy nic
No Żabcia to wyrosła na wybitna rolę

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

W ogóle to pieknie mi się zaczął dzień, bo dostałam meila że wygrałam książkę
http://www.empik.com/pyszne-25-starm...6277,ksiazka-p

No nie pogardzę
No Ja tez wkurzal mnie juz strasznie w tej roli
Wiesz on nie byl soba nie pamieta tego co zrobil wiec w sumie nie ma sensu o tym mowic ale Pani doktor tak szybko pewnie nie zniknie bedzie jeszcze mieszac
O jak fajnie brawo za wygrana super tak dostac cos za free
Przegladalam w empiku ta ksiazke calkiem fajna super,ze akurat ta wygralas jesli lubisz gotowac
---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
helol


a niby patrzylam czy na canal+ film, ale jakos nie widzialam


a na przepis na zycie dawno sie tak nie usmialam jak wczoraj, a ta sytuacja jak on z Jerzym w parku, ze niby jeden albo drugi jest Beatka


dzis stoje i mysle jakie buty ubrac, bo pochowalam kozaki, pare mam na wierzchu, ale juz nie chce ich zakladac


a w pracy mi sie wydaje, ze mam bardziej syf niz mam swoj, jakos poprzewracane na biurku mialam figurki, dziwne to

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

a to w jakims konkursie bralas udzial Alamirka?

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------


bo czeski ma te słowka do naszego

moj maz kiedys przy maszynie cos robil, popsula sie i czyta instrukcje co ma zrobic , a tam jak byk, żeby poruchał , szybko dzownil do kuzynki co ma zrobic, bo ona cos tam rozumie
no ten watek jak cwiczyli byl mega jak on fajnie na koniec zagral Beatke i Szyca zjechal a potem jak mrogal Beatce i co mial racje nie zareaguje tak jak powinna i ta sukienka grubej no myslalam,ze padne Teraz bedzie miec jazde,ze ma kochanke
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010

Edytowane przez Esti10
Czas edycji: 2013-04-08 o 08:57
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 09:09   #4612
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Jeny jak ja się cieszę że ten durny Jerzy w końcu odzyskał te pamięć bo zaczynałam już rozważać czy nie zaprzestać oglądania tego
Tylko dziwię się Ance że nic mu nie mówi o tej dymałkowatej pani doktor, ja bym tak łątwo mu nie popuściła i nie wróciła do siebie jak gdyby nigdy nic
bo może on jakimś cudownym trafem tą patelnią zapomniał o wszystkim, co było po wypadku i panią doktor tez zapomniał, to po co mu przypominać

Pyszne 25 i w radiu RMF można było wygrać jakiegoś sms'a się wysyłało

Edytowane przez Ramona_85
Czas edycji: 2013-04-08 o 09:12
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 09:11   #4613
farfala
Rozeznanie
 
Avatar farfala
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: In the middle of nowhere
Wiadomości: 955
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Wczoraj puściłyśmy z kolei sobie "Co gryzie Gilberta G." Mała właśnie dorosła do takich standardów kinowych, a ja cieszę się, że mam okazję wrócić po latach
Jakoś nigdy nie udało mi się jeszcze obejrzeć tego filmu. Dobrze, że mi o nim przypomniałaś.

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Ja lubię "edwarda nożycorękiego", albo "Gnijąca pannę młodą"
Edwarda po prostu przeuwielbiam.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
a teraz robię wałka i też chodzę, ale jako Jakub
Haha to tak można? I jeszcze nikt się nie zorientował?

[QUOTE=laisla;40182877Ale wyszłabym sobie na spacer, a tu nie ma z kim..już kombinowałam aby psa od sąsiadów pożyczyć ale głupio trochę[/QUOTE]

Idź sama. Przecież nie trzeba z kimś. Ale przyznam Ci, że pomysł z wypożyczeniem psa mnie na maksa rozbawił.

Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość
Byłam teraz w Kościele i normalnie mój rocznik się sypie, w sensie że ślub za ślubem, a ja łajza nawet faceta nie mam.
Według mojej rodziny już dawno jestem starą panną. Problem w tym, że oni w ogóle nie akceptują moich wyborów. Według nich kobieta bez faceta jest niepełnowartościowa. Smutne to, ale cóż poradzić...
Cytat:
Napisane przez Ervisha;40185724
[URL
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=685964[/URL] to ma dziewczyna problem ;D
Boże jak ona żyła, zanim odkryła Wizaż?

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Przed chwilą wyczytałam ze jak właściciele restauracji chcą by Geslerowa przeprowadziła u niuch rewolcuje musza wpłacić na konto TVN 100 000 zł. W tej sumie zawarte jest wynagrodzenie dla Magdy Gessler, które wynosi 38 tys. złotych, natomiast reszta przeznaczona jest na zmiany, które zostaną przeprowadzone w lokalu.
AŻ TYLE?!!

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
A jak ona wprowadzi jakas potrawę to potem pobiera prowizje od sprzedanej jednej porcji
No to ona niezłą kasę trzepie na tych biednych ludziach, którzy ratunku szukają.

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Jeny jak ja się cieszę że ten durny Jerzy w końcu odzyskał te pamięć bo zaczynałam już rozważać czy nie zaprzestać oglądania tego
Tylko dziwię się Ance że nic mu nie mówi o tej dymałkowatej pani doktor, ja bym tak łątwo mu nie popuściła i nie wróciła do siebie jak gdyby nigdy nic

W ogóle to pieknie mi się zaczął dzień, bo dostałam meila że wygrałam książkę
http://www.empik.com/pyszne-25-starm...6277,ksiazka-p
Boże ten Przepis to się już naprawdę durny robi i oglądam tylko z przyzwyczajenia. No myślałby kto, że nagle mu ta Anka tak cudownie wszystko wybaczyła. Tyle terapii i nic, jedno walnięcie patelnią w łeb i cudowne ozdrowienie. Robią z widza idiotę.

A wygranej gratuluję. Ja jestem nałogową konkursowiczką. Tylko powoli nie mam już gdzie trzymać tych nagród. Ale tej książki to jestem ciekawa. Daj znać jak dojdzie, co tam w niej ciekawego.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość

a na przepis na zycie dawno sie tak nie usmialam jak wczoraj, a ta sytuacja jak on z Jerzym w parku, ze niby jeden albo drugi jest Beatka
Przy tej scenie się naprawdę uśmiałam.

W ogóle to witam się bardzo serdecznie. Niestety dopadł mnie potworny ból gardła i ledwo żyję. Nie mogę nic przełknąć oprócz kisielu, więc głodna jestem niesłychanie. A do lekarza dopiero na 15:10, choć dzwoniłam dwie minuty po otwarciu przychodni. Nawet porządnie się za przeproszeniem wysmarkać nie mogę, bo tak mnie w tym gardle ciągnie, że aż łzy mi lecą.
__________________
Smutno jest, gdy resztkami złudzeń Duszę podpartą,
Rozum uświadomić musi, że.... nie było warto.
farfala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 09:17   #4614
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

sukienka to w ogole byla jazda

jaki zadowolony, ze krawat odzyskal


ale jak Beata wyjmuje z walizki, a on spokojnie, a to grubej, a ona : no przeciez widze, ze nie chudej, to sikalam
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 09:23   #4615
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
sukienka to w ogole byla jazda

jaki zadowolony, ze krawat odzyskal


ale jak Beata wyjmuje z walizki, a on spokojnie, a to grubej, a ona : no przeciez widze, ze nie chudej, to sikalam
Ja tez sikalam myslalam,ze padne
Ja juz na tvn player ogladalam to wczesniej wiec czekalam jak zobaczysz wiedzialam,ze tez bedziesz pewnie lac
My na canalu kolejna premiere ogladalismy "Porwany" widze w ten weekend dali czadu teraz w tym tygodniu nic nie ma zobaczymy jak bedzie w weekend.
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 09:28   #4616
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

i co fajny ten "Porwany"?
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 09:35   #4617
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
No Ja tez wkurzal mnie juz strasznie w tej roli
Wiesz on nie byl soba nie pamieta tego co zrobil wiec w sumie nie ma sensu o tym mowic ale Pani doktor tak szybko pewnie nie zniknie bedzie jeszcze mieszac
O jak fajnie brawo za wygrana super tak dostac cos za free
Przegladalam w empiku ta ksiazke calkiem fajna super,ze akurat ta wygralas jesli lubisz gotowac
Pani doktor to nie odpuści, wiadomko
Ale ja mimo wszystko uważam że zdradził. Co z tego że nie pamieta. Wie że przed wypadkiem bł w związku, bo mu wszyscy o tym mówili. Na litość boską ta Anka mu się w chałupę wprowadziła a on w tej chałupie się pyka z panią doktor Bosz, chociaż by sobie coś innego znalazł a nie terapeutkę

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
bo może on jakimś cudownym trafem tą patelnią zapomniał o wszystkim, co było po wypadku i panią doktor tez zapomniał, to po co mu przypominać

Pyszne 25 i w radiu RMF można było wygrać jakiegoś sms'a się wysyłało
No ja tak właśnie zrozumiałam, że teraz z kolei nie pamięta okresu po wypadku, czyli min pania doktor.

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez farfala Pokaż wiadomość
J

Boże ten Przepis to się już naprawdę durny robi i oglądam tylko z przyzwyczajenia. No myślałby kto, że nagle mu ta Anka tak cudownie wszystko wybaczyła. Tyle terapii i nic, jedno walnięcie patelnią w łeb i cudowne ozdrowienie. Robią z widza idiotę.

A wygranej gratuluję. Ja jestem nałogową konkursowiczką. Tylko powoli nie mam już gdzie trzymać tych nagród. Ale tej książki to jestem ciekawa. Daj znać jak dojdzie, co tam w niej ciekawego.
No źle poprowadzono te wątki, oj źle.
Ja to już jak pisąłyśmy wcześniej, jedynie już tylko dla Żabci i Beatki podglądam
Dziękuję, dam znać jak przyjdzie
I zdrowia życzę

Edytowane przez alamirka
Czas edycji: 2013-04-08 o 09:37
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 09:37   #4618
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

za jazde probna Hundai daja az 1000 pkt paybacku, nie piszesz sie Esti?
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 09:38   #4619
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Ja tez sikalam myslalam,ze padne
Ja juz na tvn player ogladalam to wczesniej wiec czekalam jak zobaczysz wiedzialam,ze tez bedziesz pewnie lac
My na canalu kolejna premiere ogladalismy "Porwany" widze w ten weekend dali czadu teraz w tym tygodniu nic nie ma zobaczymy jak bedzie w weekend.
Też wcześniej oglądam. Jakoś nigdy w tv nie moge złapać jak leci i oglądam sobie swoim rytmem wszystko tam. I dobrze że to jest, bo nci bym nie oglądała
Tak jak zaraz np obejrzę sobie Savannah na TVP Seriale, włączam Vectrę online i jazda. Jeden z lepszych wynalazków taka telweizja w necie

Edytowane przez alamirka
Czas edycji: 2013-04-08 o 09:39
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 09:38   #4620
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Pani doktor to nie odpuści, wiadomko
Ale ja mimo wszystko uważam że zdradził. Co z tego że nie pamieta. Wie że przed wypadkiem bł w związku, bo mu wszyscy o tym mówili. Na litość boską ta Anka mu się w chałupę wprowadziła a on w tej chałupie się pyka z panią doktor Bosz, chociaż by sobie coś innego znalazł a nie terapeutkę

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------



No ja tak właśnie zrozumiałam, że teraz z kolei nie pamięta okresu po wypadku, czyli min pania doktor.
Nie no jasne,ze tak liczy sie fakt samej zdrady aczkolwiek nie byl wtedy soba ale tez mnie rozwalilo to,ze jej nie pamieta ona mu wszystko opowiada wprowadza sie i zyja jak obcy ludzie takie to smieszne no ale taki scenariusz zeby nie bylo nudno
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:44.