Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4 - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-20, 11:32   #4591
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Może po prostu jeszcze nie załapał, że teraz takie rzeczy się kupuje za grosze...
Nie nie, na pewno nie. To ta wstrętna chemia, on ma istnego fisia na punkcie tej całej chemii

Jak znam człowieka od lat prawie 10... tak zawsze wszystko musi zostać skomentowane w ten sposób "bo to sama chemia"... No ja już padam momentami
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 11:33   #4592
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

http://www.e-holandia.info/wiadomoci...zny-w-skutkach

Mnie dziwią takie akcje. To co, po zrobieniu kawałka napisu, czy "kwiatka", nie zorientowała się, że to zwykły babol a nie artysta-tatuażysta? Ci ludzie nie są normalni.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 11:34   #4593
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Wyśmiejcie mnie, co to są weki? Przetwory po prostu, tak?
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 11:36   #4594
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
w jakim świecie ty żyjesz o nazistach też się nie wypowiesz negatywnie żeby przez przypadek nie okazać braku szacunku do ich poglądów? i masz rację, nie mam szacunku do wszystkich poglądów które dyskryminują kogoś ze względu na płeć, wiek, pochodzenie. Póki co żyję z tym i mi bardzo dobrze
Głaszczmy wszystkich po główkach, w imię źle rozumianej poprawności politycznej? Tolerujmy największe absurdy dzisiejszego świata, bo trzeba szanować cudze poglądy - zwłaszcza tych osobników, którzy dla innych za grosz szacunku nie mają?

To też mnie dziwi

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Wyśmiejcie mnie, co to są weki? Przetwory po prostu, tak?

Czujesz się wyśmiana?
Tak, przetwory http://www.sjp.pl/zawekowa%E6
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 11:37   #4595
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Ja tylko nie rozumiem skąd przekonanie, że każda wpadka to wina kompletnego braku antykoncepcji, widać przespałam moment, w którym stała się ona całkowicie niezawodna
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 11:39   #4596
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Hehe dziękuję to nowe słowo dla mnie
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 11:43   #4597
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
w jakim świecie ty żyjesz o nazistach też się nie wypowiesz negatywnie żeby przez przypadek nie okazać braku szacunku do ich poglądów? i masz rację, nie mam szacunku do wszystkich poglądów które dyskryminują kogoś ze względu na płeć, wiek, pochodzenie. Póki co żyję z tym i mi bardzo dobrze
Wiesz co, nie podkreśliłam o co mi dokładnie chodziło. A zatem: "wszystkie piętnujące kato-polaczki zwłaszcza te stare blokowe babcie co słuchają radia maryja". No come on, ja jestem katoliczką, jak szczęście dopisze to dożyję starości i też będę babunią, poglądy mam inne od niektórych babć katoliczek, więc chodziło mi o to, żeby nie uogólniać i nie obrażać wszystkich starszych katolików. Ja nie mam nic przeciwko mieszkaniu przed ślubem, sama też pewnie będę to praktykować, ale wkur.wia mnie nazywanie starszych ludzi chodzących do kościoła kato-polaczkami Zgadzam się, nie wolno piętnować nastoletnich matek, niektóre babkim tak robią, ja osobiście się jeszcze nie spotkałam, może dlatego tak mnie drażni nazywanie ludzi w ten sposób. Naziści to inna bajka wg mnie, ktoś kto 'zasługuje' na takie miano nie otrzyma na pewno ode mnie szacunku nigdy. Ale nie można generalizować, że wszystkie babki będące co niedziele w kościele to kato-polaczki, w przeciwieństwie do nazistów, którzy zasłużyli na takie miano przez to co robili.
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 11:46   #4598
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

zamiast się cieszyć , że młode matki rodzą i chcą podjąć trud wychowania dziecka to narzekacie , że się cieszą na nk czy na face...
to co , od razu skrobanka po wpadce u młodych ??
dzieciaków coraz mniej, kto będzie na nas pracować jak wszystkie ciążę pousuwają ? a nasze państwo nic nie pomaga, jeszcze ulgę na dzieci chcą od przyszłego roku zlikwidować ...
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.

Edytowane przez isabelka00
Czas edycji: 2012-08-20 o 11:47
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 11:46   #4599
Laurelindorenan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 522
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3599971 4]Nie nie, na pewno nie. To ta wstrętna chemia, on ma istnego fisia na punkcie tej całej chemii

Jak znam człowieka od lat prawie 10... tak zawsze wszystko musi zostać skomentowane w ten sposób "bo to sama chemia"... No ja już padam momentami [/QUOTE]


Czegoś takiego też nie rozumiem. Mam wrażenie, że ostatnio bardzo często spotykana (chyba nawet wręcz modna) jest taka nieufność wobec wszystkiego, czego się samemu nie zrobiło i nie wyhodowało od zera - bo wszystko to chemia, wszyscy chcą nas otruć i ogólnie wielki spisek dziejowy

Widzę sens robienia przetworów, gdy ktoś ma własną działkę czy ogród i trzeba jakoś zagospodarować te warzywa i owoce, by się nie zmarnowały. Rozumiem też, że ktoś po prostu dane rzeczy lubi albo robi je w taki sposób, że czegoś podobnego nie kupi się w żadnym sklepie (np. niektóre moje koleżanki czy osoby z rodziny mają swoje sekretne przepisy na pikle lub konfitury). Ale trudno mi pojąć coś, co parę razy już zaobserwowałam - ktoś idzie na targ i kupuje kilogramami owoce czy warzywa, a potem robi z nich zapasy na zimę, tak jakby potem nie można było ich już kupić na bieżąco. Przecież w dzisiejszych czasach większość owoców i warzyw jest dostępna w sklepach przez okrągły rok, choćby w formie mrożonek.
Laurelindorenan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 11:47   #4600
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

pamiętam z czasów gimnazjum, gdy dwie moje znajome zaszły w ciążę, tzn. one myślały, że seks przerywany, bez jakichkolwiek zabezpieczeń, uchroni je przed ciążą.

no sorry, ale ja głupoty nie gratuluję

aha, nie jestem kato-polaczkiem

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
http://www.e-holandia.info/wiadomoci...zny-w-skutkach

Mnie dziwią takie akcje. To co, po zrobieniu kawałka napisu, czy "kwiatka", nie zorientowała się, że to zwykły babol a nie artysta-tatuażysta? Ci ludzie nie są normalni.

wygląda jak narysowane długopisem.
ale spoko, żaden problem, pewnie jej się uda wyciągnąć jakieś odszkodowanie, więc bez problemu przykryje to sobie nowym tatuażem.
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2012-08-20 o 11:50
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 11:48   #4601
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Wiesz co, nie podkreśliłam o co mi dokładnie chodziło. A zatem: "wszystkie piętnujące kato-polaczki zwłaszcza te stare blokowe babcie co słuchają radia maryja". No come on, ja jestem katoliczką, jak szczęście dopisze to dożyję starości i też będę babunią, poglądy mam inne od niektórych babć katoliczek, więc chodziło mi o to, żeby nie uogólniać i nie obrażać wszystkich starszych katolików. Ja nie mam nic przeciwko mieszkaniu przed ślubem, sama też pewnie będę to praktykować, ale wkur.wia mnie nazywanie starszych ludzi chodzących do kościoła kato-polaczkami Zgadzam się, nie wolno piętnować nastoletnich matek, niektóre babkim tak robią, ja osobiście się jeszcze nie spotkałam, może dlatego tak mnie drażni nazywanie ludzi w ten sposób. Naziści to inna bajka wg mnie, ktoś kto 'zasługuje' na takie miano nie otrzyma na pewno ode mnie szacunku nigdy. Ale nie można generalizować, że wszystkie babki będące co niedziele w kościele to kato-polaczki, w przeciwieństwie do nazistów, którzy zasłużyli na takie miano przez to co robili.
Chyba większość z nas została ochrzczona w religii katolickiej , no ale nie ważne. Co do tego uogólniania. Równie dobrze można napisać, że niektórzy naziści byli dobrzy i im kazano być nazistami, bo inaczej obóz albo kula w łeb. Władysława Szpilmana uratował... nazista .

Sądzę, że chodziło o konkretną postawę zawistnej osoby, która leży krzyżem przed ołtarzem a zaraz po wyjściu z kościoła podgryza wszystkim gardła.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 11:50   #4602
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
No come on, ja jestem katoliczką, jak szczęście dopisze to dożyję starości i też będę babunią, poglądy mam inne od niektórych babć katoliczek, więc chodziło mi o to, żeby nie uogólniać i nie obrażać wszystkich starszych katolików.
uderz w stół a nożyce nic nie zrozumieją.
katolik a katol to różnica taka sama jak polak a polaczek...

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Sądzę, że chodziło o konkretną postawę zawistnej osoby, która leży krzyżem przed ołtarzem a zaraz po wyjściu z kościoła podgryza wszystkim gardła.
No dokładnie nie wiem co za czasy naszły żeby takie oczywiste oczywistości trzeba było tłumaczyć.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 11:53   #4603
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Wiesz co, nie podkreśliłam o co mi dokładnie chodziło. A zatem: "wszystkie piętnujące kato-polaczki zwłaszcza te stare blokowe babcie co słuchają radia maryja". No come on, ja jestem katoliczką, jak szczęście dopisze to dożyję starości i też będę babunią, poglądy mam inne od niektórych babć katoliczek, więc chodziło mi o to, żeby nie uogólniać i nie obrażać wszystkich starszych katolików. Ja nie mam nic przeciwko mieszkaniu przed ślubem, sama też pewnie będę to praktykować, ale wkur.wia mnie nazywanie starszych ludzi chodzących do kościoła kato-polaczkami Zgadzam się, nie wolno piętnować nastoletnich matek, niektóre babkim tak robią, ja osobiście się jeszcze nie spotkałam, może dlatego tak mnie drażni nazywanie ludzi w ten sposób. Naziści to inna bajka wg mnie, ktoś kto 'zasługuje' na takie miano nie otrzyma na pewno ode mnie szacunku nigdy. Ale nie można generalizować, że wszystkie babki będące co niedziele w kościele to kato-polaczki, w przeciwieństwie do nazistów, którzy zasłużyli na takie miano przez to co robili.
Jak dla mnie to post drabineczki nie piętnował wszystkich katoliczek-emerytek, tylko właśnie te piejące o życiu napoczętym. W czasach ich młodości mogły sobie taką ciążę usunąć, co pewnie niejedna zrobiła, a teraz się oburzają, że młodzież zepsuta, bo wpadki są Nie jest to zapewne wina ich religii, ale fakt, że są religijne nie zostaje przez to anulowany.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 11:53   #4604
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Chyba większość z nas została ochrzczona w religii katolickiej , no ale nie ważne. Co do tego uogólniania. Równie dobrze można napisać, że niektórzy naziści byli dobrzy i im kazano być nazistami, bo inaczej obóz albo kula w łeb. Władysława Szpilmana uratował... nazista .

Sądzę, że chodziło o konkretną postawę zawistnej osoby, która leży krzyżem przed ołtarzem a zaraz po wyjściu z kościoła podgryza wszystkim gardła.
ok

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
uderz w stół a nożyce nic nie zrozumieją.
katolik a katol to różnica taka sama jak polak a polaczek...
ok, jednak zauważyłam tutaj nutkę negatywnych emocji skierowaną przeciwko mnie ale może mi się wydaje
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 11:54   #4605
spritfire
Rozeznanie
 
Avatar spritfire
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 550
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

dobrze że są też porządni tatuażyści którzy potrafią takiego babola poprawić i zamienić w coś fajnego..

Co do grouponu słyszałam też kilka ciekawych opinii- moja kol kupiła wizyte u fryzjera i okazało się że moze na nią przyjść za pół roku i wiecie co ? poszla. Była kompletnie niezadowolona. Kolejna znajoma kupiła sobie wakacje dla 4 osób, powiedzieli jej że terminy mają dopiero na październik - udało jej się zwrócić groupon.
spritfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 11:54   #4606
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez boinnenazwybylyzajete Pokaż wiadomość
co kraj to obyczaj.
i nie chodziło mi o to, że należy się wstydzić dzieci, ale ciąża w wieku lat 16-18 nie jest "normalna" (nieodpowiednie słowo, ale niech będzie), a zapewne wynika z poglądów typu "gumka psuje chwile"
Niestety bywa jeszcze gorzej. Na praktykach napatrzyłam się na coś takiego, typowa sytuacja: cała rodzina socjal, facet dorabia gdzieś tam czasem, 5 osób 2 pokoje, i mamusia przychodzi z córką,17 lat, w ciąży:"bo Marysia zawsze lubiła dzieci" albo "młodzi tak się kochają, że już chcieli założyć rodzinę".
Czasami naprawdę trudno było znaleźć dobre słowo, i nie trzeba był "kato-polaczkiem" żeby widzieć, że tu coś nie gra.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 11:56   #4607
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Niestety bywa jeszcze gorzej. Na praktykach napatrzyłam się na coś takiego, typowa sytuacja: cała rodzina socjal, facet dorabia gdzieś tam czasem, 5 osób 2 pokoje, i mamusia przychodzi z córką,17 lat, w ciąży:"bo Marysia zawsze lubiła dzieci" albo "młodzi tak się kochają, że już chcieli założyć rodzinę".
Czasami naprawdę trudno było znaleźć dobre słowo, i nie trzeba był "kato-polaczkiem" żeby widzieć, że tu coś nie gra.
powinnaś gratulować i być wniebowzięta, że nowa istota pojawi się już za 9 miesięcy! ale w jakich warunkach, to nieważne ważne, że śliczny bobasek będzie, a jak Bóg dał, to i Bóg wykarmi.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 11:58   #4608
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Przynajmniej w PL nie będą płakać, że rośnie niż demograficzny .
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 11:58   #4609
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

No to jasne że są też patologie :P ale co wam chciałam powiedzieć.
Kiedyś tutaj było głośno o tych małych pięknościach programie z TLC... I jedna z nich, honey boo boo dostała swój program w telewizji. Cała wielka otyła rodzina, z jej dwójką rodzeństwa w tym 16latką w ciąży, wszyscy na zasiłku... jeśli to istotne dla zobrazowania sytuacji :P Co się niedawno okazało, jej matka okradała ludzi (konkretniej: jakimś cudem przechwytywała przesyłki pieniężne które miały iść jako alimenty dla innych kobiet) i słodycze. Stąd miała na konkursy piękności strojenie córki i malowanie jej.
O ile cały ten program malowanie dzieciaków jest dla mnie dziwny, to kradzież w tym przypadku to dla mnie w ogóle jakiś kosmos. Zdziwiłam się jak nigdy. Ciekawe skąd reszta rodziców bierze zasoby pienięzne na te chore konkursy.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 12:00   #4610
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Mnie rozwalało w tym programie, że te mamuśki to takie zaniedbane, spasione baby a wymagały od swoich córek bycia mega ideałami .
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 12:24   #4611
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Mnie rozwalało w tym programie, że te mamuśki to takie zaniedbane, spasione baby a wymagały od swoich córek bycia mega ideałami .
jak to dobrze, że nie mam ogłupiacza zwanego telewizorem w domu
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 12:32   #4612
narcyzowa
Zakorzenienie
 
Avatar narcyzowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Quahog, Rhode Island
Wiadomości: 7 568
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

A mnie dziwi to chwalenie się, że nie ma się telewizora w domu Modne to szalenie ostatnio. Brak telewizora w domu = + 100 do IQ? Nie sądzę. Głupot nikt nie każe oglądać. Ja tv oglądam rzadko, na takich kanałach jak "Ale kino" oglądam świetne, dające do myślenia filmy; na Viasat History ciekawe filmy dokumentalne nt. historii itp. itd. Jakoś mnie to nie ogłupia, wręcz przeciwnie.
narcyzowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 12:34   #4613
Troian
Raczkowanie
 
Avatar Troian
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 371
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Ja tylko nie rozumiem skąd przekonanie, że każda wpadka to wina kompletnego braku antykoncepcji, widać przespałam moment, w którym stała się ona całkowicie niezawodna
No wiadomo, że pomimo antykoncepcji zdarza się wpadka, jednak nadal jest dużo młodych osób, widać to np. na wizażu, które uważają, że stosunek przerywany to metoda zabezpieczenia się, a potem powstają wątki typu "czy mogę być w ciąży".

Znam dziewczynę (to znaczy znam, to trochę wyolbrzymione słowo, ale niech będzie), która ma 20 lat i 2 dzieci, no dla mnie to trochę dziwne, ale to tylko moje zdanie.
Troian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 12:40   #4614
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Mnie rozwalało w tym programie, że te mamuśki to takie zaniedbane, spasione baby a wymagały od swoich córek bycia mega ideałami .
Trafiłam kiedyś na fragment jak dziewczynce regulowali brwi... woskiem... Chyba nie trzeba komentarza...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 12:52   #4615
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez narcyzowa Pokaż wiadomość
A mnie dziwi to chwalenie się, że nie ma się telewizora w domu Modne to szalenie ostatnio. Brak telewizora w domu = + 100 do IQ? Nie sądzę. Głupot nikt nie każe oglądać. Ja tv oglądam rzadko, na takich kanałach jak "Ale kino" oglądam świetne, dające do myślenia filmy; na Viasat History ciekawe filmy dokumentalne nt. historii itp. itd. Jakoś mnie to nie ogłupia, wręcz przeciwnie.
zgadzam się... ja np. nałogowo oglądam National Geographic
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 12:59   #4616
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez narcyzowa Pokaż wiadomość
A mnie dziwi to chwalenie się, że nie ma się telewizora w domu Modne to szalenie ostatnio. Brak telewizora w domu = + 100 do IQ? Nie sądzę. Głupot nikt nie każe oglądać. Ja tv oglądam rzadko, na takich kanałach jak "Ale kino" oglądam świetne, dające do myślenia filmy; na Viasat History ciekawe filmy dokumentalne nt. historii itp. itd. Jakoś mnie to nie ogłupia, wręcz przeciwnie.
no, tak jakby Internet był mniej ogłupiający...
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 13:17   #4617
GoodNight
Zadomowienie
 
Avatar GoodNight
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kozi Gród
Wiadomości: 1 638
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
jak to dobrze, że nie mam ogłupiacza zwanego telewizorem w domu
Rozumiem, ze jak juz postawi sie to pudło w domu to ono na tyle ogłupia, ze ogląda się tylko durne programy? Debilne seriale? Ogłupiające kreskówki? itd.itd?? Nie sądze. Zresztą, patrz post narcyzowej

Cytat:
Napisane przez narcyzowa Pokaż wiadomość
A mnie dziwi to chwalenie się, że nie ma się telewizora w domu Modne to szalenie ostatnio. Brak telewizora w domu = + 100 do IQ? Nie sądzę. Głupot nikt nie każe oglądać. Ja tv oglądam rzadko, na takich kanałach jak "Ale kino" oglądam świetne, dające do myślenia filmy; na Viasat History ciekawe filmy dokumentalne nt. historii itp. itd. Jakoś mnie to nie ogłupia, wręcz przeciwnie.
GoodNight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 13:18   #4618
Duszaniola
Wtajemniczenie
 
Avatar Duszaniola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 2 375
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

A mnie dziwi powszechnie przekonanie, że rodzice muszą pomagać swoim dzieciom, jak będą miały własne dzieci. Jak dla mnie jak ktoś jest na tyle dorosły, żeby uprawiać sex, to powinien być na tyle dorosły, żeby to dziecko wychowywać, a nie ciągle podrzucać do dziadków. I nieważne czy mówimy tu o 16-latkach, czy 30-parolatkach.
__________________

Duszaniola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 13:37   #4619
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Duszaniola a jeśli ktoś jest na tyle dorosły że bierze się za wychowywanie swoich 15-16 letnich dzieci, to jego osobistą porażką rodzicielską powinna być niechciana ciąża owej nastolatki - wszak sam nie zadbał o jej edukację u lekarza ginekologa. Jeśli chodzi o pełnoletnie dziewczyny to mam mieszane uczucia ale takie naprawdę młodziutkie, 15, 16 17... To uważam że część odpowiedzialności wisi na ich rodzicach a dziadkach dzieci. Oczywiście są wyjątki od reguł i po prostu głupie nastolatki którym się nie przemówi do rozumu ale w większości to po prostu brak wiedzy.


Jeśli chodzi o tę matkę o której pisałam, z programu, no to trochę się potwierdza co piszecie bo wygląda tak ;p
http://1.bp.blogspot.com/-u79q8y6gNv...6.20.00+PM.png

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

A no i nie wiem czemu telewizor to ogłupiacz. Może dla dzieci ale ja nie łykam wszystkiego jak pelikan, to przecież rozrywka znana od wieków ;-p idąc tym tokiem myślenia dziwne że w takim razie niektórzy mają internet, bo wszystko co w tv jest tak samo dostępne tutaj a wręcz więcej tu głupoty przez anonimowość. Tak samo kino może ogłupiać jak się puszcza badziewie. Ja tam mam telepudło i jak mam ochotę to oglądam ;-p nie powiem, większość to chłam, ale znowu bez przesady. Coś tam jest do oglądania.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 13:38   #4620
Laurelindorenan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 522
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez narcyzowa Pokaż wiadomość
A mnie dziwi to chwalenie się, że nie ma się telewizora w domu Modne to szalenie ostatnio. Brak telewizora w domu = + 100 do IQ? Nie sądzę. Głupot nikt nie każe oglądać. Ja tv oglądam rzadko, na takich kanałach jak "Ale kino" oglądam świetne, dające do myślenia filmy; na Viasat History ciekawe filmy dokumentalne nt. historii itp. itd. Jakoś mnie to nie ogłupia, wręcz przeciwnie.
Mnie też to dziwi. Uważam, że telewizja nie jest zła sama w sobie, tylko trzeba do niej podchodzić selektywnie i mieć dobry pakiet kanałów Też oglądam głównie Ale Kino, Viasat History czy Discovery. Na TVP 1 czy 2 też się czasem niezły film trafi, choć dość późno (ale akurat ja mogę sobie na to pozwolić ). Aktualnie chwilowo żyję bez telewizora i jakoś mi się udaje, ale to okres przejściowy i nie zamierzam rezygnować całkowicie. Natomiast niektórzy robią z braku telewizora nie wiadomo jaki powód do chwały i stwarzają wrażenie, jakby to była rozrywka dla plebsu, a oni oczywiście są ponad to

Edytowane przez Laurelindorenan
Czas edycji: 2012-08-20 o 13:41
Laurelindorenan jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.