Nasze codzienne jadłospisy, część X. - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-03, 13:07   #4591
mikusia1302
Raczkowanie
 
Avatar mikusia1302
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gumisiowysad
Wiadomości: 317
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Mojaa R/U??

1. bułka ciemna słonecznikowa, pół z szynką, plastrem sera, ogórkiem i papryką, troche majonezu, pół z almette czosnkowym, plastrem pomidora, kawa z mlekiem i cukirem
2. jabłko duże, cappucino
3. pierś z kuraka w sosie śmietanowo ziołowym,
bułka musli 90g,
serek homo truskawkowy
4. wieśniak + banan ??

proszę o ocenę? czy na takim jedzeniu uda mi się coś schudnąć lub chociaż utrzymać wagę?
__________________
....zaakceptować siebie.... 50 ->49 -> 48

Edytowane przez mikusia1302
Czas edycji: 2010-03-03 o 13:08
mikusia1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 14:47   #4592
ar22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 270
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez ar22 Pokaż wiadomość


aloesowo???hmmm???kurde chyba były tam tylko naturalne....ale poszukam jutro dokładniej cena masakra...ale od czasu do czasu...czemu nie

wiec moje jutrzejsze PPP: [ hmm...chyba coraz wiecej luzu cio?]

I:[ 7:00] owsianka ( hmmm...sprobowałam raz i sie chyba uzależniłam )[ 4 łychy płatków owsianych, 4 łychy Bran Flakes, 3 łychy otrąb, pomaranczka wkrojona, na mleku 2 %, garsc mieszanki bakaliowej, łyżeczka lnu i siemienia] to bedzie chyba mega pooorcja ;p jabłko, kawa z mlekiem

wyjscie na uczelnie

kawa latte z automatu( jakis poranny rytuał)

II: [ 11:00] bułka razowa z serekiem z piatnicy, pomidorkiem, rzodkiewka; BANAN herbata zielona lizak chupa chups

III: [ok.13] jakas przekąska...i nie wiem...może gruszka alebo activia z płatkami????

powró do domku

IV ;[ 15:00] jajko sadzone, 3/4 woreczka kaszy gryczanej, miska mizerii na jogo naturalnym i rzodkiewka

V :[ 17:30] jogurt eko 300g z aloesem( mam nadzieje że go ,, dorwe":p) z garscia orzechów, kawa z duuuza iloscia mleka skondensowanego

VI; [ 19:30] jajecznica z 2 jajek na oliwie z oliwek ze szczypiorkiem, kromka razowego z masłem i pomidorkiem i rzodkiewka, kawa zbożowa z mlekiem

ufff...pewnie wpadnie ok 2 l wody...

oceni ktosik???? z kazdym dniem staram sie i staram....

p.s. poleci ktos cos na zapracia????bo to ,, cos" we mnie siedzi...i blokuje baaardzo brzuchol:/
podbijam ...plooosie
ar22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 14:51   #4593
kasia220112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 162
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Dzisiejsze U (waga wskazała 45 kg w ubraniu, po niecałkowitym opróznieniu jelit. Czy może być to spowodowane tym że jem strasznie dużo białka mam na myśli zaparcia, A waga czemu wzrosła 3 kg w 2 tygodnie??? Nie wydaje mi się to normalne, to chyba przez słodycze, a może @ bo wczoraj strasznie mnie bolały plecy.) Odp
śn; 6 łyżek bran flakes, łyżka otrębów, łyżka owsianych, łyżka słonecznika,łyżka rodzynek, 6 migdałów, łyżeczka miodu, jogurt naturalny 200 g, kawałek dużego banana (1/3) (450kcal)
2 śn; bułka paluch z makiem, masłem, 3 plasterkami wędliny drobiowej, rzodkiewką, sałatą, kiełkami, rzeżuchą, szczypiorkiem(250 kcal)
prze; jabłko (70 kcal)
ob; 2, 5 chochelki szpinakowej zabielanej takiej jak wczoraj z zacierką, 2danie;gałka ziemiaków, 2 pulpety, ok 200g mieszanki warzyw z mrozonki uduszonej na maśle, (600 kcal)
pod; sałatka owocowa lub jogurt jogobella 150 g (200 kcal)
kol; 2 kromki z masłem+ białko, warzywa, herbata (350 kcal)

ok. 2000 bo pewnie coś podjem jeszcze

Ocenicie? Pliss!!! Od na moje pytanie.
kasia220112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 14:59   #4594
Sherrie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 774
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez ar22 Pokaż wiadomość

aloesowo???hmmm???kurde chyba były tam tylko naturalne....ale poszukam jutro dokładniej cena masakra...ale od czasu do czasu...czemu nie

wiec moje jutrzejsze PPP: [ hmm...chyba coraz wiecej luzu cio?] nie ma luzu skoro planujesz

I:[ 7:00] owsianka ( hmmm...sprobowałam raz i sie chyba uzależniłamnie dziwie sie )[ 4 łychy płatków owsianych, 4 łychy Bran Flakes, 3 łychy otrąb, pomaranczka wkrojona, na mleku 2 %, garsc mieszanki bakaliowej, łyżeczka lnu i siemienia] to bedzie chyba mega pooorcja ;p jabłko, kawa z mlekiem ja bym dala jeszcze rodzynki i wiecej orzechow

wyjscie na uczelnie

kawa latte z automatu( jakis poranny rytuał)

II: [ 11:00] bułka razowa z serekiem z piatnicy, pomidorkiem, rzodkiewka; BANAN herbata zielona lizak chupa chups malo w tej kanapce... daj cos slodkiego, nie lubisz batonow?

III: [ok.13] jakas przekąska...i nie wiem...może gruszka alebo activia z płatkami????
lepsza ta activia
powró do domku

IV ;[ 15:00] jajko sadzone, 3/4 woreczka kaszy gryczanej, miska mizerii na jogo naturalnym i rzodkiewka malo i nie ma deseru daj z 2 jajka i pol worka kaszy i mizeria ze smietana a nie z jogurtem

V :[ 17:30] jogurt eko 300g z aloesem( mam nadzieje że go ,, dorwe":p) z garscia orzechów, kawa z duuuza iloscia mleka skondensowanego malo orzechow, dodaj jeszcze jakies bakalie, slodka bulke czy cos

VI; [ 19:30] jajecznica z 2 jajek na oliwie z oliwek ze szczypiorkiem, kromka razowego z masłem i pomidorkiem i rzodkiewka, kawa zbożowa z mlekiem 2 kromki chleba z maslem

ufff...pewnie wpadnie ok 2 l wody...

oceni ktosik???? z kazdym dniem staram sie i staram....

p.s. poleci ktos cos na zapracia????bo to ,, cos" we mnie siedzi...i blokuje baaardzo brzuchol:/

po kolacji cos wrzuc ogolnie to malo...
Sherrie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 15:06   #4595
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez ar22 Pokaż wiadomość


aloesowo???hmmm???kurde chyba były tam tylko naturalne....ale poszukam jutro dokładniej cena masakra...ale od czasu do czasu...czemu nie
Tak kusicie tymi jogurtami, że aż sama jutro poszukam I na pewno skosztuję aloesowego, uwielbiam aloes

wiec moje jutrzejsze PPP: [ hmm...chyba coraz wiecej luzu cio?]

I:[ 7:00] owsianka ( hmmm...sprobowałam raz i sie chyba uzależniłam )[ 4 łychy płatków owsianych, 4 łychy Bran Flakes, 3 łychy otrąb, pomaranczka wkrojona, na mleku 2 %, garsc mieszanki bakaliowej, łyżeczka lnu i siemienia] to bedzie chyba mega pooorcja ;p jabłko, kawa z mlekiem
Wydaje mi się, że ładnie. Jest białko, są zdrowe ww, są owoce. Osobiście podziwiam wszystkich, którzy owsiankę jedzą na mleku, ja to gotuję sobie płatki i taką papkę dopiero mogę wcinać, a i tak tylko i wyłącznie z jogurtem...

wyjscie na uczelnie

kawa latte z automatu( jakis poranny rytuał)

II: [ 11:00] bułka razowa z serekiem z piatnicy, pomidorkiem, rzodkiewka; BANAN herbata zielona lizak chupa chups
Ładnie

III: [ok.13] jakas przekąska...i nie wiem...może gruszka alebo activia z płatkami????
Może być jogurcik, a skoro jesteś na P, to może jakaś słodka drożdżówka też?

powró do domku

IV ;[ 15:00] jajko sadzone, 3/4 woreczka kaszy gryczanej, miska mizerii na jogo naturalnym i rzodkiewka
Tylko 1 jajko? Powinno ich być ze 3 i cały woreczek kaszy. A mizeria chyba mogłaby być na śmietance nawet

V :[ 17:30] jogurt eko 300g z aloesem( mam nadzieje że go ,, dorwe":p) z garscia orzechów, kawa z duuuza iloscia mleka skondensowanego
Ok, jest białko+ww, są nnkt.

VI; [ 19:30] jajecznica z 2 jajek na oliwie z oliwek ze szczypiorkiem, kromka razowego z masłem i pomidorkiem i rzodkiewka, kawa zbożowa z mlekiem
Jajecznica mogłaby być z jakąś szyneczką albo chociaż z 3 jajek, kromki to ze dwie, a ten pomidor to duży i kilka rzodkiewek byś mogła zjeść.

ufff...pewnie wpadnie ok 2 l wody...

oceni ktosik???? z kazdym dniem staram sie i staram....

p.s. poleci ktos cos na zapracia????bo to ,, cos" we mnie siedzi...i blokuje baaardzo brzuchol:/
U mnie na zaparcia sprawdziła się owsianka/czerwona herbata/kawa zbożowa. Ale widzę, że Ty to spożywasz, a mimo to brak efektów, więc może zaopatrz się po prostu w błonnik.
Wydaje mi się, że za mało jedzenia jak na P, ale chociaż jest zdrowo i smacznie
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 15:28   #4596
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Będę wdzięczna jeśli ocenicie mój "jadłospis"

wiec tak :
śniadanie (późno wstaje zazwyczaj 11.30)
-jajecznica ( na 1 łyż. olivy z olivek) + kromka chleba słonecznikowego. / kawa z 1 łyż cukru i mleko do niej 1,5%

15.45
-zupa warzywna , chudziutka na dwóch skrzydełkach .
- 1 kabanosik
- około 18.00 planuję spałaszować sałatkę oto skladniki :
- papryka
- koperek
- ogórek zielony
- ogórek w occie
- pestki z dyni
- piers z kurczaka
- ryż brązowy
- por

-około 20.00 , 21.00 chudy twaróg ze szczypiorkiem
- sok z marchwi (świeżo wyciskany)
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 15:32   #4597
Sherrie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 774
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

nudze sie wiec wrzuce moje P

śn 6.15 - placek owsiany (z 2 duzych jaj, 3 lyzek pł owsianych, 2 łyżek otrebow granulowanych z zurawina, 2 lyzek otrebow pszennych, 2 garsci mieszanki studenckiej, jablkiem, 2 lyzkami cukru) smazony na masle jedna czesc z jogurtem pieczone jablko-cynamon a druga z dzemem wisniowym/ kawa z mlekiem cukrem i cappuccino

ok 8.00 - kostka milki jogurtowej, mala paczka Starow cebulowo-serowych (albo odwrotnie )

2śn a) 9.30 - pączek z budyniem oblany czekolada, monte drink
b) 12.30 - jabłko, pol paczki drazy kokosowych, 500ml tymbarka jablkowo-mietowego

ob 15.20 - ok 75g makaronu spagetti z sosem pomidorowo-musztardowym z serem zoltym i serkiem topionym, warzywa smazone na duzej ilosci masla czosnkowego, 3 pulpety

p 16.20 - 100g mieszanki studenckiej, czekolada do picia, pomarancza, jablko

kol;19.00 activia do picia, 4 lyzki musli tropikalnego, grahamka maslo, troche surowki z pieczarkami, ser Capressi (mmmm pycha), ogorek, musztarda

ok 21: kisiel, jablko, pasek milki jw

prosze o ocene
Sherrie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 15:44   #4598
SweetAboutMe
Zakorzenienie
 
Avatar SweetAboutMe
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nibylandia.
Wiadomości: 3 048
GG do SweetAboutMe
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

U.

Śniadanie: 2 placki owsiane (4 łyżki płatków owsianych, 1 jajko, garść bakalii (orzechy laskowe, migdały, rodzynki, ananas kandyzowany), 2 łyżki słonecznika, łyżeczka miodu) z 2 małymi, potartymi jabłkami
80 minut dość szybkiego spaceru (droga do i ze szkoły, zakupy)
Obiad: pół woreczka kaszy jęczmiennej, 1 sadzone (na łyżeczce margaryny) jajko, 200g buraczków
Podwieczorek: 125g półtłustego twarogu wymieszanego z Jogobellą o smaku panna cotty (150g), marchewka
20 minut spaceru (zakupy)
10 minut skakanki
Kolacja: 3 łyżki serka wiejskiego z ogórkiem kiszonym, cebulką i czosnkiem, 2 wafle ryżowe
Proszę o ocenę.

Mam pytanie : dlaczego wafle ryżowe są ogólnie niepolecane? Chodzi o to,że są wysoko przetworzone?
I dziękuje bardzo stupify za wczorajszą ocenę
__________________
Studentka Psychologii w Krakowie.
Wegetarianka.


'Komm und hilf mir fliegen.'
SweetAboutMe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 15:45   #4599
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez MorireAmore Pokaż wiadomość
Będę wdzięczna jeśli ocenicie mój "jadłospis"

wiec tak :
śniadanie (późno wstaje zazwyczaj 11.30)
-jajecznica ( na 1 łyż. olivy z olivek) + kromka chleba słonecznikowego. / kawa z 1 łyż cukru i mleko do niej 1,5% gdzie masełko? gdzie warzywka? może dorzuć jakieś dodatki do tej jajecznicy, btw to z ilu ona jest jaj? kromka to mało, daj na nią jakąś wędlinkę, ser

ponad 4 godz przerwy-źle

15.45
-zupa warzywna , chudziutka na dwóch skrzydełkach .
- 1 kabanosik z ziemniakami/makaronem/ryżem? mięsko zjadłaś?
- około 18.00 planuję spałaszować sałatkę oto skladniki :
- papryka
- koperek
- ogórek zielony
- ogórek w occie
- pestki z dyni
- piers z kurczaka
- ryż brązowy
- por ok, ale z czym ta sałatka? taka "solo"? jakaś oliwa w niej będzie? bo nie nap ani o majonezie ani o żadnym sosie

-około 20.00 , 21.00 chudy twaróg ze szczypiorkiem no niby noc i ok, ale do sałatki zjadłabym jakąś kanapkę w takim razie
- sok z marchwi (świeżo wyciskany)
ogólnie mało, wszystkie posiłki niewielkie, brak owoców świeżych, to jest U czy R?

Cytat:
Napisane przez kasia220112 Pokaż wiadomość
Dzisiejsze U (waga wskazała 45 kg w ubraniu, po niecałkowitym opróznieniu jelit. Czy może być to spowodowane tym że jem strasznie dużo białka mam na myśli zaparcia, A waga czemu wzrosła 3 kg w 2 tygodnie??? Nie wydaje mi się to normalne, to chyba przez słodycze, a może @ bo wczoraj strasznie mnie bolały plecy.) Odp
śn; 6 łyżek bran flakes, łyżka otrębów, łyżka owsianych, łyżka słonecznika,łyżka rodzynek, 6 migdałów, łyżeczka miodu, jogurt naturalny 200 g, kawałek dużego banana (1/3) (450kcal)
2 śn; bułka paluch z makiem, masłem, 3 plasterkami wędliny drobiowej, rzodkiewką, sałatą, kiełkami, rzeżuchą, szczypiorkiem(250 kcal)
prze; jabłko (70 kcal)
ob; 2, 5 chochelki szpinakowej zabielanej takiej jak wczoraj z zacierką, 2danie;gałka ziemiaków, 2 pulpety, ok 200g mieszanki warzyw z mrozonki uduszonej na maśle, (600 kcal)
pod; sałatka owocowa lub jogurt jogobella 150 g (200 kcal)
kol; 2 kromki z masłem+ białko, warzywa, herbata (350 kcal)

ok. 2000 bo pewnie coś podjem jeszcze

Ocenicie? Pliss!!! Od na moje pytanie.
zadajesz pytania na które nikt Ci nie odp bo nie jesteśmy wewnątrz Twojego organizmu i nie wiemy co się w nim dzieje. Ile masz wzrostu? wybacz, ale nawet gdybyś ważyła 45kg to mogłabyś się "martwić" mierząc najwyżej 135cm Ty na P nie powinnaś być?

Cytat:
Napisane przez mikusia1302 Pokaż wiadomość
Mojaa R/U?? co się dzieje?

1. bułka ciemna słonecznikowa, pół z szynką, plastrem sera, ogórkiem i papryką, troche majonezu, pół z almette czosnkowym, plastrem pomidora, kawa z mlekiem i cukirem mhm, bardzo ładnie
2. jabłko duże, cappucino a tutaj co? owoc to nie posiłek...
3. pierś z kuraka w sosie śmietanowo ziołowym,
bułka musli 90g, zamień bułkę na kaszę/ryż/makaron/ziemniaki i dodaj warzywka
serek homo truskawkowy mało
4. wieśniak + banan ?? ehhh...

proszę o ocenę? czy na takim jedzeniu uda mi się coś schudnąć lub chociaż utrzymać wagę?
ogólnie kiepsko, mało, brak nnkt, mało warzyw. Poczytaj inne jadłospisy na R i 10PŻ
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 16:14   #4600
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Kika171

dziękuje za ocenę to jest R
dodaję , że masła nie jadam , jajecznica z 3 jajek , niestety rano wiecej w siebie nie mogę wcisnąć ;/
co do zupki to parę ziemniaków ale mało , sam taki ala rosołek bez makaronu , mięsko zjem może później .
sałatka solo z łyżką olivy żeby się połączyło wszystko mhm czyli tak co 3 godzinki powinnam jeść ? jeszcze raz dziękuje dużo można się tu nauczyć
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 16:26   #4601
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez kasia220112 Pokaż wiadomość
Dzisiejsze U (waga wskazała 45 kg w ubraniu, po niecałkowitym opróznieniu jelit. Czy może być to spowodowane tym że jem strasznie dużo białka mam na myśli zaparcia, A waga czemu wzrosła 3 kg w 2 tygodnie??? Nie wydaje mi się to normalne, to chyba przez słodycze, a może @ bo wczoraj strasznie mnie bolały plecy.) Odp
śn; 6 łyżek bran flakes, łyżka otrębów, łyżka owsianych, łyżka słonecznika,łyżka rodzynek, 6 migdałów, łyżeczka miodu, jogurt naturalny 200 g, kawałek dużego banana (1/3) (450kcal)
2 śn; bułka paluch z makiem, masłem, 3 plasterkami wędliny drobiowej, rzodkiewką, sałatą, kiełkami, rzeżuchą, szczypiorkiem(250 kcal)
prze; jabłko (70 kcal)
ob; 2, 5 chochelki szpinakowej zabielanej takiej jak wczoraj z zacierką, 2danie;gałka ziemiaków, 2 pulpety, ok 200g mieszanki warzyw z mrozonki uduszonej na maśle, (600 kcal)
pod; sałatka owocowa lub jogurt jogobella 150 g (200 kcal)
kol; 2 kromki z masłem+ białko, warzywa, herbata (350 kcal)

ok. 2000 bo pewnie coś podjem jeszcze

Ocenicie? Pliss!!! Od na moje pytanie.
jakbyś mogła powiedzieć mi GDZIE są niby te SŁODYCZE, na których UTYŁAS?
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 16:26   #4602
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

ufff trochę tu nie pisałam. Pofolgowałam sobie Moje dzisiejsze Rrrr (obiad chyba nieudany )

1. Dwie dosyć małe kromki z goudą (też mało) i po dwa plasterki na kromeczkęz chudą szynką, marchewka, jabłko, zielona herbata

przekąska: garść bananów suszonych i 100 g suszonych jabłek

2. (spora porcja) makaron, mielone mięso z indyka + mieszanka warzywna: groszek, marchewka, mało kalafiora itp.

podwieczorek: miseczka kisielu

3. Twarożek ze szczypiorkiem (100g) + kromka chleba

Bardzo proszę o ocenę Czy kisiel moze byc? (podejrzewam że nie jest przykładnym podwieczorkiem na R, ale chyba taki zły nie jest, w końcu na miseczkę to łyżka cukry a reszta to owoce, żelatyna...) I ten obiad
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 17:23   #4603
paszka016
Raczkowanie
 
Avatar paszka016
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Wiadomości: 399
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Moje U :

Sn : grahamka z masełkiem serem zoltym szyneczka i szczypiorkiem , 2 parowki gotowane z ketchupem , jabłuszko , herbatka malinowa

2sn: pączek z budyniem , tymbark w butelce wisniowo jabłkowy , pomaranczka

O: pol talerza ziemniaczkow , 3 ogorki kiszone , duze udko z kurczaka z skorka

P: budyń waniliowy na 0,5l mleka z garscia nerkowcow i garscia mieszanki studenckiej

K: sałatka : papryka , ogorki kiszone , pomidorek , ogorek swiezy , kukurydza skropione oliwa z oliwek , dwie kromki razowca z masełkiem : szyneczka i serkiem zoltym

3 wafle ryzowe

Dziewczynki mam pytanko czy jem powyzej 2000 kcal? i z ciekawosci ile moj obiadek mogl miec kalori ? nigdy nie wiem jak liczyc kcal za ziemniaczki i udko . Pytam bo chce mniej wiecej wiedziec ile zjadam kcal bo jak nie tyje na tym to bym moze cos dolozyla
__________________
"żyjemy nie tak jak chcemy,ale tak jak potrafimy"

21.06.2009 - Ten jedyny <3

38-39-40-41-42-43-44-45-46-47-48-49-50-51-52
paszka016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 17:46   #4604
kasia220112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 162
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

do kika 171 Wzrostu mam 157. Ale strasznie chodzi mi o mój brzuch, stał się strasznie wzdęty, i pojawiły się na nim fałdki i tzw boczki. Nawet mama mi to powiedziała, nie zwracałam na to uwagi. Zamiast wszystko iść w nogi ręce i inne partie ciała to poszło na brzuch, który był w porządku według mamy. Przytyłam 3 kg w 2 tygodnie czy to możliwe. Ważyła mnie lekarka tygodnie temu w piątek i ważyłam 41 a dziś 45 k na wadze w ubranu u higienistki.

do BlackCat słodycze jadłam codziennie, kilka razy dziennie nawet a najwięcej przed snem, potrafiłam zjeść 11 czekoladek ,paczke paluszków i coś jeszcze, albo 6 kawałków ciasta lub paczkę ringów miodowych.

Prosze o odp
kasia220112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 17:59   #4605
Cristin@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 359
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Moje dzisiejsze U/P (caly dzien na uczelni:/)

ŚNIADANIE(6.30)
3 łychy sałatki (brokul, ziemniaki, jajko, majonez), kromka razowca. Herbata

IIŚNIADANIE(9.30)
Grahamka z maslem, szynką, sałatą, ogórkiem, pomidorem. (szkolna)

OBIAD(13.00)
5 pierogów ruskich z prazona cebulką. Herbata z cytryną.

PODWIECZOREK (15.30)
Jabłko, 2 garsci kuleczek nesquik

KOLACJA(18.30)
2 sandwiche:
*2 kromki chleba tostowego ze zbozami, 1,5 plastra sera, 4 plasterki krakowskiej suchej, 4 łyzki kukurydzy, ketchup
*2 kromki chleba tostowego ze zbozami, 1,5 plastra sera, parówka, 4 łyzki kukurydzy, ketchup.
Herbata.

Jak dzisiaj?
Dziekuje za wczorajsze oceny

mikusia1302 ty na U\R ? przeciez nie tak dawno bylas na P! Co jest grane słońce?
Cristin@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 18:05   #4606
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez kasia220112 Pokaż wiadomość
do kika 171 Wzrostu mam 157. Ale strasznie chodzi mi o mój brzuch, stał się strasznie wzdęty, i pojawiły się na nim fałdki i tzw boczki. Nawet mama mi to powiedziała, nie zwracałam na to uwagi. Zamiast wszystko iść w nogi ręce i inne partie ciała to poszło na brzuch, który był w porządku według mamy. Przytyłam 3 kg w 2 tygodnie czy to możliwe. Ważyła mnie lekarka tygodnie temu w piątek i ważyłam 41 a dziś 45 k na wadze w ubranu u higienistki.

do BlackCat słodycze jadłam codziennie, kilka razy dziennie nawet a najwięcej przed snem, potrafiłam zjeść 11 czekoladek ,paczke paluszków i coś jeszcze, albo 6 kawałków ciasta lub paczkę ringów miodowych.

Prosze o odp
aha.
jadlas słodycze, a orzechów to sie bałas bo taaakie kaloryczne?
mowilam ci, zjedz wiecej migdałow, a Ty ciagle do sniadana 6 sztuk .
chore.
moim zdaniem ten brzuch to rekacja org na zwiększoną ilość jedzenia
i jesli faktycznie opychalas sie do granic mozliwosc to moglas tyle przytyc.
ale moim zdaniem to wahania wagi.
wez dziewczyno podejdz do tego jedzenia powaznie
masz okres?

na slydaczach (TYLKO) go nie odzyskasz...

Edytowane przez Black Cat
Czas edycji: 2010-03-03 o 18:06
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 18:10   #4607
carmen4400
Zadomowienie
 
Avatar carmen4400
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: m.in Poznań
Wiadomości: 1 879
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

U
śn. owsianka z 5 łyżek i 1,5 szklanki mleka 3,2; kromka słonecznikowego z maslem, pieczarkami, piersią z kury, pomidorem, serem żółtym, tymiankiem i ketchupem

IIśn. kanapka z 2 kromek z masłem, pieczarkami (jak na śniadanie), jablko

ob. miska rosołu z warzywkami; prawie caly woreczek ryżu białego, na to potrawka z kurczaka zaprawiana smietaną, z koperkiem; do tego kilka kostek dyni z zalewy bardzo slodkiej octowej z goździkami i cynamonem, ogórek konserwowy

czekoladki kokosowe

deser z oetkera sernik z bakaliami; 3 kruche ciastka oblane czekoladą; banan. kromka pszennego z masłem, serem żółtym i pomidorem

k: kefir z kilkoma łyzkami otrębów śliwkowych, platków kukurydzianych i rafaelek, slonecznika; 2 kromki orkiszowego: 1. z masłem orzechowym, druga z maslem, kapustą pekińską, szynką wędzoną i ogórkiem
__________________
carmen4400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 18:18   #4608
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

U. pt uuuumieram.

7.30 Śniadanie: kasza manna (4 łyżki, 2 szkl. mleka 2%) z garścią migdałów, suszonym jabłkiem i sokiem malinowym; espresso
10.30/przekąska ratująca przed zaśnięciem nad ksiązkami/:
espresso; pasek gorzkiej Wedla.
12.00 II Śniadanie: jogobella o smaku mango+ garść włoskich+ wkrojone kiwi;
mocna czarna herbata z cytryną.
15.00 Obiad: 2 plastry indyka pieczonego z sosem żurawinowym, porcja warzyw uparowanych: brokułu & kalarior & marchew posypanych solą i bazylią; prawie połowa woreczka kaszy jęczmiennej perłowej; + natka pietruszki & koper+ trochę jogo naturalnego.
17.30 Podwieczorek: dwa kawałki jabłecznika polukrowanego i posypanego migdałami;
3 czekoladki złoty orzech Solidarnośći +kawa z mlekiem 2%
20.15 Kolacja: (będzie) 2x kromka razowca z:
bieluchem naturalnym, łososiem wędzonym (60g); ogórkiem, rzodkiewką, koprem.
po. cudowny lek na pamieć i koncetrancjęęę sicc. - magnez z żeńszeniem Zdrovit. (bleeeeeh )

Edytowane przez Black Cat
Czas edycji: 2010-03-03 o 18:47
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 18:30   #4609
Irish lady 28
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 358
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

U
  1. kubek mleka 0,5% + grahamka z szynką,pastą warzywną,pomidorem,ogórki em
  2. jogurt cynamonowo-jabłkowy,1/2 kabanosa
  3. maleńki filet dorsza na zimno
  4. pierś kurczaka,zapiekana w rękawie (z ziołami) , 300g warzyw na patelnię (żółte Hortexu, z ziemniakami)-smażonych na oleju

z góry dzięki za komentarze.
Irish lady 28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 18:30   #4610
ar22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 270
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Sherrie Pokaż wiadomość
po kolacji cos wrzuc ogolnie to malo...
ojj Kochana...nie mało...ja na tym tyje wiec jest chyba dobrze... jem tak mniej wiecej od prawie 2 tygodni...i waga skoczyła z 42 kg do 43,5 kg wiec chyba wszystko idzie w dobrym kierunku????
ar22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 18:34   #4611
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Moje dzisiejsze RR

ŚnI - Owsianka (szklanka mleka 3,2% rozcieńczona wodą, 5 łyżek płatków, 1 łyzka otrąb, 3 suszone morele, 3 śliwki, garść rodzynek). grahamka z jajkiem, pomarańcza
ŚnII- grahamka z jajkiem i papryką, jogurt naturalny, garść daktyli, jabłko
O- ryż ciemny poł woreczka, warzywa na patelnię ok 200 g, filet z kurczaka
P- kefir, ogórek
K - serek wiejski


bardzo proszę o ocenę !
i znowu zapytam czy to naprawdę nie jest za dużo? wczoraj kakaukowa wyliczyła mój jadłospis i wyszło 2235 kcl... chyba nawet przy codziennych ćwiczeniach na Redukcji to za dużo... ?

Edytowane przez Vegetka
Czas edycji: 2010-03-03 o 18:38
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 18:45   #4612
upgirl
Zadomowienie
 
Avatar upgirl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 440
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze RR

ŚnI - Owsianka (szklanka mleka 3,2% rozcieńczona wodą, 5 łyżek płatków, 1 łyzka otrąb, 3 suszone morele, 3 śliwki, garść rodzynek). grahamka z jajkiem, pomarańcza
ŚnII- grahamka z jajkiem i papryką, jogurt naturalny, garść daktyli, jabłko
O- ryż ciemny poł woreczka, warzywa na patelnię ok 200 g, filet z kurczaka
P- kefir, ogórek
K - serek wiejski


bardzo proszę o ocenę !
i znowu zapytam czy to naprawdę nie jest za dużo? wczoraj kakaukowa wyliczyła mój jadłospis i wyszło 2235 kcl... chyba nawet przy codziennych ćwiczeniach na Redukcji to za dużo... ?
Policzyłam ten wyszło mi plus minus 2000- 2200
Wszystko zalezy od Twojego zapotrzebowania, weź policz zapotrzebowanie swoje i odejmij 300-400 kcal. Zalezy ile ważysz, jaka jest Twoja aktywność fizyczna jak dużo jadłaś przed redukcja-zeby za bardzo nie szokować organizmu.
GDA jest liczone na 2000 kcal- czyli OGÓLNIE jest to przyjmowane jako utrzymanie ale wszystko zalezy od wieku, pracy, aktywności i wielu innych czynników. Policz zapotrzebowanie i wtedy kombinuj.

Co do wartości- wszystko w zasadzie jest i białko i warzywa ale brakuje nnkt
__________________

upgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 18:45   #4613
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Irish lady 28 Pokaż wiadomość
U
  1. kubek mleka 0,5% + grahamka z szynką,pastą warzywną,pomidorem,ogórki em

    mleko 2% ma być
    masło
    jakiś nabiał by sie przydał i owoc.


  2. jogurt cynamonowo-jabłkowy,1/2 kabanosa

    świetnie, że Ci smakował jourt ale mogłaś dodac orzechy.

    i darować sobie kabanosa.....


    znowu nie ma owocka.....
  3. maleńki filet dorsza na zimno

    co to ma byc?
    podwieczorek? obiad?
    powinnaś dodać jakies wegle np kromk chelba i jakies SWIEZE WARZYWA.
  4. pierś kurczaka,zapiekana w rękawie (z ziołami) , 300g warzyw na patelnię (żółte Hortexu, z ziemniakami)-smażonych na oleju
brao, jest mieso.

super ze sa warzywa ale MROZONE ..
ziemniaki to chcoiaz moglas obrac pokroic w talarki i usmazyc..

z góry dzięki za komentarze.
ratunku pomocy.!!!!!!

znowu to samo.
na śniadanie WODA, kabanos, brak nnkt, i ciagle te MROŻONKI.
ja rozumiem ze jest ZIMA, ze nie ma warzyw itp ALE omg jesz tyle przetworzonej żywności, kabanosy, mało nabiału, OWOCÓW i swiezywch warzyw,ze po prostu .................... ..................

po co mam to oceniac w ogole, jak Ty nadal jesz TAK SAMO?
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 18:47   #4614
szazer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 73
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

jutrzejsze Rrrr

przed sniadaniem : swiezo wyciskany sok z 2 pomaranczy i 1/2 cytryny

śniadanie : garść malin i truskawek + 2 lychy jagod + jog nat 135 g + 2 lychy sproszkowanych migdalow(efekt kombinacji przy blenderze:P) + solidna garsc musli + orzechy wloskie

2 sniadanie: jogurt nat + maliny,pomarancza,truskaw ki, migdaly i orzechy wloskie / grahamka: 1/2 z salata,serem,papryka,migd alami; 1/2 z salata,serem,pomidorem

obiad : papryka zapiekana z mięsem i sosem pomidorowym - mięso i sos jak do spaghetti + salatka : salata, pomidor,ogorek, papryka

kolacja: wiesniak z pomidorem, swieza bazylia

ladnie proszę o ocene
szazer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 18:49   #4615
aveline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 25
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Hej dziewczyny.
Wita was kompletna nowicjuszka, dlatego proszę o wyrozumiałość.

Moje lekkie R z naciskiem na MŻ, a chyba już właściwie U ? Sama nie wiem co z tego wyszło...:confu sed:

Śniadanie:
Kromka chleba wieloziarnistego z wędliną ( nie wiem właściwie jaką dokładnie, konsystencją trochę przypomina taki mus, jest ze śliwkami, pycha ! ), liść sałaty, trzy plastry pomidora, cztery plastry ogórka. (bez masła, gdyż go nie lubię) + szklanka melisy

II Śniadanie:
Kromka chleba wieloziarnistego, pół z plasterkiem żywieckiej, sałatą, pomidorem, ogórkiem, pół z pastą z tuńczyka(kupną), jabłko 150 gram + kawa inka z mlekiem 3,2 %

Obiad:
Mały kawałek zapiekanki "Pomysł na.." z ziemniakami, mięsem mielonym, serem i cebulką

Podwieczorek:
Sałatka owocowa (duża pomarańcza+jabłko 200 gram, kocham to połączenie)+ kawa inka (tym razem bez mleczka)

Kolacja:

Serek wiejski 200 gram + 2 kapsułki tranu

MŻ stosuję z racji tego, że mam 15 lat, byłam u lekarki, która kazała mi jeść wszystko jednakże w małych ilościach.
Myślicie, że mogę coś na tym schudnąć ?

Czy ktoś wie ile to może mieć kalorii ? Bardzo proszę o ocenę.

Ps. Paszka016, podziwiam jadłospisów ! Są na prawdę świetne, jesteś mega odważna, że się przełamałaś.
aveline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 18:56   #4616
l4lena
Rozeznanie
 
Avatar l4lena
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 598
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez aveline Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Wita was kompletna nowicjuszka, dlatego proszę o wyrozumiałość.

Moje lekkie R z naciskiem na MŻ, a chyba już właściwie U ? Sama nie wiem co z tego wyszło...:confu sed:

Śniadanie:
Kromka chleba wieloziarnistego z wędliną ( nie wiem właściwie jaką dokładnie, konsystencją trochę przypomina taki mus, jest ze śliwkami, pycha ! ), liść sałaty, trzy plastry pomidora, cztery plastry ogórka. (bez masła, gdyż go nie lubię) + szklanka melisy

II Śniadanie:
Kromka chleba wieloziarnistego, pół z plasterkiem żywieckiej, sałatą, pomidorem, ogórkiem, pół z pastą z tuńczyka(kupną), jabłko 150 gram + kawa inka z mlekiem 3,2 %

Obiad:
Mały kawałek zapiekanki "Pomysł na.." z ziemniakami, mięsem mielonym, serem i cebulką

Podwieczorek:
Sałatka owocowa (duża pomarańcza+jabłko 200 gram, kocham to połączenie)+ kawa inka (tym razem bez mleczka)

Kolacja:

Serek wiejski 200 gram + 2 kapsułki tranu

MŻ stosuję z racji tego, że mam 15 lat, byłam u lekarki, która kazała mi jeść wszystko jednakże w małych ilościach.
Myślicie, że mogę coś na tym schudnąć ?

Czy ktoś wie ile to może mieć kalorii ? Bardzo proszę o ocenę.

Ps. Paszka016, podziwiam jadłospisów ! Są na prawdę świetne, jesteś mega odważna, że się przełamałaś.
Moim zdaniem zdecydowanie za mało, jak na 15-letnią dziewczynę.
l4lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 18:58   #4617
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

upgirl wysłałam pw
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:04   #4618
kakaukowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 252
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze RR

ŚnI - Owsianka (szklanka mleka 3,2% rozcieńczona wodą, 5 łyżek płatków, 1 łyzka otrąb, 3 suszone morele, 3 śliwki, garść rodzynek). grahamka z jajkiem, pomarańcza
ŚnII- grahamka z jajkiem i papryką, jogurt naturalny, garść daktyli, jabłko
O- ryż ciemny poł woreczka, warzywa na patelnię ok 200 g, filet z kurczaka
P- kefir, ogórek
K - serek wiejski


bardzo proszę o ocenę !
i znowu zapytam czy to naprawdę nie jest za dużo? wczoraj kakaukowa wyliczyła mój jadłospis i wyszło 2235 kcl... chyba nawet przy codziennych ćwiczeniach na Redukcji to za dużo... ?
moi zdaniem jesz super, naprawde. I powinnas na tym schudnac, bo jesz same "dobre" rzeczy, co jest najwazniejsze. jedyne co bym zmieniła to wyrzuciła te kanapke ze sniadania, bo jest naprawde ogromne, a sama po sobie wiem, ze az tak wielkie sniadanie nie ułatwiało mi chudniecia. W ogóle jak waga? chudniesz na tym, bo to podstawowe pytanie. Jesli chudniesz, nawet powoli, ale chudniesz to nei ma co zmieniac. I jeszcze jedno, co, gdzie, kiedy i jak cwiczysz?
kakaukowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:11   #4619
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Cristin@ Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze U/P (caly dzien na uczelni:/)

ŚNIADANIE(6.30)
3 łychy sałatki (brokul, ziemniaki, jajko, majonez), kromka razowca. Herbata gdzie masełko/wędlina/ser? 1 kromka to za mało

IIŚNIADANIE(9.30)
Grahamka z maslem, szynką, sałatą, ogórkiem, pomidorem. (szkolna) mhm ok, a może jakiś soczek?owoc?

OBIAD(13.00)
5 pierogów ruskich z prazona cebulką. Herbata z cytryną. duże były?

PODWIECZOREK (15.30)
Jabłko, 2 garsci kuleczek nesquik yyy a co to?

KOLACJA(18.30)
2 sandwiche:
*2 kromki chleba tostowego ze zbozami, 1,5 plastra sera, 4 plasterki krakowskiej suchej, 4 łyzki kukurydzy, ketchup
*2 kromki chleba tostowego ze zbozami, 1,5 plastra sera, parówka, 4 łyzki kukurydzy, ketchup. no tutaj bardzo ładnie
Herbata.

Jak dzisiaj?
Dziekuje za wczorajsze oceny

mikusia1302 ty na U\R ? przeciez nie tak dawno bylas na P! Co jest grane słońce?
było już ładnie, a teraz co? wielki come back "niedobrej Cristiny"? jutro widę ŁADNE jadło zrozumiano?

Cytat:
Napisane przez kasia220112 Pokaż wiadomość
do kika 171 Wzrostu mam 157. Ale strasznie chodzi mi o mój brzuch, stał się strasznie wzdęty, i pojawiły się na nim fałdki i tzw boczki. Nawet mama mi to powiedziała, nie zwracałam na to uwagi. Zamiast wszystko iść w nogi ręce i inne partie ciała to poszło na brzuch, który był w porządku według mamy. Przytyłam 3 kg w 2 tygodnie czy to możliwe. Ważyła mnie lekarka tygodnie temu w piątek i ważyłam 41 a dziś 45 k na wadze w ubranu u higienistki.

do BlackCat słodycze jadłam codziennie, kilka razy dziennie nawet a najwięcej przed snem, potrafiłam zjeść 11 czekoladek ,paczke paluszków i coś jeszcze, albo 6 kawałków ciasta lub paczkę ringów miodowych.

Prosze o odp
poczekaj kilka dni i obserwuj wagę, sądzę, że to wahania. A resztę napisała BlackCat...od słodyczy okres nie wróci i od za małej wago też nie...

Cytat:
Napisane przez paszka016 Pokaż wiadomość
Moje U :

Sn : grahamka z masełkiem serem zoltym szyneczka i szczypiorkiem , 2 parowki gotowane z ketchupem , jabłuszko , herbatka malinowa ślicznie

2sn: pączek z budyniem , tymbark w butelce wisniowo jabłkowy , pomaranczka ok

O: pol talerza ziemniaczkow , 3 ogorki kiszone , duze udko z kurczaka z skorka mniammmciu

P: budyń waniliowy na 0,5l mleka z garscia nerkowcow i garscia mieszanki studenckiej elegancko

K: sałatka : papryka , ogorki kiszone , pomidorek , ogorek swiezy , kukurydza skropione oliwa z oliwek , dwie kromki razowca z masełkiem : szyneczka i serkiem zoltym brawo!

3 wafle ryzowe

Dziewczynki mam pytanko czy jem powyzej 2000 kcal? i z ciekawosci ile moj obiadek mogl miec kalori ? nigdy nie wiem jak liczyc kcal za ziemniaczki i udko . Pytam bo chce mniej wiecej wiedziec ile zjadam kcal bo jak nie tyje na tym to bym moze cos dolozyla
Słońce jak nie chcesz wkurzyć Kiki to o kalorie nie pytaj nie tyjesz-spróbuj dodać coś do jakiegoś posiłku albo może jedz deserek? a 2000 myślę, że zjadasz jadło super

Cytat:
Napisane przez carmen4400 Pokaż wiadomość
U
śn. owsianka z 5 łyżek i 1,5 szklanki mleka 3,2; kromka słonecznikowego z maslem, pieczarkami, piersią z kury, pomidorem, serem żółtym, tymiankiem i ketchupem ładnie

IIśn. kanapka z 2 kromek z masłem, pieczarkami (jak na śniadanie), jablko nietypowo, ale ok

ob. miska rosołu z warzywkami; prawie caly woreczek ryżu białego, na to potrawka z kurczaka zaprawiana smietaną, z koperkiem; do tego kilka kostek dyni z zalewy bardzo slodkiej octowej z goździkami i cynamonem, ogórek konserwowy pyyyysznie

czekoladki kokosowe

deser z oetkera sernik z bakaliami; 3 kruche ciastka oblane czekoladą; banan. kromka pszennego z masłem, serem żółtym i pomidorem mix

k: kefir z kilkoma łyzkami otrębów śliwkowych, platków kukurydzianych i rafaelek, slonecznika; 2 kromki orkiszowego: 1. z masłem orzechowym, druga z maslem, kapustą pekińską, szynką wędzoną i ogórkiem fajnie
jw, podoba mi się

Cytat:
Napisane przez Black Cat Pokaż wiadomość
U. pt uuuumieram. ojjj

7.30 Śniadanie: kasza manna (4 łyżki, 2 szkl. mleka 2%) z garścią migdałów, suszonym jabłkiem i sokiem malinowym; espresso apetycznie
10.30/przekąska ratująca przed zaśnięciem nad ksiązkami/: biedna
espresso; pasek gorzkiej Wedla.
12.00 II Śniadanie: jogobella o smaku mango+ garść włoskich+ wkrojone kiwi; nie za mało?
mocna czarna herbata z cytryną.
15.00 Obiad: 2 plastry indyka pieczonego z sosem żurawinowym, porcja warzyw uparowanych: brokułu & kalarior & marchew posypanych solą i bazylią; prawie połowa woreczka kaszy jęczmiennej perłowej; + natka pietruszki & koper+ trochę jogo naturalnego. smakowicie, ale kaszy to tak coś no yyy mało jak na Ciebie
17.30 Podwieczorek: dwa kawałki jabłecznika polukrowanego i posypanego migdałami;
3 czekoladki złoty orzech Solidarnośći +kawa z mlekiem 2% zazdroszczę
20.15 Kolacja: (będzie) 2x kromka razowca z:
bieluchem naturalnym, łososiem wędzonym (60g); ogórkiem, rzodkiewką, koprem. ołłłkej
po. cudowny lek na pamieć i koncetrancjęęę sicc. - magnez z żeńszeniem Zdrovit. (bleeeeeh )
jw, ale pamiętaj Kotek, że nauka pochłania duuuuużo energii
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:15   #4620
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Kikunia zarzuć czymś swoim dla mnie
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.