Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 17. - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-05, 10:53   #4591
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 17.

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość

Mysia super wklej potem zdjęcia.

A no i musze pochwalic Elidel Po pierwszym użyciu niby mi wróciło, ale stosowałam krótko jakies 3-4 dni i znikneło. Potem znowu szybko wróciło. Ale teraz jak posmarowałam po raz kolejny to juz minął ponad tydzien i nie wróciło ( tfu tfu - nie chce zapeszac)
Ale prawda jest taka, ze siedze w domu, wogóle sie nie maluje -chociaz i tak tego nie robiła wczesniej, starałm sie tylko jak wychodziłam delikatnie pudrem twarz oprószyc, tuszu do rzęs zero no i dermokosmetyki ale bardzo sie ciesze, ze tego nie ma
A u Majki jak??
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 10:56   #4592
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 17.

Bika widziałam fotkę
Kochana bo ja mam ferie hehe.
Nie wiem jak go zepsuła. Ale jak jej zabrałam to już mi ekran dotykowy nie działał. Dotykam a on nie reaguje. Tylko normalne guziki reagują. Niestety jest już po gwarancji.


aaa właśnie wiesz może kiedy Maleństwo wychodzi?
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 10:56   #4593
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 17.

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
A ja sie jeszcze nie pochwaliłam Jutro zakończy sie (w końcu po 2tygodniach) wykanczanie naszego mieszkania
Jeszcze przed moja chorobą - kupilismy krzeszła do salonu, komódkę, witrynkę i taki stolik pod RTV , no i szefę na przedpokój. Wszystko powinno przyjechac do nas jakos do końca tygodnia, ewentulanie w przyszłym Od jutra sporzatanie mega okropnego syfu - a że jestem na zwolnieniu bede miałą duzo czasu
super, że już koniec to czekamy na efekty na fotkach

[QUOTE=blonde_hair;3905024 4]
Cytat:
Napisane przez martynka1916 Pokaż wiadomość

ja tylko grzywka, Sebe ide sciac

Ja na czwartek robie faworkiMniej roboty niz z paczkami
Seba grzecznie siedzi u fryzjera?

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
Bikuś- wiem;-( nic już nie mówię. Priv od ciebie odczytałam wczoraj;P przepraszam dziewczyny, nie daję rady. Pisałam na k. o tym.

Dodaja- jestem kochana, jestem. Ale muszę coś zrobić ze swoją codziennością bo nie wyrabiam, a L4 nie chcę jeszcze brać.

Stokrotko-
no to pięknie! Ja w czw kończę 11tydzień a usg mam zaplanowane na walentynki, ale nie mogę się coś dodzwonić do kliniki by się zapisać...Jak pójdę to będzie skończony 12, a będę wchodziła w 13. Mam nadzieję, że tym razem więcej zobaczę i na pewno wtargam tam tż-ta

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

jak będzie lepszy sprzęt niż ostatnio trafiłaś to na pewno dużo zobaczysz i dla tz będzie to też duże przeżycie

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
aaby oo to się cieszę, że mama jest zadowolona. Czytałam opinię i miał dobre. Kurcze... zazdroszczę tego stoku. Ja nigdy na nartach nie jeźiłam Jakoś ie było okazji, a szkoda.


Nie wiem czy wspominałam, ale Maja mi w weekend telefon zepsuła. To znaczy ekran dotykowy. Masakra. Jak wszystkie inne przyciski działa tak te z ekranu nie ech... Wiedziałą cwaniara kiedy mi go zepsuć. Jak sobie dzień wcześniej nowy zamówiłam. Nawet nie wiem kiedy go dorwała, bo jej nie daję. Musiałam nie chcący na ławie lub na kanapie zostawić.
ja też nigdy nie jeździłam na nartach, a Maja spryciula, dzieci bardzo lubią telefony
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 10:58   #4594
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 17.

Mysia to super. Ja niestety dalej smaruję elidelem, bo ostatnio dałam jej słoiczek i nie doczytałam składu a tam była śmietana i co? I dupa bo ją od razu na następny dzień wywaliło Więc znowu musimy zaczynać smarowanie. Do tego mi się mega ślini przez co ten policzek jest jeszcze bardziej czerwony.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 11:01   #4595
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 17.

Nie, co u Maleństwa nie wiem, zaraz do niej napiszę.
__________________
01.05.2007
01.08.2008
18.07.2009
07.02.2012 II
21.10.2012 Emilka
20.04.2014 II
17.12.2014 Jaś

Emilka
Jaś


Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 11:02   #4596
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 17.

Stokrotko oj tak, telefony, kabelki, piloty A najlepsze, ze jak jej dalam pilot bez baterii to już go nie chciała. Jak ma swoją myszkę od komputera to też już nie ma frajdy, bo lepsze są rzeczy zakazane.

Wczoraj byłąm u rodziców, Siedzimy, pijemy sobie kawkę. Maja się bawi. Moja mama dala jej telefon (taki stary, ma go jako zapasowy i tam ma kartę włożoną). Nagle dzwoni tel mojego taty, poderwał się odbiera a tu tylko jakieś drapanie słychać. Patrzymy, a to Maja wybrała numer do taty (ostatnio wybierane) i dzwoni
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 11:03   #4597
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 17.

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Mysia to super. Ja niestety dalej smaruję elidelem, bo ostatnio dałam jej słoiczek i nie doczytałam składu a tam była śmietana i co? I dupa bo ją od razu na następny dzień wywaliło Więc znowu musimy zaczynać smarowanie. Do tego mi się mega ślini przez co ten policzek jest jeszcze bardziej czerwony.
kurde.... jakie to paskudztwo jest Jedyny plus u jest taki, że wiesz co jej wywołuje to uczulenie... no ale z drugiej strony, sama też widzisz, ze pewnych sytuacji nie unikniesz i nie da sie tak w 100%tego przypilnowac.
Ja dalej nie wiem co u mnie jest przyczyną, na testy nie miałam za bardzo czasu..ale skierownie mam wazne 6msc , to postaram sie wybrac
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 11:06   #4598
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 17.

Mysia idź, idź. Lepiej wiedzieć co jest tego powodem. U nas np. jak się budzi to jest lepiej, jak jest na dworze też, bo nie pociera tego. Ale w trakcie dnia jak się uślini (a ostatnio robi to na potęgę) to wiadomo, ze jest to bardziej czerwone. No nic... Liczę, że kiedyś jej to przejdzie.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 11:07   #4599
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 17.

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość

zaglądam cały czas, ale pisać już nie ma kiedy, teraz Jula wyzdrowiała to więcej czasu mam dla siebie

Gratuluję synka
dzięki zdrówka dla Julci

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Stokrotko oj tak, telefony, kabelki, piloty A najlepsze, ze jak jej dalam pilot bez baterii to już go nie chciała. Jak ma swoją myszkę od komputera to też już nie ma frajdy, bo lepsze są rzeczy zakazane.

Wczoraj byłąm u rodziców, Siedzimy, pijemy sobie kawkę. Maja się bawi. Moja mama dala jej telefon (taki stary, ma go jako zapasowy i tam ma kartę włożoną). Nagle dzwoni tel mojego taty, poderwał się odbiera a tu tylko jakieś drapanie słychać. Patrzymy, a to Maja wybrała numer do taty (ostatnio wybierane) i dzwoni
a to spryciula ja też nieraz miałam takie telefony od dzieci, jako, że przeważnie jestem na początku listy kontaktów
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 11:09   #4600
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 17.

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Mysia idź, idź. Lepiej wiedzieć co jest tego powodem. U nas np. jak się budzi to jest lepiej, jak jest na dworze też, bo nie pociera tego. Ale w trakcie dnia jak się uślini (a ostatnio robi to na potęgę) to wiadomo, ze jest to bardziej czerwone. No nic... Liczę, że kiedyś jej to przejdzie.
U mnie podobnie, jak sie budziłam było ok, umyłam buzie wodą ze specjalnym żelem i odrazu było to widac, robiło sie czerwone.
Majka to młoda kobitka, napewno wyrosnie A ja juz mogę nie miec takiej szansy
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 11:11   #4601
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 17.

A w ogóle muszę pochwalić się tż - poszedł wczoraj "na ciuchy" i tyle nakupił Emilce ślicznych ciuszków, niektóre nawet z mektami a średnia cena za szt wyszła 3zł
__________________
01.05.2007
01.08.2008
18.07.2009
07.02.2012 II
21.10.2012 Emilka
20.04.2014 II
17.12.2014 Jaś

Emilka
Jaś


Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 11:14   #4602
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 17.

Stokrotko

Mysia oby, by mój brat z tego wyrósł, dzieci moich znajomych (2 osoby) też. Więc liczę na to. Pediatra tez tak mówiła. Za Ciebie też trzymam kciuki. Ważne abyś się teraz dowiedziała co dokładnie Cie uczula.

aaaa właśnie w czwartek już nie idziemy do lekarze bo... guzka już nie ma Wchłonął się

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Bika Kurcze ja to zazdroszczę osobom, które potrafią iść do sh i tam coś znaleźć fajnego. Już kiedyś próbowałam i kurde nie ogarniam się w tych koszach, nie umiem.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 11:14   #4603
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 17.

Cytat:
Napisane przez Bika83 Pokaż wiadomość
A w ogóle muszę pochwalić się tż - poszedł wczoraj "na ciuchy" i tyle nakupił Emilce ślicznych ciuszków, niektóre nawet z mektami a średnia cena za szt wyszła 3zł
to fajnie, że mu się tak trafiło Twoj tz to jakiś naprawdę wyjątkowy, mój pewnie by się nie połapał w rozmiarach i pewnie nie wiedziałby co kupić
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 11:17   #4604
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 17.

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
to fajnie, że mu się tak trafiło Twoj tz to jakiś naprawdę wyjątkowy, mój pewnie by się nie połapał w rozmiarach i pewnie nie wiedziałby co kupić
Mój pewnie tak samo
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 11:24   #4605
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 17.

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
Heloł!

Dziewczynki, ja tylko tak z doskoku, w wolnej chwili wpadłam
Powiem tylko, że góry zimą to jest bajka! Zazdroszczę wszystkim, które tu mieszkają

Narty są super! Poza tym łazimy, łazimy, łazimy... więc zakwasy w łydkach przeogromniaste!


Niedługo spadamy połazić, po południu stok.
Przesyłam zakopiańskie pozdrowienia!
super, zazdroszcze


martynka ale przeciez brat troche bedzie to sie spotkacie,


Cytat:
Napisane przez strongwomen Pokaż wiadomość
Która pączki na tłusty czwartek robi sama?
ja juz mam zapowiedziane ze bedzie dostawa swiezutkich paczkow od mamy i tescia

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
A ja sie jeszcze nie pochwaliłam Jutro zakończy sie (w końcu po 2tygodniach) wykanczanie naszego mieszkania
Jeszcze przed moja chorobą - kupilismy krzeszła do salonu, komódkę, witrynkę i taki stolik pod RTV , no i szefę na przedpokój. Wszystko powinno przyjechac do nas jakos do końca tygodnia, ewentulanie w przyszłym Od jutra sporzatanie mega okropnego syfu - a że jestem na zwolnieniu bede miałą duzo czasu


wow, super, oczywiscie czekam na zdjecia,
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 11:26   #4606
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 17.

Ale pedzicie...

ciezko sie wbic jakos.
__________________
Moja walka z tradzikiem!!!

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 11:40   #4607
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 17.

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
to fajnie, że mu się tak trafiło Twoj tz to jakiś naprawdę wyjątkowy, mój pewnie by się nie połapał w rozmiarach i pewnie nie wiedziałby co kupić
Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Mój pewnie tak samo
Mój sobie zawsze koszule na ciuchach kupuje niestety bardzo szybko je niszczy a wczoraj kupił 7 jedna wyszła go chyba 5zł, a jakość super
Madziu nie wiem jak u Was, ale u nas w koszach się nie grzebie wszystko jest na wieszakach
I szczerze, ja na ciuchach byłam z tż tylko raz.... to nie dla mnie, tez nie umiem nic wypatrzyć.

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Maleństwo tak mi napisała:

"Hmmm u nas powoli do przodu. Dziewczynki nie mają już żadnych kroplówek, jeszcze chyba antybiotyk dostają. Nie chce im się ze smoków (butelek) doić, więc resztę jedzonka dostają przez rureczkę... ale dostają moje jedzonko, które jakoś pomału udaje mi się odciągnąć.
Kangurujemy się. Być może jutro trafią już do mnie (aaaaaaa!!!!!!!), ale pewności nie mam..... z wyjściem nic nie wiem. Podejrzewam, że dopóki nie będą jeść same butlę lub pierś, to nigdzie nie wyjdziemy. Ja jeszcze obolała i szybko się męczę, nie mogę długo stać. Pozdrów dziewczyny."
__________________
01.05.2007
01.08.2008
18.07.2009
07.02.2012 II
21.10.2012 Emilka
20.04.2014 II
17.12.2014 Jaś

Emilka
Jaś


Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 11:41   #4608
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 17.

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Mysia, super z remontem! My właśnie dziś skończyliśmy wykończenie mieszkania na sprzedaż. A jak to dalej pójdzie to zobaczymy. Z naszym domkiem za to stoimy
To fajnie

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Maja śpi mi już 2,5 godzinki Mąż się uczy, ja poogarniałam wszystko, pouczyłam się i teraz czas na relax

Lubię jak piszecie o takim zorganizowaniu
Mam ochotę coś robić! Coraz ciężej mi się pracuje w domu


Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość


Wczoraj byłąm u rodziców, Siedzimy, pijemy sobie kawkę. Maja się bawi. Moja mama dala jej telefon (taki stary, ma go jako zapasowy i tam ma kartę włożoną). Nagle dzwoni tel mojego taty, poderwał się odbiera a tu tylko jakieś drapanie słychać. Patrzymy, a to Maja wybrała numer do taty (ostatnio wybierane) i dzwoni


Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość

aaaa właśnie w czwartek już nie idziemy do lekarze bo... guzka już nie ma Wchłonął się

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Bika Kurcze ja to zazdroszczę osobom, które potrafią iść do sh i tam coś znaleźć fajnego. Już kiedyś próbowałam i kurde nie ogarniam się w tych koszach, nie umiem.


Kochana w jakich koszach ? Ja do takich to nawet nie wchodzę. Pieknie wszystko na wieszaczkach, wyprasowane

Ja zawsze jak idę do sh to staję koło tych maciupeńkich rzeczy i się zachwycam
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 12:10   #4609
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 17.

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wspominałam, ale Maja mi w weekend telefon zepsuła. To znaczy ekran dotykowy. Masakra. Jak wszystkie inne przyciski działa tak te z ekranu nie ech... Wiedziałą cwaniara kiedy mi go zepsuć. Jak sobie dzień wcześniej nowy zamówiłam. Nawet nie wiem kiedy go dorwała, bo jej nie daję. Musiałam nie chcący na ławie lub na kanapie zostawić.
nie musisz jej dawac, sama sobie takie rzeczy wezmie

[QUOTE=stokrotka24;3905080 3]

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
Seba grzecznie siedzi u fryzjera?


j
kreci sie to wiadomo, ale wiekszych problemów nie maJeszcze jak Pani go wychwala to juz w ogole dumny siedzi

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Bika Kurcze ja to zazdroszczę osobom, które potrafią iść do sh i tam coś znaleźć fajnego. Już kiedyś próbowałam i kurde nie ogarniam się w tych koszach, nie umiem.
bo to trzeba miec czas by szperac w ciuchach

Cytat:
Napisane przez Bika83 Pokaż wiadomość
Madziu nie wiem jak u Was, ale u nas w koszach się nie grzebie wszystko jest na wieszakach
I szczerze, ja na ciuchach byłam z tż tylko raz.... to nie dla mnie, tez nie umiem nic wypatrzyć.[COLOR="Silver"]


"Hmmm u nas powoli do przodu. Dziewczynki nie mają już żadnych kroplówek, jeszcze chyba antybiotyk dostają. Nie chce im się ze smoków (butelek) doić, więc resztę jedzonka dostają przez rureczkę... ale dostają moje jedzonko, które jakoś pomału udaje mi się odciągnąć.
Kangurujemy się. Być może jutro trafią już do mnie (aaaaaaa!!!!!!!), ale pewności nie mam..... z wyjściem nic nie wiem. Podejrzewam, że dopóki nie będą jeść same butlę lub pierś, to nigdzie nie wyjdziemy. Ja jeszcze obolała i szybko się męczę, nie mogę długo stać. Pozdrów dziewczyny."
Najwazniejsze ze sobie radza i dziewczynki zdrowe

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość

[FONT=Tahoma]Kochana w jakich koszach ? Ja do takich to nawet nie wchodzę. Pieknie wszystko na wieszaczkach, wyprasowane
Terazniejsze lumpy juz zupelnie inaczej wygladaja niz kiedys...tearz wszystko ładnie wisi

Wrocilismy, ale snie rozpadało i po sniegu

Nikogo nie bylo u fryzjera, wiec Pani ładnie Sebe wloski podcieła, grzecznie ze mna siedział

Teraz mam w piekarniku ciastka francuskie z jablkami, bo za godzine wpada Seby kolega z przedszkola
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 12:16   #4610
strongwomen
Zakorzenienie
 
Avatar strongwomen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 4 098
GG do strongwomen
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 17.

Martynka

Blonde, daj znać potem czy udało sie Sebe poobcinać

Bika, ale co to za sypanie się....

Tasiu, naciesz się mężem

Mysia, tak co się pochwalisz nowym mieszkaniem

Stokrotko

Dodaja,
Cytat:
Jaką zupę gotujesz?
pieczarkowy krem... i kurdę... garnek mi pęknął taki szklany żaroodporny

Cytat:
Z tymi pączkami to ciężka sprawa, bo od wczoraj postanowiłam nie żreć słodyczy Ale pewnie kupię kilka.
a ja bym własnie chciała sama zrobić

Muszę się do Twoich sh wybrać skoro macie takie fajne, ale mi się szukać nie chce

Madzia, ja czuję że mój telefon też Kamil wykończył jak go zaślinił
__________________
16.07.2012 - Kamil, nasze serce.
21.09.2013 - Małżeński staż.
strongwomen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 12:28   #4611
agnusek22
Wtajemniczenie
 
Avatar agnusek22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 752
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 17.

Cześć laski!

Ja tylko wpadam powiedzieć, że jestem. Ale nie mam na nic siły...Dziś zostałam w domu, bo rano nie mogłam ustać na nogach Niemoc, jakiej jeszcze nigdy nie miała. I spałam w sumie chyba 15h!!!

Jutro mam nadzieję pójdę do pracy i Was nadrobię. A póki co, całuję Was i chyba idę się znów położyć
__________________
Nasz dzień: 12.09.2009

Zawsze będę wierzyć...

agnusek22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 12:34   #4612
Natala84
Zakorzenienie
 
Avatar Natala84
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 243
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 17.

Dawno nic o sobie nie pisałam... ale ponieważ wieści mam dobre, to się pochwalę
wczoraj byłam na usg, groszek ma 3 cm, serduszko ślicznie bije i strasznie sie w brzuchu wierci to było moje 2 usg, pierwsze robili mi w szpitalu, gdzie wylądowałam z krwawieniem okazało się że miałam małego krwiaka, po którym nie ma już praktycznie śladu
wg OM to 9t5d a wg USG 10t0d termin porodu - 05.09 wg OM
__________________
Marysia

Hania


94,5....70,5....65


http://szydelkogagusi.blogspot.com/
Natala84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 12:41   #4613
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 17.

Cytat:
Napisane przez Natala84 Pokaż wiadomość
Dawno nic o sobie nie pisałam... ale ponieważ wieści mam dobre, to się pochwalę
wczoraj byłam na usg, groszek ma 3 cm, serduszko ślicznie bije i strasznie sie w brzuchu wierci to było moje 2 usg, pierwsze robili mi w szpitalu, gdzie wylądowałam z krwawieniem okazało się że miałam małego krwiaka, po którym nie ma już praktycznie śladu
wg OM to 9t5d a wg USG 10t0d termin porodu - 05.09 wg OM
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 12:44   #4614
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 17.

Cytat:
Napisane przez agnusek22 Pokaż wiadomość
Cześć laski!

Ja tylko wpadam powiedzieć, że jestem. Ale nie mam na nic siły...Dziś zostałam w domu, bo rano nie mogłam ustać na nogach Niemoc, jakiej jeszcze nigdy nie miała. I spałam w sumie chyba 15h!!!

Jutro mam nadzieję pójdę do pracy i Was nadrobię. A póki co, całuję Was i chyba idę się znów położyć
leż i odpoczywaj uroki ciąży kochana teraz możesz mieć dużo mniej energii
Cytat:
Napisane przez Natala84 Pokaż wiadomość
Dawno nic o sobie nie pisałam... ale ponieważ wieści mam dobre, to się pochwalę
wczoraj byłam na usg, groszek ma 3 cm, serduszko ślicznie bije i strasznie sie w brzuchu wierci to było moje 2 usg, pierwsze robili mi w szpitalu, gdzie wylądowałam z krwawieniem okazało się że miałam małego krwiaka, po którym nie ma już praktycznie śladu
wg OM to 9t5d a wg USG 10t0d termin porodu - 05.09 wg OM
super gratuluję z całego serca, a jak się czujesz?
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 12:48   #4615
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 17.

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Nikita chciałam taki do 500 zł i aby nie był za duży. Mój mąż sobie teraz wziął LG L9 - cegła. Ale on miał duży abonament i tel za 1 zł. Ja wzięłam sobie samsunga galaxy mini 2
Fajny

Cytat:
Napisane przez strongwomen Pokaż wiadomość
Nikita, co do pracy, to jestem w UP zarejestrowana i czekam na staż, możliwe że dostanę pod koniec lutego. Jeszcze nie wiem czy w takim wypadku z Kamilem, musielibyśmy nie źle kombinować, ale chciałabym iść do pracy. Staż chyba 800zł płatny jeśli się nie mylę, ale to zawsze 800zł. No a potem żeby ewentualny kredyt wziąść to musimy obje pracować, z jedną wypłatą kredyt nie wchodzi w grę.

a numeru nie zmienię napewno
A przypomni mi co studiujesz?

Cytat:
Napisane przez Natala84 Pokaż wiadomość
Dawno nic o sobie nie pisałam... ale ponieważ wieści mam dobre, to się pochwalę
wczoraj byłam na usg, groszek ma 3 cm, serduszko ślicznie bije i strasznie sie w brzuchu wierci to było moje 2 usg, pierwsze robili mi w szpitalu, gdzie wylądowałam z krwawieniem okazało się że miałam małego krwiaka, po którym nie ma już praktycznie śladu
wg OM to 9t5d a wg USG 10t0d termin porodu - 05.09 wg OM
__________________
Moja walka z tradzikiem!!!

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 12:51   #4616
Natala84
Zakorzenienie
 
Avatar Natala84
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 243
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 17.

czuje sie całkiem dobrze, mdłości już trochę odpuszczają bo wcześniej to był kosmos... kompletnie nie mogłam jeść, schudłam 2 kg ale to mi akurat nie zaszkodzi tylko senność mi dokucza, ale pogoda też się do tego przyczynia
__________________
Marysia

Hania


94,5....70,5....65


http://szydelkogagusi.blogspot.com/
Natala84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 12:53   #4617
201608051010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 381
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 17.

Cześć,

ja znowu z doskoku i pewnie na chwilkę
Mam ostatnio zniżkę formy, nie chcę zrzędzić i marudzić więc milczę.
Zupełnie nie wiem co mi się dzieję, na szczęście wczoraj miałam oczyszczającą rozmowę z koleżanka a potem Tż, w końcu odważyłam się powiedzieć na głos co czuję i jest mi nieco lżej.

Dziś wybieram się po wynik histopatologiczny więc bardzo proszę o kciuki

Aaby mieszkam na północy w mieście do którego chciałaś się wybrać na Sylwestra

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Natala84 Pokaż wiadomość
Dawno nic o sobie nie pisałam... ale ponieważ wieści mam dobre, to się pochwalę
wczoraj byłam na usg, groszek ma 3 cm, serduszko ślicznie bije i strasznie sie w brzuchu wierci to było moje 2 usg, pierwsze robili mi w szpitalu, gdzie wylądowałam z krwawieniem okazało się że miałam małego krwiaka, po którym nie ma już praktycznie śladu
wg OM to 9t5d a wg USG 10t0d termin porodu - 05.09 wg OM

GRATULACJE
201608051010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 13:04   #4618
martynka1916
Wtajemniczenie
 
Avatar martynka1916
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 2 036
GG do martynka1916
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 17.

metko tak bedzie ale on ma teraz duzo zaleglosci i jesli ja nic nie zrobie to on sam moze nie wpasc na to zeby sie ze mna zobaczyc.... i ze swoim chrześniakiem :P
__________________
31.03.2008
21.02.2009
13.07.2009 Rafałek
4.06.2013 Wiktoria




"Zabrać Cię na spacer długi, żeby iść i nic nie mówić, tylko czuć że jesteś obok."
martynka1916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 13:07   #4619
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 17.

Cześć)

O, Asiuk tutaj? Co za niespodzianka
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 13:09   #4620
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 17.

Cytat:
Napisane przez strongwomen Pokaż wiadomość

Dodaja, pieczarkowy krem... i kurdę... garnek mi pęknął taki szklany żaroodporny



Muszę się do Twoich sh wybrać skoro macie takie fajne, ale mi się szukać nie chce
Łeee szkoda garnka! Mi już 2 naczynia żaroodporne pękły i jakoś im nie ufam. Za mną tak krem pieczarkowy chodzi, ale przeraziła mnie ostatnio cena pieczarek- prawie 15 pln

Już Ci mówiłam, że wpadaj do mnie, a ja Cię zabiorę i nawet wybiorę ciuchy

Cytat:
Napisane przez agnusek22 Pokaż wiadomość
Cześć laski!

Ja tylko wpadam powiedzieć, że jestem. Ale nie mam na nic siły...Dziś zostałam w domu, bo rano nie mogłam ustać na nogach Niemoc, jakiej jeszcze nigdy nie miała. I spałam w sumie chyba 15h!!!

Jutro mam nadzieję pójdę do pracy i Was nadrobię. A póki co, całuję Was i chyba idę się znów położyć


Cytat:
Napisane przez Natala84 Pokaż wiadomość
Dawno nic o sobie nie pisałam... ale ponieważ wieści mam dobre, to się pochwalę
wczoraj byłam na usg, groszek ma 3 cm, serduszko ślicznie bije i strasznie sie w brzuchu wierci to było moje 2 usg, pierwsze robili mi w szpitalu, gdzie wylądowałam z krwawieniem okazało się że miałam małego krwiaka, po którym nie ma już praktycznie śladu
wg OM to 9t5d a wg USG 10t0d termin porodu - 05.09 wg OM
Gratulacje Kochana !

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
Terazniejsze lumpy juz zupelnie inaczej wygladaja niz kiedys...tearz wszystko ładnie wisi

Dokładnie tak.
Nie kuś tymi ciasteczkami
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.