Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-13, 19:27   #4621
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez avent333 Pokaż wiadomość
A szkoda, ze nie mozna pisać prawdy i tego co nas spotkało rozumiem ze trzeba tylko polecać tych Adamów z czesanki i Bartków bo innaczej moderator kasuje.


wydaje mi się, że to nie kwestia pisania przez Ciebie prawdy, co formy i treści Twoich wypowiedzi - Bartek ten czy tamten - dla Ciebie wszystko jedno i jazda po nim i tak w każdym niemal poście Denerwuje mnie mało spontaniczne czy naturalne wychwalanie danych fryzjerów przez świeżych użytkowników, acz przyznam, że Twoje posty negujące każdego też są dla mnie zastanawiające - naprawdę byłaś u wszystkich, aby tak uogólniać?

Ja ostatnio byłam u Pana Krzysztofa - miły i sympatyczny jak zawsze niewiele zadziałał, bo się okazało, że przy ostatniej wizycie pani fryzjerka tył włosów skróciła mi niemiłosiernie, ja tego nawet nie wiedziałam, bo loki mam, ale różnica 20 cm pomiędzy długościami nie jest najlepsza dla fryzury i znów zapuszczam, a jak
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 21:07   #4622
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość

wydaje mi się, że to nie kwestia pisania przez Ciebie prawdy, co formy i treści Twoich wypowiedzi - Bartek ten czy tamten - dla Ciebie wszystko jedno i jazda po nim i tak w każdym niemal poście Denerwuje mnie mało spontaniczne czy naturalne wychwalanie danych fryzjerów przez świeżych użytkowników, acz przyznam, że Twoje posty negujące każdego też są dla mnie zastanawiające - naprawdę byłaś u wszystkich, aby tak uogólniać?

Ja ostatnio byłam u Pana Krzysztofa - miły i sympatyczny jak zawsze niewiele zadziałał, bo się okazało, że przy ostatniej wizycie pani fryzjerka tył włosów skróciła mi niemiłosiernie, ja tego nawet nie wiedziałam, bo loki mam, ale różnica 20 cm pomiędzy długościami nie jest najlepsza dla fryzury i znów zapuszczam, a jak
Po nikim nie jezdze pisze o tych osobach gdzie byłam , nie pisze o wszystkich fryzjerach . Nie polecam Adama z czesanki i Bartka z Alchemik, Piotra Z piatkowskiej club-hair. A dla czego ? mozna znalejsc w wpisach. Również p.KIngi8888 ktora miała nie miłą sytuacje w Alchemik, piszemy o tym , a co z tym zrobisz Twoja sprawa. Co w tym takiego dziwnego jesli ostrzegamy inne dziewczyny tymi salonami? nie rozumiem.

Edytowane przez avent333
Czas edycji: 2011-01-13 o 21:10
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 11:22   #4623
Agooha84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 25
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

A ja ostatnio byłam w salonie "Metamorfozy"'' na Poznanskiej. Troche zaryzykowałam, bo opinii o nim nie spotkałam na forum, ale wyszłam zadowolona. Mną zajmowała sie pani w ciemnych włosach (druga to blondynka). Wysłuchała, doradziła. Z moimi włosami ciezko cokowiek zrobić, a ona wyczarowała mi fajną fryzurkę. I widać, że zna się na włosach. Na razie bardzo fajnie się układają. Zapłaciłam 70 zł (włosy miałam do ramion) wiec chyba nie jest aż tak źle.
Agooha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 14:06   #4624
hanus86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez zuzannaaa Pokaż wiadomość
ja też zastanawiam się nad MONO. moje obawy wiążą się jedynie z tym, że Bartek z tego wyczytałam bardziej kojarzy mi się z fryzurami asymetrycznymi i awangardą. Czy tak faktycznie jest? czy mogę spokojnie wybrać się tam z zamiarem uzyskania jakiegoś boba albo przygotowania włosów do zapuszczania?
wiecie coś o innych fryzjerach z MONO?
hej zuzanna ze spokojem możesz się wybrać do mono z takim zamiarem jak opisałaś ja własnie ostatnio byłam u Bartka i zrobił mi bardzo fajnego Boba i możesz pogadać z nim aproppos swoich włosów i przygotowania ich do zapuszczenia, choć może zaproponuje Ci coś innego też fajnego)
MONO niektórym się kojarzy z mega awangardą i nie wiadomo jakimi cięciami, a oni nie zmuszają klientów do swoich wizji tylko słuchają i jeśli widzą, że raczej boisz się eksperymentować w cięciach to obcinają klasycznie
więc polecam MONO

pozdrawiam
hanus86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 14:39   #4625
Natalia983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Witam!

Mam teraz na włosach pełno jasnych pasemek, ale chciałabym przejść na jeden kolor tyle, że sporo jaśniejszy ale tak, żeby fryzjer nie zniszczył mi za bardzo włosów rozjaśniaczami. Byłam u siebie w miasteczku rozjaśnić brąz pasemkami i mam jedną wielką masakrę na głowie. Jaki zakład polecacie w Poznaniu? I ile wyniesie mnie taka koloryzacja?
Natalia983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 14:43   #4626
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Agooha84 Pokaż wiadomość
A ja ostatnio byłam w salonie "Metamorfozy"'' na Poznanskiej. Troche zaryzykowałam, bo opinii o nim nie spotkałam na forum, ale wyszłam zadowolona. Mną zajmowała sie pani w ciemnych włosach (druga to blondynka). Wysłuchała, doradziła. Z moimi włosami ciezko cokowiek zrobić, a ona wyczarowała mi fajną fryzurkę. I widać, że zna się na włosach. Na razie bardzo fajnie się układają. Zapłaciłam 70 zł (włosy miałam do ramion) wiec chyba nie jest aż tak źle.
Ponieważ fajne salony nie muszą sobie wypisywać opinii na forach i nie znajdziesz ich tu. Swoja droga nie byłam tam, ale 70zł za wizyte jest bardzo ok, no i najwazniejsze ze z włosów upartych masz fajną fryzurke
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 15:42   #4627
monoika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z otchłani internetu/Wawa
Wiadomości: 289
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

O to ja może też się wybiorę do tego salonu metamorfozy skoro potrafią się tam zająć niesfornymi wlosami Agooha84 bylabym wdzięczna gdybyś jeszcze mi napisała na jakich kosmetykach pracuja i czy podejrzałaś może jak farbują włosy
monoika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-17, 23:03   #4628
michalinnna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

cześć
szukam fryzjera rolanda ,który pracował na szewskiej.
gdzieś się przeniósł i nie mogę go namierzyć. Ktoś coś wie ?

Edytowane przez michalinnna
Czas edycji: 2011-01-18 o 23:28
michalinnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 11:15   #4629
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

No to moja głowa zarosła... ale oczywiście plan się zmienił, mam dosyć długich i przymierzam się do krótkiej fryzurki. Myślę teraz nad fersh look - jakoś latem byłam i całkiem nieźle wyszło. Muszę sobie tylko przypomnieć kto mnie ciął. O mono za dużo ostatnio piszecie, więc zaczynam się obawiać że będzie jak z WW czy Czesanką
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 13:45   #4630
picantus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Magribi tez mysle o Fresh Look, daj znac jak przypomni Ci sie fryzjer, który Cie "robił"
Przez jakis czas chodzilam do Bartka ( teraz Alchemik). Zawsze bylam zadowolona z ciecia, po prostu dobry jest chlopak. Ale cena.. niestety nie do przyjecia, tym bardziej, ze moja krotka fryzura wymaga czestych poprawek.
picantus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 17:09   #4631
Agooha84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 25
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez avent333 Pokaż wiadomość
Ponieważ fajne salony nie muszą sobie wypisywać opinii na forach i nie znajdziesz ich tu. Swoja droga nie byłam tam, ale 70zł za wizyte jest bardzo ok, no i najwazniejsze ze z włosów upartych masz fajną fryzurke

Racja, racja Ja juz mam dość polecanych. Fryzury bez szału, za to portfel cienki. Mysle, ze fryzjerzy z mniej znanych salonów wykazują sie wieksza ambicja.


Co do metamorfozy, salon niewielki, nie robi super wrażenia, ale babeczka fajna. monoika nie wiem jak z farbowaniem. Jakaś babka była w trakcie, ale efektu nie zdążyłam zobaczyć
Agooha84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 14:10   #4632
Eliz777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Witaj martappp ,
Wyczytałam na formu ( ale nie mogę teraz znaleźć tego wątku) że jesteś zadowolona z mezoterapii u lekarki z Poznania. Ja też mieszkam w tym mieście i szukam z polecenia kogoś fachowego. Czy możesz mi podać namiar na tą Panią doktor?
Pozdrawiam
Eliz777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:10   #4633
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Zna ktoś możę Galerie Image na wilczaku http://www.galeriaimage.pl/

bo jest kupon na grouponie, a ja bym akurat musiala isc do fryzjera, ale nie chce sie wladowac w cos nieciekawego :P
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 12:26   #4634
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez elapieszczoch Pokaż wiadomość
Wiecie co byłam w salonie magia jak była ta wróżka
i oczywiście po to by z niej skorzystać ciekawe czy się sprawdzi ale klimat był niesamowity
Teraz robią super akcję zbierania puszek dla psiaków ze schroniska na Bukowskiej, osobiście bardzo podoba mi się taka inwencja i popieram takie akcje w 100%
dlatego proszę każdego również aby w miarę możliwości przekazał tą informację swoim znajomym lub bliskim z Poznania oczywiście.

Ja pomogę psiaczkom a i wielu z was jak chociaż jedną puszkę przyniesie to majątku nie straci a po świętach schroniska są zapełnione oczywiście po nieudanych prezentach
więcej informacji na ich stronie ale wiem ze zbierają od 22.01 do 05.02
ojeju! Chetnie wspomogę Kocham psiaków, sama mam w domu .A przypomnij mi gdzie jest ten salon?
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 17:44   #4635
szazi
Raczkowanie
 
Avatar szazi
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 69
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

A Pani Kasia już nie pracuje w Salonie Magia??bo jak dzwoniłam w grudniu to powiedziano mi, że jest na l-4, ale wiedzę na stronie, że w ogóle jej nie ma.hmm....
szazi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 19:56   #4636
mania89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 970
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
Zna ktoś możę Galerie Image na wilczaku http://www.galeriaimage.pl/

bo jest kupon na grouponie, a ja bym akurat musiala isc do fryzjera, ale nie chce sie wladowac w cos nieciekawego :P

ja jestem tam na jutro umowiona, dam znac pozniej co i jak;]
mania89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 13:04   #4637
kaaterina
Zadomowienie
 
Avatar kaaterina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Dziewczyny - może Wy mi pomożecie ?
W 2007 roku ścinałam się u Sebastiana w LaFayette w Plazie. Potem, z powodu leżącej ciąży nie chodziłam do fryzjera. Gdy chciałam ponownie ściąć włosy okazało się, że on już tam nie pracuje. Wiecie może co się z nim stało? Gdzie mogę go znaleźć ? Sebastian nosił okulary, miał łysą głowę i był nieźle umięśniony (czyli w ogóle nie wpisywał się we fryzjerskie standardy, ale robił cuda na moich włosach ). Bardzo dziękuję za pomoc !
kaaterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 13:50   #4638
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Re: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Monika54321 Pokaż wiadomość
Pozdrawiam wszystkich.
Czytam różne opinie, jedni polecają ten salon inni odradzają. Ja też miałąm z regóły złe doświadczenia, aż tu nagle ktoś mi napisał telefon na czacie i moje problemy z włosami prysły jak zły sen.
To problem by otrzymać bardzo dobrą usługę. Pootwierało się sporo salonów i jeden przez drugiego prześciga się w ofertach i promocjach. Niestety znalezienie odpowiedniego kosztowało mnie nie tylko sporeopieniędzy, ale przede wszystkim nerwów po tych "super" usługach.
Okazało się, że telefon jest do niewielki ego salon który prowadzi moja imienniczka Pani Monika, jest szkoleniowcem jednej z największych marek na świecie, ale jest też mistrzem fryzjerskim. Cen nie ma najniższych ale jakość usługi jest warta wiele więcej. Nawet nie dopuszcza myśli by pracować na marnych kosmetykach. Podam telefon 61 618 296.
Namawiam bo warto. Obecnie na prośby klientów otwiera dział kosmetyczny tak więc wszystko będę miała w jednym miejscu.
Również jestem klientką Pani która szkoli fryzjerów, efekt koncowy niesamowity, aż chce sie płacić Jej uczniowie którzy dopiero sie uczą, udają "wielkich artystów" zbijają krocze na naiwnych klientkach które szukaja opiii na forach, tylko że wszystko ma krótkie nogi...kto raz odwiedzi naciągaczów drugi raz nie wróci . Cięzko jest zaufać osobie która ma raptem 10 komentarzy niż tej co ma ponad tys. Ale czasem można mieć szczescie.

Edytowane przez avent333
Czas edycji: 2011-01-21 o 16:16
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 06:51   #4639
ADRIAN2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Czesc sebastian nadal pracuje w lafayette ale w pestce pozdrawiam
ADRIAN2009 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 11:01   #4640
kaja40
Przyczajenie
 
Avatar kaja40
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Witam

Dawno mnie tutaj nie było
moja fryzjerka wyjechała zagranicę i zostałam sama
nie mieszkam w Poznaniu,ale to żaden problem dojechać
czy znaleźliście "innych" dobrych fryzjerów,niż Ci co byli opisywani w roku 2009
mam włosy do ramion,a chcę zrobić sobie krótką fryzurkę,taką abym nie musiałam stać godzinami przed lustrem i ją modelować......

znalazłam takie wypowiedzi,co o tym sądzicie?
Dot.: Super Fryzjer w Poznaniu
Słonce ja mam jedna fryzjerke!!!
Ma swoj salon na Krauthofera!!! Świetnie obcina, doradza, stylizuje...zaprowadziłam już do niej chyba z 5 klientek... Nie wiem jak z cenami... ale to chyba normalne obciecie z ulozeniem 60 zł
----
------
Re: balejaż w Poznaniu
Ja Ci polecam fryzjera na ul Woźnej 9 (przy Starym Rynku,z pewnoscią wiesz) , nazywa się "Miłka", kobieta świetnie strzyże, ma szereg dyplomów i nagród z różnych konkursów i wcale dużo nie bierze. Telefon do zakładu 8. 516-034. Pozdrawiam.Aha balejaz z pewnością też będzie przez nią fachowo wykonany.
__________________
kaja40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 23:36   #4641
Patrycjayork
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 16
Dot.: Poznan i genialny fryzjer :) Gdzie to ??

Byłam w trendy zrobić sobie grzywkę, ale taki dziwny klimat, raczej już bym nie poszła. Byłam także 2 razy w Czesance, ale oni mają farby Kenue, a ta powodują u mnie wybicie pigment na czerwono (mój poziom to brąz 5/6) i poszukuję fryzjera radzącego sobie z przypadkami złego farbowania, który mi pomoże osiągnąć kolor (za przykład wysyłam fotkę) np. za pomocą mixtonu (chcę mieć swój naturalny popiel, a wychodzi rudawo-miedziany, w słońcu żółty, jeżeli chodzi o samo strzyżenie, to nie mam wielkich wymagań, bo mam długie na prosto obcięte włosy. Ktoś mi kogoś poleci?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 'rusin.jpg (49,5 KB, 12 załadowań)
__________________
Szarlotta

Edytowane przez Patrycjayork
Czas edycji: 2011-01-23 o 23:39
Patrycjayork jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 12:29   #4642
picantus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 19
Dot.: Poznan i genialny fryzjer :) Gdzie to ??

Avent333- a u kogo sie scinasz? Jestes zadowolona?
Dziewczyny, slyszalyscie cos o umiejetnosciach Sebastiana z Ekstraktt? Kolezanka kolezanki byla u nich na praktykach i twierdzi, ze Sebastian jest dobry? Czy ktoras mu sie "poddala"?
picantus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 12:01   #4643
Monika54321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Mirvari Pokaż wiadomość
Cześć, mam pytanie - czy znacie fryzjera, który potrafi dobrze przeprowadzić dekoloryzacje , nie niszcząc włosów więcej niż to konieczne.
Kiedyś dekoloryzował mi je facet z centrum Victoria, ale nie mogę go teraz namierzyć i nawet nie pamiętam nazwiska.

Nawiasem mówiąc - czy dekoloryzacje można przeprowadzić bezpośrednio po nieudanym farbowaniu czy to za duże ryzyko?

Miałam podobny problem i polecono mi salon na Ostroroga. Fakt kosztowało ale było warto.
Miałam mieć bląd a wyszło ćoś pomarańczowego. Normalnie ryczałam i koleżanka dała mi telefon do niej. Przyjeła mnie w trybie awaryjnym ale wyszłam zachwycona.
Daje telefon 061 8618 296
Monika54321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 19:53   #4644
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Czy była któraś z was u fryzjera na Ratajczaka koło nowej części starego browaru? Salon prowadzi Grażyna Imbierowicz. Przejrzałam wątek, ale nie znalazłam informacji.
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 20:13   #4645
Mirvari
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4
Post Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez aniaamelia Pokaż wiadomość
Czy była któraś z was u fryzjera na Ratajczaka koło nowej części starego browaru? Salon prowadzi Grażyna Imbierowicz. Przejrzałam wątek, ale nie znalazłam informacji.

Byłam u niej dwa razy i zrezygnowałam. Owszem, pani jest bardzo miła, ale ma obsesje na punkcie kręconych włosów - twierdzi, że większość osób ma kręcone włosy i wcale o tym nie wie. Nawet jeśli to prawda, moje kręcone nie były - a "loki", które mi zrobiła rozwalały się prawie zaraz po wyjściu z salonu przez co cała fryzura wyglądała nieciekawie. Nie byłam tez zadowolona z odcieni baleyagu, które dla mnie wybierała - były ostre i mocno ze sobą kontrastujące, a ja chciałam subtelności. Ponadto w salonie jest zimno - przynajmniej jak na moje potrzeby - ciężko mi się siedziało z mokrymi włosami w tym chłodzie.

Chyba jest to fryzjerka dla posiadaczek naturalnych loków i zimnolubnych.
Mirvari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 07:20   #4646
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Mirvari Pokaż wiadomość
Byłam u niej dwa razy i zrezygnowałam. Owszem, pani jest bardzo miła, ale ma obsesje na punkcie kręconych włosów - twierdzi, że większość osób ma kręcone włosy i wcale o tym nie wie. Nawet jeśli to prawda, moje kręcone nie były - a "loki", które mi zrobiła rozwalały się prawie zaraz po wyjściu z salonu przez co cała fryzura wyglądała nieciekawie. Nie byłam tez zadowolona z odcieni baleyagu, które dla mnie wybierała - były ostre i mocno ze sobą kontrastujące, a ja chciałam subtelności. Ponadto w salonie jest zimno - przynajmniej jak na moje potrzeby - ciężko mi się siedziało z mokrymi włosami w tym chłodzie.

Chyba jest to fryzjerka dla posiadaczek naturalnych loków i zimnolubnych.
O tak, tak! Takiego fryzjera szukam, ale zimna nienawidzę... :/ a powiedz mi ile płaciłaś za ścięcie włosków i na jakich kosmetykach pracują? Z góry dziękuję za odpowiedź
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 17:08   #4647
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
O tak, tak! Takiego fryzjera szukam, ale zimna nienawidzę... :/ a powiedz mi ile płaciłaś za ścięcie włosków i na jakich kosmetykach pracują? Z góry dziękuję za odpowiedź
Pytanie nie było skierowane do mnie ale odpowiem. Niedawno przechodząc obok salonu spytałam się o ceny za ścięcie. Dowiedziałam się, że samo podcięcie końcówek na prosto kosztuje 20zł a podcięcie włosów na całej głowie 50zł. Nie wiem ile kosztuje farbowanie, bo nie farbuję.
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 22:35   #4648
Mirvari
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4
Post Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
O tak, tak! Takiego fryzjera szukam, ale zimna nienawidzę... :/ a powiedz mi ile płaciłaś za ścięcie włosków i na jakich kosmetykach pracują? Z góry dziękuję za odpowiedź
Ja za cięcie plus balejaż zapłaciłam ok. 150 zł, z tym, że było to prawie rok temu. Niestety, nie wiem na jakich kosmetykach pracuje ta pani.
Mirvari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 16:32   #4649
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

zdaję relację z wizyty u Bartka z MONOHAIR

bylam po raz drugi. ostatnio miałam boba i farbowane włosy na dośc ciemny brąz.

teraz chciałam w sumie cos podobnego, wiec powiedzialam, ze moze byc podobnie a moze byc inaczej kolor ten sam. tak więc Bartek podciąl mi mocno wlosy (minely 3 meisiace), trochę bardziej je pocieniowal, bo inaczej to mi lezą.

jak się ukladaja po wlasnym myciu, to jeszcze nie wiem, okaze się jutro. ale mysle, ze bedzie dobrze, bo ostatnio bylo super.

tak wiec jestem ponownie bardzo zadowolona, i z koloru i z cięcia

nastepnym razem poproszę o cos innego, bo chcę zapuszczac. teraz chcialam miec dosc krotkie, bo strasznie mi duzo wlosow wypadlo po ciazy i nie moglam na to patrzec, jak dlugie sie plozą po podlodze. teraz juz odrastaja, wiec mam duzo takich krotkich. wiem juz, ze bedzie dobrze i dlatego bede zapuszczac.

ogolnie to bardzo mi sie ten salon podoba, Bartek jest bardzo sympatyczny. nie ma tam takiego zadęcia, jakie mnie odpycha w wielu innych salonach. Mozna sobie z nim pogadac jak się ma ochotę, albo w spokooju poczytac gazetkę, jak się ochoty nie ma na rozmowy.

cena- 180zł nie najtaniej niestety. ale wiem, ze moze byc tez drozej.
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 19:42   #4650
picantus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Marta 12101- jestem podbudowana Do Bartka z Mono umowilam sie w tym tygodniu. Zdam na pewno relacje.
picantus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:58.