Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-26, 11:20   #4621
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
haha, Piesku, to musiało mega słodko wyglądać raz na jakiś czas można poszaleć będziesz miała co wspominać




a ja mam dziś mega pushup na włosach po maseczce z glinki na skórę głowy. na długość balsam tybetański + kallos color i mogę wychodzić na wyżerkę do rodziny
Żadnego. Jedzenia.
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 12:46   #4622
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Ojacie, bombastic taka rodzina!
W rodzinie mojego dziadka ze strony taty jest tradycja organizowania imprez zwanych zjazdami rodzinnymi- dwa dni libacji w wiejskiej remizie (ostatni zjazd był we wrześniu tego roku i moja babcia była niepocieszona, bo remiza mogła pomieścić tylko 190 osób, więc nie wszyscy mogli przyjechać.. ), absolutny hit!
Dla równowagi ze strony mamy znam 17 osób.
No, to jest sekret wesel na 300 osób w mojej rodzinie, a w moich okolicach ciężko takiej wielkości salę uświadczyć
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 14:39   #4623
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cześć!

Zrobiłam dzisiaj mix na włosy (zużyłam przeterminowaną maść sutkową z babydream fur mama, olejek alterra z migdałem i papają, przeterminowany balsam z jaonny z mlekiem i miodem do tego kilka kropel eliksiru elseve. Na skalp GP z papryką. Umyłam włosy alterrą z migdałem i papają. A na włosy i skalp aktywator wzrostu od Edyty. Później na skalp pójdzie wcierka z redicala.

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
my na weselu dostaliśmy głównie kasę nawet nie pisaliśmy tych wierszyków przy zaproszeniu. teraz już mało kto kupuje ręczniki i sztućce a na święta sobie sami powybieraliśmy prezenty od rodziców

my zaczęliśmy oglądać grę o tron


o, to daj znać jak się sprawdzi ten tybetański jest całkiem fajny, ale strasznie cuchnie
Ok, będę wkrótce go testowała

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
Serio? Ja to będę chciała wszystkie te rzeczy, w nowym roku będę przeprowadzała się do nowego mieszkania (na swoje! ) i potrzebuję wszystkiego, pod choinkę od chrzestnej zażyczyłam sobie patelnię, strzelam, że na imieniny będę chciała kieliszki do martini .
Właśnie ostatnio miałam zapytać co z Twoim mieszkaniem. A widzę, że już napisałaś. Gratuluję

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
A ja wczoraj byłam na Wigilii w domu, później TŻet po mnie przyjechał i pojechaliśmy do niego, jutro idziemy do jego cioci, a weekend mamy dla siebie

Patrzcie co dostałam od TŻ-ta na gwiazdkę
Wow! Cudny prezent.

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
O łał, ale Cię zna!

Matko, byłam wczoraj na pogaduchach i filmie u przyjaciółki, oczywiście winko poszło w ruch - wcale nie wypiłam jakoś mega dużo, bo na dwie nieco ponad butelkę, ale urżnęłam się jakbym miała 15 lat . Spadł śnieg i przed domem upadła mi komórka, wchodzę do domu i patrzę, że nie mogę jej włączyć, dopiero po kilku minutach zorientowałam się, że bateria została w śniegu . Dobrze, że działa... Już nie mówiąc o tym, że wzięłam tabsa, poszłam na bliskie spotkanie z muszlą klozetową , wróciłam i wzięłam kolejnego (mam nadzieję że właśnie tak było, no ale z jakiegoś powodu nie ma dwóch w blistrze), a jak przeczytałam swoją rozmowę na fejsie z równie nabzdryngolonym TŻ w której tłumaczę mu, że przez telefon to nie pogadamy bo nie działa od śniegu... (okazało się, że kartę sim włożyłam do góry nogami, dopiero rano to odkryłam ) - nigdy więcej alkoholu .
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 14:51   #4624
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Cześć!

Zrobiłam dzisiaj mix na włosy (zużyłam przeterminowaną maść sutkową z babydream fur mama, olejek alterra z migdałem i papają, przeterminowany balsam z jaonny z mlekiem i miodem do tego kilka kropel eliksiru elseve. Na skalp GP z papryką. Umyłam włosy alterrą z migdałem i papają. A na włosy i skalp aktywator wzrostu od Edyty. Później na skalp pójdzie wcierka z redicala.



Ok, będę wkrótce go testowała



Właśnie ostatnio miałam zapytać co z Twoim mieszkaniem. A widzę, że już napisałaś. Gratuluję



Wow! Cudny prezent.



Mam nadzieję, że Ci się sprawdzi. Ja pokochałam go za zapach, ale wcierać mi się nie chciało. Zawsze zapominałam wcierka od Kav też stoi
Dziś chyba nałożę Kallosa Keratin
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 16:48   #4625
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

no nie uwierzycie, mój W. przytaszczył mi jeszcze jednego nowego kallosa - MILK
mam prawie wszystkie nowości
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 16:49   #4626
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
gratuluję mieszkania na spokojnie sobie wszystko uzbierasz my do tej pory coś ciągle dokupujemy, jak znajdziemy fajne promocje. np. tarkę, wyciskarkę do cytrusów itp
a na każdą okazję dostajemy tego typu rzeczy od rodziców ale prawda jest taka, że oni znają nasz gust i wiedzą w co celować
Ja tak bardzo cieszę się na tę kuchnię i nie chcę, żeby ktoś popsuł mi tę radość jakimś nietrafionym prezentem. Mama sama woli dać mi pieniądze żebym sobie sama kupiła coś co mi się przyda. Zresztą ona nie lubi robić zakupów.

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
Wróbelku dzisiejsza kąpiel była sponsorowana Twoim sercem kąpielowym, super
tylko trzeba dokładnie się spłukiwać, bo ja się zdziwiłam dziś jak się ubierałam

Jak świętowanie? U nas w tym roku szaleństwo... nigdy nie było tak, że tyle domów zwiedziliśmy i żeby tyle ludzi nas odwiedziło
Cieszę się, że Ci się spodobała

Ja wczoraj spotkałam się ze znajomymi. Piliśmy i gadaliśmy do 4 rano. Jakie cudowne było Nasze zdziwienie, że jak wychodziliśmy od koleżanki to padał śnieg, było biało i wreszcie tak świątecznie.

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość

Patrzcie co dostałam od TŻ-ta na gwiazdkę
Fajny prezent

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
na naszym weselu było 15 gości od strony męża
Z mojej strony będzie 10 osób + znajomi rodziców 2 os.

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
No, to jest sekret wesel na 300 osób w mojej rodzinie, a w moich okolicach ciężko takiej wielkości salę uświadczyć
Zapraszam do mnie. U mnie jest kilka takich sal.

Piesku ja wczoraj miałam niezwykle dobry dzień do picia. Piłam wręcz nieprzerwanie przez 9 h. Oczywiście było idealne tępo, dużo dobrego jedzenia i kupa śmiechu, więc pełna kultura. Nawet noga mi się nie zachwiała jak wracałam. Nie wspominając o kacu dzisiaj rano.
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 17:17   #4627
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość

Właśnie ostatnio miałam zapytać co z Twoim mieszkaniem. A widzę, że już napisałaś. Gratuluję
Ale nie ma czego jeszcze, bo nadal mamy to samo na oku i czekamy na lepszy termin do negocjacji z właścicielami. Także to tylko moje pobożne życzenia.

Cytat:
Napisane przez kwrobel2 Pokaż wiadomość
Piesku ja wczoraj miałam niezwykle dobry dzień do picia. Piłam wręcz nieprzerwanie przez 9 h. Oczywiście było idealne tępo, dużo dobrego jedzenia i kupa śmiechu, więc pełna kultura. Nawet noga mi się nie zachwiała jak wracałam. Nie wspominając o kacu dzisiaj rano.
Zazdroszczę, ja pół butelki wina piję średnio raz w tygodniu do filmu czy z TŻ, teraz wypiłam niewiele więcej i po prostu jak nie ja .
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-26, 18:12   #4628
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
[...] nigdy więcej alkoholu .
Ja po mojej ostatniej imprezie stwierdziłam, że w Sylwestra siedzę grzecznie w domu i czytam książkę
A zaczęło się skromnie od urodzin koleżanki... Sama nie wiem jak to się stało, że później piłam z jakimiś chłopakami ruską wódkę bez popijania. Na całe szczęście po wielu dziwnych przygodach o 8.30 wróciłam trzeźwiutka do pokoju




Chciałam sobie zrobić ładne fale dziś do kościoła to mnie tak spuszyło po wyjściu na dwór, że prawie nic nie widziałam zza tego buszu Następnym razem nic nie robię i idę w prostych, o!
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 18:29   #4629
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Tak balujecie?
To ja się przy Was czuję jak abstynent

Nudzi mi się, a więc sobie spaceruje po domu w moich czerwonych szpilkach (), którym jakoś nie mogę za wiele okazji znaleźć by gdzieś w nich wychodzić
a wszystko przez to, że nie lubie prowadzić w szpilkach
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 18:46   #4630
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
Tak balujecie?
To ja się przy Was czuję jak abstynent

Nudzi mi się, a więc sobie spaceruje po domu w moich czerwonych szpilkach (), którym jakoś nie mogę za wiele okazji znaleźć by gdzieś w nich wychodzić
a wszystko przez to, że nie lubie prowadzić w szpilkach
Jakoś tak wyszło na spontanie, że wyszło wczoraj fajne spotkanie.

Ja też nie lubię prowadzić w szpilkach, dlatego jadę w baletkach a szpilki zmieniam na miejscu.
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 19:09   #4631
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez kwrobel2 Pokaż wiadomość
Jakoś tak wyszło na spontanie, że wyszło wczoraj fajne spotkanie.

Ja też nie lubię prowadzić w szpilkach, dlatego jadę w baletkach a szpilki zmieniam na miejscu.
ja za dużo krążę samochód - budynki itd i po prostu mi się nie chce, zwłaszcza że i w szpitalu i na uczelni zmieniam obuwie na sportowe, więc w szpilkach bym się tylko przeszła z samochodu do budynku.. za ładne są bym traktowała je w ten sposób...
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-26, 19:14   #4632
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

ja przy was wychodzę na alkoholiczkę bo ostatnio prawie codziennie piję winko

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez kwrobel2 Pokaż wiadomość
Ja tak bardzo cieszę się na tę kuchnię i nie chcę, żeby ktoś popsuł mi tę radość jakimś nietrafionym prezentem. Mama sama woli dać mi pieniądze żebym sobie sama kupiła coś co mi się przyda. Zresztą ona nie lubi robić zakupów.
no to w takim razie na pewno będzie idealnie i wszystko będzie do siebie pasować
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 19:27   #4633
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

marudziłam, że nic prawie nie mam do włosów...
a nie licząc odlewek w ostatnim czasie przybyło mi ponad 3 litry masek
jakby któraś chciała odlewkę blueberry, omegi, milka czy algowego to śmiało

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

kończyć świętowanie bo watek trzeba doruchać!
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 19:36   #4634
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
marudziłam, że nic prawie nie mam do włosów...
a nie licząc odlewek w ostatnim czasie przybyło mi ponad 3 litry masek
jakby któraś chciała odlewkę blueberry, omegi, milka czy algowego to śmiało

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

kończyć świętowanie bo watek trzeba doruchać!
Kusisz, ale mam do testowania tyle, że głowa mała
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 19:50   #4635
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
marudziłam, że nic prawie nie mam do włosów...
a nie licząc odlewek w ostatnim czasie przybyło mi ponad 3 litry masek
jakby któraś chciała odlewkę blueberry, omegi, milka czy algowego to śmiało
A bo mi nie przybyło


Chyba pójdę obejrzeć Ekspres polarny A potem poczytać To
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 20:04   #4636
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

będę robić świece muszę tylko wykombinować jakieś ładne pojemniczki...

jakoś ostatnio mam ciągle ciągoty do DIY
brakuje mi naturalnych maseł a już bym tworzyła balsamy, świece do masażu sobie... muszę się w końcu zebrać i zakupić
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 20:23   #4637
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

ale się najadłam dzisiaj i wczoraj... zbiorę się za niedługo i pójdę pobiegać...
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 21:00   #4638
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
Dziękujemy bardzo i wzajemnie

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość


Tobie również wszystkiego dobrego kochana .

Cytat:
Napisane przez Palinqa Pokaż wiadomość
Najlepsze życzenia ever.
Miło
Cytat:
Napisane przez delightful_ Pokaż wiadomość


Hej Kochane !
Długo się zbierałam, żeby coś tu Wam skrobnąć, ale z racji, że przedświąteczny sajgon pochłonął mnie bez reszty, wpadłam teraz, żeby życzyć Wam przecudownych Świąt spędzonych we wspaniałej, magicznej atmosferze ciepła i sympatii, spełnienia wszystkich gwazdkowych marzeń i pragnień, samych GHD, mocnych, lśniących włosów i paznokci, satysfakcji i zadowolenia z siebie, braku powodów do zmartwień i żeby te świąteczne kalorie poszły tylko w cycki Wesołych Świąt !

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość

Matko, byłam wczoraj na pogaduchach i filmie u przyjaciółki, oczywiście winko poszło w ruch - wcale nie wypiłam jakoś mega dużo, bo na dwie nieco ponad butelkę, ale urżnęłam się jakbym miała 15 lat . Spadł śnieg i przed domem upadła mi komórka, wchodzę do domu i patrzę, że nie mogę jej włączyć, dopiero po kilku minutach zorientowałam się, że bateria została w śniegu . Dobrze, że działa... Już nie mówiąc o tym, że wzięłam tabsa, poszłam na bliskie spotkanie z muszlą klozetową , wróciłam i wzięłam kolejnego (mam nadzieję że właśnie tak było, no ale z jakiegoś powodu nie ma dwóch w blistrze), a jak przeczytałam swoją rozmowę na fejsie z równie nabzdryngolonym TŻ w której tłumaczę mu, że przez telefon to nie pogadamy bo nie działa od śniegu... (okazało się, że kartę sim włożyłam do góry nogami, dopiero rano to odkryłam ) - nigdy więcej alkoholu .




Hej!
Święta i po świętach, ale miło było 2 dni u babci z mamą, chrzestnym, kuzynami i wieczorami z chłopakiem, a dzisiaj z tatą u drugiej babci z resztą rodziny Włosy jakoś wyglądały, wyprostowane trzymały się przez 3 dni
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 22:15   #4639
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

kurczę, macie jakieś sposoby na systematyczność? ;p Jantar dobrze mi działa na porost, ale po kilku dniach zawsze jakoś zapomnę wetrzeć albo mi się nie chce albo coś... A mam tylko 40cmetrowe włosy Jutro poginam do Rossa po olejek BDFM, moze i po cos do zielarskiego? tylko sama nie wiem, co :/
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-26, 22:50   #4640
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
kurczę, macie jakieś sposoby na systematyczność? ;p Jantar dobrze mi działa na porost, ale po kilku dniach zawsze jakoś zapomnę wetrzeć albo mi się nie chce albo coś... A mam tylko 40cmetrowe włosy Jutro poginam do Rossa po olejek BDFM, moze i po cos do zielarskiego? tylko sama nie wiem, co :/
Może skrzypokrzywa do śniadania/kolacji? U mnie działało. Z wcieraniem mam problem ogromny.
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 22:55   #4641
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Dziewczyny, używa któraś z Was jakiegoś dobrze utrwalającego/matującego pudru sypkiego i chciałaby mi odsprzedać odsypkę?
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 09:11   #4642
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

wstałam, zjadłam, posprzątałam już
dziś robie sobie dzień dla bloga, mam masę recenzji do napisania

Say wrócisz kiedyś do blogowania?
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 09:38   #4643
Palinqa
Rozeznanie
 
Avatar Palinqa
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 637
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Ja po mojej ostatniej imprezie stwierdziłam, że w Sylwestra siedzę grzecznie w domu i czytam książkę
A zaczęło się skromnie od urodzin koleżanki... Sama nie wiem jak to się stało, że później piłam z jakimiś chłopakami ruską wódkę bez popijania. Na całe szczęście po wielu dziwnych przygodach o 8.30 wróciłam trzeźwiutka do pokoju
Ja zawsze piję czystą bez popijania i jakoś jeszcze żyję
Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, używa któraś z Was jakiegoś dobrze utrwalającego/matującego pudru sypkiego i chciałaby mi odsprzedać odsypkę?
Nie pomogę, bo sama używam pudru Hean, który trzyma u mnie na mur beton.
Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
wstałam, zjadłam, posprzątałam już
dziś robie sobie dzień dla bloga, mam masę recenzji do napisania

Say wrócisz kiedyś do blogowania?
Super, będę dziś siedziała na Twoim blogu, bo mam małe zaległości.


Pojadłam, popiłam, a teraz siedzę i bąki zbijam. Zaraz nałożę Heenarę, ukręcę miksa z odlewek, odgruzuję twarz, paznokcie, w zasadzie całe SPA za sponsorowały mi dziewczyny z wątku, bo sama nie mam już kosmetyków czy lakierów
__________________
2015: denko&oszczędzanie
ODJECHANE FILCOWANIE
Palinqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 09:56   #4644
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cześć!

A ja dzisiaj w pracy. TŻ mnie rozpieszcza. Dzisiaj mnie zawiózł do pracy i kupił mi kawę . Dzisiaj 11h pracuje, jutro 10 i pojutrze 15. Chyba poniedziałek będzie najcięższym dniem w mojej pracy.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 10:12   #4645
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
Tak balujecie?
To ja się przy Was czuję jak abstynent
A co ja mam powiedziec? Faktyczny abstynent od 6 lat.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 10:13   #4646
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Palinqa Pokaż wiadomość
Super, będę dziś siedziała na Twoim blogu, bo mam małe zaległości.
na prawdę?
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 10:24   #4647
Palinqa
Rozeznanie
 
Avatar Palinqa
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 637
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
na prawdę?
Pewnie. Twój blog i Kascysko mam nawet w zakładkach w lumifonie.
__________________
2015: denko&oszczędzanie
ODJECHANE FILCOWANIE
Palinqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 10:40   #4648
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Kupiłam sobie 2 lakiery z GR bordo i różowy

http://justprettynails.files.wordpre...3/imag5699.jpg

http://myrosesnails.blogspot.com/201...lor-nr-50.html

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Palinqa testowałaś, któryś z lakierów miniaturek ode mnie?
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 10:58   #4649
Palinqa
Rozeznanie
 
Avatar Palinqa
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 637
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
[/COLOR]Palinqa testowałaś, któryś z lakierów miniaturek ode mnie?
Rozdziewiczyłam po paluchu, ale teraz używam tylko Winter Holly, także muszą poczekać do nowego roku.
__________________
2015: denko&oszczędzanie
ODJECHANE FILCOWANIE
Palinqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 10:59   #4650
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

hej

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, używa któraś z Was jakiegoś dobrze utrwalającego/matującego pudru sypkiego i chciałaby mi odsprzedać odsypkę?
ja mam końcówkę Pudru bambusowego z Paese KLIK chcesz
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-30 14:10:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.