Panny Młode z Krakowa!!! - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-23, 08:15   #4621
kajusiia_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: k. Kraków
Wiadomości: 175
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Nic na ten temat nie mówił
kajusiia_xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 09:49   #4622
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez kajusiia_xd Pokaż wiadomość
Nic na ten temat nie mówił
Mysle, ze bedzie ok. Nam kazal przyjsc 3 miesiace przed slubem, jeszcze nie mielismy wszystkich potrzebnych dokumentow, ale nie bylo dla niego problemu, wszystko mozemy doniesc.
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 14:04   #4623
Muirinn
Raczkowanie
 
Avatar Muirinn
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 267
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez kajusiia_xd Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak ślub mamy 5 września to czy 22-28 czerwiec nie za późno na załatwianie spraw urzędowych i w Kościele ?
Dokumenty są ważne 3 miesiące, więc najwcześniej możemy się tym zająć 5czerwca
Muirinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 14:09   #4624
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Muirinn Pokaż wiadomość
Dokumenty są ważne 3 miesiące, więc najwcześniej możemy się tym zająć 5czerwca
Dokumenty urzedowe od marca tego roku sa wazne 6 miesiecy
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 15:15   #4625
Muirinn
Raczkowanie
 
Avatar Muirinn
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 267
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez ~Veronique Pokaż wiadomość
Dokumenty urzedowe od marca tego roku sa wazne 6 miesiecy
Ooo czyli możemy już załatwiać! Wielkie dzięki za wiadomość!
Muirinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 18:49   #4626
megi314
Wtajemniczenie
 
Avatar megi314
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 930
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Ja tez kupowałam w Madonnie i tez za 50% mniej (chociaż zastanawiam sie czy to nie jest chwyt reklamowy niestety) :/ ale salon mogę polecić. To był jedyny jaki odwiedzilam i odrazu kupiłam suknie
__________________
17.04.2017
It's a Boy
megi314 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 21:35   #4627
Firithreiel
Raczkowanie
 
Avatar Firithreiel
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 174
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Skoro jesteśmy w temacie sukni ślubnych to Wam się pożalę
kupowałam suknię w sierpniu w salonie Margarett na Floriańskiej. I w tym tygodniu zadzwonili do mnie, że mam przyjść na przymiarkę za tydzień. Jako że nie miałam biustonosza pani mi powiedziała żebym wpadła w tym tygodniu do nich do salonu- oni mają bieliznę coś dobierzemy. Przyszłam, a tu jakiś inna ekspedientka. No ale nic, mierzę biustonosze. To co ta kobieta chciała mi wcisnąć to koło dobrze dobranego biustonosza nie stało. Zawołała drugą. Pytają mnie o suknię- podałam nazwę. Nie miały pojęcia, o jakim modelu mówię. Wyciągnęły moją suknię z magazynu i zaczęły pieprzyc jakieś głupoty o wszywaniu mi tam jakichś push-up'ów do sukni i że przecież może mi gołe ciało wystawać spod wiązania gorsetowego. I w końcu usłyszałam magiczne hasło: "Ja pierwszy raz tą Pani suknię na oczy widzę, bo my teraz jesteśmy inną firmą i zostały nam zamówienia po poprzednim salonie". Jakie jaja z bolerkiem do mojej sukni, to już nawet nie będę pisać....Dziewczyny, myślałam że się rozpłaczę Tamte Panie z którymi podpisywałam umowę wiedziały o czym mówią, a tu dwie niekompetentne baby i przymiarka w poniedziałek. Boję się że one coś mi spieprzą. Obrzydziły mi tą suknię totalnie, ale skąd na litość wezmę inną na dwa miesiące przed ślubem??
__________________
"Ile rzeczy trzeba mieć w dupie, to się w głowie nie mieści!" Mała Mi

Blog ślubny- konkret z minimalną dozą pitolenia-zapraszam
Firithreiel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-23, 22:06   #4628
VMK
Rozeznanie
 
Avatar VMK
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 531
GG do VMK
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

W dwa miesiące jest jeszcze szansa coś pokombinować. .. ja miałam niecały miesiąc żeby wybrać nową... ale może nie jest tak źle? Może wystarczy je opierniczyć porządnie?
__________________
To Change The Things I Can...
VMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 07:40   #4629
Mrs1985
Raczkowanie
 
Avatar Mrs1985
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 34
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez VMK Pokaż wiadomość
Jestem! Melduje się! Żyję!
Pogoda rzeczywiście dała czadu! Mega zimno... jak siedzieliśmy w kościele wyszło słoneczko i bardo się ucieszyłam ale na samym wyjściu trzeba było od razu uciekać do samochodów bo deszcz po prostu na nas liną a do tego wiał straszny wiatr ... życzenia mieliśmy na sali ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło rozpalili nam kominek i byli przepięknie
Ja tez sie melduję co prawda tydzień po ale właśnie tak to wygląda, że jest mnóstwo rzeczy do zrobienia, ludzie wchodza i wychodzą...szaleństwo mnie pogoda oszczędziła, lało tylko jak byliśmy w samochodzie
Mrs1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 07:44   #4630
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Firithreiel, masz chyba gorsze przeboje niż ja z fryzurą i makijażem. Na Twoim miejscu ja bym sobie sama kupiła jakąś ładną bardotkę. Nie wiem, jak wyglądają Twoje plecy, ale w moim przypadku trzeba było poprawiać tył, żeby nie było widać zapięcia. Ja bym kupiła bardotkę i przyszła na tą przymiarkę, jeśli by coś nie pasowało to bym się wycofała. Zapłaciłaś jakąś zaliczkę? Jeśli to inna firma to przecież nie jesteś chyba zobowiązana do kupna tej sukni.
bestka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 08:03   #4631
VMK
Rozeznanie
 
Avatar VMK
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 531
GG do VMK
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Ja to dopiero miałam przeboje z suknia :p nie wiem już czy pisałam o tym tutaj czy na innym wątku ...
__________________
To Change The Things I Can...
VMK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-24, 10:16   #4632
Firithreiel
Raczkowanie
 
Avatar Firithreiel
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 174
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez bestka Pokaż wiadomość
Firithreiel, masz chyba gorsze przeboje niż ja z fryzurą i makijażem. Na Twoim miejscu ja bym sobie sama kupiła jakąś ładną bardotkę. Nie wiem, jak wyglądają Twoje plecy, ale w moim przypadku trzeba było poprawiać tył, żeby nie było widać zapięcia. Ja bym kupiła bardotkę i przyszła na tą przymiarkę, jeśli by coś nie pasowało to bym się wycofała. Zapłaciłaś jakąś zaliczkę? Jeśli to inna firma to przecież nie jesteś chyba zobowiązana do kupna tej sukni.
Biustonosz kupiłam u brafitterki po wizycie w X sklepów gdzie NIC na mnie nie pasowało, więc to mam z głowy.
Niestety, tysiak zadatku (czyli bezzwrotny) zapłacony, a prawo jest takie, że nawet jeśli teraz jest to inna firma ale przejęła zobowiązania po poprzedniej, to umowa nadal obowiązuje :/ więc gdybym chciała zrobić w tył zwrot to nie dostanę zwrotu wpłaconych pieniędzy.
Idę w poniedziałek na tą przymiarkę, biorę mamę i świadkową, żeby w razie czego ktoś mnie powstrzymał od rękoczynów.

VMK o swoich przebojach z suknią pisałaś gdzie indziej- podlinkuj.
__________________
"Ile rzeczy trzeba mieć w dupie, to się w głowie nie mieści!" Mała Mi

Blog ślubny- konkret z minimalną dozą pitolenia-zapraszam
Firithreiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 10:22   #4633
VMK
Rozeznanie
 
Avatar VMK
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 531
GG do VMK
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Firithreiel Pokaż wiadomość

VMK o swoich przebojach z suknią pisałaś gdzie indziej- podlinkuj.

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=295

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=297

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=317
__________________
To Change The Things I Can...
VMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 11:17   #4634
Firithreiel
Raczkowanie
 
Avatar Firithreiel
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 174
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

No ładnie... U mnie problem jest taki, że sukienka jest ta sama, bo miałam model salonowy, ale bolerko jest za ciasne. Poprzednie ekspedientki mnie zapewniły że wszystko będzie dopasowane na mnie, a te mi mówią "że przecież to jest bolerko od mojej sukni" i "to i tak tylko do kościoła". A że mi w tym bolerku ciasno jak w nim stoję i się nie ruszam? Nie mam też gwarancji że będzie tak ciepło, żebym mogła śmigać z odkrytymi ramionami, bo w naszym cudownym kraju ostatnio nie ma innej pory roku niż jesień :/ One "spróbują zadzwonić do producenta i zobaczą co da się zrobić".
__________________
"Ile rzeczy trzeba mieć w dupie, to się w głowie nie mieści!" Mała Mi

Blog ślubny- konkret z minimalną dozą pitolenia-zapraszam
Firithreiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 11:20   #4635
VMK
Rozeznanie
 
Avatar VMK
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 531
GG do VMK
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Firithreiel Pokaż wiadomość
No ładnie... U mnie problem jest taki, że sukienka jest ta sama, bo miałam model salonowy, ale bolerko jest za ciasne. Poprzednie ekspedientki mnie zapewniły że wszystko będzie dopasowane na mnie, a te mi mówią "że przecież to jest bolerko od mojej sukni" i "to i tak tylko do kościoła". A że mi w tym bolerku ciasno jak w nim stoję i się nie ruszam? Nie mam też gwarancji że będzie tak ciepło, żebym mogła śmigać z odkrytymi ramionami, bo w naszym cudownym kraju ostatnio nie ma innej pory roku niż jesień :/ One "spróbują zadzwonić do producenta i zobaczą co da się zrobić".

No właśnie to jest najbardziej wkurzające, że ja też kupowałam w salonie na długiej i też to był model salonowy! Dlatego jest to oburzające bo nie szyłam u krawcowej, która mogła nie dostać odpowiedniego materiału tylko była zamawiana u producenta....
A co do bolerka to powinni je koniecznie dopasować lub wymienić!
__________________
To Change The Things I Can...
VMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 11:24   #4636
weronika9999
Zadomowienie
 
Avatar weronika9999
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 083
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

masakra dobrze, że tak się skończyło. Ja mam czasem obawy, że mi sprowadzą nie taką suknię, jak powinni, ale widzę, że to jednak możliwe

Firithreiel - też nieciekawa sytuacja, a nie mogą Ci po prostu zamówić /uszyć bolerka rozmiar większego?
I mogę zapytać, gdzie kupowałaś stanik? Ja chciałam w necie zamówić strapless z wonderbra, bo podobno super utrzymuje duży biust, ale trochę boję zamawiać bez mierzenia, więc chyba wybiorę się na obchód po braffiterkach, masz jakieś godne polecenia?
weronika9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 11:28   #4637
VMK
Rozeznanie
 
Avatar VMK
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 531
GG do VMK
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez weronika9999 Pokaż wiadomość
I mogę zapytać, gdzie kupowałaś stanik? Ja chciałam w necie zamówić strapless z wonderbra, bo podobno super utrzymuje duży biust, ale trochę boję zamawiać bez mierzenia, więc chyba wybiorę się na obchód po braffiterkach, masz jakieś godne polecenia?

Ja jestem właścicielką bardzo dużego biustu i zawsze kupno stanika to dla mnie udręka, więc tym bardziej kupić odpowiedni do sukni ślubnej to już w ogóle.... Ale mogę z czystym sumieniem polecić sklep Vanilla w M1! Dobrały mi biustonosz w 10 minut! Wymierzyły, pomyślały, przymierzyłam 2 modele i już!
__________________
To Change The Things I Can...
VMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 11:33   #4638
weronika9999
Zadomowienie
 
Avatar weronika9999
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 083
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez VMK Pokaż wiadomość
Ja jestem właścicielką bardzo dużego biustu i zawsze kupno stanika to dla mnie udręka, więc tym bardziej kupić odpowiedni do sukni ślubnej to już w ogóle.... Ale mogę z czystym sumieniem polecić sklep Vanilla w M1! Dobrały mi biustonosz w 10 minut! Wymierzyły, pomyślały, przymierzyłam 2 modele i już!
O, dzięki, wybiorę się w takim razie tylko na razie chcę jeszcze zrzucić ze 3 kg i łudzę się, że może z cycków też poleci, to jeszcze zaczekam do lipca . Co prawda moja suknia jest dość sztywna i ma jakiś pas podtrzymujący, panie gorąco zapewniały, że biustonosz niepotrzebny, ale mierzyłam ją bez stanika i czułam się mega niekomfortowo, a co dopiero, jak będę się przemieszczać czy tańczyć, więc jednak wolę mieć porządny stanik .
weronika9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 11:48   #4639
Firithreiel
Raczkowanie
 
Avatar Firithreiel
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 174
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez weronika9999 Pokaż wiadomość
Firithreiel - też nieciekawa sytuacja, a nie mogą Ci po prostu zamówić /uszyć bolerka rozmiar większego?
I mogę zapytać, gdzie kupowałaś stanik? Ja chciałam w necie zamówić strapless z wonderbra, bo podobno super utrzymuje duży biust, ale trochę boję zamawiać bez mierzenia, więc chyba wybiorę się na obchód po braffiterkach, masz jakieś godne polecenia?
Ja kupiłam w Brabella na Kazimierza Wielkiego. Poleciła mi to miejsce koleżanka która jest bardzo chuda a ma obfity biust i zawsze ma problem z kupnem stanika. Pani w tym sklepie potrafiła mi wytłumaczyć jak krowie na rowie czym będzie, a czym absolutnie nie będzie dobrze dobrana bardotka. Widać było że wie o czym mówi i co sprzedaje.
__________________
"Ile rzeczy trzeba mieć w dupie, to się w głowie nie mieści!" Mała Mi

Blog ślubny- konkret z minimalną dozą pitolenia-zapraszam
Firithreiel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-24, 14:15   #4640
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dziewczyny nie zazdroszczę przejść z sukniami. Ja bym chyba oszalała i rozszarpała wszystkich wokół i tyle by z tego ślubu było Moja wisi już u świadkowej i co ją odwiedzam to sprawdzam czy wszystko jest ok Co do bielizny to planuje kupić dopiero przed oddaniem do dopasowania sukni u krawcowej. Zobaczymy czy będzie jeszcze potrzebny, bo chyba wszystko co schudłam do tej pory to właśnie w tym rejonie
PS Ślub 8 sierpnia i mam dylemat kiedy zacząć się interesować kwiatami? bo nie wiem czy jeszcze za wcześnie czy już za późno?
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 14:17   #4641
VMK
Rozeznanie
 
Avatar VMK
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 531
GG do VMK
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Spokojnie ja załatwiłam miesiąc przed
__________________
To Change The Things I Can...
VMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 15:37   #4642
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

A o jakich kwiatach piszecie?? Do bukietu?? Miesiąc przed trzeba załatwiać???

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez VMK Pokaż wiadomość
Ja to dopiero miałam przeboje z suknia :p nie wiem już czy pisałam o tym tutaj czy na innym wątku ...
O kurczę, nie wyobrażam sobie tego stresu z powodu takich sytuacji. U mnie na szczęście z sukienką wszystko ok, co miesiąc chodzę na przymiarki, bo jest szyta w Polsce - ja swoją zamówiłam w Gracji w Pasażu.
bestka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 18:03   #4643
Muirinn
Raczkowanie
 
Avatar Muirinn
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 267
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Firithreiel Pokaż wiadomość
Niestety, tysiak zadatku (czyli bezzwrotny) zapłacony, a prawo jest takie, że nawet jeśli teraz jest to inna firma ale przejęła zobowiązania po poprzedniej, to umowa nadal obowiązuje :/ więc gdybym chciała zrobić w tył zwrot to nie dostanę zwrotu wpłaconych pieniędzy.
Ależ beznadziejna sytuacja... i pomyśleć, że jeszcze jesienią zastanawiałam się, czy by nie kupić jednej sukni stamtąd! Ale widzę, że po wejściu na ich stronę, kolekcje są te same. Może nie zmienili jeszcze...
W ogóle, to wiesz, kiedy zmienił się właściciel? Bo przypomniało mi się, że jak ja tam byłam, to pani nie do końca orientowała się w modelach. Dałam jej listę modeli i szukała ich po wieszakach. Ja sobie wcześniej podczas oczekiwania przejrzałam wieszaki i sprawdziłam, które suknie są. Powiedziała mi, że dwóch modeli już nie mają, po czym ja jej powiedziałam, że przed chwilą je widziałam w jakiejś szafie. Może to już było po tej zmianie... Przecież to nie jest problem ogarnąć kilkadziesiąt modeli sukien, które się sprzedaje przez dłuższy czas...
A jaki masz model, pokaż

Masz gdzieś zdjęcia tej Twojej i tej, którą w końcu miałaś? Też straszne przeżycie, nie zazdroszczę.

Cytat:
Napisane przez Firithreiel Pokaż wiadomość
No ładnie... U mnie problem jest taki, że sukienka jest ta sama, bo miałam model salonowy, ale bolerko jest za ciasne. Poprzednie ekspedientki mnie zapewniły że wszystko będzie dopasowane na mnie, a te mi mówią "że przecież to jest bolerko od mojej sukni" i "to i tak tylko do kościoła". A że mi w tym bolerku ciasno jak w nim stoję i się nie ruszam? Nie mam też gwarancji że będzie tak ciepło, żebym mogła śmigać z odkrytymi ramionami, bo w naszym cudownym kraju ostatnio nie ma innej pory roku niż jesień :/ One "spróbują zadzwonić do producenta i zobaczą co da się zrobić".
A są przynajmniej skruszone, przepraszają? Ciekawe, czy nie mają więcej takich sytuacji. Powinny Ci pomóc, proponować przeszycie, zmianę bolerka, a nie coś takiego...

Cytat:
Napisane przez weronika9999 Pokaż wiadomość
O, dzięki, wybiorę się w takim razie tylko na razie chcę jeszcze zrzucić ze 3 kg i łudzę się, że może z cycków też poleci, to jeszcze zaczekam do lipca .
Z biustu leci najwięcej, wiem, co mówię

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Moja wisi już u świadkowej i co ją odwiedzam to sprawdzam czy wszystko jest ok
Moja jest używana, trzeba ją dopasować, a na razie wisi u rodziców. Jeżdżę tam średnio co miesiąc i za każdym razem, od grudnia, przymierzam

Edytowane przez Muirinn
Czas edycji: 2015-04-24 o 18:07
Muirinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 18:33   #4644
VMK
Rozeznanie
 
Avatar VMK
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 531
GG do VMK
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Muirinn Pokaż wiadomość

Masz gdzieś zdjęcia tej Twojej i tej, którą w końcu miałaś? Też straszne przeżycie, nie zazdroszczę.

Tej pierwszej nie mam zdjęć na sobie bo po tym wszystkim nie chciałam już na nią patrzeć i tęsknić... wkleję zdjęcie z internetu, jednak uwierzcie mi na słowo, że w rzeczywistości i na mnie wyglądała o niebo lepiej!

http://images2.weddingdaymedia.com/p...f394b251f0.jpg

a dla porównania przyszła od producenta(!) taka:

https://imagizer.imageshack.us/v2/35...538/k406DY.jpg

natomiast tej w której brałam ślub mam zdjęcie z salonu - jeszcze niedopasowaną

https://imagizer.imageshack.us/v2/35...911/Q5uMBU.jpg
http://galasuknieslubne.pl/images/20....1-IBERIS2.jpg
__________________
To Change The Things I Can...
VMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 18:38   #4645
Muirinn
Raczkowanie
 
Avatar Muirinn
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 267
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez VMK Pokaż wiadomość
natomiast tej w której brałam ślub mam zdjęcie z salonu - jeszcze niedopasowaną
https://imagizer.imageshack.us/v2/35...911/Q5uMBU.jpg
http://galasuknieslubne.pl/images/20....1-IBERIS2.jpg
O, też o niej myślałam swego czasu Mi się chyba nawet bardziej ta podoba, ma lżejszą koronkę
Ślicznie w niej wyglądasz; w ogóle jesteś bardzo ładna
Na szybie widać nazwę salonu, zastanawiałam się właśnie, w jakim to Ci taką niespodziankę zrobili No ale chociaż tyle dobrze, że to w sumie nie ich wina, a stanęli na wysokości zadania i próbowali naprawić błąd
Muirinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 18:44   #4646
VMK
Rozeznanie
 
Avatar VMK
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 531
GG do VMK
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dziękuję bardzo!
W przyszłym tygodniu mam mieć zdjęcia ze ślubu więc wam pokażę jak wyglądałam ostatecznie w pełnej "stylizacji" :P
__________________
To Change The Things I Can...
VMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 18:50   #4647
weronika9999
Zadomowienie
 
Avatar weronika9999
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 083
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Muirinn Pokaż wiadomość
Z biustu leci najwięcej, wiem, co mówię
chciałabym, ale niestety ja jestem klepsydrogruszką i zawsze pierwsze zrzucam z rąk i brzucha, tyłek, biust i uda to moje najbardziej problematyczne miejsca ;/ Całe szczęście, że przynajmniej moich wielgachnych ud nie będzie widać w sukience
Cytat:
Napisane przez Muirinn Pokaż wiadomość
O, też o niej myślałam swego czasu Mi się chyba nawet bardziej ta podoba, ma lżejszą koronkę
Ślicznie w niej wyglądasz; w ogóle jesteś bardzo ładna
Na szybie widać nazwę salonu, zastanawiałam się właśnie, w jakim to Ci taką niespodziankę zrobili No ale chociaż tyle dobrze, że to w sumie nie ich wina, a stanęli na wysokości zadania i próbowali naprawić błąd
Zgadzam się, mnie też się ta druga suknia bardziej podoba, bardzo ładnie wyglądałaś a masz już jakieś fotki ze ślubu?

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez VMK Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo!
W przyszłym tygodniu mam mieć zdjęcia ze ślubu więc wam pokażę jak wyglądałam ostatecznie w pełnej "stylizacji" :P
o, super!

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Cytat:
Napisane przez VMK Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo!
W przyszłym tygodniu mam mieć zdjęcia ze ślubu więc wam pokażę jak wyglądałam ostatecznie w pełnej "stylizacji" :P
o, super!
weronika9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 18:51   #4648
VMK
Rozeznanie
 
Avatar VMK
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 531
GG do VMK
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez weronika9999 Pokaż wiadomość

Zgadzam się, mnie też się ta druga suknia bardziej podoba, bardzo ładnie wyglądałaś a masz już jakieś fotki ze ślubu?
Będę mieć za tydzień Może trochę wcześniej - na pewno się pochwalę!
__________________
To Change The Things I Can...
VMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 18:58   #4649
Muirinn
Raczkowanie
 
Avatar Muirinn
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 267
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez weronika9999 Pokaż wiadomość
chciałabym, ale niestety ja jestem klepsydrogruszką i zawsze pierwsze zrzucam z rąk i brzucha, tyłek, biust i uda to moje najbardziej problematyczne miejsca ;/ Całe szczęście, że przynajmniej moich wielgachnych ud nie będzie widać w sukience
Też jestem klepsydrogruszką - zawsze mi się dużo odkłada na pupie, a talia mimo wszystko cały czas jest fajna. Niestety, z biustu mi zawsze najszybciej lecą centymentry, potem z pupy (bo jest z czego po prostu ), a potem z brzucha.
Od jakiegoś czasu ćwiczę ramiona głownie ze względu na to, że to będzie chyba jedyna rzecz, którą mi będzie widać w sukience
Muirinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 19:04   #4650
weronika9999
Zadomowienie
 
Avatar weronika9999
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 083
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Muirinn Pokaż wiadomość
Też jestem klepsydrogruszką - zawsze mi się dużo odkłada na pupie, a talia mimo wszystko cały czas jest fajna. Niestety, z biustu mi zawsze najszybciej lecą centymentry, potem z pupy (bo jest z czego po prostu ), a potem z brzucha.
Od jakiegoś czasu ćwiczę ramiona głownie ze względu na to, że to będzie chyba jedyna rzecz, którą mi będzie widać w sukience
Też właśnie ćwiczę ręcę, bo mam wrażenie, że są jakieś takie galaretowate, a mam suknię bez ramiączek, więc właśnie też będą mocno wyeksponowane. Oprócz tego suknię mam dosyć dopasowaną, a niestety miewam problemy ze wzdęciami, więc profilaktycznie już odstawiłam nabiał, warzywa strączkowe, pszenicę i inne wzdymające produkty, bo nie chcę wyglądać w sukni jak w zaawansowanej ciąży
A jaką masz kieckę? Pokazywałaś tu?
weronika9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-01 14:48:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.