Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-05, 16:48   #4621
duchaa123
Wtajemniczenie
 
Avatar duchaa123
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 359
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

To i ja wstawiam swój bebeszek 31 tc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160205_174840.jpg (76,7 KB, 58 załadowań)
__________________
"Wolę jedno życie z Tobą, niż samotność przez wszystkie ery tego świata"

Adrian 13.05.2013 r Gabriela 13.04.2016 r
duchaa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 16:57   #4622
kopycio
Rozeznanie
 
Avatar kopycio
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 642
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Cytat:
Napisane przez Agnessssa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny nie pisałam prawie dwa tygodnie bo nie miałam za bardzo czasu. U nas wszystko ok, obyło się bez szpitala na szczęście. Rosniemy bardzo ładnie dzisiaj mamy 28.4 tc i mały przybrał do 1340g byłam w szoku ale jest ok. Adam jest tydzień do przodu a matka jest szczęśliwa.
Super, że wszystko w porządku

Cytat:
Napisane przez kajaja Pokaż wiadomość
Co WY tam tyle zamawiacie w tej aptece? za tyle kasy
Tez sie dziwiłam, że tyle można wydać, aż w końcu sama zaczełam dodawać do koszyka i wyszło 294 zl, a jak juz przyszlo zamowienie to doczytałam, że kurier gratis przy zamówieniu za 300 na drugi raz bede mądrzejsza

Cytat:
Napisane przez Smarrita Pokaż wiadomość
Bardzo ładne łupy z SH
A babka pewno maila jeszcze nie odczytała skoro nie odpisuje, nie każdy ma czas codziennie na pocztę zaglądac. Oby CI wózka nikt nie zwinął skoro tak Ci się podoba
Właśnie, że przeczytała, bo aplikacja olx pokazuje, kiedy wiadomość jest przeczytana.. Przeczytała i nie odpisuje, już raz tak miałam i ogłoszenie zniknęło

[QUOTE=GGI;55200516]
Cytat:
Napisane przez Smarrita Pokaż wiadomość
ile godzin minęło od tego czasu?

rano koło 10,00 ja czułam tak delikatnie i tyle w południe sama nie wiem czy to ona była czy gazy
GGI ja tez tak czasem mam, że Młody gdzieś sie odwróci i czuje go dopiero jak mocniej rękę do brzucha przyłożę, spróbuj, a jak nadal nic to jedź na IP będziesz spokojniejsza, ale na pewno jest wszystko dobrze

Zjadłam pół opakowania lodów
kopycio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 17:02   #4623
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Duchaa, Kalpana brzuszki zgrabne macie

Kalpana co do termometru...
Pisałam Ci już ja mam nc100 i on nie ma funkcji np. wyłączenia dźwięku, ale nie jest on jakiś koszmarny a Alan wiesz jaki ma sen. Nigdy go to nie wybudzało jak miał gorączke więc nie ma z tym problemu. W nowszych masz tam tylko na wyświetlaczu chyba date i godzine, w starszych tego nie ma, no i ten dźwięk do wyłączenia. Tak jak któraś tu pisała że oba są tak samo dobre w pomiarach. Także bierz który Ci wygodniej

Dziś mam mało czasu na wizaż bo mały ma ochote bawić sie z mamusią także no... przyszedł dziś jeden z ciuszków dla brzuszkowego maluszka i jest cuuuuuuudny przyjedzie jeszcze jeden tylko w innym kolorze moi rodzice fundowali więc jest też coś nowego, sklepowego
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 17:03   #4624
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
dalej czekam. Idzie oszaleć czekam do 20 na męża jak nie bedzie sie ruszac jade na IP

Mój tez się mało dziś rusza, ale wzięłam go na sposób. Połozyłam się na plecach, ręce na brzuch i czekałam. W końcu pokazał, że mu niewygodnie
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 17:03   #4625
duchaa123
Wtajemniczenie
 
Avatar duchaa123
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 359
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Moja mala tez dzis malo ruchliwa czasem ma takie dni ...
__________________
"Wolę jedno życie z Tobą, niż samotność przez wszystkie ery tego świata"

Adrian 13.05.2013 r Gabriela 13.04.2016 r
duchaa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 17:19   #4626
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
Hahah kejka no co mam napisać moj maz jest super sexi ja jestem super juz nie sexi ale bede, teściowa była super sexi łaska juz nie jest

To moj bebzol w 32 tc jak wasze? Załącznik 6172021

świetne łóżeczko Brzuszek tez, wiadomo. Mój na fb jest ostatni

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez duchaa123 Pokaż wiadomość
Moja mala tez dzis malo ruchliwa czasem ma takie dni ...


Mają coraz mniej miejsca, więc wiadomo, że niedługo będą tylko pukać
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 17:22   #4627
AsiaPo
Mama Land
 
Avatar AsiaPo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 704
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Smarrita: Na zaparcia owsianka (wiele dziewczyn tu stosuje ). Ja polecam śliwki suszone
__________________
A+D=M
M.
AsiaPo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-05, 17:23   #4628
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
dalej czekam. Idzie oszaleć czekam do 20 na męża jak nie bedzie sie ruszac jade na IP
Spokojnie, mój dziś też miał senny dzień, za to teraz masakre mi robi
Wypiłam kakao i zjadłam rogalika no i sie teraz gimnastykuje chyba
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 17:27   #4629
gosiulka22
Wtajemniczenie
 
Avatar gosiulka22
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 094
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
Dziewczyny zaczynam panikować moja córa dziś w ogóle sie nie rusza po obiedzie nic przespałam sie nic zjadłam 4 kostki czekolady i 5 cukierków i dalej nic
Jejku nie wiem co Ci poradzić bo sama niedawno mialam schize bo Mały się nie ruszal bardzo długo. Pisałam Wam o tym. Kiedy ostatnio czulas ruchy? Mi gin po tym ostatnim incydencie mówił że dziecko tez może miec leniwy spiacy dzien i ze codziennie mam czuć te ruchy chociaż rano czy wieczorem
gosiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 17:28   #4630
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Cytat:
Napisane przez kopycio Pokaż wiadomość
Bylam dzis na łupach, znalazłam rzeczy na wyjscie ze szpitala i super kombinezon na zime, taki porzadny bardzo, i śpiworek i mnostwo spodni szpioszkow i koszul, ciekawe czy w ogóle zdąrzę go w to wszystko ubrać Od jutra wielkie pranie!

Zrbię Wam smaka! Kupiłam lody mam szarlotkę, będzie pysznie!
Ten sweterek z uszkami boski
Cytat:
Napisane przez Agnessssa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny nie pisałam prawie dwa tygodnie bo nie miałam za bardzo czasu. U nas wszystko ok, obyło się bez szpitala na szczęście. Rosniemy bardzo ładnie dzisiaj mamy 28.4 tc i mały przybrał do 1340g byłam w szoku ale jest ok. Adam jest tydzień do przodu a matka jest szczęśliwa.
Super że wszystko jest tak jak powinno Ładna waga Adasia
Cytat:
Napisane przez kajaja Pokaż wiadomość
Co WY tam tyle zamawiacie w tej aptece? za tyle kasy
Też się właśnie zastanawiam co dziewczyny zamawiają, że tyle płacą...
Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
dalej czekam. Idzie oszaleć czekam do 20 na męża jak nie bedzie sie ruszac jade na IP
Kochana u nas też są takie dni, że nie czuję ruchów. Np. wczoraj i dzisiaj nie czułam od samego rana, wczoraj mały odezwał się dopiero wieczorem, dzisiaj też dopiero z pół godz. temu. Ale ja już wiem, że ma takie dni śpiocha, więc się nie martwię. Chociaż pierwszy raz jak się zdarzyło też panikowałam. Jeżeli się boisz, to jedź i przynajmniej będziesz spokojna
Cytat:
Napisane przez duchaa123 Pokaż wiadomość
To i ja wstawiam swój bebeszek 31 tc
Ładny Wielkościowo podobny do mojego
Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
Kalpana co do termometru...
Pisałam Ci już ja mam nc100 i on nie ma funkcji np. wyłączenia dźwięku, ale nie jest on jakiś koszmarny a Alan wiesz jaki ma sen. Nigdy go to nie wybudzało jak miał gorączke więc nie ma z tym problemu. W nowszych masz tam tylko na wyświetlaczu chyba date i godzine, w starszych tego nie ma, no i ten dźwięk do wyłączenia. Tak jak któraś tu pisała że oba są tak samo dobre w pomiarach. Także bierz który Ci wygodniej

Dziś mam mało czasu na wizaż bo mały ma ochote bawić sie z mamusią także no... przyszedł dziś jeden z ciuszków dla brzuszkowego maluszka i jest cuuuuuuudny przyjedzie jeszcze jeden tylko w innym kolorze moi rodzice fundowali więc jest też coś nowego, sklepowego
Podejdę do obu aptek i zobaczę co i jak Mam nadzieję, że mi pozwolą od razu wypróbować
Pochwal się zdjęciami co kupiłaś
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 17:29   #4631
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Już się wykompałam zrobiłam z sobą porządek i bożeną i poleżałam chwile w wannie. Przyszłam popatrzeć co napisałyście i tak jak Agnessa napisałam wstrząsnęłam brzuchem pare razy i mnie kopłą ale nie rozpieszcza mamy dzisiaj raz i wystarczy ważne że sie odezwała nie wiem ile powinna razy na dzień sie ruszac dziecko w tak wyskokiej ciąży czy są w ogóle jakieś normy czy to indywidualna sprawa sama nie wiem co o tym myśleć ale stracha strasznego mi dzisiaj napędziła ta moja księzniczka kurka ale jak napisałyście że Wasze dzieciaczki też tak czasami mają to trochę sie uspokoiłam z tym że naprawde od 2 miesięcy regularnie o stałych porach mi szalała a jak nie no to godzine później ale zawsze skakała jak pinpong a dziś cisza poprostu cisza wiec tym bardziej moja panika wpadała w mała paranoje. Od rana miałam całe napiete podbrzusze a g ó w no robiłam tyle co stanęłam chwile przy smażeniu ryby zupa sie sama gotowała pranie wstawiłam ale juz nie niosłam mąż mi zawsze wyciaga z pralki i przynosi do ""suszarni " i reszte dnia leżałam patrząc i czytając co napisałyście dlatego to napinanie jeszcze wziełam no spe ale wielkiej różnicy po niej nie było być może dlatego ze zwykłą wzięłam forte mi sie skończyła...........
no to sie wyżaliłam
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-05, 17:38   #4632
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
Już się wykompałam zrobiłam z sobą porządek i bożeną i poleżałam chwile w wannie. Przyszłam popatrzeć co napisałyście i tak jak Agnessa napisałam wstrząsnęłam brzuchem pare razy i mnie kopłą ale nie rozpieszcza mamy dzisiaj raz i wystarczy ważne że sie odezwała nie wiem ile powinna razy na dzień sie ruszac dziecko w tak wyskokiej ciąży czy są w ogóle jakieś normy czy to indywidualna sprawa sama nie wiem co o tym myśleć ale stracha strasznego mi dzisiaj napędziła ta moja księzniczka kurka ale jak napisałyście że Wasze dzieciaczki też tak czasami mają to trochę sie uspokoiłam z tym że naprawde od 2 miesięcy regularnie o stałych porach mi szalała a jak nie no to godzine później ale zawsze skakała jak pinpong a dziś cisza poprostu cisza wiec tym bardziej moja panika wpadała w mała paranoje. Od rana miałam całe napiete podbrzusze a g ó w no robiłam tyle co stanęłam chwile przy smażeniu ryby zupa sie sama gotowała pranie wstawiłam ale juz nie niosłam mąż mi zawsze wyciaga z pralki i przynosi do ""suszarni " i reszte dnia leżałam patrząc i czytając co napisałyście dlatego to napinanie jeszcze wziełam no spe ale wielkiej różnicy po niej nie było być może dlatego ze zwykłą wzięłam forte mi sie skończyła...........
no to sie wyżaliłam
Widzisz kochana wszystko dobrze
Dzieciaki mają czasami spokojniejsze dni. ☺
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 17:39   #4633
Agnessssa
Rozeznanie
 
Avatar Agnessssa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 901
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

GGI położne różnie mówią ale albo 10 ruchów na dzień albo 10 na godzinę to są dwie przyjęte zasady. Mój się dzisiaj kotlowal a teraz śpi po przejzdzce samochodem
__________________
Żona od 4.10.2014r.
Adam 4.04.2016r.
Agnessssa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 17:40   #4634
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Cytat:
Napisane przez kajaja Pokaż wiadomość
i jak Kochana?

Co WY tam tyle zamawiacie w tej aptece? za tyle kasy
Kajaja też się dziwiłam dopóki nie zaczęłam sama robić zamówienia :P
U mnie główną ceną był laktator, 2x octenisept, no i wszystko kupowałam. Dla siebie i dla maluszka. ☺
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 17:45   #4635
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

GGI to ci mała strachu napędziła. Moja ostatnio jest mocno aktywna, ale zdarzały jej się dłuuuugie godziny bez ruchu.
mi w gemini najwięcej nabił termometr i katarek, ale i tak zamówienie będzie chyba mniejsze niż 300 zł. Zobaczę, bo dopiero uzupełniam koszyk. Postanowiłam na razie nie kupować laktatora, bo kto wie, jak z tym kp będzie.
byłam się zdrzemnąć, a prawie nigdy mi się to nie zdarza. I jeszcze chłop mnie $^%^%*(, jakiś zły humor ma i bez kija nie podchodź do dziada, bo warczy
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 17:46   #4636
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
Już się wykompałam zrobiłam z sobą porządek i bożeną i poleżałam chwile w wannie. Przyszłam popatrzeć co napisałyście i tak jak Agnessa napisałam wstrząsnęłam brzuchem pare razy i mnie kopłą ale nie rozpieszcza mamy dzisiaj raz i wystarczy ważne że sie odezwała nie wiem ile powinna razy na dzień sie ruszac dziecko w tak wyskokiej ciąży czy są w ogóle jakieś normy czy to indywidualna sprawa sama nie wiem co o tym myśleć ale stracha strasznego mi dzisiaj napędziła ta moja księzniczka kurka ale jak napisałyście że Wasze dzieciaczki też tak czasami mają to trochę sie uspokoiłam z tym że naprawde od 2 miesięcy regularnie o stałych porach mi szalała a jak nie no to godzine później ale zawsze skakała jak pinpong a dziś cisza poprostu cisza wiec tym bardziej moja panika wpadała w mała paranoje. Od rana miałam całe napiete podbrzusze a g ó w no robiłam tyle co stanęłam chwile przy smażeniu ryby zupa sie sama gotowała pranie wstawiłam ale juz nie niosłam mąż mi zawsze wyciaga z pralki i przynosi do ""suszarni " i reszte dnia leżałam patrząc i czytając co napisałyście dlatego to napinanie jeszcze wziełam no spe ale wielkiej różnicy po niej nie było być może dlatego ze zwykłą wzięłam forte mi sie skończyła...........
no to sie wyżaliłam
no i super że kopnęła w końcu. MOże ona się ruszała wcześniej ale tak delikatnie że Ty jej nie czułaś
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 17:50   #4637
duchaa123
Wtajemniczenie
 
Avatar duchaa123
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 359
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Tez wlasnie mialam pisac ze sie wykompalam i zrobilam porzadek z bozenka ale sie umeczylam ale sie udalo
__________________
"Wolę jedno życie z Tobą, niż samotność przez wszystkie ery tego świata"

Adrian 13.05.2013 r Gabriela 13.04.2016 r
duchaa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 17:53   #4638
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Cytat:
Napisane przez duchaa123 Pokaż wiadomość
Tez wlasnie mialam pisac ze sie wykompalam i zrobilam porzadek z bozenka ale sie umeczylam ale sie udalo
U mnie to też już duży problem. Próbowałam z pomocą lusterka Ale jakoś mi nie wygodnie i tak jadę po omacku
Na szczęście bez większych krwotokow 😅
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 17:53   #4639
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość
Smarrita: Na zaparcia owsianka (wiele dziewczyn tu stosuje ). Ja polecam śliwki suszone
właśnie jutro kupuję śliwki mimo że nie lubię owsiankę ostatnio zrobiłam taką że po 2 łyżkach wyrzuciłam

Ja dzis 2 prania dziecięce zrobiłam, jeszcze torbę spakuję. ZOstanie mi jedno pranie kolorowych ciuchów + pieluchy, kocyki i wszystko Na prasowanie zaproszę teściową Nie no żartuję, moja teściowa nie jest z tych w żaden sposób pomocnych....

Jutro Tż jedzie odebrac mi chustę i już kolejna rzecz z głowy. ZNalzłam Natibaby za 90zł z okolicy
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-05, 18:03   #4640
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość
Kalpana To zależy jak mocnym snem będzie spało Twoje dziecko podczas pomiaru (który czasami będziesz robiła na śpiocha).
Mi się wydaje to całkiem istotnym kryterium, gdyż podczas choroby każdy jest bardziej rozdrażniony, więc dodatkowe bodźce dźwiękowe nie są wskazane.

W Gemini dali mi do niego tran w kapsułkach dziś zakupiony za 99 zł

Łeeee muszę się ruszyć do pralni i odebrać suknię ślubną. Mąż mnie przycisnął, żeby ją oddać do komisu ale ma rację, bo po co mi piękna suknia, która będzie tylko żółkła. No, ale nie wiem, jak ją dotacham do chaty, bo dość ciężka jest. Jak nie dam rady, to zaniosę Mężowi do samochodu, bo pracuje bliżej pralni, niż jest nasze mieszkanie tylko w drugą stronę i właśnie rozkminiam, czy bardziej mi się opłaca nadrobić drogi kawałek dźwigając, czy się przemęczyć i iść do domu

PITy: ja jeszcze swoich nie dostałam a też już chciałabym mieć to z głowy.
Gdybym poleciała zwykłym zapałem, to pewnie rozliczałabym się na porodówce
Sprzedawaj,
sprzedawaj kasa się przyda, no chyba ze żal się rozstać.
Ja swoją od razu po ślubie wystawiłam i dość szybko poszła.
Wolisz komis niż ogłoszenie na olx. Chyba sprzedać samemu bardziej się opłaca. Za moją udało mi się 1600 wziąć wiec dobry interes.




Cytat:
Napisane przez patulinka94 Pokaż wiadomość
Moje zamówienie to 460
Z tym że zamówiłam też laktator. A reszta to same drobne rzeczy...

Butelki
Jeśli te Natural są za 24 zl ze smoczkami to się opłaca.
Jesli musisz smiczki dokupić do nich to kup tylko do tych które masz, jeśli są w dobrym stanie i nadają się do użytku ☺

niby drobne rzeczy a zbiera się tych ☠☠☠☠☠☠☠ek na jakieś 300 zł spokojnie. Całe szczęście laktator dostane od szwagierki a termometr ciocia obiecała sprezentowac wiec chociaż to odpada.
Jezcze Musze parę drobiazgów z apteki kupić i pewnie znów na gemini bo bardziej się opłaca nawet z przesyłka niż gdzieś stacjonarnie.




Cytat:
Napisane przez Agnessssa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny nie pisałam prawie dwa tygodnie bo nie miałam za bardzo czasu. U nas wszystko ok, obyło się bez szpitala na szczęście. Rosniemy bardzo ładnie dzisiaj mamy 28.4 tc i mały przybrał do 1340g byłam w szoku ale jest ok. Adam jest tydzień do przodu a matka jest szczęśliwa.

hej, hej dobrze ze jesteś i wszystko ok z Wami bo już się martwiłysmy




Cytat:
Napisane przez kajaja Pokaż wiadomość
i jak Kochana?




Co WY tam tyle zamawiacie w tej aptece? za tyle kasy

same drobiazgi ale niestety się nazbiera tu 10 zł tam 20 zł




Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość
Smarrita: Na zaparcia owsianka (wiele dziewczyn tu stosuje ). Ja polecam śliwki suszone



śliwki są mega, mam teraz takie niezbyt wysuszone i są pyszne


Cytat:
Napisane przez patulinka94 Pokaż wiadomość
U mnie to też już duży problem. Próbowałam z pomocą lusterka Ale jakoś mi nie wygodnie i tak jadę po omacku
Na szczęście bez większych krwotokow 😅
Ja po omacku się ostatnio trochę zmasakrowałam, następnym razem biorę lusterko ☺
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 18:04   #4641
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

GGI uff, moja Ewka raz miała taki leniwy dzień więc wiem jaki to stres.

Mi na gemini wyszło ponad 300 zł, z droższych rzeczy jedynie katarek, bez kosmetyków i pieluch ale dorzuciłam dla nas coś na przeziębienie, witaminy, dla nie podklady, wkladki, nakładki silikonowe, czopki dla Ewki, kropelki, bepanthen, smoczki i ine pierdółki.
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 18:05   #4642
salud
Zadomowienie
 
Avatar salud
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 040
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Dzięki dziewczyny za komplementy,te sukienusie które pokazałam to takie malutkie 0-3 m-ca.Kupiłam kilka większych,nawet takie na 1,5-2 lata,ale nie będę fotografować,zwłaszcza ,że te małe najsłodsze.
Gosiaczek ,super brzusio.Też zamówiłam tego konika na biegunach do ozdoby. Szkoda tylko,że nie można było płacić przez paypal bo zwykły przelew wyjdzie dopiero w poniedziałek i nie wiem jak z tą wysyłką uwzględnią,bo darmowa miała być do 7 tak?
Ducha,ale elegancki brzuszek.
Odnośnie termometrow microlife jak piszecie,że nowsza wersja jest niewiele droższa to bym brała nowszą. Na pewno jest tak samo dokładna,a zawsze to plus,że można wyłączyć dźwięk i podświetlenie,bo w nocy może budzić maluszka jeśli ma lekki sen.No i krócej mierzy. Mój działa sprawnie,więc przy nim zostanę,ale jak bym nie miała żadnego,to bym brała nowszy.
GGI-ale ulga,że się mała odezwała.
Dziś mieliśmy z małym kolejny dzień wyzwań-fryzjer. Bał się bardziej niż dentysty,więc najpierw dla przykładu mama siadła do podcięcia,potem tata,a na końcu jaśnie pan
Agnessa-fajnie,że się odezwałaś i ,że wszystko u Was dobrze

Edytowane przez salud
Czas edycji: 2016-02-05 o 18:09
salud jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 18:07   #4643
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Wyprawka dalej sie kompletuje.. ile kasy na to idzie... szok...
A ile jeszcze do kupienia....
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 18:07   #4644
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Później usiade do kompa to zobaczę Wasze zdjęcia, a teraz chwale się brzuszkiem. Zdjęcia ze środy.


PRZESCIERADLA
Dziś na allegro pojawiło się prześcieradło do wózka w koty. Już zamówiłam 3 sztuki. oprócz kotów to w szare kropki i beżowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1454695571134.jpg (45,3 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1454695584623.jpg (42,1 KB, 51 załadowań)
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 18:13   #4645
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Tak, ja mam ten nowszy termometr
Męża chyba nie pokaże, myśle ze by nie chciał raczej wiadomo, gusta rożne, dla mnie jest przystojny a odkąd ćwiczy to juz wogole sie taki super zrobił

Bożenka/piczka - moj maz wczoraj sie śmiał,ze takiejzarosniwtej nigdy nie widział u mnie kuoilam dzis lusterko i będę próbować golić... Nigdy nie golilam przy lusterku, nie wiem jak sie zabrać za to... Czy postawić na ziemi czy na szafce, wannie... Jak wy to robicie? Ja bym wolała depilatorem, ale maz mowi ze jeszcze skurczy dostanę

Tak, różowy Linomag na pupę. Ja za te rzeczy ze zdjecia, plus płyn do płukania ust, zapas mydła biały jeleń (ale to 7 zł) i sztyft do nią za 3 zł zapłaciłam 240 zł
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 18:22   #4646
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość

Kurcze no i teraz już nie wiem cz brać ten czy nc 100. Bo właśnie dzwoniłam do innej apteki i mają jeden nc 100 za 98,70zł. Wizualnie ten 100 mi bardziej odpowiada, ale znowu Asia kusi tym, że w 150 można wyłączyć dźwięk. No i bądź tu człowieku mądry
Akurat to wyłączanie dźwięku to nie bajer, ale przydatna rzecz - nie zauważyłam, że tam jest. I skoro pojawiły się dziewczyny, które nową wersję znają i też polecają, a różnica cenowa niewielka, to ja bym nowszą brała No ale u mnie po ptokach...

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
mi w gemini najwięcej nabił termometr i katarek, ale i tak zamówienie będzie chyba mniejsze niż 300 zł. Zobaczę, bo dopiero uzupełniam koszyk. Postanowiłam na razie nie kupować laktatora, bo kto wie, jak z tym kp będzie.
Bierzesz Katarek zwykły za 51zł? On jest na allegro nawet po 35zł. Jest jego nowsza wersja Katarek Plus (ma rozkręcany pojemnik, żeby łatwiej czyścić), ale akurat go nie ma na Gemini, a szkoda bo kosztował chyba 42zł (nie czaję rozbieżności cenowej). Ja go chyba wezmę w Hubiworld bo jest za 43zł.

Z takich dziwnych rzeczy to ja jeszcze wczoraj kupiłam, nie w gemini tylko w tym sklepie myszka, taki korek do pupki na odgazowywanie - jakieś 3zł, więc stwierdziłam że na wszelki wypadek kupię


I kliknęłam właśnie dwie koszule dolce sono - może dobrze, że tyle zwlekałam bo uznałam ostatecznie, że z sercami mi się nie podobają i wzięłam gładką oraz kwiecistą - obie w granacie, idealne do niebieskiego szlafroka z granatowymi przeszyciami

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
Bożenka/piczka - moj maz wczoraj sie śmiał,ze takiejzarosniwtej nigdy nie widział u mnie kuoilam dzis lusterko i będę próbować golić... Nigdy nie golilam przy lusterku, nie wiem jak sie zabrać za to... Czy postawić na ziemi czy na szafce, wannie... Jak wy to robicie? Ja bym wolała depilatorem, ale maz mowi ze jeszcze skurczy dostanę
A depilowałaś już tam depilatorem w ciąży? Jeśli tak i to nie będzie szok, to ja bym leciała dalej.

Z lusterkiem w łazience nie mogłam sobie znaleźć miejsca - bo ono mimo dużego powiększenia musi być blisko Także skończyłam w sypialni, na łożu, pod tyłek ręcznik, nogi szeroko, przed poducha, żeby było o co lusterko oprzeć stabilnie. I tak leciałam. Ale taką maszynką/trymerem elektrycznym do golenia na sucho (kupiłam specjalnie w ciąży, ale cudo to nie jest). Całkiem się wtedy doprowadziłam do niezłego stanu, przydałaby się powtórka.
Ostatnio jak byłam u kosmetyczki z brwiami to jej właśnie wspominałam, że pluję sobie w brodę że nie zrobiłam lasera przed ciążą i że właśnie mamy na forum rozkminy jak to tam ogarniać Powiedziała, że spokojnie mogę do nich przyjść to mnie maszynką ogolą - mają takie klientki
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 18:22   #4647
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość

Bierzesz Katarek zwykły za 51zł? On jest na allegro nawet po 35zł. Jest jego nowsza wersja Katarek Plus (ma rozkręcany pojemnik, żeby łatwiej czyścić), ale akurat go nie ma na Gemini, a szkoda bo kosztował chyba 42zł (nie czaję rozbieżności cenowej). Ja go chyba wezmę w Hubiworld bo jest za 43zł.
to jest zwykły i plus? dzięki za info, to ja wolę ten plus poszukam na allegro w takim razie
o i widzę na dozie za 45 zł ;] pacz, bym przepłaciła na gemini, człowiek musi być czujny na każdym kroku
__________________


Edytowane przez velika
Czas edycji: 2016-02-05 o 18:24
velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 18:24   #4648
renata3_
Rozeznanie
 
Avatar renata3_
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 507
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Ineso to zamówiłaś identyczne koszule co ja

Z rzeczy dziwnych wg mnie, kupiłam w razie czego rurkę antykolkową 1 szt. ... oby się nie przydała.
__________________
03.05.2016r. Miłosz

Edytowane przez renata3_
Czas edycji: 2016-02-05 o 18:27
renata3_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 18:27   #4649
gosiulka22
Wtajemniczenie
 
Avatar gosiulka22
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 094
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Cytat:
Napisane przez salud Pokaż wiadomość
Cześć mamusie,wczoraj starałam się poczytywać,ale zwariowany dzień a wieczorem kiepsko się czułam i w końcu nic nie napisałam,a dziś już nie pamiętam co chciałam pisać
Kejka spóźnione sto lat!szybkiego i bezbolesnego porodu i wszystkiego o czym marzysz.
Gosiaczek-grucha mega,półeczka też przesłodka,ten konik na biegunach by super pasował. Też się nad nim zastanawiam.A sen-padłam.A te cotton ballsy na póleczce robiłas sama?Czy gotowiec?Bo ja bym chciała sama zrobić,ale nie mogę się zdecydować czy z muliny,czy te bandażowe czy może ping pongi.
Chustę mam po synku tkaną jakąś,nie byłam na warsztatach nt.chustowania,tylko robiłam wg.poradnika który dołączyli do chusty plus filmiki instruktażowe z netu.Tylko trochę późno kupiłam i młody już był trochę ciężki.Ale teściowa go chustowała (bo duża i silna kobieta) i dzięki temu mogła coś zrobic w domu,obiad,zakupy a on był zadowolony,że wszystko widzi.Teraz planuję poćwiczyć na jakieś lalce i od razu motać,żeby córcia była blisko mnie.
Pochwalę się moim dzielnym synem,byliśmy wczoraj u dentysty pierwszy raz w życiu(za 2 m-ce będzie miał 3,5 roku),bo zrobiła mu się próchnica i był bardzo dzielny,dał sobie zrobić przegląd i zaplombowac zęba.Po powrocie do domu powiedział,że bardzo mu się podobało u dentysty i chyba nim zostanie jak będzie duży
Dziś miałam wizytę u swojej gin,31 tc,młoda waży 1600,wszystko ok.Tylko szyjka nadal ma 5 cm,coś czuję w kościach,że szykuje się powtórka z pierwszego porodu,odejdą wody,a szyjka twarda,długa i zamknięta
Spróbuję załączyć foto brzuchala i garderoby młodej plus niektóre lumpkowe łupy.Aha i jej mini kącik w naszej sypialni,bo łóżeczka do jej pokoju na razie nie mamy
piękne mebelki ciuszki cudne, macie tego trochę, będzie dziewczyna wystrojona

Cytat:
Napisane przez kopycio Pokaż wiadomość
Ja mam taką położna, która nie pracuje w szpitalu, przyjezdza do mnie i sobie gadamy i po porodzie tez przyjedzie, przynajmniej tak mowila A ze szpitala nie znam żadnej, ale wydaje mi sie, że nie może tak być, że nikt do Ciebie nie przyjdzie

Dzis bylam z mamą w SH i pokazuje jej niebieska bluzą, a ona na to co Ty niebieskie będziesz Małemy kupować?? ciagle mi różowe podrzucała



Dziekuje za post! zapisałam sobie, bede do niego wracać, chusta jest, mysle ze stówka za chuste dobrej firmy i nic a nic nie zniszczona to dobra cena, przeraża mnie tylko ilość tego materiału! Przecież jak sie zawinę to jak mumia będe wygladać



Oj jak bym chciała taki leciutki poród



A do czego bedzie uzywac tego rozowego linomagu? Ja tez mam i w koncu nie wiem do czego do pupy??



Ja tak mam! od paru dni, jak leze na boku dluzej to tak mnie udo od wewnątrz boli, jakby mi Młody głową główną żyłe uciskał i krew nie dopływała i czuje jakby zaraz miała mi noga odpaść Nie wiem co to Zmiana pozycji pomaga, ale zaraz dzieje się to samo z drugą nogą i tak w kółko



Ale masz duzo czapeczek Sukienusie piękne

wyczailam sobie wozek na olx i babka nie odpisuje na wiadomość a nr tel. nie podala, a taki piekny! i w super cenie pewnie zaraz komus opchnie i nawet nie napisze

Bylam dzis na łupach, znalazłam rzeczy na wyjscie ze szpitala i super kombinezon na zime, taki porzadny bardzo, i śpiworek i mnostwo spodni szpioszkow i koszul, ciekawe czy w ogóle zdąrzę go w to wszystko ubrać Od jutra wielkie pranie!

Zrbię Wam smaka! Kupiłam lody mam szarlotkę, będzie pysznie!
świetne ubranka, ten szary sweterek i spodnie z miki to mogłabyś mi oddac a no i rampersa zielonego w paski

Cytat:
Napisane przez Smarrita Pokaż wiadomość
Dziewczyny błagam, jakie są sposoby na zaparacia

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------
może zjedz kiwi? ja owsianki nie lubię, śliwek zapomniałam kupić to wcinałam kiwi i poszło


GGI dobrze, że Mała w końcu się odezwała. Ja niedawno miałam taki przypadek wiem jaki to stres też już miałam jechać do szpitala
gosiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 18:30   #4650
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
to jest zwykły i plus? dzięki za info, to ja wolę ten plus poszukam na allegro w takim razie
o i widzę na dozie za 45 zł ;] pacz, bym przepłaciła na gemini, człowiek musi być czujny na każdym kroku
Też nie wiedziałam, tylko wczoraj jak porównywałam ceny z gemini i allegro to zauważyłam ten rozstrzał cenowy i się wczytałam.
Cytat:
Napisane przez renata3_ Pokaż wiadomość
Ineso to zamówiłaś identyczne koszule co ja

Z rzeczy dziwnych wg mnie kupiłam w razie czego rurkę antykolkową 1 szt. oby się nie przydała.
Ooo, przyszły Ci już? Ta kwiecista fajna? Bo trochę się obawiam czy ten print nie będzie pękał albo coś

To ta rurka to zamiennik tego mojego korka Oby! A jeśli będzie trzeba, to ja tego dziecku nie wsadzę, tylko tż.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-08 08:08:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.