Shih Tzu cz. III - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-20, 12:26   #4621
Hot Lady
Zakorzenienie
 
Avatar Hot Lady
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wyspa snów
Wiadomości: 6 674
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez menula Pokaż wiadomość
Hej kochane
Raczej się tutaj nie udzielam,wolę sobie poczytać co ciekawego piszecie,bo niestety czas mi nie pozwala na rozpisywanie się,ale teraz mam problem z moją shih tzu i wpierw chcę się was poradzić co to może być,może ktoraś miała taki problem ze swoim pupilem.Mianowicie wczoraj podczas dokładnego czesania zauważyłam że na wewnętrznej stronie uszek mojej Emi są jakieś dziwne kawalki łusek,taki jakby grubszy łupież czy coś w tym stylu,zaniepokoiło mnie to,ale dzisiaj po powrocie z pracy kiedy znów ją czesałam zauważyłam że jest tego już więcej,a mianowicie na zewnętrznej stronie uszu,w jednym miejscu takie jakby skupisko tego.Obawiam się że to alergia na coś,czy też uczulenie,ale nic jej teraz nie zmieniałam,szamponem była już myta 4 raz,zmieniłam jej w połowie lutego.Błagam,pomóżcie,cz y wiecie co to takiego?????
menula zabierz swoją Emi do weterynarza, on najlepiej zaradzi moje koleżanki mające shih tzu opowiadały mi, że często zdarzały się grzybice w uszkach, tylko że w tamtych przypadkach była ciemna wydzielina, weterynarz najlepiej zdiagnozuje co dolega twojemu psiakowi

Cytat:
Napisane przez BIG Pokaż wiadomość
To część ogłoszenia z Tablica.pl
Nie wiem czy to smieszne czy nie.....
Pani sprzedaje pekińczyki


cytat

Uprzedzające pytania:Szczeniaczki nie są mieszane z shih tzu tak jak ich rodzice!!!!Są czysto rasowymi pekińczykami!!!

http://tablica.pl/oferta/pekinczyki-....html#06ef354e
niestety cały czas zdarzają się takie sytuacje, takie osoby nie są nawet świadome, że to co piszą w ogłoszeniu mija się z prawdą

muszę się pochwalić, że moja Luna poczynia postępy w nauce czystości już na każdym spacerku węszy w poszukiwaniu najlepszego miejsca a po pierwszych dwóch spacerkach biedulka niosła siusiu do domku

czy wasze pociechy również uwielbiają spać na pleckach? weterynarz twierdzi, że jeśli piesek śpi lub leży na pleckach, to oznaka, że absolutnie nic go nie boli, ponieważ w innej sytuacji nie położyłby się w ten sposób - oby, bo moja to kocha spać tak wyłożona
__________________
Zaczaruj mnie na życie całe,
Bo tylko z Tobą zostać chcę,
Zawsze dobrze to wiedziałem,
Że jest na świecie taki ktoś,
Kto będzie DUSZĄ, SERCEM, CIAŁEM
Chciał podzielić ze mną los
Hot Lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 14:01   #4622
di69
Rozeznanie
 
Avatar di69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 800
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez menula Pokaż wiadomość
Hej kochane
... kawalki łusek,taki jakby grubszy łupież czy coś w tym stylu...
Bez weta i tak się nie obędzie ale...mojej znajomej pies miał coś podobnego do Twojego opisu z tym, że jej dodatkowo w tych łupieżowatych miejscach sierść wypadła. Okazało się, że to grzybica.
Cytat:
Napisane przez BIG Pokaż wiadomość
To część ogłoszenia z Tablica.pl
Nie wiem czy to smieszne czy nie.....
Pani sprzedaje pekińczyki
cytat
Uprzedzające pytania:Szczeniaczki nie są mieszane z shih tzu tak jak ich rodzice!!!!Są czysto rasowymi pekińczykami!!!
http://tablica.pl/oferta/pekinczyki-....html#06ef354e
A ta pani to z miłości do swojej suczki i dla jej zdrowia już drugi raz ją dopuściła ? Mi się już tylko chce płakać na treść takich i podobnych ogłoszeń. Dziwi mnie tylko, że nikt takich ogłoszeń - bez zarejestrowanej legalnej hodowli - nie usuwa.
Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
a ja chyba muszę pożegnać się na zawsze z długimi włoskami Odiego tu gdzie teraz mieszkam (tzn przy samym lesie) jest taki wysyp kleszczy, że codziennie znajduję u małego kilka sztuk. ostatnio nawet siedział w uchu
i co z tego, że zakropiony jest fiprexem jak i tak dziadostwo się wczepia w skórę.
w krótkich włoskach łatwo wytropić dziada ale w długich nie będzie już tak prosto. tym bardziej, że ze z każdego spacerku mały przynosi pasażera na gapę
Ja też o ile dam radę w tym tygodniu chcę iść z moją do gromera. Szukam teraz jakiś fotek z fryzurkami żeby ewentualnie móc wytłumaczyć pani o co mi biega
Cytat:
Napisane przez Hot Lady Pokaż wiadomość
...
muszę się pochwalić, że moja Luna poczynia postępy w nauce czystości ...
Gratulujemy
Cytat:
Napisane przez Hot Lady Pokaż wiadomość
czy wasze pociechy również uwielbiają spać na pleckach?
Z tego co się orientuję one- znaczy shih - tak lubią Mąż zawsze się śmieje, że mała poluje na jastrzębia ( to z kawału )
__________________
Lepsze 10 godzin samemu w domu niż 24 w schronisku
di69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 15:16   #4623
Hot Lady
Zakorzenienie
 
Avatar Hot Lady
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wyspa snów
Wiadomości: 6 674
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez di69 Pokaż wiadomość
Gratulujemy

Z tego co się orientuję one- znaczy shih - tak lubią Mąż zawsze się śmieje, że mała poluje na jastrzębia ( to z kawału )
dziękujemy liczymy na dalsze postępy w nauce a co do spania, to moja właśnie tak zupełnie do góry łapkami śpi obok - aż się człowiek uśmiecha

ja teraz szukam odpowiedniego gabinetu na pierwszą kąpiel dla mojej małej, bo już można ją wykąpać i chcę zobaczyć jak to robią profesjonaliści, aby od razu jej do tego nie zrazić, poza tym słabo się orientuję jakie są najlepsze szampony i odżywki do pielęgnacji naszych shih tziaków
__________________
Zaczaruj mnie na życie całe,
Bo tylko z Tobą zostać chcę,
Zawsze dobrze to wiedziałem,
Że jest na świecie taki ktoś,
Kto będzie DUSZĄ, SERCEM, CIAŁEM
Chciał podzielić ze mną los
Hot Lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 15:28   #4624
di69
Rozeznanie
 
Avatar di69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 800
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez Hot Lady Pokaż wiadomość
dziękujemy liczymy na dalsze postępy w nauce ...
Jak już załapała to teraz już tylko z górki

Cytat:
Napisane przez Hot Lady Pokaż wiadomość
...poza tym słabo się orientuję jakie są najlepsze szampony i odżywki do pielęgnacji naszych shih tziaków
To już będziesz musiała sama ocenić metodą prób i błędów Z pieskami tak jak z nami, nie wszystko im pasuje. Najlepsze na początek będą kosmetyki zawierające jedynie naturalne składniki. My początkowo mieliśmy kosmetyki z All System (spisywały się świetnie), teraz mamy z bio groom-a.
__________________
Lepsze 10 godzin samemu w domu niż 24 w schronisku
di69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 16:51   #4625
menula
Zakorzenienie
 
Avatar menula
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 367
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez di69 Pokaż wiadomość
Bez weta i tak się nie obędzie ale...mojej znajomej pies miał coś podobnego do Twojego opisu z tym, że jej dodatkowo w tych łupieżowatych miejscach sierść wypadła. Okazało się, że to grzybica.
Nie orientujesz się może jak wygląda wtedy leczenie? Pewnie bez antybiotyku w maści się nie obejdzie. Szczerze mówiąc nie zauważyłam jakiegoś szczególnego wypadania włosów, aczkolwiek za tymi uszkami kłaczki mojej Emi są dość przerzedzone, dziwne

A z takich szczególików to tak: niunia ma rok i 3 miesiące, karmimy ją karmą BOSCH dla piesków wrażliwych, czasem podaję jej makaron z warzywami i troszkę kurczaka, a do śniadanka dodajemy jej omegan. Kąpana jest raz w tygodniu, w połowie lutego zmieniliśmy jej zwykły szampon na Groom Profesional 2w1. Dość niepokojący jest fakt, że od dzisiaj moja mała zaczęła się dość często drapać za uszkami Wspomnę jeszcze, że końcem stycznia była leczona na dość zaawansowane zapalenie uszu, sączyła jej się brunatna, nieprzyjemnie pachnąca wydzielina, trzepała główką i nawet nie dała się dotknąć w okolice uszek. Teraz już na szczęście wszystko w porządku, uszy są czyste i nie dzieje się z nim nic złego.

Mam nadzieję, że po głębszym naświetleniu sprawy będziecie w stanie poradzić mi coś więcej, choć obawiam się że tak jak pisalyście- bez wizyty u weterynarza się nie obejdzie.
__________________

NOWY WĄTEK

11.10 dokładka post 3



Edytowane przez menula
Czas edycji: 2012-03-20 o 16:53
menula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 18:49   #4626
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Shih Tzu cz. III

[QUOTE=menula;33038926]Nie orientujesz się może jak wygląda wtedy leczenie? Pewnie bez antybiotyku w maści się nie obejdzie. Szczerze mówiąc nie zauważyłam jakiegoś szczególnego wypadania włosów, aczkolwiek za tymi uszkami kłaczki mojej Emi są dość przerzedzone, dziwne

A z takich szczególików to tak: niunia ma rok i 3 miesiące, karmimy ją karmą BOSCH dla piesków wrażliwych, czasem podaję jej makaron z warzywami i troszkę kurczaka, a do śniadanka dodajemy jej omegan. Kąpana jest raz w tygodniu, w połowie lutego zmieniliśmy jej zwykły szampon na Groom Profesional 2w1. Dość niepokojący jest fakt, że od dzisiaj moja mała zaczęła się dość często drapać za uszkami
Wspomnę jeszcze, że końcem stycznia była leczona na dość zaawansowane zapalenie uszu, sączyła jej się brunatna, nieprzyjemnie pachnąca wydzielina, trzepała główką i nawet nie dała się dotknąć w okolice uszek. Teraz już na szczęście wszystko w porządku, uszy są czyste i nie dzieje się z nim nic złego.

Mam nadzieję, że po głębszym naświetleniu sprawy będziecie w stanie poradzić mi coś więcej, choć obawiam się że tak jak pisalyście- bez wizyty u weterynarza się nie obejdzie.
[/QUOTE]



skoro mała zaczęła drapać się po uszach to raczej nie wszystko jest z nimi w porządku. moim zdaniem konieczna będzie wizyta u weterynarza. tym bardziej, że jak sama wspomniałaś, już wcześniej przyplątało się poważniejsze zapalenie. może nie jest do końca zaleczone albo choroba wróciła? niestety takie zapalenia lubią wracać

i jeszcze zastanawiające jest to przerzedzenie włosków za uszami, nie wiem jak inne pieski ale Odi ma tam bardzo gęste włosy ale może u Twojej to normalne. a jak było wcześniej? a jak włożysz jej głębiej patyczek do ucha to jest czysty? nie ma żadnej wydzieliny?


tak czy inaczej pędź do weterynarza. im wcześniej choroba będzie rozpoznana tym krócej potrwa leczenie. powodzenia


a ja znów znalazłam dzisiaj 2 kleszcze u Odiego no już nie daje sobie z nimi rady... wprawdzie nie były wbite, lekko się trzymały skórki (fiprex działa) ale były. a chyba jeszcze gorsze jest to, że złażą z niego w domu, znalazłam jednego na pufie tylko tego brakuje by mi się jakiś wbił
nie wiem już co robić,przecież nie będę go trzymała cały dzień w domu, musi wyjść na toaletkę...

Edytowane przez aga_ton
Czas edycji: 2012-03-20 o 20:28
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 14:18   #4627
Hot Lady
Zakorzenienie
 
Avatar Hot Lady
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wyspa snów
Wiadomości: 6 674
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez di69 Pokaż wiadomość
Jak już załapała to teraz już tylko z górki


To już będziesz musiała sama ocenić metodą prób i błędów Z pieskami tak jak z nami, nie wszystko im pasuje. Najlepsze na początek będą kosmetyki zawierające jedynie naturalne składniki. My początkowo mieliśmy kosmetyki z All System (spisywały się świetnie), teraz mamy z bio groom-a.
dziękujemy za rady
Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość

a ja znów znalazłam dzisiaj 2 kleszcze u Odiego no już nie daje sobie z nimi rady... wprawdzie nie były wbite, lekko się trzymały skórki (fiprex działa) ale były. a chyba jeszcze gorsze jest to, że złażą z niego w domu, znalazłam jednego na pufie tylko tego brakuje by mi się jakiś wbił
nie wiem już co robić,przecież nie będę go trzymała cały dzień w domu, musi wyjść na toaletkę...
biedna jesteś z tymi kleszczami, męczą psinkę i męczą, czy on biega w jakiś wysokich trawach? pamiętam, że pisałaś, że macie pod domem las

w kolejnym tygodniu idziemy na szczepienie przeciwko wściekliźnie, czy wiecie po jakim czasie od niego można wykąpać pieska? bo zapisałam ją na kąpiel, lecz termin chyba jest za wczesny - w razie czego poradzę się weterynarza, bo kąpanie mają w tym samym budynku
__________________
Zaczaruj mnie na życie całe,
Bo tylko z Tobą zostać chcę,
Zawsze dobrze to wiedziałem,
Że jest na świecie taki ktoś,
Kto będzie DUSZĄ, SERCEM, CIAŁEM
Chciał podzielić ze mną los
Hot Lady jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 15:53   #4628
kruuuszi
Raczkowanie
 
Avatar kruuuszi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 340
Dot.: Shih Tzu cz. III

[QUOTE=aga_ton;33041564]

a ja znów znalazłam dzisiaj 2 kleszcze u Odiego no już nie daje sobie z nimi rady... wprawdzie nie były wbite, lekko się trzymały skórki (fiprex działa) ale były. a chyba jeszcze gorsze jest to, że złażą z niego w domu, znalazłam jednego na pufie tylko tego brakuje by mi się jakiś wbił
nie wiem już co robić,przecież nie będę go trzymała cały dzień w domu, musi wyjść na toaletkę...[/QUOTE

Jeżeli stosujesz fiprex nie masz sie co martwić o kleszcze, nawet jesli znajdziesz je w sierści czy w skórze psiaka to krzywdy mu nie zrobią, uschną same kwestia tylko wyciągania tego dziadostwa. Kiedyś właśnie wet mi tłumaczył że przy stosowaniu tego środka nie ma potrzeby martwienia się chorobami pokleszczowymi także życze wytrwałości w wyciąganiu!

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

A ja w końcu odważyłam się sięgnąć po nożyczki i sama ściąć mego diabełka. Cały dzień mi to zajęło, ale nie powiem że jest mocno źle. Groomerką to ja może nie jestem ale zaoszczędziłam 120 zł;D ii wydam je na kosmetyki i zabawki dla Coco
__________________
Ja... ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.
L.C.
kruuuszi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 09:57   #4629
malutka2105
Rozeznanie
 
Avatar malutka2105
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 519
Dot.: Shih Tzu cz. III

No to ja chcę fotki Coco
malutka2105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 13:33   #4630
Ewelineczka 90
Raczkowanie
 
Avatar Ewelineczka 90
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z Kielc
Wiadomości: 115
GG do Ewelineczka 90
Dot.: Shih Tzu cz. III

Witam,
Dawno mnie tu nie było heh a nawet bardzo dawno jakies 3-4 lata
Moj Duffy już ma 4 i pół roku
Ale za to dołaczyła do niego koleżanka Lila
Która ma 6 tygodni
Dlategi postanowilam powrócić

Pozdrawiam
Ewelineczka 90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 13:33   #4631
Hot Lady
Zakorzenienie
 
Avatar Hot Lady
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wyspa snów
Wiadomości: 6 674
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez Ewelineczka 90 Pokaż wiadomość
Witam,
Dawno mnie tu nie było heh a nawet bardzo dawno jakies 3-4 lata
Moj Duffy już ma 4 i pół roku
Ale za to dołaczyła do niego koleżanka Lila
Która ma 6 tygodni
Dlategi postanowilam powrócić

Pozdrawiam
Witaj Ewelineczka,
i jak się sprawują twoje psiaki? gdy Lila trochę podrośnie, to będą miały wielką frajdę, że są razem
__________________
Zaczaruj mnie na życie całe,
Bo tylko z Tobą zostać chcę,
Zawsze dobrze to wiedziałem,
Że jest na świecie taki ktoś,
Kto będzie DUSZĄ, SERCEM, CIAŁEM
Chciał podzielić ze mną los
Hot Lady jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-23, 13:44   #4632
kruuuszi
Raczkowanie
 
Avatar kruuuszi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 340
Dot.: Shih Tzu cz. III

Malutka jakos po weekendzie na pewno wstawie
__________________
Ja... ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.
L.C.
kruuuszi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 14:15   #4633
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez Hot Lady Pokaż wiadomość
dziękujemy za rady

biedna jesteś z tymi kleszczami, męczą psinkę i męczą, czy on biega w jakiś wysokich trawach? pamiętam, że pisałaś, że macie pod domem las

w kolejnym tygodniu idziemy na szczepienie przeciwko wściekliźnie, czy wiecie po jakim czasie od niego można wykąpać pieska? bo zapisałam ją na kąpiel, lecz termin chyba jest za wczesny - w razie czego poradzę się weterynarza, bo kąpanie mają w tym samym budynku
właśnie o to chodzi, że trawa jest krótka ale nasza działka jest jeszcze bardzo zaniedbana, gdzieniegdzie krzaczory, małe brzózki, z dwóch stron las.
wcześniej było tu pole, chyba zboże jakieś rosło. przeprowadziliśmy się dopiero na początku roku a żeby to jakoś ogarnąć potrzeba kilku lat bo działka spora, ponad 0.5 hektara. trzeba to wszystko wypryskać, oczyścić więc trochę się zejdzie.

całość jest jednak ogrodzona więc mały biega sobie bez smyczy. a żebyście widziały jak się cieszy, wiatr w uszach i jęzor na brodzie cały czas wcześniej mieszkaliśmy w bloku więc teraz ma raj

mamy również staw, bałam się żeby mały się nie utopił ale na szczęście omija go z daleka. czasem tylko podbiegnie na brzeg by pochlipać trochę wody ale robi to bardzo ostrożnie. mądry piesek
gdy jest ciepło zostawiam otwarte drzwi tarasowe i wychodzi sobie kiedy ma ochotę i potrzebę ale niestety prawie za każdym razem przyniesie kleszcza

a jeśli chodzi o kąpiel po szczepieniu to lepiej się z nią wstrzymać, mój po szczepieniu jest osłabiony przez jakiś czas. dużo śpi i jest trochę otępiały. ja bym poczekała ze 2 tygodnie tak dla pewności

Ewelineczka, wrzucaj foty małego i dużego

Edytowane przez aga_ton
Czas edycji: 2012-03-23 o 14:31
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 20:39   #4634
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: Shih Tzu cz. III

hejka
Właściwie to chciałam się tylko przywitać
Przyznaję się bez bicia, że nie zaglądałam do Was odkąd urodziłam córeczkę czyli jakieś 1,5 miesiąca ale chyba mi wybaczycie
Zwyczajnie nie mam czasu, ciągle tylko pampersy, mleczka i prasowanie ciuszków... i tak w kółko
Niestety Ami też ostatnio troszkę zaniedbany ale jakoś się nie skarży W sumie to chyba nawet mu pasuje, że już tak często za nim nie latam ze szczotką
Odkąd mam dziecko to zaczęłam zauważać wszędzie psie włosy i chyba niedługo wybierzemy się do fryzjera i obstrzygę go na krótko, tak się tylko waham nad ścięciem kucyka i ogona - szkoda mi tych włosków ale raczej nie mam wyjscia.
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 11:31   #4635
Ewelineczka 90
Raczkowanie
 
Avatar Ewelineczka 90
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z Kielc
Wiadomości: 115
GG do Ewelineczka 90
Dot.: Shih Tzu cz. III

Heyka
Zdjęcia moich pociech w galeri dodalam

Narazie dafik się przyzwyczaja mała lilka go tarmosi strasznie rzadzicielka z nie będzie
Ewelineczka 90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 12:59   #4636
di69
Rozeznanie
 
Avatar di69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 800
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez Ewelineczka 90 Pokaż wiadomość
Heyka
Zdjęcia moich pociech w galeri dodalam

Narazie dafik się przyzwyczaja mała lilka go tarmosi strasznie rzadzicielka z nie będzie
Witaj po powrocie
Nie bardzo wiem gdzie szukać Twojej galerii Możesz podać link do nie?
__________________
Lepsze 10 godzin samemu w domu niż 24 w schronisku
di69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 09:59   #4637
Ewelineczka 90
Raczkowanie
 
Avatar Ewelineczka 90
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z Kielc
Wiadomości: 115
GG do Ewelineczka 90
Dot.: Shih Tzu cz. III

https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=126817
Proszę
Ewelineczka 90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 10:22   #4638
di69
Rozeznanie
 
Avatar di69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 800
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez Ewelineczka 90 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję
Zdjęcie wywołało uśmiech na moje twarzy. Maleństwo z goliatem Fajnie razem wyglądają
__________________
Lepsze 10 godzin samemu w domu niż 24 w schronisku
di69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 14:57   #4639
Ewelineczka 90
Raczkowanie
 
Avatar Ewelineczka 90
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z Kielc
Wiadomości: 115
GG do Ewelineczka 90
Dot.: Shih Tzu cz. III

Opiekuje się strasznie małą
A ona jest taka zadziora ze wcale sie go nie boi
Ewelineczka 90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-26, 16:29   #4640
suterqa
Przyczajenie
 
Avatar suterqa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 19
Smile Dot.: Shih Tzu cz. III

cześć
kiedyś już tutaj pisałam tylko pod inną nazwa ale zapodziałam karteczke z loginem i musiałam załozyc konto od nowa
mimo to cały czas Was podgladałam
jak tak patrze na Wasze psiaczki to moja wydaje mi się taka drobniutka
ale za to jaki żywioł
teraz robi się coraz cieplej to Cindy nie chce wysiedzieć w domku.
jestem skazana na dluuuugie spacery Wasze też aż tak na dwór ciągna?

1. Malutka Cindy (zdj robione starym tel niesty)
2. moje ulubione
3. zdjecie robione w lato Cindy ze znajomym shih-Czesiem
4. aktualne (przyznam się bez bicia że przez zimę śnieg chlape no i te ubranka ją troszkę zaniedbałam ale teraz włoski zapuszczamy)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P060810_11.23_[03].jpg (86,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06978.jpg (70,2 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie0607_001.jpg (106,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie0915.jpg (178,2 KB, 22 załadowań)

Edytowane przez suterqa
Czas edycji: 2012-03-26 o 19:38
suterqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 09:50   #4641
di69
Rozeznanie
 
Avatar di69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 800
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez suterqa Pokaż wiadomość
cześć
...jak tak patrze na Wasze psiaczki to moja wydaje mi się taka drobniutka
...Wasze też aż tak na dwór ciągna?
Faktycznie wygląda na drobniutka. Ile waży? Moja uwielbia spacery i jak wracamy do domu a pobyt na dworze był trochę krótszy od standardowego to mała patrzy się na mnie wymownie kierując się w odwrotną stronę niż znajduje się dom
II zdjęcie jest bardzo ładne
__________________
Lepsze 10 godzin samemu w domu niż 24 w schronisku
di69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 17:53   #4642
suterqa
Przyczajenie
 
Avatar suterqa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 19
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez di69 Pokaż wiadomość
Faktycznie wygląda na drobniutka. Ile waży? Moja uwielbia spacery i jak wracamy do domu a pobyt na dworze był trochę krótszy od standardowego to mała patrzy się na mnie wymownie kierując się w odwrotną stronę niż znajduje się dom
II zdjęcie jest bardzo ładne
Cind waży ponad 3 kg. dokładnie nie pamiętam bo byla ważona kilka mieś temu. Zważę ją jak bd u weta to dokładnie napisze

Co sądzicie o karmie Royal Canin shih tzu ?
słyszałam, że to jedna z najlepszych karm i myśle żeby kupic mojej malej.
Byłam w zoologicznym dzisiaj i karma kosztuje 32 zł za kg. Jest warta tych pieniedzy?
Dawałyście ją swoim łobuziakom? Jadły z apetytem ?
suterqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 18:01   #4643
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Shih Tzu cz. III

moim zdaniem nie jest warta tych pieniędzy, skład średni.
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 20:59   #4644
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez suterqa Pokaż wiadomość
Cind waży ponad 3 kg. dokładnie nie pamiętam bo byla ważona kilka mieś temu. Zważę ją jak bd u weta to dokładnie napisze

Co sądzicie o karmie Royal Canin shih tzu ?
słyszałam, że to jedna z najlepszych karm i myśle żeby kupic mojej malej.
Byłam w zoologicznym dzisiaj i karma kosztuje 32 zł za kg. Jest warta tych pieniedzy?
Dawałyście ją swoim łobuziakom? Jadły z apetytem ?
Kiedyś gdzieś czytałam (może na Wizażu), że firma produkująca Royal Canin
została przejęta przez producenta Pedigree i jakość tej karmy znacząco spadła.
Nie wiem na ile jest to sprawdzona informacja.
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 06:47   #4645
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Shih Tzu cz. III

tak, to prawda
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 08:17   #4646
malutka2105
Rozeznanie
 
Avatar malutka2105
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 519
Dot.: Shih Tzu cz. III

A ja mojej lali kupuję i wcina. A jaką polecacie? Może bym zmieniła. Bo skoro kiepskiej jakości to tania nie jest.
malutka2105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 08:27   #4647
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Shih Tzu cz. III

nie mówię, że z tą karmą jest coś nie tak, żeby za chwilę nie bylo
za takie pieniądze oczekiwałabym znacznie lepszego składu, ale jak ktoś chce tym karmić, to ok.
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 10:01   #4648
suterqa
Przyczajenie
 
Avatar suterqa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 19
Dot.: Shih Tzu cz. III

No nie ukrywajmy, ze nie jest tania. Dlatego myslalam, ze ma dobry sklad. Jezeli mam wydac pieniadze (nie male) to wolalabym zeby byla ich warta. Moze polecicie mi jakas?
suterqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 12:35   #4649
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez suterqa Pokaż wiadomość
Cind waży ponad 3 kg. dokładnie nie pamiętam bo byla ważona kilka mieś temu. Zważę ją jak bd u weta to dokładnie napisze

Co sądzicie o karmie Royal Canin shih tzu ?
słyszałam, że to jedna z najlepszych karm i myśle żeby kupic mojej malej.
Byłam w zoologicznym dzisiaj i karma kosztuje 32 zł za kg. Jest warta tych pieniedzy?
Dawałyście ją swoim łobuziakom? Jadły z apetytem ?
Cytat:
Napisane przez suterqa Pokaż wiadomość
No nie ukrywajmy, ze nie jest tania. Dlatego myslalam, ze ma dobry sklad. Jezeli mam wydac pieniadze (nie male) to wolalabym zeby byla ich warta. Moze polecicie mi jakas?
no faktycznie, Twoja malutka jest bardzo drobna, ale widocznie taka jej uroda mój Odi to przy niej klocek, 6 kg waży

co do karmy to zgadzam się z dziewczynami. za taką cenę można znaleźć karmę o dużym lepszym składzie. choćby acana, z bogatej oferty można coś wybrać.
chociaż nie każdemu psiakowi ona służy, niestety mój załatwiał się po niej 5-6 razy dziennie i raczej było to dość płynne. mimo bardzo dobrego składu musiałam odstawić. podobnie było z Orijenem.

ostatecznie zostałam przy Purinie pro plan (jagnięcina na zmianę z łososiem). może składu nie ma rewelacyjnego ale Odi się po niej bardzo dobrze czuje, toaletka raz dziennie, żadnych uczuleń. na dodatek wcina ją ze smakiem już od kilku miesięcy. jeśli chodzi o mnie to polecam purinę

i za worek 3 kg płacę ok. 56 zł

Edytowane przez aga_ton
Czas edycji: 2012-03-28 o 12:37
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 12:55   #4650
Ewelineczka 90
Raczkowanie
 
Avatar Ewelineczka 90
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z Kielc
Wiadomości: 115
GG do Ewelineczka 90
Dot.: Shih Tzu cz. III

No to rzeczywiście malutka jest a ile ona ma? Mój dafik waży 6,5 kg a Lilka jak narazie 1,1kg a ma 7 tygodni więc podejrzewam że też będzie spora
Ewelineczka 90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:41.