Razem schudniemy 20kg! - część VI - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-20, 21:03   #4621
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

hej
po dzisiejszym ważeniu u dietetyczki +0,6 kg ,ale nie załamuję się.Następny tydzien bedzie już dobrze.
Też mnie wkurza wystrój świąteczny w sklepach.Opatrzy się to wszystko i nastroju nie bedzie.
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 21:06   #4622
arsenalfan26014
Rozeznanie
 
Avatar arsenalfan26014
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 872
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Cytat:
Napisane przez magdalenkl Pokaż wiadomość
Trochę był w szoku że nie jestem jeszcze po w wieku 20 lat ale chyba kijem by mnie nie chceli tknąć a co dopiero być ze mna. Dostałam tabletki na wywołanie @ i za 2 tyg kontrola. Ogólnie nie ma się czego bać! Dziękuje za wsparcie
świat schodzi na psy, skoro nawet dla ginekologa to jest dziwne. dla mnie to jest normalne. oczywiście oprócz tych jak ja (czyli nie wyglądających) sa jeszcze ludzie, którzy z tym czekają i ja to rozumiem, a nawet szanuję. a tu ci lekarz ze zdziwieniem wyskakuje
__________________

waga? jest, ale boję się na nią wejść
arsenalfan26014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 21:12   #4623
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

magdalenka: no widzisz, nie taki wilk straszny, nawet cyto miałaś, to spoko jestem dumna, że się szybko zdecydowałaś a ten szok to może po prostu z nerwów źle zinterpretowałaś jakiś jego nietrafiony żarcik/komentarz?

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

eliza: opiernicz u dietetyczki był? powiedziałaś o rzucie na żarło? zmieniła coś w jadłospisie?
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 21:16   #4624
magdalenkl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 214
GG do magdalenkl
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Być może, zdenerwowana byłam dwa razy się upewniał, no i też pytał dlaczgo tak długo zwlekałam
magdalenkl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 21:28   #4625
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

szczurku nie było opierniczania i chyba dobrze.Nie rzuciłam się na żarcie bo jadłospis był nie taki.Nażarłam się zapiekanki z żółtym serem i %% były.Byłam w gościach i nie dałam rady się oprzeć.Dla mnie wieczory są najgorsze i myślę,że jak na dwa tygodnie poleciałam w jeden wieczór to chyba nie ma tragedii,a to,ze na wadze tak się to od razu odbija to nic na to nie poradzę.Oczywiście żałuję tego bo cały tydzień stracony i mógłby byc jakiś ładny spadek.
Jadłospis omawiamy dokładnie i zaraz wprowadzamy zmiany jeśli mi coś nie odpowiada.
__________________

Edytowane przez eliza40
Czas edycji: 2013-11-20 o 21:30
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 21:31   #4626
Yellow Me
Rozeznanie
 
Avatar Yellow Me
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 805
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Cytat:
Napisane przez magdalenkl Pokaż wiadomość
Być może, zdenerwowana byłam dwa razy się upewniał, no i też pytał dlaczgo tak długo zwlekałam
Dziwne pytanie, chyba niestosowne, bo to nie jego interes.
Dobrze, że się zdecydowałaś zdrowie najważniejsze.
I nie mów bzdur o tym patyku itp. wiele dziewczyn z nadprogramowymi kilogramami ma facetów, ważny jest charakter! Wiem co mówię! Więc przestań się dołować i uwierz w siebie, facet się znajdzie
__________________
My
Yellow Me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 21:51   #4627
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

eliza: aaa, umknęła mi ta zapiekanka tylko na andrzejkach nie popłyń

ruszyłam zad i zrobiłam ćwiczenia z 1 lvl z Jillian, więc liczę od nowa: dzień 1
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 21:58   #4628
la girafe
Zadomowienie
 
Avatar la girafe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 002
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Dziewczyny, a nie chodziło temu ginowi o to, dlaczego magdalenkl tyle zwlekała z pierwszą wizytą/cytologią? Bo ja to tak zrozumiałam...

Miss, gratulacje!!!!!!! świetny wynik!!!

dokładniej odpiszę na wszystko jutro, bo padam na ryjca i z tel niewygodnie się pisze
__________________
cel I: 76,8 - 76 - 75 - 74 - 73,8 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68
cel II: 68 - 67 - 66 - 65
zrzucone: 3 / 12

VICTORY LOVES PREPARATION

Edytowane przez la girafe
Czas edycji: 2013-11-20 o 22:00
la girafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 22:07   #4629
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

właśnie te andrzejki mnie przerażają
też tak pomyślałam jak żyrafka ,że ten lekarz miał na myśli pierwszą wizyte
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 23:28   #4630
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Arsenalko: ona nie ma chyba takiego jednego oficjalnego gabinetu, przyjmuje w 2 miejscach w zależności od dnia. Podeślę Ci zaraz na Pw nazwę poradni, to łatwo sama sobie wygooglujesz nie chciałabym tak na forum.
W ogóle to dawaj jakieś foty z tego pięknego kraju!

miss:ja do tej pory też nie miałam takiego faceta, więc na pewnp i Ty któregoś dnia znajdziesz Gratuluje wyniku, świetny! i idź spać głupolu mały, a jak nie możesz, to jutro kup sobie w aptece nervosol (bez recepty taki syrop), zaśniesz

Szczurku: nie narzekaj! Gdzieś tam już w październiku w sklepach były kalendarze adwentowe

magdalenk:
jestem pewna, że jesteś piękną kobietą, może trochę zaniedbaną, dlatego chłopy nie biją sie o Ciebie, ale pamiętaj, że tu wszystko zależy od Ciebie! Zadbaj o siebie - idź do fryzjera, zrób sobie domowe spa, pomaluj się ładnie, pomaluj paznokcie, przejrzyj zawartośc swojej szafy.... naprawdę wystarczy, że sama poczujesz się kobieco i choć odrobinę seksownie w swoim ciele, do tego usmiech, piersi do przodu, proste plecy i zobaczysz, że na pewno nie jeden facet uśmiechnie się do Ciebie (to na początek
Co do gina - naprawdę tu nie ma czego się bać, nigdy Ja to do gina chodzę z przyjemnością I wolę facetów, bo naprawdę są bardziej delikatni przy badaniu. Dziś właśnie odwołałam wizytę, bo mam dalej @, ale kochany gin się nie obraził, kazał się nie martwić i dzwonić w pt żeby umówic nowy termin. Już nie mogę się doczekać
kochana, Twoje wyniki cytologii będą za ok. 2-3 tyg.

eliza: szczerze? 0,6kg nadwyżki to nie jest źle jak na takie żarcie. I owszem, jeden raz zdarzyć się może, ale pomyśl tak: jeśli będziesz co 2 tyg. rzucać się na takie jedzenie, to malutko zgubisz w ciągu 1 miesiąca = będziesz zdemotywowana i będzie "ale dlaczego? przecież ja się odchudzam". Lada moment będą inne okazje, choćby mikołajki czy święta, szczególnie te 2 będą problemem przy utrzymaniu diety, więc do dzieła i ciśnij ile możesz do tego czasu!

jutro idę na dorsza
__________________
Keep calm and stay legendary


Bottega jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 07:05   #4631
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

zazdro dorsza Bottega, za mną też chodzi ryba, już ze dwa tygodnie i ciągle jej nie zjadłam :/
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-21, 09:50   #4632
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

wrzuciłam sobie update wymiarów do klubu, horror pt. "jak zmarnować dwa lata - jojo nadciąga". tak ku przestrodze w sumie, żebyście nie wpadły tak, jak ja.
i Puchatek
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 10:18   #4633
magdalenkl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 214
GG do magdalenkl
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Cytat:
Napisane przez Bottega Pokaż wiadomość
magdalenk:[/B] jestem pewna, że jesteś piękną kobietą, może trochę zaniedbaną, dlatego chłopy nie biją sie o Ciebie, ale pamiętaj, że tu wszystko zależy od Ciebie! Zadbaj o siebie - idź do fryzjera, zrób sobie domowe spa, pomaluj się ładnie, pomaluj paznokcie, przejrzyj zawartośc swojej szafy.... naprawdę wystarczy, że sama poczujesz się kobieco i choć odrobinę seksownie w swoim ciele, do tego usmiech, piersi do przodu, proste plecy i zobaczysz, że na pewno nie jeden facet uśmiechnie się do Ciebie (to na początek
Co do gina - naprawdę tu nie ma czego się bać, nigdy Ja to do gina chodzę z przyjemnością I wolę facetów, bo naprawdę są bardziej delikatni przy badaniu. Dziś właśnie odwołałam wizytę, bo mam dalej @, ale kochany gin się nie obraził, kazał się nie martwić i dzwonić w pt żeby umówic nowy termin. Już nie mogę się doczekać
kochana, Twoje wyniki cytologii będą za ok. 2-3 tyg.
Tak to prawda, stwierdzam że ja w ogóle nie umiem si ubrać. Przeważnie są to dzinsy i bluza ubierana przez głowę tak lubię i może czuje sie lepiej w tym czym chodzę. Mam małą obsesję na temat wychodzenia na miasto. Jeśli już muszę wyjść to tylko po to co konieczne. Nigdy nie jem na mieści bo wydaję mi się że gdzieś jak już wejdę to ludzie patrzną na mnie. Tego ni lubi. Chyba wolała bym umrzeć Raczej nie mam znajomych ani przyjaciół. Siedzę w tych moich kochanych 4 ścianach. A tu w sieci raczej my ludzie mamy taką anonimowość.
Co do gina to obawiam się tych wyników cyto, za 2 tyg mam wizytę więc może już będą wyniki.
magdalenkl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 10:48   #4634
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

nie bój się wyników, jak nie współżyłaś to nawet nie ma z czego ci się tam coś wziąć
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 11:00   #4635
magdalenkl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 214
GG do magdalenkl
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Ale mimo to
magdalenkl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 11:38   #4636
missmanhattan
Zadomowienie
 
Avatar missmanhattan
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 307
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Wstałam o 12:00. Ja i moje życie abnegata

magdalenkl_ lekarz nie ma prawa pytac o to czemu tak długo zwlekałas, to jest pytanie osobiste i nic mu do tego. Yellow ma racje. Ja znam mnóstwo facetów, którym sie podobaja kobiety z krągłymi kształtami. Znam nawet takich, które nie chcą spoglądać na szczupłe! Tylko musisz mieć w sobie więcej optymizmu i otwartości, bo jak się źle o sobie myśli to widać to na twarzy, nie ma znaczenia czy szczupłej czy nie

żyrafko
_ dziękuję Ci Dzisiaj wstałam i mam syndrom przemęczenia. Bo najpierw nie spałam przez 30 godzin z rzędu, a teraz spałam 15 por rząd i wstałam nieprzytomna. Próbuje jakoś dobudzić się kawą, ale jest ciężko.

bottega_ dzięki! Za cholerę nie mogłam zasnąć. Leżałam chyba trzy godziny i oglądałam Dextera, odcinek po odcinku. Ten nervosol to drogi? Mogę się od tego uzależnić? Bo ja tak dosyć często nie mogę zasnąć...

szczurku
_ jak się ogarniesz to za rok dodasz tam rubryczkę z wagą o 20 kg mniejszą. Trzymam kciuki. Mam nadzieję, że Ty się takimi porównaniami nie dobijasz, tylko jest to Twój sposób na poskładanie sie do kupy
__________________
wzrost: 168 cm
pierwszy start: wrzesień 2011 ------> około 75 kg
drugi start: 30.09.12 ------> 65,7 kg
cel ostateczny: 58 kg osiągnięty! (17.12.12)
kontrola wagi: 21.03.15 -> 56,3kg

"Luck my ass! Luck is just another word for hard work and open mind!"
missmanhattan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 11:55   #4637
Pendulka
Rozeznanie
 
Avatar Pendulka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 803
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Bottega naprawdę się cieszę Twoim szczęściem super, że znalazłaś sobie takiego faceta dla siebie
magdalenkl super, że się zebrałaś w sobie i już wizyta za Tobą
eliza nie ma tragedii raz spada, raz wzrasta, ważne żeby trzymać się tego głównego (dietetycznego) kursu

Ja miałam wczoraj tak chu*owy dzień, że ręce opadają. Poryczałam się w pracy, bo z tych nerwów nie wytrzymałam. Dziś już mi lepiej - ogarniam się, nie można się wiecznie nad sobą użalać.
__________________
Jedyny powód, dla którego jestem grubsza od innych dziewczyn to fakt, że moje chude ciało nie było w stanie pomieścić tak wielkiej i za*ebistej osobowości.
105,6 > 72,5> 60
Pendulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 12:20   #4638
missmanhattan
Zadomowienie
 
Avatar missmanhattan
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 307
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Cytat:
Napisane przez Pendulka Pokaż wiadomość
Ja miałam wczoraj tak chu*owy dzień, że ręce opadają. Poryczałam się w pracy, bo z tych nerwów nie wytrzymałam. Dziś już mi lepiej - ogarniam się, nie można się wiecznie nad sobą użalać.
Co tam się w tej pracy dzieje, że tak Ci nerwy puszczają?
__________________
wzrost: 168 cm
pierwszy start: wrzesień 2011 ------> około 75 kg
drugi start: 30.09.12 ------> 65,7 kg
cel ostateczny: 58 kg osiągnięty! (17.12.12)
kontrola wagi: 21.03.15 -> 56,3kg

"Luck my ass! Luck is just another word for hard work and open mind!"
missmanhattan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 14:20   #4639
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

miss: nervosol generalnie jest na uspokojenie, ale ja dzięki niemu swojego czasu zasypiałam jak miałam problem z "przepełnioną głową". Nie uzależniłam się od niego. Ale butelki na raz nie pij tu masz ulotkę: http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=1532
Co do ceny, to jest dośc tani, większa buteleczka to ok. 11zł.
Acha i na opakowaniu jest napisane żeby bra go 3 x dziennie po łyżce, ale mi lekarka powiedziała, że jeśli tylko chodzi o bezsenność, to wystarczą 2 łyżki na noc.
Ostrzegam, że pyszny to on nie jest

Pendulka: ponawiam pytanie miss - co się dzieje?

magdalenk: za bardzo schizujesz. To zwykła cytologia. Szczurek ma rację - jak nie współżyłaś, to 0 obaw. Co najwyżej może tam Ci wyjść jakaś mała bakteryjka (np. jeśli nieprawidłowo się podcierasz) do wyleczenia w mig. Ja niedawno tez miałam cyto, wyszła mi I grupa i wszystko pięknie (I grupę mają dziewice albo dziewczyny od daaawna nie współżyjące, a ja miałam 8 partnerów seksualnych, z TŻtem współżyję często, więc się cieszę, że taka czyściutka jestem ).Po prostu jak już będziesz miała wyniki, to pamiętaj żeby cytologię powtarzać co ok 1,5 roku (częściej fundusz nie refunduje). I naprawdę nie masz się czym przejmować, ja zazwyczaj nawet zapominam, że mam wyniki cyto do odebrania i później jakoś mi się przypomina
Co do ubioru i zachowania - no to nie zamykaj się w sobie, bo też z tym ciężej będzie Ci schudnąć. Nowych znajomych naprawdę możesz poznać wszędzie... idź na początek do jakiegoś spokojnego miejsca, np. posiedź dłużej w bibliotece, zagadaj do jakieś dziewczyny. Uśmiech potrafi zdziałać cuda Pamiętaj, że im dłużej zamykasz się w 4 ścianach, tym później trudniej Ci będzie wyjść do ludzi.
Rozumiem Cię z ta obawą, że wszyscy patrzą, bo ja kiedyś tez tak miałam, ale uwierz, że to wyłącznie kwestia bujnej wyobraźni. Ja z kolei nie często wychodzę na imprezę, w ogóle w sumie nie bywam w klubach, bo nie czuję się komfortowo podczas takich tańców (nie wiem jak się ruszać...), mimo, że obserwując ludzi, widze, iż 90% tez tańczyć ładnie nie potrafi, jednakże nie przejmują się tym i po prostu dobrze bawią. A ja lubię tańczyć, bardzo (chodziłam m.in. na salsę i kocham te zajęcia), podobno jestem "przystosowana" do tańców latynoskich, ale nie umiem odnaleźć siebie na parkiecie w takim miejscu. Mam wrażenie, że wyglądam niezgrabnie i dziwacznie, że wszyscy na mnie patrzą. Ale doskonale wiem, że to kwestia głowy.

Szczurku: co do wymiarów, to ja tez się ostatnio mierzyłam. Porażka... Nawet cyknęłam kilka fot. mojego tłustego brzucha, żeby mieć jakieś porównanie na później.


Łeb mi pęka
__________________
Keep calm and stay legendary


Bottega jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-21, 16:24   #4640
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

miss: gdzie jesteś z Dexterkiem teraz? Breaking Bad oglądałaś? no, zmotywowało trochę, taka złość na siebie jest, ale nie poddaję się

Pendulka: też mam kiepski dzień, mózg mnie w trąbę troche robi, ale nie chcę się już nad tym rozwodzić
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 17:04   #4641
Yellow Me
Rozeznanie
 
Avatar Yellow Me
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 805
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Szczurku co jest ?
(ja nie widzę tych wymiarów co wrzuciłaś, albo to nie działa, albo mój net wariuje)
__________________
My
Yellow Me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 18:04   #4642
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Cytat:
Napisane przez Pendulka Pokaż wiadomość

Ja miałam wczoraj tak chu*owy dzień, że ręce opadają. Poryczałam się w pracy, bo z tych nerwów nie wytrzymałam. Dziś już mi lepiej - ogarniam się, nie można się wiecznie nad sobą użalać.
ja miałam taki dzień w pracy dzisiaj z resztą nie pierwszy
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 20:31   #4643
missmanhattan
Zadomowienie
 
Avatar missmanhattan
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 307
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Mam dzisiaj jakiś paskudny dzień. Chodzę wkurzona i nie mogę się za nic zabrać.

bottega_ dzięki. Myślę, że wypróbuje.

szczurku_ ja Dextera widziałam już wszystkie serie co najmniej jakieś dwa - trzy razy. Zazwyczaj jak mam przerwę w projektowaniu albo jak robię coś, do czego nie jest mi potrzebny komputer, to leci jakiś odcinek w tle. Breaking Bad słyszałam, że świetne, ale nie oglądałam.
__________________
wzrost: 168 cm
pierwszy start: wrzesień 2011 ------> około 75 kg
drugi start: 30.09.12 ------> 65,7 kg
cel ostateczny: 58 kg osiągnięty! (17.12.12)
kontrola wagi: 21.03.15 -> 56,3kg

"Luck my ass! Luck is just another word for hard work and open mind!"
missmanhattan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 21:10   #4644
la girafe
Zadomowienie
 
Avatar la girafe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 002
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Miałam ogarnąć wątek, ale niedawno wróciłam z roboty, zjadłam pizze, zrobiłam pranie i znowu jestem nieprzytomna, a od rana znowu zapieprz. Żyć nie umierać...
__________________
cel I: 76,8 - 76 - 75 - 74 - 73,8 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68
cel II: 68 - 67 - 66 - 65
zrzucone: 3 / 12

VICTORY LOVES PREPARATION
la girafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 21:17   #4645
arsenalfan26014
Rozeznanie
 
Avatar arsenalfan26014
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 872
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

hejoł

widze przygnębienie jesienne Was dopadło. ja też dzisiaj jestem jakaś taka zmęczona. byłam na zakupach znowu i kupiłam w końcu te buty. takie zwykłe. za 10 euro. jak się rozwalą, to nawet sie nie przejmę. czekam na wyprzedaże, to kupię sobie takie z prawdziwego zdarzenia.

dzisiaj ladnie się trzymałam, w końcu skończyłam parówki a na wadze zaliczyłam spadek

ja Dextera nie widziałam, a podobno dobry, tylko słabo go skończyli, a Breaking Bad zaczęłam, ale już się skończył, więc bez sensu. teraz zaczęłam Masters of Sex. bardzo ciekawy serial. zupełnie nowa tematyka. plusem jest to, że od tego sezonu sie zaczął, więc mało do nadrabiania
__________________

waga? jest, ale boję się na nią wejść

Edytowane przez arsenalfan26014
Czas edycji: 2013-11-21 o 21:19
arsenalfan26014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 21:32   #4646
magdalenkl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 214
GG do magdalenkl
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

A ja dziś zrobilam pierwszy błąd żywieniowy. Rano wstałam wypiłam herbatę pół bułki grahamki,w południe wypiłam herbatę a teraz na noc byłam tka głodna ze kupilam sobie pizze mrożoną
magdalenkl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 21:35   #4647
Yellow Me
Rozeznanie
 
Avatar Yellow Me
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 805
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Magdalenka czy to było całe Twoje dzisiejsze jedzenie? Te herbaty
__________________
My
Yellow Me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 21:36   #4648
magdalenkl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 214
GG do magdalenkl
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Cytat:
Napisane przez Yellow Me Pokaż wiadomość
Magdalenka czy to było całe Twoje dzisiejsze jedzenie? Te herbaty
Tak to co napisałam to było wszystko co zjadłam / wypiłam
magdalenkl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 21:43   #4649
Yellow Me
Rozeznanie
 
Avatar Yellow Me
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 805
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Magdalenka!!! Chyba żartujesz! I dziwisz się, że się na pizzę rzuciłaś???

Na tym wątku się nie głodzimy! Jemy ponad 1000 kcal! Ma być zdrowo
Proszę sobie wymyślić zdrowsze jadłospisy a nie się rujnować dziewczyno
__________________
My
Yellow Me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 21:53   #4650
magdalenkl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 214
GG do magdalenkl
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Ale to nie moja dieta Wiem wiem nie powinnam tak robić, ale jestem ciągle w biegu. Mam mamę po udarze, a tylko ja z nią mieszkam z rodzeństwa więc wszystko na mojej głowie. A po za tym przyjechał mnie dziś odwiedzić chłopak który chodził ze mną do podstawówki i gimnazjum i do tego czasu do niego wzdycham <3 lecz on raczej czysto przyjacielsko :<
magdalenkl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:07.