Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :) - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-13, 07:12   #4621
Niespodziewajka25
Rozeznanie
 
Avatar Niespodziewajka25
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 754
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Martulka ja też gorzej śpię ostatnio. Budzę się w noc czasem nawet kilkanaście razy , niby odrazu zasypiam ale potem pobudka o 6 i nie ma dnia zebym potem w dzien z Młodym ne odsypiała taka padnieta jestem ..

Ależ ja sie czerwca doczekać nie mogę , odliczam dni . Wtedy zaczne urządzać kącik dla Malutkiej , skompletuje wyprawkę i ogolnie zaczne sie przygotowywać do porodu. Strasznie mi sie ta ciążą dłuuuuuuuuuży
__________________
ADAŚ - 03.11.2012
CÓRCIA - tp. 15.08.2015
39/40
Niespodziewajka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 07:24   #4622
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cześć Laseczki ale u nas pogoda.. juz pada i tak wieję ,że aż czekam na odłączenie tv:-/
weekend ale był udany spotkanie z dziewczynami dobrze mi zrobiło, wypiłam pierwszy raz Leszka Free ale pycha bo ten radler z lemoniadą to mega za słodki..Wczoraj z mężem byliśmy na chinczyku i na spacerze ale już pogoda wczoraj była średnia Powiem Wam,że w ten weekend może tylko raz mi stwardniał brzuch i to przy wysiłku a tak to wcale. Może dlatego,że mąż wyręczał mnie ze wszystkiego

Brzuch mi urósl znowu w ciagu jednego dnia Wczoraj jak zjadłam loda to mały tak kopał,że mąż widział gołym okiem gdzie ale to było urocze
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 07:31   #4623
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Mi jakos czas leci szybciutko, tydzien za tygodniem, miesuac za miesiacem ;-) moze dlatego ze mniej w domu jestem bo popoludniami pracuje, a tak zawsze cos sobie wymyslam do roboty ;-) ale po wczorajszej nocy w dzien musialam odespac bo chodzilam jak neptyk. Ja juz czesc mam dla malej, ale musze szafe jakos ogarnac zeby miejsce zrobic, jakies polki udostepnic na ubranka bo jak narazie to wszystko w reklamowkach poupychane ;-) ja chce zeby juz na koniec czerwca bylo wszystko, a torbe spakuje na poczatku lipca i bedzie czekala w szafie.

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Ambiwalentna, moje malenstwo tez wczoraj sie rozruszalo po lodach ;-) i tez maz sie przygladal jak mi brzuch skakal raz z jednej raz z drugiej strony ;-) i zaraz sobie strzelil pogawedke z coreczka na 90% ;-)
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 08:08   #4624
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość



Mój bąbel szaleje jak nie wiem ale są dni, że jest spokojniejsze i też się wtedy martwię zobaczysz jeszcze Cię tak skopie...
Ja też płci nie znam ale mam nadzieję, że jutro się to zmieni jadę do jakiegoś faceta na te genetyczne, bo moja ma urlop i zobaczymy jak to będzie
Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Ambiwalentna, moje malenstwo tez wczoraj sie rozruszalo po lodach ;-) i tez maz sie przygladal jak mi brzuch skakal raz z jednej raz z drugiej strony ;-) i zaraz sobie strzelil pogawedke z coreczka na 90% ;-)
Jesu to u Was az sie brzuchy ruszają??? Ja zaraz oszaleje, u mnie nic z tych rzeczy a jutro zaczynam 22 tydzien. Dziewczyny ja chyba zwariuje! U mnie delikatne pukniecia dwa, trzy na dzien OLABOGA!!

Dzis jak odwiozłam Misia do szkoły wstąpiłam po kasze jaglaną do sklepu, kalafiora i zielony groszek. Dzis warzywna na rosole koniec z boczkiem, schabowymi i frytkami Ta mój Mąż ma wieksze zachcianki ode mnie

A zaraz ide posiac marchewke, pietruszke i zasadzic sałatke na grządkę mmmm juz sie nie moge doczekac tych nowalijek
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 08:18   #4625
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Dzień dobry byłam na glukozie z rana i nie było tak źle

A teraz biorę się do nauki, bo egzamin coraz bliżej...
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 08:25   #4626
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Aliczka, ja tez od niedawna czuje tak bardziej a wczesniej maluszek byl ulozony przorem do mojego kregoslupa i tez czulam tylko smyranie albo pukniecie raz na jakis czas i nawet nie bylam pewna czy to wlasciwie to ;-) a czym wieksza kruszynka tym bardziej czuje. Nie przejmuj sie, moze poprostu Twoje malenstwo jest spokojniejsze u mnie kolezanka dopiero czula bardziej ruchy w 7ms wiec jak badania sa ok, jak usg tez w porzadku to no stres ;-)
Jak ja Ci zazdroszcze tego ogrodeczka... Tez bym sobie chetnie porobila cos w ogrodeczku ale niestety moje aktualne mozliwosci koncza sie na doniczkowych kwiatkach w mieszkaniu :-( moze kiedys dane nam bedzie miec swoj maly domek z ogrodkiem marzy mi sie to
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 08:25   #4627
beatrix28
Zadomowienie
 
Avatar beatrix28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 202
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Jesu to u Was az sie brzuchy ruszają??? Ja zaraz oszaleje, u mnie nic z tych rzeczy a jutro zaczynam 22 tydzien. Dziewczyny ja chyba zwariuje! U mnie delikatne pukniecia dwa, trzy na dzien OLABOGA!!
U mnie tez sie malo rusza ale rusza,jak sie zdazylam zorientowac lubi slodkie,szczegolnie banany czy truskawki,wtedy szaleje . synek ostatnio stwierdzil ze mam duzy brzuch i beda 2 dziewczynki nie jedna, ..ma jakies parcie na brata i siostra srednio musi sie widzi..ale ciagle mu tlumacze ze nie da sie zamowic,a dziewczynki tez sie bawia autami czy buduja z klocków,ciagle pyta a jak dlugo jeszcze,jak ono wyjdzie,skad sie bierze mleko? ..itd
ambiwalentna29 to fajnie ze maz Ci pomaga.
beatrix28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 08:26   #4628
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Molise, powodzenia i oby nauka byla owocna
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 08:29   #4629
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
A ja tak w ogole juz mam 24tydz jupi!!! Mam rziewne przeczucie ze moj maly dziec sie zdecyduje przywitac z nami w lipcu ;-) a ostatnio snia mi sie takie glupoty ze szok. Snila mi sie wczoraj wizyta i ze lekarz mi powiedzial ze jednak jest 4dzieci ale sa niewyksztalcone wiec trzeba usunac ciaze... Zerwalam sie w nocy i az sie poplakalam... A mala tak mnie kopala ze zasnac nie moglam pozniej... Dziwne te sny, spie krotko ale te noce mnie mecza bardziej niz dni...
jupii ja sie witam w 22 dziś !!
a ja cos czuje ze tym razem tez PO terminie bedzie no ale zobaczymy...
mi sie tez snią głupoty zwykle
czlowiek nie wie czy plakac czy sie sniac z tego..

Cytat:
Napisane przez Niespodziewajka25 Pokaż wiadomość
Martulka ja też gorzej śpię ostatnio. Budzę się w noc czasem nawet kilkanaście razy , niby odrazu zasypiam ale potem pobudka o 6 i nie ma dnia zebym potem w dzien z Młodym ne odsypiała taka padnieta jestem ..

Ależ ja sie czerwca doczekać nie mogę , odliczam dni . Wtedy zaczne urządzać kącik dla Malutkiej , skompletuje wyprawkę i ogolnie zaczne sie przygotowywać do porodu. Strasznie mi sie ta ciążą dłuuuuuuuuuży
mi się też dłuży.. jakoś tak moze za bardzo niecierpliwa jstem...
a do tego czekam nadal na tą kase i zaraz osiwieje ...aaaaaa

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Jesu to u Was az sie brzuchy ruszają??? Ja zaraz oszaleje, u mnie nic z tych rzeczy a jutro zaczynam 22 tydzien. Dziewczyny ja chyba zwariuje! U mnie delikatne pukniecia dwa, trzy na dzien OLABOGA!!

Dzis jak odwiozłam Misia do szkoły wstąpiłam po kasze jaglaną do sklepu, kalafiora i zielony groszek. Dzis warzywna na rosole koniec z boczkiem, schabowymi i frytkami Ta mój Mąż ma wieksze zachcianki ode mnie

A zaraz ide posiac marchewke, pietruszke i zasadzic sałatke na grządkę mmmm juz sie nie moge doczekac tych nowalijek
Nie moj brzuch sie nie rusza.. ale ktoś w brzuchu juz tak
oj tam nie przejmuj sie
mniam dobry obiadek sie zapowiada..
u nas schab dla chlopakow.. dla mnie zobacze co moze jajko sadzone.. mizeria do tego

a ja sie witam w ogole kupnym jablecznikiem i kawką
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 08:36   #4630
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Hej
Wstałam... Od kilku dni tak mnie boli mostek po nocy że nie ogarniam a dziś najgorzej... Pół nocy nie przespałam przez ból zęba... Bleee

Boli was już też mostek? Dzidzia mi się chyba jakoś pod żebrami układa i nie idzie spać. Rano jak się obudziłam to z lewej strony taaaka wypukłość twarda... Główka to była chyba... Tzn na pewno glówka bo ma ją z lewej strony właśnie... Pogłaskałam i zaraz mnie kopnął

Chciałam pocytować ale coś mi się net wiesza ;/
Więc będę później... miłego dnia
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 08:37   #4631
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Ja mam lody komputer przed sobą i zaczynam coś pisać. I uciekam juz bo z Wami za dużo nie zrobię
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 08:40   #4632
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Acka, beatrix, springtime kciuki za dzisiejsze wizyty !

Ja już ogarnęłam całe mieszkanie, łazienkę wyszorowałam i cały obiad zrobiłam (krem z brokuła z grzankami, śmietanką, serkiem i prażonymi migdałami a na drugie junior poprosił o mielone, ziemniaczki i mizerię).

Teraz siedzę z cappuccino i będę próbować magisterkę ogarnąć... PRÓBOWAĆ...
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 08:43   #4633
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Hej
Wstałam... Od kilku dni tak mnie boli mostek po nocy że nie ogarniam a dziś najgorzej... Pół nocy nie przespałam przez ból zęba... Bleee

Boli was już też mostek? Dzidzia mi się chyba jakoś pod żebrami układa i nie idzie spać. Rano jak się obudziłam to z lewej strony taaaka wypukłość twarda... Główka to była chyba... Tzn na pewno glówka bo ma ją z lewej strony właśnie... Pogłaskałam i zaraz mnie kopnął

Chciałam pocytować ale coś mi się net wiesza ;/
Więc będę później... miłego dnia
mnie czasem klatka piersowa boli tzn tak kłuje dziwnie..

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Acka, beatrix, springtime kciuki za dzisiejsze wizyty !

Ja już ogarnęłam całe mieszkanie, łazienkę wyszorowałam i cały obiad zrobiłam (krem z brokuła z grzankami, śmietanką, serkiem i prażonymi migdałami a na drugie junior poprosił o mielone, ziemniaczki i mizerię).

Teraz siedzę z cappuccino i będę próbować magisterkę ogarnąć... PRÓBOWAĆ...
ja tez ogarnelam chałupe i pranie puscilam.. ahh powodzenia w próbowaniu
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 08:50   #4634
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Aliczka ja dopiero od niedawna tak czuję małego także ze spokojem Z pierwszym synkiem czułam nawet szybciej (choć miałam łozysko przednie) no ale on to dziś ma powera Z Tymkiem mam łożysko tylnie i choć mniej czuje kopniaki to brzuch faluje Jeszcze sie nie stresuj moja gin powiedziała,że dopiero od 22 tyg mogę czuć porządne kopniecia a tak to smyranie

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

no własnie kciuki za wizyty dziewczny Beatrix, springtime i ACka fajnie macie też już bym obejrzala małego ciagle oglądam jego zdjecie z usg 3d jak się usmiecha..
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 08:53   #4635
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
jupii ja sie witam w 22 dziś !!
a ja cos czuje ze tym razem tez PO terminie bedzie no ale zobaczymy...
mi sie tez snią głupoty zwykle
czlowiek nie wie czy plakac czy sie sniac z tego..


mi się też dłuży.. jakoś tak moze za bardzo niecierpliwa jstem...
a do tego czekam nadal na tą kase i zaraz osiwieje ...aaaaaa



Nie moj brzuch sie nie rusza.. ale ktoś w brzuchu juz tak
oj tam nie przejmuj sie
mniam dobry obiadek sie zapowiada..
u nas schab dla chlopakow.. dla mnie zobacze co moze jajko sadzone.. mizeria do tego

a ja sie witam w ogole kupnym jablecznikiem i kawką
MIZERIA Ni mówcie nawet o tym. I przypominam ze mój sąsiad ziemniaki juz zasadził... Teraz tylko czekac na zbiory
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg indeks.jpg (9,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg młode ziemniaki z koperkiem.jpg (107,9 KB, 1 załadowań)
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 08:54   #4636
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Ja tAKZE trzymam kciuki


ja mam w piątek dopiero juz sie doczekać nie moge
a w ogole zamowilam:

http://www.ebay.de/itm/361179934844?...%3AMEBIDX%3AIT
http://www.ebay.de/itm/361201866537?...%3AMEBIDX%3AIT
http://www.ebay.de/itm/361201273730?...%3AMEBIDX%3AIT
http://www.ebay.de/itm/400898092829?...%3AMEBIDX%3AIT
i dla marcelka
http://www.ebay.de/itm/400897131061?...%3AMEBIDX%3AIT

mam nadzieje ze bedzie pasowac sliczne no i tanie musialam
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 09:03   #4637
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

no własnie kciuki za wizyty dziewczny Beatrix, springtime i ACka fajnie macie też już bym obejrzala małego ciagle oglądam jego zdjecie z usg 3d jak się usmiecha..

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

ale mi świruje wizaz
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 09:03   #4638
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
MIZERIA Ni mówcie nawet o tym. I przypominam ze mój sąsiad ziemniaki juz zasadził... Teraz tylko czekac na zbiory
oj pójdą baciki za te fotki!!
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 09:07   #4639
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Dziewczyny rowniez trzymam kciuki za Wasze wizyty ja mam 27 ale tez juz nie moge sie doczekac w ja dzis szaleje z praniem juz 3czy 4 z kolei sie pierze :-P zajme chyba wiekszosc sznurkow przed blokiem ;-) ale juz na jakis czas bedzie spkoj u mnie dzis na obiadek zupka z buraczkami czerwonymi a na drugie ziemniaczki, schabowy i mizeria juz wstawione do gotowania ;-) bo maz na 11 na przerwe wraca ;-) a ja teraz ogladam swoj serial :-P sekret bo juz dawno nie ogladalam przez te swieta, remont i porzadki ;-)

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Roxana, powodzenia w dzialaniach z praca ;-)

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Sugar, swietne sukienki! Ja bylam w h&m i ogladalam tam ciuszki ciazowe i wydaja mi sie takie sztuczne :-/ musze tez cos poszukac na necie... Ale ta Twoja granatowa cudna! Dla dzieciaczkow tez super te ciuszki
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 09:11   #4640
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Dziewczyny rowniez trzymam kciuki za Wasze wizyty ja mam 27 ale tez juz nie moge sie doczekac w ja dzis szaleje z praniem juz 3czy 4 z kolei sie pierze :-P zajme chyba wiekszosc sznurkow przed blokiem ;-) ale juz na jakis czas bedzie spkoj u mnie dzis na obiadek zupka z buraczkami czerwonymi a na drugie ziemniaczki, schabowy i mizeria juz wstawione do gotowania ;-) bo maz na 11 na przerwe wraca ;-) a ja teraz ogladam swoj serial :-P sekret bo juz dawno nie ogladalam przez te swieta, remont i porzadki ;-)

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Roxana, powodzenia w dzialaniach z praca ;-)

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Sugar, swietne sukienki! Ja bylam w h&m i ogladalam tam ciuszki ciazowe i wydaja mi sie takie sztuczne :-/ musze tez cos poszukac na necie... Ale ta Twoja granatowa cudna! Dla dzieciaczkow tez super te ciuszki
ojej az 4 prania nieźle
no ja bylam w C&A ostatnio tam z kolei mają mały wybór!
w H&M za drogo dla mnie i czesto rozmiarówki mi nie pasują albo za male albo za duze

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
MIZERIA Ni mówcie nawet o tym. I przypominam ze mój sąsiad ziemniaki juz zasadził... Teraz tylko czekac na zbiory
ojojo mlode ziemniaczki smaki mi robisz
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 09:11   #4641
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
A zaraz ide posiac marchewke, pietruszke i zasadzic sałatke na grządkę mmmm juz sie nie moge doczekac tych nowalijek
ja w sobotę wszystko wsiałam i też się nie mogę doczekać

Dziewczyny któraś pisała, że mają być nowe kolory x-landera x-move i są tzn ja ich nie widziałam, jest czerwony, granatowy i aqua więc i tak dalej u mnie zostaje terra
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 09:14   #4642
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
mnie mąż już o 5 obudził bo dopiero się pakował a jeszcze jakbym nie przypilnowała to bez kilku rzeczy by pojechał.
Młody jeszcze śpi a ja mam ambitny plan na dziś i rozpoczynam pisanie pracy. Muszę się ogarnąć bo został miesiąc czasu do oddania
Dasz radę ja mam czas do soboty na 3rozdział a zacząć pisać moge dopiero w środę bo wtedy odbieram ankiety z mopsu

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość



Mój bąbel szaleje jak nie wiem ale są dni, że jest spokojniejsze i też się wtedy martwię zobaczysz jeszcze Cię tak skopie...
Ja też płci nie znam ale mam nadzieję, że jutro się to zmieni jadę do jakiegoś faceta na te genetyczne, bo moja ma urlop i zobaczymy jak to będzie

Ja też czekam do lipca a gdzie była ta promocja? ja wczoraj zerknęłam na cenę Jelpa
Jess w ogóle słodziutkie te ubranka co kupiłaś

a u mnie paskudnie Fajnie, że teście tak zareagowali i się cieszą



Miłego dnia!!
W tesco, ale widziałam tylko proszek do białego, a ja mam dużo kolorowych i bym i taki i taki potrzebowała dzięki
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 09:26   #4643
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Bawcie sie dobrze 😘
Dziękujemy
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 09:26   #4644
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Dziewczyny rowniez trzymam kciuki za Wasze wizyty ja mam 27 ale tez juz nie moge sie doczekac w ja dzis szaleje z praniem juz 3czy 4 z kolei sie pierze :-P zajme chyba wiekszosc sznurkow przed blokiem ;-) ale juz na jakis czas bedzie spkoj u mnie dzis na obiadek zupka z buraczkami czerwonymi a na drugie ziemniaczki, schabowy i mizeria juz wstawione do gotowania ;-) bo maz na 11 na przerwe wraca ;-) a ja teraz ogladam swoj serial :-P sekret bo juz dawno nie ogladalam przez te swieta, remont i porzadki ;-)

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Roxana, powodzenia w dzialaniach z praca ;-)

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Sugar, swietne sukienki! Ja bylam w h&m i ogladalam tam ciuszki ciazowe i wydaja mi sie takie sztuczne :-/ musze tez cos poszukac na necie... Ale ta Twoja granatowa cudna! Dla dzieciaczkow tez super te ciuszki
Dzięki

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
ja w sobotę wszystko wsiałam i też się nie mogę doczekać

Dziewczyny któraś pisała, że mają być nowe kolory x-landera x-move i są tzn ja ich nie widziałam, jest czerwony, granatowy i aqua więc i tak dalej u mnie zostaje terra
A widzisz.. nie wiedziałam ładne kolorki
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 09:29   #4645
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Jakis wypadzik za miasto ?

No nie, poniedziałek bez gaduły kasperki to nie poniedziałek
Dokładnie kochana, wypadzik za miasto
Przyjeżdża kuzynka mojego męża ze swoim tż i synkiem malutkim

Roxi na szczęście Ty będziesz obecna ma forum także nudów nie będzie i nadrabiać pewnie będę miała co

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Haha no też racja jedna z większych gadul nam wyjeżdża
No zobaczymy ile będę miała do nadrabiania
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 09:31   #4646
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Dokładnie kochana, wypadzik za miasto
Przyjeżdża kuzynka mojego męża ze swoim tż i synkiem malutkim

Roxi na szczęście Ty będziesz obecna ma forum także nudów nie będzie i nadrabiać pewnie będę miała co

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------



No zobaczymy ile będę miała do nadrabiania
Ale super my planujemy taki wypad 'za miasto' na przełomie maja/czerwca... prawdopodobnie nad morze... Chociaż coś mi po głowie chodzi, żeby do Austrii myknąć na 5 dni
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 09:34   #4647
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cześć Kobitki
Ja już po śniadanku, pranie wstawione i zaraz biorę się za prasowanie
Mi np czasem Filip się tak ułoży że brzuch mi wywala bardzo i aż mi się ciężko oddycha. Jakby mi uciskał coś. aż zadyszkę łapię;d Ja w tym tygodniu idę do lekarza na badanie moczu, ciśnienia i serduszka Małego posłuchać. I boję się ile przytyłam. Bo ostatnio ciągle głodna chodzę i coś podjadam...
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 09:37   #4648
Niespodziewajka25
Rozeznanie
 
Avatar Niespodziewajka25
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 754
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość

mi się też dłuży.. jakoś tak moze za bardzo niecierpliwa jstem...
a do tego czekam nadal na tą kase i zaraz osiwieje ...aaaaaa

Też czekam na kasę , tyyyle wydatków mi sie nazbierało a tu cisza .. do tego chcemy gdzies na majowkę wyskoczyć wieć tym bardziej .. ehh

Spadac mi z tymi mezeriami ziemniaczkami młodymi i innymi takimi . Jestem aktualnie głodna ... meeeeega głodna

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Wy juz wszystkie macie takie duże piłki przed sobą ? w sensie normalne brzuchy ciążowe? . Czy tylko ja mam taki meeeeeeega malutki ? na poczatku mnie to cieszylo teraz zaczynam sie zastanawiac czy to normalne
__________________
ADAŚ - 03.11.2012
CÓRCIA - tp. 15.08.2015
39/40
Niespodziewajka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 09:40   #4649
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Niespodziewajka25 Pokaż wiadomość
Też czekam na kasę , tyyyle wydatków mi sie nazbierało a tu cisza .. do tego chcemy gdzies na majowkę wyskoczyć wieć tym bardziej .. ehh

Spadac mi z tymi mezeriami ziemniaczkami młodymi i innymi takimi . Jestem aktualnie głodna ... meeeeega głodna

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Wy juz wszystkie macie takie duże piłki przed sobą ? w sensie normalne brzuchy ciążowe? . Czy tylko ja mam taki meeeeeeega malutki ? na poczatku mnie to cieszylo teraz zaczynam sie zastanawiac czy to normalne
dokladnie tyle wydatkow.. a kasy niema wkurzające..
nom ja mam tez piłkę nie dużą ale juz widoczną

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Ale super my planujemy taki wypad 'za miasto' na przełomie maja/czerwca... prawdopodobnie nad morze... Chociaż coś mi po głowie chodzi, żeby do Austrii myknąć na 5 dni

oo fajne plany macie
my chyba za rok gdzies wypadniemy.. teraz musimy na wyprowadzke odkladac
ale mieszkamy blisko morza wiec pewnie raz lub dwa razy podjedziemy na plaże jak bedzie cieplo
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 09:45   #4650
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
A widzisz.. nie wiedziałam ładne kolorki
No ładne właśnie zawsze myślałam, ze fajnie by było jakby granat dorzucili ale jednak jak patrzę to zielony wygrywa
Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
W tesco, ale widziałam tylko proszek do białego, a ja mam dużo kolorowych i bym i taki i taki potrzebowała dzięki


A ma któraś z Was kołatania serca? U mnie ostatnio puls jest powyżej 100/min. Nawet nie wiecie jak szybko się męczę itd Wali mi jak szalone...

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

muszę ruszyć tyłek trochę poprasować, bo mam takie zaległości to jest najgorsze co może być do roboty w domu
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-15 13:02:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.