Keratynowe prostowanie -część II - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-03, 09:09   #4651
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Może też się skuszę ?
Mam włosy zniszczone rozjaśnianiem. Suche, kruche, każdy innej długości
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 09:12   #4652
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez cherries Pokaż wiadomość
właśnie kupiłam 3 zestawy Encanto po 50 ml każdy! mamy zamiar sobie zrobić razem z koleżanką ^^
ona ma włosy trochę za zapięcie stanika, a moje sięgają do łopatek, liczymy tak 75 ml na każdą albo troszkę więcej na nią, a mniej na mnie.
Ach, już nie mogę się doczekać aż przyjdzie paczka! Dodam, że obie mamy suche i zniszczone włosy. Moje w dodatku się bardzo kręcą. Rok temu robiłam keratynowe prostowanie u fryzjerki - byłam bardzo zadowolona, ale płaciłam 350 zł. Ciekawa jestem jak sobie poradzimy z zabiegiem same
Dacie radę !!!! We dwie o wiele łatwiej !!!! Czekam na relację z zabiegu i efektów po

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Może też się skuszę ?
Mam włosy zniszczone rozjaśnianiem. Suche, kruche, każdy innej długości
Skuś się - właśnie takie idealnie się nadają - sama takie miałam !!!!!!!
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 11:00   #4653
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Shandy13 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam do was takie pytanie. Mam włosy długości 34 cm, rozjasniane na blond, cienkie i mało ich, i są łamliwe. Czy encanto byłoby dla mnie? boje się że jeszcze bardziej podniszczę już i tak w kiepskim stanie włosy
kondycja Ci się na pewno poprawi natomiast nie wiem czy będziesz dobrze wtglądać tj. napisałas, ze masz mało włosów i sa cienkie jak do tego je wyprostujesz to je jeszcze bardziej optycznie "zmniejszy" więc nie wiem czy będziesz dobrze wyglądała, wg. mnie taki przyliz + mało włosów = tragedia na głowie ale to tylko moje zdanie
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 11:07   #4654
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
kondycja Ci się na pewno poprawi natomiast nie wiem czy będziesz dobrze wtglądać tj. napisałas, ze masz mało włosów i sa cienkie jak do tego je wyprostujesz to je jeszcze bardziej optycznie "zmniejszy" więc nie wiem czy będziesz dobrze wyglądała, wg. mnie taki przyliz + mało włosów = tragedia na głowie ale to tylko moje zdanie
Rzeczywiście może to wyglądać niezbyt ciekawie.
Jak miałam swoje kręcone/falowane i napuszone włosy, to wydawały się takie pełne objętości itp. A po encanto wydaje się jakbym miała mniej włosów na głowie. Źle nie jest, choć czasami kombinuję jakby tu nadać im większą objętość
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 15:38   #4655
Shandy13
Raczkowanie
 
Avatar Shandy13
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 150
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

[QUOTE=Vinnga;39553249]Tak, całe dwa wątki o keratynowym prostowaniu to fałszywe komentarze
Nie chodziło mi o to że to co tu piszecie to fałszywe komentarze ale to co czytałam gdzie indziej.
Czytałam, że włosy sa odżywione i lepiej wyglądają ale mi chodzi głownie o łamliwość, gdyż od pól roku skróciły się o około 20 cm(przez pewien produkt ISANY) i mimo mich starań ciągle się łamią-pomimo wszystkich odżywek, jedwabiów, masek i suplementacji. Mierzę długośc co miesiąc i po odrostach rosną ok 1 cm/msc-czyli standardowo ale na długości nie przybywa.. Moje włosy maja w obwodzie, w wyprostowanych ok 5 cm. Też się puszą.
Lubię gdy są proste mimo iż ich "mniej". Jednak najbardziej mi zalezy na tym żeby nie mieć potrzeby prostowania ich-robię to ok 1 raz na tydzieeń, czasem rzadziej i jesli miałoby to pomóc tej łmliwości to byłabym wniebozięta
Shandy13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 16:33   #4656
Kasiasta89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 290
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Witam dziewczyny. Ja jestem chyba jakaś zacofana ale dopiero dzisiaj trafiłam na ten wątek i pierwszy raz dowiedziałam się o encanto. Poczytałam kilka stron wątku i powiem szczerze że zainteresowało mnie to. Włosy rozjaśniam, prostuję i suszę suszarką a więc mam trochę podniszczone no i również problem w tym, że chce zapuścić ale przez łamanie się końcówek nic z tego nie wychodzi Zastanawia mnie tylko to czy dam radę sama ten zabieg przeprowadzić lub przy pomocy kogoś, bo na zabieg w salonie szkoda mi kasy bo z tego co czytałam zabieg co kilka miesięcy trzeba powtarzać a nie chcę wydawać 300-400 zł co jakiś czas na włosy.

Mam jeszcze jedno pytanie ..
Włosy farbowałam 3 tyg temu czyli mogłabym teraz przeprowadzić zabieg, ale po kolejnym farbowaniu planowałam iść podciąć włosy (tylko tą najbardziej zniszczoną część bo chce zapuścić włosy) i zrobić saunę na włosy. I teraz się zastanawiam czy zabieg encanto przeprowadzić teraz czy jak pozbędę się niechcianych połamanych końcówek? Z góry dziękuje za wskazówki
Kasiasta89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 17:17   #4657
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

włosy podcinamy po zabiegu
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-03, 17:54   #4658
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

tak jak Aga pisze - końcówki podciąć po zabiegu
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 18:30   #4659
justyss1991
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 395
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Shandy13
Nie chodziło mi o to że to co tu piszecie to fałszywe komentarze ale to co czytałam gdzie indziej.
Czytałam, że włosy sa odżywione i lepiej wyglądają ale mi chodzi głownie o łamliwość, gdyż od pól roku skróciły się o około 20 cm(przez pewien produkt ISANY) i mimo mich starań ciągle się łamią-pomimo wszystkich odżywek, jedwabiów, masek i suplementacji. Mierzę długośc co miesiąc i po odrostach rosną ok 1 cm/msc-czyli standardowo ale na długości nie przybywa.. Moje włosy maja w obwodzie, w wyprostowanych ok 5 cm. Też się puszą.
Lubię gdy są proste mimo iż ich "mniej". Jednak najbardziej mi zalezy na tym żeby nie mieć potrzeby prostowania ich-robię to ok 1 raz na tydzieeń, czasem rzadziej i jesli miałoby to pomóc tej łmliwości to byłabym wniebozięta

My możemy Ci tu pisać same cudowne i w ogóle wspaniałe rzeczy na temat prostowania keratynowego, ale nie przekonasz się jak jest w Twoim przypadku jeśli nie spróbujesz.
__________________
"Człowiek jest tylko raz młody. Później musi już szukać sobie innej wymówki"

Wielkie zmiany...

Było 84kg
Jest 50 kg

-34kg

Chodakowska : 20.03.2015

Edytowane przez justyss1991
Czas edycji: 2013-03-03 o 19:21
justyss1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 18:42   #4660
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez justyss1991 Pokaż wiadomość
My możemy Ci tu pisać same cudowne i w ogóle wspaniałe rzeczy na temat prostowania keratynowego, ale nie przekonasz się jak jest w Twoim przypadku jeśli nie spróbujesz.
Oj, oj, kochana, to nie mój komentarz, zmień autora w cytacie
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 19:21   #4661
justyss1991
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 395
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Aaaa, tylko nie mnie! Poprawione oczywiście, nie wiem skąd się tam wkradłaś mi!
__________________
"Człowiek jest tylko raz młody. Później musi już szukać sobie innej wymówki"

Wielkie zmiany...

Było 84kg
Jest 50 kg

-34kg

Chodakowska : 20.03.2015
justyss1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 19:37   #4662
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez justyss1991 Pokaż wiadomość
Aaaa, tylko nie mnie! Poprawione oczywiście, nie wiem skąd się tam wkradłaś mi!
bo komentarz Vinngi był wklejony a nie zacytowny i jak ty zacytowałaś Shandy13 to wyszło ci razem z komentarzem Vinngi- tak sobie myślę
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 20:23   #4663
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez justyss1991 Pokaż wiadomość
Aaaa, tylko nie mnie! Poprawione oczywiście, nie wiem skąd się tam wkradłaś mi!
Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
bo komentarz Vinngi był wklejony a nie zacytowny i jak ty zacytowałaś Shandy13 to wyszło ci razem z komentarzem Vinngi- tak sobie myślę
Pewnie tak było jak mówi sylwka Nic się nie stało
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 21:10   #4664
Kasiasta89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 290
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Tylko że się trochę zdołowałam bo wyczytałam że po zabiegu należy stosować szampony bez SLS a ja sobie kupiłam szampon z goldwellu z tym składnikiem właśnie czyli jeśli chce aby efekt utrzymał się długo muszę zaopatrzyć się w inny szampon :/ ehh kurcze fajna sprawa z tym kreatynowym prostowaniem ale ja się boje że mi coś nie wyjdzie nie chce bardziej zaszkodzić włosom niż im pomóc .. ehh muszę się zastanowić
Kasiasta89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 21:20   #4665
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

jak chcesz mieć lśniące i gładkie włosy to się nie czaj i rób :P też długo się zastanawiałam, bałam się - a to niepotrzebne teraz mam taaaaaaaaki spokój z włosami, zero obaw przy wyjściu na deszcz, śnieg, na basenie też względnie dobrze (pomijając ten mankament, że chlor ma zły wpływ na włosy po zabiegu)

a kosmetyk z goldwella prędzej czy później wykorzystasz, poza tym nie wszystkie uważamy tu na sls
tak naprawdę każda indywidualnie wypracowuje sobie taką pielęgnacje, szuka takich kosmetyków, które okazują się dla niej najbardziej odpowiednie.

KPW krzywdy nie robi
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 21:26   #4666
Kasiasta89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 290
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Aniabaniaa - no wiem ale już 70 zł wydałam na szampon z odżywką i jeszcze 30 na olejek termoochronny :P że też wcześniej o tym nie czytałam , szkoda mi kasy na kolejne kosmetyki zanim tych nie wykorzystam ja mam wiele obaw bo dopiero dziś pierwszy raz usłyszałam o encanto i nawet nie zdążyłam przeczytać całego wątku .. ale przyznam że jestem nastawiona na ten zabieg tylko mam po prostu wiele obaw
Ten chlor to też szkoda że ma negatywny wpływ bo latem mam basen na podwórku i codziennie mam z nim styczność :/
Z drugiej strony ja myję włosy co 3-4 dni więc szampon może nie gra aż takiej wielkiej roli
No i tak teraz się zastanawiam czy może by spróbować ale nie na całych włosach tylko tak z 5 cm od skór głowy wtedy byłoby łatwiej samemu zaaplikować

Ps. A czy po tym zabiegu można wykonać saunę na włosy? Ale chyba i tak zdecyduję się na zabiego po podcięciu i saunie bo mam sporo zniszczonych końcówek i będą do obcięcia .. teraz mam włosy lekko za łopatki a tak to pewnie będą do łopatek i ten zestaw po 50 ml mi styknie a tak to 75 bym musiała kupić a to 40 zeta więcej

Edytowane przez Kasiasta89
Czas edycji: 2013-03-03 o 22:53
Kasiasta89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 07:35   #4667
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Kasiasta89 Pokaż wiadomość
Tylko że się trochę zdołowałam bo wyczytałam że po zabiegu należy stosować szampony bez SLS a ja sobie kupiłam szampon z goldwellu z tym składnikiem właśnie czyli jeśli chce aby efekt utrzymał się długo muszę zaopatrzyć się w inny szampon :/ ehh kurcze fajna sprawa z tym kreatynowym prostowaniem ale ja się boje że mi coś nie wyjdzie nie chce bardziej zaszkodzić włosom niż im pomóc .. ehh muszę się zastanowić
ja slyszalam o zakazie szamponow z sola bo to ona wyplukuje keratyne . nie detergent. powstala swego czasu demoniczna plotka na temat sls ,sles ze niby wyplukuje keratyne i sie tak utrwalila ze teraz wszyscy sa przeswiadczeni ze toten detergent wyplukuje keratyne.przegladalam strony producentow i nic nie piszalo o sles i sls ( mowie tu o tych glownych stronach a nie przedstawicieli i innych osob postronnych co rozprowadzaja sobie na wlasna reke produkt) tak samo powstala legenda na temat keratyny i silikonow. ja tam nie widze w nich nic zlego z tym ze na poczatku po zabiegi jakies 2 tyh poprostu on jest zbedny bo wlosy sa sliskie i dociazone bez niego. teraz uzywam ciągle po myciu na końcówki i tez nie zauwazylam zeby cos mi sie z keratyna dzialo.ja bym raczej wystrzegala sie soli . i mowie tu z doswiaczenia
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2013-03-04 o 07:38
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 08:17   #4668
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

a ja z doświadczenia mówie, że nie trzeba sie wystrzegać niczego
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 08:46   #4669
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
a ja z doświadczenia mówie, że nie trzeba sie wystrzegać niczego
hehehe ja tez teraz myje szamponem z sola i sie juz nie przejmuje i tez nic nie wyplukuje sie
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 08:57   #4670
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
hehehe ja tez teraz myje szamponem z sola i sie juz nie przejmuje i tez nic nie wyplukuje sie
no więc sama widzisz, że nic się nie dzieje
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 09:41   #4671
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
no więc sama widzisz, że nic się nie dzieje
ale po 1 moim zabiegu sol podzialala teraz juz nie robi na moich losach wrazenia
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 18:27   #4672
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

omg. wreszcie po 3 tygodnach doszła moja paczka

za tydzien będę robić
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 09:52   #4673
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Właśnie kupiłam encanto u polecanego przez Was sprzedawcy Już nie mogę się doczekać aż sama wypróbuję!
Moje włosy niestety ostatnio podniszczyłam, bo ubzdurałam sobie przejść z czerni na rudy. Jak już uzyskałam piękny rudy to po 2 tygodniach tęskniłam za moją czernią i z powrotem się przefarbowałam...no ale lekki puch pozostał, bo nie powiem żeby było tragicznie. Moje włosy jednak już wcześniej miały tendencje do puszenia, myślę więc że ten zabieg to będzie dla mnie strzał w 10
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 11:12   #4674
witaminka
Rozeznanie
 
Avatar witaminka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 568
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

hej

Mialam robiony zabieg sunliss w krk i bylam naprawde zadowolna. wlosy gładkie blyszczace - marzenie mam wlosy z natury krecone ale nie do konca bo juz zniszczone. jak je wysusze na szczotce to pusza sie mimo wszystko i przy uchu wywijaja strasznie.
zaplacilam za niego prawie 700 zł z szamponem i odzywką... jak dla mnie strasznie drogo a trzymalo mi sie hmm no nie wiem czy 3 msc...
robilam pol roku temu w domu brazilian keratin kupionym w hebe drogerii i nic nie wyszlo zero...a co sie umeczylam z bratową

jest moze ktos z KIELC kto podjął by sie zrobic mi Encanto za drobną $
pozdrawiam
__________________
- wiesz które rany goją sie najdłużej?
- te po szczęściu ...
witaminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 11:50   #4675
justyss1991
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 395
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez nielegalnaa Pokaż wiadomość
Właśnie kupiłam encanto u polecanego przez Was sprzedawcy Już nie mogę się doczekać aż sama wypróbuję!
Moje włosy niestety ostatnio podniszczyłam, bo ubzdurałam sobie przejść z czerni na rudy. Jak już uzyskałam piękny rudy to po 2 tygodniach tęskniłam za moją czernią i z powrotem się przefarbowałam...no ale lekki puch pozostał, bo nie powiem żeby było tragicznie. Moje włosy jednak już wcześniej miały tendencje do puszenia, myślę więc że ten zabieg to będzie dla mnie strzał w 10

Jak już przyjdzie do Ciebie przesyłka i nałożysz keratynę to koniecznie pochwal się efektami
__________________
"Człowiek jest tylko raz młody. Później musi już szukać sobie innej wymówki"

Wielkie zmiany...

Było 84kg
Jest 50 kg

-34kg

Chodakowska : 20.03.2015
justyss1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 18:57   #4676
Zeila
Raczkowanie
 
Avatar Zeila
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 458
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

A jak Wam idziesz robienie zabiegu samemu ? Bo właśnie się zastanawiam czy dam radę zrobić sobie sama czy muszę prosić koleżankę.
Zeila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 19:01   #4677
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Zeila Pokaż wiadomość
A jak Wam idziesz robienie zabiegu samemu ? Bo właśnie się zastanawiam czy dam radę zrobić sobie sama czy muszę prosić koleżankę.
większość z nas daje radę sama
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 19:03   #4678
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Zeila Pokaż wiadomość
A jak Wam idziesz robienie zabiegu samemu ? Bo właśnie się zastanawiam czy dam radę zrobić sobie sama czy muszę prosić koleżankę.
Zawsze raźniej z kimś do pomocy, ale sama pewnie też sobie poradzisz Nawet ja, osoba która nigdy nie nakładała sobie czy komuś innemu choćby farby do włosów, dałam radę
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 19:10   #4679
justyss1991
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 395
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Zeila Pokaż wiadomość
A jak Wam idziesz robienie zabiegu samemu ? Bo właśnie się zastanawiam czy dam radę zrobić sobie sama czy muszę prosić koleżankę.

A ja sądzę, że sama nie dałabym rady To też kwestia tego jakiej długości masz włosy. Ja mam długie, za czasów codziennego prostowania robiłam to sama, ale przy nakładaniu keratyny towarzyszy mi jeszcze jedna para rąk- siostry nie dałabym rady tak każde małe pasemko przejechać 6-7 razy, ręce by mi odpadły
__________________
"Człowiek jest tylko raz młody. Później musi już szukać sobie innej wymówki"

Wielkie zmiany...

Było 84kg
Jest 50 kg

-34kg

Chodakowska : 20.03.2015
justyss1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 19:23   #4680
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Ja się za tydzień za to biorę mam krókie włosy, więc mam nadzieję, że będzie dobrze, ale może TŻ mi pomoże
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:33.