Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-31, 21:23   #4681
Łaciata
Raczkowanie
 
Avatar Łaciata
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 288
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

megi-megi - mnie na katar zaczął dopiero pomagać Otrivin i nacieranie na noc czoła Amolem. Przy totalnie zapchanych zatokach dużo gorsze było ciągłe napinanie brzucha przy próbie czyszczenia nosa.

Izumi - u mnie w użyciu jest maszynka elektryczna, nożyki i nożyczki. Mnie to łaskocze i tylko zaciskam zęby, żeby nie podskakiwać. Stracha mam porządnego. Ale niestety - z tym brzuchem nawet z lusterkiem nie daję rady.

drcron - no właśnie dlatego to USG z początku ciąży jest tylko w miarę wiarygodne. U mnie niestety cykle były nawet ponad 60-cio dniowe i wyliczenie terminu wg OM to ruletka. To samo miałam w poprzedniej ciąży - różnica tp z OM i USG (tych wczesnych) była ok. 30 dni i sprawdził się oczywiście termin z USG.

ania p - w tej wypasionej nawet kolor ścian jest wypasiony (przynajmniej przy drzwiach - były uchylone) - taki oczoj...ny różyk No ale ta łazienka najważniejsza. Do tego w tym pokoju nie ma problemu z godzinami odwiedzin.
__________________
Łaciata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 21:26   #4682
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Dużo jest też lasek co przenosiły mając krazek . A zreszta zobacz kolezanka urodziła w 20 min bez zadnego nacinania cudowania nie wymeczyła się to i pewnie potem szybciej mogła już w chłopem wariować . Więc wszystko ma swoje plusy
Tak też mi powiedział gin Że po krążku szyjka często jest znieczulona i sporo kobiet rodzi po terminie... A na moje pytanie "co wtedy", odpowiedział że "wtedy po zdjęciu krążka duuuuuużo seksu"
__________________

Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 21:30   #4683
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

dziewczyny chyba pierwszy taki weekend, że zaległości trudno nadrobić

ja tylko tak na chwilkę, wstawiam zdjęcie Zosi, mojej siostrzenicy, jeszcze jej na żywo nie widziałam, bo zakaz odwiedzin w szpitalach, ale już się zakochałam
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 21:33   #4684
MadCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 428
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez Izumi Pokaż wiadomość
nawet jak TŻ rękę przyłożył to nie przestawał (zawsze przestawał do tej pory)
Ooo to u mnie tak samo. Myślałam, że to tylko moje dziecko takie dziwne jest że przestaje.

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
oni jej o tej cegiełce , to powiedziała że cegiełki to ona do ZUS odprowadza i że prosi o papier że nie chcą jej wykonac KTG bo nie zapłaciła cegiełki . KTG zrobili oczywiście bez cegiełki
I bardzo dobrze!
Albo niech się zadowolą "cegiełkami" ZUSowskimi albo niech mi ich nie odciągają to będę płaciła bez gadania.
__________________
Matylda
21.04.2010

MadCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 21:46   #4685
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
dziewczyny chyba pierwszy taki weekend, że zaległości trudno nadrobić

ja tylko tak na chwilkę, wstawiam zdjęcie Zosi, mojej siostrzenicy, jeszcze jej na żywo nie widziałam, bo zakaz odwiedzin w szpitalach, ale już się zakochałam
sliczna
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 23:14   #4686
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
gorące mleko łyzka miodu łyzka masła 2 zabki czosnku rozgniecione wymieszac i przecedzic wypic kubek pycha serio nie było zle...
bleeeeeeeeeeeeeeeee- moja zmora z dzieciństwa, tata za mną z tym latał-bleeeeeeeeeeeee
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 07:10   #4687
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

dzień dobry ale miałam noc poszłam spać po 20ej, obudziłam się o 22.22 na siku i już do rana nie spałam kręciłam się cały czas, Kubuś nie spał i fikał (ale to akurat dobrze), tż chrapał niemiłosiernie i moje kopanie go na nic się zdało dzisiaj....zwlekłam się zrobić mu śniadanie do pracy i jestem wściekła jak osa...jescze zaplanowałam sobie podjechać do lidla, patrzę przez okno a tż się do pracy wybrał moim samochodema drugi jest w garażu i ja nie mam klucza do garażu i nie pojadę a z buta nie dojdę, bo nie mam kurtki, tzn mam płaszcz ale się nie dopina i bez samochodu się nie mam jak ruszyćwrrrr ale jestem zła

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
A weźcie Wy się opanujcie z tymi porodami :P Phiiii... bo aż zaczynam się bać - no dobra - od kilku dni się jakoś boję, tymczasowo opuściła mnie odwaga w tym względzie, a ja już, już...

Brzuch mi przestał rosnąć i spodziewam się, że chyba zacznę pękać. Znaczy - widać, że on chce rosnąć, ale pępek go blokuje, więc od góry to wygląda tak jak literka M - jest duży brzuch po bokach i po środku wgłębienie. A ta skóra po bokach boli... jak nic - widocznie rozmnażam się przez pączkowanie i młody szykuje się do wyskoczenia
jak ja Ci zazdroszczę w tym miesiącu na bank będziesz już miała małego przy sobie

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
MOje zakupasy -- kurde coś mi aparat nawala nnooo.........
piękne zakupasy, zwłaszcza te ze środkowego zdjęcia
__________________
K & I


Edytowane przez Baobabek
Czas edycji: 2010-02-01 o 07:11
Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 07:31   #4688
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Uffff... <ociera pot z czoła> skończyłam nadrabiać weekendowe zaleglości. Czy Was cos opętało przez ten weekend?? zawsze takie pustki i teraz jak mnie nie bylo to dalyście czadu.

Ja wczoraj nie miałam ochoty zaglądać bo miałam zły dzień i nie chcialam czytać radosnych wieści (wiem- egoizm). Ale od samego rana niemal, że nie czułam ruchów mojej niuni. I taki był wczoraj cały dzień- czekanie, nasłuchiwanie... i niby cos ale takie, że prawie nic... jak nigdy. I miałam już czarne myśli i dzis od rana mialam jechać do szpitala. Na szczęście w ocy zaczęlo się na dobre i trwa do teraz. Tez nie jakieś mega kopy ale dość dobrze ja czuję więc sie uspokoiłam.
A teraz jak tak czytam to moglam zajrzeć bo widze, że nie tylko moje dziecię było wczoraj takie uparte... Ale miałam stracha...

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
A ja miałam chwile zgrozy bo mała sie od rana nie ruszała...
No właśnie... witaj w klubie.

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
u mnie tez te ruchy nie sa takie jak byly, albo nie ma wcale dzisiaj np moze rano poczulam ze 3 i na razie cisza, zastanawiam sie czy nie isc sprawdzic czy wszystko ok, zwlaszcza ze od jakichs 2 tygodni sie wypychal mlody tylkiem kopytkami i tak dalej a teraz w ogole tak nie robi, zastanawiam sie czy to normalne...;/
Ooooo... i następna z upartym dziecięciem Chyba sie zmowiły, że dadzą popalic swoim rodzicielkom

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Ja chce własnie ściągac kasetony bo rzygac mi sie chce jak je widze.
Wyglada to okropnie i tandetnie ale ja tego nie robiłam . Do tego na ścianie mam tapety bbllleeeee ... . Oczywiście to było wszystko robione ładnych kilka lat temu wiec z współczesnymi tego typu rzeczami ma mało wspólnego ..
Dla mnie tez kasetony to już przezytek, miałam takowe jakies 8 lat temu w mieszkaniu Dla mnie porażka... Ale może teraz jakies wypasione robią??

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Ja to mega zazdraszczam naszej Madziwni tych Jej ekscesów Nigdy nie jest tak fajnie jak w ciąży (dobrze że z Hanną w brzuchu było mi dane korzystać z tego do woli )
Ja na szczęście... <odpukać> też korzystam do woli I w ciąży to jeszcze lepiej smakuje

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość

A drcron - jak czytam o Twoich wyczynach z tym sprzątaniem itd., to bym Ci niezłe lanie zafundowała.
Oszczędzaj się! Dla dzidzi! Chrzań podłogi itd. To naprawdę nie jest ważne! A może daj namiary na TŻ, to namówimy go, żeby on Ci to lanie sprawił - przyjemne z pożytecznym
Dokładnie, ja latam, sprzątam i malo się oszczędzam ale to co Ty wyprawiasz to woła o pomste do nieba... i jeszcze Ci się nart zachcialo i chwalisz sie, że zrezygnowałas... no nic tylko lać!!
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 08:00   #4689
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
dzień dobry ale miałam noc poszłam spać po 20ej, obudziłam się o 22.22 na siku i już do rana nie spałam kręciłam się cały czas, Kubuś nie spał i fikał (ale to akurat dobrze), tż chrapał niemiłosiernie i moje kopanie go na nic się zdało dzisiaj....zwlekłam się zrobić mu śniadanie do pracy i jestem wściekła jak osa...jescze zaplanowałam sobie podjechać do lidla, patrzę przez okno a tż się do pracy wybrał moim samochodema drugi jest w garażu i ja nie mam klucza do garażu i nie pojadę a z buta nie dojdę, bo nie mam kurtki, tzn mam płaszcz ale się nie dopina i bez samochodu się nie mam jak ruszyćwrrrr ale jestem zła

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------


jak ja Ci zazdroszczę w tym miesiącu na bank będziesz już miała małego przy sobie


piękne zakupasy, zwłaszcza te ze środkowego zdjęcia
No widzisz to nie Ty jedna masz taki poranek-ja już od 8 wyszykowana,mąż do pracy,ja do mamy i szybko do lidla na zakupy i co?akumulator w aucie padł i musimy czekac z godzinkę i pewnie wszystko mi tam wykupią
W ogóle ja nie wiem jak przeżyje ten tydzień w tej cholernej niepewności-od wczoraj tylko myśle o tym brzuchu-znowu wydaje mi się,że nie rośnie i tylko płakac mi się chcę.
Dziewczyny,ale co jak on nie urośnie,to co oni mi będą robic,żeby rósł?może wy coś wiecie?bo moja ginka jak do niej zadzwoniłam po info,to powiedziała,że nie ma czasu gadac i się rozłączyła...;/
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2010-02-01 o 08:04
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 08:06   #4690
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
No widzisz to nie Ty jedna masz taki poranek-ja już od 8 wyszykowana,mąż do pracy,ja do mamy i szybko do lidla na zakupy i co?akumulator w aucie padł i musimy czekac z godzinkę i pewnie wszystko mi tam wykupią
ale Ty chociaż tylko godzinkę, a ja muszę czekać na tż do 15ej...a zanim jeszcze zje obiad i się wykąpie (bo inaczej nie pojedzie) to ja już wogóle puste kosze zastane
no ale jak Ci nie rośnie??przecież tego się nie da tak zaobserwować z dnia na dzień....ja też miałam w 27/28 tyg mały brzuch i wystrzelił mi dopiero tak w 29 tyg....i dopiero wtedy jakąś różnicę widziałam...zależy bteż jak ono się tam ułoży, moje dziecko na przykład lubi siedzieć głębiej, jak to mój gin na połówkowym zauważył...nie martw się na zapas i nie panikuj!! Kiedy masz wizytę??
__________________
K & I


Edytowane przez Baobabek
Czas edycji: 2010-02-01 o 08:09
Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 08:20   #4691
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
ale Ty chociaż tylko godzinkę, a ja muszę czekać na tż do 15ej...a zanim jeszcze zje obiad i się wykąpie (bo inaczej nie pojedzie) to ja już wogóle puste kosze zastane
no ale jak Ci nie rośnie??przecież tego się nie da tak zaobserwować z dnia na dzień....ja też miałam w 27/28 tyg mały brzuch i wystrzelił mi dopiero tak w 29 tyg....i dopiero wtedy jakąś różnicę widziałam...zależy bteż jak ono się tam ułoży, moje dziecko na przykład lubi siedzieć głębiej, jak to mój gin na połówkowym zauważył...nie martw się na zapas i nie panikuj!! Kiedy masz wizytę??
No ja chyba też już tylko na puste kosze tam wpadne-zadzwoniłam do mamy,żeby na 10 była gotowa,a ona nawet jeszcze sobie włosów nie umyła
Ja byłam tydz u ginki i jak mnie zobaczyła to alarm taki zrobiła,że do szpitala mam się kłaśc,bo mi brzuch nie rośnie,że mały i zaczeła badac mi bobasa i wyszło,że ciąża jest na 27 tydz,mała cała też-tylko jej główka ma 25 tygpojechałam do szpitala i tam na 3d zbadał mnie lekarz i zdecydował,że za 2tyg mam przyjechac i jeśli do tej pory będzie stała jej główka i mój brzuch to zostaje w szpitalu...
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 08:25   #4692
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
No ja chyba też już tylko na puste kosze tam wpadne-zadzwoniłam do mamy,żeby na 10 była gotowa,a ona nawet jeszcze sobie włosów nie umyła
Ja byłam tydz u ginki i jak mnie zobaczyła to alarm taki zrobiła,że do szpitala mam się kłaśc,bo mi brzuch nie rośnie,że mały i zaczeła badac mi bobasa i wyszło,że ciąża jest na 27 tydz,mała cała też-tylko jej główka ma 25 tygpojechałam do szpitala i tam na 3d zbadał mnie lekarz i zdecydował,że za 2tyg mam przyjechac i jeśli do tej pory będzie stała jej główka i mój brzuch to zostaje w szpitalu...
a nie możesz w międzyczasie iść jeszcze na konsultację do jakiegoś dobrego gina w tym tyg??może nie potrzebnie się martwisz...ja miałam na którymś usg nóżki za "młode" do reszty o 2 tyg. to było w 25 tyg jak byłam pierwszy raz w szpitalu z tą moją szyjką...ale nie kazali się niczym martwić, i jak mi teraz robili w 30 tyg też w szpitalu to wszystko jest prawidłowo, główka nawet o tydzień wybiega do przodu. Dzieci przecież nie rosną tak równo, każda część ciała rozwija się inaczej, nie zamartwiaj się, bo na pewno jest wszystko dobrze
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 08:26   #4693
asienka240
Rozeznanie
 
Avatar asienka240
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 664
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez minka2/6 Pokaż wiadomość
dziewczyny chyba pierwszy taki weekend, że zaległości trudno nadrobić

ja tylko tak na chwilkę, wstawiam zdjęcie Zosi, mojej siostrzenicy, jeszcze jej na żywo nie widziałam, bo zakaz odwiedzin w szpitalach, ale już się zakochałam

mała jest boooska

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
No widzisz to nie Ty jedna masz taki poranek-ja już od 8 wyszykowana,mąż do pracy,ja do mamy i szybko do lidla na zakupy i co?akumulator w aucie padł i musimy czekac z godzinkę i pewnie wszystko mi tam wykupią
W ogóle ja nie wiem jak przeżyje ten tydzień w tej cholernej niepewności-od wczoraj tylko myśle o tym brzuchu-znowu wydaje mi się,że nie rośnie i tylko płakac mi się chcę.
Dziewczyny,ale co jak on nie urośnie,to co oni mi będą robic,żeby rósł?może wy coś wiecie?bo moja ginka jak do niej zadzwoniłam po info,to powiedziała,że nie ma czasu gadac i się rozłączyła...;/
Moja kolezanka wyladowała pod kroplowkami w szpitalu bo lekarz stwierdzil ze ma maly brzuch i malenstwo rosnie ale za wolno.
__________________
Emilka jest już z nami
asienka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 08:36   #4694
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
a nie możesz w międzyczasie iść jeszcze na konsultację do jakiegoś dobrego gina w tym tyg??może nie potrzebnie się martwisz...ja miałam na którymś usg nóżki za "młode" do reszty o 2 tyg. to było w 25 tyg jak byłam pierwszy raz w szpitalu z tą moją szyjką...ale nie kazali się niczym martwić, i jak mi teraz robili w 30 tyg też w szpitalu to wszystko jest prawidłowo, główka nawet o tydzień wybiega do przodu. Dzieci przecież nie rosną tak równo, każda część ciała rozwija się inaczej, nie zamartwiaj się, bo na pewno jest wszystko dobrze
Ja rezygnuje z mojej ginki w ogóle i za tydzień mam wizyte u lekarza,który mnie wtedy w szpitalu przyjął-on mnie uspokoił i powiedział,że ja w tym momencie nie mam się czym martwic-martwilibyśmy się gdyby spóznienie trwało 3-4 tyg.A tamta ginka to szkoda gadac
Dzięki baobabek jakoś mi lepiej po tym co napisałaś
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 08:41   #4695
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Uffff... <ociera pot z czoła> skończyłam nadrabiać weekendowe zaleglości. Czy Was cos opętało przez ten weekend?? zawsze takie pustki i teraz jak mnie nie bylo to dalyście czadu.

Ja wczoraj nie miałam ochoty zaglądać bo miałam zły dzień i nie chcialam czytać radosnych wieści (wiem- egoizm). Ale od samego rana niemal, że nie czułam ruchów mojej niuni. I taki był wczoraj cały dzień- czekanie, nasłuchiwanie... i niby cos ale takie, że prawie nic... jak nigdy. I miałam już czarne myśli i dzis od rana mialam jechać do szpitala. Na szczęście w ocy zaczęlo się na dobre i trwa do teraz. Tez nie jakieś mega kopy ale dość dobrze ja czuję więc sie uspokoiłam.
A teraz jak tak czytam to moglam zajrzeć bo widze, że nie tylko moje dziecię było wczoraj takie uparte... Ale miałam stracha...



No właśnie... witaj w klubie.



Ooooo... i następna z upartym dziecięciem Chyba sie zmowiły, że dadzą popalic swoim rodzicielkom



Dla mnie tez kasetony to już przezytek, miałam takowe jakies 8 lat temu w mieszkaniu Dla mnie porażka... Ale może teraz jakies wypasione robią??



Ja na szczęście... <odpukać> też korzystam do woli I w ciąży to jeszcze lepiej smakuje



Dokładnie, ja latam, sprzątam i malo się oszczędzam ale to co Ty wyprawiasz to woła o pomste do nieba... i jeszcze Ci się nart zachcialo i chwalisz sie, że zrezygnowałas... no nic tylko lać!!
no ale ja nie jezdze na nartach jade pospacerowac po sniegu i powdychac swiezego powietrza wiem ze to bardzo niebezpieczne i ze mi tego nie wolno robic na glowe jeszcze nie upadlam by tak ryzykowac

Ankazar nie martw sie tym malym brzuszkiem moj tez jest maly i co moje dziecie jest duze a wiecie co rano sprawdzalam wynik ostatniego usg i tego teraz i moje dziecie ma taka sama wage to znaczy teraz ma o 4 gramy wiecej a usg bylo robione w odstepie 5 tygodni ???? na nastepna wizyte zazbiore obydwa dokumenty ze soba i pokaze lekarzowi ale to moze dlatego ze glowka ma taki sam wymiar tylko nozki urosly znow
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 08:44   #4696
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

ja tez mam malutki brzuszek ale byc moze taka nasza natura...lekarz nic nie mowil ze jest za maly...ani w zaden inny sposob nie wzbudzal mojej niepewnosci...takze wydaje mi sie ze wielkosc brzucha nie znaczy o tym czy jest ok tylko to jak sie dzidzia rozwija...natura to natura a noz bedziemy miec drobne dzieciaczki....
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 09:18   #4697
Łaciata
Raczkowanie
 
Avatar Łaciata
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 288
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Dziewczyny - wielkością brzucha proszę się nie martwić. Ja mam olbrzymi, przy tej wielkości brzucha to dziecko powinno być jakimś gigantem, a tymczasem jest w normie.

Inna sprawa to, że pomiary wielkości i wagi dziecka z USG są obarczone błędem. Pisałam już Wam, że Duśka wg USG z 36 tc miała być dużym dzieckiem, a tymczasem urodzona w 38 tyg. ważyła o 1,5 kg mniej, niż wyszło z tego USG. USG miałam u 2 lekarzy - jedno standardowe gabinetowe, a drugie na wypasionym sprzęcie u bardzo dobrego lekarza (filmik chciałam mieć ).

Jeśli są bardzo duże różnice w wieku różnych części ciała wg pomiarów USG - właśnie 3-4 tyg., to najpierw trzeba USG powtórzyć, a nie martwić się na zapas - bo stres mamusi udziela się dziecku. A różnice ok. 1 tyg. są całkowicie normalne na tym etapie ciąży.
__________________
Łaciata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 09:22   #4698
asienka240
Rozeznanie
 
Avatar asienka240
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 664
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez Łaciata Pokaż wiadomość
Dziewczyny - wielkością brzucha proszę się nie martwić. Ja mam olbrzymi, przy tej wielkości brzucha to dziecko powinno być jakimś gigantem, a tymczasem jest w normie.

Inna sprawa to, że pomiary wielkości i wagi dziecka z USG są obarczone błędem. Pisałam już Wam, że Duśka wg USG z 36 tc miała być dużym dzieckiem, a tymczasem urodzona w 38 tyg. ważyła o 1,5 kg mniej, niż wyszło z tego USG. USG miałam u 2 lekarzy - jedno standardowe gabinetowe, a drugie na wypasionym sprzęcie u bardzo dobrego lekarza (filmik chciałam mieć ).

Jeśli są bardzo duże różnice w wieku różnych części ciała wg pomiarów USG - właśnie 3-4 tyg., to najpierw trzeba USG powtórzyć, a nie martwić się na zapas - bo stres mamusi udziela się dziecku. A różnice ok. 1 tyg. są całkowicie normalne na tym etapie ciąży.
całe szczescie
__________________
Emilka jest już z nami
asienka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 09:27   #4699
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Dziewczyny, czy Wy tez sie budzicie rano z taka "ssawicą"?? Ja po prostu mogłabym pożreć wszystko co jest w zasięgu mojego wzroku. Kiedyś ciężko mi było przełknąć cokolwiek rano a ostatnio mogłabym jeść już o 6 i to w wielkich ilościach...
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 09:32   #4700
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

ZIEEEW!
WITAJCIE

A ja mam dziś dobry humorek
Jest śliczna pogoda - słoneczko. Nie ma wiatru. Na dworze tony śniegu w wersji "puszek", czyli takiego co się nie klei i ma właściwości fizyczne bardziej jak drobny piasek ... Tak jakoś pozytywnie

A wczoraj wam pisałam, że małe sobie sparing z tatą swoim urządziło i wiecie co? WIECZOREM BYŁO TO SAMO! Znowu się wygłupiali (a ja mam dziś zakwasy na brzuchu ;D) i w ogóle wczoraj podczas tych zabaw wydaje mi się rozpoznałam jaką częścią ciała dziecko tak się "stuka" mocno! Tylko trochę szok, bo wydaje mi się że to główka Ekhem... no bo to raczej spore było i kilka razy tak mocno maluszek się "wybijał" że ja dokładnie w dłoni taki duży okrądławy kształt czułam ..... FAAAJNIE Ale ... hihihi ... niepokoi mnie stan umysłu mojego dziecięcia jeśli okaze się że faktycznie z główki tż przykładało xD Czyżby jednak miało być nienormalne po rodzicach xD? Kurcze xD

A ja do Lidla chyba się dziś nie wybieram Przejrzałam te reklamy i stwierdziłam, że w sumie oprócz wkładek laktacyjnych to nie ma nic na co bym się mogła skusić A już na pewno nie na te Lidlowe kosmetyki do kąpieli czy cuś. Oboje z Tż jesteśmy alergikami i mamy wrażliwe skóry, więc nawet nie będę ryzykować na dziecku czegoś co mnie samą potrafi uczulić

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
dzień dobry ale miałam noc poszłam spać po 20ej, obudziłam się o 22.22 na siku i już do rana nie spałam kręciłam się cały czas, Kubuś nie spał i fikał (ale to akurat dobrze), tż chrapał niemiłosiernie i moje kopanie go na nic się zdało dzisiaj....zwlekłam się zrobić mu śniadanie do pracy i jestem wściekła jak osa...jescze zaplanowałam sobie podjechać do lidla, patrzę przez okno a tż się do pracy wybrał moim samochodema drugi jest w garażu i ja nie mam klucza do garażu i nie pojadę a z buta nie dojdę, bo nie mam kurtki, tzn mam płaszcz ale się nie dopina i bez samochodu się nie mam jak ruszyćwrrrr ale jestem zła
Hihihi Ja też bym kurtki nie miała ale mnie TŻ przymusił w sklepie do zakupu Nie marwtiaj się kochana, jutro też jest dzień Nie wiem co chciałaś kupić, ale może wszystkiego Ci paskudni ludzie nie wykupią
A nocki współczuję. Nie znoszę takich nocy kiedy nie mogę zasnąć .... nie wiem wtedy zupełnie co ze sobą zrobić

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
No widzisz to nie Ty jedna masz taki poranek-ja już od 8 wyszykowana,mąż do pracy,ja do mamy i szybko do lidla na zakupy i co?akumulator w aucie padł i musimy czekac z godzinkę i pewnie wszystko mi tam wykupią
W ogóle ja nie wiem jak przeżyje ten tydzień w tej cholernej niepewności-od wczoraj tylko myśle o tym brzuchu-znowu wydaje mi się,że nie rośnie i tylko płakac mi się chcę.
Dziewczyny,ale co jak on nie urośnie,to co oni mi będą robic,żeby rósł?może wy coś wiecie?bo moja ginka jak do niej zadzwoniłam po info,to powiedziała,że nie ma czasu gadac i się rozłączyła...;/
Słonko, przede wszystkim musisz mniej o tym myśleć ... wiem, łatwo powiedzieć. Ale staraj sobie przypomnieć to co Ci tamten lekarz powiedział. Uspokajał Cię tak? Bo nie widział powodów byś się jeszcze martwiła, czyli wcale nie jest tak źle Każe dziecko jest inne i inaczej rośnie. Możliwość mierzenia wzrostu przy użyciu USG tak naprawdę mamy od niedawna dopiero i te wielkości są bardzo uśrednione. Ja myślę że wszystko jeszcze się wyrówna. Mi np. wychodziło w drugą stronę - z nóżkami. Były o 2 tyg. większe niż powinny. Na ostatnim usg okazało się że są w normie już. Czyli wychodzi na to, że musiały przez dłuższy czas nie rosnąć, albo rosnąć bardzo powoli, żeby wyrównać się z resztą ciałka ... ? Ja na prawdę nie wiem do końca jak to jest, ale uważam, ze skoro lekarze jeszcze nie widza powodów do paniki, to Ty też powinnaś być spokojniejsza. Hormony stresu maluszkowi na pewno nie pomagają

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Wy tez sie budzicie rano z taka "ssawicą"?? Ja po prostu mogłabym pożreć wszystko co jest w zasięgu mojego wzroku. Kiedyś ciężko mi było przełknąć cokolwiek rano a ostatnio mogłabym jeść już o 6 i to w wielkich ilościach...
Ja niestety taką ssawicę mam na wieczór .... Z rana to jeszcze pal sześć, bo są szanse że spalisz w ciągu dnia

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
dziewczyny chyba pierwszy taki weekend, że zaległości trudno nadrobić

ja tylko tak na chwilkę, wstawiam zdjęcie Zosi, mojej siostrzenicy, jeszcze jej na żywo nie widziałam, bo zakaz odwiedzin w szpitalach, ale już się zakochałam
Piękna!!! Widziałam ją już na n-k Sam miód Wygląda jak laleczka

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cholerka ... zażarło mi częśc odpowiedzi ;/ A ja się tak spisałam ... ;/ .. GRRRR
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 09:35   #4701
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez MadCat Pokaż wiadomość
Ooo to u mnie tak samo. Myślałam, że to tylko moje dziecko takie dziwne jest że przestaje.
U mnie też tak zawsze było właśnie. Wcześniej to nawet jak ja sama rękę przykładałam to maleństwo robiło się spokojne, a jak ktoś inny to już w ogóle cisza jak makiem zasiał . Ale wiesz co? Nie wiem jak Ty, ale ja strasznie chciałam już żeby i TŻ poczuł. Owszem tam udało mu się kiedyś jakiś pojedyńczy kopniaczek uchwycić, ale to nie to samo. Chciałam żeby na prawde poczuł, że ten Maluszek w środku to taka mała aktywna istotka, która już chce się bawić i brykać ... i wczoraj wreszcie się udało Cieszyłam się chyba bardziej z tego że on poczuł wreszcie, niż wtedy kiedy ja sama pierwszy raz poczułam
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 09:47   #4702
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

<jupi> napisalam meila do Pana z allegro bo w archiwum znalazlam aukcje ze sprzedawali budki do maxi cosi i zapytalam czy jeszcze maja na stanie i okazalo sie ze maja i ze maja pokrowce frotte i oslonki na nozki za te wszystkie 3 rzeczy Pan mi napisal ze zaplace razem z przesylka 50 zlotych ale fajniusio < jupi>

ale moja radosc dlugo nie trwala cholercia zadzwonil moj instruktor ze dzisiaj nie pojezzimy bo mu sie autobus popsul i co ja mam zrobic pojutrez egzamin a ja chce sie doszkolic myslalam ze upiecze mi sie tez gotowanie obiadu a tu lipa bede musiala zrobic chyba spagetti by bylo szybciej mam dzis lenia jeszcze w lozku leze a plecy mnie strasznie bola pewnie od tego lezenia

i do Lidla tez dzisiaj nie pojade no ale moze ktoras z was ktora tam doptrze to napisze jakiej jakosci sa te rajtki choc sie zastanawiam czy jest sens ich kupowania ?? bo przeciez zaraz bedzie ciepluchno i gdzie ja je zaloze naszej niuni ?? a jak szybko wyrosnie no ale z drugiej strony za takie pieniadze sie oplaca chyba
AniaP sliczne te Twoje zakupki kurcze ze u nas nie ma tego skepu <glowa w mur >
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 09:48   #4703
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Dziś wskoczyłam dziś na wagę .... z zeskoczyłam jak poparzona RÓWNE 80kg Później się mierzyłam w obwodach i ..... no jednak 2 tyg. jedzenia czekoladek, batoników i cukierków nie było dobrym pomysłem .... w dupola wszystko poszło . Mężowi ani się nie przyznam bo mnie zaciupie .... . No więc cóż.. od dziś ZNOWU będę jeść "grzecznie". Co prawda na agę to nic nie pomaga, bo wskazówka i tak niemiłosiernie pokazuje coraz więcej. Ale wtedy przynajmniej w obwodach tylko brzuch mi się powiększał ....ehh .
Tak więc póki co wynik +11kg A miało być tak pięknie Przez całą ciąże miało być tylko 7-9kg na plusie ...ehhh
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 09:48   #4704
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez Izumi Pokaż wiadomość
U mnie też tak zawsze było właśnie. Wcześniej to nawet jak ja sama rękę przykładałam to maleństwo robiło się spokojne, a jak ktoś inny to już w ogóle cisza jak makiem zasiał . Ale wiesz co? Nie wiem jak Ty, ale ja strasznie chciałam już żeby i TŻ poczuł. Owszem tam udało mu się kiedyś jakiś pojedyńczy kopniaczek uchwycić, ale to nie to samo. Chciałam żeby na prawde poczuł, że ten Maluszek w środku to taka mała aktywna istotka, która już chce się bawić i brykać ... i wczoraj wreszcie się udało Cieszyłam się chyba bardziej z tego że on poczuł wreszcie, niż wtedy kiedy ja sama pierwszy raz poczułam
U mnie było podobnie, no i w sumie nadal jest ale już kilka razy udało mu się poczuć mega kopniaki. Ale niestety częściej nasze dziecko okazuje się małym złośliwcem A ostatnio śmiał się jak małe dziecko jak widział mój "skaczący" brzuch
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 09:52   #4705
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

a ja wreeeszcie się zabrałam za te pieluchy tetrowe i jednak wrzuciłam je do pralki na te 90stopni, ale przerwę pranie po 40 minutach, bo ten program przy tej temp. to trwa aż 2.40h i stwierdziłam, że opłacało mi się zapłacić nieco więcej za tą tetrę bo jest dość solidna i nie taka pokrzywiona jak ostatnio co w Smyku widziałam mam jeszcze w planie prasowanie tżtowych koszulek, ale obawiam się znowu tego cholernego bólu pleców jak po ostatnim prasowaniu może będę po jednej dziennie prasować a i wygrałam fajne spodenki na allegro po 2,50 zł na lato
http://www.allegro.pl/item898873442_...ana_68_cm.html
http://www.allegro.pl/item898874325_...bobasa_62.html
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 09:59   #4706
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez Izumi Pokaż wiadomość
Dziś wskoczyłam dziś na wagę .... z zeskoczyłam jak poparzona RÓWNE 80kg Później się mierzyłam w obwodach i ..... no jednak 2 tyg. jedzenia czekoladek, batoników i cukierków nie było dobrym pomysłem .... w dupola wszystko poszło . Mężowi ani się nie przyznam bo mnie zaciupie .... . No więc cóż.. od dziś ZNOWU będę jeść "grzecznie". Co prawda na agę to nic nie pomaga, bo wskazówka i tak niemiłosiernie pokazuje coraz więcej. Ale wtedy przynajmniej w obwodach tylko brzuch mi się powiększał ....ehh .
Tak więc póki co wynik +11kg A miało być tak pięknie Przez całą ciąże miało być tylko 7-9kg na plusie ...ehhh
Mi sie wydaje, że 11 kg to wcale nie duzo patrząc na etap Twojej ciąży. ja jestem jakoś na równi z Toba jeśli chodzi o ciążę i też mam 11 na plusie. Z tym, że nie wiem gdzie mi to poszło, chyba w uszy... hehe Bo nawet brzucha nie mam duzego. Więc nie łam się bo pewnie przesadzasz ;>
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 10:09   #4707
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
U mnie było podobnie, no i w sumie nadal jest ale już kilka razy udało mu się poczuć mega kopniaki. Ale niestety częściej nasze dziecko okazuje się małym złośliwcem A ostatnio śmiał się jak małe dziecko jak widział mój "skaczący" brzuch
Hihi, no właśnie, Oni są momentami bardziej rozczulający niż te Maluszki w brzuszkach

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje, że 11 kg to wcale nie duzo patrząc na etap Twojej ciąży. ja jestem jakoś na równi z Toba jeśli chodzi o ciążę i też mam 11 na plusie. Z tym, że nie wiem gdzie mi to poszło, chyba w uszy... hehe Bo nawet brzucha nie mam duzego. Więc nie łam się bo pewnie przesadzasz ;>
Obawiam się że tym razem nie przesadzam
Moje BMI sprzed ciąży wynosiło ponad 26, więc według różnych tych wykresów powinnam przybrać na wadze między 7-11,5kg. Do 5 m-ca przytyłam tylko 4kg, a całą resztę w ciągu ostatnich 2 miesięcy
No i mój dzienniczek ciąży ... tam wpisuje swoje wymiary. Na początku (do 20tc chyba) w ogóle mi brzuch nie rósł za to miednica się rozciągała, a teraz jeszcze mi dupol tłuszczem obrósł i w sumie w tyłku mam <liczy> 10cm więcej niż przed ciążą .... ekhem ... uda mi o 3cm przytyły .... . Eh... Bye bye chocolate ...
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 10:10   #4708
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Madziwnia - ja też jestem zupełnie rozłożona, ale mi już gorączka przeszła i został piękny katar, przez który dzisiaj nie mam w ogóle smaku. Czasem się zastanawiam, czy nie przyduszam przez to młodego.
A ja leczyłam się mlekiem z miodem, tantum verde, do ssania propolis i miód, krople do nosa Oxalin (bez tego pewnie bym się zadusiła na amen), witaminki i wapno.
Oj megi- super!! spisałam sobie i bede waptece to kupie!!
Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
ja tylko tak na chwilkę, wstawiam zdjęcie Zosi, mojej siostrzenicy, jeszcze jej na żywo nie widziałam, bo zakaz odwiedzin w szpitalach, ale już się zakochałam
aaaaaaaaaa jakie maleństwo.. rany dziewczyny.. niedługo my bedziemy wstawiały focie....

ZAKŁADY PRZYJMUJĘ... która obstawiamy jako drugą w kolejce .. no?? którą??!!!

Dziewczyny ja mam takiego pomysła:
niech każda weźmie numer telefonu np. do mnie i po urodzeniu natychmiast.. wysle MMs-a z maleństwem cobym mogła odrazu dzidzie pokazać Wizażowym ciocią!!

ja wysle focie pewnie do IZUMI.. chyba kochana dasz rade zrzucic z komóry na kompa i na wizaż??

Cytat:
Napisane przez Izumi Pokaż wiadomość
Dziś wskoczyłam dziś na wagę .... z zeskoczyłam jak poparzona RÓWNE 80kg w dupola wszystko poszło . Mężowi ani się nie przyznam bo mnie zaciupie .... .
ja pitole alez ty masz teksty!!!!


drcronku najpierw przeczytałam że dostaniesz maszyne od mamy i bedziesz od switu szyc.. nie zerknełam kto to napisał ale odrazu pomyslałam że Tylko DRCRONek może miec takie pomysły czajderowskie n patrze wyżej... mam racje!!! TY SZOGUNIE

a JA JAdę dzis na wizyte miałam jechac w czwartek lub jutro a z racji przziebienia dzis podjadę...
POTEM do MAKRO zał9ożyc kartę póki mam działalność do konca lutego i na koniec do LIDLA dam wam znac
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 10:15   #4709
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
a ja wreeeszcie się zabrałam za te pieluchy tetrowe i jednak wrzuciłam je do pralki na te 90stopni, ale przerwę pranie po 40 minutach, bo ten program przy tej temp. to trwa aż 2.40h i stwierdziłam, że opłacało mi się zapłacić nieco więcej za tą tetrę bo jest dość solidna i nie taka pokrzywiona jak ostatnio co w Smyku widziałam mam jeszcze w planie prasowanie tżtowych koszulek, ale obawiam się znowu tego cholernego bólu pleców jak po ostatnim prasowaniu może będę po jednej dziennie prasować a i wygrałam fajne spodenki na allegro po 2,50 zł na lato
http://www.allegro.pl/item898873442_...ana_68_cm.html
http://www.allegro.pl/item898874325_...bobasa_62.html
Faktycznie świetne te spodeneczki!! Masz oko
Z tymi pieluchami to w sumie nie mam pojęcia w jakiej temp. prać ... ale jakoś 90' to mi się strasznie dużo wydaje Moja stara pralka to pewnie by się rozpadła na kawałki jakby jej wode w takiej temp. zapodać
A prasowanie to może sobie daruj com? Jak Cię czytam to mam wrażenie że już dośc się naprasowałaś

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Oj megi- super!! spisałam sobie i bede waptece to kupie!!

aaaaaaaaaa jakie maleństwo.. rany dziewczyny.. niedługo my bedziemy wstawiały focie....

ZAKŁADY PRZYJMUJĘ... która obstawiamy jako drugą w kolejce .. no?? którą??!!!

Dziewczyny ja mam takiego pomysła:
niech każda weźmie numer telefonu np. do mnie i po urodzeniu natychmiast.. wysle MMs-a z maleństwem cobym mogła odrazu dzidzie pokazać Wizażowym ciocią!!

ja wysle focie pewnie do IZUMI.. chyba kochana dasz rade zrzucic z komóry na kompa i na wizaż??
Łoczywiście że dam radę zgrać A sam plan bardzo mi się podobuje
Hmmm.. co do zakładów... to ja chyba ... obstawiałabym ... kurcze... ciężko wybrać... wszystkim się nagle tak śpieszy
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 10:19   #4710
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
ZAKŁADY PRZYJMUJĘ... która obstawiamy jako drugą w kolejce .. no?? którą??!!!

Dziewczyny ja mam takiego pomysła:
niech każda weźmie numer telefonu np. do mnie i po urodzeniu natychmiast.. wysle MMs-a z maleństwem cobym mogła odrazu dzidzie pokazać Wizażowym ciocią!!
ja obstawiam oczywiście megi-megi, a potem może draconka
Co do fotek, to wchodzę w taki układ
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.