Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7 - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-10, 17:18   #4681
cavvythecat
Wtajemniczenie
 
Avatar cavvythecat
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 2 057
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

[1=faf3d67d51656f0b2bcdb9f 98a45434bc3aa12e6;8472784 1]Pisz, chętnie poczytamy [/QUOTE]

Wiele rzeczy pewnie zapomniałam, bo co weekend dzieje się coś dziwnego
*Wspominałam już o wyrwanej desce sedesowej, ale to jest dla mnie największa zagadka - po pierwsze, po co wyrywać deskę sedesową? po drugie, jakim cudem ktoś wyrwał tę deskę tak, że nikt się nie zorientował przez chyba godzinę czy dwie
*Kiedyś jeden klient zgubił kartę kredytową, której złodziej tej samej nocy używał w tym samym klubie żeby kupować drinki
*Multum osób kładzie się na podłogę, turla po niej, rzuca na nią kurtki - podłogi są serio tylko ogarniane kiedy klub jest otwarty, więc wasze ubrania zbiorą cały syf, który ludzie na nie wylewają, wnoszą z zewnątrz itd.
*Kiedyś ze współpracowniczką znalazłyśmy dziewczynę leżącą na podłodze w łazience - spadła z kibla i tak sobie leżała. Każdemu może się zdarzyć jakaś głupota tego typu, ale hitem był jej facet, który po godzinie dopiero zorientował się, że coś dziewczyna długo sika.
*Dziewczyna próbowała wdać się w bójkę z ochroniarzem, ale nie wyszło - przytrzymał ją w miejscu aż nie przyszła policja, więc postanowiła w akcie zemsty zacząć lizać go po twarzy
*Nie klient, ale też dobra historia - ciągle szukamy nowych pracowników, pewien chłopak na swojej pierwszej i ostatniej zmianie najpierw wciągał kokainę w łazience, a potem wdał się w bójkę z klientem - widziałam wielu beznadziejnych ludzi w tej pracy, ale ten gość po prostu pozamiatał.
*Ten klub akurat ma motyw lat '80, więc muzyka jest też tylko z lat '80 - to zdziwienie ludzi kiedy DJ odmawia puszczenia czegoś nowszego typu Rihanna
*Obrzydliwe, więc na biało: stał sobie gość pod ścianą i nagle jak mu się nie chluśnie - zwymiotował w przestrzeń na przechodzące obok dziewczyny. Pomogłam im się doczyścić, na szczęście nie musiałam sprzątać podłogi, bo to nie była "moja" część budynku.
*Grupa dziewczyn na wieczorze panieńskim wykupiła pakiet - to oznacza po prostu stolik + 2-3 butelki wódki + cola czy co tam chcą do tej wódki. Przez pół gódziny siedziały drętwo, nie rozmawiając, nic, potem zapytały czy mogą wódkę wziąć do swojego pokoju hotelowego. Nie mogły, bo prawo zabrania, więc zaczęły kombinować jakby te butelki wynieść Jedna poszła w torebkę, druga pod bluzkę (tą oczywiście ochrona zauważyła). No ale serio - jeśli obsługa mówi wam, że coś jest zabronione, to jest ku temu powód i tyle.
*Część strefy VIP jest oddzielona ścianką od reszty, więc trzeba tam wejść żeby widzieć co się dzieje. Wchodzę tam raz żeby posprzątać, a tu jakaś dziewczyna zdjęła spodnie i wykonuje lapdance swojemu facetowi Ochroniarz prosił żebym dwa razy powtórzyła co się dzieje, bo tego jeszcze nie widział.

Nie mogę sobie teraz przypomnieć nic innego, ale na pewno było tego więcej, hm.
__________________
You can’t make homes out of human beings.
Someone should have already told you that.
cavvythecat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-10, 17:24   #4682
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez cavvythecat Pokaż wiadomość
Wspominałam już o wyrwanej desce sedesowej, ale to jest dla mnie największa zagadka - po pierwsze, po co wyrywać deskę sedesową? po drugie, jakim cudem ktoś wyrwał tę deskę tak, że nikt się nie zorientował przez chyba godzinę czy dwie
Kiedyś widziałam we Francji taki napis nad kiblem (mniej więcej, nie mówię po francusku perfekcyjnie, ale sensu się domyśliłam ): "Szanowni Państwo, to jest piąta deska sedesowa w tym miesiącu i ostatnia. Więcej montować nowych nie będziemy. Przepraszamy za klientelę, która się nie umie zachować."
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-10, 17:35   #4683
cavvythecat
Wtajemniczenie
 
Avatar cavvythecat
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 2 057
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Kiedyś widziałam we Francji taki napis nad kiblem (mniej więcej, nie mówię po francusku perfekcyjnie, ale sensu się domyśliłam ): "Szanowni Państwo, to jest piąta deska sedesowa w tym miesiącu i ostatnia. Więcej montować nowych nie będziemy. Przepraszamy za klientelę, która się nie umie zachować."
U nas też jest to któraś z kolei i ZAWSZE ta sama toaleta Nie wiem czy to ta sama osoba czy ten jeden kibel ma jakąś zaburzoną aurę czy co
__________________
You can’t make homes out of human beings.
Someone should have already told you that.
cavvythecat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-10, 17:41   #4684
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez cavvythecat Pokaż wiadomość
U nas też jest to któraś z kolei i ZAWSZE ta sama toaleta Nie wiem czy to ta sama osoba czy ten jeden kibel ma jakąś zaburzoną aurę czy co
byłam raz w życiu w klubie, gdzie w toaletach siedzieli ochroniarze. w damskiej to była postawna i dość groźnie wyglądająca kobieta, w męskiej przypuszczam, że jakiś podobnie straszny facet. znajomy który tam chwilę pracował opowiadał, że w końcu właściciele doszli do wniosku że lepiej opłacić im ochronę niż w kółko remontować łazienki i sprowadzać ekipy sprzątające do zmywania odchodów ludzkich z sufitu... także ten.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-10, 18:19   #4685
cavvythecat
Wtajemniczenie
 
Avatar cavvythecat
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 2 057
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

A wiecie, oprócz wymiotów nie mamy problemów z wydzielinami - tylko zatkane kible (kto spuszcza szklanki w toalecie...) albo ta jedna rozwalona Podobno kiedyś jakaś krew miesięczna rozmazana na ścianie i inne to była plaga, ale już od jakiegoś czasu jest spokojnie.
To w damskiej, oczywiście. Nie wiem co się dzieje w męskiej

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

A nie, ok, na małysza też często ludzie nie trafiają xd To z grubszymi sprawami nie ma problemu.
__________________
You can’t make homes out of human beings.
Someone should have already told you that.
cavvythecat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-10, 23:16   #4686
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Pamiętam, że gdy jeździło się na dyskoteki do miasteczka obok, w męskim kiblu siedział zawsze taki "dziadek", do teraz nie wiem w sumie, po co
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-10, 23:22   #4687
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez cavvythecat Pokaż wiadomość
A wiecie, oprócz wymiotów nie mamy problemów z wydzielinami - tylko zatkane kible (kto spuszcza szklanki w toalecie...) albo ta jedna rozwalona Podobno kiedyś jakaś krew miesięczna rozmazana na ścianie i inne to była plaga, ale już od jakiegoś czasu jest spokojnie.
To w damskiej, oczywiście. Nie wiem co się dzieje w męskiej


---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

A nie, ok, na małysza też często ludzie nie trafiają xd To z grubszymi sprawami nie ma problemu.
Ciekawe te historie Mnie zawsze dziwi, że masa ludzi musi aż tak dużo pić aby potem wymiotować, ja ogólnie nie piję, ale jak już to zawsze byłam cały czas świadoma i wiedziałam na ile mogę sobie pozwolić.

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Pamiętam, że gdy jeździło się na dyskoteki do miasteczka obok, w męskim kiblu siedział zawsze taki "dziadek", do teraz nie wiem w sumie, po co
Pilnował chyba aby porządek był

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
W Warszawie kilka(naście ) lat temu w jednym klubie też była babcia klozetowa. Dość grubiańska ale... Zawsze jak ktoś wychodził z toalety to blokowała kolejną osobę z kolejki i mówiła nawet: "chwila!" i zaraz tam wchodziła, przecierala deskę ręcznikiem z jakimś płynem, spuszcza wodę, mylą kibel jak było trzeba, ogarnęła mopem podłogę, nawet jak nie bylo widocznej potrzeby. Potem mówiła: "proszę, wolne!", takim wiadomo, swoim lekko grubianskim tonem. Ale ogólnie była miła, jak juz się przywykło do jej powierzchownosci. No i przynajmniej wiadomo, po co tam była
Szczerze to ja też bym chyba miała w końcu dość takiej roboty, bo ludzie nie szanują często pracy sprzątaczek i zostawiają po sobie taki burdel że szok, więc trochę jej się nie dziwię Ale widać że wywiązywała się ze swoich obowiązków

Edytowane przez faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Czas edycji: 2018-07-10 o 23:25
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-10, 23:22   #4688
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

W Warszawie kilka(naście ) lat temu w jednym klubie też była babcia klozetowa. Dość grubiańska ale... Zawsze jak ktoś wychodził z toalety to blokowała kolejną osobę z kolejki i mówiła nawet: "chwila!" i zaraz tam wchodziła, przecierala deskę ręcznikiem z jakimś płynem, spuszcza wodę, mylą kibel jak było trzeba, ogarnęła mopem podłogę, nawet jak nie bylo widocznej potrzeby. Potem mówiła: "proszę, wolne!", takim wiadomo, swoim lekko grubianskim tonem. Ale ogólnie była miła, jak juz się przywykło do jej powierzchownosci. No i przynajmniej wiadomo, po co tam była
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-10, 23:42   #4689
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

[1=faf3d67d51656f0b2bcdb9f 98a45434bc3aa12e6;8475280 1]Pilnował chyba aby porządek był
[/QUOTE]
Pamiętam, że porządek był tam zawsze (zresztą przyjeżdżaliśmy razem z DJem, trza było świecić przykładem)
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-11, 00:18   #4690
cavvythecat
Wtajemniczenie
 
Avatar cavvythecat
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 2 057
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Pamiętam, że porządek był tam zawsze (zresztą przyjeżdżaliśmy razem z DJem, trza było świecić przykładem)
Żeby sedesu pilnować może
__________________
You can’t make homes out of human beings.
Someone should have already told you that.
cavvythecat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-11, 00:29   #4691
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Zadziwiłaś mnie powiem Ci szczerze. Jako 23-latka myślałaś, że kto schowa Ci to jedzenie, skoro jak mniemam mieszkałaś sama? Chyba że miałaś współlokatorów i uznałaś, że oni Cię obsłużą? Brak nawyku mnie nie dziwi, ale dziwi mnie bardzo, że dorosła osoba myśli, że jedzenie i talerze mają nóżki i same się odłożą na miejsce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Doszukujesz się myślenia.

Właśnie nic nie myślałam, zawsze się samo myło, układało itd. Zwyczajnie nie myślałam, że to musi zostać zrobione, bo nie miałam tego nawyku i nigdy nie było to problemem.

Jeśli przez lata robisz kolację, niesiesz do pokoju i idziesz spać, wychodzisz na uczelnię i wieczorem wracasz i jest czysto to przez cały ten dzień do wieczora nawet się nie zastanawiasz, że to ma być zrobione.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-11, 00:31   #4692
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez cavvythecat Pokaż wiadomość
Żeby sedesu pilnować może
No

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Doszukujesz się myślenia.

Właśnie nic nie myślałam, zawsze się samo myło, układało itd. Zwyczajnie nie myślałam, że to musi zostać zrobione, bo nie miałam tego nawyku i nigdy nie było to problemem.

Jeśli przez lata robisz kolację, niesiesz do pokoju i idziesz spać, wychodzisz na uczelnię i wieczorem wracasz i jest czysto to przez cały ten dzień do wieczora nawet się nie zastanawiasz, że to ma być zrobione.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ta samo się myło i sprzątało

No jak się mieszka samemu to dziwne, żeby ktoś to zrobił za nas
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-11, 00:34   #4693
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dopisałam potem, może już nie widziałaś. Absolutnie nie dziwi mnie brak nawyku - czyli przychodzę z domu, rzucam zakupy na stół, potem widzę, że się zepsuły i myślę: kurczę, zapomniałam schować. Ale post Limonki zrozumiałam tak, że ona nie zapominała tego schować tylko po prostu nie wiedziała, że powinna to zrobić i sądziła, że takie rzeczy się robią same - może zrozumiałam źle jej post.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To było ironicznie.

Oczywiście, że wiedziałam, że takie rzeczy robi moja mama i same się nie zrobią.

Ale jednak całe życie w domu same się robiły (ja nawet nie widziałam kiedy, stąd to wrazenie, bo mama była pedantką i nam nawet nie pozwalała pomagać).

Więc sobie tak czasem żartuję, że się mieszkanie jednak samo nie sprząta, od kiedy się wyprowadziłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-11, 00:36   #4694
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
To było ironicznie.

Oczywiście, że wiedziałam, że takie rzeczy robi moja mama i same się nie zrobią.

Ale jednak całe życie w domu same się robiły (ja nawet nie widziałam kiedy, stąd to wrazenie, bo mama była pedantką i nam nawet nie pozwalała pomagać).

Więc sobie tak czasem żartuję, że się mieszkanie jednak samo nie sprząta, od kiedy się wyprowadziłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale to nigdy nie sprzątałaś nawet w swoim pokoju, ani kubka po sobie nie myłaś?
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-11, 06:29   #4695
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

[1=faf3d67d51656f0b2bcdb9f 98a45434bc3aa12e6;8475280 1]Ciekawe te historie Mnie zawsze dziwi, że masa ludzi musi aż tak dużo pić aby potem wymiotować, ja ogólnie nie piję, ale jak już to zawsze byłam cały czas świadoma i wiedziałam na ile mogę sobie pozwolić.



Pilnował chyba aby porządek był



Szczerze to ja też bym chyba miała w końcu dość takiej roboty, bo ludzie nie szanują często pracy sprzątaczek i zostawiają po sobie taki burdel że szok, więc trochę jej się nie dziwię Ale widać że wywiązywała się ze swoich obowiązków[/QUOTE]Wcale nie trzeba dużo wypić, żeby od tego zwymiotować. Wystarczy gorszy dzień, pomieszanie, brak posiłku przed imprezą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-11, 07:12   #4696
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

[1=faf3d67d51656f0b2bcdb9f 98a45434bc3aa12e6;8475311 1]Ale to nigdy nie sprzątałaś nawet w swoim pokoju, ani kubka po sobie nie myłaś?[/QUOTE]A to takie dziwne? Niektórzy wiedzą lepiej od innych jak się robi sprzątanie i po prostu to robią. Jeśli są matki które nie pozwalają ojcu zajmować się swoim własnym dzieckiem to są osoby które nie pozwalają innym sprzątać. Różne są filozofie życiowe.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-11, 07:19   #4697
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;8475425 1]A to takie dziwne? Niektórzy wiedzą lepiej od innych jak się robi sprzątanie i po prostu to robią. Jeśli są matki które nie pozwalają ojcu zajmować się swoim własnym dzieckiem to są osoby które nie pozwalają innym sprzątać. Różne są filozofie życiowe.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]No dziwne Potem takie dzieci w doroslym zyciu maja problemy z roznymi domowymi czynnosciami. Dziecko powinno sie uczyc ze ma swoje obowiazku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-11, 07:28   #4698
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

[1=faf3d67d51656f0b2bcdb9f 98a45434bc3aa12e6;8475439 6]No dziwne Potem takie dzieci w doroslym zyciu maja problemy z roznymi domowymi czynnosciami. Dziecko powinno sie uczyc ze ma swoje obowiazku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Dziwne, nie dziwne, ale faktem jest że mnóstwo dzieci, szczególnie płci męskiej ma z tym problem
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-11, 09:22   #4699
cojarobietu_uu
Zadomowienie
 
Avatar cojarobietu_uu
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 209
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

[1=faf3d67d51656f0b2bcdb9f 98a45434bc3aa12e6;8475439 6]No dziwne Potem takie dzieci w doroslym zyciu maja problemy z roznymi domowymi czynnosciami. Dziecko powinno sie uczyc ze ma swoje obowiazku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Znajoma z mieszkania na studiach - umiała ugotować wodę na herbatę i podgrzać parówki. Przerastało ją ugotowanie makaronu czy jajek na twardo. Dostawała co tydzień obiad na każdy dzień od mamy, właśnie przygotowany od A do Z, z ugotowanym ryżem /makaronem, surówką. Tylko do odgrzania. Jak potem się okazało mama z gatunku "ty nie umiesz, ja to zrobię najlepiej". Więc znajoma żadnych prac domowych nie wykonywała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1247391
cojarobietu_uu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-11, 09:42   #4700
semantique
Zadomowienie
 
Avatar semantique
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 646
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Współczuję ludziom takiego upośledzenia zyciowego.

Wysłane z mojego 5080X przy użyciu Tapatalka
__________________
semantique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-11, 10:40   #4701
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Ja też, przecież rodzice wiedzą że dziecko kiedys wyjdzie z rodzinnego domu, trochę to krzywdzące dla tych dzieci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-11, 10:45   #4702
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Ja też, przecież rodzice wiedzą że dziecko kiedys wyjdzie z rodzinnego domu, trochę to krzywdzące dla tych dzieci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no nie wszyscy
rodzice mojej koleżanki wyobrażają sobie, że ona będzie jeździć do domu CO WEEKEND przez całe życie chyba. dziewczyna jest tak zmanipulowana, że od 5 lat studiów na palcach jednej ręki można policzyć weekendy kiedy do domu nie pojechała.
chociaż tyle, że jednak umie ogarniać życie wokół sobie. i do domu jeździ robić rodzicom pranie i gotować rosół na niedzielę.
jedynaczka, oczywiście

w realnym życiu dzieją się takie patologie, że czasem aż się w głowie nie mieści

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2018-07-11 o 10:46
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-11, 10:56   #4703
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Ja też, przecież rodzice wiedzą że dziecko kiedys wyjdzie z rodzinnego domu, trochę to krzywdzące dla tych dzieci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No nie do końca. Ja np miałam mieszkać z rodzicami i swoją rodziną, bo tak sobie zaplanowali. To wcale nie jest takie sporadyczne myślenie.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-11, 12:28   #4704
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

No ok, ale dla mnie to nie pomyślenia, żeby nawet kubka raz po sobie nie umyć
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-11, 14:48   #4705
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez semantique Pokaż wiadomość
Współczuję ludziom takiego upośledzenia zyciowego.

Wysłane z mojego 5080X przy użyciu Tapatalka
Mój kolega zadzwonił do swojej mamy z pytaniem co on ma zjeść, bo skończyły mu się już obiadki z domu.

Serio, te przypadki nie są takie sporadyczne.
Ostatnio czytałam artykuł skąd to się wzięło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-11, 14:54   #4706
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

[1=faf3d67d51656f0b2bcdb9f 98a45434bc3aa12e6;8475311 1]Ale to nigdy nie sprzątałaś nawet w swoim pokoju, ani kubka po sobie nie myłaś?[/QUOTE]Sprzatałam tylko w swoim pokoju. Poza tym nie, bo matka i tak twierdziła, że źle i poprawiała, więc cała rodzina dała sobie spokój.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

[1=faf3d67d51656f0b2bcdb9f 98a45434bc3aa12e6;8475439 6]No dziwne Potem takie dzieci w doroslym zyciu maja problemy z roznymi domowymi czynnosciami. Dziecko powinno sie uczyc ze ma swoje obowiazku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Bez przesady. Normalnie wyrobiłam sobie wszystkie nawyki i sprzątam bez problemu. To nie jest język obcy, że łatwiej się nauczyć za dzieciaka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Ja też, przecież rodzice wiedzą że dziecko kiedys wyjdzie z rodzinnego domu, trochę to krzywdzące dla tych dzieci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale wtedy się nauczy. Przecież to nie jest takie trudne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

[1=faf3d67d51656f0b2bcdb9f 98a45434bc3aa12e6;8476202 6]No ok, ale dla mnie to nie pomyślenia, żeby nawet kubka raz po sobie nie umyć [/QUOTE]Czemu?

Inna sprawa, że w pracy normalnie myję i nie jest to problem.

Nie rozumiem myślenia, że jak mnie nikt nie nauczył za dzieciaka to już koniec, nie da się, umrze w brudzie.

No nie. :brzydal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-11, 14:57   #4707
longway01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 85
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
Mój kolega zadzwonił do swojej mamy z pytaniem co on ma zjeść, bo skończyły mu się już obiadki z domu.

Serio, te przypadki nie są takie sporadyczne.
Ostatnio czytałam artykuł skąd to się wzięło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha coś mi to przypomniało. Mój teraz już ex miał w tamtym czasie 29 lat i mieszkał sam, rodzina co prawda w tym samym mieście, ale nie po sąsiedzku. Mój ojciec nie mógł pojąć, jak ten człowiek jest w stanie przetrwać i pytał czy przypadkiem on codziennie nie jeździ do mamy po obiad. Nie docierało, że dorosły chłop umie sam o to zadbać czy to gotując czy jedząc na mieście.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
longway01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-11, 15:01   #4708
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Sprzatałam tylko w swoim pokoju. Poza tym nie, bo matka i tak twierdziła, że źle i poprawiała, więc cała rodzina dała sobie spokój.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Bez przesady. Normalnie wyrobiłam sobie wszystkie nawyki i sprzątam bez problemu. To nie jest język obcy, że łatwiej się nauczyć za dzieciaka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Ale wtedy się nauczy. Przecież to nie jest takie trudne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Czemu?

Inna sprawa, że w pracy normalnie myję i nie jest to problem.

Nie rozumiem myślenia, że jak mnie nikt nie nauczył za dzieciaka to już koniec, nie da się, umrze w brudzie.

No nie. :brzydal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to super Choć niektórym chyba zostaje podejście że to ktoś ma za nich wszystko robić co np. widać po wątku o współlokatorach
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-11, 17:45   #4709
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

[1=faf3d67d51656f0b2bcdb9f 98a45434bc3aa12e6;8476620 6]No to super Choć niektórym chyba zostaje podejście że to ktoś ma za nich wszystko robić co np. widać po wątku o współlokatorach[/QUOTE]Ale wiesz. Znam osoby, które w domu normalnie sprzatały, a odechciało im się jak się wyprowadziły, więc na to nie ma reguły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-11, 23:15   #4710
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Sprzatałam tylko w swoim pokoju. Poza tym nie, bo matka i tak twierdziła, że źle i poprawiała, więc cała rodzina dała sobie spokój.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Bez przesady. Normalnie wyrobiłam sobie wszystkie nawyki i sprzątam bez problemu. To nie jest język obcy, że łatwiej się nauczyć za dzieciaka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Ale wtedy się nauczy. Przecież to nie jest takie trudne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Czemu?

Inna sprawa, że w pracy normalnie myję i nie jest to problem.

Nie rozumiem myślenia, że jak mnie nikt nie nauczył za dzieciaka to już koniec, nie da się, umrze w brudzie.

No nie. :brzydal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale co można zrobić źle we wstawieniu masła do lodówki? Pytam z ciekawości, ja też z tych, co mama zrobi lepiej (a ja teraz powtarzam schemat), no ale tego nie umiem pojąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-22 17:21:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.