Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-17, 20:02   #4681
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
TmargoT musz sie kochana rozczarowac , konto mi odblokowali , czytalam co wypisywalas na watku AG , ze sobie wymyslalam problemy z wlosami i odkrecalam , czy jest tu ktos jeszcze kto mial takie wrazenie ??
wydawalo mi sie ze forum jest po to zeby sobie nawzajem pomagac , jesli mialam problem z wlosami to pytalam kogos kto moze sie na tym znal bardziej niz ja . z nadzieja ze mi pomoze go rozwiazac a nie potem powypisuje glupoty ze chcialam ze wszelka cene znalesc sie w centrum uwagi , dlatego uwazajcie dziewczyny , kiedy o cos pytacie Margo , potem powie ze jej zatruwacie dupke zeby tylko na was zwrocila uwage
a to ciekawe.
tu prosisz o pomoc:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4270
tu zachwalasz:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4286
tu znow prosisz o pomoc i narzekasz:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4293
dostajesz pomoc:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4300
znow prośba o pomoc:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4301
dostajes ją:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4302
tu mowisz,że jest ok i super:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4312
i tu:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4335
]
i tak dalej i dalej.
dla mnie albo coś jest dobre albo nie.to tyle.

nie mnie oceniać twoją osobowość i nie ja ci wystawiłam opinię.widziałam wpis ZŁOŚLIWCA i to mi wystarczyło.
nie życzę sobie pisania o mnie takich inwektyw na tym wątku.
jeśli masz coś do mnie to pisz na PW.
żegnam.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-11-17 o 20:03
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 20:15   #4682
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
TmargoT musz sie kochana rozczarowac , konto mi odblokowali , czytalam co wypisywalas na watku AG , ze sobie wymyslalam problemy z wlosami i odkrecalam , czy jest tu ktos jeszcze kto mial takie wrazenie ??
wydawalo mi sie ze forum jest po to zeby sobie nawzajem pomagac , jesli mialam problem z wlosami to pytalam kogos kto moze sie na tym znal bardziej niz ja . z nadzieja ze mi pomoze go rozwiazac a nie potem powypisuje glupoty ze chcialam ze wszelka cene znalesc sie w centrum uwagi , dlatego uwazajcie dziewczyny , kiedy o cos pytacie Margo , potem powie ze jej zatruwacie dupke zeby tylko na was zwrocila uwage

mini dziekuje bardzo ze nie uwierzylas w cala ta chora historie , oraz edycie i agacie , moiim celem pisania na tym forum bylo wybranie sobie wlosow , nic innego . szkoda ze ludzie sa nawiedzeni , i to niekoniecznie nastolatki , bo starsza babka ktora wypisuje jakies herezje to juz naprawde poziom ZEROWY ,
Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
mini a co tu oceniac ? ja nic nie zrobilam , bylam takim samym uzytkownikiem wizazu jak ty czy ktos inny , peewnego dnia wchodze i zastaje bana , nie wiadomo skad , nagle okazlo sie ze mam kilka dokladnie 7 z tego co mi powiedzial admin , kont o ktorych nic nie wiem , wszyscy przeciwko mnie , ale to co napisala Trmargo mnie naprawde wkurzylo , ze wymyslalam problemy z wlosami i odrecalam w kolko byly by tylko ona ze mna rozmawiala . no czy to jest normalne ?? no ale dobra , tak dla wyjasnienia , juz nie chce mi sie tego roztrzasac . a ty kochana kupilas w koncu wloski ??
Ooodeta widzę, że jesteś niereformowalna. To, że przywróciłam Ci jedno konto, to nie znaczy, że uwierzyłam w Twoją niewinność. Poza tym bardzo wyraźnie prosiłam Cię o przestrzeganie regulaminu, a Ty co robisz ??? Już w pierwszym poście obrażasz inną użytkowniczkę. Sorry, ale nawet dla mnie to już o krok za dużo. Bardzo się zawiodłam. Ponownie przywracam Ci bana, tym razem nieodwołalnie.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 20:48   #4683
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mariaMKM Pokaż wiadomość
Z tego co tu siedzę na forum i widzę, to wyciągam wnioski:

1) Najlepsze są naturalne, ale NIE naturalne od LongHair czy Sandritki za 150 zł, tylko za przynajmniej 250 zł, bo wraz z ceną idzie jakość.
2) nie kupię włosów za więcej niż 150 zł,
3) Moje włosy mam dość gęste i raczej nie za cienkie, więc obawiam się, że 60 gram to dla mnie za mało.
4) Przedłużane włosy chcę nosić tylko od czasu do czasu ... sylwester, jakieś wyjście.
5) Więc nie wiem czy może Victoria jak dla mnie nie jest dobrym rozwiązaniem.

Poza tym jak wspominałam nienawidzę cienkich końcówek, dla mnie to są włosy "wyhodowane" na siłę. Więc jeżeli doczepiane włosy będą pocieniowane, to możliwe że trochę je sama obetnę po swojemu (czyli pod kątem prostym). VH ma długość 45-50 cm.


Noooo! Ta aukcja co podaje ziel_ona http://allegro.pl/item807167486_natu...szt_super.html
też wygląda ciekawie.

Jednak to wciąż 80 gram.
według mnie 80 gr to juz coś.nie bedzie ich mało,a w razie ilości to można najniżesze 2 tasmy zszyć i zamiast 10 będzie tylko 6
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 20:59   #4684
juliaiq2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
cześć mam pytanie o przedłużanie włosów

cześć mam pytanie o przedłużanie włosów. w sumie trzy pytania.

-jaką metodą muszę przedłużyć włosy, żeby nie gubić pasemek, jaka jest najbardziej pewna i jedncześnie najmniej niszcząca moje naturalne włosy(a-i jeszcze taka,żebym mogła farbować włosy)

-mam włosy farbowane z jasnego blondu na ciemny brąz- ile razy musze je pofarbować, żeby włos się nasycił kolorem, jakiej firmy farba najmniej schodzi, co moim zdaniem jest ważne jak będe miała przedłużone włosy

kiedyś miałam włosy przedłużane na keratynę.powiedziałam sobie, ze nigdy więcej...jak mi je fryzjer ściągał to razem z moimi włosami.zastanawiam się też, czy nie poczekać z przedłużaniem, aż do momentu, kiedy parę razy pofarbuje całe włosy-wtedy kolor nie będzie się tak wypłukiwał.

z góry dziękuje za pomoc i porady
juliaiq2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 21:07   #4685
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: cześć mam pytanie o przedłużanie włosów

Watek o przedluzani sklada sie z 3 czesci z w tym ostatnia czesc ma ponad 150 stron. Nie lepiej tam poczytać, przeciez tam wszytsko jest
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 07:44   #4686
eccentricx3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: x3
Wiadomości: 203
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ziel_ona Pokaż wiadomość
Niestety nie ma teraz nikogo, kto mogłby mi zrobić fote włosow z tyłu. Nie wiedziałam, ktore wrzucić, więc wrzucam wszystkie.
Pierwsza fota długość naturalna, włosy mam przed szyję.

Świetne włosy
Żałuję że nie ma na tej aukcji mojego koloru włosów, bo naprawdę mi się podobają .
__________________


When you gonna stop breaking my heart
I don't wanna be another one
Paying for the things I never done



Edytowane przez eccentricx3
Czas edycji: 2009-11-18 o 07:46
eccentricx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 09:12   #4687
matiadas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 38
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

cześć dziewczyny
Maria super dokonała podsumowania co do włosów
Mini pisałam Ci, że jak chcesz włosy tylko na imprezy, sporadycznie to faktycznie nie ma sensu wydawać tych ponad 250 zl Zresztą, żeby Cię jeszcze bardziej w tym upewnić - moje te super extra czad włosy też są do dupy
Co do komentarzy sandritki i innych - szkoda, że nie wystawiamy ich po jakiś 2 miesiącach. Gwarabtuje, że nie miałaby takich pozytywów
Szukam więc dalej swoich ideałów...Na razie jestem na etapie włosów rosyjskich...Ktoś coś wie? Najlepiej o kegel service czy jakoś tak - są ich sprzedawcą...
Buziaki
matiadas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-18, 09:25   #4688
ziel_ona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 24
GG do ziel_ona
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez eccentricx3 Pokaż wiadomość
Świetne włosy
Żałuję że nie ma na tej aukcji mojego koloru włosów, bo naprawdę mi się podobają .
Zawsze możesz ufarbowac
ziel_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 11:28   #4689
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

hej dlaczego watek o przedluzaniu jest w dziale "pielegnacja wlosow"?? zglupialam , chyba byl na "fryzury i styling"?? dzis go tam szukalam chyba przez 5 minut, przeniesiony czy jak??
blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 13:40   #4690
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez matiadas Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
Maria super dokonała podsumowania co do włosów
Mini pisałam Ci, że jak chcesz włosy tylko na imprezy, sporadycznie to faktycznie nie ma sensu wydawać tych ponad 250 zl Zresztą, żeby Cię jeszcze bardziej w tym upewnić - moje te super extra czad włosy też są do dupy
Co do komentarzy sandritki i innych - szkoda, że nie wystawiamy ich po jakiś 2 miesiącach. Gwarabtuje, że nie miałaby takich pozytywów
Szukam więc dalej swoich ideałów...Na razie jestem na etapie włosów rosyjskich...Ktoś coś wie? Najlepiej o kegel service czy jakoś tak - są ich sprzedawcą...
Buziaki

wiem ze sensu nie ma.. tyle pieniedzy na sporadyczne wyjscia.. ale nie chce mysich kkit
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 13:46   #4691
mariaMKM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 96
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez matiadas Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
Maria super dokonała podsumowania co do włosów
Mini pisałam Ci, że jak chcesz włosy tylko na imprezy, sporadycznie to faktycznie nie ma sensu wydawać tych ponad 250 zl Zresztą, żeby Cię jeszcze bardziej w tym upewnić - moje te super extra czad włosy też są do dupy
Co do komentarzy sandritki i innych - szkoda, że nie wystawiamy ich po jakiś 2 miesiącach. Gwarabtuje, że nie miałaby takich pozytywów
Szukam więc dalej swoich ideałów...Na razie jestem na etapie włosów rosyjskich...Ktoś coś wie? Najlepiej o kegel service czy jakoś tak - są ich sprzedawcą...
Buziaki
Matiadas! Czy w takim razie uważasz że zakup u Victoria Hair może być dobrym pomysłem, w moim przypadku?

Party_girl7 ma te włoski http://www.allegro.pl/item821675441_...cm_7_pas m.html
i na jej zdjęciu prezentują się pięknie.

Włoski ziel_on'ej też klasa
http://allegro.pl/item807167486_natu...szt_super.html

Może tak: Które na moim miejscu byś wybrała? Ja już jestem nieźle zamotana, a niestety nie mam doświadczenia praktycznego....

Edytowane przez mariaMKM
Czas edycji: 2009-11-18 o 14:17
mariaMKM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-18, 14:56   #4692
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez matiadas Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
Maria super dokonała podsumowania co do włosów
Mini pisałam Ci, że jak chcesz włosy tylko na imprezy, sporadycznie to faktycznie nie ma sensu wydawać tych ponad 250 zl Zresztą, żeby Cię jeszcze bardziej w tym upewnić - moje te super extra czad włosy też są do dupy
Co do komentarzy sandritki i innych - szkoda, że nie wystawiamy ich po jakiś 2 miesiącach. Gwarabtuje, że nie miałaby takich pozytywów
Szukam więc dalej swoich ideałów...Na razie jestem na etapie włosów rosyjskich...Ktoś coś wie? Najlepiej o kegel service czy jakoś tak - są ich sprzedawcą...
Buziaki

Co do włosów rosyjskich kiedys wypowiadala sie tutaj dziewczyna i chwalila je. Są napewno lepsze niz te " 100 % human hair" za 150 zł z allegro;/ Ja nie rozumiem niektorych dziewczyn chcą miec ladne włoski i kupuja najgorszy bubel na allegro wlosy ktore wcale nie sa wlosami naturalnymi! Na allegro moze tylko ze 2 sprzedawcow posiada 100 procentowe włosy naturalne. Nie dajcie sie oszukać dziewczynki
Ja sama chcialam kiedys włosy rosyjskie ale boje sie ze beda ciezsze od moich a pozatym maja malo kolorow i zaden mi nie pasuje I podbijam moje pytanie: czy ktos slyszal o wlosach firmy racoon i o ich metodzie przeduzania? Są to podobno najlepsze włosy w Europie i chcialabym cos sie dowiedziec na ten temat.
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 15:18   #4693
mariaMKM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 96
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Co do włosów rosyjskich kiedys wypowiadala sie tutaj dziewczyna i chwalila je. Są napewno lepsze niz te " 100 % human hair" za 150 zł z allegro;/ Ja nie rozumiem niektorych dziewczyn chcą miec ladne włoski i kupuja najgorszy bubel na allegro wlosy ktore wcale nie sa wlosami naturalnymi! Na allegro moze tylko ze 2 sprzedawcow posiada 100 procentowe włosy naturalne. Nie dajcie sie oszukać dziewczynki
Ja sama chcialam kiedys włosy rosyjskie ale boje sie ze beda ciezsze od moich a pozatym maja malo kolorow i zaden mi nie pasuje I podbijam moje pytanie: czy ktos slyszal o wlosach firmy racoon i o ich metodzie przeduzania? Są to podobno najlepsze włosy w Europie i chcialabym cos sie dowiedziec na ten temat.

Wypowiadasz się bardzo ogólnikowo. W takim razie poradź nam coś, z jakiej aukcji kupić?
mariaMKM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 15:28   #4694
eccentricx3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: x3
Wiadomości: 203
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ziel_ona Pokaż wiadomość
Zawsze możesz ufarbowac
ale mam taki naturalny kolor włosow że zapewne nie ufarbuje ich na taki jaki mam.
No i poza tym troszke szkoda od razu włoski fabrować
Ale zastanowie się jeszcze nad tym .
__________________


When you gonna stop breaking my heart
I don't wanna be another one
Paying for the things I never done


eccentricx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 15:46   #4695
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

maria popełniasz bład.. bo ty chcesz zoby ktos ci powiedział kupuj te i juz.. bo sa sliczne i tanie!
to jest ryzyko.. niestety nikt nie weźmie na odpowiedzialnosc jakie ci włosy doradzi
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 16:13   #4696
mariaMKM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 96
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
maria popełniasz bład.. bo ty chcesz zoby ktos ci powiedział kupuj te i juz.. bo sa sliczne i tanie!
to jest ryzyko.. niestety nikt nie weźmie na odpowiedzialnosc jakie ci włosy doradzi
Nie, wcale nie chcę i dlatego pytam różnych ludzi o opinię, żebym mogła wyrobić sobie własne zdanie. Nie tylko tu Was pytam, ale pisze na privy żeby dopytać kto z czego jest zadowolony. A jeżeli NeverGoodEnough18 pisze dość ogólnie to dopytuję.

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Poza tym nie napisałam wybierz mi proszę tanie a dobre, tylko napisałam:

Cytat:
Napisane przez mariaMKM Pokaż wiadomość
Wypowiadasz się bardzo ogólnikowo. W takim razie poradź nam coś, z jakiej aukcji kupić?
a istotą forum jest dawanie porad i wymienianie opinii.... Jak idę do sklepu też proszę o poradę i wcale to nie oznacza, że kupię dany produkt.

Edytowane przez mariaMKM
Czas edycji: 2009-11-18 o 16:15
mariaMKM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 16:22   #4697
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

ale nie chodzi mi to o przykład NeverGood...
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 16:33   #4698
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mariaMKM Pokaż wiadomość
Nie, wcale nie chcę i dlatego pytam różnych ludzi o opinię, żebym mogła wyrobić sobie własne zdanie. Nie tylko tu Was pytam, ale pisze na privy żeby dopytać kto z czego jest zadowolony. A jeżeli NeverGoodEnough18 pisze dość ogólnie to dopytuję.

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Poza tym nie napisałam wybierz mi proszę tanie a dobre, tylko napisałam:

a istotą forum jest dawanie porad i wymienianie opinii.... Jak idę do sklepu też proszę o poradę i wcale to nie oznacza, że kupię dany produkt.
nie denerwujcie się dziewczyny.
MARIO wklejałaś link do tych włoskow wagowo 80 gr.według mnie są OK.
owszem za tą cenę nie znajdziesz lepszych.włoski od SANDRITKI są cienkie i aby efekt był trzebaby zamowić dwa zestawy.ja mam od niej i naprawdę 60 gr to mało.musiałam doszywac moje stare włosy.
na codzien pewnie nie będą długo się trzymały,ale na wyjścia od czasu do czasu sa fajne,tylko kolory są dziwne.1B wychodzi bardzo jasno i musiałam dofarbowywać.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 16:35   #4699
mariaMKM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 96
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
ale nie chodzi mi to o przykład NeverGood...
Chodzi matiadas? Już Ci mówię....

Z tego co śledziłam wypowiedzi matiadas zauważyłam, że nie jest za syntetykami, więc gdy napisała:

Cytat:
Napisane przez matiadas Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
Maria super dokonała podsumowania co do włosów
Mini pisałam Ci, że jak chcesz włosy tylko na imprezy, sporadycznie to faktycznie nie ma sensu wydawać tych ponad 250 zl Zresztą, żeby Cię jeszcze bardziej w tym upewnić - moje te super extra czad włosy też są do dupy
Co do komentarzy sandritki i innych - szkoda, że nie wystawiamy ich po jakiś 2 miesiącach. Gwarabtuje, że nie miałaby takich pozytywów
Szukam więc dalej swoich ideałów...Na razie jestem na etapie włosów rosyjskich...Ktoś coś wie? Najlepiej o kegel service czy jakoś tak - są ich sprzedawcą...
Buziaki
nie wiedziałam jak to zrozumieć, bo w owym podsumowaniu napisałam, że może w moim przypadku najlepsze będą VH, a z wypowiedzi matiadas wynika, że jednak te najdroższe wcale nie są najlepsze.

Edytowane przez mariaMKM
Czas edycji: 2009-11-18 o 16:36
mariaMKM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-18, 16:48   #4700
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mariaMKM Pokaż wiadomość
Wypowiadasz się bardzo ogólnikowo. W takim razie poradź nam coś, z jakiej aukcji kupić?
Powiem tak jesli chcesz kupic te wlosy zeby zakladac je np. raz na tydzien to ok. Takie wlosy sa dobre ale tylko do 1 mycia, potem zaczynaja sie problemy- wiem bo kupowalam kilka razy wlosy z allegro.
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 16:50   #4701
mariaMKM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 96
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mariaMKM Pokaż wiadomość
Z tego co tu siedzę na forum i widzę, to wyciągam wnioski:

1) Najlepsze są naturalne, ale NIE naturalne od LongHair czy Sandritki za 150 zł, tylko za przynajmniej 250 zł, bo wraz z ceną idzie jakość.
2) nie kupię włosów za więcej niż 150 zł,
3) Moje włosy mam dość gęste i raczej nie za cienkie, więc obawiam się, że 60 gram to dla mnie za mało.
4) Przedłużane włosy chcę nosić tylko od czasu do czasu ... sylwester, jakieś wyjście.
5) Więc nie wiem czy może Victoria jak dla mnie nie jest dobrym rozwiązaniem.
Skoro matiadas się ze mną zgadza, to dopytuje, czy zgadza się również z punktem 5. Dlatego zapytałam, czy uważa że w mojej sytuacji VH może być najlepszym rozwiązaniem.
mariaMKM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 16:50   #4702
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

ale ja na ciebie nie naskakuje bron Boze..
sama czaje sie na włosy jak głupia.. ale badz troszke bardziej wyrozumiała.. nie naciskaj na dziewczyny bo one nie musze nic ci polecac..
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 16:52   #4703
mariaMKM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 96
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Powiem tak jesli chcesz kupic te wlosy zeby zakladac je np. raz na tydzien to ok. Takie wlosy sa dobre ale tylko do 1 mycia, potem zaczynaja sie problemy- wiem bo kupowalam kilka razy wlosy z allegro.
rozumiem, dzięki

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
ale ja na ciebie nie naskakuje bron Boze..
sama czaje sie na włosy jak głupia.. ale badz troszke bardziej wyrozumiała.. nie naciskaj na dziewczyny bo one nie musze nic ci polecac..

ale polecają, i bardzo życzliwie mi pomagają dając rady. Dlatego tu siedzę i je pytam.
mariaMKM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 17:30   #4704
eccentricx3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: x3
Wiadomości: 203
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
ale ja na ciebie nie naskakuje bron Boze..
sama czaje sie na włosy jak głupia.. ale badz troszke bardziej wyrozumiała.. nie naciskaj na dziewczyny bo one nie musze nic ci polecac..
Przepraszam że się wtrące. Ale wydaje mi się że nikt na marieMKM się nie skarżył że naciska na kogoś... I przecież nie każda dziewczyna musi odpowiadać na pytania które ona zadaje. Wydaje mi się że forum jest od tego, żeby podzielać się swoimi spostrzeżeniami i uwagami. a to że ktoś zadaje pytania, to chyba nic takiego strasznego. Przepraszam, ale takie jest moje zdanie.
__________________


When you gonna stop breaking my heart
I don't wanna be another one
Paying for the things I never done



Edytowane przez eccentricx3
Czas edycji: 2009-11-18 o 17:32
eccentricx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 18:03   #4705
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

no co ty nie powiesz ?

a ja mam wrazenie ze ona chciałaby zeby ktos zdecydował za nia! przyjamniej tak pisze
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 18:07   #4706
eccentricx3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: x3
Wiadomości: 203
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
no co ty nie powiesz ?

a ja mam wrazenie ze ona chciałaby zeby ktos zdecydował za nia! przyjamniej tak pisze

Ty to odbierasz inaczej, i ja też to odbieram inaczej. Więc chyba nie ma sensu dyskutować tutaj kto ma racje a kto nie .
__________________


When you gonna stop breaking my heart
I don't wanna be another one
Paying for the things I never done


eccentricx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 18:30   #4707
wisienka180
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
GG do wisienka180
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Hej dziewczyny...
Ja tu jestem zupełnie nowa, przeczytałam całe 3 części o przedłużaniu i dalej nie umiem się zdecydować.
Mam lekko falowane włosy i większość doradzało mi do tej pory syntetyki profibre. Dzis natomiast zadzwoniłam do SŁYNNEJ pani Renni i powiedziała, że te włosy są okropne.
Już się pogubiłam.
Pomożecie? Prosze
wisienka180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 18:35   #4708
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez eccentricx3 Pokaż wiadomość
Ty to odbierasz inaczej, i ja też to odbieram inaczej. Więc chyba nie ma sensu dyskutować tutaj kto ma racje a kto nie .
no pewnie ze tak! tymbardziej ze ja nie zwróciłam jej uwagi jakos tak złosliwie.. kazdy moze pytac to oczywiste.. ale nikt za nikogo nie bedzie decydowac
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 18:51   #4709
eccentricx3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: x3
Wiadomości: 203
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
no pewnie ze tak! tymbardziej ze ja nie zwróciłam jej uwagi jakos tak złosliwie.. kazdy moze pytac to oczywiste.. ale nikt za nikogo nie bedzie decydowac
No oczywiście że nikt nie będzie za nikogo decydował.
__________________


When you gonna stop breaking my heart
I don't wanna be another one
Paying for the things I never done


eccentricx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 19:52   #4710
3patrycja9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 25
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Kobietki teraz i ja mam dylemacik Zdecydowałam się już zamówić włoski z kegel-aj.com bo widziałam dużo pozytywów zamówie rosyjskie wydaje mi się,że będą ok ale pomocy mam dosyć grube włosy do łopatek i teraz nie wiem ile tych pasemek zamówić zeby cała łepetynka ładnie wyglądała?
__________________
Kobieta wybaczy Ci wszystko oprócz jednego. . że jej nie kochasz
3patrycja9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.