Scent Bar LVI - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-16, 21:18   #4681
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Dobry




Kocham kalafiora, ale tak go nie jadlam. Wogle kalafiora preferują z bułka, a ostatnio robiłam tak jak Agnyska z ziemniakami z patelni i było super.
Pietruchę kocham i sypę duuużo do wszystkiego, ale żeby z kalafiorem to bym nie wpadla.
Jak robisz? Normalnie gotowany i doprawiony cz, ugotowany i na patelni,e czy jak
Ugotowany i na patelnię z przyprawami pietruchą i kapką oleju z pest winogron.

Nie wyobrażam sobie smaku tych przypraw bez patelniowania

Wszytsko zależy ile i jakich da się przypraw. Tym razem chciałam bardzo orientalnie i było mrrrrrrrrrr. Czasem tylko kapka curry (to wszak już jest miesznaka przypraw). Zależy jak mam ochotę, w mojej kuchni panuje tylko ejdna zasada: fristajl Nigdy nic dwa razy się nie zdarza

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tez kocham kalafiora
I tylko z chrupiąca bułęczą polany Tak samo fasolkę szparagową
jenyyy, robię sie znowu głodna
Ja mam w zamrażalniku ZAWSZE 2 worki szparagówki w zapasie, bo gdy mnie najdzie chcica, robię na parze cały wór, mieszam z masłem i bułką tartą i odpływam


Dziś jadłam nowość z Biedry - pasta krabowa (aż 11 % mięsa z kraba) nawet dobra. A jestem sceptycznie nastawiona do takich gotowców, ergo nie kupuję. U Mam się poczęstowałąm. Całkiem wporzo zamiennik, jak ktoś nie ma na stanie kraba

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2015-06-16 o 21:19
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 21:40   #4682
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Znad zjedzonego 1kg bobu wreszcie sie objadlammonsz kupił po drodze gdzies
Weź zawczasu coś na trawienie może?








Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Ulalala to bedzie wiec upojna noc

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Po bobie mam nie mniej upojne noce niż po nie bobie, o co kaman z tym bobem? Tzn wiem, ludzie gadają że jakieś sensacje pogodowe, czyli wiatry, a u nas nikt nigdy nic

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
takie mączne potrawy często można zrobić albo z jajem albo bez, jak kto woli
No niby tak, ale mam uraz po wspomnianych śląskich kluskach - całe życie bez jaj robiłem, aż mnie podkusiło pewnego razu, żeby dodać (bo z jajkiem jeszcze lepsze będzie!) i zrobiła mi się klejąca breja, z której nie dało się kulki utoczyć
Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Kocham kalafiora, ale tak go nie jadlam

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tez kocham kalafiora
I tylko z chrupiąca bułęczą polany Tak samo fasolkę szparagową
jenyyy, robię sie znowu głodna
Oj taaak! I pomyśleć, że za dida kalafiora nie znosiłem
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Dziś jadłam nowość z Biedry - pasta krabowa (aż 11 % mięsa z kraba) nawet dobra
Taka do pieczywa, w okrągłych, plastikowych pudełkach?
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 21:48   #4683
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Ugotowany i na patelnię z przyprawami pietruchą i kapką oleju z pest winogron.

Nie wyobrażam sobie smaku tych przypraw bez patelniowania

Wszytsko zależy ile i jakich da się przypraw. Tym razem chciałam bardzo orientalnie i było mrrrrrrrrrr. Czasem tylko kapka curry (to wszak już jest miesznaka przypraw). Zależy jak mam ochotę, w mojej kuchni panuje tylko ejdna zasada: fristajl Nigdy nic dwa razy się nie zdarza

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------



Ja mam w zamrażalniku ZAWSZE 2 worki szparagówki w zapasie, bo gdy mnie najdzie chcica, robię na parze cały wór, mieszam z masłem i bułką tartą i odpływam
Fasolke, kalafior i bober mogłabym przez okragły rok bez przerw jesc

Wypróbuje Twój sposób patelniany przy okazji, bo przyznam, że tak jeszcze nie jadłam, ale coś mi mówi, ze mi posmakuje

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Weź zawczasu coś na trawienie może?


Oj taaak! I pomyśleć, że za dida kalafiora nie znosiłem
Eeee, a po co? Mnie po takich rzeczach nic nie jest, mam pancerny zoładek, nawet ogórek kiszony i mleko zimne go nie jarają

A widzisz, a u mnie kalafior to jedna z neiwielu rzeczy, które jako did jesc chciałam i lubilam bardzo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 21:55   #4684
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Eeee, a po co? Mnie po takich rzeczach nic nie jest, mam pancerny zoładek, nawet ogórek kiszony i mleko zimne go nie jarają
To masz tak samo, jak i ja Strawię nawet drewno i bawełnę, jak koza
Cytat:
A widzisz, a u mnie kalafior to jedna z neiwielu rzeczy, które jako did jesc chciałam i lubilam bardzo
Oj, mnie się gusta kulinarne zmieniły bardzo Nie znosiłem kopru, pietruszki, groszku w sałatce jarzynowej, mięsa mielonego w sosie do spaghetti (to wygrzebywanie widelcem miliona grudek pamiętam do dziś), ogórków małosolnych, młodych ziemniaków - wszystkiego, co na chwilę obecną kocham Za to na samo wspomnienie zupy mlecznej na słodko, którą się zajadałem, cofa mi się (i jeszcze chleb/bułka w ciepłym mleku z cukrem)
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 21:56   #4685
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar LVI

No ja po duzej ilosci bobu jestem ryczaca czterdziestka

Kalafio u mnie jutro na obiad z mlodymi pyrkami
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 22:02   #4686
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
To masz tak samo, jak i ja Strawię nawet drewno i bawełnę, jak koza

Oj, mnie się gusta kulinarne zmieniły bardzo Nie znosiłem kopru, pietruszki, groszku w sałatce jarzynowej, mięsa mielonego w sosie do spaghetti (to wygrzebywanie widelcem miliona grudek pamiętam do dziś), ogórków małosolnych, młodych ziemniaków - wszystkiego, co na chwilę obecną kocham Za to na samo wspomnienie zupy mlecznej na słodko, którą się zajadałem, cofa mi się (i jeszcze chleb/bułka w ciepłym mleku z cukrem)

Aaaato chyba juz wiem, skąd u mnie taka duża sympatia do kóz

Tez mi sie zmieniły, z tym, ze ja mało co jadałam i ponoć pojechac ze mna na wczasy i stołować się na stołowce to był wielki obciach
Jak dorosłam, to w sumie wszystkożerna sie zrobiłam, z niewielkimi wyjatkami na robale (owoce morza), podroby typu watróbki, tłuste miesa i wszelakie zupy mleczne i gorace mleko, na które to 2 ostatnie pmam odruch wymiotny, jak tylko wyczuję i w sumie tyle
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 22:09   #4687
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość

Taka do pieczywa, w okrągłych, plastikowych pudełkach?
W owalnych !!!


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Wypróbuje Twój sposób patelniany przy okazji, bo przyznam, że tak jeszcze nie jadłam, ale coś mi mówi, ze mi posmakuje
To po prostu odgrzewany kalafior, myślałam, że wszyscy tak robią ? Tylko posypany przyprawami i wymieszany. Trzeba uważać z tymi przyprawami bo skala jest taka że potrafią całkowicie zabić smak kalafiora, ale można też mieć kalafiora w odsłonie turecko/indyjskiej No i jakiś tłuszczyk, bo tłuszcze są nośnikiem smaku, ja preferuję ten z pestek winogron, bo on sam jest bezsamkowy, zatem uniwersalny dość.

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
To masz tak samo, jak i ja Strawię nawet drewno i bawełnę, jak koza

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
No ja po duzej ilosci bobu jestem ryczaca czterdziestka

Kalafio u mnie jutro na obiad z mlodymi pyrkami


2. Taki obiad jedliśmy 3 dni z rzędu. Wszytsko z pary, zrobiło się w kilkanąście minut SAMO. Chopin nawet kefirem nie zapijał, takie pyszne! Ja musowo bełtam ziemniaki w maśle z pociachanym koperkiem a na jajca sadzone, które często sobie na wypasie do tego fundujemy, pociachana dymka. No bez ściemy, 3 dni robiliśmy to samo, bo takie było bosssskie!!

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2015-06-16 o 22:11
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-16, 22:12   #4688
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
No ja po duzej ilosci bobu jestem ryczaca czterdziestka
To taka gra słów?
Cytat:
Kalafio u mnie jutro na obiad z mlodymi pyrkami
I niczego więcej mi już nie potrzeba
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Aaaato chyba juz wiem, skąd u mnie taka duża sympatia do kóz
Kozy są kochaaaneee


Cytat:
Tez mi sie zmieniły, z tym, ze ja mało co jadałam i ponoć pojechac ze mna na wczasy i stołować się na stołowce to był wielki obciach
Ja na apetyt nigdy nie narzekałem, zresztą babcia mnie nieźle utuczyła we wczesnym dzieciństwie, co do teraz ciągnie się za mną - wieczna walka rozumu z żołądkiem i próby schudnięcia, mniej lub bardziej udane
Cytat:
Jak dorosłam, to w sumie wszystkożerna sie zrobiłam, z niewielkimi wyjatkami na robale (owoce morza), podroby typu watróbki, tłuste miesa i wszelakie zupy mleczne i gorace mleko, na które to 2 ostatnie pmam odruch wymiotny, jak tylko wyczuję i w sumie tyle
Robale lubiłem od zawsze (tj. od pierwszego momentu, gdy poznałem ich smak, w dzieciństwie to nie było, a gdzieś pod koniec podstawówki), tłuste mięsa - nie przeszkadza mi, o ile dobrze wysmażone (golonka! ), podroby (poza wątróbką i nerkami) zawsze chętnie, najlepiej wysmażone, kurze żołądki
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 22:22   #4689
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Kozy są kochaaaneee



Ja na apetyt nigdy nie narzekałem, zresztą babcia mnie nieźle utuczyła we wczesnym dzieciństwie, co do teraz ciągnie się za mną - wieczna walka rozumu z żołądkiem i próby schudnięcia, mniej lub bardziej udane

Robale lubiłem od zawsze (tj. od pierwszego momentu, gdy poznałem ich smak, w dzieciństwie to nie było, a gdzieś pod koniec podstawówki), tłuste mięsa - nie przeszkadza mi, o ile dobrze wysmażone (golonka! ), podroby (poza wątróbką i nerkami) zawsze chętnie, najlepiej wysmażone, kurze żołądki
Ha! Jaka piękna kozusiaaaa
O tak, przekochane
Jeszcze osieły uwielbiam

Czyli moje jedzeniowe przeciwiństwo byłes/jestes
No cóz, ja od małego niejadek, raz ze nigdy głodna nie byłam, to prawda dwa że mało co lubiałam, a ze to czasy komuny i pustych pólek, no to ciezko mi było dogodzić - sery na stołówce śmeirdziały jak szmata, miesa utykały w gardle, bo tłuste, kluski mnie zapychały juz od jednego kęsa, etc ..

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
To po prostu odgrzewany kalafior, myślałam, że wszyscy tak robią ? Tylko posypany przyprawami i wymieszany. Trzeba uważać z tymi przyprawami bo skala jest taka że potrafią całkowicie zabić smak kalafiora, ale można też mieć kalafiora w odsłonie turecko/indyjskiej No i jakiś tłuszczyk, bo tłuszcze są nośnikiem smaku, ja preferuję ten z pestek winogron, bo on sam jest bezsamkowy, zatem uniwersalny dość.
No nie wszyscy, jak widać po moim przykłądzie
Szczerze, to nigdy tak nie robił u ans nikt Bo kalafior jedlismy najczesciej sam z bułeczką, wiec nic nie zostawało do odgrzania
No orientalnie przyprawiany kalafior mnie nie bawi, wiec raczej nie pojade z przyprawami Zapamiętam, co do tluszczyku
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 22:31   #4690
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
W owalnych !!!
To musiało mi coś umknąć (chyba, że to nowość jaka) Ja takie miałem na myśli (szczególnie pomidorowa smaczna, ale milion kcal w jednym gramie)
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ha! Jaka piękna kozusiaaaa
O tak, przekochane
Jeszcze osieły uwielbiam
Osiołki też pocieszne
Cytat:
Czyli moje jedzeniowe przeciwiństwo byłes/jestes
Nie lubisz golonki?
Cytat:
No cóz, ja od małego niejadek, raz ze nigdy głodna nie byłam, to prawda dwa że mało co lubiałam, a ze to czasy komuny i pustych pólek, no to ciezko mi było dogodzić - sery na stołówce śmeirdziały jak szmata, miesa utykały w gardle, bo tłuste, kluski mnie zapychały juz od jednego kęsa, etc ..
Ja czasy obiadów w stołówce wspominam bardzo dobrze (poza poniedziałkami - ziemniaki z tłuszczem i jajem sadzonym + zupa buraczkowa), całe 9 lat chodziłem - od zerówki aż po ósmą klasę
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 22:33   #4691
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
T
Osiołki też pocieszne

Nie lubisz golonki?

Ja czasy obiadów w stołówce wspominam bardzo dobrze (poza poniedziałkami - ziemniaki z tłuszczem i jajem sadzonym + zupa buraczkowa), całe 9 lat chodziłem - od zerówki aż po ósmą klasę
A jakie fajne uparte i indywidualisty skubane jedne

Nieeee

No popatrz, a ja ze stółowek z tamtych lat mam same traumy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-16, 22:40   #4692
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nieeee
Też się kiedyś dziwiłem, jak można takie obrzydlistwo jeść Tylko zaznaczam - mam na myśli dobrą golonkę, nie jakiś wytwór golonkopodobny, nie daj Boże ze szczeciną
Cytat:
No popatrz, a ja ze stółowek z tamtych lat mam same traumy
Ja wspominam z rozrzewnieniem Kartoflanka, surówka z pora, kluski ziemniaczane W ósmej klasie miałem nawet dyżury i regulowałem ruch na stołówce (tzn. kolejka była przy drzwiach, bo wszyscy by się nie mieścili, więc musiałem mieć oko na salę)
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 01:07   #4693
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LVI

Dobranoc
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 06:46   #4694
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LVI



Skąd się bierze to bydło?! Jedna gnojówa w pociągu siada opierając buty brudnymi podeszwami o siedzenie naprzeciwko,druga baba,dorosła,dłubie paznokciem w uchu,wyciąga zawartość,ogląda,po czym wysysa. Jakby mi było mało jednego chamidła w pracy
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 08:15   #4695
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
znad kalafiora z gigantyczną porcją grubo siekanej natki pietruszki (tzn ja innych porcji niż takie nie jadam, dla mnie natka to skłądnik, nie dodatek) w curry i tureckeij przyprawie
brzmi nieźle
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 08:58   #4696
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Po bobie mam nie mniej upojne noce niż po nie bobie, o co kaman z tym bobem? Tzn wiem, ludzie gadają że jakieś sensacje pogodowe, czyli wiatry, a u nas nikt nigdy nic
też nie wiem o co z tym chodzi
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Nom, z drugiej strony niektórzy są w serialu świetni a w książce nijacy, np. Margaery, dobra jest Albo taki Joffrey, w serialu aż się chciało paczeć na jego dziecinno-okrutne zagrywki, w książce nie miało to takiego "uroku".

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

No popatrz, a ja ze stółowek z tamtych lat mam same traumy
ja mam największe traumy z przedszkola do jajek sadzonych dopiero jak dorosłam sie przekonałam, a parówki mi nadal śmierdzą jak sie gotują


Znad wyspania i soczku
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 09:05   #4697
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
ja mam największe traumy z przedszkola do jajek sadzonych dopiero jak dorosłam sie przekonałam, a parówki mi nadal śmierdzą jak sie gotują
Heh Ja do przedszkola nie dałam sie nawet wsadzić, bo chodząc na spacer koło tej instytucji widziałam, jak dzieci pijały gorace mleko, na które robi mi się bardzo nietopsze i jak Mamcia zapytała, czy chce isc do przedszkola, odpowiedź była kategoryczna, ze NIE! I tak jeden zwyczaj może obrzydzic dziecięciu całe przedszkole
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 09:06   #4698
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
a parówki mi nadal śmierdzą jak sie gotują

Z tym, ze u mnie jest to pozostałość po koledze z byłej pracy, który przez 6 lat średnio 2-3 razy w tygodniu gotował je sobie na śniadanie.....
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 09:09   #4699
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość

Z tym, ze u mnie jest to pozostałość po koledze z byłej pracy, który przez 6 lat średnio 2-3 razy w tygodniu gotował je sobie na śniadanie.....
A co ja mam powiedzieć, jak moj monsz srednio tez 3 razy w tygodniu gotuje sobie je na sniadanie dosypujac mocnych przypraw, akurat jak zaczynam rano cwiczyc, przez co nietopsze mi strasznie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-17, 09:20   #4700
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A co ja mam powiedzieć, jak moj monsz srednio tez 3 razy w tygodniu gotuje sobie je na sniadanie dosypujac mocnych przypraw, akurat jak zaczynam rano cwiczyc, przez co nietopsze mi strasznie
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 09:31   #4701
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Eh no, mówię mu/tłumacze aby nie jadl tych odpadów parówkowych, bo to swinstwo - jak grochem o sciane...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 09:35   #4702
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Eh no, mówię mu/tłumacze aby nie jadl tych odpadów parówkowych, bo to swinstwo - jak grochem o sciane...
Co chcesz, dorosły jest, jego wybór. Zresztą, wszyscy czasami jadamy "świństwa" - nieważne, ze niezdrowe, ale smaczne


(vide golonka - albo, w moim przypadku, ciasta)
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 09:38   #4703
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Co chcesz, dorosły jest, jego wybór. Zresztą, wszyscy czasami jadamy "świństwa" - nieważne, ze niezdrowe, ale smaczne


(vide golonka - albo, w moim przypadku, ciasta)
Pewno, sama jadam czasem niezdrowe rzeczy, bo mi smakują ale parówki jadane az tak czesto raczje mu na zdrowie nie wyjda
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 10:44   #4704
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę szybkich wyników! i w sumie polepszonych!
Jak to zrobiłaś? Dietą?
Chyba tak. Choć bezglut wychodził mi tak sobie i okresów ciastkowo-pizzowych było sporo. Suple brałam w miarę regularnie. Stresu nie ograniczyłam. Cieszyć się będę po USG, jeśli się okaże, że tkanki nie ubyło za dużo



Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
W ogóle w książce jest masa wątków, postaci, których nie ma serialu, i których nie do końca ogarniam - kto z kim dlaczego Że nie wspomnę o zmianach charakteru postaci. Patrząc na ostatni sezon serialu chyba warto przeczytać bo może się okazać, że w książce zupełnie kto inny zasiądzie na tronie
Niniejszym zachęciłaś mnie do przeczytania w końcu książki
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 10:49   #4705
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Niniejszym zachęciłaś mnie do przeczytania w końcu książki
Ja miałam ambicję ponad rok temu zaczac czytać GOT, ale ...pierwszy tom dalej lezy nie macany A filmu w sumie nie ogladam - chyba ze tak odwróce sie wyrywkowo od lapa
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 10:59   #4706
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LVI


Ja przeczytałam wszystkie części, aczkolwiek nie po kolei. No,ale ja czytam maniacko i z prędkością robota a Martina ogólnie lubię
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 11:18   #4707
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LVI


Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
ja mam największe traumy z przedszkola
Z przedszkola niewiele pamiętam, poza staniem w kącie za odmowę zjedzenia jabłka ze skórką
Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość

Z tym, ze u mnie jest to pozostałość po koledze z byłej pracy, który przez 6 lat średnio 2-3 razy w tygodniu gotował je sobie na śniadanie.....
Pamiętam, jak dawno temu pisałaś o tym w barze
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A co ja mam powiedzieć, jak moj monsz srednio tez 3 razy w tygodniu gotuje sobie je na sniadanie dosypujac mocnych przypraw, akurat jak zaczynam rano cwiczyc, przez co nietopsze mi strasznie
Czego dosypuje? Mnie od czasu do czasu też ochota na parówki nachodzi (jakiś czas temu dowiedziałem się, że nie należy ich gotować, tylko parzyć i to w osolonej wodzie)
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:13   #4708
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Czego dosypuje? Mnie od czasu do czasu też ochota na parówki nachodzi (jakiś czas temu dowiedziałem się, że nie należy ich gotować, tylko parzyć i to w osolonej wodzie)
Bazyli, oregano - i tak obrzydliwie mdły w połaczeniu z parówkami zapach się ciągnie z kuchni, ze nie da sie podczas ćwiczen tego zniesc
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:23   #4709
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bazyli, oregano - i tak obrzydliwie mdły w połaczeniu z parówkami zapach się ciągnie z kuchni, ze nie da sie podczas ćwiczen tego zniesc
Tego patentu nie znam Ogólnie gotowane parówy śmierdzą, ja najczęściej w mikrofali podgrzewam z żółtym serem, a do tego ketchup i curry w proszku, taka "Currywurst" dla ubogich

---

Pachnąca przesyłka przyszła, pachnę Egoiste (2012)
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:27   #4710
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LVI

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Tego patentu nie znam Ogólnie gotowane parówy śmierdzą, ja najczęściej w mikrofali podgrzewam z żółtym serem, a do tego ketchup i curry w proszku, taka "Currywurst" dla ubogich
A ze srem i zawinięta w boczek znasz? Ja tak jadała, jak jeszcze jadałam parówki.

Znad bagietki z salami i z pomidorkiem
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-24 22:44:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:36.