Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami. - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-07-28, 16:50   #4681
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez penartru Pokaż wiadomość
Przepraszam. Nie chciałem Ciebie obrazić. Napisałem to w nerwach, bo sprowokowałaś mnie. To fakt nie podobam się dziewczynom
Nigdy mnie żadna nie chciała z powodu wyglądu.

Wczoraj napisałem do jednej dziewczyny na portalu randkowym i olewająco odpisywała. Gdybym b ył bardzo przystojny i wysoki to nie miałbym problemu, a tak dziewczyny z góry nastawiają się na - nie
i mnie olewaja. Nie chcą mnie. żadna mnie nie chce.
Glowa do góry. Idziesz do łazienki i do roboty. Dbaj o kondycję i dorobisz się w banku spermy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-28, 16:53   #4682
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez olennnkaaaa Pokaż wiadomość
I nie boleję nad tym, ze nie mam szans na przystojniaka, tylko nad tym, że nie mam szans na prawdziwe uczucie, bo nigdy nie będę dla nikogo piękna, co najwyżej "dobre i to", nawet dla tych otyłych i łysych 30-latków wyglądających na 50, "bo przecież też nie są ślepi".
O tak, to są też moje obawy. Bo ja się zakocham i w moich oczach facet wyprzystojnieje, a czy ja wypięknieję w oczach jakiegoś faceta? Wątpię. Boję się, że faceci naprawdę potrafią się szczerze zakochać tylko w pięknych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-28, 16:56   #4683
Alibrator
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

W sumie przyznam się Wam do moich ostatnich porażek z dziewczynami.

Wszedłem na czat interia puszyści i zacząłem pisać z dziewczyną.

Było całkiem nieźle. Rozmowa się kleiła, ale dziewczyna po wymianie zdjęć nie chciała podać fejsa. Potem wszedłem pod innym nickiem, zmieniłem nieco styl pisania, gorzej się pisało, ale kiedy wysłalem zdjęcie przystojniaka napisała - oooo przystojny, wtedy od razu chciała przejść na fejsa


inna dziewczyna na portalu randkowym odpisywała zdawkowo, niezbyt chętnie

odezwałem się z konta przystojniaka, to napisała że jest zaskococzona, że taki przystojny napisał i od początku była wygadana. Po 20 minutach zaczęliśmy pisać o seksie, a ona wysłała zdjęcie w staniku.


I to jest różnica. Ktoś jest przystojny i wysoki to dziewczyny się otwierają. Ktoś nie jest taki atrakcyjny to dziewczyny się zamykają.

Bracia samcy o tym piszą, ale na wizazu zaprzeczacie, a jak jest to kazdy widzi.
Alibrator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-28, 16:57   #4684
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 899
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88030202]O tak, to są też moje obawy. Bo ja się zakocham i w moich oczach facet wyprzystojnieje, a czy ja wypięknieję w oczach jakiegoś faceta? Wątpię. Boję się, że faceci naprawdę potrafią się szczerze zakochać tylko w pięknych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Spokojnie ja jestem z tych przeciętnych. Mój mąż moim zdaniem jest atrakcyjniejszy niż ja ale twierdzi, że dla niego jestem najpiękniejsza czasani potrzeba więcej czasu na poszukanie kogis kto zachwyci nas całokształtem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-28, 16:58   #4685
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Kontynuowanie tego watku na razie mija się z celem.
Zamykam, później zdecydujemy czy czasowo, czy na stałe.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-11, 08:06   #4686
niechmijahistoria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 5
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Kolejne badania naukowe potwierdzają, że kobiety znacznie bardziej zwracają uwagę na wygląd niż mężczyźni. Polecam 5 minutowy film oparty na badaniach naukowych.

https://www.youtube.com/watch?v=7gWFFVrxKns

To wiele wyjaśnia. Kobieta wystarczy, że nie będzie brzydka i zaloguje się na portalu randkowym lub wyjdzie do ludzi. Będzie miała powodzenie. Za to faceci, jak słyszymy w filmie, w przeszłości niemal każda kobieta miała potomstwo, a facet tylko co 2.
Jeśli dodamy do tego sytuację, że obecnie dziewczyny są wybredne i FAKT, iż w wieku 20-50 jest więcej mężczyzn niż kobiet, to się nie dziwię że znalezienie dziewczyny graniczy z cudem i całe rzesze chłopaków wypisuje na internetach komenty w stylu

Cytat:
dziewczyna ma mnóstwo wymagań, chłopak chce tylko żeby któraś go kochała
niechmijahistoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-11, 08:08   #4687
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Kontynuowanie tego watku na razie mija się z celem.
Zamykam, później zdecydujemy czy czasowo, czy na stałe.
Moim zdaniem powinien zostac zamkniety na stale.
Od razu po odblokowaniu pierwszy post to ten sam troll
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-11, 08:34   #4688
niechmijahistoria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 5
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Prawda potrafi niekiedy być niewygodna. Ukazałem z pomocą filmiku, że to kobiety znacznie bardziej wybrzydzają. Dowiodłem jednocześnie że teorie powtarzane na samczych stronach są oparte badaniami naukowymi. Wychodzi na to, że wy jako kobiety faktycznie patrzycie jedynie na wygląd. A że to niekomfortowa prawda wolicie uznać to za trola. Prawda jest brutalna. Wystarczy być przeciętną kobietą by mieć powodzenie i bez trudu randkować. W drugą jednak stronę trzeba być przystojnym, bo nawet będąc średnim dziewczyny na starcie odrzucą.
niechmijahistoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-11, 08:41   #4689
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez niechmijahistoria Pokaż wiadomość
Prawda potrafi niekiedy być niewygodna. Ukazałem z pomocą filmiku, że to kobiety znacznie bardziej wybrzydzają. Dowiodłem jednocześnie że teorie powtarzane na samczych stronach są oparte badaniami naukowymi. Wychodzi na to, że wy jako kobiety faktycznie patrzycie jedynie na wygląd. A że to niekomfortowa prawda wolicie uznać to za trola. Prawda jest brutalna. Wystarczy być przeciętną kobietą by mieć powodzenie i bez trudu randkować. W drugą jednak stronę trzeba być przystojnym, bo nawet będąc średnim dziewczyny na starcie odrzucą.
No i co z tego? Nawet jeśli to jest prawda to co to zmienia? Dla Ciebie, dla inceli czy dla kogokolwiek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-11, 08:47   #4690
niechmijahistoria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 5
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Laski wybrzydzają, a mężczyźni skaczą. To chore i patologiczne. W moim środowisku zawsze facet jest ładniejszy od swojej partnerki. Nigdy nie jest odwrotnie. Bo kobiety wybrzydzają. Ważne jest by wiedzieć na czym się stoi. Że nie istnieje miłość pokazywana na filmach, że przeciętny facet trafia na dziewczynę i się w sobie zakochują. To bajka. Prawda oparta jest na wyglądzie. Atrakcyjny facet ma wianuszek dziewczyn i ładnych i przeciętnych. Przeciętna ma wianuszek kolesi.
Jednakże przeciętny koleś w oczach kobiet nie jest atrakcyjny, a poniżej przeciętnego jest niewidoczny.
niechmijahistoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-11, 09:00   #4691
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

No dokładnie, ja właśnie wzięłam ślub z moim krzywonosym chadem. Z brzuszkiem.
No ale ma powyzej 180

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-11, 09:00   #4692
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

I żyj z tym Jezu drogi. Nie każdy musi być w związku, Tobie najwyraźniej nie jest dane, bo jesteś niewidoczny dla kobiet bez względu na to czy uważasz to za patologie czy cokolwiek innego. Taki lajf bro, nie pobzykasz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-11, 09:01   #4693
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem powinien zostac zamkniety na stale.
Od razu po odblokowaniu pierwszy post to ten sam troll
Wystarczyłoby, żeby nikt z nim nie dyskutował, ale to chyba nieosiągalne.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-11, 09:22   #4694
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Nie wiem jak to z wyborami kobiet do związków. Ale można być brzydkim jak noc i pukać najbardziej atrakcyjne panny w miescie.
Więc jeśli naszemu trollowi nie zależy na związku (bo i w sumie po co??), to jego płacze są bez sensu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-11, 09:22   #4695
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

No bo to jest niesamowite, ze ktoś tyle energii poświęca na udowodnienie jakiejś żałosnej tezy nie wiadomo PO CO i NA CO zamiast przyjąć do wiadomości, ze nie każdy w życiu znajdzie partnera. No takie życie, co zrobić. Jedni przebierają jak w ulęgałkach, inni maja wieczna posuchę. I żadne skamlenie incelowskie tej prostej prawdy nie zmienią, niezależnie od jej źródła.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-11, 09:42   #4696
historianiewraca
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 2
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Twierdzicie że incelowskie teorie to brednie i są wyssane z palca. Choć nie zgadzacie się z teoriami to zachowujecie się tak jakby były one prawdą. Z waszych postów też często wynika potwierdzenie teorii.




a dlaczego jedni ogromny wybór mają, a drudzy żadnego?

Odpowiedzią jest wygląd. Od niego wszystko zależy. Jasne, może ktoś się podobać i w trakcie rozmowy wiele stracić, aczkolwiek od wyglądu wszystko się zaczyna. Niejako wygląd to filar, czy raczej podstawa.
Mówienie, że teorie samców są z dupy, to bujanie w obłokach.

Same odrzucacie nieatrakcyjnych fizycznie mężczyzn, robicie to o czym mówią męskie środowiska. Zatem jak możecie oburzać się na prawdę?
Same tak postępujecie a nie lubicie gdy to się wytyka?


W dodatku przeciętne laski często wybrzydzają, chcą tylko przystojnych, a przeciętni umówiliby się z przeciętną.


Dostrzegacie różnicę w podejściu? I o to chodzi. Średnia chce ciacha, a średniemu wystarczy średnia. Jednak kobiety ględzą że to mężczyźni bardziej patrzą na aspekt wizualny. Kłamstwo.



Do użytkownika o pseudonimie edan

Zejdź mi trollu z oczu. Twoje podboje są wyssane z palca.
historianiewraca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-11, 09:42   #4697
ShaunBoswell
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 86
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Bo kobietom dzisiaj odwaliło od możliwości wyboru i zainteresowania.

W wieku 18-35 lat przewaga mężczyzn nad kobietami jest OGROMNA i wielu facetów nie ma szans na związek, bo nie starczy dla nich kobiet.

Feminizm spowodował, że kobiety uważaja, że wszystko im się należy i mają spaczony obraz mężczyzny. Do tego feminizm spowodował, że faceci są po prostu ☠☠☠☠owaci, niezdecydowani i brakuje im męskich cech.

Wówczas taki "chad" gdy się pojawia to kobiecie miękną nogi i gubi rozum. Ma po prostu typowo męskie cechy, których kobietom brakuje, dlatego ma wianuszek kobiet.

Niestety taki jest świat. Kobiety na wszystkich aplikacjach randkowych mają TONY atencji, więc jest jak jak jest. Skoro można mieć wszystko ale wszystkiego nie da się udźwignąć, to trzeba wziąć tylko to co najlepsze.

Życie.
ShaunBoswell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-11, 09:45   #4698
historianiewraca
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 2
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

ShaunBoswell nareszcie odezwał się ktoś rozsądny


Co do Twojej wypowiedzi dodam tylko, że problemem jest internet.

Przyjęło się, że to mężczyzna podchodzi do kobiety. Dziewczyny mogły kogoś kiedyś poznać w szkole, w pracy, na studiach, na imprezie, czy wydarzeniu kulturalnym. Teraz z pomocą aplikacji randkowych wielu mężczyzn ma możliwość korespondencji z kobietami, których w codziennych okolicznościach by nie poznali. Są z innych miast, dzielnic i w realu nie mieliby okazji porozmawiać. Z pomocą internetu laski mają wielu adoratorów. Każdego dnia zaczepia ich dziesiątki facetów. W realu w ciągu roku miałyby o wiele mniej okazji niż internecie przez cały dzień.

Gdyby nie powstały portale randkowe to dziewczyny nie miałyby tylu możliwości i łatwiej byłoby się przebić. Zresztą portale na których najbardziej liczy się wygląd tworzą nierówne szanse. Ci którzy najlepiej wyglądają mają zdecydowanie więcej możliwości, okazji do porozmawiania z dziewczyną, niż mieliby w realu. Co więcej przeciętny facet w realu może się jakoś wykazać, a przez internet, w morzu wiadomości, trudno się mu wybić.
historianiewraca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-11, 09:52   #4699
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Przykro mi.
Wątek zamykam na stałe.Zamiast dyskusji stał się on polem do narzekania jakie te kobiety złe są i wybredne a nie taki był jego cel i sens.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-11 10:52:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.