Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-10, 22:38   #4711
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
tym bardziej obawiam się o ich stan, biorac pod uwage ze były juz jasne, ale nic, poczekamy az napiszesz co wyszło po kąpieli
mam nadzieję,że wyjdzie coś po czym nie będę musiała ich w ogóle farbować tzn,że wyjdzie tak,że będę mogła wyjść z domu,a jak nie to pokombinujemy
idę spać dobranoc wszystkim
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 22:50   #4712
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

witajcie kochane!
w koncu Was nadrobilam bo piszecie jak szalone hehe
dziękuję wszystkim za tak mile komentarze dotyczace mojego ostatniego farbowania, bardzo mi milo bylo je czytac ja nadal jestem zadowolona z kolorku, teraz stawiam na pielegnacje wloskow!! oraz musze wymyslic sobie jakas kuracje przyspieszajaca porost wlosow:P

Tylko ze obecnie mam inny problem.. nie moge juz wytrzymac z moja fryzura.. juz mi tak troche wlosy odrosly po ostatnim cięciu i teraz nie chca sie wcale ukladac;/ w ogole ta grzywka.. ani krotsza ani tez dluga. Nie mam pojecia juz czy zapuszczac dalej czy podciac na takiego fajnego boba..? jak mi radzicie blondyny?? myslalam tez o takiej asymetrysznej fryzurce- dluzszy bok z jednej strony.
albo bede zapuszczac i jak z 10cm odrosna to juz bedzie fajnie...pomozcie prosze.. bo nie mam pojecia jak sie czesac, jak sobie z tymi wlosami poradzic. Bede wdzieczna za wszystkir propozycje

w zalaczniku moje fotki:
1- przy oknie(dziennie swiatlo)
2,3 - z lampa i przy sztucznym swietle.
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 23:34   #4713
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

kochaneczka pierwszy raz widzę cos takiego żeby włosy tak inaczej wygladały w swietle dziennym a sztucznym. Normalnie 2 rozne kolory.
A co do fryzury zależy jakie wolisz włosy-jak krótsze to podetnij parę cm, jak długie musisz zapuszczać.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 00:49   #4714
Eyva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 51
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Witam wszystkich serdecznie jestem tu nowa
Mam pytanie do Was- chciałąm rozjaśnić odrosty i wypróbowałam welaton 12/7, i garnier 111 colors naturals i włosy wyszły złote z rudym połyskiem. farby położone na włosy nie farbowane , kolor moich włosów -szatyn lub bardzo jasny brąz szary. No i moje pytanie czy jest sens próbowac jeszcze palettą (skandynawski blond lub c10, te o których często piszecie) ? czy są mocniejsze od innych? zostają zawsze rozjaśniacze, ale trochę strach
ps. wątek bardzo fajny , a jaki przydatny
Eyva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 08:23   #4715
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Snow ja już jestem jakby co. Wstaw po prostu zdjęcia do albumu na dziś a po analizie usuniesz.

Princeska makijaż:
podkłady, pudry- chłodne beże, neutralne i różowe beże.
róże- chłodne, pastelowe, stłumione, odcienie śliwki, fuksji, niezbyt intensywne czerwienie
cienie- beże, szarości, srebra, zieleń pistacjowa, świerkowa, ciemnoszara, stłumiony błękit i granat.
pomadki- chłodne róże, cyklamen, śliwka, czerwone wino, fuksja, stonowane czerwienie.
Kolory zharmonizowane ze sobą bez kontrastów, oszczędny i klasyczny w formie.

Możesz położyć a10 po rozjaśniaczu tylko wodę trzeba rozcieńczyć do 9%. No i lepiej chyba byłoby położyć stokholma bo ona ma niebieski i fioletowy barwnik a a10 ma tylko niebieski i żółci nie przykryje- wyjdą ci złote włosy po niej.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 08:49   #4716
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

czesc dziewczyny

paulcia no no nice jestes i wygladasz na to swoja 20 co do fal to faktycznie masz je i pewnie prostujesz co ja wlasnie jestem fanka fal ostatnio swoje zaczynam falowac bo loki o typie "makaron" mi sie nie podobaja a jak mam fale to sa takie duze i delikatne

kochaneczka co moge powiedziec jak zwykle pieknie ale pieknemu tak jest we wszystkim

mysia cos sie nie odzywasz .? pewnie przemyslasz sprawe kolorku

fryz chyba jakos cie przeoczylam ze jestes facetem witam nie ma to jak doswiadczony facet w farbowaniu

wasienka to mowisz ze szef cie podrywa ( a przystojny chociaz )
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 09:19   #4717
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

paulcia666, wedlug mnie ladny masz ten blond i calkiem jasny juz


Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
To jak Casting ma wodę 4,5% to nie rozjaśnia? Znaczy się nie powinien zniszczyć zbytnio włosów?
ja jednak zrobilam tym castingiem 1010 i tak jak blond bunny powiedziala, stonowalo mi kolor
jest bardzo mala roznica pomiedzy odrostem a reszta wlosow (chcialam zrobic zdjecie, ale niestety jest pochmurno i deszcz pada wiec zdjecia niezbyt wychodza), kolor jest ciemniejszy niz na pudelku, ale pewnie sie troszke szarosc wyplucze to bedzie jasniej

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
dziewczynki czy macie jakieś sprawdzone kosmetyki na przetłuszczające się włosy u nasady a suche na końcach? coś ostatnio zaczęło mi to dokuczać...
mysle ze dobrze uzywac jakas wcierke w skore glowy a koncowki porzadnie odzywiac i chronic w trakcie mycia wlosow (nakladac odzywke lub olej przed myciem), jakis jedwab itp

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
witajcie kochane!
w koncu Was nadrobilam bo piszecie jak szalone hehe
dziękuję wszystkim za tak mile komentarze dotyczace mojego ostatniego farbowania, bardzo mi milo bylo je czytac ja nadal jestem zadowolona z kolorku, teraz stawiam na pielegnacje wloskow!! oraz musze wymyslic sobie jakas kuracje przyspieszajaca porost wlosow:P

Tylko ze obecnie mam inny problem.. nie moge juz wytrzymac z moja fryzura.. juz mi tak troche wlosy odrosly po ostatnim cięciu i teraz nie chca sie wcale ukladac;/ w ogole ta grzywka.. ani krotsza ani tez dluga. Nie mam pojecia juz czy zapuszczac dalej czy podciac na takiego fajnego boba..? jak mi radzicie blondyny?? myslalam tez o takiej asymetrysznej fryzurce- dluzszy bok z jednej strony.
albo bede zapuszczac i jak z 10cm odrosna to juz bedzie fajnie...pomozcie prosze.. bo nie mam pojecia jak sie czesac, jak sobie z tymi wlosami poradzic. Bede wdzieczna za wszystkir propozycje

w zalaczniku moje fotki:
1- przy oknie(dziennie swiatlo)
2,3 - z lampa i przy sztucznym swietle.
mi sie fryzura podoba ale takie fryzury trzeba czesto odswiezac zeby sie dobrze ukladaly...
moze ukladaj na walki
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-11, 09:25   #4718
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Eyva Pokaż wiadomość
Witam wszystkich serdecznie jestem tu nowa
Mam pytanie do Was- chciałąm rozjaśnić odrosty i wypróbowałam welaton 12/7, i garnier 111 colors naturals i włosy wyszły złote z rudym połyskiem. farby położone na włosy nie farbowane , kolor moich włosów -szatyn lub bardzo jasny brąz szary. No i moje pytanie czy jest sens próbowac jeszcze palettą (skandynawski blond lub c10, te o których często piszecie) ? czy są mocniejsze od innych? zostają zawsze rozjaśniacze, ale trochę strach
ps. wątek bardzo fajny , a jaki przydatny
Jak kladlas na naturalne, czyli pewnie zdrowe włosy to nie kładz teraz Palette jest silny i jak polozysz na całość moze Ci poniszczyc.
Spróbuj jakiejś delikatniejszej profesjonalnej farby np. Matrix.
Powinno przygasić złoty kolor.
Szukaj opalizująco popielatych.
A potem sam odrost uzupełniaj juz czymś mocniejszym bo masz naturalne, jak piszesz, dość ciemne włosy.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 09:27   #4719
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Snow ja już jestem jakby co. Wstaw po prostu zdjęcia do albumu na dziś a po analizie usuniesz.

Princeska makijaż:
podkłady, pudry- chłodne beże, neutralne i różowe beże.
róże- chłodne, pastelowe, stłumione, odcienie śliwki, fuksji, niezbyt intensywne czerwienie
cienie- beże, szarości, srebra, zieleń pistacjowa, świerkowa, ciemnoszara, stłumiony błękit i granat.
pomadki- chłodne róże, cyklamen, śliwka, czerwone wino, fuksja, stonowane czerwienie.
Kolory zharmonizowane ze sobą bez kontrastów, oszczędny i klasyczny w formie.

Możesz położyć a10 po rozjaśniaczu tylko wodę trzeba rozcieńczyć do 9%. No i lepiej chyba byłoby położyć stokholma bo ona ma niebieski i fioletowy barwnik a a10 ma tylko niebieski i żółci nie przykryje- wyjdą ci złote włosy po niej.
dziękuję
bardzo mi się podoba ten kolor,który ma kochaneczka na tym pierwszym zdjęciu,które wstawiła i myślę,że do czegoś takiego bym dążyła
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 09:29   #4720
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Mniej wiecej efekt Jasnego Lodowego Blondu 1010
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HCo1_39.jpg (15,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wloscast 004.jpg (65,2 KB, 10 załadowań)
__________________
"It is never too late to be what you might have been."


Edytowane przez Tygrryska
Czas edycji: 2010-12-07 o 20:39
Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 09:35   #4721
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Bunny dziekuje, juz dodalam jakby co

Fryz no tu chyba wszystkim po palette 100 wychodzily zoltawe To czekamy na foto

Kochaneczka mi sie podobasz w tej fryzurce Ale ja pewnie znajac siebie bym zapuszczala, bo po prostu uwielbiam dlugie wlosy Ale zrob jak zechcesz, jak lepiej sie czujesz Jezeli chcesz zostac w krotkich to chyba trzeba bylo by odswiezyc fryzurke - od razu lepiej sie zacznie ukladac

Wasienka polki najpiekniejsze Uwazaj tam

Eyva ale mialas tylko odrost nat. a reszte pofarbowana na blond tak? Bo napisalas, ze chcialas rozjasnic odrost Na jakim kolorze Ci zalezy? Moglabym powstawiac foto byloby latwiej Masz ciemne naturalki, moglabys wyprobowac C12, nasza Bunny ktora tez ma ciemne uzyla jej ostatnio i jest b.zadowolona Zreszta sa fotki kilka str. wstecz to poszukaj. Ale to odczekaj troche z kolejnym farbowaniem.


Dziewczyny a ja dzis farbuje
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-11-11 o 09:36
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-11, 09:35   #4722
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Mniej wiecej efekt Jasnego Lodowego Blondu, 3 zdjecie dosc dobrze oddaje kolor
czyli tak jak myślałyśmy, odrostów nic nie ruszyło i szczerze ja nie widzę żadnej różnicy,ale następnym razem poprostu pofarbujesz jakąś farbę rozjaśniającą
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 09:36   #4723
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Tygryska ale odrostów Ci nie wziął czy wział?

mysia tak jak mowilasm zamieszczam zdjecia swojej cery
Jak widać jest różowa, ale strasznie sie tym nie przejmuje bo akurat blond wyglada z nia naturalnie. Ale wystarczy ze sie podrapię mocniej lub czyms dotknę a skora juz robi sie podrazniona.

A i jeszcze jedno-na 3 zdjęciu włosy mojej Siostry. Takie same miałam jak byłam mała i poki nie zaczelam farbować, teraz sciemniały ale jestem pewna ze jakbym zapuscila same naturalne to byłyby dość jasne. One wydają sie ciemne przez kontrast z jasnym blondem, ale naturalne, rozjasnione przez słońce byłyby mysle poziom 7.

snowhitee w blondzie wyglądasz ładniej niż w ciemnych, zdecydowanie

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-11-11 o 09:45
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 09:37   #4724
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Bunny dziekuje, juz dodalam jakby co

Fryz no tu chyba wszystkim po palette 100 wychodzily zoltawe To czekamy na foto

Kochaneczka mi sie podobasz w tej fryzurce Ale ja pewnie znajac siebie bym zapuszczala, bo po prostu uwielbiam dlugie wlosy Ale zrob jak zechcesz, jak lepiej sie czujesz Jezeli chcesz zostac w krotkich to chyba trzeba bylo by odswiezyc fryzurke - od razu lepiej sie zacznie ukladac

Wasienka polki najpiekniejsze Uwazaj tam

Eyva ale mialas tylko odrost nat. a reszte pofarbowana na blond tak? Bo napisalas, ze chcialas rozjasnic odrost Na jakim kolorze Ci zalezy? Moglabym powstawiac foto byloby latwiej Masz ciemne naturalki, moglabys wyprobowac C12, nasza Bunny ktora tez ma ciemne uzyla jej ostatnio i jest b.zadowolona Zreszta sa fotki kilka str. wstecz to poszukaj.


Dziewczyny a ja dzis farbuje
nie złość się,ale zajrzałam do Twojego albumu moje wrażenia? Jak Cię zobaczyłam to stwierdziłam,że jestem wielka i gruba
a w ogóle fajnie w tych czarnych włosach, musze przyznać,że duża zmiana,ale w blond lepiej
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 09:40   #4725
ewica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 65
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny mam wlosy w kolorze sredniego blondu, w lecie sa dosc jasne, teraz na zime wlasnie ciemnieja i staje sie ciemna blondynka. Chciala bym je rozjasnic o kilka tonow - 2 lub 3 - ktoryms odcieniem z nowych blondow loreal creme gloss glossy. One podobno w przeciewienstwie do tych starszych wersji faktycznie rozjasniaja. Jednak nie wiem po ktorym odcieniu osiagne taki efekt rozjasnienia o te kilka tonow? Czy wziac odcien 801 satynowy blond ( mam na wlosach refleksy podobne jak na opakowaniu ), czy moze ktorys z tych jasniejszych? Nie wiem kogo moge zapytac o rade... wiec moze wy mi pomozecie? bardzo prooosze!
ewica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 09:41   #4726
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
czyli tak jak myślałyśmy, odrostów nic nie ruszyło i szczerze ja nie widzę żadnej różnicy,ale następnym razem poprostu pofarbujesz jakąś farbę rozjaśniającą
jest zdecydowana roznica w odcieniu, teraz jest chlodny
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 09:41   #4727
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
nie złość się,ale zajrzałam do Twojego albumu moje wrażenia? Jak Cię zobaczyłam to stwierdziłam,że jestem wielka i gruba
a w ogóle fajnie w tych czarnych włosach, musze przyznać,że duża zmiana,ale w blond lepiej
hehhe oj no co Ty jaka wielka i gruba przeciez Ty szczuplutka jestes Widzialam Twoje zdj na szafie kiedys To zdj w czarnych wlosach jest akurat niekorzystne ale jedyne z zaczesanymi do gory wlosami, pozniej wstawie kilka lepszych dla porownania to mnie ocenicie jak lepiej


Ewica polecam to forum https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=449651 Ogolnie w tych castingach jest woda 4,5%
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-11-11 o 09:42
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 09:44   #4728
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
hehhe oj no co Ty jaka wielka i gruba przeciez Ty szczuplutka jestes Widzialam Twoje zdj na szafie kiedys To zdj w czarnych wlosach jest akurat niekorzystne ale jedyne z zaczesanymi do gory wlosami, pozniej wstawie kilka lepszych dla porownania to mnie ocenicie jak lepiej


Ewica polecam to forum https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=449651 Ogolnie w tych castingach jest woda 4,5%
ok,ale w porównaniu do Ciebie i tak czuję się jak potwór
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 09:47   #4729
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Tygryska ale odrostów Ci nie wziął czy wział?

mysia tak jak mowilasm zamieszczam zdjecia swojej cery
Jak widać jest różowa, ale strasznie sie tym nie przejmuje bo akurat blond wyglada z nia naturalnie.
A i jeszzce jedno-na 3 zdjęciu włosy mojej Siostry. Takie same miałam jak byłam mała i poki nie zaczelam farbować, teraz sciemniały ale jestem pewna ze jakbym zapuscila same naturalne to byłyby dość jasne. One wydają sie ciemne przez kontrast z jasnym blondem, ale naturalne, rozjasnione przez słońce byłyby mysle poziom 7.
mozliwe ze minimalnie rozjasnilo

tez mam lekko rozowawa cere

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
nie złość się,ale zajrzałam do Twojego albumu moje wrażenia? Jak Cię zobaczyłam to stwierdziłam,że jestem wielka i gruba
a w ogóle fajnie w tych czarnych włosach, musze przyznać,że duża zmiana,ale w blond lepiej
tez zajrzalam
zgadzam sie, w ciemnych snowhitee tez dobrze wyglada, ale w blond jakos bardziej promiennie

Cytat:
Napisane przez ewica Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam wlosy w kolorze sredniego blondu, w lecie sa dosc jasne, teraz na zime wlasnie ciemnieja i staje sie ciemna blondynka. Chciala bym je rozjasnic o kilka tonow - 2 lub 3 - ktoryms odcieniem z nowych blondow loreal creme gloss glossy. One podobno w przeciewienstwie do tych starszych wersji faktycznie rozjasniaja. Jednak nie wiem po ktorym odcieniu osiagne taki efekt rozjasnienia o te kilka tonow? Czy wziac odcien 801 satynowy blond ( mam na wlosach refleksy podobne jak na opakowaniu ), czy moze ktorys z tych jasniejszych? Nie wiem kogo moge zapytac o rade... wiec moze wy mi pomozecie? bardzo prooosze!
ja jak pisalam wyzej zrobilam castingiem 1010 i niezbyt rozjasnil
do rozjasnienia o 2-3 tony to juz potrzeba 6% albo i 9% a nie 4,5%
801 to by mi akurat przyciemnil sporo (ten ze starej serii tak zrobil )
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-11, 09:49   #4730
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

dziewczyny rozowa cera oczywiscie bez popekanych naczynek to oznaka ze jest dobrze dotleniona zdrowa niestety szara ziemista to oznaka niedotlenienia papieroskow zlego jedzonka malej ilosci snu ...
nic tylko sie cieszyc ze takie macie cerki przeciez to lepsze niz bladosc gdzie kazdy kosmetyk robi z twarzy cegle
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 09:52   #4731
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
mozliwe ze minimalnie rozjasnilo
Ale na pewno ochłodził


Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dziewczyny rozowa cera oczywiscie bez popekanych naczynek to oznaka ze jest dobrze dotleniona zdrowa niestety szara ziemista to oznaka niedotlenienia papieroskow zlego jedzonka malej ilosci snu ...
nic tylko sie cieszyc ze takie macie cerki przeciez to lepsze niz bladosc gdzie kazdy kosmetyk robi z twarzy cegle
Ja jestem ogólnie blada z różem
Ale naczynek troche mam-zamykałam już raz i pomogło-byłam kiedyś bardziej czerwona, teraz jestem różowawa. Na pewno jeszcze wybiorę sie na naczynka.

A ja sobie tak teraz rozkminiam bo odkąd uzywam suszarki Braun to mam bardzo błyszczace włosy, a to jakoś zbieglo sie ze Stockholmem. Jak go uzyłam i wysuszyłam to miałam super błyszzcace, a jak uzyłam Excell to raczej matowe, a jak wysuszyłam to błyszczące Czyli jednak ta suszarka coś mi daje

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-11-11 o 10:28
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 10:05   #4732
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny dlaczego Palette A10 ma wodę 12 % jezeli rozjaśnia tylko 2-4 tony? To rozjaśniacz,który kupiłam też ma wodę 12 % i rozjaśnia 5-6 tonów
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 10:49   #4733
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kochaneczka pierwszy raz widzę cos takiego żeby włosy tak inaczej wygladały w swietle dziennym a sztucznym. Normalnie 2 rozne kolory.
A co do fryzury zależy jakie wolisz włosy-jak krótsze to podetnij parę cm, jak długie musisz zapuszczać.
tak, to prawda ale podejrzewam ze to dlatego, ze zdjecia bez lampy robie przy oknie dachowym a te drugie są robione przy sztucznym swietle i jeszcze z lampa blyskowa. wole dluzsze wloski wiec zapuszczam ale nie wiem co zrobic z grzywka...?
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny


kochaneczka co moge powiedziec jak zwykle pieknie ale pieknemu tak jest we wszystkim
ojeeee dzieki caskada!! miod na moje serce jakos ostatnio mam kryzys.. fryzura mi sie nie podoba, makijaz wcale i nie mam sie w co ubrac:/ ...tak jestem przed okresem
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
mi sie fryzura podoba ale takie fryzury trzeba czesto odswiezac zeby sie dobrze ukladaly...
moze ukladaj na walki
no wlasnie a ja zapuszczam teraz i nie wiem co z tymi wlosami zrobic.. i czy w ogole cos robic..? bo chce dluzsze, tak do lopatek..
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Kochaneczka mi sie podobasz w tej fryzurce Ale ja pewnie znajac siebie bym zapuszczala, bo po prostu uwielbiam dlugie wlosy Ale zrob jak zechcesz, jak lepiej sie czujesz Jezeli chcesz zostac w krotkich to chyba trzeba bylo by odswiezyc fryzurke - od razu lepiej sie zacznie ukladac
Dziewczyny a ja dzis farbuje
dzieki snowi ale ja wole siebie w dluzszych, chociaz tak do lopatek wlasnie.. ale marza mi sie takie ok 50cm.. wiec jeszcze 20 cm musialabym zapuscic... oj chyba jakas ciezka altyrelie trzeba bedzie skolowac na porost mysle tylko o jakiejs grzywce na bok
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 10:56   #4734
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Snow ty też jesteś latem
I to ewidentnym jak Princeska, źle ci w czarnych włosach
Robisz się wtedy taka blada.
Także wskazania do makijażu jak wyżej, natomiast buzię masz pociągłą, owalną, przynajmniej na taką wygląda na zdjęciu, a ponieważ jest to idealny kształt twarzy to pasuje ci każda fryzura czy grzywka- takie są założenia.
idealne kolory włosów to popielate i platynowe blondy, przygaszone, a więc dobrze masz wszystko dobrane.

blond princeska bo o 2 tony rozjaśni jak ktoś ma jasny blond a o 4 jak ma jasny brąz.
Palette uznaje najwyższy możliwy kolor jako 10.
Jeśli masz odrost poziom 5 jasny brąz to uzyskasz max 9.
Jeśli masz jasny blond czyli 8 to uzyskasz 10 max.
Proste prawda?
Rozjaśniacz ma 5-6 tonów bo z założenia nie kładziemy rozjaśniacza na włosy jaśniejsze niż ciemny blond czyli poziom 6. Jak ktoś ma jaśniejsze to powinien robić tylko farbami.
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-11-11 o 10:59
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 10:58   #4735
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
no wlasnie a ja zapuszczam teraz i nie wiem co z tymi wlosami zrobic.. i czy w ogole cos robic..? bo chce dluzsze, tak do lopatek..
skoro zapuszczasz i nie masz zniszczonych koncowek to ja bym nie podcinala poki co
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 11:04   #4736
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny

paulcia no no nice jestes i wygladasz na to swoja 20 co do fal to faktycznie masz je i pewnie prostujesz co ja wlasnie jestem fanka fal ostatnio swoje zaczynam falowac bo loki o typie "makaron" mi sie nie podobaja a jak mam fale to sa takie duze i delikatne
dziękuje obecnie nie prostuje, jakiś rok temu miałam robione chemiczne prostowanie i od tamtej pory może miałam prostownice dwa razy w ręku kurcze widze, że Wy też zdania macie podzielone i już sama nie wiem co robić z tymi włosami, a te zdjęcia kochane, to najświeższe jest z zeszłego roku z tych co widać twarz

bunny a czy mogłabyś napisać jaki ja jestem typ? jak będziesz potrzebowała jakieś informacje to napisze, ale narazie musze lecieć sprzątac...

buziaki
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 11:11   #4737
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Snow ty też jesteś latem
I to ewidentnym jak Princeska, źle ci w czarnych włosach
Robisz się wtedy taka blada.
Także wskazania do makijażu jak wyżej, natomiast buzię masz pociągłą, owalną, przynajmniej na taką wygląda na zdjęciu, a ponieważ jest to idealny kształt twarzy to pasuje ci każda fryzura czy grzywka- takie są założenia.
idealne kolory włosów to popielate i platynowe blondy, przygaszone, a więc dobrze masz wszystko dobrane.

blond princeska bo o 2 tony rozjaśni jak ktoś ma jasny blond a o 4 jak ma jasny brąz.
Palette uznaje najwyższy możliwy kolor jako 10.
Jeśli masz odrost poziom 5 jasny brąz to uzyskasz max 9.
Jeśli masz jasny blond czyli 8 to uzyskasz 10 max.
Proste prawda?
Rozjaśniacz ma 5-6 tonów bo z założenia nie kładziemy rozjaśniacza na włosy jaśniejsze niż ciemny blond czyli poziom 6. Jak ktoś ma jaśniejsze to powinien robić tylko farbami.
Aha ok już czaję
zapisałam się do tej szkoły fryzjerskiej do Teb Edukacja,ale nas takich ciekawych rzeczy nie uczą, mam nadzieję,że później to będę miała
ja zrobię wieczorkiem tą kąpiel i wstawię fotki, to doradzisz mi co dalej,ok? i w ogóle ile mam to trzymać na głowie??
i Bunny jeszcze jedno... jaką ja mam twarz? w sensie owalną, trójkątną???
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 11:13   #4738
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

paulcia a gdzie te twoje foty bo ja chyba przeoczyłam
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 11:18   #4739
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

mysle ze dobrze uzywac jakas wcierke w skore glowy a koncowki porzadnie odzywiac i chronic w trakcie mycia wlosow (nakladac odzywke lub olej przed myciem), jakis jedwab itp


dzięki tygryska za odpowiedz ,ale ja właśnie używam tych wszystkich specyfików i myślałam że to może od tego. być może za dużo tych różności i właśnie taki efekt
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 11:20   #4740
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ja tez jestem latem Wszystkie tu jestesmy chyba latem?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:41.